Arbo-verpleegkundige versluis willeboer PERSONEEL AMZ PZC STURM B V allround timmerman Rabobank W[ m A. HOOFD ADMINISTRATIE (fulltime) B. HEFTRUCKCHAUFFEUR (fulltime) Til dte DJu ynclc Leerling-monteur bedrijfswagens zaterdag 23 februari 2002 OB* 52 The Dow Chemical Company is een toonaangevend bedrijf dat op wetenschappelijke en technologische basis innovatieve chemicaliën, kunststoffen en agrarische producten en diensten ontwikkelt. Met een jaarlijkse omzet van ongeveer 30 miljard dollar bedient Dow klanten in 170 landen en een uitgebreid scala aan markten die onmisbaar zijn voor menselijke vooruitgang, waaronder voedsel, transport, gezondheid en geneeskunde, persoonlijke en huishoudelijke verzorging, en bouw en constructie. Uit het oogpunt van duurzame ontwikkeling zoekt Dow met haar 50.000 medewerkers naar een balans tussen economische, milieugerelateerde en maatschappelijke verantwoordelijkheden. Voor onze Arbo-dienst in Terneuzen zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: Bij Dow in Terneuzen werken in totaal circa 2.220 mensen van 28 verschillende nationaliteiten. De locatie heeft 26 fabrieken en is de grootste vestiging buiten de Verenigde Staten. Het doel van de Arbo-dienst is om samen met de werkgever en de werknemers veiligheid, gezondheid en welzijn op de werkplek zodanig te vergroten dat eenieder optimaal kan functioneren. Daarnaast geeft ze als interne Arbo-dienst uitvoering aan de wettelijke verplichting van Dow Benelux BV, vestigingen Nederland. Verder verleent de afdeling bijstand ten aanzien van de zes zorggebieden. U werkt als Arbo-verpleegkundige binnen een groot team met daarin bedrijfsartsen, kerndeskundigen, Arbo-verpleegkundigen, laboranten en administratieve ondersteuning. Daarbij fungeert u zelfstandig als aanspreekpunt voor Arbo-zaken. U verricht medische onderzoeken in het kader van arbeidsgezondheids- kundig onderzoek. Ook verricht u onderzoek naar werk en werkomstandigheden door onder andere werkplekbezoeken. Hieromtrent stelt u adviezen op en geeft u informatie en voorlichting. U bent verantwoordelijk voor een eigen werkgebied. Daarnaast werkt u volgens een multidisciplinaire aanpak. Het verlenen van eerste hulp is tevens een onderdeel van uw werkzaamheden. U bent verpleegkundige A en/of B of HBO V en hebt een opleiding tot Arbo-verpleegkunde afgerond, of u bent bereid een opleiding daartoe te volgen. Dow Chemical biedt u naast een job de kans een loopbaan uit te bouwen in combinatie met een concurrerend arbeidsvoorwaardenpakket. Om meer te weten over Dow Chemical, kunt u onze website bezoeken op het adres: www.dow.com Als deze functie aansluit bij uw capaciteiten en ambities nodigen we u van harte uit om uw sollicitatie vóór 8 maart a.s. te sturen naar: DOW Benelux BV, ter attentie van Tabita Picavet-Verburg, Postbus 48, 4530 AA Terneuzen, of e-mail naar Benelux@dow.com. Een aanstellingskeuring zal deel uitmaken van de procedure. Arnesteinweg 27, Postbus 8006 4330 EA Middelburg Telefoon: 0118-629056 Wij zoeken voor spoedige indiensttreding m Een GLASZETTER/MONTEUR KUNSTSTOF KOZIJNEN Wij zoeken: - Iemand met een technisch inzicht - Iemand met een klantgerichte instelling - Iemand in bezit van een rijbewijs Wij bieden: - Afwisselend werk in geheel Zeeland - Een goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden - De mogelijkheid op een vast dienstverband Uw schriftelijke sollicitatie of telefonische reactie binnen 10 dagen na verschijning van de advertentie. Tijdens de kantooruren kunt U contact opnemen met de heer M.C. Versluis. De vier Regionale Indicatie Organen in Zeeland stellen de indicaties voor thuiszorg, opname verpleeg verzorgingshuizen. Op Walcheren en Tholen tevens de indicaties in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten. De gezamenlijke Regionale Indicatie Organen in Zeeland werken voortdurend aan het verbeteren van de kwaliteit van de indicatiestelling. Om hieraan in Zeeuws ver band vorm aan te geven, vragen wij per direct een Projectmedewerker Kwaliteit en Innovatie (M/V) 36 uur per week Als Projectmedewerker Kwaliteit en Innovatie bent u werkzaam voor de vier Zeeuwse RIO's en legt u verantwoording af aan de stuurgroep Kwaliteitsproject RIO's Zeeland waarin de vier RIO's