Saaie vertoning op Duinhelm PZC Titel MZVC kwestie van tijd SSV met eigen wapen verslagen Rillandia krijgt te weinig bij AZVV Seijbel kan rugbyers van Oemoemenoe niet aan zege helpen Oostkapelle en Achilles Veen kunnen niet scoren 20 Bekerfinale zaalvoetbal uitslagen - doorEdPostma di Blommaert van SSV maandag 18 februari 2002 door Ron de Waal OOSTKAPELLE - Wat vooraf als een topper te boek stond, werd voor de toe schouwers zaterdagmiddag op sport park Duinhelm een saaie vertoning. De wedstrijd tussen de eersteklassers Oostkapelle en Achilles Veen verdien de geen winnaar, en eindigde dan ook zoals hij begon: 0-0. Al snel werd duidelijk waar de bezoe kers voor waren gekomen. In Veen wa ren ze tegen de enige competitieneder laag tot-nu-toe opgelopen en een nieu we nederlaag was niet welkom. De wedstrijd was nog geen halve minuut oud, of aanvoerder Frans van Helvoirt had al een brute aanslag op de enkels van de snelle Ferry Alfons achter zijn naam staan. Scheidsrechter Vos uit Rosmalen liet het bij een vermaning, waarna Alfons zelf bij zijn eerste de beste tackle wel direct op geel werd ge trakteerd. Het weerhield Oostkapelle er niet van om de bezoekers kort op de huid te zit ten en via snelle tegenstoten de aanval te zoeken. De eerste mogelijkheid was echter voor Achilles-spits Roel Wage naar die een kopbal net voorlangs het doel van El Bekkaoui zag gaan. Even later zag de Oostkapelle-goalie mid denvelder Richard van der Lee onge hinderd op zich afkomen. Waarschijn lijk schrok Van der Lee zei f van de kans, gezien het zwakke rollertje dat hij pro duceerde. Oostkapelle had de zaken daarna snel weer op orde, maar was zelf nauwelijks in staat gevaarlijk te worden. Veelal werd gegokt op de snelheid van Ferry Alfons, terwijl Wilfred Schipper en Ri- cardo Schipper zelden in het spel wer den betrokken. De enige wapenfeiten voor rust waren dan ook een vrije trap van Dennis But, die door Achilles Veen-keeper Alex van Roessel even werd losgelaten, en een inzet van Wil fred Schipper die diezelfde Van Roessel van ver probeerde te verrassen. Oostkapelle begon de tweede helft sterk, maar maakte al snel een duidelij ke inschattingsfout volgens aanvoer der Harro Hazelaar. ,,We begonnen goed, maar maakte daarna de fout om in him tempo mee te gaan." Gevolg was dat de wedstrij d naar een steeds beden kelijker niveau zakte. Oostkapelle ging nog wel op zoek naar die ene kans, maar Achilles Veen leek zich al heel Joël Pattenier van Oostkapelle (links) in duel met een speler van Achilles Veen. foto Lex de Meester snel in de tweede helft bij een punten- deling neer te leggen. „Maar dat is ook iets wat wij hebben af gedwongen. Achilles Veen kon op een gegeven moment niets anders meer dan lange ballen geven. Wat dat betreft, moet ik mijn ploeg een compliment ma ken" zei trainer Karl Vergouwen na af loop. De keren dat de bezoekers aan drongen, toonde Mohammed El Bek kaoui zich een betrouwbare sluitpost. Van de Welle Met nog een klein halfuur te spelen, bracht Vergouwen Dennis van de Welle in de ploeg voor de onzichtbare Ricardo Schipper. De voormalige