AZVV is al bijna in veiligheid Team Bodyline pakt derde plaats PZC Scheldesport rekent af met verleden Zaamslag heerst op alle fronten Bart de Bergé verovert Zeeuws-Vlaanderen Vierde zege op rij .20 Sjaak Luteijn toont zijn vorm in Nieuwvliet-Bad uitslagen maandag 18 februari 2002 door Peter van Kouteren AXEL - De knap uitgevoerde salto die Jochem vanra Leeuwen na zijn treffer als een soort toe gift aan het publiek demon streerde hoorde misschien wel thuis in het circus, maar het voetbal van zijn ploeg was van veel minder gehalte. AZVV nam thuis revanche op Rillandia (3- 0) en zette de zegereeks voort. Het klasseverschil tussen beide ploegen was echter langzo groot niet als de uitslag doet vermoe den. Debutant AZW boekte de vier de opeenvolgende zege en is in middels zo goed als zeker van lijfsbehoud. Daarmee is de doelstelling voor dit seizoen verwezenlijkt. De achtste over winning van het seizoen ver diende echter niet de schoon heidsprijs, maar daar lag in Axel niemand van wakker AZVV kende tegen Rillandia een bliksemstart en stond na de eerste de beste aanval (direct na de aftrap) door een treffer van Leon Goossen al op voorsprong: 1-0. Rillandia bleek ook daarna gedurende een halfuur achterin kwetsbaar, maar omdat de thuisploeg verzuimde de score op te voeren, bleef de Beveland- Gelijkspel Hoek 2 HOEK - Het tweede elftal van Hoek kwam in de reservé hoofd klasse niet verder dan een 0-0- gelijkspel tegen Wilhelmina'26. Hoek 2 wist in de eerste helft niet veel kansen te creëren en in de tweede helft ging het duel wederom gel ij kop. Hoek 2 kreeg via Jacco de Koeijer de beste kans op de 1-0, maar alleen voor de keeper miste hij jammerlijk waardoor het 0-0 bleef. se formatie lang op de been. De bezoekers kregen naarmate de wedstrijd vorderde meer greep op het middenveld, braken een paar keer gevaarlijk uit, maar waren eenmaal voor doel even eens niet scherp genoeg. Meh- met Dolma werkte hard, was een lastige spits, maar faalde in de afwerking. Hakim Didi mik te bij een snel uitgevoerde te genstoot in het zijnet en nog voor rust werd tot twee keer toe de bal van de Axelse lijn ge trapt. Vonnis Waar de gelijkmaker in de lucht hing, verdubbelde AZW de marge. Na knap voorbereidend werk van Jaap den Doelder mocht Jacco Koekkoek binnen schuiven: 2 -0In de tweede helft zette Rillandia de thuisploeg aanvankelijk onder druk. Met een snel uitgevoerde counter voltrok AZW het vonnis over de bezoekers. De meegesnelde Jochem van Leeuwen pegelde een voorzet van links snoeihard en onhoudbaar binnen: 3-0. Het was één van de schaarse hoogtepunten van de wedstrijd, die daarna weinig meer om het lijf had. AZW controleerde het duel, kreeg zelfs kansen (Van Leeuwen, Frusch) op meer en kwam zelf niet meer in de pro blemen. AZVV: Niels Meesen; Ferry van de Veeke, Kees Schieman, Gerben Steijaert, Jurgen de Reu; Jochem van Leeuwen (77. Corné Langen- doen), Marco Bolleman, Joep Frus ch, Leon GoossenJaap den Doelder en Jacco Koekkoek (77. Veli Ery- uriik). Rillandia: Alwin van Dongen; Corné Nuyens (70. Marco Minnaard), Ro nald Vasseur, Pascal Beeke, Dogan Husiyn; Melimet Dolma, Erik Wiens, Peter Kepers, Hakim Didi; Guus Heymans en Michel Anusic (46. Leon Beeke). mmm AZVV-verdediger Kees Schieman (links) schermt de bal af met een