Routine HVV geeft de doorslag Clinge loopt in de val Zaamslag onderuit in Krabbendijke Dubbeldam thuis in nieuw gezelschap Koploper Oostburg vernedert Koewacht Hulsterloo heeft in Aardenburg aan één helft genoeg 19 Droomstart helpt Zeeuws-Vlaamse koploper langs RCS: 4-1 Terneuzen BI wint in Den Bosch Vierde zege op rij Aardenburg BI Opnieuw winst voor HVV'24 Cl Titelkandidaten Hulst winnen weer Tweede punt zaalvoetballers IZV De Vreeze en Alleman blijven bij Oostburg maandag 4 februari 2002 door Jurgen Naeye HULST - Met twee doelpunten in de eerste vijf minuten legde HVV'24 in het thuisduel met RCS de basis voor een verdien de, maar geflatteerde 4-1-zege. De bezoekers liepen na de vroe ge tegentreffers achter de feiten aan en kwamen die klap, on danks het feit dat zij nog goede mogelijkheden kregen, niet meer te boven. RCS-trainer Rinus Zegers stap te met gemengde gevoelens het veld af. Zijn ploeg stond in de openingsfase te slapen, waar door de kansen op een goed re sultaat al snel waren verkeken. Na deze domper zetten de Oost- Souburgers de achtervolging in, maar verder dan de aanslui tingstreffer kwamen zij niet. Uiteindelijk gaf de routine van HW'24 de doorslag. „We waren niet wakker achter in en hebben daardoor de slag verloren", zei Zegers. „Tijdens de warming-up sloop er een vorm van loomheid in de ploeg en dat is genadeloos afgestraft. Na rust oefenden we meer druk uit en kwamen we al snel op 2-1 Dan krijg je weer hoop op een goed resultaat, maar omdat de gelijkmaker uitbleef, zakte ons spel steeds verder weg." De thuisploeg kende dankzij doelpunten van Antoine Thoen en Harm Rietjens een droom start. Vier minuten na het eerste fluitsignaal soleerde Angelo Verbraeken door de RCS-defen- sie, waarna hij Thoen een niet te missen kans bood. Eén minuut later schoot Harm Rietjens van af twintig meter de bal snoei hard achter de verbouwereerde doelman Jacco Nelen. Handsbal Een afstraffing dreigde voor de bezoekers, maar de Oost-Sou burgers hei-pakten zich en kre gen na een kwartier een uitgele zen mogelijkheid er weer een wedstrijd van te maken. Kees Westerweele mocht na een handsbal van Antoine Thoen vanaf elf meter aanleggen, maai de aanvoerder van RCS zag zijn inzet gekeerd door doelman Jean-Pierre de Keijzer. Na de spectaculaire openings fase waren beide ploegen aan el kaar gewaagd. In hoog tempo werd de aanval gezocht en het resulteerde voor HW in kansen voor Johnny Lensen (naast) en Thierry de Waele (via de lat over). Aan de overkant werd een inzet van de mee opgekomen RCS-verdediger Niels Tournoy door De Keijzer gekeerd en zag Kees Westerweele zijn kopbal tegen de paal belanden. In de scrimmage die volgde, kwam Martin Janse een teenlengte te kort om de 2-1 binnen te prik ken. Na de hervatting zagen de 150 toeschouwers een omgekeerd spelbeeld. RCS trok fel van leer en zette de thuisploeg meteen onder druk. Het offensief resul teerde in een goal van invaller Jimmy Pinas, die drie minuten na de doelwisseling een voorzet van Harold Vermeulen bij cle tweede paal binnenkopte. RCS troefde HW twintig minuten lang op alle fronten af, maar on danks de aanwijzingen van Ze gers bleef de gelijkmaker uit. Derde treffer Tien minuten voor het einde luwde de storm van de bezoe kers door een derde treffer van HW'24. Angelo Verbraeken viel in het zestienmetergebied over het uitgestoken been van Kees Westerweele, waarna An toine Thoen vanaf elf meter het vonnis voltrok. In de slotfase bepaalde Thierry de Waele de eindstand op 4-1. HW'24-coach John de Frel zag tot zijn tevredenheid dat zijn ploeg veel strijd op de mat had „We wisten dat we het moeilijk zouden krijgen. RCS was bezig aan een sterke serie en Rinus Ze gers heeft hier een verleden. Dus dan kun je