ATOFINA A Schipper Accountants Je bent atv Maintenance Engineer Je wilt je ontplooien? Je zoekt teamspirit? Breng chemie in je werk ADVANTA Assistent-Accountants m/v Verpleegkundigen kwalificatieniveau 5 (m/v) Verpleegkundigen kwalificatieniveau 4 (m/v) P E O N E E L Accountmanagers S PAARS' SELECT Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. Voor de geaccrediteerde afdeling Zaaizaadonderzoek zijn wij op dit moment op zoek naar zaterdag 23 februari 2002 VANDERHAVE Met zo'n 200 collega's, verdeeld over 7 vestigingen heeft Schipper Accountants haar cliënten een breed scala aan diensten te bieden. Wij zijn voor onze vestiging in Goes op zoek naar De functie: Je verricht voor een uiteenlopende groep opdrachtgevers werkzaamheden op het gebied van accountancy. Je verzorgt aangiftes, verwerkt administraties en stelt jaarrekeningen op. Daarnaast controleer je de door cliënten verwerkte administratieve gegevens. Parttime invulling van de functie is bespreekbaar. Wat vragen wij van je? Voor deze functie beschik je over HBO werk- en denkniveau. Je hebt een financieel-economische voor opleiding (bijvoorbeeld SPD) aangevuld met enige werkervaring in een vergelijkbare functie. Je hebt een klantgerichte instelling en een groot analytisch vermogen. Verder gaat het je goed af om zowel zelfstandig als in team verband te werken. Wij hebben wij te bieden? We bieden een uitdagende functie met goede dooigroeimogelijk- heden. Er heerst bij ons een prettige en informele werksfeer, met ruimte voor persoonlijke inbreng en initiatief Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrije pensioenregeling en ruime studiefaciliteiten. Eerst meer weten? Aanvullende informatie over deze functie wordt graag gegeven door Mare Polderdijk RA, vennoot, of Annemarie Peeters/ Sylvia Bastemeijer, personeelszaken, telefoonnummer 0113-239400.Veel actuele informatie over ons bedrijf en over openstaande vacatures is te vinden op onze website: www.schipperaccountants.nl.Van hieruit is het ook mogelijk om rechtstreeks te reageren op de vacature. Als je denkt dat jouw inzet een bijdrage levert aan de tevreden heid van onze klanten, reageer dan binnen 2 weken. Stuur je schriftelijke reactie, voorzien van CV, naar Schipper Accountants t.a.v.Annemarie Peeters, Postbus 8,4460 AA in Goes of e-mail deze naar apeeters@schipperacc.nl. Schermerhomstraat 2, Goes Tel. 0113-239400, Fax 0113-230930, nvvw.schipperaccoiintants.nl Advanta VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieubelastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde research programma's. Het bedrijf lieefi zijn hoofdkantoor in Kapelle en maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zattizaadgroep Advanta, een gezamenlijke dochteronderneming van Cosun en AstraZeneca, met 2.500 medewerkers en tientallen werkmaatschap pijen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt de Advanta-groep voor 400 miljoen EURO aan landbouwzaaizaden. medewerkers zaaizaadonderzoek m/v Uw functie U zult zich bezighouden met het routinematig analyseren van monsters van partijen zaaizaad op onder andere zuiverheid, kiemkraeht en vochtgehalte. Daarnaast werkt u mee aan alle overige voorkomende werkzaamheden binnen het zaaizaadonderzoek en de procescontrole. De werkzaamheden worden uitgevoerd onder leiding van het afdelingshoofd. Uw profiel Voor deze functie zoeken wij iemand met MBO-niveau. U bent bereid een opleiding te volgen tot geaccrediteerd analist. U heeft bij voorkeur ervaring in laboratoriumwerkzaamheden en zo mogelijk in het analyseren van graszaden en/of andere zaadsoorten. U dient gedurende langere tijd geconcentreerd te kunnen werken en heeft een flexibele instelling ten aanzien van werktijden. Gedurende een bepaalde periode per jaar zullen een aantal werkzaamheden in ploegendienst worden verricht. