Pepijn Martens zit in mindere fase Zegereeks Morres gestopt Tekening in strijd bij Terneuzens bedrijfsvolleybal Alexander Nonnekes halve finalist in Goes Zwemmer Jeff Rouse kondigt rentree aan Basketballer uit Gent vooral voor sfeer bij Scheldesport Hockeyteam verslaat Egypte Walcheren speelt met Nieuwdorp agenda Krajicek beslist komende week over terugkeer Dennis Voshart meldt zich af uitslagen door Jan Roovers TERNEUZEN - Het is nog ver naar de streep, maar na vijf speeldagen is in een aantal klas sen van het Terneuzense be drijfsvolleybal al een beetje duidelijk wie voor de titel gaat en welke ploegen lijfsbehoud moeten zien af te dwingen. In de hoogste klasse gaan Dees Sport en Dow per traditie met elkaar in de slag om de meest aansprekende Bevobo-titel. Ja cobs TA en BN/De Stem 2 voe ren in de eerste klasse B het veld aan, De Hoop en Wim de Waal gaan in 2A voor het eersteklas serschap, in 2B is Ivio het best gestart. In 3B is Henno Cysouw goed op weg om de pas opgelo pen degradatie terug te draaien. In de eerste klasse A hadden Dees Sport en Broomchemie weinig problemen met hun te genstanders. Neelemans kon te gen Dees alleen in de derde set tegenstand bieden (25-14 25-16 25-22), EPA ging bij Broomche mie kansloos onderuit (25-20 25-17 25-16). In de eerste klasse B werd Ja cobs TA koploper na de 3-0-zege op De Pooter. BN/De Stem 2 pakte na een paar haperingen de draad weer op met een 2-1- overwinning op PSOVZ. In de tweede klasse A zorgde Echo Audio voor de meest ver rassende uitslag door tot dan ongeslagen koploper Wim de Waal met 3-0 te verslaan. Het pas gepromoveerde URS sprok kelde een punt bij De Hoop. In de derde klasse A was Ivio 2 de verrassende winnaar tegen Zee land Seaports, 3-0. door Willy van Leeuwen GOES - De als eerste geplaatste Alexander Nonnekes maakt zijn favorietenrol in de B-cate gorie van hel Zeeuws indoor- lenniskampioensehap in Goes helemaal waar. Nonnekes was in de kwartfinale de baas over Bram de Nijs met 10-4 en staat nu in de halve finale tegenover Virgil Greeve. Greeve schakelde Harold Schipper uit door hem met 11-4 te verslaan. Sander van Buren en Erwin de Keijzer waren in de enkel B2-categorie behoorlijk aan elkaar gewaagd, maar Van Buren wist op tijd door te druk ken naar matchpunt en komt nu uit in de kwartfinale. Zijn volgende tegenstander wordt dan Michiel van Kuijk. Rene van Gassen had veel moei te om John Meijer van zich af te houden, maar won op het nip pertje met 7-6 en plaatste zich zo voor de tweede ronde. Rene Lindenbergh en Roy van Har- tingsveldt zijn al een stapje ver der. Lindenbergh schakelde Diederik de Rave uit met 14-4, terwijl Van Hartingsveldt San- der van Buren net kon aftroeven met 7-6. In de enkel C2-categorie rolden vijf spelers de kwartfinale bin nen. Emiel Gideonse was met 7- 6 te sterk voor William Korstan- je, terwijl Mart Flik weert een benauwde 6-5-zege behaalde op Eduard Erentreich. Sander van As ging door na een