PAGE PZC een leerkracht (m/v) werktijdfactor 0,8 voor groep 2 Full-time medewerker m/v Scheepswerf De Schroef B.V. ASSISTENT CONTROLLER DIESELMONTEURS MONTEURS CONSTRUCTIEBANKWERKERS BANKWERKERS/PIJPFITTERS Fietsenmaker m/v (±20 uur) PERSONEEL VAN BON Relatiebeheerder Verkoper (m/v) Michael Page Financieel Interim Management zaterdag 16 februari 2002 de Coiigny/chool Alexander Gogelweg 61 4384 EV Vlissingen tel. 0118-465261 De Louise de Colignyschool is één van de Vereniging voor PC/RK Basisonderwijs in Vlissingen Het bestuur van de Vereniging voor PC/RK Basisonderwijs te Vlissingen vraagt voor bo vengenoemde school: (het betreft ongeveer 3 1/2 dag) De Louise de Colignyschool is een protestants-christelijke basisschool die door ongeveer 320 leerlingen wordt bezocht. We hebben 13 groepen geformeerd, in augustus 2002 hopen we een gerenoveerd schoolgebouw te betrekken. De onderwijsvisie van het team van de Louise de Colignyschool kan worden samengevat met de volgende kernwoorden: Pedagogische vorming. Veilige leeromgeving. Hoge schoolprestaties, Goede teamgeest. De school staat in de aantrekkelijke: Viissingse woonwijk Paauwenburg. We werken met moderne onderwijsmethoden. Er is veel aandacht voor Leerlingenzorg. De schooi maakt een hernieuwde start met computeronderwijs. Wij bieden: Een fijn werkklimaat; Een groep 2 van 24 leerlingen; Goede begeleiding door een vaste interne coach; Een tijdelijke benoeming, met kans op een vaste aanstelling, ingaande 01-04-2002 of z.s.m. daarna; De gebruikelijke salarisschaal. Wij vragen iemand die: Een positief christelijke levensovertuiging heeft, Bereid is zich aan te sluiten bij onze onder wijsvisie, Kan samenwerken in teamverband, 8 Beschikt over goede communicatieve vaar digheden, 8 Enige ervaring heeft in het gebruik van de computer, 8 Volledig bevoegd is, 8 Ervaring heeft met het geven van onderwijs aan het jonge king, 8 Enthousiast is, 8 In de toekomst flexibel inzetbaar is Informatie wordt gegeven door: de heer René Molenaar (directeur), telefoon 0118-562339 (privé) mevrouw Kristel van de Vooren, adjunct directeur, telefoon 0118-612992 (privé) of mevrouw Marianne Francke, coördinator middenbouw, telefoon 0118-594294 (privé). Zie ook: www.pcrkonderwiisvlissinQen.nl Sollicitatiebrieven met CV vóór 27 februari richten aan: de Vereniging voor PC/RK Basisonderwijs Vlissingen, t.a.v. mevrouw M.J. Kloosterboer, Offenbachlaan 34, 4384 ME Vlissingen. De gesprekken zijn gepland op woensdagavond 06 maart. Het geven van een proefles maakt deel uit van de procedure. De proef lessen staan gepland op maandag 11 maart. Wij zijn op zoek naar een Die ons vanaf begin maart t/m eind oktober komt helpen met o.a. kassa- en diverse andere werkzaamheden in onze supermarkt. Tevens zoeken wij nog medewerkers m/v die ons team komen versterken tijdens vakanties en in de week-enden. Heb je zin in afwisselend werk met een goede beloning? Bel dan naar: Dhr. Leenhouts. 0117-591440 Boulevard de Wielingen 38 4506 JK Cadzand-Bad BORGERS Notariskantoor Stationsstraat 5 4571 LA Axel Tel. 0115-561414 Fax 0115-564491 EXECUTIEVEILING KRACHTENS ARTIKEL 3:268 BURGERLIJK WETBOEK Mr. G.Tj.R. BORGERS, notaris te Axel, is voorne mens om op dinsdag 26 februari 2002 om 14.00 uur, in cultureel centrum 'De Halle' Rooseveltlaan 1/A Axel, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek, in één zitting bij opbod en afmijning te ver kopen: het winkelpand met garage en erf, staande en gelegen te 4571 HG Axel, Prins Hendrikstraat 34-36, kadastraal bekend gemeente Axel, sec tie G, nummer 5189, groot twee are zesenzestig centiare. Op de veiling zijn van toepassing, voorzover in de vei lingakte daarvan niet uitdrukkelijk is afgeweken, de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AWE). Aanvaarding: Na betaling van koopsom en het verder verschuldigde. ebruik: Indien de onroerende zaak niet vrij van gebruik door de eigenaar en de zijnen wordt opgeleverd, kan de koper de ontruiming bewerkstelligen uit kracht van de grosse(n) van de daartoe benodigde akte(n). Betaling: De koper op de veiling dient bii het verlijden van de akte van gunning (uiterlijk de eerste werkdag na de openbare verkoop) aan de veilingnotaris te betalen een