mense Geweldi RGZi Hé verplegende... Zin in een werkvakantie? 0 SANITAIR- EN TEGELVERKOPER ■inttfift PZC 42 doktersassistente/ apothekersassistente EURO-MIT STAAL B.V. ADMINISTRATEUR de Zonnebloem* Leeftijd 25 - 35 jaar. Enige creatieve instelling. Kennis van automatisering. Geen 9 - 5 mentaliteit. Commercieel aangelegd. ■Tl'/w Bruins Teamleider Financiële Administratie m/v Leerling OK-assistenten Leerling KNF laborant J Leerling-verpleegkundigen zaterdag 23 februari 2002 Huisartsenpraktijk Bruinisse (met apotheek) vraagt m.i.v. 1 april 2002 voor 36-40 uur per week, in samenwerking met de apothekersassistente. Sollicitaties: schriftelijk met C.V. en pasfoto kunt u sturen naar: Huisartsenpraktijk Bruinisse t.a.v. mevr. W. Pols, Dorpsweg 5, 4311 AG Bruinisse Werk zoals jij dat wilt HORECA/CATERING Medewerker bediening m/v voor een restaurant in Veere. Heb jij zin om in de weekenden en in de vakanties te werken in een leuk bedrijf met prettige collega's? De werk tijden varieren van I 1.00 tot 01.00 uur. waarbij je in een twee ploegensysteem werkt Ervaring is geen vereiste, maar wel een pre Informatie: (0118) 67 90 30, Patrick Janssen, Houtkaai 5, Middelburg Chefkok m/v voor diverse locaties op Walcheren. Je hebt het niveau van minimaal een derde jaars leerling kok en rele vante werkervaring. We bieden je een baan in een leuke werkomgeving tegen een goede salariëring. Informatie: (0118) 67 90 30, Patrick Janssen, Houtkaai 5, Middelburg Keukenhulp m/v voor een restaurant in Veere. Het werk bestaat uit het bieden van ondersteunende werkzaamheden aan de kok. Heb je zin in goede bijverdiensten en steek je graag je handen uit de mouwen? Dan is dit je kans! Informatie: (0118) 67 90 30, Patrick Janssen, Houtkaai 5, Middelburg INDUSTRIE Algemeen medewerker m/v voor een vleesbedrijf in Middelburg. Het werk bestaat uit het inpakken van vlees in kratten en het vacumeren ervan.Tevens verricht je in samen werking met de u'rtbeners ondersteunende productiewerk zaamheden. Hierbij is het belangrijk dat je nauwkeurig en zelfstandig kunt werken. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd, met een goede salariëring, Informatie: (0118) 67 90 30, Patrick Janssen, Houtkaai 5, Middelburg OVERHEID Bestuursassistent m/v oor een overheidsinstelling in Middelburg. Je taken bestaan onder andere uit het voeren van het secretariaat en coördinerende werkzaamheden. Tevens geef je ondersteuning aan het college. Voor deze full time baan dien je in het bezit te zijn van de diploma's vwo en schoevers (directiesecretaresse). Je dient inzicht te hebben in het functioneren van de overheid en gevoel te hebben voor bestuurlijke verhoudingen. Deze baan biedt goede toekomst perspectieven en zeer goede secundaire arbeidsvoor waarden, Informatie:(0118) 67 90 30, Petra van Oosterhout, Houtkaai 5, Middelburg TECHNIEK Tekenaar m/v voor een ingenieursbureau met o.a. vesti gingen in Middelburg en Roosendaal. Je bent werkzaam voor de afdeling gebouwinstallaties, die zich met name richt op de Brabantse utiliteitsmarkt Je werk bestaat uit het uitwerken van een ontwerp van de werktuigkundige installaties onder leiding van een technicus Hiertoe vervaardig je tekeningen in autocad en maak je berekeningen en calculaties. Je beschikt over een afgeronde mts- opleiding werktuigbouwkunde evt richting installatietechniek. Dit is een baan met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: (0118) 67 90 30, Petra van Oosterhout, Houtkaai 5, Middelburg www.tempo-team.nl tempo-team stichting revalidatie-geneeskunde zeeland De Stichting Revalidatiegeneeskunde