PZC Schelde ontfutselt Poseidon punt Werner Bisschop loopt uit Veertien mannen strijden om hoogste Zeeuwse tennistitel Boogaert behoudt biljarttitel in libre Boonman en Geensen zwemmen naar goud Freire snelste sprintkanon 13 Chris Ysebaert scoort viermaal Nijpjes-tweeling weer klasse apart Danny Bisschop heeft de dag van zijn leven uitslagen agenda dinsdag 5 februari 2002 door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De waterpo- loërs van De Schelde hebben een punt behaald in de uitwed strijd tegen Poseidon: 6-6. Gan ze won thuis van WPC '98 3 met 8-6. Bij de vrouwen won De Schelde bij RZ met 7-6, terwijl Stormvogel met 7-4 verloor bij Hieronymus. De mannen van Stormvogel speelden niet we gens werkzaamheden aan het Vlissingse zwembad. Poseidon - De Schelde 6-6: Om dat de junioren van Schelde de belangrijke wedstrijd tegen PSV moesten spelen, reisde het mannenteam slechts met acht spelers af naar Ridderkerk. Maar Schelde kende daar een ijzersterke start en liep snel uit naar een 3-0-voorsprong, voor dat Poseidon iets terug kon doen: 3-1. Ook de tweede perio de was voor Schelde, dat uitliep naar een 5-2-voorsprong. Daar na kreeg Schelde conditioneel wat problemen, waardoor het uiteindelijk niet verder kwam dan een 6-6-gelijkspel. Scores De Schelde: Chris Ysebaert 4 en Bram van de Heuvel 2. van onze sportredactie KAPELLE - Jacqueline Boon man van Bevelanders en Milou Geensen van De Schelde heb ben in de derde ronde van de na tionale Speedo-jaargangwed- st rij den bij de mini oren 5 ieder drie zwemonderdelen gewon nen. Boonman deed dat in Ka- pelle en Geensen in Oostburg, waar de leden van de Zeeuws- Vlaamse zwemclubs tegen el kaar uitkwamen. In Oostburg was niet, zoals ge bruikelijk, Shanyra van Bam- bost uit Terneuzen het meest succesvol, maar haai- ploegge note Milou Geensen. Zij won bij de minioren 5 tot drie keer toe met flinke voorsprong haar zwemnummers. De wat zieke Van Bambost wil de haar kansen op plaatsing voor de landelijke finale niet. verspelen en kwam nog wel uit op de schoolslag. Dit nummer won ze wel, maar ze moest zich daarna voor de vlinderslag toch afmelden. Naomi Smits van De Bruinvis pakte daar de winst in een tijd van 1.22,06. Voorde na tionale Speedo-wedstrijden, die over drie weken in Leiden worden gehouden, heeft Shany ra van Bambost zich al ge plaatst voor vijf onderdelen. Yair Klazen van De Stormvogel had bij de oudste jeugd op de vlinderslag geen enkele tegen stand en won in de voor hem wat matige tijd van 1.23,75. Op de schoolslag werd hij met één handslag geklopt door J org Por- tegies van Luctor, de specialist op deze slag. Ook Klazen mag in Leiden starten op vijf onderde len. Stefan Roovers van De Ganze viel op bij de minioren 3 en 4. Hij won twee nummers, maar werd op de vrije slag geklopt door zijn clubgenoot Sander van Nieu- wenhuijzen. Die had ook op de wisselslag een aanzienlijk bete re tijddan Roovers, maar werd gediskwalificeerd op het onder deel vlinderslag. Jacqueline Boonman van De Bevelanders won bij de minio ren 5 drie onderdelen. Krista Vaes van Onderdak uit Zierik- zee won de schoolslag