vestigingsmanager m/v HEFtruckmonteurs TEAMLEIDERS Wij zoeken een spelverdeler PZC Dactylo Directiesecretaris/Communicatiemedewerker m/v Act HEFtruckmonteurs m/v Schipper Accountants werken in de zorg in zeeland Begeleider Reïntegratieconsulent zaterdag 2 februari 2002 Dactylo is een professionele uitzendorganisatie met meer dan 130 vestigingen, verspreid over het hele land. Dactylo Uitzendburo is onderdeel van Vedior Nederland. We 'werken met een duidelijk motto: Plezier werkt. En dat plezier staat voor professioneel, ondernemend en resultaatgericht werkplezier. Het plezier dat vakmensen typeert, die gemotiveerd hun werk doen in een aangename werksfeer. Om onze service nog meer inhoud te geven, zoeken we gedreven vakmensen, die het Dactylo-werkplezier willen en kunnen uitdragen. Voor onze vestiging in Goes zoeken wi] op korte termijn een fulltime Uw voornaamste taken zijn: - in overleg met de districtsmanager de strategie bepalen voor het marktgebied - inspelen op kansen voor flexibele arbeid die in de markt ontstaan - werven van nieuwe relaties door verkoopgerichte acties en contacten uitbouwen met bestaande relaties - koppelen van inlenersvraag aan uitzendaanbod. Hierbij past u strenge selectiecriteria toe, w.o. het testen van uitzendkrachten - verantwoordelijkheid dragen voor het vestigings beleid en leidinggeven aan het vestigingsteam De functie-eisen zijn: - afgeronde hbo-opleiding, bij voorkeur heao-CE of Facilitaire Dienstverlening - enkele jaren ervaring in de commerciële dienst verlening - aantoonbare salesresultaten in de buitendienst - leidinggevende capaciteiten - een sterk klantgerichte instelling - goede contactuele eigenschappen - woonachtig in Goes of in de directe omgeving - een rijbewijs Eveneens beschikt u over goede sociale vaardigheden en een forse dosis creativiteit. U bent inventief en heeft een collegiale instelling. Daarbij bent u een doorzetter, die flexibiliteit combineert met een planmatige aanpak. Dactylo biedt u een plezierige en ondernemende baan, waarin u initiatieven kunt ontplooien. Een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en een representatieve bedrijfsauto spreken bij Dactylo voor zich. U wilt solliciteren? Stuur dan vóór 13 februari a.s. een sollicitatiebrief met uw motivatie plus curriculum vitae naar: Dactylo Beheer B.V., Afdeling P&O, t a v. Mariëtte Rombouts, vacaturenummer 02547, Cypresbaan 14c, 2908 LT Capelle a/d IJssel. MQ'n Ditzeidfeiro. Met zo'n 200 collega's, verdeeld over 7 vestigingen heeft Schipper Accountants haar cliënten een breed scala aan diensten te bieden. Wij zijn voor onze organisatie op zoek naar een DIE GETRAIND IS OP HET GEBIED VAN ORGANISATIE EN COMMUNICATIE Werk zoals jij dat wilt COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Buitendienstmedewerker m/v voor een groothandel in hout- en plaatmaterialen m Middelburgse bezoekt relaties en potentiële klanten, tevens geef je toepassingsadviezen. Hiervoor is het kunnen lezen van bouwtekeningen en het uitrekenen van bestekken nodig voor het uitbrengen van offertes. Ook onderhoud je contacten met architecten en andere instanties.Voor deze zelfstandige functie krijg je een gedegen mwerkperiode met interne opleidingen. Ervaring in de bouwwereld en/of commerciële achtergrond is een must Informatie: (0118) 67 90 30, Petra van Oosterhout, Houtkaai 5, Middelburg HORECA/CATERING Cateringmedewerker m/v voor verschillende landelijke cateraars op locaties inVlissingen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het voorbereiden van de lunch en uitgifte hiervan, schoonmaakwerkzaamheden, kassa en koffierondes lopen. Hiervoor ben je flexibel inzetbaar bereid om op ver schillende locaties te werken en heb je een repersentatief voorkomen. Informatie: (0118) 41 48 70,Astrid van de Vreugde, Torenstraat 5,Vlissingen INDUSTRIE Afbramer m/v voor een machinefabriek in Middelburg. De werkzaamheden bestaan uit het wegslijpen van braampjes