PZC Interesse? ring BOUWMAN PZC Wij zijn op zoek naar een verdeelplaats en toezichthouder in HOEK Neem contact op met de afdeling Distributie Tel. 0800-0235-111 onderwijsgevende (m/v) DE WOUWSE TOL ZELFSTANDIG WERKENDE FULLTIME KOK Centra voor wonen, zorg en welzijn zuia west Nederland ervaren docent(e) Uitvaartcentrum Goes' Adviseur Stedelijk Gebied m/v Adviseur Verkeerskunde m/v jeugdbeschermers zaterdag 23 februari 2002 5f8te« Tiendend reef 5-7 4461 DS Goes Postbus 2049 4460 MA Goes Telefoon 0113-213407 Fux 0113-228717 Fax VSO 0113-216147 107 K '17 I V speciaal en voortgezet speciaal onderwijs voor slechthorende kinderen en kinderen met spraak - taalproblemen "Het bestuur van de Stichting samenwerkingsscholen voor slechthorende- en spraakgebrekkige kinderen in de provincie Zeeland zou graag op zo kort mogelijke ter mijn in de onderbouwgroep 0.4 in ieder geval voor de komende periode lot 31 -07 een aanstellen die bereid is op maandag de groepsleiding te versterken en vrijdag om de week "zelfstandig" met de groepsassistente het onderwijs in de groep te verzorgen. Een bevoegdheid basisonderwijs is verplicht, enthou siasme en nieuwsgierigheid strekken tot aanbeveling terwijl enige ervaring op onderwijsgebied zeker is mee genomen. De formatieomvang bedraagt Wtf 0.3504. Voor inlichtingen over deze functie kunt u bellen met Matlanja Hiensch of Paul Jooss. Met hen kunt u ook na dere afspraken maken voor een kennismakingsbezoek aan de school. Dit laatste geldt ook voor leerkrachten die belangstelling hebben om l.z.t. als invaller aan de school te werken". MOTEL-RESTAURANT vraagt ter versterking van zijn jonge team een enthousiaste Functie-eisen: leeftijd vanaf 21 jaar; koksopleiding (SVH); ervaring; creatieve instelling. Uw schriftelijke sollicitatie met cv richten aan: MOTEL "DE WOUWSE TOL" T.a.v. dhr. A. Boersma Mastendreef 85, 4623 RE Bergen op Zoom jobsewouwsetol.valk.nl De Centra voor Wonen, Zorg Welzijn Zuid-West Nederland is een onderdeel van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheids zorg (Stichting W&G). Een veelzijdige werkeenheid in de regio Zuid-Holland Zuid, Zeeland en Noord- Brabant. De CWZW ZW-Nederland verleent o.a. hulp, zorg en dienst verlening aan dak- en thuislozen, met als werkvormen: een laag drempelige opvang, 24-uursopvang, arbeids- toeleiding, begeleide werk vormen, sociaal pension, crisisopvang, een sociaal cultureel centrum, twee peuterspeelzalen, een gezinsondersteunings- project en enkele begeleide woonvormen. Tevens is er een verzorgingshuis voor ouderen, dat extra-murale verzorgingshuiszorg aanbiedt, alsmede hulp en zorg aan oudere wijk bewoners die in een isolement verkeren of dreigen daarin te geraken. De ruim 400 medewerkers zorgen ervoor dat het werk in optimale sfeer verloopt. Bezoek ook eens onze website: www.legerdesheils-zw.nl. Voor het Sociaal Cultureel Centrum 'De Lichtboei' zoeken wij een JONGERENWERKER M/V voor 6 uur per week, standplaats Zierikzee 'De Lichtboei' organiseert wekelijks een breed aanbod aan activiteiten, gericht op ontmoeting, bewustwording en vorming, voor jong en oud. DE FUNCTIE U programmeert en voert activiteiten voor jongeren uit. U verzorgt de begeleiding en werving van vrijwilligers voor onze reeds bestaande jongerenactiviteiten. Tevens is een van uw taken het initiëren van nieuwe activiteiten voor jongeren, waarbij speciaal aandacht dient te worden geschonken aan activiteiten voor nieuw