krappe 7-6-overwinning op Rens de Klerk, terwijl Jaimy Bish en Alex Greeve hun tegenstander met groot verschil wisten uit te schakelen. Bish won met 9-3 van Hans Meijer en Greeve met 11-2 van Ingmarvan der Bel. Bij de vrouwen had Annick van de Walle weinig problemen met Kim Dijkstra en won overtui gend met 10-3. Hierdoor gaat ze door naar de halve finale waarin ze zal spelen tegen de als eerste geplaatste Jeantine van den Dries.Eline Meijer zorgde gis teravond voor een grote verras sing door favoriet Nadine Hilie- brand in de Cl uit te schakelen. Meijer is nu als eerste speelsters doorgedringen tot de finale. vrijdag 8 februari 2002 door Raymond de Frel TERNEUZEN - Pepijn Martens woont in Gent, werkt in Lille en sport in Terneuzen. De 26-jarige basketballer van Scheldesport legt dagelijks een behoorlijk aantal kilometers af. Zijn trips naar de Terneuzense sporthal beperken zich echter meestal tot één keer per week. „Veel van onze spelers houden tijdens de warming-up voor een wedstrijd pas voor het eerst in een week een bal vast. Ik ook, en daar ben CAIRO - Het Nederlands man nenhockeyteam heeft de eerste oefeninterland in het trainings kamp in Egypte soepel in winst omgezet. Oranje versloeg giste ren het gastland in Cairo met 3- 0. Teun de Nooijer was in zijn nieuwe rol als centrale midden velder de gevierde man. De spel maker bracht na de rust twee treffers op zijn naam. Bram Lo- mans opende in de zevende mi nuut de score uit een strafcor- ner. Zaterdag speelt Nederland de tweede en laatste oefenwed- strijd tegen Egypte. Oranje is in voorbereiding op het wereld kampioenschap, dat 24 februari in Kuala Lumpur begint. ANP LEWEDORP - Zondag-vierde klasser Walcheren heeft gister avond flink uitgehaald in een oefenwedstrijd tegen zaterdag derdeklasser Nieuwdorp. Op het verlichte veld van voet balclub Lewedorpse Boys zege vierden de Vlissingers na een 3- 1-voorsprong bij rust met 6-1. Voor Walcheren was Vincent de Rijke op dreef. Hij scoorde vier maal. De andere Vlissingse goals werden gemaakt door Mi chel Carol en A-junior Patrick Bunnik. Voor Nieuwdorp scoor de Ronald de Jonge. ik zeker niet trots op", aldus Martens. De in Terneuzen geboren en ge togen Pepijn Martens begon zijn basketbalcarrière tien jaar ge leden bij Scheldesport. Toen hij vanwege zijn studie naar Til burg verkaste, meldde hij zich aan bij Tantalus in Eindhoven. Drie jaar geleden vroeg zijn ou de ploegmakker Mark Bruurs aan Martens, terug te komen bij Scheldesport. Bruurs, toen zelf ook woonachtig in Tilburg, strikte niet alleen Martens. Ook spelers als Wouter de Regt, Je roen Allonsius en Maarten Ho- zee keerden terug op het oude nest. „We hadden grote ambi ties", vertelt Martens, „meer dan nu. We speelden eerste ldas- se (rayon zuid) en wilden zo snel mogelijk promoveren. Dat is twee seizoenen achter elkaar net niet gelukt. We eindigden steeds als tweede, waardoor we wel een promotie-degradatie wedstrijd mochten spelen. Dat