aanvaller van Rillandia in zijn rug. foto Peter Nicolai door Aector Doorns TERNEUZEN - Een herboren Scheldesport heeft in de basketbalcompetitie van de eer ste klasse mannen rayon zuid een kwakkel- periode achter zich gelaten. Na een aantal nederlagen werd zaterdag in Boxtel JRC 2 in een sensationeel duel met 69-75 geklopt. In de Zeeuwse klasse ging een gehavend Voorwaarts in de slotfase onderuit tegen BV Souburg 2: 57-54. Ook de reserves van Scheldesport kwamen tekort tegen Smok- kelhoek: 77-65. JRC 2-Scheldesport 69-75 (40-27): Een spectaculaire wedstrijd. In de eerste helft keek een ongeïnspireerd spelend Schelde sport tegen een achterstand van dertien punten aan. De Terneuzenaren hanteerden een zone-taktiek, waardoor de spelverdeler van JRC kon profiteren van de ruimte. Hij schoot in die fase negentien punten bij el kaar. Dat was het sein voor Scheldesport- coach Nathalie Smeets om in te grijpen. Je roen Allonsius en Martin van Ham bemoei den zich beurtelings met de Brabantse uit blinker, die daarna geen schijn van kans meer kreeg om zich als schutter te manifes teren. Plotseling was er weer de beleving in de ploeg die Smeets de laatste wedstrijden zö had gemist. Volgens de Tilburgse liet haar team in de tweede helft het beste spel van het seizoen zien. De collectief sterk spelen de Terneuzenaren vonden elkaar blinde lings in de combinaties die goed werden af gerond. Aan het eind van de derde periode was het verschil onder aanvoering van Van Ham teruggebracht tot zeven punten: 53- 46. De laatste tien minuten walste Schelde sport over de thuisclub heen. De Braban ders waren totaal van slag en voordat ze het wisten stonden ze met lege handen: 69-75. De totaalscore van Scheldesport was dit sei zoen nogniet zo hoog geweest. Een positieve bijdrage aan de productie leverde ook het percentage vrije worpen. Dertien van de ze ventien te nemen vrije worpen waren raak. Topscorers waren Maarten Hozee (23) en Pepijn Martens (22)Wouter de Regt scoorde elf punten. Smokkelhoek-Scheldesport 2 77-65 (39- 27): De Terneuzenaren verloren het duel in het laatste gedeelte van de eerste helft en in de derde periode. Toen bleek de kloof van 27 punten te veel. Scheldesport krabbelde nog terug tot een verschil van twaalf punten, maar Smokkelhoek had zich al verzekerd van de winst. Het jonge team uit Kapelle speelde fullcourt-press en daar had Schel desport geen antwoord op. De Terneuzense routinier Erik-Jan van den Heuvel was in de laatste periode goed op dreef. Mark Pieters en Grusé de Grave scoorden voor Schelde sport met respectievelijk 25 en 23 de meeste punten. BV Souburg 2-Voorwaarts 57-54 (31-34): Het verlies was achteraf onnodig geweest. In de slotfase verdedigden de Axelaars een kleine voorsprong van twee punten niet goed genoeg. Slordig balverlies leidde de nederlaag in. Voorwaarts moest voorzichtig beginnen, omdat de ploeg zonder wissels naar Oost-Souburg was afgereisd. Een uit stekende start van het Axelse team zorgde voor een 12-19-voorsprong. In de derde pe riode kwamen de Souburgers voor de eerste keer aan de leiding: 47-43. Voorwaarts her stelde zich, maar liet de winst uit handen glippen: 57-54. Voorwaarts had in Koen Bauwens (23) en Arjan Joziasse (16) zijn beste schutters. door Wim de Vos KOEWACHT - Bart