isover PZC 'Zonder nieren hangt je leven aan een draadje'. rftttTh SAINT-GOBA1N ISOVER BENELUX elektro-/meet- en regeltechnicus werktuigkundig monteur Unitmanagers m/v lij nop erators nKHRBBffll zaterdag 2 februari 2002 Postbus 86, 5140 AB Waalwijk. Telefoon (0416) 67 35. 50. E-mail: info@stoutenbeek.nl Steun de Nierstichting. Giro 88.000 NIERSTICHTING Nuttig en nodig Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen, een eerste klus vergader-, zaken- en congreshotel op 50 me ter van zee en strand met. 90 kamers, 8 vergaderzalen, restaurant, coffeeshop, terras en hotelbar renoveerde re centelijk alle kamers en is hiermee in feite, hoewel 17 jaar 'oud', het nieuwste hotel van Zeeland. Bovendien loopt de procedure voor een uitbreiding met 24 kamers en suites, alsmede 800 nr zaalruimte voorspoedig. Onze huidige F&B manager gaat een nieuwe functie binnen ons bedrijf vervullen en dus zijn wij per direct op zoek naar een: F&B MANAGER (m/v) Als u de baan zoekt waarbij u al uw capaciteiten uit de- verf kunt laten komen en als u: Een toegesneden opleiding heelt Een flexibel en op de praktijk gerichte m/v bent Bovendien de voordelen inziet van het werken in een 'ketenhotel' Ervaring in vergelijkbare hotels heeft Woorden als vakkennis, HACCP, regenereren, team work, motiveren, organiseren en verkoopgerichtheid als muziek in de oren vindt klinken Een leeftijd heeft tussen de 25 en 35 jaar Dan kunt u solliciteren naar deze, in uw carrièreplanning passende, uitdagende functie. Doe dat dan nu per uitgebreide brief, gericht aan de directie van; Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen, Westduin 1,4371 PE Koudekerke. Tel. 0118-552510, E-mail: westdui n zeeland net, n 1 Internet: www.weslduin.nl Voor onze productielocatie in Etten-leur zijn wij op zoek naar Fu ncti som s cb n jvS n g: in deze functie ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan elektrisch- meet en regelinstallaties. Hierbij ligt voornamelijk de nadruk op het correctief en preventief onder houd aari elektrische (hoog- erfpagspanning) installaties, instrumentatie,■.■regelapparatuur en geautomatiseerde systemen. In deze functie rapporteer je aan de chef eiektro-/ meet en regettechnische dienst. Het gaat hier om een functie in dagdienst. Op termijn: bestaan er doorgroeimogelijkheden. Je achtergrond: Wij verwachten van je een afgeronde opleiding MTS elektrotechniek, eventueel aangevuld met specifieke cursus sen of bevoegdheden. Je beschikt, bij voorkeur, over z jaar ervaring in een vergelijkbare functie in een productie bedrijf. Tot slot ben je woonachting in (de omgeving van) Etten-leur en bereid om deel te nemen aan de sema foonoproep; regeling. Je hebt een analytisch en probleemoplossend vermogen en gevoel voor nauwkeurigheid. Voor ons hoofdkantoor in Goes zijn wij op zoek naar; MEDEWERKERS CALLCENTER M/V (ca. 16 uur/week) Het beantwoorden van vragen van onze klanten m.b.v. de computer behoren tot de werkzaamheden. Flexibiliteit, inzet en stressbestendigheid zijn van toepassing op deze functie. Als jij geïnteresseerd bent in deze zeer afwisselende baan, schrijf dan een brief met je persoonlijke gegevens naar: Z.E.S. GOES BV, t.