bij de oudste speedo-jeugd. De Spee- do-ploeg van De Schelde heeft zich als vijfde geplaatst voor de nationale finale van de Speedo Club Meet, die op 18 maart in Zaandam wordt gehouden. Ganze - WPC '98 3 7-4: In een stevige pot polo was het Ganze dat in de eerste periode te veel kansen miste. Daardoor kwam WPC '98 3 in de eerste periode op 1-2 te staan. Ook in de tweede periode sprong Ganze niet zorg vuldig met de kansen om, WPC'98 3 liep daardoor zelfs uit naar 2-4. Toen keeper Marcel Peeters vanwege aanmerkingen op de scheidsrechter het water werd uitgestuurd, stapelden de problemen zich voor Ganze nog verder op. Jan Joris Joos nam Peeters' plaats in en deed dat goed. Omdat Ganze ook voorin weer wat doeltreffender was, klommen de Goesenaren uit het dalletje en sleepte de ploeg een 8-6-zege binnen. Scores Ganze: Maarten Buijs 5, Cheyenne van Berkel 2 en Piet Schop 1. RZ - Schelde 6-7: De vrouwen van Schelde speelden een moei zame wedstrijd, waarin het ech ter wel steeds een voorsprong nam. Maar RZ vocht zich elke keer weer binnen een tiental se conden langszij. Via 2-2 werd het 4-4 eind tweede periode. Schelde bleef tegen zichzelf vechten, waardoor de beslissen de tik lang uitbleef voor RZ. Ze ventien seconden voor tijd kwam-ie dan toch. Schelde maakte 7-6, de tijd was te kort voor RZ om voor de zevende keer in departij op gelijke hoog te te komen. Scores De Schelde: Rowena Wit kamp 4, Sandra Segers 2, Els Heemskerk 1 Hieronymus-Stormvogel 7-4: Na de 8-2-nederlaag in Vlissin- gen leverde Stormvogel ditmaal wel een goede wedstrijd af. Van wege uitstekende reddingen van de Hieronymus-keepster raakte de Vlissingse vrouwen echter maar niet voorbij de Roo sendalers: 3-3 eind derde perio de. In de laatste periode betaal de de jeugdige Stormvogel- ploeg de tol voor de vele inspan ningen. Hieronymus speelde de wedstrijd sterk uit en won toch nog verdiend met 7-4 Scores Stormvogel: Tessa Simon en Natasja Swennen 2. van onze sportredactie GOES - De animo voor de Zeeuwse indoortenniskampi- oenschappen die gisteren in Goes zijn begonnen, is weer groot. Aan het evenement dat tot zondag doorloopt, nemen 296 spelers deel. Daarmee is het toernooi volgens organisator Hans Ganseman nagenoeg volgeboekt. Van maandag tot en met vrijdag wordt van 16.30 uur tot 23.30 uur gespeeld, op zaterdag van 9.00 uur tot 23.00 uur en op zon dag, de finaledag, van 9.00 tot 16.30 uur. Opvallend groot is de belang stelling van de mannen in de hoogste klasse: veertien spelers komen in actie op Bl-niveau. Dat aantal had nog hoger kun nen zijn wanneer ook de Zeeuws-Vlamingen zich had den ingeschreven. Hans Ganseman: „Het is bij voorbeeld jammer dat Duncan en Dylan Blackman niet mee doen. Ik heb begrepen dat zij vanwege verplichtingen op school niet naar Goes kunnen komen. Dat is een traditioneel probleem. Vaak doen de Zeeuws-Vlamingen niet mee aan het ZK." De talentvolle Alexander Non- nekes gaat in deze klasse als fa voriet van start. De Goesenaar die binnenkort een A-licentie hoopt te krijgen, kan onder meer concurrentie verwachten van Johnny Quaak uit Burgh- Haamstede. Quaak