aan staalplaten. Het betreft een fulltime functie in dagdienstXom voor meer informatie langs op onderstaande vestiging1. Informatie: (0118) 67 90 30, Patrick Janssen, Houtkaai 5, Middelbar www.tempo-team.nl tempo-team VERANTWOORDELIJKE FUNCTIE IN UITDAGENDE OMGEVING Stichting het GORS wil een stimulerende dienstverlener zijn voor mensen met een verstandelijke handicap en gaat daarbij uit van zelfbeschikking en respect. Wij bieden een hoogwaardige begeleiding en verzor ging die is afgestemd op de unieke moge lijkheden en wensen van onze cliënten in een klimaat waar groei en integratie moge lijk js.; Het Werk van de stichting richt zich op het begeleiden bij wonen, leren en recreëren. Wij doen dit op verschillende locaties ver spreid over Midden- en Noord-Zeeland. Je sollicitatie kun je binnen 10 dagen sturen naar: Stichting het GORS, afd. P&O, dhr. R.M. Anthonisse Postbus 2160, 4460 MD Goes. Uiteraard staan al onze vacatures open voor zowel vrouwen als mannen. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de GAO Gehandicaptenzorg. Vacaturenummer 2002 - 05. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Voor zowel Dagbesteding als voor Wonen zijn we op zoek naar Zowel Dagbesteding te Goes als Dagbesteding regio Oosterschelde zoekt een enthousiaste kandidaat voor een fulltime dienstverband (36 uur per week). Wonen te Goes zou graag een vacature voor 20 uur per week (55.56%) ver vuld zien. Wonen te Vlissingen is op zoek naar iemand die interesse heeft in een dienstverband van (vooralsnog) 10 uur per week (27,78%). Functie-informatie: Als teamleider geef je op een coachende, stimulerende wijze leiding aan een eenheid. Je begeleidt de medewerkers in hun werkzaamheden en ziet toe op het tot stand komen van het persoonlijk plan van de cliënten. Je beheert en bewaakt de toebedeelde budgetten en draagt zorg voor het beheer van gebouwen en inventaris. Tot je takenpakket behoren eveneens het uitvoeren van het zorgbeleid, de door de vraag van de cliënt bepaalde zorg- en dienstverlening alsmede het voeren van overleg met en het geven van voorlichting aan cliënten, diens ouders en externe contacten. Functie-eisen: een HBO werk- en denkniveau met ervaring in een leidinggevende functie; een duidelijke visie op de ontwikkelingen in de ondersteuning van men sen met een verstandelijke beperking: bij voorkeur ruime ervaring in het ondersteunen van mensen met een ver standelijke beperking; kennis van en inlevingsvermogen in de diverse levensbeschouwingen van onze cliënten; creativiteit, flexibiliteit en een gezonde dosis humor; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; bezit van auto en rijbewijs. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van deze procedure. Als je interesse gewerkt is en je besluit te reageren geef dan in je sollicita tiebrief aan naar welke vacature je voorkeur uitgaat. Dhr. R.M. Anthonisse, Personeelsconsulent, geeft je graag meer informatie over deze functie. Hij is 's middags telefonisch te bereiken: 0113-273325. mogen wij even ophef maken? Wij vragen met spoed: De Feyter Groep bestaat uit een aantal bedrijven die zich hoofdzakelijk bezighouden met verhuur en verkoop van intern transportmaterieel, verspaning, staalbouw, machinebouw en engineering. De Feyter Groep heeft vestigingen in Terneuzen, Antwerpen, Gent, Vlissingen en Middelburg. De Feyter Verhuur- en Handelsmij B.V. is in Zuidwest Nederland één van de grotere verdelers en verhuurders van heftrucks, met dealerschappen voor: NISSAN en KALMAR heftrucks, MANITOU verreikers en ruwterreinheftrucks, BT intern transportmaterieel en HAKO reinigingsmachines. Voor zowel onze vestigingen in Vlissingen-Oost als Terneuzen zijn wij met spoed op zoek naar: Wij vragen: gedegen vakkennis van verbrandingsmotoren kennis van en ervaring met elektrische heftrucks kennis van hydrauliek zelfstandig kunnen werken enthousiasme en inzet leeftijd tussen de 20 en 45 jaar. Enige jaren ervaring als