War Trauma Foundation 0 Gemeente Hontenisse Gemeente Hontenisse "De Rede" v FAMILIEBERICHTEN rpeter 'Boot Scheepsverf^ Walsoorden CAICAPPENDIJK AUTO'S TERNEUZEN B.V. Op zoek naar een leuke tijdelijke baan? Medewerk(st)ers Xiang Yiao droomde in 1992 van Hemelse Vrede. Hij ligt daar nog altijd wakker van. Wilt u helpen? Giro 1050 vrijdag 8 februari 2002 zl6 Buiten onze schuld eerst nu geplaatst. Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man en onze lieve vader en opa JACOBUS DE LOOFF hij is 90 jaar geworden. Vlissingen: A. de Loolï-Willems Oost-Souburg: W. M. de Best-de Looff C. de Best Martin Nancy 4382 EJ Vlissingen, 6 februari 2002. Koudekerkseweg 81kamer 122 Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 11 februari van 9.45-10.15 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats hebben om 1 1.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Moeders gaan maar sterven niet ze geven maar ze leven, zolang men moeders kinderen ziet, zolang zal moeder leven. Bedroefd om het grote verlies, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze onvergetelijke moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder MAATJE KOSTER weduwe van Izaak Cambier 23-8-1907 +6-2-2002 Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in verpleeghuis "De Stelle" mocht ontvangen. Sluis: 1. Cambier Retranchement: M. van Hanegem-Cambier J. van Hanegem Retranchement: Carnbier S. Cambier-Christiaansen Sluis: A. Cambier M. A. A. Vandierendonck Sluis: C. Marijs-Cambier D. Marijs Sluis: Cambier Sluis: M. S. R van de Bussche-Cambier E van de Bussche Axel: S. P. J. Francke-Cambier L. Francke Klein- en achterkleinkinderen Oostburg, 6 februari 2002. "De Stelle" Correspondentieadres: Zuiddijkstraat 92, 4524 AT Sluis De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 11 februari om 15.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Nog onverwacht overleed, op de leeftijd van 94 jaar, onze lieve moeder, opoe, overgrootmoeder en bet overgrootmoeder CORNELIA JOBSE-GEERSE sinds 8 juni 1981 weduwe van Kornelis Jobse Hun trouwtekst was: Verblijdt u in de hoop. Zijt geduldig in de verdrukking. Volhardt in het gebed. Rom. 12:12 Westkapel le: Sien en Daan Faasse-jobse Grijpskerke: Maatje en Wim Francke-Jobse Oost-Souburg: Jo en Hannie jobse-Janse Veere: Nel Jobse Serooskerke (W):Gretha en Bram Louws-Jobse Oostkapelle: Gerrit en Corrie Jobse-Provoost Oostkapel le: Leen en Ina Jobse-den Hollander Lunteren: Corrie en Rien Geluk-Jobse Klein-, achter klein- en achterachterkleinkinderen Veere, 7 februari 2002. "Nieuw Sandenburgh", Sandenburghlaan 2 Correspondentieadres: Oostkapelseweg 37, 4353 ED Serooskerke (W) Een korte rouwdienst zal worden gehouden op maandag 11 februari om 13.15 uur in de zaal van "Nieuw Sandenburgh". Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van" 12.45 tot 13.00 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Nieuw Sandenburgh". We ontvingen het droeve bericht dat onze geliefde oudste zus, schoonzuster en tante CORNELIA JOBSE-GEERSE is overleden. Zij werd 94 jaar oud. Namens de familie Geerse Serooskerke, 7 februari 2002. Wij zuensen de examenkandidaten Voor het Vaarbewijs en Marifoon Voor aanstaande Zaterdag Veel succes TOJ TOJ HOJ 15 fFEEKfUmj 2002 SEWREEWj WE MEE E)E VOLQEWfDE SESSIES EXWMEM Dwm 13 mifiL 2002 Voor meer info. zvzuw.peterbootscheepsverhuur.nl Of0653723632 - of0114681041 Es Wij varen nog, gespecialiseerd in kleine gezelschappen (rondvaart, vaartochten naar diverse havens, sportvissen) Zlw schipper Eeter Schelfhout Grand Café Restaurant de Gracmbeurs is een bedrijf met een lange traditie in de Horeca van Terneuzen. Wij vragen: De GlMANbEURS Een zelfstandige kok met ervaring en creativiteit Wij verwachten: Ervaring Verantwoordelijkheid naar gasten, collega's en