de Bergé begint Zeeuws-Vlaanderen te veroveren. De 25-jarige atleet uit het Belgische Bredene won eerder dit seizoen de Braak mancross in Hoek en de Halve Marathon van Cadzand-Bad. Zaterdag verscheen De Bergé in de ruim vijftien kilometer lange Berlaerloop in Koewacht aan de start en meteen was hij de topfa voriet. Die rol maakte de Belg volledig waar. Bijna de gehele wedstrijd liep De Bergé aan de leiding om uiteindelijk met meer dan één minuut voor sprong te finishen. De Berlaerloop begint steeds meer uitstraling te krijgen. De erelijst van deze wedstrijd gaf dat reeds aan met Nederlandse en Belgische toppers als win naars. Voor de zeventiende edi tie van deze loop kwamen er zaterdag zo'n 325 atleten opda gen. „Dat is natuurlijk een ge volg van de geldprijzen die er bij zowel de mannen als de vrou wen te verdienen zijn en uiter aard de organisatie op zich. We proberen alles tot in de puntjes te verzorgen met goede begelei ding en uitslagenverwerking. Zoiets heeft succes. Met dit aan tal deelnemers gaan we zachtjes aan de tijden van SV Aloy in Graauw terug denken", rea geerde organisator Theo de Bot zaterdag op de massale op komst. Daarmee was De Bot meteen de problemen in de aanloop naai de wedstrijd vergeten. Omdat de Belgische autoriteiten geen toestemming gaven om door België te lopen werd een alter natieve omloop in de omgeving van Koewacht uitgezet. De af stand werd daarmee wel met een kleine kilometer terugge bracht tot ruim vijftien kilome ter, maar voor het verloop van de wedstrijd maakte dat nage noeg niets uit. Erepodium De toppers scheidden zich za terdagmiddag onder een heer lijk zonnetje reeds vroeg van de rest af. Natuurlijk gaf Bart de Bergé de toon aan. Na zijn eer dere optredens in Zeeuws- - Vlaanderen was de kracht van de Bredenaar reeds bekend. „Met hem en nog met een paar sterke Belgen erbij wist ik dat het erg moeilijk zou worden om Kosova riant aan leiding HULST - In de eerste klasse van de zaalvoetbal- competitie in het rayon Hulst leed Cantecleer/ Pearle tegen De Smet ac countants een kostbare nederlaag: 4-3. Kosova profiteerde van die mis stap, won twee keer en verstevigde de koppositie. Kosova wees Rabobank (5-0) en Necker- mann/Stuntmarkt (6-4) terug. Casteels/De Meer paal, dat nog twee wed strijden tegoed heeft, ver sloeg Chevy's met 10-2 en telt één verliespunt meer dan de leidersploeg. Winst was er verder voor Pre- mière/Zaman Sport 2 (11-4 tegen Max Korting/ Van de Voorde) en Donc- kers, dat na de 9-4 zege op Neckermann/Stuntmarkt voorlopig de tweede plaats inneemt. op het erepodium te komen. Ik heb daarom bewust mijn eigen race gelopen", vertelde Sepp Vermeulen later. De Koewachtenaar zou uitein delijk als vierde finishen in dit sterke gezelschap en daarmee I was hij meer dan tevreden. „Je I moet niet vergeten dat die jon- gens allemaal behoorlijk jonger zijn. Ik kon hen niet volgen j maar een vierde plaats en een goede tijd geven mij een goed gevoel." Bart de Bergé liep bijna de gehele wedstrijd voor zijn landgenoten Rudy Willems en Kurt Vanhaverbeke uit. Van dat i tweetal bleek Willems uiteinde- lijk de sterkste. Sepp Vermeulen J was overigens de enige niet- -Belg die in de toptien van-de uitslag terech kwam. Bij de vrouwen kende Ingrid IJsebaert weer een sterke