ingekomen asielzoekers. WIJ VRAGEN Minimaal een relevante MBO-SPW-opleiding of hiermee vergelijkbaar. Voor het project '10 voor Toekomst' zoeken we een PROJECTMEDEWERKER M/V voor 12 uur per week, standplaats Goes Dit project richt zich op het bieden van langdurige en intensieve, praktische hulp en begeleiding aan multi-problem gezinnen met kinderen tot 12 jaar. Het totale project heeft in eerste instantie een looptijd van drie jaar. DE FUNCTIE Als projectbegeleider biedt u langdurige en intensieve begeleiding en onder steunt u multi-problem gezinnen met kinderen tot 12 jaar. Samen met het gezin analyseert u de hulpvraag en stelt u een hulpverleningsplan op. Coördineren van zorg en hulpverlening door externe instellingen behoort eveneens tot uw taken. Verder onderhoudt u contacten met samenwerkings partners en externe voorzieningen rond het gezin. U neemt deel aan team overleg en u levert een bijdrage aan de nadere (methodische) ontwikkeling van het project. WIJ VRAGEN Een relevante HBO-SPH of MWD opleiding en het bezit van rijbewijs en auto. ONS AANBOD Voor de Jongerenwerker geldt de CAO-Welzijn, schaal 10-23, maximaal 2.160,- bruto per maand bij een volledige werkweek. Voor de project medewerker geldt de CAO-Welzijn, schaal 18-30, maximaal 2.540,- bruto per maand bij een volledige werkweek. Voor beide functies geldt opname in het PGGM pensioenfonds en de mogelijkheid tot deelname aan het meerkeuze- systeem arbeidsvoorwaarden. Beide aanstellingen zijn voor de duur van een half jaar, met de mogelijkheid tot verlenging. Van beide kandidaten verwachten wij een christelijke levensovertuiging en het kunnen onderschrijven van de doelstelling van het Leger des Heils. INFORMATIE Meer informatie over de functie van Jongerenwerker kunt u verkrijgen bij mevrouw drs. A.T Klein-Zoutendijk, coördinator SCW, telefoon (0111) 41 20 75. Informatie over de functie van Projectmedewerker kunt u verkrijg'èn bij mevrouw A. van de Meulen, telefoon (0113) 21 62 88. U kunt ook e-mailen naar adm.lichtboei@zeelandnet.nl. REAGEREN Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u, o.v.v. de desbetreffende functie, vóór 7 maart sturen naar CWZW Z-W Nederland t.a.v. de heer H. Meerman, afdeling P&O, Kromhout 110, 3311 RH Dordrecht. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. RESTAURANT in dan v Wij zijn per direct op zoek naar een Medewerk(st)er Bediening Voor 38 uur per week. Ervaring is een pre maar niet strikt noodzakelijk. Het belangrijkste voor ons is, met een lach, het onze gasten naar de zin te willen maken. Voor informatie: 'Restaurant Vrouwe in den Polder' Vrouwenpolderseweg 81 4354 ND Vrouwenpolder Bianca Nieuwpoort. Tel.: 0118-591900 Reacties na 8 maart kunnen wij niet meer in behandeling nemen. Regionale Scholengemeenschap Goeree-Overflakkee De Regionale Scholengemeenschap Goeree-Overflakkee zoekt met ingang van 1 september a.s. een voor de vakken bedrijfsadministratie, kantoorpraktijk, economie De RGO is een relatief kleinschalige brede scholengemeen schap (Atheneum, Havo, Vmbo) voor openbaar onderwijs. De school is licht groeiend en telt momenteel ca. 770 leerlingen, 60 docenten en 12 medewerkers die onderwijs ondersteunende werkzaamheden verrichten. In 2003 wordt de schooi gehuisvest in een nieuw gebouw. Binnen de vmbo-afdeling administratie beschikt onze school over een simulatiebedrijf dat volledig door leerlingen gerund wordt. Het is een groothandelsonderneming met