is als tweede geplaatst. Goesenaar Virgil Greeve en Vlissinger Mare Feli- us zijn als derde en vierde inge schat. Vrouwen De interesse bij de vrouwen is een stuk geringer. Het schema in hun hoogste klasse, net als bij de mannen de BI, telt slechts vijf namen. „Bij de vrouwen zijn in Zeeland minder BI-spelers dan bij de mannen. Als er dan een paar afvallen, valt dat meteen op", weet Hans Ganseman. Zijn dochter Marjan is dit jaar niet van de partij, net als titelhoud- ster Luciënne Sigmond. Volgens Ganseman kost het steeds meer moeite om spelers uit de hoogste klassen enthousi ast te maken. „Dat heb je kun nen zien tijdens de zomertoer- nooien, maar ook bij de laatste indoortoernooien. Spelers wor- door Lucien Roelandt KAPELLE - Met twee over winningen stal Diana van de Hummel tijdens de dressuur- wedstrijd van RV De Braan jenhoek in de klasse L2 de show. In de klasse M2 eisten Jessica en Chantal Nijpjes in Kapelle weer maar eens een dominerende rol voor zich op. Jessica toonde zich met twee overwinningen de beste van de Middelburgse tweeling. In de klasse Ml bleek er tegen Evelien Lenaerts geen kruit gewassen. In de eerste proef van de klas se L2 was Diana van de Hum mel met Never Know de enige die een winstpunt scoorde. De amazone uit Koudekerke stuurde de Einstein-nakome- ling met 156 punten naar het oranje lint. Ook in de tweede proef leek het er op dat Diana van de Hummel als enige in aanmerking zou komen voor een bonuspunt. Maar het was Ida Sinke uit Yerseke die O di Capri met 156 punten naar de tweede plaats stuurde. Waar de zestienjarige twee ling Nijpjes aan de start ver schijnt, rest de concurrentie doorgaans slechts de rol van kruimeldief. Dat was ook in manege De Braanjenhoek het geval. In de klasse M2 moest de hoofdstedelijke tweeling hun nieuwste aanwinst Ma- quire delen. Jessica reed als eerste in de eerste proef en veroverde 159 punten. Chantal kwam ver volgens een puntje tekort om haar zus van de leiding te ver- dringen. Digna Van Liere wist met Ipcylon (154 punten) de gezusters Nijpjes het dichtst te benaderen. In de tweede proef zette Van Liere met 157 punten de twee veelvraten uit Middelburg enigszins onder druk. Het tweetal wist daar echter uit stekend mee om te gaan. Met 162 punten behaalde Jessica Nijpjes haar tweede zege van de dag. Chantal legde met 159 punten beslag op de tweede plaats. Evelien Lenaerts stond in eer ste instantie op de wachtlijst, maar bemachtigde op het laatste moment alsnog een startbewijs. Een kans die de Vlissingse met beide handen greepIn de eerste proef stuur de ze Ommar met 173 punten in de klasse M1 naar het oran je lint. Dat was naar later bleek geen toevalstreffer, gezien Le naerts zich met 176 punten ook in de tweede manche de beste toonde. Zij werd op een straatlengte gevolgd door Yvonne Goetheer, die met Frankie Boy met respectieve lijk 160 en 162 punten in beide proeven de tweede plaats op eiste. den vaak door de organisatie benaderd, maar schrijven zich om uiteenlopende redenen toch niet in." Rolstoelers De 296 tennissers (180 mannen en 116 vrouwen) zijn ingedeeld in 33 klassen (waaronder één voor rolstoelers) in het enkel- en dubbelspel. Zij zullen in totaal 282 wedstrijden spelen. Tot de finales duren de partijen één uur, in de finales wordt om twee gewonnen sets gespeeld. De Zeeuwse indoorkampioen schappen tennis worden ge speeld in de hal van Schelde International aan de Verrijn Stuartweg te Goes. Oscar Freire boekte gisteren op Mallorca zijn eerste zege van het seizoen. foto Oscar Pipkin/EFE van onze sportredactie CALA MILLOR - De Spaanse wereldkampioen Oscar Freire (Mapei) heeft gisteren de tweede etappe in de Ronde van Mallorca gewonnen. Freire was na 154,2 kilometer tussen Cala Rajada en Calada Mi llor de snelste in de massasprint. Hij bleef zijn ploegmaat Tom Steels en de Duitser Er ik Zabel (Telekom) voor. Zabel wordt de nieuwe leider. Rudie Kemna, de sprinter van Bankgirolo terij, eindigde als vierde. Steven de Jongh (Rabo bank) werd zesde. EFE door Alex Krappen TILBURG - Normaal is Dan ny Bisschop niet zo'n hoog vlieger in de landelijke C- klasse, maar de tafeltennis ser uit Kloosterzande had dit keer alles mee. In de wedstrijd Irene - Arne- muiden speelde hij beter dan ooit, bovendien begrepen zijn tegenstanders niets van de door hem gehanteerde ef fectvolle speelwijze. Met drie zeges stond hij dan ook aan de basis van het 5-5-gelijk- spel in Tilburg. Wilbert Pop- pe scoorde één punt en ook het dubbelspel eindigde in Arnemuids voordeel. Vriendenschaar 't Zand deelde in de kampi- oensgroep de punten met het Goudse Vriendenschaar. Ar jan Jonkman bleef ongesla gen, Stefan de Groot won twee partijen. Wesley Weg man kon opnieuw geen potje winnen. In de A-klasse won Alwin van de Kop opnieuw al zijn partijen. Twee zeges van Michel Sperling, één van Michael Zwemer en de over winning in het dubbelspel zorgden voor een 7-3-over- winning voor MZ op Rijnsoe ver. De SAR-meiden bleken her steld van de ziekte van vorige week en sloegen Luto 2 met 8-2 van de tafel. Audrey Koole bleef ongeslagen, La- cey Koóle en Simone de Klerk moesten beiden één te genstander feliciteren. In de meisjes landelijke B- klasse deed Arnemuiden het iets beter dan vorige week. In de uitwedstrijd tegen TOV wonnen Griselda Meerman, Melissa Schroevers en inval ster Lianne Meulenberg al len één partij. Het resultaat was een acceptabele 7-3-ne- derlaag. van onze sportredactie VLISSINGEN - In de veertien de wedstrijd van deze competi tie ging Steen vorige week voor het eerst onderuit. Meto bleek met 4-2 te sterk, maar topscorer Werner Bisschop scoorde wel voor de Zeeuws-Vlamingen. Steen pakte de draad vervol gens weer op en Bisschop trok de stijgende lijn opnieuw door. Met zijn 26e treffer van dit sei zoen leidde hij Steen nipt langs HSC'28: 2-3. SCO- Voor Werner Bisschop hield het winnende doelpunt tegen HSC'28 in, dat de inwoner van IJzendijke voor de achtste com petitiewedstrijd op rij tot scoren kwam. Met de treffer vergrootte hij te vens zijn voorsprong op de num mer twee Patrick Ketting in het Zeeuws topscorersklassement. Ketting kwam met WHS niet in actie en zag Erik de Groene (één treffer tegen Sparta Nijkerk) weer iets dichterbij