spits van Noormannen liet zien een aanwinst te zijn voor Oostkapelle, maar ookhij was niet in staat de wedstrijd te laten kan telen. Toch had Ferry Alfons zich nog als matchwinnaar kunnen laten kronen, als hij niet zo geweldig schrok van de vrije kans die hij na een gekraakt schot van Wilfred Schipper kreeg. Op luttele afstand van keeper Van Roessel schoot Alfons huizenhoog over, waardoor de puntendeling een feit was. ,,Ik kan niet anders zeggen dan dat dit een terechte uitslag is", aldus Harro Hazelaar. Trainer Karl Vei'gouwen keek al met veel optimisme uit naar de uitwedstrijd bij koploper Wilhelmi- na!26. „Vandaag is de basis gelegd voor volgende week. We zijn al sinds de win terstop op zoek naar onze vorm, daar om was het zo belangrijk dat we nu ne gentig minuten alles gegeven hebben." Oostkapelle-Achilles Veen 0-0: Scheids rechtert. Vos (Rosmalen)Gele. kaart: Ferry Alfons, Jorrit Schuurman (beiden Oostka pelle), Gilla Idrissi (Achilles Veen). Aantal toeschouwers: 150. Oostkapelle: Mohammed el Bekkaoui; Rick Pattenier, Harro Hazelaar, Roel Latuheru, Joël Pattenier; Dennis But, Jorrit Schuur man, Ruben Coppoolse; Wilfred Schipper, Ricardo Schipper (63. Dennis van de Welle) en Ferry Alfons. bw die fase een aantal keren naast bij voorzetten van de flanken. Na een halfuur kwam Heei-jans- dam op voorsprong. Een vrij trap net over de middenlijn kon ongehinderd voor de voeten van Adil Bouziani worden gekopt en die wist wel raad met dit buiten kansje: 0-1. Houtepen: Dat was gewoon een weggevertje. Het leek wel of ze zeiden: ga je gang.Heerjans- dam bleef na de openingstreffer de gevaarlijkste ploeg en kwam enigszins fortuinlijk op 0-2. Een voorzet van Jeroen Struis werd onderweg van richting veran derd. Keeper Rudi Blommaert werd daardoor verrast en liet de bal onder zijn handen doorglip pen. door Peter van Kouteren AXEL - De knap uitgevoerde salto die Jochem van Leeuwen na zijn treffer als een soort toe gift aan het publiek demon streerde, hoorde misschien wel thuis in het circus, maar het voetbal van zijn ploeg was van veel minder gehalte. AZW nam thuis revanche op Rillandia (3-0) en zette de zege reeks voort. Het klasseverschil tussen beide ploegen was echter lang zo groot niet als de uitslag doet vermoeden. Debutant AZW boekte de vier de opeenvolgende zege en is in middels zo goed als zeker van lijfsbehoud. De achtste over winning van het seizoen verdiende echter niet de schoonheidsprijs, maar daar lag in Axel niemand van wakker. AZW kende tegen Rillandia een bliksemstart en stond na de eerste de beste aanval (direct na de aftrap) door een treffer van Leon Goossen al op voorsprong: 1-0. Rillandia bleek ook daarna achterin kwetsbaar, maar om dat de thuisploeg verzuimde de score op te voeren, bleef de Be- velandse formatie lang op de been. De bezoekers kregen naarmate de wedstrijd vorderde me.er greep op het middenveld, bra ken een paar keer gevaarlijk uit, maar waren voor het vijandelij ke doel eveneens niet scherp ge noeg. Mehmet Dolma werkte hard, was een lastige spits, maar faal de in de afwerking. Hakim Didi mikte bij een