hebben we beide keren niet ge daan, omdat we liever wedstrij den wilden blijven winnen in plaats van steeds op ons broek te krijgen op een hoger niveau." Voor aanvang van het huidige seizoen staken de spelers de koppen bij elkaar. „Uit dat groepsgesprek werd duidelijk dat we dit seizoen vooral voor de gezelligheid met elkaar wilden spelen. De wil om te winnen is er natuurlijk wel, maar over het algemeen kón je concluderen dat de animo iets minder is dan vorig jaar. Doordat veel spelers buiten Zeeland wonen, kunnen we nauwelijks samen trainen. Dat zie je er in het veld toch wel aan af", aldus Martens, die in het dagelijks leven sportschoe nen ontwerpt voor het Franse sportconcern Decatlon. Afgelopen weekend verloren de Terneuzenaren nipt van de hek kensluiter in de eerste klasse. In Wijk en Aalburg was Martens weliswaar met dertien punten de uitblinker aan Terneuzense zijde, maar de Zeeuws-Vlamin gen gaven desondanks in de slotfase een riante voorsprong uit handen (50-47). Onder lei ding van coach Nathalie Smeets, die dit seizoen Grusé de Grave opvolgde (Martens: „Het is echt een heel bijzondere erva ring om in de pauzes van een vrouw op je donder te krijgen. Dan kan je de kleedkamerdeur maar beter dicht doen!"), bi vakkeert Scheldesport momen teel op een vijfde plaats. „Ik vind het eigenlijk dramatisch om te constateren, maar die stek in de middenmoot is reëel. Echt, ik vind het heel jammer. Ik vind dat j e altij d met de intentie moet spelen om kampioen te worden. Qua talent zouden we ook mak kelijk bovenin mee kunnen draaien, maar om beter te pres teren moet je gewoon meer ge zamenlijk trainen. Op dit mo ment traint er volgens mij maar één speler in Terneuzen. Dat is natuurlijk niet goed, maar ik vind het wat te ver gaan om ons team als los zand te bestempe len. Daarvoor kennen we elkaar te goed", vertelt de lange for ward. Goochelaar Ook Martens komt vanwege zijn werk nauwelijks aan trainings- arbeid toe. „De Fransen werken tot zeven uur 's avonds. Ik ben dan om acht uur thuis. Ik woon nu een halfjaar in Gent en na tuurlijk heb ik er wel eens aan gedacht om in België te gaan spelen, maar ik ben bij Schelde sport gebleven vanwege 'het vriendenclubje'. Het mag dan nu wel niet zo voortvarend gaan met ons team, maar ik blijf het spelletje gewoon hartstikke leuk vinden. Ik ben nog steeds heel gelukkig als het balletje in het netje valt, hoor." Pepijn Martens kenmerkt zich als een snelle, behendige speler. Sommigen noemen hem een goochelaar, Martens zelf ge bruikt liever de term 'tovenaar'. „Dat komt vooral omdat ik zo veel mogelijk lichamelijke con tacten vermijd. Ik zorg voor sco rend gevaar en daarnaast breng ik imniddels ook wel wat erva ring. En soms breng ik ook hele maal niets. Dan kom ik overal net te laat. Ik stel mij in het veld met name qua rebounds ook nog wel eens te passief op. De laatste tijd vertrouw ik veel op mijn driepunters." Martens weet nog niet of hij volgend