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus 64, 4460 AB GOES Securicor, voorheen Randon Beveiliging, is één van de grootste beveiligings organisaties in Nederland. De kwaliteit van Securicor-medewerkers en hun klantgericht denken en doen, zijn de belangrijkste succesfactoren. Het hoofdkantoor en de centrale meldkamer van Securicor zijn gevestigd in Amsterdam Zuid-Oost. Het landelijke vestigingsnet van Securicor is verdeeld in 11 districten. Deze districten zijn weer opgesplitst in kleinere units die worden aangestuurd door unitmanagers. In verband met de uitbreiding van onze dienstverlening zoeken we unitmanagers voor de regio's West-Brabant en Zeeland. Securicor zoekt: die klanten kunnen binden en medewerkers kunnen coachen Wat houdt de functie in? Als unitmanager maak je voor jouw unit een activiteitenplan en ben je verantwoor delijk voor de uitvoering daarvan. Je werft en selecteert de beveiligingsmedewerkers, verzorgt de planning en bewaakt hun begeleiding en opleiding. Verder stuur je de groepsleiders aan, coördineer je de dagelijkse werkzaamheden en neem je zelfstandig de nodige beslissingen om continuïteit te waarborgen. Daarbij verlies je de kwaliteit van de dienstverlening en interne zorg nooit uit het oog, want Securicor werkt volgens ISO 9001 kwaliteitsnormen. Wat verwachten wij van jou? De unitmanager van Securicor denkt en werkt op HBO- of academisch niveau. Evenveel waarde hechten wij aan kwaliteiten waarvoor geen diploma's bestaan: dienstverlenende instelling, gedrevenheid, durf, zorgvuldigheid, commercieel inzicht en vermogen om overzicht te houden in alle hectiek. Omdat het hier niet gaat om een 9-5 baan, kan werken op ongewone tijden bij de functie horen. Bezit van rijbewijs is een must; een aantal jaren (vergelijkbare) werkervaring is een pré. Daarnaast beschik je over voldoende commercieel talent om de relatie met bestaande klanten te onderhouden, verder uitte bouwen en om nieuwe opdrachtgevers te werven. Wat mag je van ons verwachten? Een interessante functie met groeimogelijkheden en met ruimte om talenten verder te ontwikkelen. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Hoe is de sollicitatieprocedure? Spreekt het bovenstaande je aan en zijn er voldoende aanknopingspunten, stuur dan jouw sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae naar Securicor bv, t.a.v. de heer E. Reijnders, Van de Spiegelstraat 2, 4461 LL Goes of bel (0113)25 4890. Daarnaast is het mogelijk om per e-mail te reageren: barbara.meijers@securicor.nl Sollicitanten die reeds eerder hebben gesolliciteerd en die in de portefeuille zijn opgenomen, hoeven niet te reageren. www.Securicor.nl Acquisitie naar aanleiding van deze JTIL .J3TB. JM MMif.iR. arifl advertentie wordt niet op prijs gesteld. Mml functieomschrijving; In deze functie ben je verantwoordelijk voor de controle en beoordeling van werktuigkundige installaties en com ponenten. Een ander aspect van de functie legt de nadruk op de montage, demontage en het reviseren van mechanische componenten. Bijkomende werkzaamheden zijn laswerkzaamheden en eenvoudige machinebank-- bewerkingen. In deze functie rapporteer je aan de chef werktuigkundige technische dienst. Het gaat hier om een functie in dagdienst. Je bent bereid te participeren in een consignatiedienst. Op termijn bestaan er doorgroei mogelijkheden. Je achtergrond: Wij verwachten van je ten minste een afgeronde opleiding LTS-werktuigbouwkunde. Je beschikt, bij voorkeur, over 2 jaar ervaring in eén vergelijkbare functie in een productiebedrijf Je hebt een analytisch en probleem- oplossend vermogen en gevoel voor nauwkeurigheid. De bereidheid om in de toekomst in ploegen te werken Is een pre. Tot slot ben je woonachting in (de omgeving van) Etten-leur. Functieomschrijving: In deze functie zorg je ten behoeve van onze glaswol- en glasvliesproductie vooreen juiste instelling van de pró-. ductielijnen, rekening houdend met de aan onze producten gestelde kwaliteitseisen. Onze productielijnen bevat ten een compleet productieproces van vervezeling van het glas tot en met de