(M innaard RGZ: Yvon PZC Voor je het weet ben je weg. Ga naar de banensite van www.pzc.nl Magazijnmedewerker m/v fulltime (doorgroei naar vestigingsbeheerder mogelijk) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER HETTEMA DISSELKOEN Dutch Cleaning Mill b.v. INT. CHAUFFEUR TELEFONISTE RECEPTIONISTE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER zaterdag 16 februari 2002 Geen :n in verhuizen? powered by QjobTrack.nl De Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging U.A. te Wemeldinge is een belangrijke leverancier van meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, veevoeders, zaaizaad, pootgoed en aardolieprodukten voor de akkerbouw, fruitteelt en veehouderij. Een belangrijke activiteit van de CZAV is voorts de inname van granen, zaden en peulvruchten. Het werkgebied omvat Zuidwest-Nederland. De CZAV heeft 3.000 leden en een geconsolideerde omzet van ruim 16 7 miljoen Euro. Dochteronderneming is het detailhandelsbedrijf Agrimarkt BV met de winkelformules Agrimarkt Supermarkt en Agriland. In totaal werken er 350 mensen bij onze organisatie. Meer informatie over de CZAV vindt u op www.czav.nl. In verband met interne doorstroming zoeken wij voor onze vestigingen in Middelburg en Aagtekerke een: Uw werkzaamheden Als magazijnmedewerker verzorgt u de ontvangst, opslag en afgifte van voornamelijk granen, meststoffen en gewasbeschermings middelen op onze vestiging in Middelburg of Aagtekerke. De afgifte van goederen aan onze klanten registreert u in ons geautomatiseerd systeem. Tevens voert u bewerkingen uit zoals drogen en conditioneren. Hierbij zorgt u voor de juiste bediening van de aanwezige apparatuur. In verband met de beheersing van de kwaliteit van de producten die opgeslagen worden, controleert u geregeld de toestand van de opgeslagen producten, beoordeelt u de kwaliteit en voert u richtlijnen uit het kwaliteitshandboek uit. Buiten de drukke seizoenen draagt u bij aan het onderhoud van uw vestiging en kunt u op andere vestigingen ingezet worden. In deze functie heeft u een grote mate van zelfstandigheid en werkt u samen binnen het vestigingsteam. Uw profiel Voor een optimale invulling van deze functie verwachten wij van u dat u: - in het bezit bent van een LBO/MBO-diploma; If - affiniteit heeft met de landbouwsector; - technisch inzicht heeft; - zelfstandig kunt werken; - woonachtig bent in een straal van 20 km rondom Middelburg. Indien u beschikt over gewasbeschermingslicentie 2 en/of een heftruckcertificaat, dan vormt dit een pré. Echter met een goede basis als uitgangspunt kunt u via een opleidingsprogramma de benodigde kennis en ervaring opdoen. Ons aanbod P Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie bij een organisatie die sterk in de markt staat en die werkt aan een goed rendement voor de boer. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Heeft u belangstelling? Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer AJ. van den Breevaart (bedrijfsleider regio Noord/Midden), telefoon 06 - 53 890 795. U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. onder vermelding van 'Vacature CZAV' voor 4 maart 2002 richten aan: CZAV, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 402,4460 AV GOES. Een e-mail sturen mag natuurlijk ook: Svd.Linden@CZAV.nl Onze binnendienst in Bergen op Zoom zoekt een nieuwe collega Ter ondersteuning van de schade-experts hebben wij een binnendienst met drie medewerkers; zij zorgen o.a. voor het aan nemen van de opdrachten en indelen van de agenda voor de expert. Hiervoor onder houd je telefonisch contact met opdracht gevers, verzekerden en tussenpersonen. Daarnaast worden de dossiers aangelegd, rapportages uitgewerkt en is er de controle op een correcte dossierbehandeling. Overige taken zijn het verzorgen van correspondentie, archiefbeheer en postbe- handeling en natuurlijk overige algemene administratieve handelingen. Het betreft hier een fulltime functie. Wij zoeken iemand met een opleiding op MBO-niveau. Daarnaast heb je ervaring met Word for Windows en beheers je de Neder landse taal goed, zowel in woord als geschrift. JA ir Onze nieuwe collega is accuraat, initiatief rijk, stressbestendig en heeft een dienst verlenende instelling. Als medewerker van onze binnendienst zit je op de centrale plek in het schadeproces. Wij bieden je de gelegenheid om daarvoor verdere gerichte opleiding(en) te