Hoek loopt met open ogen in val Kloetinge knock-out na black-out PZC Clinge schiet niks op met gelijkspel Terneuzen krijgt koude douche 19 Blunders, irritaties en duur verlies in Spijkenisse: 2-0 JVC Cuijk haalt uit Huizen staat weer op kop maandag 18 februari 2002 door Frits Bakker SPIJKENISSE - Twee blunders van de keeper, drie keer geel, één keer rood, ruzie op en rond het veld en zonder punten terug naar huis. Het gevecht om de koppositie in de hoofdklasse heeft van Hoek in twee weken tijd een getergd elftal gemaakt. Het echec voor de beker tegen Terneuzen (4-3) kreeg zaterdag in de competitie nog een wrange nasmaak. De Zeeuws-Vlamin gen werden door het ontoelaat baar hard spelende Spijkenisse met 2-0 verslagen. De irritaties liepen in de wed strijd zo hoog op dat Hoek voor de komende weken door schor singen en blessures nog meer averij opliep. De twee clubs ein digden wonder boven wonder nog met tien (Hoek) tegen elf spelers (Spijkenisse), maar dat was vooral omdat de scheids rechter veel te tolerant was. Hij legde alleen de zwaarste sanctie op voor Mare Minnaert, die na een afgekeurd doelpunt wat al te heftig protesteerde bij de as sistent-scheidsrechter. Het had wel iets van een veld slag, het duel tussen de koploper en de tegenstander uit de onder ste regionen. „Ik heb zelf altijd oorlog gevoerd in het veld, nu moest ik vooral de vrede zien te bewaren", zei Patrick Naudts, de manager die als assistent van Nijskens op de bank zat. De Belg kwam in de tweede helft handen tekort om relletjes de kop in te drukken. Hij hielp mee om die ene, over spannen supporter van Hoek, die ook nu weer in vechthouding het veld in stormde na een ruzie tussen spelers voor de goal, nog een beetje te kalmeren. En hij trok Musa Kanu terug op de bank, toen de donkere techni cus, die zelf geblesseerd is, bij een opstootje vlakbij de dug-out plotseling met water naar een speler van Spijkenisse begon te spuiten. Jiirgen Belpaire, die een rampzalige middag beleefde, zweeft naar een voorzet, Spijkenisse-spits Aad Bozuwa komt net te laat. foto John de Pater Spijkerhard Voetbal was een beetje oorlog op het stijlvolle sportpark van Spijkenisse. Hoek speelde op het irritante af, Spijkenisse vooral hard, af en toe spijker hard. De lange straflijst, die me neer Angevaare uit Hillegom deze week naar de bond moet sturen, met een totaal van zeven gele en één rode kaart, was nog tamelijk mild, in een wedstrijd die ontsierd werd door veel overtredingen en zinloos gezeur tegen elkaar en de scheidsrech ter. „Hij heeft dat allemaal over zichzelf afgeroepen", vond An- gelo Nijskens, die het pver zijn toeren geraakte elftal na de wedstrijd nog in bescherming wilde nemen. De trainer vlucht te in excuses: „We zijn uit ons spel gehaald door een tegen stander die ver over het randje speelde en dat ook mocht van de scheidsrechter. En we zijn ook nog benadeeld door dat afge keurde doelpunt. Het was bui tenspel, zei de scheidsrechter, maar de bal werd teruggetrok ken van de achterlijn, dus dat kan nooit." Hoek had in die fase na de rust net een opleving. Voor het eerst was er sprake van een offensief van de koploper, die in de 44e minuut door Arno van der Horst en in de vijfde minuut na de rust door Aad Bozuwa op een 2-0- achterstand was gezet. De goal viel een klein kwartier voor tijd, uit een onoverzichtelijke scrim mage. Marc Minnaert scoorde van dichtbij, maar tijdens het juichen zag hij de grensrechter zijn vlag opsteken. De kleine aanvaller sprintte woest naar de zijlijn, wilde net voor de grens rechter nog wel stoppen, maar