Zeeland (RGZ) heeft tot doel het bestaande netwerk van revalidatiegeneeskundige activiteiten in de provincie Zeeland te optimaliseren en uit te bouwen. Het netwerk bestaat op dit moment uit: De unit 'Lindenhof' (poliklinische en klinische volwassenenrevalidatie) te Goes. De unit 'De Wielingen' (poliklinische kinder- en volwassenenrevalidatie) te Terneuzen. De unit 'Reigerbos' (poliklinische kinderrevalidatie) te Goes. Revalidatiegeneeskundige consultatie en medebehandeling door revalidatieartsen in de Zeeuwse ziekenhuizen en verpleeghuizen. Momenteel werken ruim 160 medewerkers binnen de RGZ. P.O. BOX 535 4380 AM VLISSINGEN EURO-MIT STAAL B.V. is een Service Center gespecialiseerd in het snijden van dun plaatstaal op rol en is gevestigd in Vlissingen-Oost. Wij zijn op zoek naar een De taak- en functieomschrijving: u bent verantwoordelijk voor de complete boekhoudadministratie; u bent verantwoordelijk voor een correcte debiteuren-, crediteuren- en voorraadadmini stratie: u zult zorgdragen voor het uitvoeren en controleren van bankmutaties; u bent mede verantwoordelijk voor de complete kostprijsberekeningen: u controleert het gerealiseerde resultaat en bewaakt de kostenanalyse; u stelt periodieke overzichten samen aan de hand van geregistreerde gegevens en ver zorgt o.a. de BTW en CBS aangiften: u ziet toe op een juiste naleving van de diverse processen vanuit het vakgebied naar de interne organisatie. Het profiel: U heeft minimaal een Heao-opleiding of een administratief/economische MBO-opleiding gevolgd, eventueel aangevuld met SPD. U kunt werken met Excel en Word en u heeft een goede kennis van Exact. Daarnaast vragen wij enige jaren relevante praktijkervaring (bij voorkeur in een productie omgeving) en een goede kennis van de Engelse taal (in woord en geschrift). Enige kennis op het gebied van de salarisadministratie is een pre. Uiteraard beschikt u over een hoge mate van accuratesse, bent u zelfstandig, initatiefrijk, slagvaardig en beschikt u over een gezonde dosis humor. Uw beloning: Wij bieden u een uitdagende functie met goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Metaalbewerkingsbedrijf, in een jonge, prettige werkomgeving waar collegialiteit zeer belangrijk is en iedereen gewend is de handen uit de mouwen te steken. Is deze functie uitdagend genoeg voor u en bent u op korte termijn beschikbaar? Stuur dan uw brief met curriculim vitae vóór 5 maart a.s. aan: EURO-MIT STAAL B.V. Postbus 535, 4380 AM Vlissingen, t.a.v. dhr P. C. J. de Graaff. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wil jij de Zonnebloem in 2002 helpen om ruim 6400 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons team van meer dan 6700 vrijwilligers. 9| Meer informatie? Bel (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl Wij zijn opzoek naar iemand (M/V) die het vak reeds verstaat. VVO*12*1 Graag uw reactie met C.V. en pasfoto voor 1-1-2002 opsturen naar Amundsenweg 2 4462 GP Goes Tel. (0113) 21 40 49 Ten behoeve van de locatie 'Lindenhof' zijn wij op zoek naar een: voor een dienstverband van gemiddeld 36 uur per week De taken zijn: - het controleren, coördineren en aansturen van de werkzaamheden op de financiële administratie; - het toezicht houden op en verantwoordelijkheid dragen voor een ade quate, actuele, tijdige, volledige en betrouwbare administratie; - verantwoordelijk zijn voor het opstellen van tussentijdse overzichten, de begroting, de jaarrekeningen en de nacalculatie; - het zorgdragen voor maandelijkse aanlevering van managementinfor matie; - verantwoordelijk zijn voor de opstelling