werk aan de winkel in Zeeland laan het werk voor mensen OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN PZC Medewerker personeels- en salarisadministratie Diëtist Polikliniekmedewerker Civiel technisch medewerker Secretaresse Clustermanager Medisch instrumentatie technicus Voor de Dienst Personeel en Managementondersteuning zoeken wij een: Het betreft een combinatiefunctie voor bepaalde tijd ter overbrugging van zwangerschaps- en ouderschapsverlof. Vanaf medio maart 16 uur per week en gedurende de periode mei tot en met september maximaal 28 uur per week. De kandidaat moet in ieder geval inzet baar zijn in de schoolvakanties. Werkdagen in overleg. Vacaturenummer 02.34. De Dienst Personeel Managementondersteuning bestaat uit de volgende onderdelen: Advies en ondersteuning (personeelsfunctionarissen en -adviseurs). Administratie (personeels- en salarisadministratie), Opleidingen stages, Arbo verzuim (arbodeskundige en verzuim- en reïntegratie-functionaris) en Projekten (projectleiders WHAW en FWG 3.0). Functie-informatie: De medewerker verzorgt de administratie voor het deelgebied opleidingen/stages en subsidies. Dit betreft o.a. het aanmelden, plannen en verzorgen van opleidingen en de introductie van leerlingverpleeg kundigen en stagiaires. Daarnaast verricht de medewerker werkzaamheden op de salarisadministratie. Deze werkzaamheden bestaan uit het invoeren, verwerken en controleren van salaris- en personeels gegevens, alsmede het verzorgen van de ziek- en herstelmeldingen. Wij zoeken een kandidaat die: beschikt over een relevante MBO- opleiding, bij voorkeur aangevuld met een diploma Sociale Verzekeringswetten; beschikt over accuratesse, kennis en (minimaal 1 jaar) ervaring met personeelsadministratie, salaris administratie en de geautomatiseerde verwerking hiervan; kennis heeft van het MS-Office pakket. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 35 (minimaal 1.483,- en maximaal 2.039,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij mevrouw F.P. Hamelink, Hoofd Dienst Personeel en Managementondersteuning, telefoon nummer: 0113-23 43 75 of de heer C. v.d. Poel, allround salarismedewerker, telefoonnummer: 0113-23 43 76. Voor de werkplek Overige Chirurgische Specialismen, polikliniek Oogheelkunde zoeken wij op korte termijn twee: Technisch Oogheelkundig assistenten enlof Leerling Technisch Oogheelkundig Assistenten in een min/max-contract van 18-36 uur en 32-36 uur per week voor onbepaalde tijd. Ook andere uren zijn bespreekbaar. Vacaturenummer 02.40. De werkplek Overige Chirurgische Specialismen maakt deel uit van het Zorgduster Snijdend en bestaat uit Short-Stay, Urologie, Oogheelkunde, KNO en Kaakchirurgie. Functie-informatie: Spreekuurbegeleiding door het afnemen van oogheelkundige anamnese en het basisonderzoek. Het basisonderzoek bestaat o.a. uit virus opnemen, brilsterkte meten, inspectie van het oog en oogdruk meten. Het (zelfstandig) uitvoeren van aanvullende onderzoeken en vastleggen van deze gegevens. Het uitvoeren van overige voorkomende werkzaamheden. Wij zoeken een kandidaat die: in het bezit is van het diploma Technisch Oogheelkundig Assistent. Als men als leerling TOA solliciteert dient men de bereidheid te hebben de opleiding TOA te volgen. Hiervoor is HAVO of Mbo met Wis- of natuurkunde als vooropleiding vereist; enige kennis heeft van de ziekenhuis organisatie; accuraat is en zelfstandig kan werken volgens protocol; goede communicatieve vaardigheden heeft; Voor de afdeling Diëtetiek, onderdeel van de werkplek Haemodialyse, zoeken wij met ingang van 1 april 2002 een enthousiaste: flexibel is ten aanzien van het aanbod van extra (al dan niet met spoed) ingeplande patiënten. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 35 (minimaal 1.406,- en maximaal 2.039,-). Leerlingen ontvangen gedurende de opleiding een leerlingen salaris conform de CAO Ziekenhuizen. