DE (TRANSPORT)WERELD GAAT VOOR JE OPEN! CHAUFFEURS UITVOERDER PROJECTLEIDER Emergis Je werkt met je hoofd en met je handen." MEDEWERK(ST)ER GEVRAAGD Heisterkamp Greep PZC Maatschappelijk werker (m/v) Callcentermanagers PHILIP MORRIS tandartsassistente zaterdag 23 februari 2002 Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. De sector Volwassenenzorg/Verslavingszorg richt zich op de behandeling van complexe psychiatrische problematiek van cliënten/patiënten tussen de 18 en 65 jaar. Dit zowel ambulant als klinisch. De afdeling opname 50-51-52 maakt daarbij deel uit van de centrale klinische voorziening te Kloetinge en vervult binnen de sector de opnamefunctie, waaronder crisisinterventies, observatie en diagnostiek. De afdeling is onder verdeeld in 3 subafdelingen, twee gesloten en een open. De totale opnamemogelijkheid is 28 bedden. De behan deling is laagdrempelig, eclectisch en individueel gericht. Momenteel vindt een reorganisatie plaats van de sector Volwassenenzorg/Verslavingszorg, waarbij de afdeling een apart opnamecluster zal gaan vormen. Daarbij zal tevens een verdere integratie plaatsvinden tussen ambulante en klinische settin gen. Wij zijn per 1 april 2002 op zoek naar een: voor 26 uur per week, voor onbepaalde tijd. De functie De maatschappelijk werker is 26 uur per week werkzaam ten behoeve van de cliënten van afdeling 50-51-52, gedurende 4 dagen per week. De werkzaamheden vinden met name binnen de centrale voorziening plaats. U maakt onderdeel uit van het multidisciplinairteam van de afdelingen bent belast met het begeleiden van cliënten en hun familie en relaties, bij zowel materiële als immateriële zaken. U bepaalt in overleg met de cliënt, de familie, de relaties en het team de hulpvraag. Daarbij kan ook sprake zijn van begeleiding bij specifieke psychosociale problematiek. Het profiel Voor deze functie vragen wij een maatschappelijk werker met het diploma HBO-MW. U heeft affiniteit met de psychiatrie en heeft (zo mogelijk) ervaring binnen de psychiatrie. Daarnaast beschikt u over ontwik kelingspsychologische/psychopathologische kennis. U bent flexibel en kunt zelfstandig werken. Uiteraard kunt u goed functioneren binnen een multidisciplinairteam en u beschikt overeen goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. U kunt goed improviseren. Tenslotte bent u in het bezit van rijbewijs BE en een auto. Het aanbod De functie is ingedeeld overeenkomstig FWG functiegroep 50. Deze schaal vangt aan met 2.019,-en eindigt op 2.761,- bruto per maand op fulltime basis. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met Jeu Verlinden, teamleider afdeling 50-51-52. Het telefoonnummer is 0113 26 70 00, piepernummer 4166. E-mailen kan natuurlijk ook: verlinden@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2002.14 linksboven op de envelop, kunt u vóór 5 maart a.s. richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Frans Willemen, wnd.hoofd/ personeelsadviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet. dagelijks. Voor onze vestigingen in Axel, Middelburg en Goes zijn wij op zoek naar Samen met een collega ben je eindverantwoordelijk voor je eigen callcenter. Door een goed wervingsbeleid en het intensief trainen en motiveren van je medewerkers zorg je in de avonduren voor voldoende kwalitatief goede afspraken voor onze Accountmanagers. Wij vragen: 19 Commerciële toppers Hbo werk- en denkniveau Gedreven persoonlijkheid Wij bieden: Uitgebreide opleidingen Topsalaris 32.000) Persoonlijk ontwikkelingsprogramma