De Kuip koestert straatvoetballer PZC Goalie met ongezouten mening Virgil Greeve na spannend gevecht in kwartfinale Weer monsterscore voor De Gravin 13 Van Persie nummer tien van de toekomst Kalou terug bij Feyenoord Jos de Wilde verlengt contract Leider All Stars maakt geen fout uitslagen Ongelukkige nederlaag Euro Ginseng 'M fpep - fei I Martens en Totté in nieuwe ploeg Nijdam agenda woensdag 6 februari 2002 door Marcel van der Kraan ROTTERDAM - Artiesten zijn dun gezaaid in het profvoetbal. Wie er één in huis heeft, moet hem koesteren en dat doet Feye- noord met Robin van Persie. De Rotterdammers gaven de num mer tien van het beloftenelftal afgelopen week een contract tot de zomer van 2005. De clublei ding heeft hoge verwachtingen van de achttienjarige balkun stenaar. Bovendien menen trai ner Bert van Marwijk en tech nisch directeur Rob Baan dat hij het heeft verdiend. De Rotterdamse supporters kre gen zondag, in de slotfase van Feyenoord - Roda JC, een vleug je Van Persie voorgeschoteld. Het smaakt naar meer en aan de jeugdintemational zal het de komende maanden niet liggen. Want Rotterdammer Robin van ROTTERDAM - Een week na de uitschakeling van Ivoorkust in de Afrika Cup is Bonaventure Kalou gisteren teruggekeerd in Rotterdam. De aanvaller maakt vanavond waarschijnlijk nog geen deel uit van de selectie van Feyenoord voor het thuisduel met Fortuna Sittard. De Rotterdammers hadden graag al zondag tijdens de wedstrijd tegen Roda JC over Kalou willen beschikken. De aanvaller was echter onbereik baar voor de Rotterdammers. Hij moest met zijn ploeg van Mali naar Ivoorkust rijden. De Chileense aanwinst Mauri- cio Aros maakt vanavond voor het eerst deel uit van de selectie van Feyenoord. De linksback arriveerde zondag met zijn ge zin in Nederland en neemt in de Rotterdamse selectie de plaats in van Robin van Persie. De jeugdspeler ontbreekt wegens interlandverplichtingen. ANP Persie is een voetballer van de straat. Een liefhebber die op de pleintjes van Kralingen en Delfshaverx tot op de dag van vandaag zijn techniek bij schaaft en die wil spelen voor het publiek, dat een voetbalar tiest weet te waarderen. Ergens zal het wel iets met erfe lijkheid te maken hebben. Want Van Persie senior, vader Bob dus, staat in de Maasstad be kend als een gewaardeerd kun stenaar, wiens werken op meni ge plaats te bezichtigen zijn. De zoon glimlacht om de vergelij king die wordt gemaakt, maar die hij kennelijk zelf al veel lan ger heeft gezien. ,,Wat mijn va der met zijn handen doet, doe ik met mijn voeten. Je kan het of je kan het niet. Blijkbaar hebben we beiden iets artistieks," zegt Robin van Persie. De zoon plukt ballen uit de lucht met zijn grote teen, speelt tegen standers door de benen en jong leert alsof het leder met een touwtje aan zijn lichaam zit. De vader geniet al jaren van zijn zoon. hoopt dat al die staaltjes van techniek nu in de Kuip een rood-wit schilderij gaan vor men. Andersom bewondert de zoon zijn vader. „Hij maakt mooie dingen, hoor," zegt ju nior. ,,Wat? Ja, van alles. Van balletjes en kranten maakt hij poppetjes, die plakt hij weer op totdat het hele tribunes worden. Ik heb wel oog voor zijn werk. En als het niet mooi is, zeg ik het ook. Dat kan bij ons, want we zijn vrienden van elkaar." Kralingen Robin van Persie is geboren en getogen in de Rotterdamse