jaar doorgaat bij de Terneuzense club. „Iedere speler moet voor zichzelf be sluiten of hij verder wil. Ik heb Basketballer Pepijn Martens van Scheldesport reist dagelijks een behoorlijk aantal kilometers af voor nog geen beslissing genomen." zijn werk en sport. foto Peter Nicolai Hulster zaalvoetballers verliezen van Schouwse Boys door Barry van der Hooft VLISSINGEN - De start was nog voortva rend, maar na de openingstreffer was het gedaan met de zaalvoetballers van ZVH/Morres. Schouwse Boys leidde in Hulst bij de rust al met 5-1 en won uiteinde lijk met 8-5. En daarmee kwam er na vijf overwinningen op rij een einde aan de zege reeks van Morres. Hoofdklasser FM Sra- nang boekte bij hekkensluiter ZV'88/Broe- ren een ingecalculeerde 3-0-overwinning. ZVH/Morres-Schouwse Boys 5-8: In het thuisduel met Schouwse Boys kwam Morres als beste uit de startblokken (1-0 doorJur- gen Verbraeken), maar daarna namen de bezoekers onder impuls van John van dei- Have het heft in handen. Na elf minuten stond het door Perry Lukus, Lesley Wolters en Serge Berrevoets 1-3 en zes minuten later hadden Lukus en Wolters de stand al naar 1-5 getild. De beste kansen na rust waren wederom voor Schouwse Boj's, maar toen deze niet werden benut zorgde Ralph Zegers namens de Zeeuws-Vlamingen voor 2-5. Vervol gens wist Schouwse Boys uit te lopen naar 2-7 door doelpunten van Berrevoets en Van der Have. Arjen Quaak (3-7) en Larry Vink (4-7) gaven Morres weer wat hoop en de ploeg leek beter in zijn spel te komen. Dom balverlies luidde echter de 4-8 van Van dei- Have in en daarmee was het duel definitief beslist. De 5-8 van Ralph Zegers verander de daar ook niets meer aan. ZV'88/Broeren-FM Sranang 0-3: Na de rui me 14-1-overwinning in het thuisduel met ZV'88/Broeren had Sranang het nu iets moeilijker met de ploeg uit Sint Michielsge stel, die enige weken geleden koploper Ci- batax nog een 5-5-gelijkspel afdwong. Sra nang speelde echter goed en gecontroleerd en kwam na zeven minuten op een 1-0-voor- sprong door de twintigste seizoenstreffer van Ramon Dahoe. De Goese formatie gaf weinig kansen weg en zag keeper Ron de Bakker wederom een prima wedstrijd kee pen. De sluitpost hield zijn doel schoon en Sranang zegevierde met 0-3 door doelpun ten van Robbie Dahoe en Pearl Doesburg. Speler van Schouwse Boys (links) zet een aanval op tegen ZVII/Morres. foto Peter Nicolai vrijdag r Basketbal Vrouwen eerste klasse: Marathon - Voorwaarts (Vlissingen, 19.45 uur). Man nen, eerste klasse: Volharding - Starz '81 (Goes, 19.45 uur). Tweede klasse: Voor waarts - Volharding 2 (Axel, 20.30 uur). Jongensjunioren: Volharding - Dyna- mo'70 (Goes, 21.30 uur). Voetbal Eredivisie. FCTwente-Den Bosch. Eerste divisie. RBC-Haarlem, Helmond Sport-ADODenHaag, FCZwolle-VVV, Ex- celsior-Volendam, Eindhoven-Heracles. ■H Volleybal Mannen, kwartfinale districtsbeker, ca tegorie A: Mytilus-Mikro Electro/Roo- sendaal 2. zaterdag Atletiek Pallandtcross. Zesde