de naam Ergo koop SB. Er wordt fictief handel gedreven met bedrijven in heel Europa. Er wordt gedaan alsof, vandaar de letters SB (Simula tiebedrijf). De te benoemen docent(e) zal leerlingen die "werkzaam" zijn binnen het SB, zelfstandig dienen te begeleiden en vertrouwd moeten maken met de dagelijkse praktijk op een kantoor. Daarnaast wordt de nieuwe collega belast met een aantal theo rielessen bedrijfsadministratie. Naast de nodige relevante ervaring dienen sollicitanten te be schikken over enthousiasme en affiniteit met het onderwijzen van leerlingen in de leeftijd van 13 lol 17 jaar. Een fulltime aanstelling heeft onze voorkeur, maar naar een parttime dienstverband kan ook gesolliciteerd worden. Salarisindicatie: minimaal 2108,- euro bruto per maand; maxi maal 3221 euro per maand bij een volledig dienstverband. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie -met ver melding van eventuele onderwijsbevoegdheden, ervaring en re ferenties- vóór 10 maart te richten aan de RGO, t.a.v. de rector, de heer A. Beuker, Postbus 57, 3240 AB Middelharnis. De rector verstrekt desgewenst telefonische informatie. Het te lefoonnummer van de school is: 0187-482777. In verband met uitbreiding van de facilitaire diensten is er binnen de bestaande teams plaats voor twee OPROEPKRACHTEN m/v De werkzaamheden omvatten o.a.: Vervoer van overledenen Verzorging van overledenen Chauffeur rouwauto bij begrafenissen en crematies Onderhoud rouwauto Assistentie bij uitvaarten Gevraagd wordt: Positieve instelling m.b.t. onregelmatige dienst Bereidheid tot hel meewerken in bestaand dienstrooster Bezit van rijbewijs B Representatief voorkomen Woonachtig in Goes Geboden wordt: Goede werksfeer binnen de bestaande teams Mogelijkheid tot interne opleiding Salariëring volgens de CAO voor het Uitvaartwezen Sollicitatie uitsluitend schriftelijk aan: Uitvaartcentrum 'Goes', t.a.v. dhr. J. A. Roeland. Postbus 2220,4460 ME Goes. CADEAU WONEN Bouwman is een jonge groeiende groep winkels, verspreid over Zeeland. Voor onze vestigingen aan de kust, Zoutelande en Domburg, waar wij o.a. cadeauartikelen, speelgoed en vrijetijdskleding verkopen zoeken wij nieuwe enthousiaste mensen om onze teams te versterken. We zoeken zowel vaste krachten als vakantie/weekeindepersoneel 100% motivatie, de bereidheid om in de weekeinden en zon/feestdagen te werken en het beheersen van de Duitse taal is een absolute must. Naar onze vestiging Domburg is vanuit Middelburg 7 dagen per week vervoer geregeld. Geïntereseerd? Stuur je sollicitatie met c.v. en vermeld welk filiaal, naar: BOUWMAN CADEAU B.V. T.a.v. Michel van Dis Ooststraat 1 4357 BE Domburg Grontmij, advies- en ingenieursbureau werkt in Nederland en daarbuiten aan de verbetering van het woon-, werk en leefklimaat. Biedt bedrijfsleven en overheid een geïntegreerd dienstenpakket. Van ontwerp tot en met beheer. In de naamgeving van de divisies is kort samengevat welke velden van dienstverlening we bestrijken: - Advies Techniek Data Infrastructuur Water Reststoffen industrie. Bouw Vastgoed Werken in Advies Techniek Advies Techniek is synoniem voor een uitgebreid en gevarieerd pakket aan diensten op het gebied van milieu, mobiliteit, ruimte, natuur en recreatie. Stedenbouwkundige en ruimtelijke vormge ving, gevoegd bij de kennis en ervaring betreffende civieltech nisch ontwerp, engineering, directievoering, bouwrijp maken, proces- en projectmanagement maken Grontmij