bedrag gelijk aan de overdrachtsbelasting welke bij de levering verschuldigd zal zijn, alsmede een waar borgsom ten bedrage van tien procent van de koop som. In plaats van gemelde waarborgsom kan ook voor eenzelfde bedrag een bankgarantie worden gesteld. De overige kosten dienen binnen acht dagen en de koopsom dient binnen zes weken na de gunning te worden betaald. Bieders: Deze dienen zich te legitimeren en een bewijs van financiële gegoedheid te overleggen. Onderhandse biedingen: Tot veertien dagen voor de openbare verkoop derhal ve tot en met maandag 11 februari 2002 kan een onderhands bod worden uitgebracht bij een aan de veilingnotaris gericht geschrift. De veilingvoorwaarden: Met bijbehorende informatie zullen uiterlijk 8 dagen voor, alsmede op de verkoopdag, ter inzage liggen bij genoemd notariskantoor. Verdere inlichtingen terzake worden verstrekt door dhr. A. Goethals tel: 0115-567153. Voor inlichtingen zie ook: Internet: www.borgersnot.nl E-mail info@borgersnot.nl Werk zoals jij dat wilt léÊÜ KANTOOR Financieel administratief medewerker m/v voor een ingenieursburo te Middelburg. Je takenpakket bestaat uit het uitvoeren van de financiële en projectadministratie. Je beschikt over de opleiding meao richting bedrijfsadminis tratie. Een goede automatiseringskennis van word en excel is vereist D'rt is een parttime baan voor 24 uur per week die uitzicht geeft op een vast dienstverband. Binnen dit bedrijf heerst een prettige en open bedrijfscultuur Informatie: (0118) 67 90 30, Petra van Oosterhout, Houtkaai 5, Middelburg INDUSTRIE Orderpicker m/v voor een vleesbedrijf in Middelburg. Het werk bestaat uit het klaarzetten van bestellingen.Tevens worden de inkomende en uitgaande producten gecontro leerd en worden deze geregistreerd via een geautomatiseerd computersysteem. Hierbij is het belangrijk dat je zelfstandig en nauwkeurig kunt werken. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd. waarbij een negen tot vijf mentaliteit niet gewenst is. Informatie: (0118) 6 7 90 30, Patrick Janssen, Houtkaai 5, Middelburg www.tempo-team.nl tempo-team Wij zijn een modern uitgeruste scheepswerf gelegen aan het ka naal van Gent naar Terneuzen. Wij houden ons, naast reparatie van schepen in binnen- en zee vaart, bezig met nieuwbouw in Oost-Europa, alsmede met tech nisch management voor diverse zeevaartrederijen. Wij zijn op zoek naar een die in staat is om zelfstandig zowel financiële als salarisadministratie te voeren voor diverse bedrijven binnen onze groep. Tevens dient hij leiding te geven aan enige administratieve medewerkers op de afdeling en in staat te zijn om de controller te vervangen indien nodig. Voor deze afwisselende functie vragen wij: Opleiding SPD of HEAO BE, bij voorkeur aangevuld met enige jaren ervaring op een accountantskantoor. Een zelfstandige, accurate en pro-actieve werkhouding. Capaciteiten om snel doorzicht te hebben in het oplossen van administra tieve vragen, alsmede om de voortgang te bewaken van de uit te voeren administratieve taken. Ervaring in het werken met Exact en eventueel een ERP-systeem. Kennis om een stuk systeembeheer te verrichten is een pre. Voor deze uitdagende functie bieden wij primaire en secundaire arbeidsvoor waarden in overeenstemming met uw opleiding, ervaring en leeftijd. Wij verzoeken u uw reactie uiterlijk 11 maart 2002 in te sturen ter attentie van J.A. Roest. Tevens hebben wij voortdurend de mogelijkheid tot plaatsing van: voor: revisie en reparatie van scheepsmotoren. Heeft u geen diesel-ervaring en bent u toch geïnteresseerd, dan verzoeken wij u ook te reageren i.v.m. de mogelijkheid om intern opgeleid te worden tot dieselmonteur. voor: inbouw van machinekamerinstallaties zoals hoofd- en hulpmotoren, generatorsets, pompinstallaties, etc. vervaardigen en inbouwen van hydraulische installaties. r alle voorkomende constructiewerkzaamheden en de aanleg en reparatie leidingwerk aan boord van de op onze werf te repareren schepen. Ook voor deze functies geldt dat salaris en overige arbeidsvoorwaarden zullen worden vastgesteld in overeenstemming met ervaring, opleiding en leeftijd. Indien u een afwisselende baan zoekt dan vragen wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van