snel uitgevoerde tegenstoot in het zijnet en nog voor rust werd tot twee keer toe de bal van de Axelse lijn ge trapt. Vonnis Terwijl de gelijkmaker in de lucht hing, verdubbelde AZW de marge. Na knap voorberei dend werk van Jaap den Doel- der mocht Jacco Koekkoek bin nenschuiven: 2-0. Ln de tweede helft zette Rillandia de thuis ploeg onder druk. Met een snel uitgevoerde counter voltrok AZW het vonnis over de bezoe kers. De meegesnelde Jochem van Leeuwen pegelde een voor zet van links snoeihard en on houdbaar binnen: 3-0. Rillandia: Alwin van Dongen; Corné Nuyens (70. Marco Minnaard), Ro nald Vasseur, Pascal Beelce, Dogan Husiyn; Mehmet Dolma, Erik Wiens, Peter Kepers, Hakim Didi; Guus Heymans, Michel Anusic (46. Leon Beeke). GOES - Normaal gesproken is strijdlust het sterke wapen van eersteklasser SSV'65. Tegen stander Heerjansdam moet het daarentegen hebben van de voetballende kwaliteiten. Za terdag toonde Heerjansdam echter dat het ook de strijd niet schuwt. SSV'65 ging zowel voetballend als strijdend ten onder: 1-5. SSV-trainer Cees Houtepen was na afloop flink teleurgesteld: „Normaal gesproken moeten wij het van onze inzet hebben, maar vandaag werden we daar op afgetroefd. We misten van daag een aantal spelers. Toch deden de vervangers het naar behoren. Juist diegenen waar wat van verwacht werd, gaven niet thuis." Collega Ad Bakker van Heer jansdam was uiteraard wél te vreden: „Sinds ik in oktober het roer heb overgenomen, heb ik ons nog niet als ploeg zien spe len. Voetballend zit het wel goed, maar vandaag hebben we er ook met zijn allen voor ge knokt. Je weet als je naar Zee land gaat dat er veel strijd wordt geleverd. Voor aanvang van de wedstrijd stonden beide ploegen bij de eerste vijf op de ranglijst van de eerste klasse C. Als Heerjans- dam zijn inhaalwedstrijd wint, staat het zelfs tweede. SSV had nog maar één keer verloren. Heerjansdam had een week eer- der voor de tweede keer dit sei zoen vex-lox-en (1-2 tegen WGZ) en was erop gebrand SSV ook een tweede nederlaag te bezor- gen. De Goese formatie probeerde in de beginfase het combinatiespel van Heei-jansdam te ontregelen, maar de bezoekers bleken be reid de mouwen op te stropen. Aanvoex-der Walter van de Burgh maakte het iets te bont in de ogen van de scheidsrechter met drie forse overtredingen koit achter elkaar. Hij kreeg hiexvoor de gele kaart. Het toonde aan dat Heerjansdam niet voor een puntje naar Goes was gekomen. SSV probeerde het wel, maar wist de spitsen moeilijk te berei ken. Heerjansdam had daarmee minder moeite en creëerde een licht veldovexwicht. Keeper Ru- Appèl Vlak na de hervatting leek de wedstrijd gespeeld. SSV moest x-isico nemen en door de ruimte die de ploeg achterin weggaf, konden de bezoekers op de counter spelen. Vijf minuten in de tweede helft kwam Heer- i jansdam op die manier op 0-3. Scheidsrechter Van de Werf wuifde het appèl van de grens rechter weg en Jex-oen Struis tikte de bal in het lege doel. Twintig minuten voor tijd kwam SSV'65 terug in de wed strijd. Een voor-zet van de inge vallen Michel de Groote werd ingetikt door zijn eveneens in gevallen oudere broer Mark. Heeijansdam raakte even in pa niek, maar dat duurde slechts vijf minuten. Bakker: „We kre gen het in die fase heel even moeilijk en er zal maar een ver dwaalde bal in de goal vallen..." In de laatste minuten vergx-oot- ten de gasten de pijn van de ne derlaag voor SSV nog met twee treffers: 1-5. SSV'65-Heerjansdam 1-5 (0-2). 