heftruckmonteur strekt tot aanbeveling. Wij bieden: goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden studiemogelijkheden prettige werksfeer. Is uw interesse gewekt, stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen naar één van de onderstaande adressen, t.a.v. dhr. J.H. Börnemann. ervaren allround voor de binnen- en buitendienst De Feyter VERHUUR- HANDELSMIJ B.V. fÜMANÏÏDl] Ijjjl Huko Vlissingen-Oost Terneuzen Groenlandweg 10, Haven 4070 Mr. F.J. Haarmanweg 17 4455 SN Vlissingen 4530 AB Terneuzen Tel.: 0118 460814 Tel.: 0115 695955 E-mall: info@feyter.com Internet: www.feyter.com De functie: In deze nieuwe functie ondersteun je onze Raad van Bestuur met als standplaats Goes. Je zorgt voor de voorbereiding, verslaglegging en opvolging van de vergaderingen van de Raad van Bestuur en de vennotenvergaderingen. Daarnaast ondersteun en adviseer je het manage mentteam bij de interne en externe communicatie. Je weet beleid en processen vorm te geven en te vertalen in communicatieboodschappen en -middelen. De arbeidsduur voor deze functie bedraagt minimaal 32 uur per week. Het komt regelmatig voor dat de werktijden buiten de gebruikelijke kantoortijden vallen. Wat vragen wij van je? Voor deze brede en afwisselende functie, beschik je over HBO werk- en denkniveau (bijvoorbeeld HEAO- Communicatie). Je handelt naar vertrouwelijkheid van de functie en je beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Je bent flexibel, stressbestendig, accuraat en creatief in de uitvoering van je werkzaamheden. Kortom: je signaleert, neemt initiatieven en ondersteunt het management op het organisatorische en communicatieve terrein. TANTS EN BELASTINGADVISEURS Wat hebben wij te bieden? Wij bieden een prettige en informele werksfeer, met ruimte voor persoonhjke inbreng en eigen initiatief. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrije pensioenregeling. Eerst meer weten? Aanvullende informatie over deze functie wordt graag gegeven door Maurice Buïjs RA, vennoot, telefoon 0113-239406 ofAnnemarie Peeters, personeelsfunctionaris, telefoon 0113-239434. Veel actuele informatie over ons bedrijf en over openstaande vacatures is te vinden op onze website: www.schipperQccountants.nJ. Van hieruit is het ook mogelijk om rechtstreeks te reageren op de vacature. Reageren? Stuur je schriftelijke reactie, voorzien van CV binnen twee weken naar Schipper Accountants ter attentie van Annemarie Peeters, Postbus 8,4460 AA in Goes of e-mail deze naar apeeters@-schipperacc.nl. Schermerhornstraat 2, Goes Tel. 0113-239400, fax 0113-230930, vwvw.schipperaccountants.nl De Stichting ZLG vraagt voor haar Kinder Gezinsvervangend Tehuis 'de Tiende', groep West te Goes een voor 27 uur per week m/v De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten biedt zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en volwassenen met een lichamelijke of meervoudige functiebeperking. De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes. De ZLG ziet het als haar belang- rijkstetaak om daartoe de voorwaarden te creëren. De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de daartoe beschikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend. De ZLG vindt dat cliënten recht hebben op vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit en dat de dienstverlening voor wonen, WerkerVdagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen. Uitgangspunten daarbij zijn: Zelfbeschikkingsrecht De cliënt als burger individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling. In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk in samenwerking in derden door 200 medewerkers vorm gegeven aan de vragen van ongeveer 250 cliënten. bezoekadres: lijnbaan 30 postbus 197, 4460 AD Goes tel. (0113) 27 56 50 fax. (0113) 27 56 59 De Tiende is een woonvorm, waar in drie verschillende groepen zorg wordt verleend aan lichamelijk gehandicapte kinderen. Er wordt onder scheid gemaakt in