T;nce Tènce PERSONEEL BouwCenter s De JagerTolhoek Je bent toch oud en wijs genoeg om aan te geven wat je wil PZC 32 Gezocht!: uitzendbureau fcoUhd Poppe ZOEK JIJ EEN NIEUWE UITDAGING WIJ ZOEKEN EEN (ERKEND) HYPOTHEEKADVISEUR HYPOTHEEK ADVISEUR m/v tota, Magazijnmedewerker Bouwmaterialen M/V hraanbouwmonieur RVS-specialisten De Koninklijke Hollestelle Groep gaat (weer) een stapje hoger Wie stapt met ons mee? parttime medewerkster n zaterdag 16 februari 2002 Procesoperator I Wij hebben de baan als procesoperalor voor jou, wanneer je Vapro A en/of B hebt, in het bezit bent van VCA-I en bereid bent in ploegendienst te werken. Je kunt dan aan de slag voor langere tijd bij een bedrijf in Vlissingen-Oost. Industrieel Cleaner I Ben je i.b.v. VCA-1 en wil je snel aan de slag in de dagdienst? Dal kan bij een bedrijf in Vlissingen-Oost, de werkzaamheden dragen bij tot de veiligheid en onderhoud van bedrijfsterreinen. Vakantiemedewerkers I Wij zijn op zoek naar productiemedewerkers voor verschillende opdrachtgevers in Vlissingen-Oost, voor ko mende zomerperiode. Wil jij deze zomer aan de slag, ben je min. 18 jaar en i.b'.v. VCA-1 of ben je bereid dit te halen? Reageer dan nu, zodat je de drukte voor bent. Interesse? Ben je geïnteresseerd in een van bovenstaande functies? Kom dan langs op onze vestiging in Middelburg, met je c.v. en een geldig legitimatiebewijs of bel naar tel. (0118) 62 96 58. Secretaresse IB Voor onze vestiging in Vlissingen, zijn wij op zoek naar een fulltime secretaresse. Het betreft een functie voor langere lijd. bij een bedrijf in de omgeving Middelburg. Er varing is een pre. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: ad ministratie bijhouden, boekhouden en telefoon aannemen. Interesse? Bel dan naar tel. (0118) 41 50 59. Autorijders Voor onze vestiging in Vlissingen zoeken wij auto rijders. Ben je minimaal 2 jaar in het bezit van je rijbewijs B en beschikbaar voor dag- en/of avonddienst? Dan hebben wij een baan voor jou. Lijkt het je wat? Kom dan even langs bij onze vestiging in Vlissingen. Tènce! Goes is voortdurend op zoek naar gemotiveerde medewerkers. Wij hebben vacatures in verschillende func ties bij bedrijven op Noord-Beveland, Zuid-Beveland en Tholen: Productiemedewerkers/ Algemeen medewerkers m/v: 8MB Vrijwel dagelijks en op termijn hebben wij vacatures voor productiemedewerkers/algemeen medewerkers. Wil je snel aan de slag? Neem dan zo snel mogelijk contact op. Opleidingen zijn hiervoor niet vereist. Wij zoeken mensen voor het in- en ompakken van food en non-food producten. Het betreft werk in dagdiensten en ploegensysteem, parttime en fulltime banen. Voor meer info: Martijn Harinck of Emanuela Hermes 0113-230976. Schoonmaakmedewerkers m/v: Wil je voor een paar uurtjes in de week werken en ben je niet bang om de handen uit de mouwen te steken? Dan hebben we regelmatig vacatures voor jou in de functie van schoommaakmedewcrker. Momenteel zoeken wij men sen voor verschillende objecten in Goes. Voor meer info: Chantal Philipse 0113-230976. Hoveniers m/v Als je van de buitenlucht houdt en van werken in de natuur dan hebben wij een baan voor jou. Het gaat om full time werk voor een langere periode, lijkt ditje iets bel dan snel voor meer informatie: 0113-230976. Verkoopmedewerker m/v: Hl Voor een winkel in luxe keukenapparaluur zijn wij op zoek naar een verkoopmedewerker voor ongeveer 20 uur per weck. Zoek je een afwisselende baan in een jong en dynamisch team en ben je medio april beschikbaar reageer dan snel. Voor meer info: Martijn Harinck 0113-230976 Extra Inschrijving!!!!: 21 februari 2002 van 19.00 - 22.00 bij Café Nationaal, Grote Markt 30, Goes www.lence.nl Goes@tence.nl Westwal 7, 4461 CM Goes Telefoon OU3-230976 Middelbare @tence. nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon OU8-629658 Vlissin ven tence. nl Oude Markt 12, 4381 ES Vlissingen Telefoon 0118-415059 SCHADEHERSTEL Wegens uitbreiding van ons team hebben wij per direct plaats voor een Plaatwerker Spuiter (m/v) fulltime Wij bieden afwisselend werk, waarbij eigen inbreng erg is aan te bevelen. Heb je interesse, bel dan voor 25 februari 2002 naar: Roland Poppe 0118-59.62.62 of schrijf naar: Schoolstraat 24, 4354 AK Vrouwenpolder Plaatwerkerij Spuiterij Restylen Taxaties De Hypotheekshop is met bijna 200 vestigin gen de grootste organisatie van onafhanke lijke Hypotheekshops in Nederland. De Hy potheekshop in Middelburg heeft inmiddels een flink marktaandeel op