werd door twee uitgestoken handen terug in het veld ge duwd. De scheidsrechter be strafte Minnaert met rood voor bedreiging van de grensrechter. Hoek was er zo door aangesla gen dat het daarna helemaal van de kook was. „Het is nooit een wedstrijd geweest, omdat het voetballen ons onmogelijk werd gemaakt", vond Nijskens. Maar zoals altijd, in wedstrij den die ontsporen, was er ook een ander verhaal. Aad Bozuwa, de spits van de thuisclub, zei na afloop: „Wat is dat Hoek een vreselijk irritant clubje. Die Belgen lopen vanaf de eerste mi nuut om gele kaarten te vragen, zijn heel irritant en als je ze aan raakt, vallen ze gillend neer." „Het zijn mannetjes die alleen mooi willen voetballen, maar wij vechten voor de punten", zei Arno van der Horst, de andere spits die scoorde. En de scheids rechter? Die had een heel verve lende middag gehad, met twee tegenstanders die elkaar het licht in de ogen niet gunden. „Ze hadden geen enkel respect voor mij en voor elkaar." Het meest belachelijke moment deed zich ver in de tweede helft voor. Bar ry van der Hooft zwikte in het strafschopgebied van Spijke nisse door zijn enkel en bleef ge blesseerd op de grond liggen. Zelfs toen werd de scheidsrech ter bestormd door drie spelers van Hoek, die met veel misbaar om een gele kaart voor een van de verdedigers van Spijkenisse smeekten. Veldslag Maar wie zijn schuld het ook was: Hoek liet zich een hele wedstrijd uit zijn spel halen en trapte met twee benen in de val die Spijkenisse had opgezet. Het verspeelde in de veldslag een mooie positie bovenaan, dreigt Barry van der Hooft (zware enkelblessure) voor en kele weken kwijt te raken en zal het door schorsingen voorlopig ook zonder Mare Minnaert, Dja- mel Buyse en Wesley de Smet moeten doen. Daarbij komt nog dat de twee vleugelspelers al een paar we ken geen bal goed raken en dat Jürgen Belpaire door een plot selinge vormcrisis is geveld. De Belgische doelman liet zaterdag zowat elke bal los en keepte als of hij de verkeei'de wax op zijn handschoenen had gesmeerd. Zijn vierde misser op rij werd net voor de rust afgestraft met een goal, bij de tweede treffer van Spijkenisse ging Belpaire ook in de fout. Hij verzuimde op een lange bal te lopen en gaf daardoor twee aanvallers de kans om ongehinderd te scoren. Spijkenisse-Hoek 2-0 (1-0). 44. Ar no van der Horst 1-0, 50. Aad Bo zuwa 2-0. Scheidsrechter: J. Ange vaare (Hillegom). Rode kaart: Mare Minnaert (Hoek). Gele kaart: Dja- mel BuyseStefan Saey, Wesley de Smet (Hoek), Patrick Kok, Renato Hokke, Wesley den Hartog, Dennis Felixdaal (Spijkenisse). Aantal toe- schouivers: 400. Hoek: Jürgen Belpaire; Thomas Ra- gut, Johan Mücher, Franky Standaert, Frank de Wispelaere (46. Mare Minnaert); Bart Poppe (65. Ar jan Koopmans), Jan Verdegem, Dja mei Buyse, Stefan Saey; Rieno van Oost, Barry van der Hooft (71. Wes ley de Smet). door Jos van Belzen VLISSINGEN - Rode-lan taarndrager Clinge moet na het doelpuntloze gelijkspel tegen Steenbergen, de nummer voor laatst op de ranglijst, langza merhand vrezen dat het verblijf in de derde klasse A maar één seizoen zal duren. Zeven wedstrijden voor het ein de wacht de ploeg van trainer Benny van den Brande nog steeds op de eerste overwinning. Tot nu toe werden zes punten gehaald uit evenveel gelijke spelen. Zeelandia Middelburg hield dankzij een late treffer van invaller Mark Roose nog een punt over aan het duel met Goes (2-2). Voor de Middelburgers betekende dit het achtste gelijk spel in vijftien wedstrijden. Steenbergen-Clinge 0-0: Het was goed te zien dat dit een duel betrof