PZC Mentaliteit breekt RCS op Dammers naar hoofdklasse Luctor pakt winst bij Jong Ambon Reserves Stormvogel vloeren Thalassa ÜI-IM Basketbalsters zijn spoor volledig bijster 21 Gehavend EMM zwaar onderuit in Zoetermeer Souburgers geven winst in slotfase uit handen: 1-2 Doden bij rellen in Argentinië Vrouwen EMM blijven meedoen in titelstrijd Militair team verslaat Tovaal Veel spanning in bandstootfinale bw maandag 18 februari 2002 ZOETERMEER - EMM had voor noodgevallen een aantal I troeven achter de hand, maar de spoeling is ook bij de reserves inmiddels behoorlijk dun. Juist I op het moment dat de competi- I tie in een beslissend stadium komt, moeten de Middelburgers door personele problemen een J stap terug doen. Eric Visser werd gisteren nog wel van stal I gehaald, maar ook hij kon de ne derlaag tegen Gemini niet af- wenden. EMM had een comple te off-day: 30-16. De voortekenen voor de belang rijke confrontatie in Zoeter meer waren verre van goed. De blessures van Ronny Onwijn (schouder) en Eric Franken (rechterhand gebroken) stelden trainer Nico Franken voor on oplosbare problemen. Vooral de kwetsuur van het ka non Eric Franken is een zware aderlating. De Brabander speelde enige weken met een ge broken hand zonder het zelf te weten. Na de wedstrijd van vo rige week tegen Hellas, waarin Franken weer een aantal tikken kreeg te verwerken, werden in het ziekenhuis drie breuken ge constateerd. Keepers Een onzeker EMM werd giste ren in Zoetenneer van het kastje naar de muur gestuurd. Al bij rust keken de Middelburgers te gen een kansloze achterstand aan: 15-9. De enige EMM'ers die een ruime voldoende haalden, waren de keepers Manuel Kre- mer en Remco Bergs. Als zij niet bij de les waren geweest, had de schade onherroepelijk groter geweest. Bijna iedereen van de tegenpartij kreeg vrije door gang, tot verbazing van Nico Franken. „Normaal is de dek king onze sterkste kant, maar ik heb met verbazing zitten kijken van de bank. Er klopte werke lijk niets." De achterstand op koploper Animo is door de nederlaag op gelopen tot vier punten. „We moeten niet treuren, dit kan ie dereen een keer overkomen. EMM speelt al een heel seizoen boven de verwachting. De doel stelling is nog steeds een plaats bij de eerste zes." Gemini-EMM 30-16. Scores EMM: Vincent van der Meijden 5, Envin Schaalje 4, Ron Flipse 3, Jean Marie Toubiana 2, Sjoerd Jongepier en Joey Aertssen. door Barry van der Hooft OOST-SOUBURG - De kreet was duidelijk hoorbaar en er had gezien de regels een fluit signaal op moeten volgen. Vier minuten voor tijd riep Serge de Ruijsscher bij een voorzet van Esad Osmanovski 'los!', maar scheidsrechter Waijers maakte geen gebruik van zijn fluitje. De invaller van Breskens schoot vervolgens de winnende treffer achter keeper Jacco Nelen en liet RCS ontredderd achter: 1-2. Het duel tussen de twee mid denmoters in de derde klasse van het zondagvoetbal kreeg daarmee een onverwacht einde, want RCS en Breskens hadden bijna 75 minuten lang niet kun nen boeien. De wedstrijd werd in die eerste vijf kwartier geken merkt door veel duels op het middenveld, balverlies en fou ten. Uitgespeelde kansen wisten RCS en Breskens niet te creëren, maar na de openingstreffer in de 73e minuut van Kees Wester- weele (hij tikte van dichtbij een corner van Harold Vermeulen binnen) brak het duel eindelijk open. T\vee minuten na de 1-0 moest RCS met tien man verder na de tweede gele kaart van Jiddo La- walata en gooide Breskens-trai- ner Robbie de Muij nek er met Mare Boeckhout en Serge de Ruijsscher twee extra aanval lers bij. RCS moest op die in greep het antwoox-d schuldig blijven, waardoor vooral De Ruijsscher een zee aan vrijheid kreeg. Zes