timmerlieden PZC «GISP» 5 7 ffyZei' Conciërge m/v Teamleider Financiële Administratie m/v Webredacteur/-designer m/v Medewerker Audiovisuele Medewerker Servicebalie m/v Ondersteuning m/v Hzx Docent Informatica m/v Docent Onderwijskunde m/v m? Werken aan de Zeeuwse kust! Werken aan de Zeeuwse kust! J&fu'"- volker bouwmaatschappij zaterdag 2 februari 2002 De Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer dan 300 collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 4000 studenten wordt genoten. De kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. Hogeschool wrVZeeland De Hogeschool Zeeland ontwikkelt zich in een snel tempo naar een marktgeoriënteerd onderwijs- en kennisinstituutNaast de primaire rol in het HBO onderwijs kiest de organisatie ervoor om zich breder te profileren in de Zeeuwse samenle ving en daarbuiten. Als koploper in de internationalisering binnen het HBO-onderwijs kijken wij zelfbewust over landsgrenzen heen, in de wetenschap dat Europa in de toekomst hét marktterrein wordt. Binnen de hogeschool wordt intensief gewerkt aan de verdere professionalisering van het onderwijs en het verbeteren van de interne processen, producten en diensten. Medewerkers en management van de hogeschool vervullen een hoofdrol in dit uitdagende proces. Hoewel de HZ haar studenten opleidt in Vlissingen, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Daar hebben ze dan ook volop carrièrekansen. De HZ is een moderne en internationale organisatie. De sfeer is er persoonlijk. Ze blinkt uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. De HZ biedt collega's die hun verantwoordelijkheden kennen alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien. Voor de dienst Functioneel Beheer, Gebouwen en terreinen is er een vacature voor Binnen de dienst Communicatie en Marketingondersteuning is er een vacature voor de functie van Voor de Audiovisuele service van de Dienst Informatievoorziening Automatisering zoeken wij een (0.8 - 1.0 fte) Het profiel Als conciërge bent u verantwoordelijk voor het lokalen- en terreinenbeheer. U assisteert bij huisvestingsvraagstukken en overige logistieke werkzaamheden. Daarnaast ziet u toe op algemene vraagstukken ten aanzien van informatie aan studenten en medewerkers van de Hogeschool Zeeland en bewaakt u de naleving van de huisregels. Als conciërge maakt u deel uit van de Bedrijfshulpverlenings-organisatie. Wij vragen: -K minimaal een LBO-opleiding, aangevuld met specifieke vakopleidingen in de richting elektronica of houtbewerking -je. ervaring met preventief onderhoud en kleine reparaties aan elektrische en elektronische audiovisuele apparatuur -j( een BHV- of EHBO diploma of bereid deze te behalen; dienstverlenende instelling representativiteit X- goede communicatieve vaardigheden; vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken; ~j( enige ervaring in PC-gebruik (Word en Excel); -f< bereidheid om in de avonduren en incidenteel in de weekenden te werken. Nadere informatie over de functie is verkrijgbaar bij dhr. drs. J. Niestern, Hoofd Dienst Functioneel Beheer Gebouwen en Terreinen, telefoon 0118-489287. In verband met de groei van de financiële administratie ontstaat er binnen de Financieel Economische Dienst een vacature voor de functie van (0.4 fte) Het profiel De teamleider draagt met het team de verantwoordelijkheid voor de uitvoe ring van de financiële administratie. Naast de afstemming van de verschillen de werkzaamheden verricht u uitvoerende werkzaamheden. Daarnaast zijn de afwikkeling van externe projectsubsidies en de ondersteunende werkzaamhe den voor de jaarrekening onderdeel van het takenpakket. De teamleider is in staat om medewerkers te motiveren en hecht veel belang aan het zelfsturend vermogen van de collega's Wij vragen: •fc een relevante opleiding op HBO niveau (bijv. HEAO-BE, SPD); "A" leidinggevende ervaring; inzicht in financiële bedrijfsvoeringprocessen en financiële- en budgetvraagstukken; -j< dienstverlenende instelling; j< goede communicatieve vaardigheden. Uw aanstelling geschiedt in eerste instantie voor de duur van één jaar, met vooruitzicht op een benoeming voor onbepaalde tijd. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de Dienst P&OO, telefoon 0118-489222 (1.0 fte) Het profiel De webredacteur levert een belangrijke bijdrage aan de verdere digitalisering van de communicatie binnen de dienst. Tot de belangrijkste taken van de nieuwe medewerker behoort onder meer het verder uitbouwen van de websi te van de HZ tot een interactieve, presentabele, onderscheidende en toegan kelijke website voor verschillende doelgroepen. Tot de belangrijkste doelgroe pen behoren aspirant studenten van de Hogeschool Zeeland. Wij vragen X een opleiding op HBO-niveau, met voorkeur op het gebied van communicatie; -jc ervaring met het opzetten van websites vanuit de optiek van vormgeving en marketing; affiniteit met informatietechnologie; ~j( kennis van html X ervaring met internet-gerelateerde applicaties; -j(. ervaring met het schrijven en redigeren van teksten voor websites; j< creatief en communicatief ingesteld; X zich kunnen verplaatsen in de doelgroepen, onder meer toekomstige studenten. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de dhr. E. van der Heijden, Hoofd Dienst Communicatie en Marketingondersteuning, telefoon 0118-489232. - S - - - Voor de dienst Functioneel Beheer Gebouwen -Terreinen zijn wij op zoek naar een enthousiaste Het profiel Als eerste aanspreekpunt yah'de Hogeschool Zeeland draagt u als medewerker servicèbalie zorg ypor balie-, telefoon en receptiewerkzaamheden. Daarnaast fungeert u als cedtraai'Sieldpunt ten-aanzien van-algemene informatie, door- verwijzing,^l'amiteifëfV ërt stpriqgén.- Tevens dVaagt u zorg voor de bediening en administratieve afhandeling van het interne-sbetalingssysteem. .N Wij vragen: X- een opleiding op MBOyniveau; een góede beheersïijg van de Engelse taal; -jc affiniteit met geautomótiseerde systemen; -£een goede beheersing van Word en Excel; een gastvrije en dienstverlenende instelling; X tact en flexibiliteit; -)c representativiteit -jc affiniteit met het werken met, het begeleiden en inwerken van studentmedewerkers; X sen EHBO-diploma of de bereidheid deze te behalen. Nadere informatie over de functie is verkrijgbaar bij dhr. drs. J. Niestern, Hoofd Dienst Functioneel Beheer Gebouwen en Terreinen, telefoon 0118-489287. (0.6 fte tot 1 september 2002, daarna 0.4 fte) Het profiel Als medewerker audiovisuele ondersteuning verzorgt u met name de administratieve en organisatorische ondersteuning op het gebied van Audio, Video, Fotografie en Multimedia, ten behoeve van het onderwijs en de ondersteunende diensten. Naast de administratieve taken verzorgt u o.a. video en foto-opdrachten, het opstellen en bedienen van audio en videoapparatuur voor praktijklessen en opdrachten, de archivering en digitalisering van foto- en videomateriaal en individuele of groepsinstructies, met name voor studenten. Indien nodig adviseert en ondersteunt u studenten ten aanzien van de vaktechnische toepassing van de AV-equipment. Wij vragen: -)< sen opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld grafische vormgeving; X- uitstekende administratieve en organisatorische vaardigheden --)c affiniteit met techniek; -jC sen probleem oplossend vermogen, zowel in teamverband als zelfstandig. -)C Initiatiefrijk, flexibel, dienstverlenend en stressbestendig; -j(, bijzondere interesse voor fotografie, video, audio en multimediatoepassin gen, zowel inhoudelijk en technisch; -jt kennis van softwarepakketten als Powerpoint, Word, Excel, Photoshop en Première X goede communicatieve en sociale vaardigheden, passend in een innoverende onderwijsomgeving; X bekendheid met lineaire en non-lineaire editing en de samenstelling van multimediapresentaties is een pré; -k bereidheid tot opleiding en bijscholing. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij Dhr. P.M. Wondergem, Hoofd van de Dienst Informatievoorziening Automatisering (telefoon 0118- 489270) of bij Dhr. A. van Waarde, medewerker Communicatieve Vormgeving (telefoon 0118-489308). De arbeidsvoorwaarden Voor alle functies geldt een tijdelijke aanstelling van één jaar. Afhankelijk van de ontwikkeling van de medewerker en van de organisatie behoren verlengen van de arbeidsovereenkomst dan wel benoeming in vaste dienst tot de mogelijkheden. Inschaling vindt plaats conform de CAO-HBO: X~ Webredacteur/-designer: aanloopschaal 7 (min. 1697,=) functionele schaal 8 (max. 2604,=) -j(. Medewerker Audiovisuele Ondersteuning: aanloopschaal 5 (min. 1393,=) functionele schaal 6 (max. 2087,=) ~k Medewerker Servicebalie: aanloopschaal 3 (min. 1312,=) functionele schaal 4 (max. 1895,=) -jc Conciërge: aanloopschaal 3 (min. 1312,=) functionele schaal 4 (max. 1894,=) Teamleider Financiën: aanloopschaal 8 (min. 1942,=) functionele schaal 9 (max. 2945,=) Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, dient u binnen 14 dagen te zenden aan de Dienst P&OO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer dan 300 collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 4000 studenten wordt genoten. De kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. Hogeschool wfïï Zeeland Hoewel de HZ haar studenten opleidt in Vlissingen, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Daar hebben ze dan ook volop carrièrekansen. De HZ is een moderne en internationale organisatie. De sfeer is er persoonlijk. Ze blinkt uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. De HZ biedt collega's die hun verantwoordelij kheden kennen alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien. De Hogeschool Zeeland ontwikkelt zich in een snel tempo naar een marktgeoriënteerd onderwijs- en kennisinstituut. Naast de primaire rol in het HBO onderwijs kiest de organisatie ervoor om zich breder te profileren in de Zeeuwse samenleving en daarbuiten. Als koploper in de internationalisering binnen het HBO-onderwijs kijken wij zelfbewust over landsgrenzen heen, in de wetenschap dat Europa in de toekomst hét marktterrein wordt. Binnen de hogeschool wordt intensief gewerkt aan de verdere professionalisering van het onderwijs en het verbeteren van de interne processen, producten en diensten. Medewerkers en management van de hogeschool vervullen een hoofdrol in dit uitdagende proces. Medio 2002 start de HZ met de opleidingen Bedrijfskundige Informatica en Hogere Informatica. In verband daarmee zijn wij op zoek naar een ICT'er die enerzijds een bijdrage kan leveren aan de ontwikkeling van het curriculum en anderzijds een deel van de lesactiviteiten voor zijn/haar rekening gaat nemen. Geïnteresseerde voor de functie van: (1.0 fte) Het profiel De docent wordt verantwoordelijk voor het verzorgen van onderwijs in systeem ontwikkeling en programmeren in een technische context. Daarnaast verzorgt hij/zij projectonderwijs op het gebied van informatica. De begeleiding van stages en afstudeeropdrachten, alsmede het leveren van een bijdrage aan onderwijsontwikkeling zijn tevens onderdeel van het takenpakket. Wij vragen: ■je academische opleiding, bij voorkeur in de informatica; -j( in het bezit van pedagogischs