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij mevrouw N. Hameeteman of mevrouw C. Kempe, Technisch Oogheelkundig Assistente, telefoonnummer 0113-23 46 99. Wilt u in uw brief kenbaar maken welke functie uw voorkeur heeft en voor welke uren u eventueel in aanmerking wilt komen. in een contract van 36 uur per week voor onbepaalde tijd Vacaturenummer 02.36. De werkplek Haemodialyse maakt deel uit van het Zorgduster Beschouwend en bestaat uit de klinische en poliklinische functies Haemodialyse, CAPD/CCPD, maatschappelijk werk en diëtetiek. Functie-informatie: De aan te stellen diëtist werkt op beide locaties en verricht samen met collega's zelf standig alle voorkomende werkzaamheden binnen de afdeling Diëtetiek. Wij zoeken een kandidaat die: in het bezit is van het diploma Hbo Voeding en Diëtetiek en bij voorkeur ervaring heeft in een soortgelijke functie; affiniteit heeft met o.a. COPD- en oncologiepatiënten en diabetes patiënten; zowel zelfstandig als in teamverband kan werken; initiatief toont t.a.v. nieuwe ontwikkelingen in het vakgebied en doorzettingsvermogen heeft; over goede contactuele eigenschappen beschikt; bereid is om een bijdrage te leveren aan het ontwikkelen, implementeren en uit dragen van het afdelingsbeleid. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 45 (minimaal 1.483,- en maximaal 2.410,-). Interesse? Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer C. Versluijs, werkplekmanager, telefoonnummer: 0113-23 42 70 of door de medewerkers van de afdeling Diëtetiek, telefoonnummer: 0113-23 44 25. Voor de werkplek Chirurgie zoeken wij een enthousiaste oproep: voor een nul urencontract voor onbepaalde tijd. De inzet zal met name in de vakantieperiodes plaatsvinden. Vacaturenummer 02.27. Voor de werkplek Techniek zoeken wij zo spoedig mogelijk een enthousiaste: in een fulltime dienstverband voor onbepaalde tijd. Vacaturenummer 02.08. De werkplek Chirurgie maakt deel uit van het Zorgduster Snijdend en bestaat uit de klinische en poliklinische functies Chirurgie. De werkplek Techniek is samen met de werkplekken Hotel, Huishoudelijke dienstverlening, Inkoop en Bedrijfsbureau onderdeel van het Algemeen Facilitair Cluster. De werkplek Techniek bestaat uit 23 medewerkers die werkzaam zijn op Civiel- en Instrumenteel Technisch vakgebied. Functie-informatie: De polikliniekmedewerker werkt met behulp van een dictafoon de brieven uit van de arts. U beantwoordt telefonische vragen van zowel patiënt als arts. Daarnaast bereidt u het spreekuur voor. Begeleidt en verwerkt u de afspraken zoals deze op de poli zijn gemaakt. Wij zoeken een kandidaat die: beschikt over een opleiding op Mbo-niveau (bv. doktersassistente); beschikt over een goede typevaardig heid en kennis van de medische terminologie; kennis heeft van geautomatiseerde gegevensverwerking; zelfstandig kan werken en accuraat is; beschikt over goede communicatieve vaardigheden; enige kennis heeft over het reilen en zeilen in een ziekenhuisorganisatie. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 30 (minimaal 1.336,- en maximaal 1.988,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij mevrouw C. Stouten, werkplekmanager, of bij de medewerkers van de polikliniek Chirurgie, telefoonnummer: 0113-23 46 00. Voor het Algemeen Facilitair Cluster zoeken wij op korte termijn een: voor een contract van minimaal 24 uur en maximaal 36 uur voor onbepaalde tijd. De secretaresse werkt 24 uur op het bedrijfsbureau en is bereid om, indien nodig, 12 uur te werken als projectondersteuning. Vacaturenummer 02.30. Functie-informatie: De civiel technisch medewerker is verantwoordelijk voor preventief en correctief onderhoud aan civiel technische apparatuur en installaties. Tevens geeft u instructies en voorlichting aan gebruikers van civiele apparatuur en u adviseert bij aankoop van nieuwe apparatuur. U bent werkzaam op de locatie Goes en Zierikzee. Wij zoeken een kandidaat die: in het bezit is van een diploma MTS- elektro/elektronica/werktuigbouw of een gelijkwaardig diploma; beschikt over enkele jaren praktijk ervaring in een soortgelijke functie; zelfstandig kan werken, prioriteiten kan stellen, over initiatief- en vindingrijkheid beschikt; Voor de werkplek Techniek zoeken wij op korte termijn een: zich kan verplaatsen in de behoefte van de gebruiker en daar een servicegerichte dienstverlening op af kan stemmen; bereid is om bereikbaarheidsdiensten te verrichten. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 40 (minimaal 1.575,- en maximaal 2.194,-). Interesse? Informatie is te verkijgen bij de heer S. Tavenier, werkplekmanager Techniek, telefoonnummer: 0113-23 48 52. in een fulltime dienstverband voor onbepaalde tijd. Vacaturenummer 02.16. De ondersteunende dienstverlening van het AFC richt zich op al die taken die het de mede werkers in het ziekenhuis makkelijker maken om hun eigenlijke werk uit te voeren en daar door de continuïteit van de zorgverlening te garanderen. Het bedrijfsbureau ondersteunt deze missie d.m.v. het verlenen van administratieve en secretariële diensten aan alle werk plekken binnen het AFC. De werkplek Techniek is samen met de werkplekken Hotel, Huishoudelijke dienstverlening. Inkoop en Bedrijfsbureau onderdeel van het Algemeen Facilitair Cluster. De werkplek Techniek bestaat uit 23 medewerkers die werkzaam zijn op Civiel- en Instrumenteel Technisch vak gebied. Functie-informatie: De secretaresse biedt secretariële onder steuning aan de clustermanager, zodanig dat deze optimaal kan functioneren. Draagt zorg voor de agendaplanning en bewaking. Verzorgt de correspondentie en beheert het archief. De secretaresse vervult een buffer en filterfunctie m.b.t. in- en externe contacten. Bereid vergaderingen voor en verzorgt tevens de notulen hiervan. Wij zoeken een kandidaat die: tenminste beschikt over een MBO werk- en denkniveau; een secretaresseopleiding heeft gevolgd en ruime praktijkervaring heeft opgedaan in een (middel) grote organisatie; ervaring heeft met tekstverwerking en geautomatiseerde gegevensverwerking, waaronder MS Office; beschikt over een uitstekende beheersing van de nederlandse taal; bij voorkeur kennis heeft van de organisatie in het algemeen en van onderdelen van het instellingsbeleid in het bijzonder. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 40 (minimaal 1.575,- en maximaal €2.194.-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer E. Weijgers, telefoonnummer: 0113-23 45 57. Functie-informatie: De medewerker Instrumentatie Technicus is verantwoordelijk voor het technisch optimaal functioneren van de aan hem toegewezen medische apparatuur en systemen. Hij voert correctief en preventief onderhoud aan deze apparatuur en systemen uit, instrueert en adviseert gebruikers m.b.t. gebruik en aanschaf, tevens beoordeelt hij de kwaliteit van door derden uitgevoerd onderhoud. Het betreft een zelfstandige, allround functie, waarvan van de medewerker wordt verwacht dat hij bereid is om werkzaamheden en bereik bare diensten te verrichten op de locaties Goes en Zierikzee. Wij zoeken een kandidaat die: een afgeronde opleiding MTS-electro- nica en/of fijnmechanica heeft, bij voorkeur Medische Techniek of bereid is deze opleiding te volgen; zelfstandig kan werken, prioriteiten kan stellen in het eigen werk en zelf de meest voorkomende problemen kan oplossen; blijkt geeft van voldoende verant- woordelijksheidsgevoel, zich kunnen verplaatsen in de behoefte van de gebruiker en daar zijn dienstverlening op af stemt. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 45 (minimal 1.787,- en maximaal 2.410,-). Interesse? Informatie is te verkijgen bij de heer S. Tavenier, werkplekmanager Techniek, telefoonnummer: 0113-23 48 52. Sollicitaties kunt u binnen 2 weken na plaatsing van deze advertentie richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel en Managementondersteuning, bestemmingsnummer: 90, Postbus 106, 4460 BB Goes onder vermelding van het vacaturenummer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 43