minuten voor tijd kwam de bal voor z'n voeten en de perfecte voorzet werd aan de tweede paal door Johnny den Besten (de kleinste man van het veld) feilloos ingekopt: 1-1. Esad Osmanovski stond twee minuten later aan de basis van de tweede Bressiaanse treffei'. De aanvaller troefde Chris Zwanenburg in het strafschop gebied af, behield het ovei'zicht en bood De Ruijsscher een niet te missen kans. „Maar de scheidsrechter had het doelpunt af kunnen keuren", zei de matchwinnaar na afloop hij gend. „Ik liep los, maar geluk kig hoorde hij het niet." „Met die extra aanvaller bij ons mmamsmaümséM :.r- RCS-spits Martin Janse (midden) is met een sliding eerder bij de bal dan Robin Buitendijk (rechts), die volledig mistrapt. foto Lex de Meester voorin, moest RCS met tien man keuzes gaan maken", had Rob bie de Muijnck gezien. „Omdat Serge de Ruijsscher naast mijn twee spitsen ging spelen, wist RCS volgens mij even niet wat het moest doen. Dit is een be langrijke overwinning voor ons, want we spelen ons steeds ver der veilig. En dat is nog altijd dé doelstelling." De kans bestaat echter dat Bx-es- kens die doelstelling moet bij stellen, want volgende week wacht het thuisduel met Patrij zen. Bij een gelijkspel of winst is de tweede-pei'iodetitel voor Bi'eskens en is de ploeg verze kerd van deelname aan de na- competitie. „Maar daar ben ik niet zo mee bezig", zei De Muijnck. „Want dan wordt de druk misschien te groot. We moeten ons niet alleen op die pe riode i'ichten, maar op de verde re competitie." Datzelfde geldt voor Rinus Ze- gei's, nu nog tx*ainer van RCS (en Veere) en volgend seizoen op de bank bij Breskens. Zijn huidige ploeg leek drie belangrijke pun ten binnen te halen, maar liet het dus in de slotfase afweten. Zegers was echter over de hele wedstxdjd niet tevreden. „In de eerste helft speelden ze oude mannenvoetbal, zonder tempo. Als je wilt winnen, dan moet je bereid zijn moe te worden. Maar sommige spelers denken dat ze zó goed zijn, dat ze niet hoeven te werken." Dat zijn ploeg het met tien man uit handen gaf, was volgens Ze gers vooi'al een mentale kwes tie. „Want als je een kwartier voor tijd met tien man komt te staan, dan moet tien of elf man geen verschil meer maken. Maar wij hebben te veel mooi-weer- voetballers en sommige spelers missen de juiste mentaliteit. Ik heb die spelers van Bi'eskens niet horen zeuren en dat is het vei'schil. Gezien de instelling is de ovexnvinning van Bi'eskens gewoon terecht", besloot Ze gers. De oefenmeester trok zich daarop weer terug in het kleed lokaal, om samen met zijn leider het door zijn spelers achter ge laten vertrek schoon te maken... RCS: Jacco Nelen; Michael Cabenda (43. Joussef Afkir), Kees Wester- weele, Stephan Muller; Martin Jan- se, Chris van Heuven Staereling, Jiddo Lawalata, Alwin van Ham; Sjoerd van Kortenhof (75. Chris Zwanenburg), Wessel Vermeulen (55. Jimmy Pinas) en Harold Ver meulen. Breskens: Roy den Dunnen; Serge Nöthen (83. Eddy Buijsse), Serge Laprade, Alexander Oosterlee (80. Serge de Ruijsscher), Michel Cocquit; Elmar Laurel (75. Mark Boeckhout), Robin Buitendijk, An- gelo Comelis, Johnny den Besten; Erik de Rechter en Esad Osma novski. door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De waterpo- loërs van Stormvogel 2 hebben een simpele zege behaald op Thalassa (9-3). De mannen van Ganze hadden het moeilijker, maar wonnen eveneens. SBC2000 werd met 8-4 versla gen. Minder makkelijk verging het de vrouwenploegen. Schel de verloor van Dokkelaers (5-2), Ganze verloor van De Rog 5-4 en Stormvogel van Gorgo 7-4. Stormvogel 2 - Thalassa 9-3: De Stoimvogel-ireserves speelden een goede wedstrijd en namen gelijk het initiatief door