wedstrijd Oranje woud-crosscompetitie. Programma: 11.30 uur pupillen, 12.10 uur: 1350 m meisjes D, 12.20 uur 2150 m jongens Den meisjes C, 12.35 uur: 3400 m meisjes AB, vrouwen korte cross, 13.00 uur: 4600 m mannen korte cross en vrouwen D35, 13.30 uur: 6900 m jongens B en vrouwen D20, 14.05 uur: 8950 m jongens A en mannen H50/H60,11.200 m mannen H20 en H40. Locatie: Hernesseroord, Middel- harnis. Basketbal Vrouwen, eerste divisie: Jugglers - Ba ros, Gunco - JRC Boxtel. Dammen Zeeuws kampioenschap. Negende ron de in de hoofd- en promotieklasse, vier de finaleronde in de eerste klasse; laatste speeldag in het aspiranten-, pupillen- en welpenkampioenschap. Locatie: Ons Dorpsleven, 's-Gravenpolder. Aanvang 13.00 uur. Paardensport Zeeuws indoor dressuurkampioen- schap paarden en pony's middenklasse. 9.00 uur: paarden klasse M1, 12.15 uur: pony's klasse M1. 13.30 uur; overkam- pen paarden klasse Ml. 14.30 uur: paar den klasse M2. 17.07 uur: pony's klasse M2. 18.05 uur: overkampen paarden klasse M2. Locatie: Paardensportcen trum Nieuwvliet, Baanstpoldersedijk. Voetbal Eredivisie. Vitesse-Fortuna Sittard, AZ- SC Heerenveen, Sparta-De Graafschap. Eerste divisie. Emmen-Dordrecht'90, Veendam-Cambuur Leeuwarden. Zaterdagvoetbal Hoofdklasse B: Barendrecht-Zwart Wit'28, IJsselmeervogels-Bennekom 15.00, SDV Barneveld-GVVV, Dovo-Del- tasport (15.00). Tweede klasse E: Arne- muiden-'s Heer Arendskerke. Indien niet anders vermeld, aanvang 14,30 uur. Amsteldistrictsbeker ROTTERDAM - Richard Kraji cek beslist komende week of hij speelt tijdens het ABN Amro- tennistoernooi in Rotterdam. De Muiderberger laat zich maandag onderzoeken door sportarts Peter Vergouwen. „Afhankelijk van de bevindin gen van Vergouwen neemt Kra jicek een beslissing", aldus ma nager Kees van Veen. ANP SSV'65-Goes, Terneuzen-Hoek, Rïjs- oord-VVGZ, Hoofdplaat-De Meeuwen. Aanvang 14.30 uur. Vrouwenvoetbal Hoofdklasse A: Oranje Nassau-Reïger Boys, Ter Leede-Wartburgia, Stedo- co-WFC, Ooslkapelle-Muiden (14.30). Tweede klasse: Tricht-Kloetinge 12.00), Zwaluwen-Spijkenisse, WIK'57-Zwart Wit'28 2 (11.00). Vriendschappelijk: Ooslkapelle - Kloe- tinge (12.30 uur). ■HÜÜ Volleybal Mannen, derde divisie: Alexandrïa'66-Goirle, VOY-Spivo. Dis trictsbeker, kwartfinale categorie B: Voorwaarts-Condor. Vrouwen, derde divisie: Odulphus-Dynamo'70. Promo tieklasse A: Alexandria'66-Fikszo/ Lekkerkerk. Eerste klasse B: Ekspalvo 3-de Burgst 2, DVO 2-Vollido 2. Derde klasse A: Rijnmond 5-lntermezzo 2. Der de klasse F: Ardito 2-IJVC 3. Zaalkorfbal Overgangsklasse B: KCC-KVS, Antilo- pen-Fortis, Koag-SSS, Swift-De Meervo- gels (19.30). 1G: Albatros-Tempo, HKC- Maassluis, Fiks-Vitesse, Tjoba-ODO M (16.30). 2G: HKC-Merwede, Madjoe-TOP (20.00). 3B: Oranje Zwart-AII Ready (16.50), NIO-DVS. 3C: Harga-Merwic, Zwijndrecht-Oranje Nassau. 