Directeur Samenleving m/v PZC tNIIIMIIII' Collega's hartcathet! <IPII><IP Provincie Zeeland personeelsfunctionaris/ beleidsmedewerker personeelsinformatie m/v J.G.Timmerman Groenvoederdrogerij b.v. S'er metaal/M .T.S'er werktuigbouw J.G. TIMMERMAN GROENVOEDERDROGERIJ B.V. zaterdag 23 februari 2002 Vlissingen is met ongeveer 45.000 inwoners bijna de grootste stad van de provincie Zeeland. Een maritieme stad, heden en toekomst zijn verbonden met de zee, de Westerschelde. Dat maakt de stad anders dan andere steden. Er is ruimte, er is activiteit, er is wind en er is water. De organisatie van de gemeente Vlissingen is vernieuwd. Bestuur, medewerkers en leiding van de gemeente zijn een nieuwe koers ingeslagen die onomkeerbaar is en moet leiden tot een zakelijk, helder en open bestuursapparaat. Toegankelijk, zoals je dat van een publieke organisatie mag verwachten. Daartoe is de ambtelijke organisatie van de gemeente gebundeld in drie directies nl. de directie Grondgebied, de directie Samenleving en de directie Bedrijfsvoering. Tezamen met de gemeentesecretaris zijn de drie directeuren verantwoordelijk voor het integraal gecoördineerd strategisch beleid van de gemeente en de coördinatie van de beleidsuitvoering. Door benoeming van de zittende directeur Samenleving tot gemeentesecretaris is die plaats binnen de directie vacant. Naast de gezamenlijk gedragen verantwoor delijkheid voor het totale gemeentelijk strategisch beleid is de directeur Samen leving integraal verantwoordelijk voor de eigen directie. Deze directie bestaat uit de afdelingen Lokaal Onderwijsbeleid, Publiekszaken, Sociale Zaken en Welzijn. Het aantal formatieplaatsen bedraagt ca. 150. Taken van die afdelingen zijn o.m.: - de afdeling Lokaal Onderwijsbeleid is ver antwoordelijk voor lokaal onderwijsbeleid maar daarnaast worden ook onderdelen van het landelijk educatief beleid uitge werkt. Zoals: de voor- en vroegschoolse educatie, de brede school-/wijkschool- ontwikkeling, het taalbeleid, het voor komen van vroegtijdig schooluitval. Dit doet Vlissingen samen met Middelburg; de afdeling Publiekszaken kent vrijwel elke burger. Daar begint het leven met de aangifte van geboorte en daar eindigt het met de aangifte van overlijden. Maar daar naast is Publiekszaken natuurlijk betrok ken bij tal van andere maatschappelijke ontwikkelingen. Onder die ontwikkelingen kan o.m. worden begrepen het organiseren van de publieke en/of digitale dienst verlening en het stroomlijnen van het gemeenschappelijk gebruik van basis- gegegevens; de afdeling Sociale Zaken is onderhevig aan vele ontwikkelingen op diverse terreinen. Bijvoorbeeld in de uitvoering van de Algemene Bijstandswet bij de verstrek king van uitkeringen. Maar ook in de zorg voor de activering en reïntegratie in het arbeidsproces van de cliënten, het regis seren van de lokale schuldhulpverlening en het opzetten van nieuwe (regionale) samenwerkingsvormen; - de afdeling Welzijn is actief op veel gebieden zoals bijvoorbeeld het ontwikkelen van categoraal welzijnsbeleid naar inte graal sociaal beleid. Daarnaast behoren tot de taak- en/of aandachtsvelden Sport en accommodatiebeheer, Podiumkunst, Beeldende kunst, kunsteducatie, gezond heidszorg, jeugdbeleid, bibliotheek en gemeentearchief. De directeur Samenleving die wij zoeken herkent deze taken en weet dat van hem/haar als procesmanager een integrale aanpak wordt verwacht. Overigens is het functieprofiel te bekijken op www.gemeentebanen.nl of kunt u aan vragen bij Frieda Koletsos, telefoon (0118) 48 73 32. Voor deze uitdagende functie is de salarisin dicatie: maximaal 72.604,83 bruto per jaar (schaal 15). Aanvullende informatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de interim-directeur Samenleving, de heer B. Westbroek, tele foon (0118) 48 72 01, of de voorzitter van het Directieteam, ing. F.J.J. Priem, telefoon (0118) 48 72 10. Assessment maakt deel uit van de selectie procedure. Uw sollicitatie kunt u binnen veertien dagen na verschijning van deze advertentie richten aan Burgemeester en wethouders van Vlissingen en sturen aan: De directeur Samenleving a.i. B. Westbroek, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Op de linkerbovenhoek van de enveloppe vermelden "Persoonlijk". Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterschelde- ziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in. Wij leiden op tot niveau 4: zowel de 2-jarige als de 4-jarige opleiding. Het is leuk werken in Ziekenhuis Walcheren. Hard werken, maar erg afwisselend. Geen dag is hetzelfde. Ons motto is Gezamenlijke Zorg, Betere Zorg: met gelijkgestemde collega's zorg je voor de patiënten die aan jou worden toevertrouwd. En die zorg probeer je steeds verder te verbeteren. Dat betekent dat je een teamspeler bent die toch zelfstandig kan werken. Wij bieden de volgende scholingsmogelijkheden: verpleegkundige kwalificatieniveau 4, 4-jarige opleiding: als je je mavo-D diploma hebt of gelijkwaardig, start je met de 4-jarige opleiding tot verpleegkundige op kwalificatieniveau 4. Het eerste jaar ga je naar school, daarna is het voornamelijk werken en leren in de praktijk. Vanaf de start van de opleiding verdien je salaris; verpleegkundige kwalificatieniveau 4, 2-jarige opleiding: diegenen met een diploma verzorgende-IG of gelijk waardig, kunnen deelnemen aan de 2-jarige opleiding. Je krijgt bij ons een leer-/arbeidsovereenkomst van 32 of 36 uur per week voor de duur van de opleiding. Eén dag per week naar school, vanaf het begin salaris, en binnen 2 jaar je verpleegkunde diploma op zak! Voor beide opleidingen geldt dat ze in september starten en dat je minstens 17 jaar moet zijn. Reageren? Wil je een opleiding volgen en tegelijkertijd geld verdienen, solliciteer dan! Doe dat vóór 25 maart a.s. en richt je brief aan: Hans van der Linde, opleidingscoördinator. Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. Meer weten? Wil je meer weten, bel Hans van der Linde op telefoonnummer (0118) 42 53 62. E-mailen kan ook: jl.van.der.linde@walcheren.ziekenhuis.nl Bezoek ons op de Open Dagen op 1 en 2 maart op het ROC Zeeland, Dreesstraat 2 te Vlissingen. 'i, Ziekenhuis Walcheren EEN PRACHTIGE OMGEVING Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Ooster-scheldeziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in. Heb jij affiniteit met cardiologische onderzoeken en heb je ervaring in het verplegen van cardio logische patiënten? Dan hebben wij voor jou een interessante functie! In verband met de uitbreiding van de werkzaamheden van het hartcatheterisatieteam in het Oosterscheldeziekenhuis in Goes zijn 4 enthousiaste collega's voor ons team van harte welkom! Je werkzaamheden bestaan uit het assiste ren van de cardiologen en begeleiden van patiënten bij cardio-röntgenologische onderzoeken op beide locaties, het assisteren bij pacemakerimplantaties, het bewaken van vitale levensfuncties van de patiënt vóór en tijdens het onderzoek en het bedienen van registratieapparatuur. Na een gedegen inwerkperiode participeer je in de bereik baarheidsdienst in zowel avond-, nacht- als weekenddiensten, teneinde de 24-uurs beschikbaarheid van het team te garanderen. Wie zoeken we? Wij zoeken collega's die in het bezit zijn van het diploma a-verpleegkundige of hbov (met BIG-registratie) of een gediplomeerd cardiologisch functielaborant of radiodiagnostisch laborant. Het spreekt voor zich dat je interesse hebt in technisch verpleegkundige zorg. Wat we bieden: Als collega in het hartcatheterisatieteam ben je werkzaam in zowel Ziekenhuis Walcheren in Vlissingen als in het Oosterscheldeziekenhuis in Goes; dit staat voor werk in een professionele omgeving met een prettige werksfeer. De functie is ingeschaald volgens FWG 45 en kent een maximumsalaris van 2.410,- bruto per maand. Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd, voor minimaal 18 uur en maximaal 28,8 uur per week. Meer weten? Neem telefonisch contact op met de heer J.G.M.J. Teeuwen, teamleider hart-catheterisatiekamer Ziekenhuis Walcheren, telefoon (0118) 42 53 20. Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur je sollicitatiebrief, voorzien van uw CV, vóór 9 maart 2002 naar de heer I. Visser, personeelsadviseur, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via e-mail: secretariaatP&0@walcheren.ziekenhuis.nl. OOSTERSCHELDEZIEKEN HUIZEN Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De provincie Zeeland bestaat uit vier directies en een aantal stafafdelingen waaronder de stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie (P0I). De staf afdeling P0I zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van beleid op het gebied van personeel, organisatie, arbeid, middelen en informatie. De stafafdeling is onderverdeeld in drie clusters: - personeel en organisatie - arbeidsvoorwaarden, salarissen en personeelsinformatie - informatie en communicatietechnologie. Herkent u zich in dit profiel? Stuur dan zo spoedig mogelijk maar in ieder geval vóór 13 maart a.s. uw sollicitatiebrief inclusief uw curriculum vitae naar de provincie Zeeland, t.a.v. de heer drs. F.M. Stroo, hoofd van de stafafdeling P0I, Postbus 6001, 4330 LA MIDDEL BURG, onder vermelding van vacature nummer 620050. Informatie over de organisatie en andere vacatures bij de provincie Zeeland is te vinden op www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vaca ture wordt niet op prijs gesteld. De cluster arbeidsvoorwaarden, salarissen en personeelsinformatie zoekt kandi daten voor de functie: Het betreft een deeltijd functie van 90% voor onbepaalde tijd. Voor deze functie zoeken wij een stevige en zelfbewuste persoonlijkheid. UW TAKEN: samen met een collega personeelsfunctionaris bent u belast met de perso neelszorg voor de stafafdelingen het voorbereiden en coördineren van de ontwikkelingen op het gebied van de personeelsinformatie en het leveren van bijdragen aan de beleidsvorming het applicatiebeheer van bestaande of te ontwikkelen personeelsinformatie systemen. UW PROFIEL: een afgeronde P&O-opleiding op hbo-niveau en een ruime praktische werk ervaring een kritische instelling en gericht op kwaliteit het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te functioneren goede contactuele eigenschappen, goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid en overtuigingskracht ook onder druk in staat de werkzaamheden goed te structureren. ONS AANBOD: een jaarsalaris van maximaal ruim 37.600,— bruto (schaal 10, inclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering bij een deeltijdbetrekking van 90%), het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 2.830,23 (de genoemde bedragen gelden per 1 januari 2002) aan de functie is voorlopig salarisniveau 10 verbonden; de functie moet nog gewaardeerd worden. Daarnaast heeft de provincie Zeeland goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a.: het pensioenpakket van het ABP het ziektekostenverzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekosten regeling (IZR) gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof een kinderopvangregeling flexibele werktijden. INLICHTINGEN: inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij: - de heer drs. F.M. Stroo, hoofd van de stafafdeling P0I, tel. nr. 0118-631224 of bij - de heer mr. R.E.M. Nuytinck, waarnemend hoofd van.de stafafdeling P0I, tel. nr. 0118-631257. OVERIGE INFORMATIE: een assessmentonderzoek maakt mogelijk onderdeel uit van de procedure. DOELGROEPENBELEID: De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van etnische minderheden en gehandi capten. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen die vol doen aan de functie-eisen, met nadruk verzocht te solliciteren. machinist in ons bedrijf werkzaam zal zijn. Leeftijd 21 tot 45 jaar. De werkzaamheden worden verricht in drieploegendienst gedurende de periode half mei/half december. In de overige maanden wordt de fabriek gereviseerd en bedrijfsklaar gemaakt voor de volgende campagne. Wij zijn een bedrijf met ca 20 medewerkers waar kunstmatig klavers (lucerne) en bietenpulp gedroogd en verwerkt worden tot brokjes, bestemd voor de mengvoederindustrie. Geïnteresseerden voor bovenstaande functie kunnen solliciteren naar: Postbus 10, 4484 ZG KORTGENE of telefonisch 0113-301651, vragen naar de heer M. Hollemans bedrijfsleider. Na kantooruren privé tel. 0113-301247; autotel. 06-51611946. leerling-verpleeg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40