31. Adil Bouziani 0-1, 45. Rudi Blom- maert 0-2 (eigen doelpunt), 51. Je roen Struis 0-3, 67. Mark de Groote 1-3, 86. Ilco van de Hel 1-4, 88. Guy Duijm 1 -5. Scheidsrechter: R. van de Werf (Drunen). Gele kaart: Walter I van de Burgh (Heerjansdam). Aan- j tal toeschouwers: 175. SSV'65: Rudi Blommaert; Armando Probert, Wim Westenberg, Maurice van den Hemel, Yuri Baart; Jostein Decorte (50. Mark de Groote), Mar cel Koole, Ermo Cappon (70. Michel de Groote); Jan Willem van Dijk (65. Mischa Flore), Paul Bom en Francis Lokerse. Een speler van Wemeldinge (witte broek) rukt op in het duel met Borssele. Wemeldinge won met 3-0. foto Willem Mieras door Hans Markusse MIDDELBURG - De rugbyers van Oemoemenoe verzuimden gisteren op sportpark Voor- borch in Middelburg de play- -offs in de tweede klasse span nend te houden. De ploeg ging laixge lijd gelijk op met Ducks, maar moest in het slot van de wedstrijd nog veel terrein prijs geven op de Brabanders, die nu met het maximaal aantal puxx- ten uit twee duels aan de leiding gaan en uitzicht op promotie naar de eerste klasse houden. FC Dauwendaele kan voorsprong niet vasthouden VLISSINGEN - Met Ricky Snoek in het doel en zonder een aantal basisspelers leek FC Dauwendaele in het uitduel met BT/De Moriaan lange tijd op weg naar een overwinning. De Middelburgse zaalvoetballers wisten echter een 6-2-voor sprong niet vast te houden en verloren uiteindelijk met 12-9. Tot 2-2 scoorden beide ploegen om en om, maar daarna liep FC Dauwendaele uit naar 6-2 door treffers van Maurice Steketee, Marcel van Dalen (beiden 2x), Thijs Binnerts en Angelo Geel hoed. BT/De Moriaan nam daarna echter het heft in han den, trok de stand gelijk en nam in de tweede helft afstand van Dauwendaele. Geelhoed (2x) en Van Dalen scoorden nog wel voor de Walcherse formatie, maar konden de nederlaag niet meer afwenden: 12-9. VLISSINGEN - De bekerfinale zaalvoetbal regio Walcheren wordt een treffen tussen Arne- muiden en Zuidwest Negen. Arnemuiden bereikte de eind strijd door een 4-3-overwinning op VZV Hydrofa en Zuidwest Negen plaatste zich voor de fi nale door een 11-1-zege op PKCZ. De bekerfinale wordt vrijdag 8 maart gespeeld in sporthal De Halve Maan in Oostkapelle. Aanvang 21.15 uur. De Goese Rugbyclub Tovaal kwam gisteren niet in actie, om dat een aantal spelers van het bezoekende Hookers op weg van Hoek van Holland naar Goes betrokken raakte bij een verkeersongeval. Het is ondui delijk wanneer het duel wordt ingehaald. Oemoemenoe kwam sterk uit de startblokken. Binnen vier mi nuten opende Martin de Wit de score en voordat de Brabanders van de schrik bekomen waren, zette Taba Stolks zijn ploeg op 10-0. Daarna herstelde Ducks zich, kwam op een vooi-spx-ong, maar