uit de onderste regionen. De thuisploeg had meer balbe zit, maar daaruit ontstonden slechts weinig kansen. Toch werden voor rust maar liefst drie treffers geannuleerd we gens buitenspel, twee van Steenbergen en één van de be zoekers. In de tweede helft pro beerden de Brabanders nog wel om het duel in him voordeel te beslissen, maar opnieuw leidde dit tot weinig kansen. Clinge, dat het minst gebaat was bij een gelijkspel, kon hier weinig te genover stellen. Zeelandia Middelburg-Goes 2- 2: De thuisploeg begon vrij sterk, maar creëerde geen kan sen. Na ruim een kwartier nam Goes het initiatief over, maar omdat de ploeg enkele goede mogelijkheden onbenut liet, werd de rust bereikt met 0-0. De tweede helft was tien minuten aan de gang toen Niels Paarde- kooper de score opende namens de bezoekers: 0-1. Vijf minuten later maakte Pearl Doesburg er 0-2 van en leek de wedstrijd be slist. Via een schitterende vrije trap bracht Michel Sinke in de 75e minuut toch de spanning terug, 1-2. Het waren uiteindelijk twee invallers die ervoor zorg den dat Zeelandia Middelburg toch nog een punt aan het duel overhield: via Jan de Rijke kwam de bal terecht bij Mark Roose, die zijn rentree na lang blessureleed extra glans gaf door in blessuretijd 2-2 aan te tekenen. RCS-Breskens 1-2 (0-0). 73. Kees Westeriueele 1-0, 84. Johnny den Besten 1-1, 86. Serge de Ruijsscher 1-2. Scheidsrechter: R.M.A. Waijers (Tilburg). Rode kaart (2x geel): Jid- do Laivalata (RCS). Gele kaart: Al- win van Ham en Stephan Muller (beiden RCS), Serge Nöthen en Esad Osmanovski (beiden Breskens). Aantal toeschouwers: 150. TERNEUZEN - JVC Cuijk deed in de hoofdklasse B van het zon dagvoetbal uitstekende zaken. De ploeg uit Cuijk won overtui gend met 8-2 van Panningen en komt door het gelijkspel van UDI' 19/Beter Bed tegen TOP nu alleen aan de leiding. WSC speelde in een onvriendelijk duel gelijk tegen FC Vinkenslag. Panningen-JVC Cuijk 2-8 (1-3). 5. Edwin Giebels 0-1, 25 David Kou- len Gani 1-1, 34. Ferdy Akankan 1-2, 44. Armand Kremers 1-3, 50. Dinand van Haaren 1-4, 58. Ferdy Akankan 1-5, 81. Marco Verstege 1-6, 82. Pavel Mikhalevitch 1-7, 84. David Koulen Gani 2-7 (strafschop S5. Marco Verstege 2-8. Scheids rechter: F. Franssen (Brunssum). Gele kaart: Job Rutten en Bart van Horn (beiden Panningen) Aantal toeschouwers: 400. UDI'19/Beter Bed-TOP 1-1 (0-0). 54. Jeroen Beks 0-1, 57. Joris van Lanen 1-1. Scheidsrechter: H. Cre- mer (Stein). Aantal toeschouwers: 800. WSC-FC Vinkenslag 0-0. Scheids rechter: K. de Vree (Drummeien) Gele kaart: JoerideWit (WSC). Rode kaart (2x geel): Sander Leo), Ri chard Bollen (beiden FC Vinkenslag Aantal toeschouwers: 350. Schijndel-Meerssen 0-1 (0-1). 14. Roel Coumans 0-1. Scheidsrechter: G. Govers uit Loon op Zand. Aantal toeschouwers: 400. IVS-EHC/Norad 3-1 (2-1). 20. Mar- tijn Hofman 1-0, 25. Noel Nieling 1-1 (eigen doelpunt), 30. Tom de Groene 2-1, 62. Pedro Lisai 3-1. Scheidsrechter: G. Butting (Seve- num). Aantal toeschouwers: 300. Wilhelmina'08-UNA 0-0. Scheids rechter: J. van Domburg (Donk). Ro de kaart (2x geel): Erwin Wolter (Wilhelmina'08)Aantal toeschou wers: 500. door Peter van Kouteren VLISSINGEN - Martijn Gootjes was zaterdag bij Huizen de gevierde man. De aanvaller nam in zijn eentje de totale productie tegen Roda Boys voor zijn rekening. Huizen won met 4-1 en voert in de hoofd klasse B van het zater dagvoetbal opnieuw de ranglijst aan door de ne derlagen van Hoek en Kloetinge. Deltasport schoot in eigen huis uit zijn slof tegen SDV Barneveld (6-0). Drie doelpunten kwamen op naam van Jouad Fer- toute. Barendrecht-Dövo (1-1) en GVW-IJssel- meervogels (0-0) eindig den in een gelijkspel. Zwart Wit'28 keerde met een 2-0-zege terug van Sparta Nijkerk. Huizen-Roda Boys 4-1 (1-1). 