dag. Evenals De Bergé bij de mannen 1 liep de Hulsterse van start tot fi nish aan de leiding. Haar lei dende positie kwam nimmer in gevaar. Haar voorsprong op de Terneuzense Annet Heijman was bijna vier minuten. Op de acht kilometer ging de zege bij de vrouwen naar Ingrid van Overloop uit Koewacht. door Jan Roovers TERNEUZEN - De korfbal ploeg van Zaamslag blijft dooi de 10-6-overwinning op Luctor meedoen om het kampioen schap in de reserve vierde klasse A BKC won uit bij Scheldevo- gels (7-17). Luctor-Zaamslag 6-10: De der by tussen Luctor en Zaamslag stond in het teken van de eer en de strijd om de titel. De bezoe kers kwamen verdiend als win naar uit de bus, omdat ze op bij na alle onderdelen van het spel meer te bieden hadden dan de tegenstander. Zaamslag maakte dat in een felle en agressieve start al snel duidelijk: 1-5 na twaalf minuten. Met Wilco Du- rink als bewaker van de trefze kere Marco van Reeuwijk kwam Luctor daarna toch terug in de wedstrijd: 3-5. Het werd zelfs 5- 6 bij rust, nadat arbiter Van de Guchte de thuisploeg wat hulp verleende door een doelpunt van Van Reeuwijk (3-6) af te keuren. Na de pauze zou blijken waar aan Luctor mank ging. Einde loos combineren en een onder maatse afwerking tikten niet aan. Maar bij 5-6 kon de wed strijd toch nog alle kanten op. Joris de Bree en Debby Cerpen- tier dachten daar anders over: 5-8. Waarna Pieter Hamelink en Ernst de Putter (beiden op de bank begonnen) Luctor defini tief onderuithaalden: 5-10. Da vy Jonker scoorde in de laatste minuut het enige doelpunt van Luctor in de tweede helft. Scores Luctor: Davy Jonker 3, Eve lien van den Dool, Erik-Jan Dellebe- ke en Ferry de Waele 1 Scores Zaamslag: Marcel van Zuidam en Marco van Reeuwijk 2, Inge van Zuidam, Debby Cerpen- tier, Joris de Bree, Frans Verpoorte, Pieter Hamelink en Ernst de Putter 1. Scheldevogels-BKC 7-17. Ver dedigend zat het goed in elkaar, BKC pakte bijna alle rebounds en ondervond alleen wat tegen gas bij het uitverdedigen. Na 4- 8 bij de rust gooide BKC het tempo omhoog. Bij 5-13 speelde de ploeg een gewonnen wed strijd en kon coach Mare Kolijn de wissels van de bank halen-. Scores BKC: Carlo Hamelink 4, Li lian van de Lijke en Martin Scher- beijn 3, Marielle Faas 2, Marieke Roest, Karin Kolijn, Michiel Roest, Wietse Roest en Jerry van Haneg- heml. Winnaar Frensel Kasteneer drukte 237 kilogram tijdens het NK bankdrukken in Terneuzen. Cadzand volgt op gepaste afstand VLISSINGEN - MZVC stevent na de 9-1-zege op Hoedekens- kerke in de vierde klasse recht streeks op het kampioenschap af. Cadzand blijft na de 3-1- overwinning op Colijnsplaatse Boys aardig volgen. Cadzand-Colijnsplaatste Boys 3-1: Peter Nieskens zorgde in een gelijkopgaande partij vanaf elf meter voor de 1-0-ruststand. Michel Cillekens liet in de 55e minuut de 2-0 aantekenen. Ni- gel Holmes scoorde vanaf de af trap tegen, maar een treffer van Guido Raynard een kwartier voor tijd bezorgde Cadzand de finitief de volle winst: 3-1 Spui-DFS 3-3: Mark Otterloo opende na vijf minuten de score voor Spui, maar een eigen doel punt van Reinier Spaans bete kende halverwege de eerste helft 1-1. DFS profiteerde daar na via treffers van Anco van der Linde en Michel Pleune. Vlak voor rust zorgde Patrick van de Boogaard nog net voor 2-3 