bij rust had Oemoemenoe goede vooi'uitzichten: 15-17. Korte duur Door een welgemikte kick van Jan Albregtse kreeg Oemoeme noe dii'ect na rust zicht op een goed resultaat, maar Harnold den Ouden zorgde ervoor dat de Middelburgse vreugde slechts van korte duxir was. Onver wacht maakte Arno Seijbel uit Nieuw- en Sint Joosland toen zijn rentree in de Middelburgse formatie. De 31-jarige voor waarts begon zijn caxrière bij Oemoemenoe, maar speelde vanaf 1993 voor het Haagse HRC en sloot zijn imposante carrière vorig seizoen af bij het Rotterdamse RRC/Sunergy 2. Eind 2000 bedankte hij als aan voerder en speler van het Ne derlands team en tot zondag be perkte zijn inbreng voor Oemoemenoe zich tot het geven van trainingen. Buitenspelers Zijn inbreng leek het gewenste x-esultaat op te leveren. De Mid delburgse voorwaaxtsen legden hun opponenten moeiteloos hun wil op, maar Ducks buitte de snelheid van haar buitenspelers optimaal uit. De ploeg liep uit naar een 18-37 en de Middelburgers konden al leen nog juichen na een actie van Tannequy Descazeaud, die met de 4e try liet bonuspunt vei ligstelde. Oemoemenoe-Ducks 23-37 (15-17) 4. Martin de Wit 5-0,10. Taba Stolks 10-0, 13. Harnold den Ouden 10-5, 22. Ben Ver straten 10-12, 30. Tan nequy Descazeaud 15-12, 40. Roel van Mill 15-17, 46. Jan Albregtse 18-17, 50. Harnold den Ouden 18-20, 62. Harnold den Ouden 18-23, 70. Roel van Mill 10-30, 75. Joris Bastiaans 18-37, 78. Tannequy Descazeaud 23-37. Scheidsrechter: E. Staas (Schiedam). Aantal toe schouwers: 75. van onze sportredactie VLISSINGEN - In de vierde klasse A stevent MZVC na de 9- 1-zege op Hoedekenskerke rechtstreeks af op het kampi oenschap. Cadzand blijft na de 3-1-overwinning op Colijns- plaatse Boys met negen verlies- punten méér aardig volgen, maar dat geldt niet voor SKN- WK. De Nieuwerkerkers verlo ren thuis verrassend met 0-1 van Wolfaartsdijk. WIK'57 was grote winnaar in 4B. De equipe van trainer Jaap de Ridder pak te drie punten (0-3 bij Dosko) en zag alle ploegen boven zich pun ten verspelen. MZVC-Hoedekenskerke 9-1: Met treffers van Rink Basie, Djordy van de Veer, Alexander Bom (3x) en Peter Brasser was het na drie kwartier al 6-0. Na de thee scoorden Ralph Veer- hoek en Ronald Melaard (2x) nog. Bij 7-0 kon Jurrian Walra ven vanaf elf meter de eer x-ed- den. SKNWK-Wolfaartsdijk 0-1: De gelijkopgaande, maar erg mati ge partij werd halverwege de tweede helft beslist door Arnold van Gemerden. De Schouwse formatie kreeg voldoende kan sen op de gelijkmaker, maar bleek onfortuinlijk in de afwer king. Spui-DFS 3-3: Mark Otterloo opende de score voor Spui, maar een eigen doelpunt van Reinier Spaans leverde halverwege de eerste helft de gelijkmaker op. DFS profiteerde van de onrust via ti-effers van Anco van der Linde en Michel Pleune. In de slotminuut van de eerste helft tekende Patrick van de Boog- aard voor 2-3. Een aandringend Spui kwam een kwaxtier voor tijd verdiend langszij door een tweede treffer van Mark Otter loo. Cadzand-Colijnsplaatse Boys 3-1: Peter Nieskens tekende in een gelijkopgaande partij vanaf elf meter voor de 