VERKOPER (fulltime) Êk Caltax Marine Diesel B.V. PZC LOGISTIEK PLANNER INKOPER (m/v) INDUSTRIËLE SCHOONMAKERS (m/v) INTERN ACCOUNTMANAGER (M/V) ie Medewerker Horeca m/v Allround Medewerkers j Horeca en Strandpaviljoen m/v Assistent Bedrijfsleider Supermarkt m/v Allround MedewerkersI Supermarkt m/v Recreatie Medewerkers m/v Bedrijfsleider Supermarkt) Medewerker Huishoudelijke dienst m/vj zaterdag 2 februari 2002 Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint- venture, ontstaan in 1994 die de krachten van de' Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet von ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 16 productie locaties, wereldwijd nummer één op het gebied van aardappel verwerking. Meijer startte in 1985 met aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis melo.a. zelf ontwikkelde rossen. Met ruim 1000 medewerkers is Lamb Weston/ Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum en Bergen op Zoom. Na recente uitbreidingen staat in Kruiningen nu één van de grootste en modernste, volledig geautomatiseerde aardappelverwerkingsunit van Europa. Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing ondersteuning, zelfontwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston/ Meijer grote internationale faslfood-, restaurant-, catering- en retaïlbedrijven tol haar klantenkring rekenen. Door toename van de werkzaamheden zoeken wij ter versterking van de afdeling Inkoop een: In deze nieuwe functie ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van het inkoopbeleid van de productieondersteunende afdelingen. Hierbij adviseer je de managers over de verschillende inkoopstrategieën. Je bent op de hoogte van de veranderingen op de diverse markten waar je materialen inkoopt voor de drie productielocaties van ons bedrijf en je onderzoekt nieuwe inkoopmarkten en de inzet van nieuwe producten. Tevens onderhoud je contacten met ons leveranciersnetwerk en zorg je, wanneer nodig, voor de uitbreiding ervan. Je bent mede verantwoordelijk voor het afsluiten van centrale inkoopcontracten. Voor deze functie zijn we op zoek naar een kandidaat met een afgeronde technische opleiding op MBO-niveau, aangevuld met de inkoopopleiding NEVI-1 en je bent bereid de opleiding NEVI-2 te volgen. Je hebt enige jaren relevante werkervaring, opgedaan bij een productiebedrijf. Met Word en Excel kun je goed omgaan. Je hebt een commerciële instelling en je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in de Engelse en Duitse taal. Ter versterking van de afdeling Sanitation zijn wij op zoek naar: Als Industrieel Schoonmaker ben je verantwoordelijk voor het reinigen en desinfecteren van onze productielijnen, gebouwen en terrein. Verder begeleid je personeel van externe bedrijven en beheer je machines en materialen. Je dient er op toe te zien dat er wordt gewerkt conform onze (hygiëne) regels en richtlijnen. De werkzaamheden worden in 4-ploegen verricht, de gemiddelde werkweek hierbij is 33,5 uur en de ploegentoeslag bedraagt 25,6 Voor deze functies gaan onze gedachten uit naar kandidaten die door opleiding en ervaring kunnen functioneren op VBO-niveau. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Goede kennis van de Nederlandse taal is een vereiste. We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 14 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Stationsweg 6a 4416 PJ Kruiningen Tel. 0113-383461 Postbus 64 4416 ZH Kruiningen Traas van Houte Holding is een industriële onderneming die zich bezighoudt met een aantal activiteiten t.b. v. de scheepvaart en industrie. De totale groep telt momenteel ca. 90 werknemers. Caltax Marine Diesel B. V. is een dochtermaatschappij die verantwoordelijk is voor de in- en verkoop van gereconditioneerde en nieuwe onderdelen voor scheepsdieselmoto- ren voor de zeescheepvaart. Belangrijk hierbij is dat bijna alle onderdelen binnen de Traas Groep worden gerepareerd of vervaardigd waardoor Caltax Marine Diesel zich een unieke plaats in de internationale markt heeft verworven. In verband met de groei van onze activiteiten en de implementatie van nieuwe ontwik kelingen zijn wij op zoek naar een die het huidige verkoopteam komt versterken. De kandidaat zal zowel