en Spui kwam een kwartier voor tijd ook nog verdiend op 3-3 door een tweede treffer van Ot terloo. Frensel Kasteneer klasse apart op NK bankdrukken door Rinus Verberkmoes TERNEUZEN - Het team van Bodyline is in eigen huis derde geworden in de strijd om het Nederlands kampioen schap bankdrukken. Een prestatie die eerder als 'droom' werd bestempeld. Winnaar van de titel werd zoals ver wacht Spartacus uit Noord-Scharwou- de, met topper Frensel Kasteneer in de gelederen. Het nationaal kampioenschap bank drukken voor teams kende voor de eerste maal in de geschiedenis de finale in Ter- neuzen. D it onder toeziend oog van de re gionale nestor van de krachtsport, Albert Harms. Was hij vroeger een éénling in het mee doen aan wedstrijden, nu genoot hij van hetgeen zijn opvolgers lieten zien. Hierbij overigens zijn inmiddels 27-jari- gezoon Orson, die uitkwam voor Bodyli ne in de klasse tot 100 kilogram. Dat hij op een totaal van 145 kilogram bleef ste ken had volgens Albert te maken met het fenomeen stilstand. „Vroeger heb ik dat ook gekend. Hoe hard je ook traint, op een bepaald moment blijf je hangen. La ter komt dat wel weer goed", was zijn uit leg. Orson Harms kwam voor de Terneuzena ren als 'zwaargewicht' aan de start. Een rol die normaal door Johnny Witte wordt vervuld. Deze drijvende kracht achter de wedstrijd in Terneuzen, moest een optre den voor eigen publiek echter aan zich voorbij laten gaan. Een navelbreuk, op gelopen tijdens een hoestbui in de aan loop naar de finale, speelde hem parten en noopte hem tot toekijken. Gok Het was een tegenvaller voor teamleider Rinus Koster, die in de klasse tot 90 kilo gram aan Erwin de Smit een sportman had die de eer van de Terneuzenaars hoog moest houden. De Smit kwam tot 140 ki logram. „Ik gokte, om het puntentotaal wat op te vijzelen, nog op 150 kilogram, maar die beurt werd wegens schuin om hoog drukken afgekeurd", vertelde de 35-jarige Terneuzenaar. John Pauwels, uitkomend in de klasse tot 82,5 kilogram met een eigen gewicht van 79,5 kilogram, drukte 150 kilogram om hoog. Hij was er eigenlijk als enige niet geheel tevreden over. „Ik moet 155 kilo gram kunnen hebben", oordeelde hij achteraf. Evenmin gelukkig waren de broers Jaïr en Jaïro Jandroep. Van deze 21-jarige tweeling kwam Jaïro uit in de categorie tot 75 kilogram en hij strandde op 137,5 kilogram. Jaïr streed in de serie tot 82,5 kilogram en kwam tot 157,5 kilogram. „Het had beter gekund", waren zij van mening. Danny van Boven, de lichtste in het team van Bodyline, kwam uit in de klasse tot 67,5 kilogram. Hij realiseerde 115 kilogram. „Dat was mijn uitgangs punt. Mijn doel. Toch had ik het gevoel dat er meer in zat", blikte Van Boven te rug. Dit alles vertaalde zich in 576 pun ten. Te weinig voor de winst, want die ging naar Spartacus met 591,8 punten. Ruim 37 punten minder dan in de voor gaande editie, maar toch ruim voldoende voor het nationaal kampioenschap met een totaal van 1221,44 punten. Oppermachtig Een fors deel van dat totaal kon toege schreven worden aan Frensel Kasteneer. De 30-jarige Schiedammer, tot voor twee jaar woonachtig in Terneuzen, was met zijn 245 kilogram oppermachtig. Op zich was dat niet verwonderlijk, want de 112 kilogram wegende krachtpatser is natio naal titelhouder