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen een week richten aan: Advanta Seeds BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4420 AA Kapelle. Mailen kan ook: p Member of Advanta" Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer P. van Immerseel, hoofd afdeling Zaaizaadonderzoek, of bij de afdeling Personeelszaken, tel. 0113 - 34 79 11. Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. Ouderenpsychiatrie is een dynamische sector binnen Emergis en bestaat uit drie afdelingen, verdeeld over de regio's Oosterscheldegebied, Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen. De sector Ouderenpsychiatrie werkt nauw samen met verpleeghuizen, verzorgingshuizen en thuiszorginstellingen binnen de provincie Zeeland. Binnen Ouderenpsychiatrie is het Neuman Systems Model de verpleegkundige visie van waaruit het verpleegkundig proces vorm krijgt. Het zorgaanbod is zeer divers en wordt aangeboden in diverse zorgvormen (ambulant, kliniek, beschermd wonen, dagopvang en dagbehandeling). In de nabije toekomst zal de sector Ouderenpsychiatrie haar activiteiten uitbreiden wat in- en doorstroom mogelijkheden biedt voorde medewerkers. Diverse projecten onder de noemer "Psychiatrische Ondersteuning in Zorginstellingen" gaan nog dit jaar van start. In verband met uitbreiding van onze sector binnen de regio's Oosterscheldebied, Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen zijn wij op zoek naar: (Parttime en fulltime) De functies Verpleegkundige kwalificatieniveau 5: Naast de zorg voor cliënten op de afdeling, ligt het accent in deze functie sterk op het coachen van collega verpleegkundigen en -verzorgenden. Tevens is er een ontwikkeling gaande waarbij transmurale zorg in toe nemende mate een onderdeel van de functie wordt. Het (mede) vormgeven van de transmurale zorg is voor de nabije toekomst een belangrijk aandachtsgebied. Verpleegkundige kwalificatieniveau 4: De verpleegkundige kwalificatieniveau 4 vervult een "spilfunctie" in de klinische zorg. Deze spilfunctie wordt vormgegeven middels sturing van het verpleegkundig proces. Als eerstverantwoordelijke verpleegkundige stuurt en coördineert u de zorg voor onze cliënten. Kernwoorden in deze functie zijn: ontwikkeling van een goed afdelingsklimaat en methodisch verpleegkundig handelen. Het profiel Heeft u belangstelling voor de functie van verpleegkundige kwalificatieniveau 5 dan dient u in het bezit te zijn van het diploma HBO-V met BIG-registratie. Kandidaten voor de functie van verpleegkundige kwalificatieniveau 4 dienen in het bezit te zijn van het diploma B-verpleegkundige of verpleegkundige kwalificatieniveau 4 met BIG-registratie. Voor beide functies geldt dat wij vooral op zoek zijn naar medewerkers die zowel zelfstandig als in team verband kunnen werken, beschikken over een enthousiaste werkhouding en die affiniteit hebben met de doelgroep. Wij hopen sterke 'teamplayers' te kunnen vinden. Affiniteit met en kennis van somatiek is een pre. Het aanbod Werk in een sector die sterk in ontwikkeling is. Mogelijkheden om in te springen op externe ontwikkelingen, waarbij de toenemende vraag naar GGZ-ondersteuning voor nieuwe uitdagingen zorgt. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Salaris conform CAO GGZ (FWG 3.0). Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met: - De heer Jack de Mey, hoofd observatie en diagnostiek. Het telefoonnummer is 0113 26 74 28 of piepernummer 4111; - De heer Jos Knook, hoofd langdurige behandeling. Het telefoonnummer is 0113 26 74 31 of piepernummer 4207; - De heer Bart Koppers, hoofd basisvoorziening Zeeuws-Vlaanderen. Het telefoonnummer is 0115 69 62 51. E-mailen kan natuurlijk ook: demey@emergis.nl, knook@emergis.nl ofkoppers@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2002.01 linksboven op de envelop, kunt u voor 6 maart 2002 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, t.a.v. Jacqueline Haver, personeelsadviseur, Postbus 253,4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ATOFINA Vlissingen B.v. is onderdeel van TotalFinaElf. Wij maken toevoegingen voor kunststoffen, verven en gewasbeschermers. Daarnaast produceren wij glascoatings en producten voor oppervlaktebehandeling. Dit doen wij met 190 medewerkers, waarvan 75 in volcontinudienst. Anno 2002 kan uw en onze wereld niet zonder chemie. Daarom nemen wij onze verantwoordelijkheden, werken zo veilig mogelijk en hanteren strenge milieu- en veiligheidseisen. Als Reliability /Maintenance Engineer optimaliseer je de beschikbaarheidheid van de fabrieken en de installaties. Ten behoeve hiervan initieer je modificaties die de betrouwbaarheid verhogen en de levensduur verlengen. Daarnaast breng je de verschillende reparatie- en onderhoudsfacetten in kaart en draag je zorg voor de realisatie van deze werkzaamheden. Je ressorteert onder de Productie Manager en werkt samen met de Maintenance Manager, Productie- en Process Engineers en met de Shiftmanagers. Ben je een teamworker met een pro-actieve instelling? Neem dan zitting in onze onderzoeksteams en ondersteun lopende projecten. Adviseer collega's en verdiep je in verbeterprogramma's. Spreekt dit je aan en heb je daarnaast een diploma HTS-Werktuigbouwkunde of een vergelijkbaar diploma? Beschik je bovendien over ca. 5 jaar relevante Werkervaring en kennis van onderhouds- concepten en methodieken en koppel jij je analytische vaardigheden aan praktische oplossingen? Wanneer je deze vragen met ja kunt beantwoorden is de kans groot dat jij binnen onze organisatie past. Zeker wanneer je communicatieve vaardigheden goed zijn en je gedreven bent om resultaten te bereiken. Heb je belangstelling voor deze vacature en wil je meer info? ir. Leendert Marijs, Production Manager, voorziet je van de nodige informatie. Tel.: 0113-617291. Je schriftelijke sollicitatie voorzien van motivatie is welkom tot 2 weken na het verschijnen van deze advertentie. Stuur deze naar: ATOFINA Vlissingen B.V. t.a.v. Stephan de Wijs, Manager Personnel Postbus 70, 4380 AB Vlissingen Of via e-mail: stephan.wijs-de@atofina.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs! Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. COLOR COPY v.oJ.1 Wij zijn op zoek naar een collega voor 16-24 uur per week. Heb je affiniteit met grafisch werk en vind je het leuk om in een klein team te werken en kun je goed met klanten omgaan, schrijf, bel, fax of mail ons dan voor 1 maart 2002 Digitaal Kopiëren of Printen in Zwart/wit en Full Colour! Domburgsschuitvlot 19 4331 NE Middelburg Tel: 0118-639435 Fax: 0118-639434 e-mail: rainbow@zeelandnet.nl Homepage: http/www.zeelandnet.nl/rainbow Voor onze vestigingen in Axel, Middelburg en Goes zijn wij op zoek naar De Accountmanager bezoekt vijf avonden per week onze klanten en geeft een advies aan de hand van hun financiële wensen en mogelijkheden. Het callcenter zorgt dat de agenda van de Accountmanager gevuld is met kwalitatief goede afspraken. Wij vragen: SU Commerciële toppers Z Hbo werk- en denkniveau Z 22 tot 35 jaar Z Drive om te scoren Wij bieden: ?j Uitgebreide opleidingen 0 Topsalaris 45.000) 0 Auto van de zaak A Persoonlijk ontwikkelingsprogramma Geïnteresseerd? Z Bel met onze Recruiter Patricia Wisch (0118-67 40 00). Of stuur direct je motivatie en cv naar patricia.wisch@spaarselect.nl of Rouaansekaai 23, 4331 HA MIDDELBURG. Kijk voor meer informatie op: www.spaarselect.nl Geen baan maar een carrière

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 44