1-0-ruststand en Michel Cillekes maakte na een blunder van doelman Van Gilst tien minuten in de tweede helft voor 2-0. Nigel Holmes scoox'de vanaf de aftrap wel te gen, maar een treffer van Guido Raynard besliste de wedstrijd in het voordeel van de thuisploeg. Borssele-Wemeldinge 0-3: John Mol (15e min) en Wilco Zuijd- dijk (25e min) tekenden voor de 0-2-i'uststand. Na de thee mocht Borssele aanvallen. De ploeg had pech dat een eerst door arbiter Simonse toegeken de strafschop werd omgezet in een vrije trap buiten het straf schopgebied. Een halfuur voor tijd schoot John Bos in eigen doel, waardoor het geflatteerd 0-3 werd. Krabbendijke-Wissenkerke 2-3: Voor rust tekende Ardjan Verburg voor 1-0 en Robin Mo- reauw middels een knappe vrije trap voor 1-1. Na een uur kwa men de bezoekers op 1-2 door Mark van Leeuwaai'den. maar via opnieuw Verburg werd het vij f minuten later 2-2De bezoe kex's beslisten de wedstrijd een kwartier voor tijd via Marcel van Hekken. Vierde klasse B Smerdiek-Vrederust 0-0: Smer- diek verzuimde de koppositie over te nemen van Duxveland. De ploeg van trainer Pim Potap- pel kon niet en Vrederust! wilde niet. Eénrichtingsvei'keer rich ting Vrederust-doelman Jac ques Otto leverde geen treffers op. Dosko-WIK'57 0-3: De ploeg uit Kei'kwerve bewees zichzelf in Bergen op Zoom een bijzonder grote dienst. Erik-Jan Kort en Leon Hendrikse (2x) scoorden. Mevo-Stavenisse 4-2: Mevo won voor het eerst sinds 3 no vember vorig jaar. Bernard de Rijke zette de bezoekers nog wel op 0-1, maar door treffers van Mark Evertse en Jeroen Volkeri leidde Mevo bij nxst met 2-1. Evertse scoorde in de tweede helft 3-1, waarna li-vat Kordic tien minuten voor tijd de Zierik- zeese ploeg op 4-1 bi-acht. Me- vo-speler Cees de Ruijter moest daarna na een opzettelijke handsbal in het eigen straf schopgebied het veld met een rode kaart verlaten, maar inval ler-doelman Arno Schipper redde op de inzet van Sander Smits. In blessuretijd kwam Stavenisse door Eric de Rooij toch nog aan de tweede treffer. SPS-DSE 2-1: Een gelijkspel had, zo oordeelde SPS-trainer Gerard Lazeroms, de kracht verhoudingen binnen de lijnen beter weergegeven. SPS kwam via René van Vossen na een half uur op 1-0. In de tweede helft maakten de bezoekei-s gelijk, maar dertien minuten voor tijd besliste Esmir Kustura de wed strijd. Bowling Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Spruyt- Hart van Middelburg 2-2, Euro Damplein - Barend en Bak 0-4, Pets place - FL Tattoo 4-0, van Lienden - Hoveniersbedrijf Walcheren 1-3, Com puter service - de Pelgrim 3-1, Imtech - Hertel services 4-0. Stand na 63 games: Barends en Bak 55, Hoveniersbedrijf Walcheren 54, van Lienden 51, Hart van Middelburg 51, Spruyt 49, Imtech 47, Pets place 46, Computer service 44, de Pelgrim 41Euro Damplein 28, Hertel ser vices 25, FL Tattoo 4. Dinsdagleague: HBS - the Duke 0-4, Cinerent - Verfmarkt Boogaard 3-1, Pulse audio - Meizon 3-1, Suzuki -van der Zwan 4-0, Toyota de Jon ge - Imtech 2 0-4. Stand na 66 games: the Duke 54.5, Suzukj 51.5, Toyota de Jonge 50.5, van der Zwan 49, Verfmarkt Boog aard 