individueel. In mei moet hij deze titel voor de derde maal verdedi gen. Dat hij in het lokaal waar hij enkele jaren geleden begon met bankdrukken meer had willen drukken (zijn streven was 255 kilogram) was en is gezien zijn instelling normaal. „De geboorte van mijn dochtertje Fransnaskas veertien dagen geleden, heeft teveel energie ge kost. Ik heb daardoor iets te weinig kun nen trainen", zei Kasteneer. Het zilver ging naar de equipe van Atlas uit Nijmegen. Na eerder 590 punten ge scoord te hebben, finishten de Nijmege- naren nu op 585 punten waardoor het eindtotaal uitkwam op 1175 punten. Bodyline kwam uit op 1069,97 en dat bleek voldoende voor de bronzen plak. Achter de Terneuzenaren finishte Spart acus 2 voor de eigen derde ploeg en Top Fit uit Geldrop. Opmerkelijk detail in de formatie van Spartacus 3, een ploeg be staande uit vrouwen, was de deelname van Marleen Houg uit Zaamslag. In haar heroptreden strandde zij op 70 kilogram. „Dat is mede een gevolg van enkele maanden niet trainen", zei Houg. door Fred Rabout NIEUWVLIET-BAD - Sjaak Luteijn ligt op schema voor het NK cross voor veteranen aan staande zondag in Amersfoort. Dat liet hij zondagmorgen in Nieuwvliet-Bad tijdens de tien kilometer lange Natuurloop zien. Hij ging hij al in de eerste van de vijf af te leggen rondjes aan de haal en de concurrenten zagen hem pas terug na de fi nish. Luteijn knoopte er nog ge woon een rondje extra aan vast. „Als ik deze vorm nog een week je kan vasthouden, dan moet een plaats in de toptien tot de mogelijkheden behoren", liet hij zich na afloop ontvallen. Onder de schedel werd wellicht gedacht aan een podiumplaats maar die druk wil hij zichzelf waarschijnlijk tegenover de buitenwacht niet opleggen. Achter Luteijn werd door een trio felle strijd geleverd om de twee overgebleven podium plaatsen: Frank Verschorre (de winnaar van vorig j aar)de Belg Yves Kerkhove en Eric Cappon, Kerkhove moest als eerste afha ken. Vervolgens dreef Verschor re het tempo dusdanig op dat Cappon diep moest gaan. Cap- pon wist de kloof echter kilome ters lang tot een tiental meter te beperken en wist in de slotronde voorbij de moegestreden Ver- schorre te lopen en op de tweede 1 plaats beslag te leggen. Yves Kerkhove handhaafde zich op de vierde stek voor zijn land genoot Eric van Nevel. Snelste wouw was Annie Moens uit het Belgische Waarschoot. Op de middenafstand, de vier I kilometer, gaf Frederique Ver- i sluys iedereen klop. De Zuid- zandse liep zelfs te hard voor het 1 mannenkorps. Het is en blijft i jammer dat deze atlete zich al leen beperkt tot het werk in de J eigen regio. Jack Luteijn kwam achter Versluys als eerste man over de streep. De twee kilome ter werd beheerst door de Ter- I neuzenaren. Roland Volleman werd eerste bij de mannen en Marianne Verdonk pakte bij de vrouwen de winst. foto Peter Nicolai Atletiek Koewacht. Berlaerloop, 15,2 kilometer. Mannen: 1Bart de Berge (B) 46.52,2. Ru dy Willems (B) 48.11, 3. Kurt Vanhaver beke (B) 48.49,4. Sepp Vermeulen (Koe wacht) 49.53, 5. Kristof Rul (B) 50.18, 6. Kris van de Wiele (B) 50.38,7. Gino Aude- naert (B) 50.47, 8. Drik Christiaens (B) 52.33, 9. Rudy van Guyse (B) 52.44, 10. Tonny de Ridder (B) 52 55 Vrouwen: 1. Ingrid IJsebaert (Hulst) 58.34, 2. Annet Heijman (Terneuzen) 1.02.10, 3. Annie Moens (B) 1.05.44.8 kilometer, mannen: 1. Bart Bleijaert (B) 26.41,2. Ignace Beka- ert (B) 28.34,3. Peter de Vet (Axel) 28.45, 4. Jürgen Segers (Veldhoven) 29.34. 