bedrijf Representatief Gemakkelijke integratie in het bestaande keukenteam (3) - teamwerker Discipline Kennis van HACCP hygiëne Creativiteit Wij bieden: 5 daagse werkweek Zondag en maandag vrij Pasen, Pinksteren, Kerstmis, Oud en Nieuw: vrij! Goede beloning voor een goede prestatie U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Grand Café Restaurant de Graanbeurs Nieuwstraat 3 Noordstraat promenade 4531 CV Terneuzen t.a.v. R. van Glansbeek J. Barentsen - patron cuisinier Restaurant 't Arsenaal Tel.: 0115 -612468/648226 Het college van burgemeester en wethouders van Hontenisse maakt, gelet op het bepaalde in artikel 139 van de Gemeentewet, bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 30 januari 2002 heeft vastgesteld het besluit tot wijziging van - legesverordening 2002 Bovengenoemd besluit is per 1 januari 2002 in wer king getreden. alsmede het besluit tot wijziging van: - de verordening op de heffing van haven-, kaai- en liggelden. Bovengenoemd besluit treedt in werking op de acht ste dag na die van de bekendmaking. De bekendma king heeft plaatsgevonden door opneming van het besluit in het gemeentelijk verordeningenregister op 8 februari 2002. De besluiten liggen ingevolge de artikelen 140 en 141 van de Gemeentewet voor een ieder kosteloos ter in zage op de gemeentesecretarie, Hof te Zandeplein 11 te Kloosterzande. Op verzoek kan tegen betaling van de hiervoor verschuldigde leges een afschrift worden verkregen. Kloosterzande, 8 februari 2002. Burgemeester en wethouders van Hontenisse, A. Vogelaar, burgemeester. F.M.M. van Kuppeveld, secretaris. REFERENDABELE BESLUITEN Burgemeester en wethouders van Hontenisse maken bekend dat de volgende besluiten uit de raadsverga dering van 31 januari 2002 in aanmerking komen voor een referendum - de Verordening op het correctief raadgevend referendum; - de wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening in verband met de wijziging van de Wet op de kansspelen. Uiterlijk tot drie weken na heden kunt u bij de ge meente een verzoek indienen tot het houden van een réferendum over deze besluiten. In principe tre den de bovengenoemde besluiten pas in werking als vast is komen te staan dat van de mogelijkheid tot het houden van een referendum geen gebruik zal worden gemaakt. De referendumprocedure vangt aan met het indie nen van een 'inleidend verzoek'. Minimaal 1 van het aantal kiesgerechtigden in de gemeente Hontenisse zal een dergelijk verzoek moeten indie nen, voordat kan worden overgegaan tot de tweede fase (het 'definitief verzoek'). Dit houdt in dat dan tenminste 10% van het totale aantal kiesgerechtigden een zogenaamde onder steuningsverklaring moeten afleggen. Voor nadere informatie omtrent de te volgen proce dure kunt u contact opnemen met de sector Grondgebiedzaken (tel. 0114-687664). Kloosterzande, 8 februari 2002. Burgemeester en wethouders van Hontenisse, A. Vogelaar, burgemeester. FM.M. van Kuppeveld, secretaris. ADVERTEREN DOET VERKOPEN Terneuzen Bonded Stores shipchandlers Terneuzen Bonded Stores is een bedrijf in scheepsbe- voorrading en verzorgt leveranties aan de zeevaart in binnen- en buitenland. Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar een kandi daat voor de functie van: Administratief Medewerkster De Functie: - Het invoeren van orders. - Het aanmaken van douanedocumenten. - Het aannemen van inkomende telefoongesprekken. - Dit betreft een baan voor 40 uur. Functie-eisen: - HAVO/ MEAO niveau, grote inzet en nauwkeurigheid. - Ervaring met Windows 95, Excel en Word. - Je bezit een flexibele instelling. - Je hebt de leeftijd tussen 20 en 30 jaar. Interesse? Heb je interesse voor deze functie binnen ons bedrijf, stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. aan: Terneuzen Bonded Stores. T.a.v.: Dhr. P. Hamelink Beurtvaartkade 1 4531 PE TERNEUZEN. KOM NU PROEFRIJDEN IN OE NIEUWE I63 PK EOMMON-RAIL DIESEL Hij is er, Volvo's nieuwe Common-Rail diesel, Vanaf nu kunt u hem zelf testen in de Volvo S60. Lees: genieten van de pure dynamiek van deze direct ingespoten, superieure krachtbron, volledig van aluminium. Goed voor verrassende prestaties en fluisterstil. Oók de Volvo V70 of Volvo S80 zijn -na de zomer- leverbaar met de nieuwe Common-Rail diesel. Komt u dus vooral langs. Uw testauto staat al bij ons klaar. 