48, Meizon 45, Imtech 2 42.5, Pulse audio 38.5, HBS 36, Cinerent 27.5. Woensdagleague: de Voogd - Taekwon do 0-4, Johns - Zandee en de Kuijper 4-0, 't Schrobbelerke - VVN 1-3, Biggekerke - Poseidon 4-0, Full house - Rechterhand 1-3, van Kampen schoenen - Herwegh 0- 4, Morena - Drukkerij Capello 1-3, Theo maakt 't - Vergo sport 0-4. Stand na 60 games: Taekwondo 58, Herwegh 52, van Kampen Schoenen 46, Morena 45, de Voogd 45, Zandee en de Kuijper 41.5, Rechterhand 41, Biggekerke 40, Posei don 39.5, Vergosport 37.5, VVN 36, Druk kerij Capello 35, Johns 34, Full house 33, Theo maakt 't 32.5, 't Schrobbelerke 24. Donderdagleague: Daltons-Auto Ram 0- 4, 't Schrobbelerke - Fonsies snackbar 4- 0, Eastman - Sagro 0-4, EPZ 2 - EPZ 4-0. Stand na 66 games: Sagro 67, 't Schrob belerke 59, EPZ 2 52.5, Auto Ram 49.5, Fonsies snackbar 39, EPZ 33, Eastman 31. Daltons 26. Rechterhandleague: Pinkillers - Drie S team 3-1BVM 4 - De gupper 1 -3, the Stri kers - Hi scorders4-0. Stand na 60 games: Strikers 55, Drie S team 50.5, BVM 4 45, de Guppen 39.5, Pinkillers 35, Hi scoe- ders 15 Rechterhand scratchleague:van der Zwan - Poseidon 7-4, Rechterhand - Imtech 0-12, Herwegh - the Duke 3-9, Laatkomers - Hoveniersbedrijf Walche ren 0-12. Stand na 15 games: Hoveniers bedrijf Walcheren 54, The duke 40, can der Zwan 34, Poseidon 34, Herwegh 27, Imtech 25, Laatkomers 24, Rechterhand 0. Paardensport Westkapelle. Springen LR en PC De Vroonruiters. Klassiek paarden klasse Z/ZZ: 1Sandy den Exter, Koree (N-Bev.) 4/76.4; 2. Dennis Evertse, It's Lotto (Weelr.) 4.25/80.3. Klasse M: 1. Michelle Evertse, Little Girl, (Weelr.) 0/0/33.6; 2. Annemique Bolders, Istra (Wouw) Derde plaats voor Van Koeveringe KRUISLAND - Kees van Koe veringe is in de Wildenhoekloop op de derde plaats geëindigd. De 39-jarige atleet uit Krabbendij- ke kon in Kruisland lang gelijke tred houden met de twee andere koplopers, maar moest het tweetal uiteindelijk voor laten gaan. De overwinning in de straten- loop over dertien kilometer ging naar René Lambrechts van Thor uit Roosendaal, die finishte in 43.44 minuten. Zijn clubgenoot Bas de Graaf eindigde als twee de in 44.52 minuten. Van Koeve ringe, die uitkomt voor Vetera nen Nederland, realiseerde een tijd van 46.02 minuten. 0/0/37.0; 3. Han Wattel, Morentes, 0/8/33,9. Klasse L: 1. Pieter Gotte, Hardy Hood (Walcheren) 0/2/41.2; 2. Michelle Evertse, Zemo's Mobel Girl, 0/3/38,1; 3. Sandy den Exter, Piloot, 0,2/80.1. Klasse B: 1. Dennis Evertse, Oblige, 0/0/49; 2. Han Wattel, Maraya, 0/vr.opg.; 3. Lout Vos, Leila W (Scheldestad) 4/45. Direkt op tijd paarden klasse M: 1Chris Boone, Michael (Gouwe Reyers) 20/50.0; 2. Bas- tiaan Broeksema, Kaytana (Gouwe Rey ers) 18/46,9. Klasse L: 1, Marline Stouten, High Society (Weelr.) 18/48.2; 2. Ingrid Jakobsen, Niburg (Weelr.) 18/48.8; 3. Pie ter Gotte, Hardy Hood, 18/50.5. Progres sief paarden B: 1. Mirjam Hardenbol, Latina (Oranjezon) 36/60.2; 2. Rens Won- dergem, Offspring (Gouwe Reyers) 31.25; 3. Dennis Evertse, Oblige, 30/30.5. Pony's klassiek klasse L cat. DE: 1. Den nis Bek, Shadow (Weelr.) 