3. Martijn Gootjes 1-0, 39. Nick Scheepens 1-1, 68. Mar tijn Gootjes 2-1, 73. Martijn Gootjes 3-1, 92. Martijn Gootjes 4-1. Scheidsrechter: D. Kroon (Hardinxveld-Gies- sendamGele kaart: Van der Werken (Roda Boys). Aantal toeschouwers: 900. GVVV-IJsselmeervogels 0-0. Scheidsrechter: M. van de Roest. Gele kaart: Ben Lah- sen, Malherbe, Verkuijl, Van Ommeren (allen GVVV), Koelewijn (IJsselmeervogels Aantal toeschouwers: 500. Barendrecht-Dovo 1-1 (0-0). 83. Richard Beekink (straf schop) 0-1, 86. Lars van Del zen 1-1 Scheidsrechter: A. van Waveren (Bussum). Gele kaart: Pak, Gouiv, Hordijk, Brienen, Rietkerk, Wesenha- gen (allen Barendrecht), Wolf (Dovo). Aantal toeschou wers: 600. Deltasport-SDVB 6-0 (2-0). 5. Jouad Fertoute 1-0, 41. Jouad Fertoute 2-0, 49. Jim my Simons 3-0, 84. Jouad Fertoute 4-0, 89. Bekri Baj- raktaray 5-0, 90. Dennis van der Meiden 6-0. Scheidsrech ter: R. Parmessar (Amster dam). Gele kaart: Van Watt- urn (Delta Sport). Aantal toeschouwers400. Sparta Nijkerk-Zwart Wit'28 0-2 (0-2). 14. Leon Meijer 0-1, 23. Ferry Schaafsma 0-2. Scheidsrech ter: A.L. van de Ketterij (Vlis- singen). Gele kaart: P. de Graaf (Zwart Wit'28). Rode kaart: Molendijk (Zwart Wit'28). Aantal toeschou wers: 600. Bevelandse hoofdklasser verspeelt 2-0-voorsprong tegen Bennekom door Jan Dagevos BENNEKOM - Kloetinge is niet langer boven elke twijfel verhe ven. De Bevelandse hoofdklas ser had na de winterstop door drie klinkende zeges op rij iets onoverwinnelijks over zich, maar zaterdag bleek de ploeg toch gewoon van vlees en bloed. Kloetinge kende in de tweede helft van het povere duel met Bennekom een aantal zwakke momenten en verspeelde prompt de winst: 3-2. Na afloop heerste er vooral on begrip in het Kloetinge-kamp. Onbegrip over de wijze waarop een veilige marge van 2-0 in de tweede helft toch nog werd ver speeld. „Dit had nooit mogen gebeuren", constateerde elftal- leider Paul Schipper. „We heb ben een grote kans laten liggen" sprak trainer Diederik Hiensch vol verbittering. „We hadden afstand kunnen nemen van een belangrijke concurrent." Dat gebeurde uiteindelijk niet, omdat Kloetinge het spoor in de tweede helft even helemaal bijs ter was. Daarnaast verzuimde de Bevelandse equipe in de ogen van de trainer het nekschot uit te delen. Zo had Ronald Zuijd- wegt, die andermaal sterk speelde en Kloetinge met twee prachtige treffers (16e en 58e minuut) een comfortabele 2-0- voorsprong had bezorgd, ook nog de derde treffer op zijn schoen. De linksbuiten twijfel de echter tussen een schot in de korte hoek en een voorzet op de volledig vrijstaande Wilco de Valk, waardoor Bennekom- doelman Matthijs Hekman zich nog net voor de bal kon wei*pen. Die verkeerde inschatting deed overigens weinig af aan het op treden van Zuijdwegt. De aan valler is in de vorm van zijn le ven en is voor elke defensie een plaag. Kranig Het was ook allemaal niet zo erg geweest als de defensie van Kloetinge zich net zo kranig had geweerd als in het eerste uur, maar het leek wel alsof de laat ste linie in de tweede helft in eens werd getroffen door een black-out. Die duurde weliswaar slechts tien minuten, maar toen voor Kloetinge het licht weer aan ging stond het inmiddels wel 3-2 voor de thuisclub. Kloetinge schutterde, een kop loper onwaardig. Pijnlijk was vooral dat het spelers betrof, die de laatste weken nog zo geschit- Jaap Pijnenburg wordt na