een gemotiveerde te genstander verwachten. Ik vind dat de ploeg vandaag heeft laten zien dat ze gegroeid is. Tegen over de werklust van RCS heb ben we veel strijd gezet en dat was in het verleden wel eens an ders." HVV'24: Jean-Pierre de Keijzer; Norbert Baart-, Harald Verschuren, Eddy van den Bosch, Hans Goe- thals; Thierry de Waele, Johnny Lensen, Angelo Verbraeken (84. Da vy van de Berg), Kieran O Shea; An toine Thoen en Harm Rietjens (65. Danny Vlassenrood). Harald Verschuren (midden) en Eddy van den Bosch (geheel rechts) komen te laat, zodat een aanvaller van RCS kan koppen. foto Wim Kooyman van onze sportredactie TERNEUZEN - In een oefenduel met zater dag-vierdeklasser Spui trok Terneuzense Boys zaterdag met 2-0 aan het langste eind. Verrassender was de 4-1-nederlaag die Zaamslag tegen het één klasse lager spelen de Krabbendijke leed. Spui-Terneuzense Boys 0-2: Terneuzense Boys had zaterdag meer moeite met Spui dan vooraf verwacht werd. De zaterdag tweedeklasser opende weliswaar sterk, maar zakte daarna op het moeilijk bespeel bare veld ver weg. Jordi van Bunderen opende na vijftien minuten spelen na .een fraaie aanval de score en daarna duurde het tot de laatste minuten vooraleer de bezoe kers de voorsprong konden uitbouwen. Ma rio de Fouw, die eerder al eens de lat had ge troffen, zorgde twee minuten voor tijd voor de 0-2-eindstand. Krabbendijke-Zaamslag 4-1: Zaamslag liet zich zaterdag in Krabbendijke verrassen door de plaatselijke zaterdag-vierdeklas ser. De Zeeuws-Vlaamse koploper in de der de klasse keek bij de rust al tegen een 3-0- achterstand aan en verloor uiteindelijk met 4-1Jordi Riedijk (tweemaal) en Martin Bal waren voor de thuisclub in de eerste helft de doelpuntenmakers. In de tweede helft was Zaamslag wel sterker, maar meer dan een tegendoelpunt van Arjen Oostdijk leverde het overwicht niet op. Johan Pekaar bracht de marge niet veel later zowaar weer op drie doelpunten: 4-1. Terneuzense Boys 2-GPC 3-0: Voor het Vlis- singse GPC waren zaterdag de druiven zuur in het duel met de reserves van Terneuzense Boys. De ploeg van Henk Ottens, de nieuwe trainer van de Terneuzenaren, verloor na een 2-0-ruststand verrassend met 3-0. Pie- ter Maris en Edo Lucieer verzorgden voor de rust de productie van de thuisclub. Ronald Vaal maakte in de tweede helft 3-0 s-HERTOGENBOSCH - De B-junioren van Terneuzen brachten zaterdag hun puntentotaal na veertien wedstrijden op 29. De ploeg van trainer Carlo Vanhijfte won in Den Bosch met 3-1 van Wilhelmina BI, de nummer voorlaatst van de ranglijst. De tegenstander ging weliswaar voortvarend van start, maar nog voor de rust trok Terneuzen het initiatief naar zich toe om dat daarna niet meer uit handen te geven. Nadat Wilhelmina al vroeg in de wedstrijd een voorsprong had geno men, was het Hairam Collin die na een halfuur spelen beide ploegen weer op gel i jke hoogte bracht: 1 -1In de tweede helft buitte Terneuzen het overwicht vervolgens knap uit via Jarno Wabeke en Bart de Hoon: 1-3. HALSTEREN - Na een stroeve start van de competitie weet Aardenburg BI weer wat winnen is. De hoofdklasser won za terdagmet 2-4 bij Halsteren BI en boekte daarmee alweer zijn vierde opeenvolgende zege. Halsteren opende in de eerste helft nog wel de score, maar nog voor de rust bogen John Mey- ler en Eric Dhondt de 0-1-achterstand om in een 2-1-voor- sprong. Die gaf Aardenburg daarna niet meer uit handen. Twee treffers van Niek van Sprundel betekenden 1-4 en in de slotfase kon Halsteren nog eens iets terugdoen: 2-4. ROOSENDAAL - De C-junioren van HW'24 verrasten za terdag met hun tweede zege van het seizoen. Nadat vorige week FC Bergen in eigen huis met 3-4 verslagen werd, werd het zaterdag tegen middenmoter Alliance Cl (uit) 6-1. Hal verwege de wedstrijd leidde de ploeg van trainer Honny Claessens al met 0-2. Tim Mechelink en Alexander Denti scoorden elk tweemaal. Het halve dozijn werd volgemaakt door Jaimy de Visser en Pieter Warrens. HULST - In de zaalvoetbalcompetitie van het rayon Hulst ga ven de titelkandidaten i n beide klassen elkaar niets toe. In de eerste klasse boekten Kosova en Cantecleer/Pearle hun derde zege. Een klasse lager wonnen ADM/Lazarus en ZVH/Morres 5 voor de vierde opeenvolgende keer. Kosova handhaafde de koppositie in de eerste klasse, door Max Korting/Van de Voorde met 7-4 te verslaan. Cantecleer- /Pearle wees Neckermann/Stuntmarkt met 8-4 terug. Donc- kers (5-0 tegen Casteels/De Meerpaal), Chevy's (5-0 ten koste van Rabobank) en De Smet accountants (8-6 tegen Première- /Zaman Sport 2) wonnen eveneens. In de tweede klasse haal de ING bank met 10-1 uit tegen ZVH/Morres 4. 't An ker/Schelfhout kwam met de hakken over de sloot tegen IZV/IBS 3: 5-4. ADM/Lazarus (9-2 tegen IZV/IBS) en ZVH- /Morres 5 (6-3 tegen De Reizende Man) boekten een overtui gender zege. AXEL - Ze hebben er lang op moeten wachten, maar afgelo pen week was het zover. De zaalvoetballers van IZV pakten in de eerste klasse van het rayon Axel/Sas van Gent hun tweede punt van dit seizoen door een 5-5-gelijkspel tegen Benny Sport. Aan de kop van de ranglijst lijkt Deto Jeans definitief te moe ten afhaken in de strijd om het kampioenschap. Koploper Axa Boys bleek met 6-2 te sterk en liep daardoor verder weg van Deto Jeans. De enige ploeg die Axa Boys blijft volgen is Marine Service, dat na de 4-3-winst op Dolf Schoot/Gerrit de Jonge nu evenals Axa Boys 39 punten heeft. Marine Service speelde echter wel een duel meer. door Wim de Vos CLINGE - De reactie van Pa trijzen-trainer Kees van der Sluis was na afloop van het duel met Clinge kil en zakelijk. „We zijn niet naar hier gekomen voor de schoonheidsprijs, maar wel voor de drie punten.". Voor de schoonheidsprijs kwam noch Patrijzen noch Clinge in aan merking, maar de formatie uit 's-Heerenhoek ging wel met de drie punten terug naar huis. Met zijn doelpunt halverwege de eerste helft hield Ron de Vos zijn ploeg in de top van de derde klasse. En bleef Clinge onder aan de ranglijst bengelen. De wedstrijd was nauwelijks om aan te zien op sportpark Malpertuus in Clinge. De beide trainers waren na afloop eens gezind in hun oordeel over het vertoonde spel. „Maar", mocht Clinge-trainer Bennie van de Brande als excuus aanvoeren, „wij staan onderaan en Patrij- door Jan Roovers TERNEUZEN - De meest opvallende uitslag in de vijf de klasse A van het zondag voetbal kwam uit Koewacht, waar de thuisploeg met 6-0 verloor van koploper Oost burg. Hoofdplaat kwam op eigen veld niet verder dan 1-1 tegen Terhole. Koewacht-Oostburg 0-6: Waar een overwinning de thuisploeg terug had ge bracht in de race om het kampioenschap is na de be schamende nederlaag het zicht daarop uit beeld. Zowel aanvallend als verdedigend werd een wanprestatie gele verd. Met beter voetbal maakten de bezoekers vooral door Jurgen d'Hoore (4x) en Abubakar Kourouman (2x) gretig gebruik van de verde digende zwakte van de te genstander. Vogelwaarde-Biervliet 6-2: De thuisclub drukte het grote veldoverwicht in de eerste helft al uit in vier doelpunten van Björn Vermeersen, Arno WautersMichel Nieuwelink en opnieuw Vermeersen: 4-0. Na het tweede kopdoelpunt van Arno Wauters scoorde Marco Vaaltegen: 5-1. Nieu welink liet 6-1 aantekenen en door een eigen doelpunt van Vogelwaarde werd het 6- 2. Groede-Graauw 1-7: Het spel van Groede is best ver dienstelijk, maar scoren is een onderdeel dat de ploeg niet beheerst. De gasten verstonden die kunst wel. Vooral Edward Kips (drie keer) had weinig