tot adviseur voor het stedelijk gebied van ontwerp tot en met beheer. Wegens uitbreiding zijn wij voor onze vestiging in Middelburg op zoek naar een: Je functie Als Adviseur Stedelijk Gebied ben ie betrokken bij projecten op hel gebied van woningbouw, bedrijventerreinen en recreatie in het stedelijk gebied. De nadruk ligt daarbij op het vertalen van'ambities naar haalbare en uitvoerbare plannen. Hiertoe stel je haalbaarheidsstudies en ontwikkelingsvisies op en geef jc vorm aan samenwerking met partijen. De rol die je bij deze projecten speelt is die van adviseur en proiectbegeleider. Projecten voer je zelfstandig uit dan wel in teamverband. Je onderhoudt actief contacten met ambtelijke, maatschappelijke en bestuurlijke instanties. Je profiel Je bent een ervaren en breed georiënteerde adviseur mei een afgeremde rele vante HBO- of academische opleiding in het vakgebied van planologie, eco nomische geografie of ruimtelijke economie. Daarnaast beschik je over drie jaar of meer ervaring. Je hebt kennis van planologiscb-juridische procedures, planeconomie en bent op de hoogte van ontwikkelingen op het gebied van stedelijke vernieuwing. Je schrijft helder en beschikt over goede communica tieve eigenschappen. Daarnaast ben je creatief, enthousiast, initiërend en resultaatgericht. Je functie Je maakt deel uit van de adviesgroep Ruimte. Als verkeerskundige voer je onderzoeken uit op het gebied van verkeersveiligheid, parkeren, mobiliteits studies en maak ie verkeerstechnische ontwerpen ten behoeve van (her-) inrichtingsplannen. Ook evaluatiestudies, verkeersonderzoek, modellenstudies en verkeerstregel)techniek behoren tot het werkveld. Jebent in staat vakken nis te vertalen in realiseerbare adviezen. Je profiel Je bent een zelfstandige adviseur met een afgeronde HBO-opleiding verkeers kunde (bijvoorbeeld NHTV). Je hebt enkele jaren relevante werkervaring en affiniteit met verkeersveiligheid en verkeerstechnisch ontwerp, fe bent in staat zelfstandig studies uit te voeren en projecten te begeleiden. Je onderhoudt actief contact met klanten en werkt graag in teamverband. Je beschikt zowel over communicatieve als commerciële vaardigheden. Ons aanbod Grontmij slaat vooreen toonaangevend ingenieursbureau met spraakmaken de projecten, dat je interessant en uitdagend werk biedt. Wij stimuleren door groei en ontwikkeling. Je wordt beloond naar zwaarte van de functie. Onze communicatie is open in een platte organisatie, onze samenwerking is op basis van vertrouwen, respect en eerlijkheid. Voor eigen initiatief wordt ruim te geboden. Daarnaast biedt Grontmij je uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden zoals: een winstdelingsregeliog, spaarregelingen, een goede pensioen regeling, verlofsparen en werken in deeltijd. Madere informatie Voor nadere inlichtingen omtrent beide functies kun je contact opnemen mei drs. Steven Adriaansen, hoofd van de Adviesgroep Ruimte in Middelburg of de vestigingsdirecteur ing. Beter van den Dries (011.8-652570). Sollicitatie Je schriftelijke sollicitatie met cv kun je richten aan: Grontmij Zeeland t.a.v. Ingrid Snijders Adviseur P&O Postbus 7112 4330 GC Middelburg. Grontmij De William Schrikker Stichting is een gespecialiseerde instelling voor jeugdbescherming en pieegzorg gericht op kinderen met een (verstandelijke) handicap of chronische ziekte. Zij verleent hulp als er bij deze kinderen ernstige opvoedings problemen zijn ontstaan. De