Geïnteresseerd? O Bel met onze Recruiter Patricia Wisch (0118-67 40 00). Of stuur direct je motivatie en cv naar patricia.wisch@spaarselect.nl of Rouaansekaai 23, 4331 HA MIDDELBURG. Kijk voor meer informatie op: www.spaarselect.nl De Heisterkamp Groep is een inter nationale transport-onderneming met ca. 700 medewerkers en een wagenpark van 500 vrachtwagens. De groep richt zich op trailertrucking in Europa en de bijbehorende dienstverlening. De voortdurende sterke: groei van de onderneming bewijst dat steeds meer mensen voor de kwaliteit, service en zekerheid van Heisterkamp kiezen. Heisterkamp Trucking België levert, als. werkmaatschappij van de Heisterkamp Groep, hoogwaardige transportdiensten vanuit de hoofdvestiging in Oldenzaal en de vestigingen en standplaatsen in Trier (D), Lübeck-Travemunde (D) en Gent (B). Heisterkamp Transport BV Is gespecialiseerd in trailertrucking op one-way basis van en naar de Oostzee- en Noorzeehavens. Wegens uitbreiding van onze internationale transportactiviteiten zoeken wij gemotiveerde Uw profie': U bent in het bezit van de rijbewijzen B, C en E, het chauffeursdiploma CCV-B en het ADR-certificaat (stukgoed). Daarnaast vindt u het een uitdaging om in diverse internationale landen te rijden, kunt u zelfstandig werken en kent u uw verantwoordelijkheden. We geven de voorkeur aan ervaren chauffeurs, maar ook enthousiaste starters zijn van harte welkom! Wij bieden: Een veelzijdige en afwisselende baan: u kunt voor een groot deel zelf bepalen welke Europese routes u wilt rijden. De veiligheid en het comfort van modern, goed onderhouden materieel en de modernste communicatieapparatuur. Een persoonlijke benadering: u werkt in kleine, vaste teams met goede begeleiding. Uitstekende interne opleidingsfaciliteiten. Betaling op Nederlandse voorwaarden Reden waarom ik hier ben gekomen is dat ik doewerk net zo leuk vind als denk werk. Al ga je als technisch operator wel degelijk uit van techniek. Want bij een monteur aankomen met 'hij doet 't niet', daar kan ie weinig mee. Ik vergelijk ons bedrijf altijd maar met een perfect geoliede machine. Zelfstandige taakgroepen met ieder hun eigen werkzaamheden vormen kleine, zelf standige units. Elke groep is verantwoordelijk voor het geleverde eindproduct. Zo vormen al die kleine 'ondernemingen samen het bedrijf Philip Morris. Echt een internationaal bedrijf trou wens, zo ben ik twee weken op werkbezoek geweest bij de fabrikant van onze machines in Duitsland. Fantastisch om al die nieuwe technische ontwikkelingen te zien, echt super hightech. Door aanvullende studies te doen ben ik nu een stapje verder en ben ik van procesoperator doorgegroeid naar de functie van technisch operator. Zo zie je dat je bij ons met talent en inzet een heel eind kunt komen!" Procesoperator m/v "Om in aanmerking te komen voor deze functie heb je een opleiding nodig op mini maal niveau 2 (primaire leerlingstelsel), procestechniek of mechanisch, bijvoorbeeld Vapro A of SOM-PTV. Ben je initiatiefrijk, heb je bovendien een positieve werkhouding, een flexibele inzet en wil je werken in de modernste sigarettenfabriek van Europa? Dan is dit je kans. Stuur je sollicitatiebrief met c.v. vóór 8 maart naar Frits Galle, Philip Morris, Postbus 205, 4600 AE Bergen op Zoom. Telefoon 0164 - 295 491. E-mail: solliciteren.pminlboz@pmintl.ch" Maxxaqu Employment Services Onze opdrachtgever, Bouwbedrijf Uytdewilligen B.V. te Steenbergen,on derdeel van de Goldewijk Bouwgroep uit Doetinchem, is actief met woning bouw, utiliteitsbouw, projectontwikkeling