vanaf kantoor als in de buitendienst actief zijn. De kandidaat zal samen met het huidige verkoopteam verantwoordelijk zijn voor het onderhouden van de contacten met bestaande klanten en trachten om conform het vastgestelde be leid nieuwe klanten te werven. Functie-eisen: afgeronde technische opleiding op HBO-niveau (bij voorkeur Scheepswerk- tuigkundige B of C). goede commerciële vaardigheden. kennis van 2- en 4-takt scheepsdieselmotoren. goede beheersing in woord en geschrift van de Engelse taal. beheersing van Duits en Frans is een pre. geen 9 tot 5 mentaliteit. goede beheersing van Microsoft Office toepassingen. bereid zijn om te reizen (klanten op locatie bezoeken). Wij bieden: een goed salaris secundaire arbeidsvoorwaarden prettige werksfeer Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 10 dagen te worden gericht aan bovengenoemd adres t.a.v. de heer G. C. Traas. NJHC njhc Kasteel Westhove zoekt: Assistent Manager voor 38 uur per week De functie: Je gee/t in goede samenwerking met de manager dagelijks leiding aan de operationele gang van zaken. Je levért een enthousiaste bijdrage aan de verdere ontwikkeling van ons product, de bedrijfsvoering en het rendement van de vestiging. Je vervangt de manager bij zijn afwezigheid en neemt dan de algehele leiding van de herberg waar. Je geeft dagelijks leiding aan de medewerkers en verricht zelf ook uitvoerende werkzaamheden. Als onze nieuwe collega: Heb je een flexibele en ondernemende instelling. Ben je bijzonder gastgericht. Heb je leidinggevende capaciteiten erf ben je in staat om collega's te enthousiasmeren en te motiveren. Heb je er geen bezwaar tegen ook zelf de handen uit de mouwen te steken. Ben je initiatiefrijk, creatief en kwaliteitsbewust. •Je beheerst minimaal de Engelse en Duitse taal. Je hebt mbo-werk- en denkniveau. Je bent bij voorkeur tussen de 23 en 30 jaar. Je fungeert tevens als gastheer/gastvrouw. Parttime huishoudelijke hulpen in overleg 3 tot 5 uur per dag Oproepkrachten voor in de weekenden en vakanties vanaf 1 dag per week Algemene assistenten voor 38 uur per week vanaf 1 maart of 1 april NJHC Kasteel Westhove is één van de 34 vestigingen van de Nederlandse Jeugdherbergcentrale. De NJHC is een onderdeel van een wereldwijde organi satie van low-budget logiesverstrekkers, Hostelling International. Als gastvrijheid en het verzorgen van verschillende mensen uit diverse landen je aanspreekt, schrijf dan een brief voor 23 februari naar: NJHC Kasteel Westhove, t.a.v. Jan Burggraaf, Duinvlietweg 8, 4356 ND Oostkapelle of maak telefonisch een afspraak met Rosemarie of René, nr. 0118-581254. Standard Glas is een dynamische, mondiaal opereren de handelsonderneming in vlakglasproducten. Onze voornaamste afzetgebieden bevinden zich in Noord- en Zuid-Amerika, Europa en Azië In verband met verdere toename van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: - Het organiseren, begeleiden en administreren van verkooptransacties - Dagelijks contacten onderhouden met leveranciers, afnemers en transporteurs, welke in verschillende continenten opereren. - Secretariële ondersteuning verlenen aan het management Wat zoeken wij: - HBO werk- en denkniveau door opleiding en/of ervaring - Enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling - Beheersing van de Engelse, Franse en Spaanse taal in woord en geschrift is een vereiste - Ervaring in het werken met Windows en Office97 applicaties - Flexibiliteit en accuratesse. Wat bieden wij: - Een afwisselende en uitdagende functie in een jong en enthousiast team - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan: Standard Glas B.V., Postbus 12,4484 ZG KOR.TGENE of E-mail adres: public@standardglas.com Voor vragen of nadere informatie omtrent de functie kunt u contact opnemen met de heer J. P. Huibregtse, tel. 01 13-302099. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. H ei ploeg Shellfish Heiploeg Shellfish B.V. is onderdeel van Heiploeg Shellfish International, een Nederlandse holdingmaatschappij van een aantal schelp- en schaaldierverwerkende bedrijven in binnen en buitenland. In een nieuw gebouwde, modern geoutilleerde fabriek gevestigd te Yerseke verwerkt Heiploeg Shellfish schelpdieren, schaaldieren, en overige vissoorten tot vers gekoelde, half- en volconserven of diepvriesproducten. Deze producten worden wereldwijd geëxporteerd. Een groot gedeelte van de aangeleverde schelpdieren wordt door de eigen vloot gevangen. In verband met groei en uitbreiding van de gehele organisatie, zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Functie-omschrijving U bent verantwoordelijk voor de logistieke planning van de productie. U vertaalt de productieaanvragen van de afdeling verkoop naar een efficiente logistieke planning. U zorgt dat de voorraad op het juiste moment op het juiste niveau is en stemt de productie-capaciteit af met de productiemanagers. U voert op accurate wijze een inzichtelijke voorraadadministratie. U anticipeert op een adequate wijze en in overleg op ad-hoc aanvragen. U rapporteert aan de Directie. Functie-eisen Een HBO werk- en denkniveau. U heeft enige jaren ervaring in de food sector. U bent zelfstandig en initiatiefrijk, heeft gevoel voor kwaliteit en beschikt over goede communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling. U bent woonachtig in de buurt van Yerseke, of bereid zich in de buurt te vestigen. Geboden Een internationaal georiënteerde functie met ruimte voor eigen initiatief, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid bij een winstgevende onderneming. Werken in een team met betrokken, vakkundige en hardwerkende collegae. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Mevr. A. Clarijs, telefoon 0113-579279. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel zijn van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Heiploeg Shellfish t.a.v. de Directie, Postbus 55,4400 AB Yerseke. Linksonder op envelop vermelden: Vac. HSLP Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Roompot Zeeland Vakanties is de grootste verhuurorganisatie van Zeeland en bemiddelt o.a. voor bungalows, appartementen, kampeerplaatsen, vakantie-| tenten, stacaravans en campers. Voor onze campings De Zandput in Vrouwenpolder en Dishoek in Koudekerke zijn wij voor het seizoen op zoek naar fulltime én parttime medewerkers voor de j volgende functies: Voor camping De Zandput: Wat zijn o.a. de taken Administratieve werkzaamheden. Maken van werkplanning. Leiding geven. Voorraadbeheer. Actief meewerken op de werkvloer. Voor camping De Zandput en camping Dishoek: Wat zijn o.a. de taken Barwerkzaam heden. Afwassen. Snackbarwerkzaamheden. Alle verder voorkomende werkzaamheden! Voor camping De Zandput en camping Dishoek: Wat zijn o.a. de taken Vervangen bedrijfsleider bij afwezigheid.! Aministratieve werkzaamheden. Prijsbewaking. Alle andere voorkomende werkzaamheden. Voor camping De Zandput en camping Dishoek: Wat zijn o.a. de taken Kassawerkzaamheden. Aanvullen winkelgoederen (vakkenvullen). Magazijnwerkzaamheden. Bewaking en controle van versgroepen. Voor camping De Zandput en camping Dishoek: Wat zijn o.a. de taken Verzorgen van activiteiten. Fietsen verhuren. Voor camping Dishoek zijn we op zoek naar* m/v Wat zijn o.a. de taken Beheer supermarkt. Administratieve werkzaamheden. Werkplanning maken. Leiding geven. Voor camping De Zandput en camping Dishoek: Wat zijn o.a. de taken Het beheren en reinigen van de sanitaire voorzieningen. Wat verwachten wij van jou voor bovenstaande functies? Ervaring in het betreffende werk/ met de betreffende afdeling. Gastvrijheid. Eigen initiatief. Verantwoordelijkheidsgevoel. Commercieel inzicht. Bereidheid in de weekenden, op feestdagen en vakanties te werken. Flexibiliteit. Geen 9 tot 5 mentaliteit. Bereidheid om de handen uit de mouwen te steken. Inzetbaarheid op andere afdelingen. Kennis van de Duitse taal. Creativiteit. Ben je tussen de 15 en 30 jaar en wil je reageren op één van bovenstaande fiinctiesïm Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar f Roompot Zeeland Vakanties o.v.v. camping 1 De Zandput of camping Dishoek, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland of mail voor camping Dishoek naar info@campingdishoek.nl en voor De Zandput naar graaf.d.de@zandput.nl. Ook mogelijkheden tot werken in de weekenden en vakanties op andere parken van Roompot Zeeland Vakanties!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 58