in de eerste periode een 3-0-voor- sprong te nemen. Daarna maak te de ploeg onnodige fouten waardoor Thalassa redelijk partij ging geven. Het werd uiteindelijk 5-1voor dat Stoi'mvogel in de derde pe- ïhode de draad weer oppakte en uitliep naar een beslissende*8-1- voorsprong. De laatste periode was opnieuw ver onder de maat en Thalassa kwam terug naar 9- 3. De winst kwam uiteraard niet in gevaar. Scores Stormvogel: Kees Leijnse 3, Pim Bekkers en Loek van 't Westen- de 2 en William van Wetten en Ad van't Westende 1. Ganze - SBC2000 8-4: Vanaf het begin was het een zeer spannen de strijd tussen twee ploegen die leuk waterpolo brachten. Het ging gelijk op en de eerste perio de eindigde in 2-2. Ganze kwam daarna beter in de wedstrijd, zette de ploeg uit Breda onder druk en kwam op een 4-3-voor- sprong eind tweede periode. Daarna was het gedaan met het verzet van SBC2000. In de laat ste periode liep Ganze uit naar een dik verdiende 8-4-ovei-win- ning. Scores Ganze: Cheyenne van Berkel 3 en Maarten Buijs, Arco Wagen- BUENOS AIRES - Bij vecht partijen op de txdbunes zijn gis teren tijdens de voetbalwed strijd tussen de Argentijnse voetbalclubs Racing en Inde- pendiente 2 doden en 14 gewon den gevallen. Een man overleed aan messteken en een ander werd dodelijk geraakt door een kogel in de borstkas. AP voort, Bram van der Leden, Piet Schop en Jan Joris Joos allen 1 Dokkelaers - Schelde 5-2: Met slechts negen speelsters in de gele deren rekende Schelde nergens op toen het naar Tilburg reisde. Toch gaf de ploeg de tegenstander in de hele wedstrijd verrassend goed par tij. In de eerste periode, die meer op een zwemwedstrijd leek dan op een polopartij, konden beide ploegen niet tot scoren komen. Daarna kwam er een fase waarin Dokke laers de betere ploeg was en Schelde tegen een 2-0-achterstand aankeek. Schelde wist echter voor het ver strijken van de tweede periode nog terug te komen tot 2-1 Ook in de derde peri ode was Schelde zeker niet de mindere ploeg en coach Pascal Bakker zag dat het 2-1 bleef. In de laatste periode had Schelde echter een mindere periode en keek het met nog ruim een minuut te spe len tegen een 4-1-achterstand aan. Schelde probeerde nog wel maar vei'loor uiteindelijk verdienstelijk met 5-2. Rowena Witkamp maakte beide treffers. Ganze - De Rog 4-5: Tegen de num mer twee van de ranglijst speelden de Ganze-vrouwen een goede wed strijd. In de eerste periode werd niets weggeven, maar Ganze kon zelf geen voorsprong nemen. In de tweede periode ging het mis, want DeRognam een 2-0-voorsprong. Na een goede derde periode wist Ganze terug te komen tot 1-2, maar er wer den te veel kansen gemist. Ook in de laatste periode was De Rog iets beter. Ganze speelde best goed, maar kon op de beslissende momenten niet imponeren waar door de wedstrijd met 5-4 verloren werd. Scores Ganze: Tamara Flore 3 en Si- grid Morren 1. Gorgo-Stormvogel 7-4: Na een goede eerste periode waarin Gorgo wel een 2-1-voorsprong had genomenwas het Stormvo gel dat in de tweede pexdode de wedstrijd naar zich toetrok en een 4-2-voorsprong nam. In de derde periode sloeg het noodlot voor Stormvogel (de ploeg was slechts met zeven speelsters naar Helmond afge reisd) echter toe. Natasja Swen- nen kreeg haar derde persoon lijke fout en Stormvogel moest verder met zes. Toen even later Joyce Piek voor een slaande be weging de kant mocht opzoe ken, moest Stormvogel met vijf speelstei-s verder en Gorgo speelde de overtalsituatie slim uit. Via 5-4 won Goi'go met 7-4. Het was voor Stormvogel een wedstrijd om snel te vergeten. Scores Stormvogel: Angelique Lok 2 en Natasja Swennen en Sophie Ver sluis 1 doorWim Kakebeeke MIDDELBURG - Wie wordt de