komen. Datzelfde geldt voor nummer vier Winand van Haelst (twee keer trefzeker tegen Aarden burg), Hoek-spits Rieno van Oost (één doelpunt), Antoine Thoen (HW'24, twee keer) en Bart van Steveninck van Yerse ke, die één keer scoorde in het met 2-1 verloren duel met Klun- dert. Dc topscorerslijst ziet er als volgt uit: 1. Werner Bisschop (Steen) 26; 2. Patrick Ketting (WHS) 18; 3. Erik de Groene (Kloetinge) 17; 4. Winand van Haelst (Hulsterloo) 15; 5. Rieno van Oost (Hoek), Antoine Thoen (HVV'24), Bart van Steveninck (Yerseke) en Christiaan Boon (Apol lo' 69) allen 14; 9. Edivin Arens (Kruiningen) en Corné de Frel (Noad'67) beiden 13; 11. Edwin Leonhart (Dauivendaele) en Patrick Koppejan (De Meeuwen) beiden 12; 13. .lan Leendertse (Bevelanders) 10; 14. Jacco den Hamer (Zaamslag), Jaap den Doelder (AZVV), Adriaan van de Plasse (Yerseke), Johnny Lensen (HW24), Ko Brand (Dom burg), Wilco van Eijzeren (Dom burg) en Vincent de Rijke (Walche ren) allen 9; 21. Ronald Ziajdwegt (Kloetinge), Paid Bom (SSV'65), Frank Goedegebure ('s-Heer Arendskerke), Martin Kiesenberg ZSC'62Eddy van den Bosch (HVV'24), Alex Meijer (Axel) en lemke Kuiper (Walcheren) allen 8; 28. Wilco de Valk (Kloetinge), Ferry Alfons (Oostkapelle), Marco Goede gebure ('s-Heer Arendskerke), Peter Kepers (Rillandia), Peter Hamelink (Terneuzense Boys), Robbie Jonk man Terneuzense Boys), Danny van de Velde (Terneuzense Boys), René Schreuder (Veere), Rian Peene (GPC), Henri Guingo (GPC), Arnold Krijger (De Meeuwen), Stefan Wielemaker (VCK), Arjen Oostdijk (Zaamslag), Brian Verhulst (Bres kens), Jacco de Kok Goes), Evert Ei- door Jan Roovers TERNEUZEN - Nadat hij vorig seizoen al kampioen hoofdklas se libre van het district Zeeuws- Vlaanderen was geworden, ging biljarter Jo Boogaert van De Kastanje uit Kloosterzande dit weekeinde op herhaling. In de finale van de driedaagse titel strijd zette hij Jan de Rechter (ook vorig jaar finalist) aan de kant: 180-83 in dertien beurten. Boogaert bleef daarmee onge slagen en mag half maart naar de gewestelijke eindstrijd op Schouwen-Duiveland. De bekroning van de finalepar tij werd gevormd door een serie van 108 caramboles. Het was bij 40-130 meteen de genadeklap voor zijn tegenstander. „Ik kon de finale vrijuit spelen omdat Jan (de Rechter) al had laten we ten niet naar het gewest te zul len gaan", aldus de winnaar. Met slechts drie van de acht fi nalisten die het moyenne van de hoofdklasse (7.00) haalden, kende de titelstrijd een aarze lende start. Jan de Rechter en titelverdediger Jo Boogaert vonden meteen daarna met overwinningen in minder dan twintig beurten wel het goede ritme. Na drie ronden wisten De Nijs, Goethals, Mahu en Geir- land al dat er voor hen slechts een figurantenrol was wegge- legd. Geirland sputterde nog wel even tegen, maar de dertig beur ten die hij nodig had om van Everaert te winnen (180-98), gaf al aan dat de speler van BW uit Terneuzen niet in de vorm ver keerde om in deze eindstrijd een rol van betekenis te spelen. Na zijn derde verliespartij dacht een vrijuit spelende Geirland in een 'demonstratiepartij' tegen George