didactisch getuigenschrift of de bereidheid dit te behalen; -j(. ervaring in het programmeren van Java/C++/embedded software -j< ervaring in alle aspecten van de gehele levenscyclus van software engineering; -je ervaring in het toepassen van databasesystemen in bedrijfsprocessen; ■je ervaring in het ontwikkeling van informatiesystemen; •je visie met betrekking tot onderwijsvernieuwing en onderwijsontwikkeling; V Diegene die gedeeltelijk aan dit profiel voldoen worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. - Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij V; dhr. dr. L.P.H.M. de Wit, projectmanager, telefoon 0118-489244 De arbeidsvoorwaarden De Pabo van de Hogeschool Zeeland is een snelgroeiende dynamische opleiding waar studenten opgeleid worden voor het Protestants-Christelijk, Rooms-Katholiek, Openbaar en/of bijzonder Neutraal onderwijs. Momenteel wordt een modern en flexibel opleidingsprogramma ontwikkeld en ingevoerd. Bij de Pabo ontstaat per 1-5-2002 een vacature voor (1.0 fte) Het profiel Als docent onderwijskunde geeft u mede vorm aan de christelijke identiteit binnen de opleiding. U heeft de capaciteit om zowel in de rol van ontwikkelaar, begeleider als docent te functioneren. Naast het leveren van een actieve bijdrage aan de onderwijs kundige vernieuwingen van de Pabo, voelt u zich tevens betrokken bij de ontwikkeling van de pedagogische taak van het onderwijs. De mogelijkheden die ICT biedt bij de vernieuwing van het opleidingsonderwijs zijn voor u bekend. Wij vragen: X Academische opleiding en eerstegraads onderwijsbevoegdheid op het gebied van onderwijskunde; ~j( affiniteit heeft met het onderwijs voor 4 tot 14 jarigen, met ervaring in het werken met oudere kinderen; -7C beschikt over organisatorische en coördinerende kwaliteiten. Ih uw schriftelijke sollicitatie dient gerefereerd te worden aan üW levensbeschouwelijke signatuur. Nadere Informatie over de functie kunt u verkrijgen bij 'dhr. drs. M. Anthohise, Opleidingsmanager, telefoon 0118-489125 Inschaling vindt plaats conform de CAO-HBO: v Docqnt Informatica: ï-:'iaanloopschaal 10.(min. 2222,=) - functionele schaal 11 (max. 3776,=) Voor beide functies geldt in eerste instantie een tijdelijke aanstelling voor-de'duur-van één jaar Docent'onderwijskunde met vooruitzicht op een benoeming voor onbepaalde tijd. aanloopschaal 10 (min. 2222,=) - functionele schaal 11 (max. 3776,=) Ondër bepaalde condities kunnen docenten -doorgroeien naar schaal 12 (max. 4294,=) Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding-van de betreffende vacature, dient u binnen 14 dagen te zenden aan de Dienst P&OO," Postbus 364, 4380 4J Vlissingen. ^Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.HZ.nl Ons restaurant met internationale keuken is gevestigd in het hartje van Domburg, met het strand binnen handbe reik. Voor aankomend seizoen zijn wij op zoek naar medewerkers bediening medewerker keuken medewerker schoonmaak Parttime of fulltime dienstverband is bespreekbaar. Voor alle functies vragen wij een flexibele, gastgerichte in stelling en ervaring. Voor de functie bediening bovendien mondelinge kennis van de Duitse taal. Wij bieden een prettige werksfeer, goede salariëring en uitstekende se cundaire arbeidsvoorwaarden. Voor de weekends en vakantieperioden vragen wij studenten en schoolverlaters. Sollicitaties richten aan: Grand café Juliana Ooststraat 9 4357 BE Domburg Tel. 0118-581309 E-mail: GrandcaféJuliana@hetnet.nl heeft weer plaats voor uitsluitend in eigen dienst voor de afdeling Onderhoud en Nieuwbouw in Rotterdam e.o. Geïnteresseerd, bel ons snel. De heer F. W. Peinemann Kantoor 010-4368613 of Privé 010-4219524

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 57