kansen nodig. De verdere score: 0-3 (eigen doelpunt Groede), 0-4 Marcel Vael, 0-5 Jan d'Haens, 0-6 Marcel Ver schuren, 1-6 invaller Jos de Wilde. Schoondijke-Sluis 3-2: Een beter Schoondijke ging door twee doelpunten van Barry Haerens verdiend met 2-0 de rustin. Kort na de pauze schoot Nor- bert Willemsen de thuisploeg naar 3-0. Na een fout van de Schoondijke-doelman kwa men de bezoekers bij 3-1 door Peter Slits weer in de wedstrijd en na de 3-2 (een vrije trap van Bob van de Kerckhove) beleefde de thuisclub nog angstige mo menten. Hoofdplaat-Terhole 1-1: Een terechte uitslag. Terhole toonde vanuit het startsein meer agressie en zette aan vallend veel druk. Na diverse gemiste kansen van beide ploegen was het toch de thuisclub die, niet helemaal verdiend, op voorsprong kwam. Hans Rosseel rondde na een solo uit een moeilijke hoek fraai af: 1-0. Op slag van rust zorgde Patrick Vonck echter voor de verdiende gelijkma ker, 1-1. Na de pauze kregen beide ploegen wat kleine kansjes, maar die werden niet benut. SDO'63-RIA W. 0-2: In een wedstrijd van een matig ni veau gaven de individuele kwaliteiten van de bezoekers tenslotte de doorslag. Het lichte veldoverwicht van de gasten werd pas na twintig minuten uitgedrukt door Pascal Wedage (0-1). In de tweede helft zat SDO beter in de wedstrijd, maar de gelijk maker viel niet. Vijf minuten voor tijd schoot Arno Verlin de de gasten naar de 0-2- overwinning. zen op de tweede plaats. Dan kim je niet verwachten dat wij het spel gaan maken. Wij moe ten het hebben van onze inzet en dat heb ik vandaag wel gezien. Bovendien hebben we weinig kansen weggegeven, maar toch verliezen we." En Van der Sluis maalde er totaal niet om. „Voor ons was het resultaat van be lang. Clinge is bovendien een ploeg die ons niet ligt. Zij spelen op het randje. Dat wisten we nog van de thuiswedstrijd waarin we niet verder kwamen dan een gelijkspel." Met die uitgangspunten kon qua voetbal dus feitelijk geen hoogstaande wedstrijd ver wacht worden. Dat werd het ook niet omdat het resultaat bij beide ploegen dus heilig was. Clinge moest het vooral hebben van de inzet, klopte Patrijzen op dat punt, maar het bleek niet voldoende om de wedstrijd naar de hand te zetten. Vooral in de eerste helft hadden de bezoe kers een overwicht. Het was echter opvallend ge noeg' in de fase van het mindere voetbal dat Patrijzen de leiding nam. Halverwege de eerste helft werden inzetten van Arjan Ver burg en Wilfried van den Dries van de lijn gehaald, maar was de Clinge-clefensie (inclusief doel man Siegfried van den Berg) kansloos op een achterwaartse Clinge-middenvelder Edwin Martens (midden) duikt weg, zodat een medespeler eerder bij de bal is dan Patrijzen-speler Ron de Vos. foto Wim Kooyman kopbal van Ron de Vos. Patrij zen mocht zich vlak voor de rust overigens gelukkig prijzen dat een hard schot van Clinge-mid denvelder Edwin Martens van de lijn werd gehaald. In de tweede helft had Clinge op basis van een enorme inzet een overwicht, maar het bleef bij een onverwacht schot van Peter Drumont en een vrije trap van Jurgen Ras die Patrijzen enigs zins in verlegenheid brachten. In blessuretijd, toen Clinge bij na geheel op de helft van Patrij zen speelde, kreeg Wilfried van den Dries nog twee knoerten van mogelijkheden maar beide malen faalde hij. Het bleef der halve 0-1. Clinge: Siegfried van den Berg; Jan de Visser, Pascal de Block, Jurgen Ras, Jiirgen de Block; Marco van Vlierberghe (73. Thomas de Deckere Peter Drumont, Edwin Martens, Martin Leegwater; Pascal Delforge, EefCoenen. van onze sportredactie KALKEN - Zaal Wibra, gelegen tussen Laarne en Kalken. Een halfuurtje zoeken en vragen in het Oost-Vlaamse land, waar wegomleggingen ook geen on bekend fenomeen