wijk Kralingen. Sommigen denken dat hij buitenlands bloed in zich heeft. „Maar ik ben honderd procent Nederlands," lacht hij. Waarschijnlijk doorzijn donke re kop met haar, zijn zeldzame achternaam en het feit dat hij al van kinds af aan met buiten landse jongeren optrekt. „In de stad heb ik mijn vrienden ge vonden met straatvoetbal en dat zijn veel Marokkanen, Surina- mers en Antillanen. Allemaal allochtonen, overal waar we voetbalden was ik de enige Ne derlander." Spartaan Nourdin Boukhari en Feyenoorder Said Boutahar zijn uitgegroeid tot zijn beste maat jes. „Nourdin kwam uit Delfs haven, ik uit Kralingen. Op een gegeven moment speel je op een pleintje, dan ga je naar een an der pleintje en voetbal je tegen het team uit die buurt. Hij speel de goed, ik speelde goed, we raakten aan de praat met elkaar en opeens waren we eikaars bes te vrienden. We komen bij el kaar over de vloer en als Sparta en Feyenoord op zaterdagavond een wedstrijd hebben, staan wij rustig op zondag weer trucjes te doen met jongens uit de buurt." Hoe het nu verder gaat, weet hij niet. „Het liefst wil ik zo snel mogelijk een basisplaats. Me neer Van Marwijk heef t me er nu bij gehaald, hij heeft me een kans gegeven nadat hij me al een hele tijd had gevolgd. Nu moet ikhet verderzelf doen, al weet ik dat ik geduld moet hebben." Hij beschouwt zich als een echte nummer tien. „Ik heb wel eens spits gespeeld, maar al vanaf de jeugd ben ik een zwerver in het veld tussen middenveld en aan val. Hij kent zijn plek, zegt Ro bin van Persie. „Ja, onderaan de ladder. Respect dwing je af in de groep als je weet dat je bij nul moet beginnen. Dat betekent el ke dag weer de ballenzak of de pionnen mee naar het veld dra gen. En terug naar de kleedka mer weer die zak op je rug dra gen. GPD GROEDE - Trainer Jos de Wilde heeft zijn contract met zondag- vijfdeklasser Groede met een jaar verlengd. De Wilde is in Groede bezig aan zijn tweede seizoen. De club is erg tevreden over De Wilde ondanks dat de resultaten tegenvallen. Feyenoord heeft hoge verwachtingen van Robin van Persie. foto Joep van der Pal/GPD door Willy van Leeuwen GOES - Virgil Greeve heeft zich in de BI-categorie van de Zeeuwse indoorkampioen schappen in Goes geplaatst voor de kwartfinales. De als derde geplaatste tennisser won in een spannende wedstrijd met 8-5 van Gareth Lau. Ook Bram de Nijs was succes vol. Hij won in een echte thriller met 6-5 van Emiel Jansen. Door deze overwinning speelt Bram de Nijs in de kwartfinale tegen de als eerste geplaatste Alexan der Nonnekes. Michiel van Kuijk, Sjoerd Huis in 't Veld en Orestis Molopodis plaatsten zich voor de kwartfi nales in het B2-toernooi. Van Kuijk maakte korte metten met Dennis van Tuijl: 11-5. Huis in 't Veld kreeg een walk over van Sven Vermeulen. Orestis Molo podis knalde er flink op los te gen Peter Godrie: 10-4. Tjerry Kreukniet was bij de C2- spelers met 8-7 net de baas over Roelof van Gilst, maar zal in de volgende ronde tegen favoriet Dick Breure alle zeilen moeten bijzetten om verder in het toer nooi te geraken. John Meijer en Pim Felius gaan eveneens door naar de tweede ronde. Meijer boekte een zege op Daan Rui tenbeek (10-7), Felius was met 7-5 te sterk voor Bas Smits. Michiel Ketting kende in dezelf de categorie geen genade met Frank Thissen: 12-2, maar liep in een ronde verder