de koeijer HAP kortho PZC «GSBIfc 10 Analist/Inspecteur m/v Chemisch analist m/v Teamleider monster acceptatie en beheer m/v bv korthofah COMMERCIEEL VERKOOPADVISEUR m/v (dokters) assistenten huisartsenpost Kust-VW Walcheren (7~ schilders spuiters glaszetters decorateurs wandafwerkers eigen wijze kwasten meesters^^ BRAMBLES Administratief medewerker m/v Stichting Consulenten team Zuid-Holland !eeland coördinator m/v AUTOMONTEUR 7 zaterdag 23 februari 2002 SGS Redwood Nederland B.V, werkt met name binnen de petro(chemische) sector. Zij beschikt daarbij over een omvangrijke inspectiedienst en eigen laboratoria voor de petro(chemie), de milieu- en de voedingsmiddelensector. SGS Redwood Nederland B.V., ressor terend onder de SGS Nederland Groep, is onderdeel van Société Générale de Surveillance Holding te Genève. Met circa 31.000 medewerkers in 140 landen is SGS 's werelds grootste onaf hankelijke organisatie op het gebied van controle, inspectie, analyse, advi sering en certificering van systemen, werkwijzen en producten. Voor ons asbestlaboratorium teTerneuzen zijn wij in verband met het groeiende werkaanbod op zoek naar kandidaten voor de volgende functie: Functie Binnen een team van vier collega's werkt u zelfstandig. Uw werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van metingen en analyses op het gebied van de asbestvezelproblematiek op ons laboratorium te Terneuzen of op locatie met behulp van een mobiel laboratorium (voor namelijk regio Zuid-Nederland). Profiel U heeft een opleiding op MLO/HLO-niveau (bij voorkeur microbiologie of analytische chemie).Tevens heeft u affiniteit met com puters, bent u flexibel en stressbestendig en in het bezit van een rijbe wijs. Indien nodig wordt de opleiding intern verzorgd. Voor ons chemisch laboratorium te Nieuwdorp (Vlissingen-Oost) zijn wij in verband met het groeiende werkaanbod op zoek naar kandidaten voor de volgende functie: Functie Binnen een team van vier collega's analyseert u zelfstandig diverse chemische parameters op een gamma van petroleum- en petro chemische producten. De werkzaamheden vinden 24 uur per dag, 7 dagen per week en 52 weken per jaar plaats. Profiel Uw opleiding is HLO/HBO analytische chemie of op MLO- niveau en gelijkwaardig door ervaring. U bent woonachtig in de omgeving van Vlissingen-Oost, beschikt over eigen vervoer, heeft goede kennis van het Engels en notie van het Frans en Duits. Daarnaast beschikt u over een kritische en praktische instelling, bent u flexibel en stressbe stendig en heeft u affiniteit met computers. Reacties Reacties voorzien van een C.V. kunt u binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie sturen naar SGS Redwood Nederland B.V., afdeling P&O, Postbus 200, 3200 AE Spijkenisse. Voor meer informatie kunt u onze website raadplegen (www.sgs.nl) of contact opnemen met de heer C.R. Janse, tel. (0113) 31 92 00 (Manager Laboratorium). SGS Redwood B.V. Voor het milieulaboratorium te 's-Gravenpolder zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functie: Functie U bent een coach die zelf ook graag de handen uit de mouwen steekt. U stuurt drie tot vijf medewerkers direct aan, samen zorgen jullie ervoor dat de te verrichten werkzaamheden zodanig worden uitgevoerd dat wordt voldaan aan de gestelde doelen van kwaliteit, kwantiteit, lever tijd en kosten. U coördineert het in ontvangst nemen en prepareren van monsters grond(water) en afval(water) ten behoeve van de uitvoering van milieuanalyses en de door de afdeling routinematig uitgevoerde fysisch- chemische analyses. Vanzelfsprekend