rujs CALCULATOR/ WERKVOORBEREIDER w WIJKBEHEERDER Walcherse Bouw Unie bv PZC Bedrijfsadministrateur (m/v) mm, rf stil! Trainer/adviseur (m/v) Medewerker Salarisadministratie zaterdag 2 februari 2002 ss a EPZ produceert elektriciteit. Dat doen wij met een kernenergiecentrale en een kolencentrale waarin ook biomassa wordt bijgestookt. EPZ en haar medewerkers staan voor veiligheid en continuïteit in de energievoorziening. Met kennis van zaken en betrokkenheid zorgen wij ervoor - dag in, dag uit - dat onze samenleving kan rekenen op onze stroom. EPZ is verantwoordelijk voor 7% van alle elektriciteit die in Nederland per jaar wordt gebruikt. Wij werken veilig en kostenbewust aan een gezond bedrijf èn een gezond milieu. Het "vergroenen" van ons product is een speerpunt van ons beleid. Daarnaast streeft EPZ ernaar om via een dialoog met de maat schappij te werken aan een zekere en betaal bare energievoorziening in de toekomst. EPZ, bron van Energie. De energiemarkt verandert snel. Marktgericht denken en handelen zijn voor EPZ essentieel om haar positie in de energiesector te behouden en te verbeteren. Dat vraagt om gedreven en deskundige medewerkers. Daarom zijn wij op zoek naar een aantal collega's die hierin hun aandeel kunnen leveren. Voor de hoofdafdeling Financieel Economische Zaken zoeken wij een: (vacaturenummer 02-FK-01) Hoofdtaken Het mede zorgdragen voor de vastlegging en controle van financiële gegevens; Het mede zorgdragen voor de verslaglegging en analyse van financiële gegevens; Het uitvoeren van de salarisadministratie; Het verrichten van diverse werkzaamheden zoals het opstellen van kostprijsberekeningen, tariefstellingen, verdeelsleutels en kosten-baten analyses. Uw profiel Een HBO werk- en denkniveau; bijvoorbeeld HEAO-BE, SPD of gelijkwaardig. Aanvullende opleiding op het gebied van salarisadministratie is een pré; Ruime ervaring in een vergelijkbare functie; Kennis en ervaring met gangbare kantoor- en financiële systemen; Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift; Planmatig kunnen werken en analytisch denkvermogen; In staat het overzicht te kunnen bewaren en initiatiefrijk. Ons aanbod Voor de functie geldt een dienstverband voor onbepaalde tijd, een grote mate van zelfstandigheid, afwisseling en ontplooiingskansen. Door specifieke bedrijfsopleidingen bent u optimaal toegerust om uw taken uitte v Uw sollicitatie Ziet u in bovengenoemde functie een uitdagende job in een technologisch zeer hoogwaardige omgeving? Stuur dan uw sollicitatiebrief, voorzien van het vacaturenummer, en curriculum vitae voor 15 februari 2002 aan N.V. EPZ.t.a.v. de heer A. van Schaik, manager Human Resources Management, Postbus 130,4380 AC Vlissingen. Voor meer informatie over de functie kunt u bellen via telefoonnummer (0113) 356823. Of mailen via A.van.Schaik@epz.nl. U kunt eveneens contact opnemen met de heer A.A. van Reemst, chef Financiële Administratie, telefoonnummer (0113) 356759. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Bezoekadres: N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland EPZ, Zeedijk 32,4454 PM Borssele. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. EPZ hecht veel waarde aan de ontwikkeling van haar medewerkers en biedt daarom uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw standplaats is Borssele. Bij eventuele verhuizing hebben wij een prima verhuiskostenregeling. '2* Oceanwide Services B.V. houdt zich bezig met het ambachtelijk restaureren van panden in eigen beheer. Momenteel onderhanden werk: voor malig Vestzaktheater wordt verbouwd tot hoofd kantoor van de Humares Groep. Andere restauratieprojecten in portefeuille. Oceanwide Services B.V. vraagt: allround timmerman allround metselaar of combinatie van beide functies Salarisbetaling volgens Bouw CAO Sollicitaties richten aan: Oceanwide Services B.V. T.a.v. dhr. P. van Iwaarden 06-521-408210 Postbus 5014' 4380 KA Vlissingen J Camping Linda te Wemeldinge is een recreatiebe- drijf aan de Oosterschelde met 350 plaatsen. Voor het aankomende seizoen, zoeken wij een enthousiaste beheerder (m/v) voor de pacht van onze cafetaria. De cafetaria is onlangs uitgebreid met een overdekte serre, waar door vele extra mogelijkheden voor de exploitatie zijn ontstaan. Tevens bieden wij u de mogelijkheid om naast de cafetaria ook de kampwinkel te exploiteren. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. E. J. J. Dekker. Camping Linda, Oostelijke Kanaalweg 4, 4424 NC Wemeldinge, Tel.: 0113-621259 web-site: www.campinglinda.nl e-mail: info@campinglinda.nl Organisaties zijn op zoek naar wegen om effectiever te functioneren. Het Team Training, Advies en Organisatieontwikkeling (TAO) is een van de bedrijfsonderdelen van het RPCZ. Het staat voor de uitdagende en inspirerende taak om organisaties in vooral de non-profit- en profïtsector in Zeeland daarbij te ondersteunen. We concentreren ons met name op resultaatgerichte communicatie, zelfsturing met coaching als managementstijl en advisering bij het invoeren van het keurmerk Investors in People. in verband rnet een sterke groei van de opdrachten zoeken wij een die zal werken vanuit onze vestiging te St. Laurens. RPCZ is een organisatie die actief bezig is met onderwijs, ontwikkelings-en opvoedings stimulering, opleiding en training. RPCZ bestaat uit de zelfsturend operende werkeenheden: Primair Onderwijs (schoolbe geleiding, nascholing, bestuursondersteuning) •Voorschoolse Ontwikkeling (ontwikkelingsstimulering en opvoedingsondersteuning) Voortgezet Onderwijs •Training,Advies Organisatieontwikkeling (organisaties in de non- of not-profitsector) Zo'n 100 RPCZ- medewerkers, waaronder veel onderwijs- adviseurs/trainers, werken vanuit 4 vestigingen in Zeeland. ontwerpen en uitvoeren van trainingen begeleiden van veranderingen in een organisatie adviseren van management coachen van leidinggevenden en individuele medewerkers marketing van product-markt combinaties het uitvoeren van acquisitie-activiteiten Wij zoeken een trainer/adviseur die ruime ervaring heeft met verschillende soorten trainingen, zoals die in de TAO-productenlijn gehanteerd worden op maat trajecten kan uitzetten voor klanten, waarbij zelfsturing en coaching de bepalende thema's zijn 0 eigen ervaring heeft met organisatieontwikkeling en van daaruit klanten kan coachen en adviseren ondernemend is en daarom verantwoordelijkheid neemt om de doe len van de TAO-onderneming te realiseren, specifiek op het gebied van acquisitie en netwerkontwikkeling een opleiding heeft op HBO- of universitair niveau. Een RPCZ-medewerker werkt in een collegiale sfeer en heeft belangstelling voor mensen in veranderingsprocessen. S' Het RPCZ is een organisatie die volop in beweging is en zich S" transformeert van een gesubsidieerde instelling naar een marktgerichte organisatie. Rechtspositie volgens de CAO-Onderwijsbegeleiding, salariëring volgens de geldende schalen, met een maximum van 3759,- per maand. j® Sollicitaties dienen uiterlijk 15 februari 2002 binnen te zijn bij de n directie van het RPCZ, Noordweg 495, 4333 KE te Middelburg. a E-mail: rpcz@rpcz.nl Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de teamleider, drs. J. Ennik, telefoonnummer (0118) 628851 en privé (0113) 251566 of bij de directie, drs. B.J. de Reu, telefoonnummer (0118) 628851. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland wvvw.rpcz.nl REGIONALE WONINGBOUWVERENIGING SAMENWERKING De Regionale Woningbouwvereniging Samenwerking beheert 6000 woningen in de Zeeuwse gemeenten Goes, Kapelle en Noord-Beveland. De transformatie naar marktgericht sociaal ondernemerschap heeft bij de RWS geleid tot het ontwikkelen van een nieuwe strategie, be drijfsplannen en een nieuwe structuur waarin de vraag van de doelgroep een duidelijkere plaats krijgt en aandacht geschonken wordt aan verbreding en diversificatie van het diensten pakket. Het woningbestand is in 6 wijken onderverdeeld. Elke wijk is toevertrouwd aan de zor gen van een op MBO-HBO-niveau (M/V) Wij willen graag in contact komen met geïnteresseerden in deze functie. Plaats in de organisatie De wijkbeheerder ressorteert rechtstreeks onder de teammanager Wijkbeheer Bewonerszaken. Dit team maakt deel uit van de sector Woonservice. Functietypering Als vooruitgeschoven post in de wijk is de wijkbeheerder met name belast met het: verrichten van voorbereidende en begeleidende werkzaamheden in het kader van het preventief- en mutatieonderhoud en reparatieverzoeken; houden van toezicht op de (directe) voon- en leefomgeving en de sociaal maatschappelijke situatie binnen de wijk; voeren van overleg en het initiëren van acties op deze terreinen. Functieeisen MBO/HBO werk- en denkniveau, liefst toegespitst op het raakvlak van (bouw)techniek en sociaal maatschappelijke verhoudingen en ontwikkelingen; kennis van het (dagelijks en preventief) onderhoud aan vastgoed; oog hebben voor maatschappelijke ontwikkelingen en knelpunten en het beschikken over de kennis en vaardigheid om daarmee om te kunnen gaan; goede communicatieve en sociale vaardigheden; Affiniteit met- en zo mogelijk kennis van de taken van de woningcorporatie op het gebied van: - het realiseren en beheren van woningen; - het scheppen en in stand houden van een goede woonomgeving en een prettig leefklimaat; - het leveren van aanvullende woondiensten. Interesse? Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer H. F. Bekker, sectormanager Woonservice tel. 0113-231674. Een assessment onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Wij verzoeken kandidaten hun belangstelling vóór 16 februari a.s. schriftelijk kenbaar te maken door het zenden van een sollicitatiebrief met CV aan de RWS, t.a.v. de heer H. F. Bekker, Stationspark 30, 4462 DZ Goes. Solliciteren via e-mail kan natuurlijk ook middels h.bekker@rwsaoes.nl Acquisitie ha. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Walcherse Bouw Unie, een breed georiënteerd bouwbedrijf op het gebied van woning- en utiliteitsbouw in de provincie Zeeland, zoekt in verband met een verschuiving binnen de organisatie een Wij verwachten: een afgeronde HTS-opleiding bouwkunde, ruime ervaring in het opstellen van begrotingen, ervaring in de werkvoorbereiding van projecten, een innovatieve en enthousiaste instelling. Aan de juiste persoon hebben wij te bieden: een diversiteit aan projecten in woning- en utiliteitsbouw, een zelfstandige positie binnen een collegiaal team, goede arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse in deze functie, stuur dan een sollicitatiebrief voor zien van een curriculum vitae naar ons kantoor ter attentie van de heer B. te Winkel, Molenstraat 4, 4364 AA Grijpskerke. De Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging U.A. te Wemeldinge is een belangrijke leverancier van meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, veevoeders, zaaizaad, pootgoed en aardolieprodukten voor de akkerbouw, fruitteelt en veehouderij. Een belangrijke activiteit van de CZAV is voorts de inname van granen, zaden en peulvruchten. Het werkgebied omvat Zuidwest-Nederland. De CZAV heeft 3.000 leden en een geconsolideerde omzet van ruim 356 miljoen gulden. Dochteronderneming is het detailhandelsbedrijf Agrimarkt BV met de winkelformules Agrimarkt Supermarkt en Agriland. In totaal werken er 350 mensen bij onze organisatie. Meer informatie over de CZAV vindt u op www.czav.nl. In verband met een wijziging in de bezetting van de afdeling salarisadministratie zoeken wij voor ons kantoor in Wemeldinge een: Uw werkzaamheden Als medewerker salarisadministratie verzorgt u primair de urenregistratie voor de CZAV en Agrimarkt BV. Het gaat hierbij om het verzamelen, ordenen en verwerken van gegevens in één van onze geautomatiseerde registratiesystemen. Hierbij heeft u veelvuldig f telefonisch contact met de werklocaties van onze bedrijven, Daarnaast verzorgt u het maken van periodieke overzichten vanuit de urenregistratie en de interne verspreiding hiervan.Tevens assisteert u de salarisadministrateur bij de uitvoering van de salarisadministrat Uw profiel Voor een optimale invulling van deze functie beschikt u over een MBO werk- en denkniveau en bij voorkeur een administratieve opleiding. Daarnaast beschikt u over een servicegerichte houding en goede contactuele eigenschappen. Tevens vraagt deze zelfstandige functie een nauwkeurige, ordelijke en doelmatige werkhouding. Ons aanbod Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie bij een organisatie die sterk in de markt staat e rendement voor de boer. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens in overeenstemming met de functie. i die werkt aan een goed tf Heeft u belangstelling? Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer S.G.J. van der Linden (hoofd Personeel en Organisatie), telefoon 0113 - 629 244. U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. onder vermelding van'Vacature CZAV'voor 18 februari 2002 richten aan: CZAV, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 402,4460 AV GOES. E-mail: Svd.Linden@CZAV.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28