kampioen bij de handbalvrou- wen in de derde divisie?Het ant woord kan nog wel even op zich laten wachten, want de kans hebbers CTR'2000, Hercules en het Middelburgse EMM gaan rustig door met winnen. Giste ren won de equipe van Jos Aertssen met 15-11 van TOG. EMM 2-EHC 21-17 (8-7): Dere- serves van EMM kregen een pluim van coach Peter Hoef- kens. Terecht, want de mannen- ploeg verschijnt de laatste we ken gehavend op het veld. Zo kon er tegen de ploeg uit Leid- schendam geen bei'oep woi'den GOES - Op sportpark Het Schenge in Goes versloeg het Nederlands militair rugbyteam Tovaal met 35-20. In de eerste helft leek Tovaal op weg naar een regelrechte sensa tie. Door tries van Marijn Rie- mens en Hans Max-kusse liep To vaal snel uit naar een 10-0- voorsprong. Ondanks twee tries van de militairen hield Tovaal cloor een try van Ruben Kesteloo het vooi'deel tot de rust: 15-14. Na rust hield Tovaal door een try van Michiel Sinke nog even gelijk tred met de militairen, maar snelheid en conditie gaven na rust toch de doorslag: 35-20. gedaan op Arno Wouters, Jur- gen Vermaat en Jordy Niemans. Desondanks was het eenzijdige spelletje van de gasten niet op gewassen tegen de strijdlust van EMM. Na de hervatting kreeg de Middelburgse defensie meer grip. Scores EMM: Edwin Davidse 7, Rob De Groot 4, Wally Houtepen en Tijs de Vos 3, Eric Dingemanse 2, Ronald Guillet en Marcello Tax 1 HVOS-GSC 18-15: Het laatste restje hoop om de laatste plaats te verlaten verdween gisteren als sneeuw voor de zon. Het was grotendeels eigen schuld, reali seerde trainer Jaap Quinten zich na afloop. „We speelden na de pauze teveel tegen de scheidsrechters. HVOS heeft dat gewoon goed uitgebuit. Het is niet leuk om laatst te staan. Zeker niet omdat we het qua spel aardig doen." Vrouwen EMM-TOG 15-11: Trainer Jos Aertssen voelt de spanning vier wedstrijden voor het einde van de competitie toenemen. Mede daax-om speelde EMM een zwakke wedstrijd tegen TOG. Ook de absentie van cirkel speelster Jits Jongepier liet z'n sporen achter. Na de rust wer den de kansen wat beter afge rond. De verdiénde voox-sprong werd niet meer weggegeven. In- grid Gutteling en Carolien Da vidse keerden na blessureleed weer in de hoofdmacht terug. Scores EMM: Petula Brasser 6, Christian Ramslijn 4, Miranda Dek keren Renate Hendrikse 2, Carolien Davidse 1 van onze sportredactie TILBURG - De basketbalsters van BC Vlissingen 2 hebben kansloos verloren van Pendra gon. De gehavende ploeg (veel speelsters ontbraken door win tersport) gingen met 66-40 on deruit. Het jongensteam van BC Vlis singen had na een nipte nedex-- laag van twee weken geleden op koploper Filtech Five een goede kans om zich op te werken op de ranglijst, maar het duel met Oc topus BC is uitgesteldDe wed- strijd ging niet door omdat in de doucheruimtes van de club uit Vught de legionellabacterie is aangetroffen. De wedstrijd moet worden ingehaald. Pendragon - BC Vlissingen 2 66- 40: BC Vlissingen beschikte slechts over zes speelsters. Toch gingen de Vlissingse meisjes voortvarend van start en namen ze een 15-8-voorsprong. Daar na raakten ze het spoor volledig bijstei: Pendragon profiteei'de van de chaos en nam de leiding over. Na 27-19 knokte BC Vlis singen zich nog tex-ug naar 27- 26 bij rust. In de tweede helft was het echter éénrichtingsver- keer. Bij de Tilburgse ploeg luk te alles, waardoor BC Vlissingen met een ruime 66-40-nederlaag genoegen moest nemen. Scores BC Vlissingen: Romana de Ridder 14 punten, Elisa Kuipers 11 punten, Chariot Wierikx 8 punten, Marjolein de Dreu 5 punten, Linda de Paauw 2 punten. SBMÉBifcÉi Bennie Provoost (links) verloor van Eric van Dusseldorp. foto Willem Mieras Mooi weekeinde