ons bedrijf, Wervenweg 1 4551 MC Sas van Gent. Voor telefonische informatie over de technische functies kunt u bellen naar de heer F. van Dommelen. Voor de functie van assistent controller naar J.A. Roest, telefoonnummer 0115-471659. voor van Vakantiepark Zeebad in Breskens is op zoek naar de volgende medewerkers: Allround Medewerkers Frituur Sportcafé m/v (3s uur) maart t/m september Caissières m/v maart t/m september Tijdens weekenden en vakantieperiodes. Vanaf 16 jaar. Vakkenvullers m/v 1 april t/m 1 oktober Tijdens weekenden en vakantieperiodes. Medewerkers Zwembad m/v (38 uur) half april t/m 1 november Voor het geven van aquafitness, babyzwemmen, snorkelen en zwemles. In bezit van diploma's zwemonderwijs. EHBO-diploma is een pré. Algemene Medewerkers Zwembad m/v (38 uur) tijdens vakantieperiodes per direct t/m eind oktober Het repareren en onderhouden van fietsen. Combinatiefunctie met het rondbrengen van lakenpakketten bungalows. Medewerkers Sport Animatie m/v (38 uur) tijdens vakantieperiodes Meehelpen met het organiseren van kinderactiviteiten. Medewerkers Schoonmaak m/v vanaf 1 april t/m eind oktober Ook avonden, ochtenden en weekenden. Voor het schoonhouden van de toiletgebouwen op de camping. Medewerkers Receptie m/v Interesse in één van bovenstaande functies? Bel voor meer informatie of aanmelden: 0117-388000. Voor de Medewerkers Receptie graag sollicitatiebrief met c.v. sturen naar: Vakantiepark Zeebad, Nieuwesluisweg 1, 4511 RG Breskens. REGIONALE SCHOLENGEMEENSCHAP GOEREE-OVERFLAKKEE De Regionale Scholengemeenschap Goeree-Overflak- kee zoekt i.v.m. zwangerschapsverlof twee docenten: een docent(e) Biologie en een docent(e) Aardrijkskunde De vacature biologie betreft ca. 18 wekelijkse lesuren met ingang van 1 april a.s. en de vacature aardrijkskun de eveneens ca. 18 wekelijkse lesuren maar dan per 27 mei a.s. Beide vacatures ontstaan in het tweede graads gebied. Er kan ook gesolliciteerd worden naar een deel van de betrekking; een combinatie van beide vakken behoort tot de mogelijkheden. Wellicht zijn er na de zomervakentie ook lesuren beschikbaar. De RGO is een relatief kleinschalige brede scholenge meenschap (Atheneum. Havo, Vmbo) voor openbaar on derwijs. De school is licht groeiend en telt momenteel ca. 770 leerlingen en 60 docenten. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie - met vermelding van bevoegdheid, ervaring en referenties - vóór 28 februari te richten aan de RGO, t.a.v. de rector, de heer A. Beuker, Postbus 57, 3240 AB Middelharnis. De rector verstrekt desgewenst telefonische informatie. Het telefoonnummer van de school is: 0187-482777. Koel- ci 1 Vriesveem Vlissingen bv (Cold Store Flushing) is een dienstverlenend be drijf op het gebied van opslag en expeditie van knel- en vriesgoederen. Het bedrijf heeft samen met gelieerde ondernemingen te Rotterdam en Beneden-Leeuwen (Gld.) een belangrijke positie op liet gebied van importbehandeling, op-Zovcrslag en trans port van diverse soorten bevroren en gekoelde overzeese producten. O.a. wordt een belangrijk gedeelte van de Europese import van vruchtensappen en -concentraten afgewikkeld, afkomstig uit diverse landen in Noord-, Midden- en Ziiid-Ainerikn, hei Verre Oosten, hel Middellandse Zeegebied etc. Van Bon is een zeerflexibele organisatie waar in kleine, zeer goed gemotiveerde teams, wordt gewerkt. Hel kwaliteitsniveau van de dienstverlening wordt in de gehe le wereld als zeer hoog ervaren. Mede dankzij deze reputatie is hel bedrijf, veelal op exclusiviteitsbasis, werkzaam voor marktleiders in hun sector. Voor onze vestiging in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een ONDERHOUDSMONTEUR T (40 uur/week) f| die bereid is een opleiding le volgen met betrekking tol koeltechniek. Functie-inhoud: -m. y c y samen met drie collega's verantwoordelijk voor alle technische aspecten binnen het bedrijf, o.a.: - onderhoud van de productie-installatie - temperatuurinstelling en -registratie - onderhoud koelinstallaties, heftrucks en gebouwen Functie-eisen: -.opleiding MTS Elektrotechniek of een gelijkwaardige opleiding - kennis van of ervaring met lastechnieken is een pre - STEK-diploma strekt tot aanbeveling - flexibiliteit