worden door u controles op deze analyses uitgevoerd.Tevens bevordert u de goede werksfeer en stimu leert u de teamgeest. Daarnaast werkt u nieuwe (tijdelijke) collega's in, beoordeelt en evalueert u op structurele wijze het functioneren van de teamleden en voert u werkoverleg. Profiel Uw opleiding is op MBO-niveau en u heeft minstens 2 jaar ervaring in een leidinggevende.functie. U staat voor zorgvuldige com municatie, daadkracht, doelgerichtheid en pro-activiteit. Ervaring met analytische chemie en affiniteit met computers kunnen een pré zijn. Wij bieden u een zelfstandige functie in een moderne werkomgeving met een prettig arbeidsklimaat. U ontvangt een marktconform salaris aangevuld met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Ontwikkelt, fabriceert en verkoopt apparatuur op het gebied van merken en coderen. Korthofah is een sterk groeiend (inter) nationaal bedrijf met haar hoofdkantoor gevestigd in Katwijk en dochterondernemingen in Duitsland, Frankrijk en Chili. De apparatuur van Korthofah wordt verkocht in meer dan 45 landen. De huidige snelle groei wordt veroorzaakt door zowel verkoop stijgingen van bestaande producten als door uitbreiding van het producten pakket. www.kortho.com Voor onze buitendienst zoeken wij een Na een inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor omzetgroei bij bestaande afnemers en uitbreiding van het relatiebestand. Uw werkgebied is: West-Brabant, Zeeland en Rotterdam en omgeving. Het productenpakket bestaat uit conventionele en geavanceerde codeer- en merkapparatuur t.b.v. het verpakkings/logistiek proces. De producten vinden hun toepassing in alle branches van de industrie. B.V. Korthofah biedt: een veelzijdige functie met een prettige werksfeer zelfstandigheid en eigen initiatief goede technische ondersteuning vanuit het bedrijf uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden B.V. Korthofah vraagt: opleiding op Mbo-niveau commerciële werkervaring ervaring in de verpakkingsindustrie is een pré enthousiasme, doorzettingsvermogen, flexibiliteit, creativiteit en pioniersgeest woonachtig centraal in het werkgebied Voldoet u aan het door ons geschetste profiel'en voelt u zich uitgedaagd om een bijdrage te leveren aan de groei van Korthofah, richt dan uw sollicitatie aan: B.V. Korthofah Postbus 3040 - 2220 CA Katwijk - Personeelszaken: Mevr. P.S.A.M. van der Lans - Tel. (071) 406 04 61 of vacatures@kortho.nl De huisartsenpost en het call-centrum gaan medio 2002 van start. Hierdoor ontstaan plaatsingsmogelijkheden voor minimum arbeidspercentage 40% Functie inhoud: Ten behoeve van de huisartsen worden op hoofdlijnen de volgende taken verricht: Het begeleiden van de patiënt voor, tijdens en na het spreekuur/behandeling Het assisteren van de huisarts tijdens de diensten Het verrichten van administratieve en meer algemene werkzaamheden zoals het bedrijfsklaar maken van de huis artsenpost Het behandelen, verwerken en afhan delen van binnenkomende telefonische hulpvragen middels een geautomati seerd systeem. Functie-eisen: 0 Diploma doktersassistente of een vergelijkbaar diploma Ervaring in het vakgebied, bijvoorbeeld als doktersassistente Goede contactuele en communicatieve vaardigheden Klantgerichte instelling Met grote mate van zelfstandigheid kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: Het betreft een dienstverband voor de duur van één jaar, met als uitgangspunt om bij gebleken geschiktheid het dienstverband om te zetten in een dienstverband voor onbepaalde tijd De werkzaamheden worden in diensten verricht van maandag t/m vrijdag tussen 16.45 uur en 08.00 uur en in het week end 24 uur per dag De werkzaamheden worden hoofd zakelijk verricht op de huisartsenpost die gevestigd is in het ziekenhuis te Terneuzen. Tevens kan de functionaris ingezet worden voor spreekuren op de locatie in Hulst die gevestigd is in de polikliniek Liduina De functie is ingedeeld conform de CAO voor doktersassistenten, schaal II, met een salaris van minimaal 1.250,62 en maximaal 2.084,21 bruto per maand op fulltime basis. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden verstrekt door mw. L. Voslers, manager huisartsenpost (tel.nr. 0115 688640). Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie dient uiterlijk op 1 maart 2002 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan: De Coöperatieve Huisartsenpost De Honte t.a.v. mw. L. Vösters, manager huisartsenpost, Wielingenlaan 2, 4535 PA Terneuzen. Kust- VVV Walcheren is een regionale VVV organisatie, met 6 VVV vestigingen binnen de gemeente Veere. Voor versterking van ons team zijn wij op zoek naar Inf ormatiemedewerkers voor het seizoen (24-40 uur) m/v Medewerker(s) telefooncentrale (24-40uur) m/v goede kennis van de Duitse taal, en zo mogelijk Engels en Frans Wij vragen: minimaal 4 weken beschikbaar veel affiniteit met de recreatiebranche een boeiende en afwisselende werkomgeving Wij bieden: 'eu^e collega's in een hardwerkend team salariëring volgens de ANW normen Het is ook mogelijk dat je ingezet wordt bij onze collega VVV/ANWB/Uitwinkel Vlissingen Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Alexandra Tiessens, tel.: 0118-561818 Schriftelijke reacties naar: Kust-VW Walcheren, t.a.v. mw. A. Tiessens, Postbus 8,4357 ZG Domburg Of per e-mail: vwztld@kust-walcheren.nl Wij ontvangen uw reactie graag binnen twee weken Houdt u van uw vak en wilt u hier meer inhoud aan geven als schilder in particulier- en onderhoudswerk dan bent u bij ons aan het goede adres. Wij zoeken collega's die hun werk een extra tintje geven. Wij willen schilders, die op... Bij ons vind je plezier in je werk en dat is bijna net zo belangrijk als bijvoorbeeld een goed salaris. Dat weten wij en daarom is ook dat salaris bij ons prima in orde. Dat geldt trouwens ook voor de secundaire arbeidsvoorwaarden. Bel, mail of schrijf daarom naar Antwan de Punder van schildersbedrijf Meesters de Koeijer. Bezoekadres: Verrijn Stuartweg 29 4462 GE Goes Postadres: Postbus 54 4400 AB Yerseke Tel.: 0113-577220 Fax: 0113-577226 E-mail: info@meestersdekoeijer.nl INDUSTRIAL SERVICES Brambles is één van de grootste Australische beursgenoteerde multi nationale ondernemingen met hoofdvestiging in Sydney. In Nederland is BRAMBLES Industrial Sen/ices werkzaam voor Pechiney Nederland NV in Vlissingen-Oost. Dat betekent met name het verhuur van industriële voertuigen. Ook het volledige onderhoud en reparatie wordt door Brambles uitgevoerd. Voor onze vestiging in Vlissingen-Oost zoeken wij een enthousiaste 32 uur per week Functie-inhoud: Crediteuren- en debiteurenadministratie Grootboekadministratie Salarisadministratie Diverse administratieve werkzaamheden Het onderhouden van contacten met onze klanten en leveranciers Zelfstandig kunnen werken Functie-eisen: Afgeronde opleiding MBA of MEAO Accuratesse en klantgerichte instelling Talenkennis in woord en geschrift Nederlands, Engels en Frans Beheersing van het officepakket Affiniteit met bedrijfsvoertuigen Wat bieden wij: Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Flexibele werktijden, 32 uur per week naar eigen keus in te vullen. Sollicitaties met volledige cv