voor PWG 's-Gravenpolder door Daaf Kasse MIDDELBURG - Dankzij een degelijke 17-8-overwinning op Souree+/NDG uit Nieuwegein heeft het damtiental van PWG 's-Gravenpolder zich zaterdag geplaatst voor de hoofdklasse nieuwe stijl. Deze nieuwe klasse zal volgend seizoen bestaan uit de twee de gradanten uit de hoofdklasse oude stijl en de nummers twee tot en met zes uit de twee huidi ge eerste klassen. PWG 's-Gra venpolder zal dan behoren tot de 24 beste damvei'enigingen van het land. Met enige hulp van de Rijnsburgse damclub, die concurrent TDV met grote cij fers versloeg, verzekex-den de Zeeuwen zich in het eigen dorpshuis van de zesde plaats op de ranglijst van de eerste klasse A. Er is weliswaar nog één ronde te spelen, maar de voorsprong op CAB Holland- /DEZ en TDV bedraagt vier punten. De overwinning van PWG op het zwakke Source+/NDG kwam zatex-dag geen moment in gevaar. In feite had de over-win ning veel hoger uit moeten val len, want Daaf Kasse en Arjo Kousemaker misten beiden een niet al te moeilijke winst en Bennie Provoost, die het aan het eerste bord moest opnemen te gen de sterke Eric van Dussel- dorp, verloor volstrekt onnodig. Vier spelers van het sterkste Zeeuwse tiental slaagden er wel in hun partij in winst om te zet ten. De eerste overwinning kwam op naam van Jan van de Weteringh. Nadat Aax-t Walra- ven voor het eerste gelijkspel had gezox-gd, slaagde de man uit Stavenisse er in een centrum schijf van zijn tegenstander te veroveren, wat een snelle winst opleverde. Ex-win Hamers ver- gi-ootte de voorsprong van zijn team door een overtuigende po sitionele overwinning aan het achtste bord. Na de nederlaag van Bennie Provoost .kreeg de voorsprong van PWG nog meer glans door een winstpartij van Henk Gunter, wiens tegenstan der in een klassieke stand het spoor geheel bijster raakte. Dankzij gelijke spelen van Arjo Kousemaker, Andx-es van den Berge en Daaf Kasse consoli deerde PWG de voorsprong van zes punten. Een kleine tegen valler was het gelijkspel van Johnny de Leeuw, die aan het vijfde bord een sterke partij had gespeeld, maar toen niet veel la ter captain Kees Rijk zijn eind spel bekwaam naar winst had gevoerd was er alle reden voor een feestje. De feestvreugde was compleet toen een telefoontje naar de Rijnsbux-gse damclub leex-de dat TDV had verloren en de zesde plaats voor PWG 's-Gravenpolder veilig was ge steld. Lammerenburg In schril contrast met de ver richtingen van PWG 's-Graven polder staat dit seizoen het spel van Lammerenburg, dat uit komt in de tweede klasse C. Voor de negende maal in deze compe titie leed de Vlissingse club een nederlaag. In Rotterdam was Charlois met 16-7 te sterk. Na een kleine drie uur spelen was er nog niets aan de handIn tegendeel, een blik op de borden leerde dat Lammerenburg ein delijk weer eens kansen had om een wedstrijd te winnen. Maar zoals zo vaak deze competitie ging er in de beslissende fase veel mis. Wim Koppejan en Ludwig Wilson hadden vrijwel gewonnen spel maar lieten hun stand nog remise lopen en ook Peter Schunselaar kon een veel betere positie niet tot winst voe ren. Aan de andere kant lieten enke le spelers met nadelige posities zich wel heel makkelijk de kaas van het bx-ood eten. Frans Blaas werd tamelijk kansloos van het box-d gespeeld, maar Ko Lou- werse en Jan Boone hadden nooit en te nimmer hoeven te verliezen. door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de strijd om de tweede plaats in de vijfde klasse B boekten de voetballers van Luctor'88 een belangrijke 3-2-overwinning op Jong Am- bon. Renesse verspeelde twee punten door een 1-1-gelijkspel bij NVS. Jong Ambon-Luctor'88 2-3: Na een 0-1-ruststand via een treffer van