tegen een nederlaag aan. Ketting werd uitgeschakeld door de als twee de geplaatste Mart Flinkweert (7-4). Jaimy Bish boekte een dubbele overwinning. Hij won eerst van Jurrie Dhooghe (11- 5), waarna ook Remy Tax (9-6) aan de zegekar werd gebonden. Dimitri van Hoof en Thijs Slag boom toonden zich een sterk koppel in de B-categorie. Het duo schakelde Rob Almekin- ders en Dennis van Tuijl uit: 14- 6. Van Hoof en Slagboom plaat sen zich hierdoor voor de halve finale, waarin ze het op zullen moeten nemen tegen het als eerste geplaatste duo Schip per/Van 't Westeinde. Bi; de vrouwen was er tijdens de eerste toernooidag al een grote verrassing te noteren. Favoriete Annemarie Ketting werd uitge schakeld door Audrey Atoon: 11-4. Atoon had al eerder met liefst 16-2 gewonnen van Bian- ca Zwanenburg. Door deze dub bele overwinning plaatste Audrey Atoon zich als eerste voor de finale. Hierin ontmoet ze de winnares van de halve fi nale tussen Nadine Hillebrand en Helen van Hartingsveldt. Naomi Hillebrand werd kwart- finaliste in het C2-toernooi na een 12-3-overwinning op Leon- tine Dingenouts, die overigens wel van Aletta Blok wist te win nen (8-5). WESTDORPE - Opnieuw wa ren er weinig of geen verrassin gen in de competitie poolbiljar ten van het district Kanaalzone, waardoor de verhoudingen in zowel de eerste als de tweede di visie gelijk bleven. Leider ZV All Stars maakte weer geen enkele fout en won het duel tegen PZN met de maximale score: 6-0. Omdat achtervolger De Tukker een vrije week had, liep het verschil tussen de twee ploegen op naar veertien punten in het voordeel van All Stars. In de onderste regionen bleef ook alles gelijk. Hekkensluiter The Riff ging met 1-5 onderuit tegen ZV Prosec, Dream Team verloor met 2-4 van The Flints- tones en Het Paradijs was te zwak voor New Generation X (2-4). High Aces tenslotte won met 5-1 van De President. In de tweede divisie blijft het ongemeen spannend. Het top- duel tussen The Elmo's en First Ladies eindigde onbeslist: 3-3. First Ladies gaat nu aan de lei ding met twee punten voor sprong op het trio Het Hoeck- huys, Tricky Hot Shots en The Elmo's. Deze drie ploegen heb ben echtereen wedstrijd minder gespeeld. Team X klopte Ros kam met 5-1 en Tricky Hot Shots was te sterk vor Dol-fijn: 2-4. door Aector Doorns SAS VAN GENT - Het zaalvoet balteam De Gravin blijft in de tweede klasse regio Zeeuws- Vlaanderen grossieren in mon sterscores. Dit keer was Dow met 10-4 het slachtoffer van de niet te stuiten koploper. Veel doelpunten vielen er ook bij het duel tussen HKC en De Ruyter. De Terneuzenaren pakten vlak voor tijd de winst: 8-7. Het de gradatieduel tussen Marinet en Morres 2 eindigde onbeslist: 2- 2. De Gravin-Dow 10-4 (5-1): Het machtsvertoon van De Gravin is dit seizoen opmerkelijk groot. Bij de rust was de strijd al be slist. De productieve Boudewijn Rietjens deed van zich spreken met zes treffers. Kenny Verhoe- ne en Gerben Dierickx maakten met elk twee doelpunten het succes van de Westdorpenaren compleet. Richard Burkey (2x), Werner Meijer en Gerrit Fieret probeerden voor Dow de stand draaglijk te houden. Marinet-Morres 2 2-2 (0-1): Een puur degradatieduel. Er werd aan beide kanten angstig ge speeld. Bij de rust namen de Hulstenaren een 0-1-voor- sprong, maar Marinet kwam in de tweede helft goed terug via doelpunten van El vin