4A: Atlas- Blaauw Wit (19.10), BKC-Ondo (16.20). R4A: Atlas 2-Blauw Wit 2 (18.00), Zaamslag-Seolto 2 (16.20), Olympia W- Luctor (16.20). R1F: Tjoba 2-Futura 2 (15.05). R1G: PKC 4-Fortis 2 (18.35). Jeugd, AHC: Swift-GKV (17.00). A1D: Fortis-Korbis (14.30), Tjoba-Wion 2 (12.35). zond ag Basketbal Vrouwen, eerste divisie: BC Vlissingen - BV Lely (Vlissingen, 16.15 uur), Niels Stensen - ASVU. §3Ü Paardensport Dressuur LR en PC De haringruïters. 9.00 uur: paarden klasse B. 12.00 uur: pony's klasse Z1. 12.10 uur: paarden klasse Z1. 12.30 uur: paarden klasse Z2. 13.00 uur: pony's klasse B. 14.00 uur: pony's klasse LI. 14.30 uur: paarden klasse L1. 15.30 uur: pony's klasse L2.15.45 uur: paarden klasse L2. Locatie: Paardensportcentrum Nieuwvliet, Baanstpoldersedijk. ■il Voetbal Eredivisie. Ajax-RKC, FC Utrecht-NEC, Groningen-Feyenoord. DEN HAAG - Korfbalbonds- coach Jan Sjouke van der Bos heeft voor de zaalkorfbalinter land België - Nederland te ma ken gekregen met twee afzeg gingen. De wedstrijd vindt zondag in het Belgische Deurne plaats. De Zeeuw Dennis Voshart (Dee- tos/PC) is dusdanig geblesseerd aan zijn rug, dat hij zondag niet in actie kan komen. Als vervan ger is Joost Preuninger (Fortu- na, Delft) aangewezen. Preu ninger maakte vorig jaar deel uit van de Nederlandse selectie onder de 23 jaar die het WK in Pretoria (Zuid-Afrika) winnend afsloot. In een eerder stadium haakte Heieen van der Wilt (Blauw Wit) al geblesseerd af. Suzanne van Groeningen (Die Haghe) vervangt haar. van onze sportredactie PHOENIX - De Amerikaanse zwemmer Jeff Rouse heeft zijn rentree aangekondigd. De bijna 32-jarige olympisch kampioen van 1996 richt zich op de Spelen van 2004 in Athene. In 1991 veroverde Rouse de we reldtitel, maar leed verrassende nederlagen bij de Spelen van 1992 in Barcelona en de wereld kampioenschappen in 1994. Twee jaar na de WK wist hij zijn loopbaan in Atlanta toch met olympisch succes te bekronen. Op relatief jonge leeftijd van 26 besloot Rouse zijn carrière te beëindigen. Hij trouwde, was een tijdje actief als parttime coach en ging aan de slag in het toerisme. Vorig jaar juni besloot hij weer te gaan zwemmen om een paar overtollige Mlo's kwijt te raken. „Ik had toen absoluut niet de in tentie om weer op topniveau te gaan zwemmen", aldus Rouse. „Maar toen ik in het water lag, voelde het zo goed. Ik ben drie keer per week gaan zwemmen en ging me steeds beter voelen. Toen ben ik aan een rentree gaan denken. Mijn vrouw stond ach ter mij en ook mijn coach Skip Kenney was enthousiast. Ik train nu nog alleen, maar wil binnenkort naar Californië om weer met Skip te gaan werken. De Spelen in Athene zijn het doel. Ik ben dan 34, maar ik denk niet dat mijn leeftijd een probleem hoeft te zijn." RTR Basketbal New York. NBA. Boston Celtics - Sacra mento Kings 85-102, Cleveland Cavaliers - Houston Rockets 111-109, New Jersey Nets - Dallas Mavericks 100-112, Minne sota Timberwolves - Portland Trail Blazers 113-103, Seattle Supersonics - Phoenix Suns 90-79, Los Angeles Lakers -Chicago Bulls89-97. Biljarten Teamcompetitie district