m.b.t. werk en werktijden - geen bezwaar tegen het verrichten van storings werkzaamheden op zon- en feestdagen - accuratesse - ruime mate van zelfstandigheid - woonachtig in de directe omgeving Voor meer informatie kunt 11 contact opnemen met de heer P. Moen, vesti gingsmanager, tel. (0118) 460922. Uw schriftelijke reactie, voorzien van uw C.V., kunt u binnen 10 dagen sturen naar ons hoofdkantoor: Koel- en Vriesveem Vlissingen bv Afd. Personeelszaken t.a.v. Mw. A. Schiks PZandstraat 141 6658 CS Beneden-Leeuwen Ook kunt u per e-mail reageren: pz@vanbon.nl of een kijkje nemen op onze website: www.vanbon.nl Vestigingsadres: Denemarkenweg 20, 4389 PE Vlissingen-Oost. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kalanchoë specialists Wie zijn wij? Kwekerij Blommendale is specialist in het telen van kalanchoës, een bloei ende vetplant. Onze organisatie is sterk in ontwikkeling, wat er tot op heden toe heeft geleid dat Kwekerij Blommendale marktleider is in de kleine pot- maten. Een team van ongeveer 50 medewerkers staat borg voor hoge kwa liteit en een flexibele organisatie. In de nabije toekomst zal een groot ge deelte van de productiewerkzaamheden vergaand worden geoptimaliseerd. Om marktgericht te kunnen leveren zijn er grote verschillen in de wekelijkse productieaantallen. Wie zoeken wij? In verband met het overlijden van onze verkoper zoeken wij een relatiebe heerder verkoper voor een fulltime functie op MBO/HBO-niveau. Ben je net zo enthousiast als wij, heb je een commerciële instelling en heb je geen 9 tot 5 mentaliteit, dan ben jij degene die we zoeken. Gezien de voortdu rende groei en innovatie van ons bedrijf zul je in staat moeten zijn om noodzakelijke veranderingen te implementeren en te vertalen naar de prak tijk. Creatieveling met commercieel gevoel voor trends Verantwoordelijk voor: >- Relatiebeheer met bestaande en nieuwe relaties >- Verkoop tegen het hoogst mogelijke rendement >- Reageren op trends in de markt en nieuwe marktomstandigheden Creatief toevoegen van extra waarde aan ons product >- Bezoeken van de veilingen en klanten »- Vertegenwoordigen van Kwekerij Blommendale op diverse beurzen >- Bewaken van de planning en actief reageren bij afwijkingen Heeft de volgende eigenschappen: >- stressbestendig en flexibel >- commercieel >- accuraat en doelgericht >- gevoel voor kwaliteit kan goed met mensen omgaan >- affiniteit met planten is geen must >- evt. ervaring is een pre Wat bieden wij? >- Een veelomvattende functie met goede arbeidsvoorwaarden conform tuinbouw CAO >- Een prettige werksfeer in een dynamisch bedrijf met een goede en mo derne accommodatie en up-to-date materiaal. Is je interesse voor ons bedrijf en deze functie gewekt? Stuur dan binnen 14 dagen na verschijning van dit blad een sollicitatiebrief met CV naar kwekerij Blommendale, Van 't Hoffweg 4, 4333 RE Middelburg, t.a.v. de heer J. M. van Eijzeren. Via e-mail kan ook: hansblommendale.nl. Als je nog vragen hebt, neem dan contact op met dhr. J. M. (Hans) van Eijze ren (0118 626590) of bezoek onze website: www.blommendale.nl. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de procedure. FINANCE INTERNATIONAL Page Interim (voorheen Michael Page Interim) maakt deel uit van Michael Page International, marktleider op het gebied van Werving Selectie en Interim Management van operationeel t/m directieniveau. Page Interim is al 10 jaar specialist in tijdelijke financiële functies en heeft de afgelopen jaren met veel succes opdrachten uitgevoerd bij diverse bedrijven en organisaties in zowel de Profit als Non-Profit Sector. Zoekt u een interim specialist dan kunnen wij u binnen enkele dagen aangeven welke kandidaten beschikbaar zijn. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Paul van Vliet of Nicolette Koper, Page Interim Amsterdam, World Trade Center, Strawinskylaan 1057, 1077 XX Amsterdam, tel. 020-5789999 of met Sharif Wardak, Page Intenm Eindhoven, Postbus 765, 5600 AT Eindhoven, tel. 040-2430430. www.pageinterim.nl Australië België Brazilië Duitsland Frankrijk Groot-Brittannië Hong Kong Italië Japan Nederland Portugal Singapore Spanje Verenigde Staten Zweden Zwitserland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 6