Taalman en Davy Lauret. Bij Morres 2 zorgden Erwin Burm en Edwin Ferket voor het evenwicht: 2-2. Balckerland Terneuzen-De Pie per 2-5 (0-3): Bij een 0-3-achter- stand vocht Bakkerland eigen lijk voor een kansloze zaak. Ronnie Verhage en Evert Mar tens scoorden in de tweede helft voor de thuisclub, maar De Pie per had zich toen al lang verze kerd van de winst. Man van de wedstrijd was Jurgen Bracke. De Axelaar nam alle doelpun ten van De Pieper voor zijn re kening door vijf keer te scoren. HKC-De Ruyter 8-7 (5-4): Een spectaculair duel, die eigenlijk geen winnaar verdiende. Toch liet Bram van de Brink de kans niet liggen om HKC twintig se conden voor tijd naar de winst te schieten. HKC kwam op een 3-0-voorspi'ong, maar vlak na rust was de partij in evenwicht: 5-5. Daarna liep de thuisclub weer uit naar een verschil van twee doelpunten: 7-5. Ook nu ■weer vocht De Ruyter zich terug in de wedstrijd, maar het late doelpunt van Van de Brink bete kende de genadeklap. Rob van de Kévie (4x) en Eddie Bx-eepoel (3x) waren goed op schot bij HKC. Voor De Ruyter hielden Robin de Witte (4x) en Davy Voet (3x) gelijke tred met de Hoekse spelers. Marmara/du Puy-Pays de Mer 6-4 (3-2): Na twee minuten keek Pays de Mer tegen een 2-0-ach- terstand aan. De wedsti'ijd ging redelijk gelijk op, maar Percy Vexiinden maakte het verschil. De Sluiskillenaar scoorde drie maal voor Marmara/du Puy. Ro bert Triance (2x) en Joey Visser waren de andex*e doelpunten- makers. In de tweede helft liep de thuis club uit naar een marge van twee ti*effers. Een gedemorali seerde tegenstander had toen de strijd al opgegeven. De produc tie van Pays de Mer werd ver deeld onder Willy Remeeus, Er- ic Rodrigo, Arjan Koxteland en Ibrahim Helena. ETTEN-LEUR - Het zat de driebanders van Euro Ginseng niet mee in de wedstrijd tegen de subtopper Rokx Transport. Door domme pech ging mini maal punt verloren. Kopman Tonnie van Iwaarden kreeg in het begin van de partij geen vat op zijn tegenstander Terloo, die de kunst van het ver dedigen tot in de perfectie be heerste. Na een 17-4-tussen- stand werd het toch nog een wedstrijd door een ijzersterke remonte van de bezoeker. Er waren zelfs winstkansen bij een stand van 26-28. Maar twee nip te missers bleken fataal en zo ging de winst alsnog naar Ter loo: 30-28 in 54 beurten. Piet Schrier keek ook al snel te gen een achterstand aan, maar kwam middels een fraaie serie terug in de wedstrijd en nam een voorsprong op zijn rivaal Pop- pelaars. Bij 28-29 miste Schrier echter op een millimeter en zijn opponent sloeg genadeloos toe: 30-29 in 48 beuxten. Kimmo Pankow kwam ook moeizaam uit de startblokken en moest een achterstand van 10-1 goedmaken. Hij deed dat op uitstekende wijze en haalde de punten voor de bezoekex-s binnen: 25-23 in 52 beurten. Joop van den Oudenhoven moest de hele partij tegen een verdedigingsmuur opboksen. In een gelijkopgaande paxtij was het geluk hem slecht gezind en de winst ging met 25-22 in 61 beuxten naar Buikmans. Serge van Bochove van De Schelde is een echte clubman door Raymond de Frel TERNEUZEN - Serge van Bo chove is een beer van een kerel. Niet alleen op het fysieke vlak maakt hij indruk, ook verbaal staat hij zijn mannetje. De keeper van waterpoloclub De Schelde heeft een ongezouten mening en steekt die niet on der stoelen of banken. „Ik heb een