vertegenwoordigd zijn door hun directeur. U komt in dienst bij RIO Zeeuwsch-Vlaanderen, standplaats Terneuzen. Het werkgebied is de gehele provincie. Dit tweejarig project wordt gesubsidieerd door de provincie Zeeland (Beleidskader Sociale Zorg) en de Zeeuwse gemeenten. De voornaamste taak is: Het op basis van projectmanagement uitvoering geven aan het Kwaliteitsproject Regionale Indicatie Organen Zeeland. Wij zoeken een enthousiaste collega met: - een opleiding op HBO niveau; - een duidelijke visie op dit werk in samenhang met de maatschappelijke ontwikkelingen; - affiniteit met de zorgsector; - een stevige persoonlijkheid en een 'bruggenbouwer'; - vaardigheid in het procesmatig begeleiden van groepen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - vaardigheid met computerprogramma's, Word, Excel; - beschikking over een eigen auto. Wij bieden: - een uitdagende baan in een organisatie die sterk in beweging is waar bij een groot appel wordt gedaan op creativiteit, flexibiliteit en zelfstandigheid; - een inschaling in FWG 50, minimaal 1936,- Euro en maximaal 2738,- Euro bruto per maand bij een 36 uur dienstverband, afhankelijk van opleiding en ervaring; - arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen; - dienstverband voor 1 jaar met de mogelijkheid tot verlenging met één jaar. Inlichtingen: bij de directeur van RIO Zeeuwsch-Vlaanderen, de heer M. v.d. Bergh, tel. 0115 - 675000 vóór 13:00 uur en bij de directeur van RIO Walcheren, de heer J. Kol- laart, telefoon 0118 - 670800. Op verzoek is een informatiepakket beschikbaar. De vacature wordt intern en extern opengesteld. Schriftelijke sollicitaties: vóór 9 maart te richten aan de directeur RIO Zeeuwsch-Vlaanderen, Postbus 1033, 4530 GA Terneuzen ondervermelding van vacaturenummer KI-01-02 links boven op de enveloppe. Bezoekadres: Steenkamplaan 20, Terneuzen. De selektiegesprekken zijn gepland op 27 maart en 5 april. aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Aannemersbedrijf Nieuwbouw - Restauratie - Verbouw - Onderhoud Aannemersbedrijf Sturm B.V. zoekt i.v.m. uitbreidende werkzaamheden U dient in het bezit te zijn van rijbewijs BE en WA I en zelfstandig te kunnen werken. Sollicitaties kunt u richten aan: Aannemersbedrijf Sturm B.V. Dorpsstraat 38 - 4352 AD Gapinge Tel. 0118 - 591 447 - Fax 0118 - 593 556 •n» "li I i JfcfcV .Mf.' Rabobank Noord-Beveland is een moderne coöperatieve bank en heeft als afgebakend werkgebied het voormalige eiland Noord-Beveland. Omdat de recreatiesector een belangrijk onderdeel is van onze markt, kenmerkt ons cliënten bestand zich door veel cliënten uit het buitenland en de rest van Nederland. Als bank hechten wij grote waarde aan flexibiliteit en deskundigheid. medewerker Facilitaire Diensten Interesse? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer I..W. Hollemans, manager Bedrijfsvoering, telefoon (0113) 23 51 00. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagèn sturen naar Rabobank Noord-Beveland t.a.v. de heer J.M.H. van der Sluijs, (algemeen directeur) Postbus 3, 4493 ZG Kamperland. Als medewerker Facilitaire Diensten werk je binnen de afdeling Bedrijfsvoering. Op deze, uit vier collega's bestaande afdeling heerst een open, informele en persoonlijke sfeer. Als medewerker Facilitaire Diensten heb je een breed takenpakket. Een groot deel van je tijd werk je aan de financiële administratie. Je houdt tussenrekeningen bij, signaleert openstaande posten en verricht input- en outputcontroles. Daarnaast ben je actief betrok ken bij de in- en externe distributie; het beheer van magazijn en voorraden en de zorg voor apparatuur en huisvesting. Kortom veelzijdig werk waarbij je in aanraking komt met alle aspecten van het bancaire bedrijf. Heb je een opleiding op MBO niveau, en eventueel (financieel)-administratieve ervaring? En heb je goede contactuele vaardigheden, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een pro-actieve en servicegerichte instelling? Regel je graag alles goed, ook administratief? Ben je ondernemend, nauwkeurig, enthousiast en flexibel? Dan zijn wij op zoek naar jou! Noord-Beveland TRAAS |j Traas Metaalbewerkingsbedrijf Kruiningen B.V Stationsweg 6a, 4416 PJ Kruiningen Tel.: 0113-383610 Postbus 65 4416 ZH