en ontwikkeling van admini stratieve procedures; - het vervangen van het Hoofd economische en ondersteunende dien sten bij diens afwezigheid; - het begeleiden van de twee medewekers van de financiële administra tie. Wij verwachten: - een afgeronde HBO-opleiding op financieel administratief gebied; - ervaring met het voeren van financiële en salarisadministraties, bij voorkeur in de gezondheidszorg; - uitgebreide kennis van en ruime ervaring met het werken met geauto matiseerde systemen; - goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schrif telijk. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen. Nadere informatie omtrent de vacatures kunt u verkrijgen bij mevrouw J. I. A. Boer, Hoofd Economische en Ondersteunende Diensten, telefoon: 0113- 236236. Uw schriftelijke reactie kunt u uiterlijk 11 maart 2002 sturen aan RGZ, 's-Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA te Goes, t.a.v. I. Fokkema, personeelsfunctionaris. Heb je zin om een actieve bijdrage te leveren aan nog betere zorg voor patiënten? Reageer dan snel op deze advertentie! Vacaturenummer: 02.37. De Beroepsbegeleidende Leerweg, kwalificatieniveau 4 duurt 4 jaar. De opleiding wordt verzorgd door het ROC Zeeland. Je gaat eerst 10 maanden naar school, dit is de basisperiode. Na deze periode ga je in de praktijkleerperiode nog 21 weken naar school. De praktijkleer periode bestaat uit in- en externe stages. Wij zoeken een kandidaat die: bij aanvang van de opleiding de minimale leeftijd van 17 jaar heeft; in het bezit is van diploma Mavo met 6 vakken op D-niveau, Havo, VWO of ander gelijkwaardig diploma; kritisch zijn t.a.v. eigen handelen en dat van anderen; zin hebben om naast de zorg andere actitiviteiten te doen die het werken op de afdeling extra boeiend maakt; willen leren en werken in een ziekenhuis dat volop in beweging is en waar voldoende doorgroeimogelijkheden zijn. Wat hebben wij te bieden: gedurende de basisperiode van 10 maanden ontvangt u zakgeld dat netto gelijk is aan het netto minimumloon; daarna ontvangt u een leerlingensalaris van 996,- oplopend tot 1.406,- bruto per maand in het laatste leerjaar (of toepassing minimumjeugdloon); college- en boekengeld worden volledig voor je betaald; leren en werken in een leuk team; een goede opleiding met voldoende mogelijkheden voor vervolgopleidingen om verder te specialiseren. Interesse? Meer informatie is te verkrijgen bij de Personeelsadministratie, Opleidingen Stages, telefoonnummer: 0113-23 45 67. Structuur Voor de werkplek Operatiekamers zoeken wij op korte termijn: Functie-informatie: De opleiding tot operatie-assistent heeft als doel je op te leiden tot een zelfstandig functionerende beroepsbeoefenaar met eigen deskundigheid. Deze deskundigheid houdt in dat je ervoor zorgt dat de operatie kamer met alle apparatuur en instrumen tarium altijd bedrijfsklaar is. Tevens heb je als taak om bij alle voorkomende specialismen in een operatieteam te assisteren en instrumenteren. Met de aan te stellen kandidaat wordt een leer-/arbeidsovereenkomst afgesloten om opgeleid te worden tot OK-assistent. Het theoretische gedeelte van de opleiding zal worden gevolgd bij Dijkzigt te Rotterdam. Wij zoeken kandidaten die: bij voorkeur in het bezit zijn van het diploma verpleegkundige of HBO-V of HAVO/VHBO met exacte vakken (Scheikunde, Natuurkunde en Biologie); stressbestendig en accuraat zijn; goede teamworkers zijn en in staat zijn om onder grote spanning te werken; bereid zijn om bereikbaarheidsdiensten te draaien en in de directe omgeving van het ziekenhuis te Goes willen gaan wonen. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Gedurende de opleiding ontvangt u salaris conform aanloopschaal 49 (minimaal 1.682,- en maximaal 2.142,-). Na diplomering vindt salariëring plaats volgens FWG schaal 50 (minimaal 2.039,- en maximaal 2.738,-). Bent u niet in het bezit van het diploma verpleegkundige HBO-V dan vindt inschaling plaats conform leerlingensalaris CAO Ziekenhuizen. Verder kent de CAO een aantrekkelijke verhuiskostenregeling. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer A.F.M. Lossie, werkplekmanager, telefoon nummer: 0113-23 47 60. Voor de werkplek Klinische Neurofysiologie zoeken wij een: Het betreft een dienstverband van 32-36 uur per week voor de duur van de opleiding (met de mogelijkheid tot vast dienstverband). Vacaturenummer 02.38. De werkplek Neurologie maakt deel uit van het Zorgcluster Algemeen en bestaat uit de klinische en poliklinische functies neurologie, neurochirurgie, medische psychologie en KNF. Functie-informatie: U wordt in 3 jaar intern opgeleid tot laborant KNF. Het theoretische deel van deze opleiding wordt verzorgd door de LOI Hogeschool (hbo). Het praktische gedeelte vindt plaats op de afdeling. Zelfstandig of in teamverband verricht, interpreteert en werkt u neurofysiologische onderzoeken uit op de afdeling KNF of op een andere afdeling in het ziekenhuis zoals de operatie kamer, kinderafdeling of intensive care. Hierbij krijgt u te maken met patiënten uit alle leeftijdsgroepen. Wij zoeken een kandidaat die: beschikt over minimaal havo met Wis- en natuurkunde of vwo (bewijs onvoor waardelijke overgang naar 6 vwo), vhbo, mts, hts, mlo of hbo gezondheidszorg of diploma verpleegkundige A, B, Z; een collegiale en patiëntvriendelijke instelling heeft; beschikt over goede contactuele vaardigheden; oplettend is en beschikt over geduld en doorzettingsvermogen bij het uitvoeren van onderzoeken; zich zowel mondeling als schriftelijk goed uit kan drukken; enige PC-vaardigheid heeft. Opleiding: U volgt een driejarige hbo-opleiding waar bij de theorie verzorgd wordt door de LOI Hogeschool (zie www.loihoaeschool.nl). Uw praktische ervaring en studie begeleiding krijgt u op de werkplek waar u als leerling-laborant in het KNF-team diverse onderzoeken leert. De studie- en examenkosten komen volledig voor rekening van de werkgever. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Gedurende dè opleiding ontvangt u een leerlingensalaris of minimumloon, indien dit hoger is. Na diplomering wordt u ingeschaald in FWG 45, aanloopschaal 44 (minimaal 1.483,- en maximaal 2.410,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij mevrouw I. van der Schelde, telefoonnummer: 0113-23 44 62. De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen gaat in september 2002 starten met een nieuwe groep: -/m/v kwalificatieniveau niveau 4 Doelstelling De Stichting Oostérschelde- ziekenhuizen is een dynamische organisatie die ér naar streeft om voortdurend de kwalTteit van de zorg voor haar patiënten op het hoogst mogelijke niveau te brengen en te houden. De Stichting Oosterscbelde-^ ziekenhuizen met 1200 0> medewerkers en ëen captacSteit van 364 bedden verdeeld over de locaties Goes en Zierikzee biedt vrijwel alle medische specialismen. Een fusie met Ziekenhuis J, Walcheren wordt voorbereid. De werkplek Operatiekamers maakt deel uit van het Zorgcluster Snijdend en bestaat uit de operatiekamers, anesthesie en de pijnpoii te Goes en Zierikzee. in een fulltime contract voor onbepaalde tijd. Vacaturenummer: 02.05.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42