Zeeuwsch- Vlaanderen. KI.BIa: Reynaert-DOA 5-2, Reynaert 2-De Kastanje 0-7, HGL/KOT 2- De Kastanje 2 7-0, Bierwinkeltje-SBC 3-4. B2a: HGL/KOT3-WBC 0-7, TMW-ENZK 5- 2, DOA 2-Reynaert 3 0-7. B2b: CBC-HGL- /KOT 4-3-4, DOA 3-WBC 2 4-3, SBC 3-J BH 5-2. C2/3: JBH 2-HvE 2 7-0, De Kastanje 5- Bierwinkeltje 2 2-5, De Kastanje 6-HBC- /Troub.2 2-5. C4: DOW 3-DOS 2-7, ABC- NASA 2 7-2, De Kastanje 7-DOS 4-5, De Kastanje 7-NASA 2 9-0, Reynaert 5-Con- cordia 2 7-2. Bridge Competitie Luctor et Emergo Terneu zen. A-groep: 1. HH. Koopman/De Jonge 58,57%, 2. HH. Ramondt/Lichteveld 55,36%, 3. HH. Pieters 54,64%. B-groep: 1. Ds. Touw/Van de Zande 68,75%, 2. Echtpaar IJsebaert 60,12%, 3. Ds. Nies- kens/Veldhorst 56,85%. C-groep: 1. Ds. Reedijk/Buys 55,36%, 2. Gelijk: Ds. De Jong/Willemstein en Ds. Suylen/De Zeeuw 54,64%. Salt Lake City. Olympisch demonstratie- toernooi. Mannenteams, finale: Canada - Polen 76-64.5. Om derde plaats: Italië - Noorwegen 95- 29. Vrouwenteams, finale: Frankrijk - Ver enigde Staten 173-80. Om derde plaats: Nederland (Vriend/Van der Pas, Pasman/Simons) - Duitsland 67- 21,5. Juniorenteam, finale: Noord-Europa (met Drijver/Brink) - Midden-/Zuid-Ame- rika 135-135. Hockey Cairo. Oefeninterland, mannen. Egypte- Nederland 0-3 (0-1). 7. Bram Lomans 0-1 (sc), 52. Teun de Nooijer 0-2,63. Teun de Nooijer 0-3. Sportprijsvragen Toto-13. Eerste prijs: geen winnaars; tweede prijs: geen winnaars; derde prijs: 6 winnaars, 1307,45 euro bruto. Lucky day van donderdag 7 februari. 4- 17-29-30-32-35-36-38-41-46-48-51-54- 64-65-67-72-73-78-79. (onder voorbehoud). Tennis Zeeuws indoorkampioenschap, Goes: VEB1: A. van de Wal-K. Dijkstra 10-3, VEC1: E. Meijer-N. Hillebrand 10-6, VEC2: M. de Bakker-M. Dobbelae 12-2, R Pieters-A. de Roover 7-5, VED2+: N. van de Zande-T. Janssens 15-2, VDC2: De Booy/Cok-Van Oorsch/Van de Velden 9- 5, Steehouwer/Stevense-Klos/Van Wil gen 12-5, VDD1: Geus/Uitterhoeve-Hou- tepen/Sanders 12-7, VDD2: De Haze/Koomen-Bellaart/Griep 13-5, MEB1: J de Looff-W. de Maar 11-3, V. Greeve-H. Schipper 11-4, A. Nonne- kes-B. de Nijs 10-4, MEB2: S. van Buren- E. de Keijzer 8-7, MEC1: D. de Rave-M. Goeseije 13-4, R. van Gassen-J. Meijer 7- 6, R. Lindenbergh-D. de Rave 14-4, R. van Hartingsveldt-S. van Buren 7-6, MEC2: D. Breure-T, Kreukniet 13-4, P. Fe- lius-S. Lokerse 8-5, S. van As-R. de Klerk 7-6, J. Bish-H. Meijer 9-3, A. Greeve-I. van der Bel 11 -2, E. Gideonse-W. Korstanje 7- 6, M. Flikweert-E. Erentreich 6-5, MEC2+: R. de Klerk-D. Mol 8-7, A. Greeve-F. Wis se 10-2, MED1+: J. Helmich-J. de Waal 9- 6, MED2: N. Kaat-A. Óosdijk 12-4, R. Beuns- A. Eijke 9-8, MDC+: Ten Hacken/Ver- steeg-Van Eenennaam/Kole 10-9, MDC2. Heeres/DeWater-Clausing/Ganseman8- 7, Dhooge/De Kund-Kreukniet/Kuijl 10-8, GDB: Atoon/De Looff-Dijkstra/Lau 10-2, GDC1: Atoon/Goudt-Scheers/Ossewaar- de 9-6. Joplin (VSt). Challenger, 57.500 euro. Tweede ronde: Giovanni Lapentti (Ecu) - Verkerk (Ned/4) 6-7 6-4 7-5. Parijs. Vrouwen, 