William Schrikker Stichting biedt bij de uitvoering van de kinderbeschermings maatregelen voor deze kinderen haar specifieke deskundigheid aan. Zij voert de (gezins)voogdij u'rt over ruim 3000 kinderen. Daarnaast heeft de stichting een aparte voorziening voor pieegzorg. Momenteel begeleidt de voorziening zo'n 950 kinderen in een pleeggezin. De William Schrikker Stichting werkt door heel Nederland. De begeleiding van kind ouders, en pleegouders is per regio georganiseerd. Het landelijk kantoor is gevestigd in Diemen. Wil jij je inzetten voor een bijzondere doelgroep? De William Schrikker Stichting werkt op het grensvlak van jeugdzorg en gehandicaptenzorg. Zorgen voor een toekomst voor juist déze kwetsbare kinderen vraagt een extra motivatie van medewerkers. Voor onze doelgroep zijn ernstige opvoedingsnood, belemmeringen in ontwikkelingskansen, de wachtlijsten in de gehandicaptenzorg, de noodzaak van passende zorg de realiteit van de dag. Daarom hebben zij iemand nodig die zich voluit voor hen inzet. Geven veranderingen jou energie? Op dit moment staat de William Schrikker Stichting voor de uitdaging haar gespecialiseerde werk zo in te richten, dat de kwaliteit van de hulpverlening voor haar doelgroep gehandhaafd blijft binnen de nieuwe Wet op de Jeugdzorg. Daarbij streeft de stichting naar een verdere verbetering in het uitvoerende werk. Nu de overheid geld ter beschikking heeft gesteld om een extra kwaliteitsimpuls te geven aan het jeugdbeschermingswerk, zoekt de stichting extra Regio Zeeland Wat houdt het werk in? De jeugdbeschermer voert mede het gezag uit over een aantal kinderen. Voor deze kinderen indiceert de jeugdbeschermer de benodigde hulp en stelt vervolgens een hulpverleningsplan op. Bij de uitvoering van dit hulpverleningsplan organiseert, evalueert en volgt de jeugdbeschermer dit proces. Op basis van zijn/haar bevindingen wordt er gerapporteerd aan de rechtbank en de belanghebbenden. Bij een uithuisplaatsing treedt de jeugdbeschermer op als plaatser. Wat heb je voor het werk nodig? Je hebt een afgeronde HBO-opleiding nodig (MWD, SPH, IW, J, SJD). Je hebt ervaring in het maatschappelijk werk en/of de gehandicaptenzorg. Daarbij heb je inzicht en ervaring opgedaan met het werken in gezinssystemen. Verder heb je een gezonde dosis analytisch vermogen nodig, net als goede contactuele eigenschappen, organisatietalent en een grote mate van verantwoordelijk heidsgevoel. Als je dan ook nog assertief, creatief en in staat bent zowel solistisch als in teamverband te werken dan ben jij degene die wij zoeken. Wat bieden wij? Voor deze boeiende en uitdagende functie bieden wij een salaris, tussen de 2.067,88 - 3.106,58 bij 36 uur, (dit is een voorlopige indeling conform de nieuwe salarisregeling van CAO-jeugdhulpverlening per 1-9-2001). Je kan rekenen op goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Naast deze financiële waardering bieden wij je de mogelijkheid je verder te ontwikkelen door een passende inservice-opleiding in een inspirerende werkomgeving. Inlichtingen kan je krijgen bij Rob Schuddemat, teamleider jeugdbescherming. Tel 020 398 97 77. Je sollicitatiebrief kan je vóór 8 maart sturen naar de William Schrikker Stichting, afdeling personeelszaken, Postbus 12685, 1100 AR Amsterdam. Allochtone kandidaten die aan de functie-eisen voldoen, worden in ieder geval uitgenodigd voor een eerste gesprek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28