PERSONEEL SPOW SPOW Toe aan een nieuwe start in Zeeland? PZC 'WÊ: «ring m/v werker mede inko zaterdag 2 februari 2002 De Koninklijke Luchtmacht (KLu) is een van de meest veelzijdige werkgevers van Nederland, met diensten en eenheden in binnen- en buitenland. De Divisie Wapen systeem Ondersteuning van het Logistiek Centrum in Woensdrecht is verantwoor delijk voor het instandhouden van de vliegtuigen en helikopters van de Koninklijke Luchtmacht. Voor het Bureau Transporthelikopters zijn we op zoek naar kandidaten (v/m) die een van de twee onderstaande vacatures ambiëren. Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Ooster-scheldeziekenhuizen ii Goes, evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in. medewerker automatisering m/v Voor de continuïteit van de automatiseringsactiviteiten voor de dienst Instrumentatie en Automatisering (DIA) zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van medewerker automatisering. Deze medewerker zal toegevoegd worden aan de onlangs geformeerde taakgroep 'Gebruikers- en Werkplekondersteuning'. In de genoemde functie houd je je bezig met de installatie en reparatie van pc's en randapparatuur en voer je het technisch beheer van de automatiseringsapparatuur. Je verleent ondersteuning aan de gebruikers (helpdesk) en houdt toezicht op de beschikbaarheid van systemen en het netwerk. Verder kent de functie operationele aspecten zoals het maken van back-ups en het uitvoeren van productiewerkzaamheden. Wie zoeken we? Wij zijn op zoek naar een kandidaat die een relevante voltooide opleiding op mbo-niveau genoten heeft (bij voor keur mts ti/tc) en die gedegen kennis heeft op het gebied van Windows NT en de Microsoft Officeproducten. Je hebt kennis van en ervaring met hardware. Beschik je tevens over kennis van netwerken, dan is dat een pre. Je bent bereid tot het volgen van verdere opleidingen, je kunt je werkzaamheden zowel zelfstandig als in teamverband verrichten én je bent bereid mee te draaien in het beschikbaarheidrooster. Goede contactuele eigenschappen en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid zijn voor deze functie essentieel. Wat we bieden: Werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. De functie is ingedeeld op basis van kennis en ervaring in FWG schaal 45 en kent een minimumsalaris van 1.787,- en een maximumsalaris van 2.410,-- bruto per maand. Het betreft een vacature voor 36 uur per week (fulltime), voor onbepaalde tijd. inkoper/beleidsmedewerker inkoop m/v Ben jij een commercieel talent en heb je ervaring in de gezondheidszorg? Dan ben jij degene die we zoeken, want binnen ons ziekenhuis is een inkoper/beleidsmedewerker inkoop welkom! Als inkoper/beleidsmedewerker inkoop help je het beleid te ontwikkelen op de afdeling inkoop. Het ontwikkelen van een efficiënt en effectief inkoopproces en het verwerven van een groot assortiment gebruiks- en verbruikersgoederen en een beperkt aantal investeringsgoederen en diensten behoort tot je taken. Tevens draag je zorg voor een goede koppeling met de administratieve omgeving van het inkoopproces. Wie zoeken we? Wij zoeken een inkoper met een hbo-opleiding (heao-commercieel of nevi-l-ll), aangevuld met cursussen op het gebied van inkoop in de gezondheidszorg, of enige jaren werkervaring in de gezondheidszorg. Je beschikt over enige beheersing van de Engelse taal en hebt kennis van geautomatiseerde systemen. Vanzelfsprekend zijn je mon delinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid uitstekend en kun je ordelijk, accuraat en systematisch werken. Wat we bieden: Het werken als inkoper/beleidsmedewerker inkoop bij Ziekenhuis Walcheren is een uitdagende, zelfstandige en verantwoordelijke baan in een professionele omgeving met een prettige werksfeer. De functie is ingeschaald volgens FWG 50 en kent een maximumsalaris van 2.738,- bruto per maand. Het betreft een vacature voor minimaal 24 uur per week en maximaal 32,4 uur per week, voor onbepaalde tijd. Meer weten? Wil je meer weten over de functie medewerker automatisering, neem dan contact op met de heer S.J. Boot, teamleider automatisering, tel. (0118) 42 56 30. Voor de functie inkoper/beleidsmedewerker inkoop kun je contact opnemen met de heer J. van Roosendaal, sectorhoofd Facilitaire Diensten, tel. (0118) 42 54 00. Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur je sollicitatiebrief met CV vóór 16 februari 2002 naar de heer G.M. Boot, personeelsadviseur. Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING M STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN Dé Slichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan: ouderen huisvesting verzorging en verpleging. De. Stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust, woonzorg centrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg, zorg- en verpleegcentwm Nieuvz-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande. De Stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen, waardoor de organisatie sterk in beweging is. De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren heeft vacatures voor de functie van Bejaarden-/ziekenverzorgende m/v diverse contracten van minimaal 22 en maximaal 36 uur per week tot medio oktober 2002 ter vervanging van zwangerschaps-/ bevallingsverlof met de mogelijkheid van een vast dienstverband, alsmede oproepcontracten op locatie Hof ter Veste in Middelburg De functie omvat de volgende werkzaamheden: scheppen van voorwaarden voor optimale zelfstandigheid van cliënten; verzorgen en begeleiden van cliënten zowel in het woonzorgcentrum als, met een zorgindicatie, in de thuissituatie; inschakelen van andere disciplines, zoals Fysio/Ergotherapie,'Thuiszorg; fungeren als contactverzorgende van een aantal cliënten; verrichten van verzorgende/verpleegtechnische handelingen; verzorgen van informatie uitwisseling met collega's en verstrekken van informatie aan belangstellenden. Het profiel Wij verwachten: diploma verzorgende niveau 3 of 3 IG; goede sociale vaardigheden; een klantgerichte instelling; een grote mate van zelfstandigheid en eigen Initiatief; goede uitdrukkingsvaardigheid; flexibele inzetbaarheid volgens wisselend rooster (voornamelijk overdag); affiniteit met de identiteit van de stichting- De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. In 2002 zal de functie opnieuw worden gewaardeerd conform FWG 3.0. De pensioenregeling van het PGGM is V Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Annet Tramper-Houtekamer, locatiemanager Buitenzorg, telefoonnummer 01 18-67939Ö. Meer informatie over de organisatie kunt u vinden-op http://www.spow.nl De sollicitatie Kunt u voor I.8 februari 2002 richten aan Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, t.a.v. P&O, L Stommésweg I, 4335 AX Middelburg, of e-mailen naar p&o@spow,nl, onder vermelding van vacaturenummer 023001 Dë vacature wordt gelijktijdig in- en extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid genieten interne kandidaten de voorkeur. AcquisitjgjQ.av. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN Dé Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan ouderen huisvesting, verzorging en verpleging. De Stichting, bestaat uit zorgcentrum SWerf-Rust, woonzorg- centrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg, zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande, Dé Stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen, waardoor de organisatie sterk in beweging is. De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren heeft vacatures voor de -functie van Huishoudelijke hulp m/v op oproepbasis op locatie Nieuw-Sandenburgh te Veere De functie omvat de volgende werkzaamheden: bewoners stimuleren tot het schoonmaken van de eigen woonruimte; verrichten van schoonmaakwerkzaamheden in de woonruimte van bewoners; verzorgen van koffie en thee voor bewoners; schoonmaken van afdelingsruimten. Het profiel ervaring met de genoemde werkzaamheden; goede sociale vaardigheden, het vermogen om bewoners binnen hun eigen mogelijkheden te stimuleren; het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het afdelirigsteam; affiniteit met de identiteit van dé stichting. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. In 2002 zal de functie opnieuw worden gewaardeerd conform FWG 3.0. De pensioenregejingvah het PGGM is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Irma Boogaard, locatiemanager 'Nieuw- Sandenburgh, telefoonnummer 0118-577000. Meer informatie over de organisatie kunt u vinden op http://www.spOW.nl De sollicitatie Kunt u voor 18 februari 2002 richten aan Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, t.a.v, P&O, L Stommesweg I, 4335 AX Middelburg, of e-mailen naar p&o@spow.nl, onder vermelding van vacaturenummer 013043. Acquisitj&naw. deze advertentie woMniet op prijs gesteld In deze functie ondersteunt u het Bureau Transporthelikopters. Dit houdt in dat u dossiers verwerkt en beheert en dat u technische gegevens in geautomatiseerde systemen invoert. Daarnaast verricht u diverse secretariaatswerkzaamheden, waar onder notuleren. U bent in h'et bezit van een mbo-diploma in administratieve richting. Affiniteit met automatisering combineert u met een zelfstandige instelling. Bovendien zijn uw com municatieve vaardigheden goed, zowel in de Nederlandse als de Engelse taal. In deze functie wijdt u zich aan het opmaken en illustreren van technische docu mentatie, waarvoor u gebruikmaakt van geautomatiseerde systemen. U controleert publicaties op juistheid en volledigheid en coördineert de status van uitstaande werk zaamheden. Bij dit alles volgt u de ontwikkelingen op het vakgebied, met name waar het elektronische handboeken betreft. U bent in het bezit van een mbo-diploma in grafische richting, hoewel aantoonbare ervaring op dit niveau een gelijkwaardig alternatief is. Uw communicatieve vaardig heden zijn goed, zowel in de Nederlandse als de Engelse taal. Belangrijk ook is een zelfstandige instelling. Geboden wordt een uitdagende baan in een veelzijdige organisatie. De bruto maand salarissen zijn voor beide functies afhankelijk van kennis en ervaring en exclusief 8% vakantietoeslag. Het maandsalaris voor de functie van teamassistent bedraagt maximaal circa 2.100,- (schaal 5 BBAD) en voor de functie van grafisch mede werker maximaal circa 2.410,- (schaal 7 BBAD). Verder kunt u rekenen op minimaal 23 vakantiedagen en 12 ADV-dagen per jaar, een flexibele arbeidsduur, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en sportfaciliteiten. Om up-to-date te blijven in uw vakgebied kunt u gebruikmaken van een uitgebreid pakket aan studiemogelijkheden. Bent u geïnteresseerd en wilt u meer weten over de functies of de organisatie, neem dan contact op met het hoofd Bureau Transporthelikopters, majoor C. Duijnkerke, (0164) 69 53 50. Met vragen over de selectieprocedure kunt u zich richten tot het hoofd Bureau P&O, mevrouw Bernadet Smeulders, (0164) 69 51 70. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Luchtmacht naar het in dienst nemen van meervrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheids groep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar het Logistiek Centrum Koninklijke Luchtmacht, t.a.v. Bernadet Smeulders, postbus 77,4630 AB Hoogerheide, onder vermelding van het vacature nummer. Het vacaturenummer voor de Team-assistent is 1478 en voor de Grafisch medewerker 1478A. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Surf voor de meest recente vacatures bij Defensie naar www.defensie.nl/werkenbij LUCHTMACHT BURGERPERSONEEL Ons gemotiveerde team, dat werkt in een zeer moderne kantooromgeving, zoekt op korte termijn eveneens gemotiveerde en representatieve kandidaten voor de navolgende (Aankomend) Accountant (m/v) ...U bent verantwoordelijk voor de oplevering en bespreking van jaarrekeningen, alsmede de daarbij behorende fiscale aarigiften, evenals advisering, Gezien het feit, dal relatiebeheer ook tot de functie behoort is een dienstverlenende instel- ling en zijn communicatieve vaardigheden mede van belang. Voor de juiste kan- dida(a)t(e) (gekwalificeerd) bestaat op de termijn de mogelijkheid om toe te tre den als participant in onze praktijk. Assistent-accountant (m/v) v-C/TL U beschikt over ervaring in deze functie. Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het zelfstandig controleren en samenstellen van jaarrekeningen, alsmede het verzorgen van de daarbij behorende fiscale aangiften. Wij bieden u een geautomatiseerde werkomgeving die up-to-date is en een prettige werk sfeer met voor de juiste kandidaten volop carrièrekansen. Het salaris wordt overeengeko men óp basis van uw individuele vaardigheden met daarnaast goede secundaire arbeids voorwaarden w.o, ondersteuning van uw carrièreplanning. Spreekt de uitdaging, die u bij ons kunt vinden, u aan? Stuur dan uw reactie met C.V. aan: Remmerswaal Accountants, ta.v. de heer I.M. Jeroense Postbus 22,4356 ZG Oostkapelle Remmerswaal Accountants Professioneel en persoonlijk Remmerswaal Accountants, Lantsheerstraat la, 4356 AX Oostkapelle Telefoon: 0118-583010 Telefax: 0118-583186 E-mail: oostkapelle@remmerswaal.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 34