Walcheren. Wij zoeken op korte termijn een Functieomschrijving: U wilt de uitdaging aangaan deel uit te maken van ons enthousiaste team van de Hypotheekshop. U geeft de klant een gedegen en goed advies. Na een inwerkperiode om de denk- en werkwijze en de cultuur binnen ons bedrijf te leren kennen, adviseert u van-uit de ves tiging Middelburg. Na een proefperiode en contract van een jaar biedt De Hypotheekshop u een afwisselende functie. Profiel: - goede commerciële en contactuele eigenschappen; - dienstverlenend ingesteld; - zelfstandig; - creatief/inventief; - geen negen tot vijf mentaliteit; - passende werkervaring; - MBO/HBO opleiding en relevante opleiding op het gebied van hypotheken en eventueel financiële planning. Wilt u de uitdaging aangaan? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v., binnen 7 dagen, naar: De Hypotheekshop, ter attentie van mevrouw A.M Joziasse, Postbus 508, 4330 AM Middelburg, telefoonnummer 0118-642007. samenwerkingsverband professionele bouwmate- Met in totaal 78 vestigingen is zij de groot- ste leverancier van bouwend Nederland. BouwCenter De Jager-Tolhoek is een zelfstandige regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en afbouwmaterialen en is lid van de landelijke BouwCenter Organisatie. Ons leveringsgebied is Zuid-West-Nederland. Voor onze vestiging te Goes zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de onderstaande vacature: Wat we verwachten U bent verantwoordelijk voor een correcte ontvangst, opslag en afgifte van onze bouwmaterialen. Bovendien draagt u zorg voor orde en netheid in de zakkenloods en op het buitenterrein. Uw profiel U bent op zoek naar een nieuwe uitdaging. U bezit ruime, aantoonbare kennis van bouwmaterialen. Ervaring met magazijnwerk zaamheden is een pré. U bent dienstverlenend en praktisch ingesteld. U hebt géén 9-5 mentaliteit. U bent in het bezit van een heftruckdiploma of bereid daar toe een opleiding te volgen. Leeftijdsindicatie 30-40 jaar. Wij bieden u Een functie met uitdagingen in een stimulerende werk omgeving. Een prima voorwaarden- pakket in overeenstemming met de functie. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 8 dagen sturen naar: BouwCenter de Jager-Tolhoek t.a.v. de afdeling Hoofd Personeelszaken, Postbus 2, 4460 AA Goes. Goes Stanleyweg 2 Vlissingen, (bij de Zeelandhallen) Industrieweg 11 Tel. 0113 - 246600 Tel. 0118 - 410444 Shop/Showroom/Groothandel Shop Verpleeghuis Vliedberg in Koudekerke biedt woongelegenheid aan 167 bewoners die door somatische of psychogeriatrische problemen behoefte hebben aan verzorging en onder steuning die aansluit bij hun eigen levensstijl. Daarnaast biedt Vliedberg de mogelijkheid voor dagbehandeling, revalidatie en zorg aan bijzondere doelgroepen. Vliedberg maakt samen met zeven andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). De SVRZ ziet het als haar verantwoor delijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende Wij zoeken namens de bewoners van verpleeghuis Vliedberg nieuwe collega's, zoals een Manager Zorg die hiërarchisch leiding geeft aan de artsen, medewerkers van de parame dische dienst en hiërarchisch en func tioneel leiding geeft aan unithoofden van somatische afdelingen en andere disciplines. De geschikte manager zorg heeft volgens ons een afgeronde HBO zorgopleiding, een aanvullende managementopleiding en ruime managementervaring in een vergelijk bare functie. Het gaat om een dienst verband voor onbepaalde tijd voor 36 uur per week. Salariëring vindt plaats conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen in FWG 60 met een maximale uitloop van 3.477,-. Inschaling is afhankelijk van ervaring en leeftijd. Meer informatie en een uitgebreide functiebeschrijving en functieprofiel via mevrouw M. Reynen, locatiemanager (0118-554302). een Ergo-therapeut Met een diploma ergotherapie en eventueel ervaring, voor een dienst verband voor onbepaalde tijd voor 16 uur per week volgens rooster. Salariëring vindt plaats conform de CAO Verpleeg en Verzorgingshuizen in FWG 55 met een maximale uitloop van 3.051,- Inschaling is afhanke lijk van ervaring en leeftijd. Meer informatie en een functiebeschrijving via Ruud van Bremen, teamleider Zorg (0118-554301). Verzorgenden/ Zorgassistenten In het bezit van een zorgdiploma kwalificatieniveau 2 of 3. In deze functies bent u verantwoordelijk voor het verlenen van een optimale zorg- en dienstverlening aan onze bewoners. Het accent ligt daarbij op het verlenen