hekel aan scheidsrechters. Ik dacht altijd dat ik het beter zou kunnen, dus ben ik zelf maar wedstrijden gaan flui ten." De manier waarop de 23-jari- ge Van Bochove zijn uitlatin gen doet, kan op twee manie ren worden geïntex-preteerd: arrogant of zelfverzekerd. De goalie antwoox'dt resoluut, puntig en recht voor zijn raap. „Als scheidsrechters rare be slissingen nemen, sta ik vaak op spxingen. Ik heb ook al de nodige aanvaringen gehad met arbiters. Ik kan absoluut niet tegen domme beginners- fouten. De laatste tijd ben ik trouwens wel iets rustiger ge worden. Ik ben nu vier jaar scheidsrechter en natuurlijk maak ik zelf ook fouten. Maar als ik het op tijd door heb, draai ik mijn beslissing abso luut terug." Clubman Hoewel Van Bochove met veel plezier vex~re txips maakt om wedstx-ijden te fluiten, blijft hij toch vooral een echte club man. Op zijn elfde jaar begon hij als speler bij het Terneu- zense De Schelde, maar bij ge brek aan keepers nam hij op veertienjarige leeftijd plaats onder de lat. Inmiddels woont Van Bochove in Breda, maar komt hij wekelijks terug naar Temeuzen om uit te komen voor zijn cluppie. „De Schelde is een hele aparte club met een leuke sfeer en geweldige kan tine. We blijven daar soms tot vier of vijf uur 's nachts han gen. Deze club is klein, maar heel hecht. Daarom blijf ik hier. We spelen voornamelijk tegen grote clubs, die zo'n vier of vijf teams hebben. Wij heb ben er twee, maar het is eigen lijk net als bij de voetbalclub NAC. Ajax is veel groter dan NAC, maar zal nooit zo speci aal worden als de club uit Bre da", aldus Van Bochove. Door zijn werkzaamheden in Breda kan de doelman alleen nog op vrijdagavond in Temeuzen trainen. „Ik doe dan met het 5^-.. De Scheldekeeper Serge van Bochove staat zowel fysiek als verbaal zijn mannetje. foto Peter Nicolai jeugdteam mee, maar die spe lers schieten bijna net zo hard als die van het eerste team. Wij willen de jeugd ook steeds meer laten dooi'stromen naar de eerste selectie. Daarom staan we in deze competitie ook zo laag geklasseerd (zes de plaats in de derde klasse bond)." Ambities Van Bochove verwacht dan ook niet dat zijn team deze competitie nog veel hoger op de ranglijst zal komen. „Als we als vijfde of zesde eindigen, ben ik heel tevreden. Mis schien dat er nog een vierde plaats inzit. Ik vind wel dat we zeker binnen vier jaar moeten promoveren." Of Van Bochove er dan nog bij zal zijn, laat hij in het midden. „Ik heb geen grote ambities. Ik zie mezelf geen jaren achter elkaar meer in het eerste team spelen. Ik heb inmiddels mijn leven in Breda opgebouwd. Ik heb voorgesteld dat ik alleen voor de thuiswedstrijden nog te rugkom, maar het probleem is echter dat er bij De Schelde een gebrek aan keepers is. Ik laat de coach (Cees Rijnhout) de keuze maken. Aan de ene kant kom ik wekelijks puur voor het belang van de club te rug naar Temeuzen, aan de an dere kant vind ik ook dat de beste spelers in het water ho ren te liggen. We blijven een prestatiegericht team." Serge van Bochove betwijfelt ook of hij wel op een hoger ni veau mee zou kunnen. „In de d ex-de klasse doe ik hetmaar ik denk niet dat ik veel hoger kan spelen. Daai*voor train ik veel te weinig. In deze klasse bouw ik vooral op ervaring. Verdedigend zijn wij trouwens heel sterk. Dat moet ook wel, want wij spelen man-op-man. Dat doen