afloop getroost door elftalleider Paul Schipper (links) en Bennekom-spits Dennis van Meegdenburg (rechts). foto Jan Ruland van den Brink terd hadden. Zo kreeg Pieter de Munnik een bal ongelukkig op zijn voet, verloor Arno Melaard de kopsterke Ivo den Bieman even uit het oog en vergat de uit komende doelman Jaap Pijnen burg de bal op te pakken. Mark Heimgartner (60e minuut). Ivo den Bieman (67e) en Dennis van Meegdenburg (70e) aanvaard den de cadeautjes in dank. De wedstrijd kreeg hierdoor een wending die niemand meer voor mogelijk had gehouden. Benne kom had zaterdag wel de inten tie om het gat van drie punten met koploper Kloetinge te dich ten, maar de ploeg kon absoluut niet uit de voeten op het slechte veld. Zestig minuten lang werd er geploeterd en vooral de lange bal gehanteerd, zonder ook maar een keer gevaarlijk op te duiken voor het Kloetinge-doel Ook Kloetinge had het niet makkelijk in de knollentuin, maar de ploeg werd geholpen door een snelle voorsprong. Ro nald Zuijdwegt nam in de 16e minuut de bal ineens op zijn slof en haalde vernietigend uit: 1-0. Dat gaf vertrouwen. Kloetinge, waar Jeffrey van de Velde op de plaats van de geblesseerde John Bentschap Knook speelde en waar Jeffrey Frijters de ge schorste Wouter Labrujère ver ving, had controle over de wed strijd, zonder overigens goed te spelen. „Het was eigenlijk een bar slechte wedstrijd", consta teerde Diederik Hiensch. Niemand aan Kloetinge-zijde kon daar om malen, zeker niet nadat Zuijdwegt in de 58e mi nuut na een doorkopbal van Er ik de Groene met rechts voor 2-0 had gezorgd. Het was al zijn tiende doelpunt dit seizoen. Voor het eerst in de historie leek Kloetinge de volle buit mee naar huis te nemen, maar dat bleek een misrekening. De wedstrijd kantelde volledig door tien dol dwaze minuten, waarin Kloe tinge plots de kluts volledig kwijt was. Met de moed der wanhoop ging Kloetinge ver volgens op jacht naar de gelijk maker. De 3-3 kwam er ook nog bijna, maar Bennekom-doel- man Matthijs Hekman reageer de alert op schoten van Wilco de Valk en Ronald Zuijdwegt. Domper „Verliezen is altijd zuur, maar zeker als het op deze wijze ge beurt", vond Diederik Hiensch. „Aan de instelling en de omzet tingen heeft het niet gelegen. We hebben gewoon verzuimd het af te maken, waarna we de boel uit handen hebben gegeven. Het is nu zaak om ons zo snel mogelijk over deze domper heen te zetten Nu zullen we ons ware gezicht moeten tonen. Nu zal ook blij ken hoe sterk we in mentaal op zicht zijn." Bennekom-Kloetinge 3-2 (0-1). 16 Ronald Zuijdwegt 0-1, 58. Ronald Zuijdwegt 0-2, 60. Mark Heimgart ner 2-1, 67. Ivo den Bieman 2-2, 70 Dennis van Meegdenburg 3-2 Scheidsrechter: M. van den Herik (Ridderkerk). Gele kaart: Michael Brussen en Angelo van Zwam (bei den Bennekom). Aantal toeschou wers: 1200. Kloetinge: Jaap Pijnenburg; Pieter de Munnik, Jeffrey van de Velde. Björn Langeveld (76. Leon van den Ouden); Emiel Dorst, Marcel Lou- rens, Jeffrey Frijters; Wilco de Valk, Erik de Groene, Ronald Zuijdwegt. door Frits Bakker GEMERT - Het ging om twee kostbare punten en een hands bal die op zijn minst dubieus was. Terneuzen moest gisteren in Gemert de volle winst inleve ren voor een schamele 1-1, om dat het in de laatste seconden van de wedstrijd nog een straf schop tegen kreeg. Danny Magi- to kreeg dicht bij de goal een bal tegen de zijkant van zijn li chaam of net tegen zijn boven arm. Het slachtoffer zelf was re soluut: „Kijk maar, de afdruk van de bal staat nog op mijn borst." Hij kon er de Brabantse scheids rechter Damen niet mee ompra