verpakking van het gereed product. Als lijnoperator verhelp je zelf ook eenvoudige mechanische en elektrische storingen. Je achtergrond: Wij verwachten van je/datje een technische opleiding hebt gevolgd (LTS-C eventueel aangevuld met VAPRO-A) en minimaal 3 jaar ervaring hebt in een productiebedrijf. Als je daarnaastook in ploegendienst wilt werken, dan zijn wij zeer geïnteresseerd in jou. Ons aanbod voor alle functies: Wij bieden je een zeer interessante, veelzijdige en verantwoordelijke functie. Je kunt rekenen op een passend opleidingsprogramma en een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Je sollicitatiebrief inclusief C.V. kun je, binnen 10 dagen na verschijningsdatum, richten aan Ed Micheis, personeelsadviseur. Parallelweg 20,4878 AH Etten-Leur. E-maihemichels@isover.nl Voor meer informatie kun je hem ook bellen: tel. (076) 508 0315. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. stoutenbeek LET OP DIT ALS U AAN EEN GOED DOEL WILT GEV Saint-Gobain Isover Benelux BV is de grootste isolatieproducent terwereid en maakt deel uit van de Franse multinational Saint-Gobain. Saint-Gobain Isover Benelux BV richt zich op de verkoop en productie van glaswol en glasvlies voor thermische en akoestische isolatietoepas singen, met name in de bouw. Bij Saint-Gobain Isover Benelux werken400 medewerkers, verdeeld over de productielocatie IniEttèn-LeMr en de verkoopkantoren in Capélle a/d IJssel eb Brussels. Want alleen fondsenwervende organisaties die op verantwoorde wijze geld inzamelen en besteden krijgen het CBF-Keur. Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving.Tel. 0900-2025592 (75ct./min.) of Internet: www.cbf-keur.nl Met zevert grote vestigingen in ons land, is Stoutenbeek toonaangevend op het gebied van woninginrichting. Stoutenbeek onderscheidt zich door een grote diversiteit aan .collecties uit binnen- en buitonland. Van modern top- design tot klassieke stijlmeubels, Bij de Stoutenhoek Groep behoren ook Pot Stoutenbeek en het in lederen zit meubels gespecialiseerde Mondileder. Wij zijn voor Pot Stoutenbeek in Axel per direct op zoek na ar een Als vestigingsmanager bent u de coach die het Pot: Stoutenbeek-team stuurt en inspireert. U onderscheidt zich door uitstékende leidinggevende kwaliteiten en een servicegerichte mentaliteit U bewaakt tevens liet logistieke proces en ondersteunt en adviseert diverse afdelingen binnen de Stoutenbeek Groep. Als u daarnaast ervaring hebt in de nonfood-retaiibranche een hbo-werk- en -denkniveau bezit beschikt over aan toonbare kwaliteiten In commercieel management bereid bént regelmatig op zondag te werken, dan kunnen wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden, Tevens zijn wij voor' deze vestiging op Zoek naar een De persoon die We zoeken krijgt ais binnenhuisadviseur echt de ruimte. Wanneer kwaliteit het uitgangspunt is, kan Pot Stoutenbeek aan bijna eike individuele wens tegemoet komen met een exclusieve en deskundige oplossing, lAlsu graag in teamverband werkt ervaring hebt in de verkoop van meubels representatief bent en goede contactuele eigenschappen hebt bereid bent regelmatig op zondag te werken, dan kunnen wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Voor beide functies getdt dat u kunt uitkijken naar een zeer afwisselende baan en een honorering die in verhou ding staat tot de zwaarte van uw functie. Solliciteren kan tot tien dagen na hst verschijnen van deze advertentie. Richt uw brief aan onderstaand adres, ter attentie van de directie, onder vermelding van de vacature wearveor u belangstelling hebt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 26