heel weinig teams, want deze speelwijze vergt veel conditie en nauwkeurig heid. Als je even vex'zaakt, cre- eer je immers gelijk een kans voor de tegenpartij." Opvallend is dat Van Bochove in zijn relaas voortdurend vanuit het clubbelang denkt. Zijn-situatie lijkt daaraan bij na als vanzelfsprekend onder geschikt. ..Ik zou absoluut geen eenlingensport willen doen. Neem nou wedstrijd- zwemmen. Wat moet je dan doen? Honderd keer heen en weer zwemmen. Nee, dat is echt niets voor mij." Van Bo chove behoedt zijn team veel liever voor tegengoals. Of hij nou nooit moe wordt van al dat gewatertrappel onder de lat? „Nee hoor. Voor een normale zwemmer is watertrappelen inspannend, voor een watex-- poloër staat dat gelijk aan rust." Biljarten Poolbiljarten. Competitie Kanaalzone, Eerste divisie: Dream Team-The Flintsto- nes 2-4, The Riff-ZV Prosec 1-5, High Aces-De President 5-1, New Generation X-t Paradijs 4-, ZV All Stars-ZN 6-. Stand: ZV All Stars 14-09, De Tukker 14-5, The Flintstones 15-7, High Aces 14-3, PZN 15- 2, The New Generation X15-5, ZV Prosec 15-1 De President 15-9, Het Paradijs 14-5, Dream Team 15-4, The Riff 14-0. Tweede divisie: Dol-fijn -Tricky Hot Shots 2-4, Team X-Roskam 5-1, The El- mo's-First Ladies 3-3. Stand: First Ladies 14-72, Het Hoeckhuys 13-70, Tricky Hot Shots 13-70, TheElmo's 13-70, Zondags- vermaak Sr 12-66, The Dino's 11-63, Team X14-46, Roskam 14-44, The Riffbit- ches 12-33, Dol-fijn 13-29. Sportprijsvragen Lucky Day: 2-4-5-13-16-25-26-31-34 -36-44-45-48-52-58-62-63-66-74- 76. (onder voorbehoud) Tennis Wintercompetitie Hoek. Vrouwen: Ador Sport-Ador 0-4, Mannen: Op in kop-Al- bertO-12. Polka Print-Goethals7-5, Man- nenduo: Lauret/Corijn-Boskreek 4-2, Boskreek-Loonstijn/Witte/Rooy 4-2, ZIV- Audenaert/van Esbroek 0-6, Riemens- /Vermeule-de Braai/van Damme 6-0, Gijsel/Dijkers-Cappendijk/van Beest 4-2, Arens/de Braal/Meijer-Blues Brothers 3- 3, Amaj-Visser5-1, Mixed: Boogaard-de Paepe 6-6, Groosman-'t Sas 7-5, Moens- Bourgondiers 4-8, Ziekenzorg-van der Plas 8-4, Jeugd: de Graaf/Pieters-Roe- land/Oostvogels 2-4, De Haas-Roew- land/Donze 6-0. Bedrijfstennis Hulst. Poule A: Elopak- Delta Sport 2-6, Poule A2: Van Voren- Verdi 4-4, Haak-Rijnberg 2-6, Poule B: ING-Luclor 0-8, Poule B2: ING-Stunt- markt 2-6, Stoffels-De Schrijver 6-2, Pou le C: Bleyenberg-Aquavia 4-4, Poule D: HAS-Welzorg 0-8, Poule D2: Bellamy- DCS 3-5, Cerestar-Stuntmarkt 3 0-8, Pou le E: Kint-Rabo 0-8, Poule E2: Den Dul- laert-Tijger Klappers 0-8, Poule C2: Yacht-Poorter 2 2-6. Stand Poule A: Delta Sport 4-26, Stanley 4-21, Zaman 4-17, Luctor4-15, Kints4-11, Elopak4-6, Poule A2: van Voren 5-26, Verdi 5-24, Rijnberg 4-16, Attent 4-16, Haak 4-12, Staal 4-10, Poule B: Dees 4-25, Dow 4-22, Luctor 5- 20, Fermont 3-11, Gemeente Axel 3-9, ING 5-9, Poule B2: Stuntmarkt 4-21, de SINT JANSTEEN - Het ver dwijnen van de wielerformatie Cycling 2000 heeft nauwelijks gevolgen gehad voor de twee Zeeuws-Vlaamse renners die er al een contract hadden gete kend. Zowel Martin Totté uit Sint Jansteen als Dennis Mar tens uit Koewacht zijn overge stapt naar de door Jelle Nijdam opgezette ploeg Team Nijdam Bloks. Cycling 2000 ging op de fles we gens gebrek aan financiële mid delen. Het gedachtengoed bij een paar bestuurders was groter dan de beurs. Totté: „Nijdam heeft ons keurig behandeld. Zo dra hij een