ten, hoe aanvechtbaar de beslis sing ook mocht zijn. De leidsman had zelf de handsbal niet gezien en wilde eigenlijk al voor het einde fluiten. „Ik zag mijn grensrechter ineens de vlag opsteken en ben er naartoe ge gaan. Hij zei dat het een zuivere handsbal was, dus ik kon niets anders doen." Verbijsterd Dat verhaal ging later ook in de kleedkamer van Gemert, waar de trainer en drie spelers dezelf de beweging van Magito hadden gezien. Bij Terneuzen was iedereen ver bijsterd. Paul Telussa voelde zich bestolen. „Die scheidsrech ter stond er zelf bovenop en had niets gezien. Het slaat nergens op dat hij toch nog is afgegaan op zijn grensrechter, die er mij lenver van af stond." De koude douche, in een wed strijd die dooreen briljante vrije trap van Geert de Poorter op winst leek uit te draaien, was voor Terneuzen onverteerbaar. Danny Magito kreeg in het tu mult rond de strafschop zelfs ook nog een rode kaart voorge schoteld en aan de zijlijn moes ten Paul Telussa en zijn assis tenten veel opdringerige spelers tot rust manen De wedstrijd eindigde na veel beschuldigin gen over en weer met de onver mijdelijke strafschop. Roland van der Linden schoot de bal hard en halfhoog achter Erik de Koeijer Warrig Het leidende trio, met de Zeeuw J. Witte als grensrechter aan de andere kant, maakte na afloop een warrige indruk. „Ik geef het commentaar, mijn grensrech ters zijn niet aanspreekbaar", begon Damen zijn relaas over de handsbal. Dat was op zich al merkwaardig, omdat hij moest toegeven dat hij het belangrijk ste balcontact uit de wedstrijd niet had gezien. „Ik zag wel dat hij de bal raakte, maar hij stond met zijn rug naar me toe. Mijn grensrechter (de Brabander Van Dongen) kon het vanaf zijn kant wel precies zien." De vlagger kon dat in de dampende kleedkamer niet be vestigen. Hij maakte slechts het gebaar dat hij niet mocht spre ken. Puntje Voor een voortreffelijke wed strijd, zonder uitgespeelde kan sen, kreeg Terneuzen zodoende maar één puntje als beloning. Het was meer dan wat de Zeeu wen op basis van de eerste helft verdienden, maar minder voor wat zich daarna afspeelde. De thuisclub was voor de rust een paar keer gevaarlijk, raakte on der meer een keer de paal (Davy Manders), verkwanselde twee vrije kopkansen, maar blonk verder alleen uit in ongevaarlij ke combinaties. Terneuzen speelde volgens een systeem dat weinig kansen weg moest geven. Paul Telussa: „Daar vloeit uit voort dat we er zelf ook weinig krijgen." Bijna was er één voldoende ge weest. Dominique Verlinde werd acht minuten voor tijd ge vloerd net buiten het straf schopgebied. De Brabantse defensie concen treerde zich op een vrije trap van de linksvoetige Michel de Vries, maar Geert de Poorter liet de bal met rechts in de uiterste bovenhoek draaien. „Het is natuurlijk niet slecht, een puntje in Gemert, maar we waren zo mooi op weg om te winnen", zei Magito na afloop. „Het is wrang dat we het door zo'n incident toch nog hebben verspeeld en dat is nog niet alles. Ik kan ook weer vier, vijf wed strijden schorsing tegemoet zien." Gemert-Tcrneuzen 1-1 (0-0). 82. Geert de Poorter 0-1, 90 Roland van der Linden 1-1 (strafschop). Scheidsrechter: P. Damen (Gel- drop). Gele kaart: Roland van der Linden (Gemert). Rode kaart: Dan ny Magito (Terneuzen). Aantal toe schouwers: 750. Terneuzen: Erik de KoeijerGeert Bosschaart, Danny Magito, Roel Al- berti, Michel de Vries; Dennis de Kraker, Geert de Poorter, Mike Bul, Jos Kayser; Dominique Verluide, Jacky Lambert. (63. Ronald van Slie- dregt).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 29