Mahu (180-46 in 6 beur ten, moyenne 30.00) zich met een serie van 111 al te verzeke ren van de troostprijs voor de hoogste serie. Voor Marijn Geirland was het een bevestiging van de nog al tijd aanwezige klasse. De drie koplopers (De Rechter, Boog aert, Aerts) hadden daar geen boodschap aan. Zij gingen voor het kampioenschap. De Rechter en Aerts (die een halve degrada tie wegwerkte) deden dat in de vierde ronde overtuigend. Mahu liet Boogaert daarin nog net ontsnappen (177-180). Nadat Eddy Aerts door twee nederla gen uit het kop groep je was weg gevallen, dienden Boogaert en De Rechter zich na een ongesla gen reeks aan voor de finaleron de. Het zou een uitsmijter op niveau worden. Een tot dan onzichtba re Willy de Nijs liet in de derde beurt tegen George Mahu een serie van 139 noteren, op tafel twee haalde Francois Everaert tegen Eddy Aerts uit met een se rie van 94 en de serie van 108 van Jo Boogaert bezorgde Jan de Rechter de definitieve knock-out. Judoka Jacobsen verovert goud in Gilze-Rijen GILZE-RIJEN - Jeffrey Jacob sen uit Oost-Souburg heeft tij dens de Zuid-Nederlandse kampioenschappen judo goud gepakt in de klasse over de hon derd kilogram. Clubgenoot bij Judo-Ryu Van Schaik en plaatsgenoot Markus Vinke werd tijdens de titelstrijd voor j udoka 's onder t wintig j aar tweede in de klasse tot 81 kilo- gram. Carla Rammelaere uit Breskens legde in de klasse tot 63 kilogram beslag op de bron zen plak. Autosport Daytona Beach (VSt). 24 uur van Dayto- na. Eindstand: 1. Theys/Lïenhard/Baldi/ Papis (Bel/Zwit/lta/lta) Dallara Judd 716 ronden, 2. Smith/Matthews/Sharp/Gor- don (GBr/VSt/VSt/VSt) Riley Scott712,3. Lazarro/Rand/Borcheller/Kelleners (VSt/VSt/VSt/Dui) Nissan 697. Basketbal New York. NBA. Dallas Mavericks - LA Lakers 94-101, Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings 107-112, Boston Cel tics - LA Clippers 104-91, Memphis Grizz lies - Charlotte Hornets 79-97, New York Knicks - Miami Heat 83-94, Orlando Ma gic - San Antonio Spurs 98-105 nv, Was hington Wizards - Indiana Pacers 109-89, Golden State Warriots - Phoenix Suns 97-98, Portland Trail Blazers - Chicago Bulls 101-96. Handbal Vrouwen, eerste klasse: GSC-Helius 14- 22, Snelwiek-Ventura 3 12-4, Spirit-Uni- tas 17-20. Tweede klasse. Oliveo-Olym- pus 15-5. Mannen, eerste klasse: GSC- Helius 13-25,HVOS-Snelwiek 3 20-23, Oliveo-Saturnus'72 2 19-22. Tweede klasse: CTR'2000 2-Atomium 3 24-17, HVOS 2-Snelwiek 4 18-19. Derde klasse: GSC 2-Achilles 24-33. Vierde klasse: CTR'2000 4-EMM 3 17-13. Paardensport Hulsterloo-spits Winand van Haelst trof dit weekeinde tweemaal doel en kwam daardoor op vijftien treffers. foto Charles Strijd kenhout (Zeelandia Middelburg), Michel de Ruijsscher (IJzendijke), Simon Boogaard (Bruse Boys), Ja cob van den Berge (Bruse Boys) en Niels van de Moezel (ZSC) allen Kapelle Dressuur RV De Braanjenhoek. Paarden klasse Z1/Z2: 1. Anouk Erwich, Levi (Paardebloem) 181; 2. Martijn Ha- rinck, HIS Mid Night (Z-Bev.) 181, 3. Caro line Kodde, Monday (Z-Bev.) 173. Klasse M2: 1. Jessica Nijpjes, Maquire (Se-Ros) 159; 2. Chantal Nijpjes, Maquire (Se-Ros) 158; 3. Digna van Liere, Ipcylon (Z-Bev.) 154. Klasse Ml: 1. Evelien Lenaerts, Om- mar (Scheldestad) 173; 2. Yvonne Goet heer, Frankie Boy (Weelr.) 