zijn. Ten zuidoosten van Gent, vlak bij Wetteren was gezegd. Wetteren, daar waar in het verre verleden de l'inishstreep van 'Vlaanderen mooiste', de Ronde van Vlaan deren, was getrokken. Zaal Wibra is afgehuurd door John Saey Cyling Team. De ba sis van deze formatie is 'Willen is Kunnen Artevelde' uit het na bijgelegen Laarne, maar toen ondervoorzitter Luciën de Wil de, broer van zesdaagse-renner Etiënne, die binnenkort af scheid neemt, vorig jaar John Saey als sponsor kon vastleg gen, werd de werknaam aange past. Op het grote podium voor een stampvolle zaalwaar aan de in wendige mens de volle aandacht wordt besteed, is Peter Raeman de baas. Hij praat het geheel met kennis van zaken keurig aan el kaar. Achtendertig renners moeten dat podium betreden en iedereen krijgt aandacht. Een aspirant, de dertienjarige Lau rens de Vreeze, komt als eerste aan de beurt, een nieuweling van het vrouwelijk geslacht, zes mannelijke nieuwelingen, der tienbeloften en zeventien elites zonder contract volgen. Bij die laatsten is Davy Dubbel dam uit Sluiskil. De laatste Zeeuws-Vlaamse renner die het tot professional bracht. Eerst een jaar bij Foreldorado, ver volgens twee jaar bij het grote TVM en één jaar bij de kleine Duitse ploeg Team Cologne. Hij slaagde niet, maar bleef op de fiets. Dubeldam ging eerst bij de semi-profploeg van Axa aan de slag, vorig jaar bij Wielerteam Maertens en komend seizoen dus bij John Saey Cyling Team. Dubbeldam voelt zich er thuis, zoals iedere wielerliefhebber zich hier thuis zal voelen. België is nog steeds het land van de wielersport, dat blijkt nog maar eens in de Wibra. Dubbeldam is ook realist en laat zich ondanks de ambiance om zich heen niet verleiden tot zaken die hij nooit waar zal kunnen maken. Dub beldam: „Ik fiets nog steeds met veel plezier en heb vorig jaar vijf koersen gewonnen. Ik leg dit jaar de lat op dezelfde hoogte. Mijn werkgebied worden de cri teriums. We hebben veel jonge gasten in de ploeg. Dat zijn de mannen die naar het grotere werk moeten. Wellicht wordt er op mij ook nog een keer een be roep gedaan voor een klassieker als het in het belang van de ploeg is. We hebben toch een aantal ervaren jongens. Naast mij Patrick Cocquyt. Hij is al 26 jaar actief en was zeven jaar prof. Hij pakte vorig jaar nog twaalf zeges mee. En verder Ma rio Willems en Marc van de Bos sche. Ondanks dat we een vrij programma mogen rijden, wordt van ons toch ook een beetje begeleiding van de jeugd gevraagd." Profmetier Hoewel de bijna dertigjarige Dubbeldam het bij de profs nooit echt kon maken, kijkt hij met plezier op die periode terug. Hij pakte vier zeges bij de profs en won tot nu toe in zijn loop baan in totaal een kleine zestig keer. Hij zorgde zelfs voor ophef tijdens zijn debuut op het NK voor pi'ofs in 1996, toen hij vier de werd achter Maarten den Bakker, Bart Voskamp en Erik Dekker. „In mijn vierde en laatste prof jaar kwam ik erachter dat ik het als prof niet zou redden. Er komt meer voor kijken dan hard kunnen fietsen. Toch ben ik niet teleurgesteld uit het profmetier gestapt. Ik hou te veel van deze sport om ermee te kappen of er op af te knappen. Ik moest ech ter wel kiezen voor een maat schappelijke carrière. Vorig jaar werkte ik als besteller. Dat was vroeg beginnen, maar ik had 's middags tijd om te trainen. Nu heb ik bij Zeeland Supplies een baan van acht tot vijf. Dat bete kent in de wintermaanden weer wat trainen met 'het lichtje op'. Toch hunker ik weer naar het nieuwe seizoen. Moet in april weer mee kunnen doen voor de winst." door Raymond de Frel AARDENBURG - Gezellig bab belden twee vx-ouwelijke Aar denburg-supporters gisteren op de tribune van hun club over het huwelijk van kroonprins Wil lem-Alexander en