675.000 euro. Tweede ronde: Schiavone (Ita) Hantuchova (Slw) 6-2 7-5, Dementieva (Rus/9) - Arn (Dui) 7-6 6-4, Farina Elia (lta/8) - Kremer (Lux) 6-3 6-2, Dokic (Joe/4) - Torrens Va lero (Spa) 6-3 6-2, Henin (Bel/2) - Dechy (Fra) 6-4 3-6 7-6, Seles (VSt/5) - Serra-Za- netti (Ita) 7-5 6-2. Voetbal Amstel Cup. Halve finales: Ajax 2 - Tel star/Stormvogels 3-0, Ajax - Groningen 4-0. Bamako. Afrika Cup. Halve finale: Sene gal - Nigeria 2-1 na verlenging (0-0 1-1). 54. Diop 1-0, 85. Aghahowa 1-1, 97. Diao 2-1. Rode kaart: 34. Sarr (Senegal), 110. Aghahowa (Nigeria), 116. Udeze (Nige ria). Kameroen - Mali 3-0 (2-0). 39. Olembe 1- 0,45. Olembe 2-0,83. Foe 3-0. Volleybal Bevobo-competitie Terneuzen. Eerste klasse A: Dees Sport-Neelemans 3-0, Broomchemie-EPA 3-0. Stand: Dees Sport 4-10, Dow 3-7, Broomchemie 3-7, Neelemans 5-6, EPA 4-4, Deltan 3-3, Art- land Artland 4-2. Eerste klasse B: PSOVZ-BN/De Stem 2 1- 2, De Pooter-JacobsTA 0-3. Stand: Jacobs TA 4-10, BN/De Stem 2 5- 10, PSOVZ 4-7, Winter De Bruin/SSport 3-4, BN/De Stem 3-4, De Pooter 3-4, NHI 4-1. Tweede klasse A: Dow 2-Rabobank 3-0, Echo Audio-Wim de Waal 3-0, De Hoop- URS 2-1. Stand: Wim de Waal 4-9, De Hoop 4-9, Dow 2 4-6, Vervaet 3-5, Echo Audio 4-5, URS 4-4, Rabobank 3-1. Tweede klasse B: Winter De Bruin/S Sport 2 3-0, IVIO-Deltan 2 3-0, Gemeente- Artland Artland 2 3-0. Stand: IVIO 5-12, Winter De Bruin/SSport 2 4-8, Ge meente 3-6, Deltan 2 5-5, Dow 3 3-4, Vis ser &Smit Hanab4-4, Artland Artland 2 4-3. Derde klasse A: Zeeland Seaports-IVlO 2 0-3, Starco-PSOVZ2 3-0, Bianca/SSport3 1 -2. Stand: Dees Sport 2 4-8, BN/De Stem 4 3-7, Zeeland Seaports 4-6, Starco 3-5, IVIO 2 4-5, Bianca/SSport 3 4-4, PSOVZ 2 4-4. Derde klasse B: BN/De Stem 3-PSOVZ 3 0-3, Henno Cysouw-V8tKC1000 Hoek 2 3- 0, V&KC1000 Hoek-Gemeente 2 3-0. Stand: Henno Cysouw 5-14, PSOVZ 3 5- 11V&KC1000 Hoek 5-7, V&KC1000 Hoek 2 4-5. Gemeente 2 5-4, BN/De Stem 3 4-1 Wielrennen Palmanova. Ronde van Mallorca. Vijfde etappe, Magaluf - Palmanova: 1. Dekker (Ned) 155,6 km in 4.10.51,2. Pronk (Ned), 3. Munoz (Spa) 0.01, 4. Pascual (Spa), 5. Pereiro (Spa), 11. Kroon, 28. Duijn, 54. Voskamp 9.43, 55. Schmitz, 56. Van der Ven, 57. Van Velzen, 59. Hiemstra, 61. Boerman, 62. Löwik,74. Moerenhout, 87. Boven, 88. Engels, 115. De Jongh 15.15, 116. Al 22.24. Eindklassement: 1. Cabello (Spa) 17.28.12, 2. Gutierrez (Spa), 3. Rebollo (Spa), 4. Colom (Spa) 0.04, 5. Zülle (Zwi) 0.05,10. Pronk 7.36,16. Kroon 17.04, 27. Schmitz 26.54,31Löwik29.10,32. Hiem stra 29.47, 35. De Jongh 32.18, 36. Van derVen 36.13,40. Al 48.54. Saint-Tulle. Ster van Bessèges. Tweede etappe, Marseille - Sainte-Tulle: 1. Ferri- gato (Ita) 143 km in 3.12,13, 2. Bernucci (Ita) 0.01, 3. McEwen (Aus) 0.15, 4. Hus- hovd (Noo), 5. Nicolas Jalabert (Fra). Al gemeen klassement: 1. Ferrigato 6.37.06, 2. Bernucci 0.07, 3. McEwen 0.10, 4. Joly (Fra) 0.23, 5. Ljungqvist (Zwe).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42