en renovatie/onderhoud. Met een goed gevulde orderportefeuille is de tijd rijp voor uitbreiding en versterking van de ploeg van professionele en gemotiveerde medewerkers. Wij zoeken voor onze opdrachtgever, in verband met de pensionering van de huidige functionaris, een deskundige en ervaren onderhoud, renovatie, verbouw U gaat de uitvoering van de projecten van het G-team organiseren. U verzorgt de planning, u roept materiaal en materieel af, u geeft leiding aan circa 20 vaklieden en onderhoudt contacten met opdracht gevers (particulieren, woningbouwverenigingen, bedrijven, instellingen). U houdt oog op de veiligheid, het nakomen van afspraken, de financiën en de kwaliteit. Daarnaast wordt u nauw betrokken bij het opleiden en begeleiden van leerlingen. Het werk gebied ligt grofweg in de driehoek Rotterdam-Zuid - Breda - Middelburg. Wij zoeken kandidaten die (grotendeels) aan het volgende profiel voldoen: Bouwkundige opleiding op MBO-niveau Meerjarige relevante ervaring in de woningbouw Uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden Leidinggevende ervaring Verder zoeken we voor onze opdrachtgever een: utiliteitsbouw en projectontwikkeling die op korte termiin zelfstandig kan en gaat opereren en omvangrijke projecten onder zijn hoede neemt. U wordt verantwoordelijk voor de projecten vanaf het moment van opdrachtver strekking. U bepaalt planning, aanpak, werkmethode, inkoop, inhuur onderaannemers en financiële planning. U geeft leiding aan het projectteam en indirect aan timmerlieden en metselaars. Het betreft een zeer uitdagende en veeleisende functie met een zeer grote variëteit aan projecten bij een kerngezonde bouwonderneming met een uitstekende reputatie. Het werkgebied ligt grofweg in de driehoek Rotterdam-Zuid - Breda - Middelburg. Wij zoeken kandidaten die (grotendeels) aan het volgende profiel voldoen: Bouwkundige opleiding op HBO-niveau Minimaal 7 jaar ervaring in de aannemerij Meerjarige leidinggevende ervaring Goede contactuele eigenschappen Open, eerlijk, realist, diplomatiek Als u meer informatie wenst kunt u 7 dagen per week (8-22 uur) bellen met Tjeerd Heerbaart (0167-562276 of 0618-051555) of kijk op onze website. Stuur uw sollicitatiebrief met C.V. naar Tjeerd Heerbaart van: Maxxaqu Employment Services vof. Kapelaan Kockstraat 46,4651 XE Steenbergen T 0167 - 56 22 76 F 0167 - 56 20 49 E tjeerd@maxxaqu.nl I www.maxxaqu.nl Bouwontwikkeling AVER EEST ZUID-WEST bv bouwpartners bij uitstek heeft plaats voor enkele goed gemotiveerde allround timmerlieden met doorgroeimogelijkheden binnen onze on derneming. Reacties naar: Fleerbosseweg 16, 4421 RR Kapelle Postbus 104, 4420 AD kapeile Tel.: 0113-343595 Fax: 0113-344694 email: b.o.avereest@wxs.nl internet: www.bo-avereest.nl Openingstijden vanaf 4 maart ma t/m zat. 10.00 -17.00 uur Voltaweg 33,4338 PS Middelburg. Tel. 0118-641344. Fax: 0118-641311 Tandartsenpraktijk Rombouts Claessen zoekt werk in teamverband gecombineerde functie; stoel- en balieassistente minimaal 24 uur per week Stuur een schriftelijke reactie graag voor 28 februari naar: Langeviele 47 4331 LR Middelburg t SPAARH SELECT Geen baan maar een carrière Hanzepoort 7,7575 DB Oldenzaal. Telefoon: +31 5+1-589000 Telefax: +31 5+1-5209+8 www.heisterkamp nl Geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met dhr. T. Velthuis, tel. 0541-589094 of dhr. B. Oude Egbrink, tel. 0541-589095. U kunt ook uw bondige sollicitatiebrief aan hen richten op onderstaand adres.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 6