162; 3. Hennie Koens, Wirza (Weelr.) 158. Klasse L2: 1. Diane van de Hummel, Never Know (Gouwe Reyers) 156; 2. Simone van Hoe pen, Plain's Astra (Weelr.) 154.3. Ida Sin ke, O di Capri (Weelr.) 151. Klasse L1: 1. Brenda de Rave, Gentle Jolly (Allround) 159; 2. Liesbeth van Drie, Goliath (All round) 158; 3. Danielle de Waal, Maaike (Allround) 156. Tweede proef paarden klasse Z1/Z2: 1. Caroline Kodde, Monday, 180; 2. Anouk Erwich, Levi, 177; 3. Ida Sinke, Liaison, 177. Klasse M2: 1, Jessica Nijpjes, Ma quire, 162; 2. Chantal Nijpjes, Maquire, 159; 3. Digna van Liere, Ipcylon, 157. Klasse M1: 1. Evelien Lenaerts, Ommar, 176; 2. Yvonne Goetheer, Frankie Boy, 162; 3. Dicky Wieringa, Nidurmie (Weelr. 159. Klasse L2:1. Diane van de Hummel, Never Know, 160; 2. Ida Sinke, O di Capri, 156; 3. Debbie Jansen, Jerom (Allround) 155. Klasse L1:1. Danielle de Waal, Maai ke, 167; 2. Jose Westerhof, Nimtod (Os- sendrecht) 157; 3. Elisabeth de Jong, Narcis (Braanjenhoek) 152. Sportprijsvragen Lotto 5. Jackpot (8.533.593 euro), hoofd prijs (500.000 euro), 2e (75.000 euro) en 3e prijs (50.000 euro): geen winnaars; 4e prijs (1000 euro): 9 winnaars; 5e prijs (500 euro): 68 winnaars. Lucky day: 3 -15 -16 - 21 - 25 - 28 - 32 - 38 - 41-49-52-54-55-56-60-61-66-67-68- 77. (onder voorbehoud) Tennis Goes. Zeeuwse indoorkampioenschap pen. HEB1: Virgil Greeve-Gareth Lau 8-5. HEB2: Michiel van Kuijk-Dennis van Tuijl 11-5, Orestis Molopodis-Peter Go- drie 10-4 HEC2:Tjerry Kreukniet-Roelof van Gilst 8-7, John Meijer-Daan Ruiten beek 10-7,Pim Felius-Bas Smits 7-5, Sander van As-Frank Feijtel 7-4, Jaimy Bish-Jurrie Dhooge 11-5, Arjan Heeres- -Bas Felius 8-5, Emiel Gideonse-Abe Kuijl 11-4, Jean Dhooge-Mike Goeseije 12-4, Michiel Ketting-Frank Thissen 12-2, Rens de Klerk-Michael Joosse 8-7, Jaimy Bish-Remy Tax 9-6, Emiel Gideonse-Peter van Hoeve 9-5, Ingmar van der Bei-Martin v/d Steen 11-5. HED1: Remco de Bokx-Arvid Eijke 13-5, Glenn Fabri-Erwin v/d Does7-4, Nielsde Water-Patrick Bunt 11-7, Roeland Al ders-Glenn Fabri 14-1. DEB2: Audrey Atcon-Bianca Zwanenburg 16-2. DEC2: Leontine Dingenout-Aletta Blok 8-5, Kim van Eenennaam-Janine Davidse 12-5. DED2+: Annelies Heijens-Nora van de Zande 10-3. GDD1: Nicole Ie Duc/Hans Ie Duc-Cees van de Vrie/Petra van de Vrie 13-4. HDB: Dmitri van Hoof/Thijs Slagboom-Rob Almekin- ders/Dennis van Tuijl 14-6. GDC1: Mel- vyn Atoon/Kimberley Goudt-Ellis Freijs- er/Ricardo van der Me 10-6. GDD1: Nicole Ie Duc/Hans Ie Duc-Cees van de Vrie/Petra van de Vrie 13-4. GDD2: Lian Meerhoff/Raoul Beuns-Mariëlle van Kluij/Bart Raats 10-7. Voetbal Hoofdklasse B. Stand tweede periode (9 wedstr.): JVC Cuijk 7-19, TOP 5-11, Ge- mert 6-11, FC Vinkenslag 6-11. UDI'19/Beter Bed winnaar eerste perio de. Derde klasse A. Stand tweede perio de (7 wedstr.): Patrijzen 6-13, Breskens 5- 11, DOSKO 5-8, RCS 5-8, Goes 4-7. HVV'24 winnaar eerste periode. Vierde klasse A. Stand tweede periode (7 wedstr.): Hulsterloo 6-14, Domburg 