nieuwe sponsor had gevonden, heeft hij iedereen, op een paar bestuursleden na, overgenomen." Schrijver 4-18, Stoffels 4-17, Microfil 4- 16, Electron 4-15, ING 2 4-9, Poule C: LRM 4-22, Bleyenberg 5-21, Aquavia 20, Stuntmarkt 2 4-17, HAS4-12, HAS 24-12, Pgule C2: Yacht 5-26, KPS 4-21, Poorter 2 5-19, Roctus 4-14, Cockpit 4-12, Quistnix 4-12, Poule D: Welzorg 5-30, Fortis 4-22, Metako 4-14, Final Soft Ware 4-14, HAS 5-14, Poppe 4-10, Poule D2: Stuntmarkt 3 4-27, Knape 4-20, Bellamy 4-16, DCS 4- 14, Cerestar 4-13, Bun 4-6, Poule E: Rabo 4-25, Ventura 4-22, Van Etten 4-19, Rabo Kloosterzande 4-17, Kint 4-8, Mammoet 4-5, Poule E2. Tijger Klappers 5-31, Golff 4-23, Den Dullaert 5-17, Clingemix 4-15, Wabeko 4-10, Rabo Hulst 2 4-8. Goes. Zeeuwse indoorkampioenschap pen. VEB2: A. Atoon-B. Zwanenburg 16-2. A. Atoon-A. Ketting 11-4. VEC2: L. Dingenout-A. Blok 8-5, K. van Eenen- naam-J. Davidse 12-5. VED2: A. Heij- ens-N. van de Zande 10-3. MEB1: V. Greeve-G. Lau 8-5, B. de Nijs-E. Jansen 6-5. MEB2: M van Kuijk-D. van Tuijl 11-5, S. Huis in 'tVeld-S. Vermeulen wo, O. Molopodis-P Godrie 10-4. MEC2: T. - Kreukniet-R.van Gilst 8-7, J. Meijer-D. Ruitenbeek 10-7, P. Felius-B. Smits 7-5, S. van As-F. Feijtel 7-4, J. Bish-J.Dhoo- ge 11-5, A. Heeres-B. Felius8-5, E. Gide- onse-A. Kuijl 11-4, J.Dhooge-M. Goe- seije 12-4, M. Ketting-F. Thissen 12-2, M. Flikweert-M. Ketting 7-4, R. de Klerk-M. Joosse 8-7, J. Bish-R. Tax 9-6, E. Gideonse-P. van Hoeve 9-5,1. van der Bel-M. van der Steen 11-5. MED1: R. de Bokx-A. Eijke 13-5, G. Fabri-E. van der Does 7-4, N. de Water-P. Bunt 11-7, R. Alders-G. Fabri 14-1, J. Dhooge-R. de Bokx 8-7. MDB: Van Hoof/Slagboom-AI- mekinders/Van Tuijl 14-6. GDC1: Atoon- /Goudt-Freijser/van der Mee 10-6. GDD1: Le Duc/Le Duc-Van de Vrie/Van de Vrie 13-4. GDD2: Meerhoff/Beuns- -Van Kluij/Raats 10-7. Rolstoel: J. Kooman-E. Eenhoorn wo, B. Traas-E. Eenhoorn wo. Voetbal Eredivisie: RKC - PSV 2-1. Stand aan kop: 1. Ajax 20-42, 2. PSV 22-40, 3. Feye noord 19 -39,4, Heerenveen 21-36, 5. FC Utrecht 21-34, Volleybal Recreatieve competitie in Sas van Gent. Vrouwen: Esplanada 2-Stoffels 0- 3 (13- 25 17-25 17-25), Savok-Place du Marche 2-1 (24-26 25-15 25-22). Gemengd: Savo- k/Avesta-Gerrit de Jonge 1-2(24-26 25-22 14-25), Acke-C-Line 1-2(25-22 19-25 14- 25), 'tKliekske-Garage Bode 0-3(15-25 11-25 8-25), Savok/ABN Amro-Fabricom 3-0(25-12 25-21 25-23), Gilderakkers- Stoffels 1-2 (26-24 24-26 22-25). Stand. Vrouwen: Savok 2 12-28, Stoffels 12-28, Swagemakers 10-23, Place du Marche 12-14, Esplanada 12-12, Savok 12-11, Es planada 2 11-4. Gemengd: Garage Bode 13-30, Acke 13-26, C-Line 13*26, Stoffels 12-23, Fabricom 13-21, Savok/ABN Am- ro 11-21, Jeffrey's 12-17, Savok/Avesta 11-15, Gilderakkers 13-14, Gerrit de Jon ge 12-8, 't Kliekske 13-3. Zaalvoetbal Zeeuws-Vlaanderen. Tweede klasse: Bakkerland Terneuzen-De Pieper 2-5, De Gravin-Dow 10-4, HKC-De Ruyter 8-7, Marmara du Puy-Pays de Mer 6-4, Mari net-Morres 2 2-2 Stand: De Gravin 16- 41, DPO/Driewegen 15-36, De Pieper 16- 33, Pays de Mer 15-26, Marmara du Puy 15-21, De Ruyter 16-20, Dow 15-19, HKC 16-19, Marinet 15-11, Bakkerland Tern. 15-10, Morres 2 16-10. woensdag- Voetbal Eredivisie: Feyenoord-Fortuna Sittard, Roda JC-FC Utrecht, NAC-Sparta. Eerste divisie: TOP-GA Eagles.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 41