wonen, kort verblijf en logeren. Groep West is de woongroep van De Tiende, waar 8 kinderen wonen. Functie-inhoud/hoofdtaken: De zorg van de begeleider is de uitvoering van de zorg aan de kinderen zoals omschreven in het zorg- en opvoedingsplan, zowel individueel als groepsgewijs. Als persoonlijk begeleider van een aantai kinderen is hij verantwoordelijk voor de uitvoering van de individuele zorgverlening. De zorg is gericht op het bevorderen en/of handhaven van de zelfredzaam heid en het ondersteunen van de persoonlijkheidsontwikkeling van het kind. Hiertoe onderhoudt de persoonlijk begeleider nauw contact met de ouders van het kind. Functie eisen: een afgeronde opleiding op minimaal MBO-niveau gericht op het werken met kinderen en/of gericht op verzorging van lichamelijk gehandicapten zowel zelfstandig als in een team kunnen functioneren een werkhouding die gekenmerkt wordt door afstand kunnen bewaren, flexibiliteit, geduld en doorzettingsvermogen goede contactuele eigenschappen bereidheid tot het uitvoeren van verpleegkundige handelingen na bijscholing en autorisatie het aan de kinderen kunnen bieden van structuur aantoonbare affiniteit met (het werken met) kinderen is nadrukkelijk gewenst bereidheid om bij ziekte, vakantie e.d. in te vallen Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. Gehandicaptenzorg. De functie van begeleider is ingedeeld in schaal 35 (minimaal 1.491,- tot maximaal 2.051,-). Ook wordt een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaardeti (o.a. kinderopvang, spaarloonregeling, (ver)kopen dagen, pc-privé e.d.) geboden Reageren: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met dhr. Jaap Sipma, teamcoördinator de Tiende: tel. 0113 - 23 61 01 Indien u in aanmerking wilt komen voor bovenstaande functie, dan verwachten wij dat uw schriftelijke reactie vóór 12 februari 2002 in ons bezit is. Sollicitaties s.v.p. richten aan de sollicitatiecommissie, t.a.v. de afdeling P&O, p/a Postbus 197, 4460 AD Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. Transferpunt Zorgsector Zeeland ©stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen Binnen de afdeling Personeel Organisatie wordt, in pro- jectvorm, aan reïntegratie een nieuwe inhoud gegeven. Voor dit project zijn wij op zoek naar een gemiddeld 20 tot 28 uur per week (v/m) Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentrum Rustenburg, Zorgcentrum Roggeveenhuis, Zorgcentrum Buitenrust en Thuiszorg- Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Transferpunt Zorgsector Zeeland *5^ Als reïntegratieconsulent ondersteunt u leidinggevenden bij de reïntegratie van (langdurig) arbeidsongeschikten. U coördineert reïntegratie-activiteiten, houdt begeleidingsgesprekken met medewerkers en geeft voorlichting over WAO/WW, subsidies etc. U helpt mee om ons reïntegratiebeleid verder vorm te geven. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de werving en selectie van l/D-medewerkers. U beschikt over een relevant HBO-diploma, bijvoorbeeld Personeel en Arbeid, en heeft kennis van wet- en regelgeving over sociale zekerheid. U heeft ervaring op het terrein van personeelswerk en/of reïntegratie. Goede communicatieve vaardigheden zijn voor deze functie onmisbaar. Bent u daarnaast resultaatgericht en initiatiefrijk, dan zijn wij zeker in u geïnteresseerd. De aanstelling is in eerste instantie voor één jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn op basis van de CAO Thuiszorg, inschaling in salarisschaal 8 (maximaal 2522,55 per maand bij een fulltime dienstverband). Wilt u meer informatie over de functie, neemt u dan contact op met de heer P.E.L. Peters, hoofd P&O, tel. 0118-684000. Heeft u belangstelling voor de functie en voldoet u aan bovengenoemde voorwaarden, richt dan uw sollicitatiebrief met cv vóór 13 februari 2002 aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, Postbus 323, 4330 AH Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 37