5. Claude Lutman (B) 29.35. Vrouwen: 1 In grid van Overloop (Koewacht) 40.04, 2. Nancy Vernimmen (Graauw) 40.38,3. El- se de Gendt (B) 41.37.4 kilometer, man nen: 1. Frederik de Backer (B) 13.25,2. Ar no Herrewegh (Hulst) 14.37,3. Jarno van Guyse (B) 14.56,4. Freddy Verstichele (B) 15.01, 5. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 15.17. Vrouwen: 1. Katrien Janssens (B) 16.30, 2. Judy Proost (B) 16.40, 3. Marjo lein d'Hondt (Hulst) 16.40. Jeugd, 500 meter. Jongens: 1. Sander Gelderland (Koewacht), 2. Meivin Bracke (Axel), 3. Jens Ruissen (Koewacht). Meisjes: 1. Sanne van Ballenberghe (B), 2. Elke Celie (B), 3. Elze van Leest (Koewacht). Nieuwvliet-Bad. Natuurloop AV De Wie lingen. 10 km. Mannen: 1. Sjaak Luteijn (Oostburg) 39.32 minuten, 2. Eric Cap pon (Zuidzande) 42.25, 3. Frank Ver- schorre (Breskens) 42.57. 4. Yves Kerk hove (Oostkerke) 43.40,5. Eric van Nevel (Koolkerke) 43.05,6. Danny Locy (Aalter) 46.24, 7. Jan Goossens (Axel) 46.56, 8. Piet Hubregtse (Nieuwvliet) 47.23,9, Jan van de Linde (Oostburg) 47.45,10. Jan de Jonge (Driewegen) 48.10. Vrouwen: 1. Annie Moens (Waarschoot) 52.52 minu ten, 2. Yentl van de Berghe (Knokke) 53.27, 3. Anja Bakker (Breskens) 55.45. 4 km. Mannen: 1. Jack Luteijn (Oostburg) 17.26, 2. Willy Faro (Breskens) 17.51, 3. Jan van Hoeve (Oostburg) 18.03, 4. Re- mon van Landschoot (Knokke) 18.21, 5. Michel Schipper (Oostburg) 18.37. Vrou wen: 1Frederique Versluys (Zuidzande) 17.15, 2. Sonja Faro (Breskens) 21.40, 3. Bieke Trenson (Knokke) 23.05. 2 km. Mannen: 1. Roland Volleman 8.30.2. Leo Kayser (beiden Terneuzen) 9.52, 3. M. Sarfati (Knokke) 13.43. Vrouwen: 1Mari anne Verdonk (Terneuzen) 10.11, 2. Ann Dewulf (Moerkerke) 11.01, 3. Michelle Sarfati (Knokke) 11.45. Jeugd. 750 meter. Jongens: 1. Joost Geluk (Noordwelle) 2.50, 2. Joeri van der Hooft 3.09, 3. Jur gen Thomas (beiden Oostburg) 3.12. Meisjes: 1. Kirsten de Boevere (Breskens 3.21, 2. Suraya Maenhout 3.34, 3. Mi chelle Versluys (beiden Zuidzande) 4.11 1500 meter. Jongens: 1. Angelo van Ne vel (Koolkerke) 5.38, 2. Edwin Mabelis (Nieuwvliet) 5.44, 3. J. van Landschoot (Knokke) 5.54. Meisjes: 1. Liselot Kayser (Terneuzen) 6.10,2. Bianca Luteijn (Oost burg) 6.28, 3. Claire Volleman (Terneu zen) 6.44. Zaalvoetbal Hulst. Rayoncompetitie. Eerste klasse: Première/Zaman Sport 2-Max Korting- /Van de Voorde 11-4, Chevy's-Casteels- /De Meerpaal 2-10, Neckermann/Stunt- markt-Donckers 4-9. Neckermann/Stuntmarkt-Kosova 4-6, Rabobank-Kosova 0-5, Cantecleer/Pearle-De Smet 3-4. Stand: Kosova 6-16, Donckers 5-10, Casteels- /De Meerpaal 4-9, Cantecleer/Pearle 5-9, Première/Zaman Sport 2 6-7, De Smet 4-6, Max Korting/Van de Voorde 5-6, Rabobank 4-4, Chevy's 5-3, Necker mann/Stuntmarkt 4-0. Tweede klasse: ZVH/Morres 4-De Rei zende Man 11-2, ADM/lazarus-'t An ker/Schelfhout 5-6, Den Dullaert-IZ- V/IBS 3 2-4, IZV/IBS-ZVH/Morres 5 3-1. Stand: ADM/Lazarus 5-12, ZVH/Morres 5 5-12, 't Anker/Schelfhout 5-12, IZV/IBS 5-12, ZVH/Morres 4 4-6, ING bank 4-3, IZV/IBS 3 5-3, Den Dullaert 5-3, De Rei zende Man 4-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38