0/0/28.6. Klasse Beat. DE: 1Magda Maljaars, 4/45. Klasse B cat. BC: 1. Anne-Fleur Vader, Gigant van de Dorpstraat (Gouwe Reyers) 0/44. Vastgestelde tijd klasse Z: 1Benny Mei- se, Kelly (Oranjezon) 17/49.6 Klasse L cat. DE: 1. Marlies Bek, Sunsay (Weelr.) 17/47.5. Progressief klasse B cat. DE: 1. Danique Ton, Udo (Oranjezon) 34.75/56.2. Klasse B cat. ABC: 1. Taquin van Loon, Trixie (Zwaanhoek) 25/29.1 Zaalvoetbal Regio Walcheren. Tweede klasse: Oost kapelle 2 - Westkapelle 2 7-3, Torna - de Dwaes 12-3, Westkapelle 2 - Domburg 2 5-8, Ontop - Garderen/Dekker 2-1, Murre- /de Visser - WZP 4-8, WEA - Café Natio- naai 6-2. Stand: VZV/Hydrofa 17-43, Mur- re/de Visser 18-43, Domburg 2 18-36, Oostkapelle 2 18-35, WZP 18-31, Ontop j 17-26, Cafe Nationaal 18-24, WEA 18-23, Torna 17-17, Garderen/Dekker 18-14, de Dwaes 18-12, Westkapelle 2 19-7. Afdeling Vlissingen. Derde klasse: SSVW - vv Hebu sport 5-12, Sloep/Van- uus - VZV/Hydrofa 2 5-6, De Stoof - Hebu sport 2 6-4, Uiterton - EPZ 2-2, PSVW - Schinkel assurantie 3-3. Stand: vv Hebu sport 16-45, de Sloep/Vanuus 16-30, VZ V/Hydrofa 216-29, PSVW 15-26, VA W16- 25, SSVW 16-23, Uiterton 16-20, Schinkel assurantie 16-20, Vergo sport 16-16, De stoof 15-15, EPZ 16-11, vv Hebu sport 2 16-9. Vierde klasse: Cafe Albatros-Torna 2 2-5, Westkapelle 3 - VAW 2 6-5, Sloep- /Vanuus 2 - Groene ster Maroc 2 2-8, De Belt - Schinkel assurantie 2 7-0, VZV/Hy drofa 4 - Uiterton 2 1-6. Stand: VZV/Hy drofa 315-36, Groene ster Maroc 2 16-30, De belt 15-29, Uiterton 216-28, VAW 215- 22, de Sloep/Vanuus 2 15-20, Westkapel le 3 16-20, Café Albatros 16-18, Torna 2 15-16, Schinkel assurantie 2 16-13, VZ V/Hydrofa 4 15-8. Vijfde klasse: Minia tuur Walcheren - Westkapelle 413-6, EPZ 2 - Atofina 4-11, Provincie Zeeland - Part ner advies 3-12, Draadkrabbers 2 - Schin kel assurantie 4 5-11, Groene ster Maroc 3 - Uiterton 3 10-3. Stand: Atofina 14-37, Miniatuur Walcheren 15-33, Groene ster Maroc315-33, Partner advies 14-25, Pro vincie Zeeland 15-25, EPZ 2 14-22, Schin kel assurantie 4 15-17, Draadkrabbers 2 15-15, Westkapelle 415-12, Uiterton 314- I 10, Hoechstboys 14-1. Afdeling Middelburg. Derde klasse: Dau wendaele 3 - Schinkel assurantie 3 4-8, Inex- Dauwendaele24-8, Draadkrabbers - PKCZ 3-5, Akkerdaas kado - La pampa 5- 6, Baderie - fc Laurens 5-5, Domburg 3 - j Garderen/Dekker 2 4-3. Stand: Schinkel assurantie 3 18-49, Baderie 18-45, Dom burg 3 17-36, fc Laurens 18-31, PKCZ 17- 28, fc Dauwendaele 2 18-28, Akkerdaas kado 17-25, Garderen/Dekker 2 17-19, Draadkrabbers 17-13, La pampa 17-12, fc Dauwendaele 3 18-12, Inex 18-7 Vierde klasse: Varian/Chrompack - fc Laurens 2 2-2, NDWadvocaten - Dekker/Tramper 2- 1 2, VPV - Janse 13-0,Toreniijd - CZN 0-5, fc Laurens 3 - Domburg 4 5-5. Stand: VPV 15-40, Varian/Chrompack 16-38, fc Lau rens 2 17-33, Gouwe gheyt 16-27, NDW advocaten 15-25, Dekker/Tramper 16-24, fcZeeland 17-21, Janse 16-15, fc Laurens 3 14-14, Domburg 4 16-12, Torentijd 16- 11, CZN 16-9 Halve finales beker: Arnemuiden - VZ V/Hydrofa 4-3, PKCZ - Zuidwest negen 1 - 11.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 20