6-14, IJzendijke 5-8, Walcheren 5-8. Hontenis- se winnaar eerste periode. Vierde klasse B. Stand tweede periode (7 wedstr.): Steen 6-15. DIVO 5-9, DIOZ 5-9. BSC win naar eerste periode. Vijfde klasse A. Stand tweede periode (7 wedstr.): Vo gelwaarde 5-15, Sluis 5-10, Koewacht 5- 10. Oostburg winnaar eerste periode. Vijfde klasse B. Stand tweede periode: Luctor'88 5-13, Renesse 4-10, Vosmeer 4- 9. De Noormannen winnaar eerste perio de. Afrika Cup, kwartfinales. Kameroen - Egypte 1-0 (0-0). 62. Mboma 1-0. Scheidsrechter: Daami (Tun). Aantal toeschouwers: 11.000. Senegal - DR Congo 2-0 (1-0). 31. Diao 1- 0,86. Diouf 2-0. Scheidsrechter: Messina (Ita). Rode kaart: 88. Tekumu (DR Congo). Aantal toeschouwers: 15.000. Wielrennen Ronde van Mallorca, tweede etappe. Ca la Rajada-Cala Millor: 1 Freire (Spa) 154 kilometer in 3.32.11 (44,5 km/u gemid deld), 2. Steels (Bel). 3. Zabel (Dui), 4. Kemna (Ned), 5. Ruskys (Lit). Algemeen klassement: 1. Zabel 5.10.23, 2. Steels, 3. Kemna, 4. Galvez (Spa), 5. Ruskys. Ronde van Langkawi. Vierde etappe, Ta- pah-Bentong: 1. Di Biase (Ita) 176,4 kilo meter in 4.16.03 (41,34 km/u gemiddeld), 2. Hunter (ZAf), 3. Amorison (Bel), 4. Pi- chon (Fra), 5. Kam-Po Wong (HKo). Alge meen klassement: 1. Hunter, 2. Munoz (Col) 1.39,3. Scinto (Ita), 4. Pichon 1.50,5. Mizbani (Mal) 2.24. Zwemmen Speedo-jaargangwedstrijden, Oost burg: Jongens: 100 meter rugslag minio ren 5: 1. P. Cornelis (ZVS) 1.26,40, 2. M. van Gremberghe(ZCK) 1,27,98,3. V. Key- mel (ZVS) 1.37,25.100 meter schoolslag minioren 6: 1. A. Eversdijk (Otters) 1.32,34, 2. D. Kunne (SCH) 1.34,47, 3. J. de Reus (SCH) 1.39,82. 50 meter vlinderslag minioren 3 en 4: 1. R. van Doeselaar (ZCK), 2. S. Boidin (ZVS) 51,53, 3. S. Dubois (ZVS) 54,13. 200 me ter wisselslag minioren 5:. 1. M. van Gremberghe (ZCK) 3.09,66,2. P. Cornelis 3.14,53, 3. E. de Jong (SCH) 3.15,84.100 meter vlinderslag minioren 6: 1. D. Kun ne 1.33,66, 2. J. de Reus 1.38,63, 3. J. de Jonge (ZVS) 1.39,18. 100 meter rugslag minioren 3 en 4:1 B. van Houwelingen (SCH) 1.28,60, 2. R van Doeselaar 1.43,22, 3. M. Pater (ZVS) 1.45,04. 100 meter vrije slag minioren 5:1E. de Jong 1.21.20.2. M. van Gremberghe 1.22,06,3. J. Boekhorst (ZVS) 1.24,62 Meisjes: 100 meter rugslag minioren 5:1 M. Geensen (SCH) 1.31,65, 2. V. Snouwaert (SCH) 1.32,71, 3 E Bral (ZCK) 1.36,35 100 me terschoolslag minioren 6:1 S. van Bam bost (SCH) 1.28,89, 2 A. Lafort (SCH) 1.31.51.3. N. Smits (BRU) 1.34,73 50me ter vlinderslag minioren 3 en 4:1. K. van Boevere (ZVS) 50.34, 2. L. Alewijnse (SCH) 53,01, 3. B. de Pooter (SCH) 54,69. 200 meter wisselslag minioren 5:. 1. M. Geensen 3.14,10, 2. L. Bezemer (SCH) 3.22,85, 3. L. Lauret (SCH) 3.29,47. 100 meter vlinderslag minioren 6:1 N. Smits 1.22.06.2. A. Lafort 1.32,42,3. M. Baecke (ZVS) 1.39,78. 100 meter rugslag minio ren 3 en 4:1 M. Picavet (ZCK) 1.41,44,2. L. Alewijnse 1.49,01,3. K. de Boevere (ZVS) 1.51,96. 100 meter vrije slag minioren 5: 1. M. Geensen 1.21,35, 2.N. Koole (SCH) 1.24.70.3. L. Bezemer 1.27,80. dinsdag_ Eredivisie: RKC - PSV. Voetbal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 41