van een kwalitatief goede dagelijkse zorg.Verschillende dienstverbanden voor onbepaalde tijd zijn mogelijk. Salariëring vindt plaats conform de CAO Verpleeg en Verzorgingshuizen (inschaling afhankelijk van ervaring en leeftijd). Meer informatie en een functieprofiel via Esther Hillebrand, unithoofd (0118-554333). Verpleeghuis Vliedberg biedt als werkgever kaders waarbinnen mede werkers hun keuzes hebben. Daarbi| hoort een modern en zeer flexibel arbeidsvoorwaardenpakket, waarbij medewerkers als het ware zelf hun pakket kunnen samenstellen. En veranderen. Logisch eigenlijk, want dal mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden De behoeftes liggen per fase in het leven immers anders Wilt u hard werken en goed verdienen, wilt u wat minder uren draaien om ook wat in de kinderen te kunnen investeren of wilt u af en toe even de wijde wereld in om het avontuur er in te houden, ook in het werk? Bij ons kiest u voor uzelf. U moet wel de instelling hebben om Ie pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de mensen binnen Vliedberg plezier in het leven te laten behouden. U weet wat uw drijfveren in het leven zijn en u bent oprecht geïnteresseerd in de zaken die de mensen binnen Vliedberg bezighouden. Daarom spreekt het volgens ons voor zich dat u bi| uzelf 'een warm hart' voelt en dat u enthousiasme en respect goed kunt combineren Bent u geïnteresseerd in een baan bij Verpleeghuis Vliedberg? Reageer dan op één van deze vacatures. Zoekt u eigenlijk een andere functie, stuur dan een open sollicitatie. U kunt brieven met CV richten aan de afdeling PO&O van Verpleeghuis Vliedberg, Vlissingsestraat 19, 4371 RB te Koudekerke U kunt ook mailen naar vliedberg@svrz.nl. Wilt u eerst meer over Vliedberg weten? Ki|k dan eens op www.svrz nl of beter nog, maak even een afspraak om langs te komen dan laten we u zien waar we werken en wat er allemaal gebeurt Ook als u nog vragen hebt, kunt u bellen naar 0118 554333. Solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs Vliedberg WAAR DE MENS IEMAND IS Vanuit een aansprekend vormgegeven en praktisch ingedeeld bedrijfspand op het industrieterrein in Goes, maakt de Koninklijke Hollestelle Groep een gezonde en gestage groei door. Samen met ruim 80 medewerkers, verdeeld over diverse zelfstandig opererende afdelingen, maken wij een nieuwe stap op het pad van groei en het aanboren van nieuwe markten met innoverende produc ten en diensten. Voor diverse afdelingen hebben ivij ruimte voor vakmensen met initiatief, die mee willen groeien. Voor Hollestelle Kranentechniek zijn we op zoek naar een vakman die plezier heeft in complex en afwisselend werk voor het fabriceren van kranen. Ook het elektrisch en mechanisch afmonteren van kranen maakt deel uit van het takenpakket. Als specialist beschik je over een: LBO/MBO-opleiding W E kwaliteitsbewust ervaring in MIG en elektrodenlassen flexibel en de juiste mentaliteit. Voor Hollestelle Konstrnktie hebben we meerdere vakmensen nodig: op het gebied van plaatwerk echte vakmensen dus, met de nodige ervaring en: LBO./MBO-opleiding SOM-opleiding ervaring in MIG en TIG-lassen en lassen van RVS plaatwerk flexibele instelling. Voor de Afdeling P&O hebben we een mooi plekje voor een (ca. 24 uur per week) Een echte kans voor iemand die geen volle week wil werken, maar wel op zoek is naar een afwisse lende parttime baan. Je hebt o.m. het volgende in huis: MBO-opleiding ervaring in kantoor/administratief werk, zoals bekendheid met urenregistratie, salaris- en personeelsadministratie, ziekteverzuimregistratie kennis van Word en Excel je beschikt over goede communicatieve vaardig heden, hebt gevoel voor privacy en een flexibele accurate stijl van werken. „Mikt**1** AMUNDSENWEG 10 POSTBUS 62 +460 AB GOES TEL 0113-27.77.77 FAX 0113-27.77.75 Service, klantgericht denken en werken worden bij de Koninklijke Hollestelle met een hoofdletter geschreven. Daarom geldt voor alle functies een flexibele instelling en kijk je niet op 5 minuten, maar "werk=af". Zin in een stapje hoger bij een reeds meer dan 125 jaar bestaand bedrijf, met een geheel eigen dynamiek en bovendien een bedrijf met groeipotentiesStuur dan je sollicitatie met c.v. naar de Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. mevrouw Lies Trouw. Zij ziet je reactie met belangstelling tegemoet. I Koninklijk© Hollestelle Groep I Hollestelle I Hollestelle Kranentechniek bv Hollestelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 32