Kruiningen Fax: 0113-383605 Functie-inhoud: Traas Metaalbewerkingsbedrijf Kruiningen B.V is een onderneming met als activiteiten: het repareren en nieuw vervaardigen van onderdelen voor 2- en 4-takt scheeps- dieselmotoren; het machinaal bewerken en opspuiten van onderdelen, halffabrikaten en eindproducten t.b.v. o.a. chemische industrie, matrijzenbouw, glasindustrie, kranen- en motorenbouw; De onderneming maakt deel uit van de Traas-van Houte Holding Groep. Bij de totale groep zijn ruim 90 werknemers werkzaam. In verband met het vertrek van de huidige medewerkers zijn wij op zoek naar u geeft leiding aan een team van 4 medewerksters die de financiële administratie verzorgen; u bent verantwoordelijk voor het debiteurenbeheer; u bent verantwoordelijk voor personeelszaken; maandelijks samenstellen van managementinformatie t.b.v. de directie; beheer van de verzekeringsportefeuille; onderhouden van externe relaties met o.a. arbodienst, belastingdienst, bedrijfsvereniging, branchevereniging en accountant; optimaliseren en bewaken administratieve organisatie. SPD- of HEAO-niveau; enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie; kennis van en ervaring met het werken van MS Office toepassingen (Excel en Access); kennis van en/of ervaring met het werken met Mulivers Extended; goede beheersing van Engels en Duits; in teamverband kunnen werken; flexibele instelling. laden en lossen van vrachtwagens; verzorgen interne logistiek binnen onze fabriek; afvoeren van afvalstromen naar daarvoor bestemde containers; mede onderhouden en opruimen van gebouwen en terreinen. een salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie; goede secundaire arbeidsvoorwaarden; prettige werksfeer. Functie-eisen: Functie-inhoud: Wij bieden voor beide functies: Informatie over beide functies kan worden ingewonnen bij de heer C. Fortuin, dagelijks bereik baar tussen 07.30 en 16.30 uur. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 2 weken te worden gericht aan bovengenoemd adres t.a.v. de directie. Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BORSSELE Auto- en Touringcar Bedrijf Bedrijfsvoertuigen Schadeherstel Wij hebben plaats voor een: Afwisselend werk in een moderne, goed uitgeruste werkplaats. Voor deze functie zijn flexibiliteit, enthousiasme en gevoel voor teamgeest belangryke eigenschappen! Naast een prima salaris bieden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden worden verzocht contact op te nemen met dhr. J. de Muynck Czn, tel 0113-351551 Quistenburg 8, 4454 PZ, Borssele info@amz.nl 0113-351551 www.amz.nl CO K D jnlsot/c i„g 'Órcchtitetfe/, Vissersdijk Beneden 25 5319 OW Dordrecht Tel. Olb - 616 34 22 Fax 076 - 616 2216 E-mail: infoSlcokd.nl Bank: ABN-Amro Rek.nr. 52.72.95.016 Van den Broekerf 30 3315 SC Dordrecht Tel. 076-621 25 41 Fax 078 - 621 35 67 Voorstraat 144 3311 ES Dordrecht Tel. 078 - 613 07 22 Fax 078 - 613 68 51 Wij zoeken voor verschillende locaties in Dordrecht groeps- leid(st)ers kinderopvang om het COKD-team te versterken (DOVen 550) Wij zoeken: - Groepsie\d(st)ers met een afgeronde kindgerichte M&O opleiding b.v. CW, 5KW, 50, VZ, AW, A3 ofKV/JV. - Groepsieid(st)ers die etage- en/of werkervaring in een kinderdagverblijf hebben. - Groepeieid(et)ere die flexibel, gemotiveerd, zelfbewust en leergierig zijn. - Groepeleid(et)ere die invalwerk willen doen voor mini maal 2 dagen per week. - Groepsie\d(st)ers voor vaste groepen. Wij bieden: - Hulp bij het zoeken naar woonruimte in Dordrecht (een urgentieverklaring is mogelijk). - 5nelle doorstroommogelijkheden naar een vaste groep. - Een salaris volgens CAO Kinderopvang. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. spaar loonregeling, woon/werkverkeervergoeding en bijscho lingsmogelijkheden). - Een prettige werksfeer voor zowel schoolverlaters als herintreders. Wil jij ook graag bij ons aan de slag, stuur dan zo spoe dig mogelijk een brief met c.v. naar de Stichting COKO, t.a.v. mw. C. Kevenich, Vissersdijk beneden 25, 3319 GW in Dordrecht of e-mail naar c.revenich@cokd.nl. Voor eventuele vragen en/of informatie kun je terecht bij mw. Kevenich, telefoonnr. (073) 6163422. Kijk ook eens op onze website: www.cokd.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 52