Ame Honingh (uit een strafschop) liep Luctor'88 in de tweede helft verder uit naar 0-3 door Marco Utermark en Andy Latusia. In het laatste kwartier kwam Jong Ambon via twee doelpun ten van Eldridge Pentux-y (waax-van één uit een straf schop) sterk tex-ug tot 2-3. Vijf minuten voor tijd werd het duel tijdelijk stilgelegd voor een af koelingsperiode. Na deze on- dei'breking kwamen beide ploe gen niet meer tot scoren. Lewedorpsc Boys-De Noor mannen 1-5: Beste kans om de score te openen was voor Joa chim van Maaren, maar zijn in zet eindigde tegen de kruising. Even later sloeg Jarno Bostelaar aan de andere kant wel toe. Een sterker Noormannen liep na rust verder uit via treffers van René Bostelaar, Jackie Minder- houd (strafschop) en Sebasti- aan van de Welle (tweemaal). Voor Lebo scoorde Marcel Roozebij 0-3 tegen. Robur-Volharding 1-0: Het duel speelde zich voor het grootste gedeelte af op de helft van Vol harding, dat bleef loeren op een uitval. In de 18e minuut werd Dirk-Jan Schipper matchwin naar voor Robur door de enige treffer van dit duel aan te teke nen. Kwadendamme-Ouwerkerk 2- 2: Een wedstrijd met twee ge zichten. .Voor nast een sterker Kwadendamme dat via Carlo Vermeulen en Frank Franse een verdiende 2-0-voorsprong nam. In de tweede helft waren de rol len omgedraaid: Wouter van Marle bx*acht in de 58e minuut de spanning terug, 1-2. Nadat de paal de gelijkmaker had voorkomen, bracht Eric-Jan van Dongen uit een strafschop de bezoekei's vijf minuten voor tijd alsnog langszij. Vosmeer-Dreischor 0-3: Een fel ler Dreischor stond halverwege de eerste helft al op een comfor tabele 2-0-vooi-spi-ong door twee treffers van Patrick Berre- voets. De thuisploeg drong kort na rust nog wel aan, maar doelpunten bleven uit. Aan de andere kant schoot Sander Uijl een kwartier voor tijd vanaf elf meter wel raak, 0-3. NVS-Renesse 1-1: Beide teams zagen voor rust een treffer afge keurd worden, waardoor een gelijkopgaande eerste helft in 0- 0 eindigde. In de tweede helft nam Renesse het initiatief in handen wat leidde tot 0-1 in de 64e minuut door Micha van de Hoek. De thuisploeg drong hierna meer aan en uit een hoekschop bracht Marijn Swagemakeis de stand weer in evenwicht, 1-1. OVEZANDE - Het zag er na de eerste ronden niet naar uit, maar de gewestelijke eindstrijd in het bandstoten vijfde klasse kreeg toch nog een spannend verloop. Na felle strijd werd M. van Dijk uit Etten-Leur van BV ZBGG kampioen en mag daardoor naar het NK in Kerkrade. Ton de Vos van TOG uit Kortgene werd een goede tweede, Freddy Elve' van DOS uit Hoek pakte de der de plaats. Toen na de eerste speeldag de balans werd opgemaakt, was ie dereen ervan overtuigd dat Van Dijk uit Etten-Leur de gedood verfde favoriet was. Met superi eur spel zette hij zijn tegenstan ders met het grootste gemak aan de kant. Met moyennes die de derde klasse waardig zijn, on derstreepte hij zijn kandida- turn-. A. de Vos uit Bergen op Zoom en Ton de Vos van TOG uit Kortge ne bleven eveneens ongeslagen. De tweede en derde wedstrijd dag leek een formaliteit te wor den. Toch zou het anders lopen. A. de Vos en Ton de Vos vielen in de derde ronde terug door een nederlaag. Ton de Vos herstelde zich en bleef met twee punten achterstand meedoen. Lank- huizen uit Lage Zwaluwe kroop dichtei-bij. Deze vier zouden op de slotdag uitmaken wie met de hoogste eer zou gaan strijken. Na verlies van zowel van Van Dijk en Elve in de zesde ronde ontstond een spannende finale. Van Dijk maakte de paxtij in vijftien beurten uit en eiste daarmee de titel op. Jan de Wij ze van ReHaWe uit Vlissingen werd zevende met slechts een ovei*winning.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 21