130 pk 33.510,-, 163 pk 34.870,- Mr. F.J. Haarmanweg 49 4538 AN Terneuzen Tel. 0115-697455 podium Projectcommunicatie bv ontwikkelt en exploiteert publieks- en informatiecentra. Hierbij gaat het erom dat de doelgroep wordt voorzien van informatie (projectvoorlichting) en dat de mogelijkheid tot reactie en interactie aanwezig is. Tevens maken wij internetsites, cd-roms, video's en geven wij adviezen over interne en externe communicatie. In opdracht van de N.V. Westerscheldetunnel beheert podium Projectcommunicatie bv het Tunnelcenlrum. Vanuii dit informatiecentrum vindt de publieksvoorlichting plaats. Alle aspecten die te maken hebben met de bouw van de Westerscheldetunnel komen in deze expositie aan bod. Voor het Tunnelcentrum zijn we op zoek naar twee enthousiaste collega's: Communicatiemedewerker voor 36 uur De communicatiemedewerker is verantwoordelijk voor de in- en externe communicatie van het centrum, waarbij persvoorlichting over de voortgang van de bouw een belangrijke rol speelt. Bovendien heeft de communicatiemedewerker, naast de dagelijkse gang van zaken in het centrum, een antenne- en adviesfunctie naar de NV Westerscheldetunnel toe. Profiel: - HBO denk- en werkniveau - goede communicatieve vaardigheden - een klantgerichte en zakelijke instelling - representatief - know how en ervaring op het gebied van communicatie - ervaring met overheidsvoorlichting is een pré Office Manager (MTV) voor 24 uur De office manager ondersteunt de communicatie medewerker en is verantwoordelijk voor receptiewerkzaamheden, boekingen, telefonische informatieverstrekking en de administratie. Daarnaast is de office manager verantwoordelijk voor het onderhoud van de expositie en de contacten met de leveranciers. Profiel: - MBO denk- en werkniveau - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheden - is representatief en heeft een grote mate van service gerichtheid - heeft ervaring met het voeren van administratieve en bal ie werkzaamheden Voor beide functies geldt dat een contract tot 31 - l 2-2002 wordt aangeboden, met een eventuele verlenging tot de openstelling van de tunnel in 2003. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u voor 18 februari a.s. richten aan: pod'um Projectcommunicatie bv, Postbus 1590, 3500 BN Utrecht, t.a.v. de heer P. Maas Geesteranus. U kunt ook per e-mail reageren: vacature@podium.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. cfpfcium, Atheneum, HAVO, VMBO, LWOO ,/v "De Rede ri een open en toegankelijke school met zorg voor leerlingen en met een plezierig schoolklimaat". Bezoekadres: Oude Vaart T - I ^ÉlÉlPTerneuzen Tel.: 0115-612155 Internet: www.derede.nl Voor het aspergeseizoen (april, mei, juni) zoeken wij nog enkele in de bediening en keuken. Eind februari geven we vrijblijvend een cursusmiddag over het werken in de horeca. Is je belangstelling gewekt? Gaarne schriftelijke sollicitaties aan: Restaurant "Onder de Linden" t.a.v. C. de Cork Dorpsplein 12 4574 RD Zuidzande Kom naar www.proefdiervrij.nl f bel 070-306 24 68 en zie wat kunt doen. Proef'dier vrij Systematisch geweld laat gruwelijke sporen na. Wij bestrijden ze, waar ook ter wereld. Rodenburghlaan 9 1181 PX Amstelveen Telefoon: 020 643 85 38 E-mail: wtfiOxs4all.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40