dient u uiterlijk binnen 10 dagen te richten aan: Brambles Industrial Services Postbus 313, 4460 AS Goes E-mail adres: t.koks@brambles-europe.com Voor nadere informatie over de vacature kunt u contact opnemen met de heer A.W. Koks. 0113-613351 06-22399048 ïtinq Loni en Zeeland is een stichting die tot doel heeft vast gelopen situaties rondom mensen met een verstande lijke handicap en (zeer) ernstig probleemgedrag te analyseren door deskundigen in te zetten en vervol gens degene die bij de zorg betrokken zijn, te advise ren en te ondersteunen. Het gaat daarbij om mensen ongeacht leeftijd, geslacht, verblijfplaats of niveau van functioneren. De aanvragen worden gedaan door zorg instellingen en/of familie, soms door cliënten zelf. Het Ministerie van Volksgezondheid Welzijn en Sport heeft besloten om dit jaar de Stichtingen Consulententeam om te vormen tot Regionale Expertise Centra, die per 1 januari 2003 operationeel moeten zijn. Dit centrum heeft een onafhankelijke status. De taken betreffen consultatie, expertisevorming en scho ling. Dit alles in samenwerking en afstemming met de regionale netwerken. Wij zoeken een 32 uur per week De coördinator regelt en begeleidt de inzet van consulenten jen casemanagers in het kader van consultatie ên.vah uitvoering van bijzondere zorg. Ook adviseert Hij/zij instellingen over adequate maatregelen ter ondersteuning van de doelgroep. Het mede invoeren en gebruik leren maken van de landelijke database. Daarnaast kunnen er taken ontstaan in het licht van de ontwikkelingen van de regionale centra. Functie-eisen: - Kennis van orthopedagogiek, psychologie of psychiatrie op academisch niveau. - Ruime kennis van het zorgveld van de doelgroepen. - Brede en grondige kennis van theorieën en methoden over gedragsproblematiek. - Zelfstandig kunnen werken en beschikken over goede communicatieve vaardigheden. - Vaardigheid in procesbegeleiding en inzicht in organisatieprocessen. - Beschikken over gesprekstechnieken gericht op conflicten en onderhandeling. - In het bezit zijn van auto en rijbewijs. - Vaardigheid in het omgaan met pc. Voorwaarden: De taakuitvoering vindt plaats in het kader van 'regeling consulentenactiviteiten en bijzonder zorgplannen' in de regio Zuid-Holland en Zeeland. De functie wordt inge schaald in functiegroep 65. De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig CAO Gehandicaptenzorg voorheen Ziekenhuiswezen. Nadere informatie is te verkrijgen bij: Mevrouw drs. P.M. van Belle-Kusse, algemeen coördinatoren mevrouw M. van Buren-Büscher, directiesecretaresseTelefoonnummer: 0182-69 80 04. Uw sollicitatie kunt u voor dinsdag 6 maart 2002 richten aan: Bestuur Stichting Consulententeam Zuid-Holland en Zeeland, Ronsseweg 551a, 2803 ZK Gouda. XV LJTOEZÊEOFZiJ WIL JIJ WERKEN AAN ALLE MERKEN? Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: Jouw profiel: - Klant- en servicegericht - Flexibele instelling - Enige jaren ervaring Wij bieden de juiste kandidaat een prima salaris en een prettige werksfeer. Vind je het leuk om te sleutelen aan tal van soorten auto's in een jong gemotiveerd team? Bel ons en vraag naar Hans Murre of schrijf naar onderstaand adres. Gerbrandystraat 4 4384 NH Vlissingen tel.: 0118-464644 AUTOBEDRIJF MURRE STERK IN ELK MERK De Coöperatieve Huisartsenpost De Honte ondersteunt en faciliteert de diensten in weekend en avond/nacht van de deelnemende huisartsen uit Midden en Oost Zeeuws-VIaanderen. Daarnaast ondersteunt zij alle Zeeuws-Vlaamse huisartsen met een call-centrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 10