Maxima. Het ging over het feest in de Amster dam Arena, over de trouwjurk en over de balkonscène. Onder tussen kreeg hun favoriete vier deklasser er tegen Hulsterloo met name voor rust genadeloos van langs: 1-3. Aardenburg-trainer Ruud Cor- nelis zag het allemaal met lede ogen aan. Na een veelbelovende beginfase kwam zijn ploeg enigszins tegen de verhoudin gen in op achterstand. Hulster- loo-spits Winand van Haelst mocht na ruim twintig minuten aanleggen voor een vrije trap, die hij hard in het midden van het doel jaagde: 0-1. Daarna sloop er vooral in de de fensie van de thuisclub een be paalde onzekerheid. Doelman Arjen Worst weifelde een paar keer en ook verdediger Meivin Heerenveen stond af en toe ver schrikkelijk te knoeien. Vlak voor rust maakte Heerenveen een kapitale inschattingsfout. Topschutter Van Haelst profi teerde daar maar al te graag van. Met een bekeken schuiver besliste hij het duel al voor rust. Grote blunders Vier minuten eerder had Hans van Damme zijn club al op 0-2 gezet. „We maakten vandaag een paar grote blunders in de achterhoede", vertelde Ruud Cornelis na afloop. „Dat kwam voor mij heel onverwacht, want wij hebben in de vierde klasse de minste doelpunten tegen gehad. Bovendien hadden we dit sei zoen thuis nog niet verloren. De West-Zeeuws-Vlamingen zouden bij winst op één punt van nummer twee Hulsterloo zijn gekomen. Bovendien heb ben de Aardenburgers twee wedstrijden minder gespeeld. Ook Hulsterloo-trainer Paul de Kort rekende na afloop al wat vooruit. „We staan nu negen punten voor op Aardenburg. Die ploeg kan ons dus ook na die twee inhaalwedstrijden niet meer passeren." Hulsterloo kreeg na rust via Wi nand van Haelst en Hans van Damme nog een aantal uitgele zen mogelijkheden om de score uit te breiden, maar beide spe lers faalden oog in oog met Ar jen Worst. De Kort kon er niet rouwig om worden. „We voet ballen de laatste weken niet echt goed, dus ben ik erg blij met dit resultaat. Bovendien hadden we vooraf een beetje schrik van Aardenburg. In Nieuw-Namen verloren we immers met 0-1." Offensief Aardenburg probeerde na rust nog wel wat tegengas te geven, maar echt veel had dat offensief niet om het lijf. Invaller Niek van Sprundel was een paar keer dreigend, Ronnie Tresonie vuurde een aantal afstands schoten af op Hulsterloo-doel- man Johnny den Bakker en Angelo Sinack baarde tien mi nuten voor tijd opzien door een grote kans te missen. In de laat ste minuut pegelde Sinack van af elf meter wel raak en redde daarmee cle eer. Aardenburg: Arjen Worst; Gerben Schram, Jurgen Hooreweghe, Mei vin Heerenveen (79. Hielke Stroo), Mark van hoaarden; Martin Diele- man (46. Niek van Sprundel), Ron nie Tresonie, Frans van Dongen, Remco Dliont; Arjati Quaak (46. Martin van Vooren) en Angelo Sinack. Hulsterloo: Johnny den Bakker; Tommy Bleyenberg (88. Jurgen de Deckere), Demiis Mangnus, Lode van de Heyden, Mark van Hecke; Kenith Mangnus (70. Mario de Vos), Jan Bosman, Pieter Bosman, Hans van Damme; Stefano de Vos (Nils Cornelis) en Winand van Haelst. OOSTBURG - Mario de Vreeze en John Alleman, die op dit mo ment met Oostburg de ranglijst in de vijfde klasse aanvoeren, hebben hun contract voor een jaar verlengd. Het komende seizoen zal John Alleman, die op dit moment nog in de Belgische competitie op de zondag actief is, bovendien als speler/trainer volledig beschik baar zijn voor SV Oostburg. Daarnaast heeft het bestuur van de roodzwarten de huidige trai ner van zaterdag-vierdeklasser Cadzand, Rudi Veraart, weten vast te leggen om komend sei zoen de tweede selectie en A- jeugd te trainen. Bij de tweede selectie zal hij de trainingen sa men met de huidige trainer Hans de Graaf verzorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45