volgen. Hettema Disselkoen biedt je verder een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 036-5233820. Je schriftelijke sollicitatie met c.v., gericht aan de afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw T. Augus- tinus, kun je binnen 14 dagen na verschij nen van dit blad stu ren naar onderstaand adres. Hettema Disselkoen B.V., Postbus 60075,1320 AB Almere. WPWi- É^II* De GGD Zeeland is meer dan de schooldokter en een prik De GGD Zeeland zoekt een GVO functionaris productcoördinator t.b.v. de doelgroep basisonderwijs preventie 4 -19 jaar Wat houdt de functie in? De GGD Zeeland biedt de scholen voor basisonderwijs ondersteuning aan bij het ontwikkelen en uitvoeren van het gezondheidsbeleid. Van de GVO-functionaris wordt verwacht dat hij/zij, na analyse van de verzamelde gegevens, bepaalt welke interventies door de GGD kunnen worden aangeboden. Het betreft landelijk ontwikkelde en beproefde, maar indien nodig ook zelf te ont wikkelen activiteiten. Als productiecoördinator stelt de functionaris de jaarlijkse ac tiviteitenplannen voor de doelgroep 4 tot 19 jaar op en bewaakt de uitvoering hier van. Wat verwachten wij van u? Wij zoeken een enthousiaste collega - een echte teamspeler - met tenminste een HBO-opleiding op het terrein van GVO en preven tie. Enige jaren ervaring in het werkveld is een vereiste. Tevens is het van belang dat u beschikt over goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden. Om de werkzaamheden goed te kunnen uitvoeren is het bezit van rijbewijs en auto onont beerlijk. Wat kunt u van ons verwachten? Wij bieden u een uitdagende baan voor 25,2- 32,4 uur (0,7-0,9 fte) per week voor onbepaalde tijd met als standplaats Goes. Uw salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en bedraagt mini maal 2.027,- en maximaal 2.997,- (schaal 9) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Voor het coördinatieschap wordt een toelage toegekend. De ge meentelijke rechtspositie is van toepassing. Daarnaast kent de GGD goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met CV vóór 1 maart 2002 aan de directeur van de GGD Zeeland, de heer V. A. J. Slenter, Postbus 345, 4460 AS Goes. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Vrij of mevrouw M. En gelsman; telefoonnummer 0113-249460. Uitgebreide informatie over deze functie en over onze organisatie is te vinden op onze website: www.ggdzeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Samen werken aan een gezond en veilig bestaan en een sluitende zorg voor burgers in Zeeland! De GGD Zeeland is de Gemeen- schap-peiijke Gezondheidsdienst voor burgers van en organisaties in de provincie Zeeland. We zijn een onderdeel van de gemeenten. We houden ons bezig met het be vorderen en beschermen van de ge zondheid van dé Zeeuwse bevol king. Preventie staat bij ons voorop. We stemmen hierbij onze producten en diensten zoveel mogelijk af op de veranderende behoeften van de Zeeuwse bevolking. Dit doen wij samen met partners als de gemeen ten, de provincie, het rijk en hulp verleners, zoals politie, brandweer en ziekenhuizen. De GGD Zeeland heeft haar hoofd kantoor in Goes. De provincie Zee land kent een prettige woon-, werk en recreatieve omgeving tussen gro te steden als Rotterdam en Antwer pen; veel ruimte en geen files. dutch cleaning mill Dutch Cleaning Mill b.v. te Middelburg is een agrarisch georiënteerd bedrijf waar granen, zaden en peulvruchten geschikt worden gemaakt voor menselijke of dierlijke consumptie. De bewerkingen betreffen o.a. uit op- en overslag in bulk en zakgoed, droging, schoning en verpakking. Wij zoeken: een nieuwe Yvon neemt de telefoon aan, wijst bezoekers van diverse pluimage de weg, handelt documenten af, factureert, ad ministreert en archiveert dat het een lieve lust is! Yvon spreekt haar talen (behalve Zeeuws), heeft een MBO-opleiding en heeft, wat je noemt, een flexibele pro bleemoplossende instelling, terwijl ze daarnaast ook nog eens heel accuraat is. Kortom, voor ons de ideale colle ga! Helaas gaat ze ons verlaten i.v.m. een verhuizing. Als jij je hierin herkent en belangstelling hebt voor deze fulltime functie in een klein team, waarin je grotendeels zelfstandig in een ongedwongen en prettige sfeer kunt werken, schrijf dan vóór 1 maart a.s. een sollicitatiebrief met CV aan: t.a.v. Manfred van de Merwe, Postbus 8108, 4330 EC Middelburg Gevraagd wegens uitbreiding: Ervaring gewenst In bezit van ADR-cert. Stukgoed Minnaard Transport B.V. Tel. 0113-501478 MINNAARD MAKELAARDIJ is voor haar VESTIGING IN GOES per direct op zoek naar een Spontane, Vriendelijke en Accurate Omdat de telefoniste/receptioniste het visitekaartje van ons kantoor, is, vinden we het belangrijk datje het leuk vindt om met mensen om te gaan en ze te informeren over ons huizenaanbod en diensten. Je neemt de telefoon aan, staat mensen persoonlijk te woord aan de receptie, verricht administratief werk, verzorgt correspondentie en doet agendabeheer. Een representatief uiterlijk, een spontaan vriendelijk open karakter, goede contactuele eigenschappen, een collegiale en flexibele instelling zijn voor deze job een must. Het is ook belangrijk dat je om kunt gaan met Windows, Excel en Word. Heb je werkervaring, ben je niet ouder dan ca. 25 jaar, MBO werk en denkniveau (Opleiding Meao secretarieel zou mooi zijn) en spreekt dit werkje aan, dan nodigen we je uit binnen 14 dagen schriftelijk te solliciteren met CV en pasfoto. Voor telefonische inlichtingen over deze functie kun je vragen naar de heer M.D. Minnaard. 'c*oEp MAKELAARDIJ Westwal 11, 4461 CM Goes Tel. (0113) 23 24 80 E mail: info.goes@mvg-groep.nl VBO (^MAKELAAR stichting revalidatie-geneeskunde zeeland De Stichting Revalidatiegeneeskunde Zeeland (RGZ) heeft tot doel het bestaande netwerk van revalidatiegeneeskundige activiteiten in de provincie Zeeland te optimaliseren en uitte bouwen. Het netwerk bestaat op dit moment uit: De unit 'Lindenhof' (poliklinische en klinische volwassenenrevalidatie) te Goes. De unit 'De Wielingen' (poliklinische kinder- en volwassenenrevalidatie) te Terneuzen. De unit 'Reigerbos' (poliklinische kinderrevalidatie) te Goes. Revalidatiegeneeskundige consultatie en medebehandeling door revalidatieartsen in de Zeeuwse ziekenhuizen en verpleeghuizen. Momenteel werken ruim 160 medewerkers binnen de RGZ. Ten behoeve van de kliniek Lindenhof zoeken wij, met ingang van 1 maart 2002 een: verpleegkundige m/v voor gemiddeld 20 uur per week voor onbepaalde tijd. Tevens zijn wij, met ingang van 1 maart 2002, op zoek naar een: verpleegkundige m/v voor gemiddeld 32 uur per week voor bepaalde tijd tot en met 30 september 2002 in verband met vervanging tijdens zwangerschaps- en ouderschapsverlof. Uw taken: - Functionaris draagt zorg voor een zo goed mogelijk leef- en leerklimaat van de revali- dant en zijn/haar directe omgeving; - Functionaris is verantwoordelijk voor (voorbehouden) verpleegkundige handelingen en verzorgende werkzaamheden, eventueel conform protocollen en verricht verplegingsgebonden huishoudelijke werkzaamheden; - Functionaris draagt zorg voor het integreren van de in de therapiesituatie verworven vaardigheden; - Functionaris observeert de revalidant, legt gegevens vast in het dossier en levert vanuit het eigen vakgebied een bijdrage in interdisciplinair verband aan de behandeling van de revalidant. Wij verwachten van kandidaten: - dat zij in het bezit zijn van de vereiste opleiding (A-verpleegkundige, HBO-V of verzorgende); - ervaring in de gezondheidszorg of specifiek in de revalidatie; - dat zij beschikken over een geldig reanimatiecertificaat; - verpleegkundigen dienen BIG-geregistreerd te zijn; - dat zij zowel zelfstandig als in klein en groot teamverband kunnen werken; - ervaring met werken met een computer binnen een netwerk. De arbeidsvoorwaarden en salaris zijn conform de CAO-ziekenhuizen. Nadere informatie omtrent de vacatures kunt u verkrijgen bij mevrouw J. van den Hemel, teamleidster kliniek Lindenhof s 0113- 236236. Uw schriftelijke reactie kunt u tot uiterlijk 25 februari 2002 sturen aan RGZ, 's-Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA te Goes, t.a.v. I. Fokkema, personeelsfunctionaris. Onderzoek naar oorzaak en omvang van schaden is het terrein van Hettema Disselkoen B.V., een landelijk opererend, onafhankelijk expertisebureau. Ongeveer 300 schade-experts en ondersteunende specialisten werken vanuit vestigingen in Almere, Rotterdam, Apeldoorn, Drachten, Hengelo, Eindhoven, Maastricht, Bergen op Zoom en Heerhugowaard. De Bartok holding telt zes zelfstandig opererende werkmaatschappijen Hettema Disselkoen B.V., HeDex B.V., McLarens Toplis (Nederland) B.V., Toplis Harding Special Services B.V., Corex B.V. en Extenso B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 30