Veel kanshebbers voor titel halve marathon in Cadzand Verburg heeft twee gezichten PZC Rugbyers starten play-off voor titel De Feijter wordt voorzitter Hoek Kloetinge en Hoek kunnen koppositie in hoofdklasse pakken 20 uitslagen SSV moet draad weer oppakken voetbal agenda Verdedigster wacht met Oostkapelle lastige partij tegen Oranje Nassau sbw zaterdag 2 februari 2002 KAMPERLAND - Man on Verburg is buiten het voetbalveld de bescheiden heid zelve. Weloverwogen doseert ze haar antwoorden om vooral maar nie mand voor het hoofd te stoten. Een maal binnen de krijtlijnen ondergaat de zeventienjarige speelster van hoofd klasser Oostkapelle een ware gedaan teverwisseling. „Sommige mensen zul len dan af en toe wel denken: o jee, daar hebben we Manon weer met haar grote mond", vertelt de in Kamperland woonachtige verdedigster. ,In het veld kan ik het niet laten om iets te zeggen. Sterker nog, ik ben binnen de lijnen overduidelijk aanwezig. Ik sta dikwijls voorstopper of laatste man en heb daardoor overzicht. Het is dus ook wel een beetje mijn taak om aanwijzin gen te geven"vindt de VWO-scholiere. Manon Verburg is met haar zeventien jaar de jongste van het vrouwenelftal van Oostkapelle, maar trainer Adri Franke bombardeerde haar deson danks als reserve-aanvoerster (Ver burg: „O ja? Dat wist ik niet"). De coach van Oostkapelle roemt haar met name om haar leidinggevende kwaliteiten en vermogen om anderen op sleeptouw te nemen. Verburg: „In het begin vond ik het wel moeilijk om ook oudere speel sters aanwijzingen te geven, maar dat is nu niet meer zo." Vis Het was diezelfde Franke die het talent uit Kamperland twee seizoenen gele den vroeg naar Oostkapelle (toen eer steklasser) te komen. Verburg speelde vanaf haar achtste jaar bij de Bevelan ders. Tussen de jongens voelde ze zich daar als een vis in het water, dus een volmondig 'ja' kreeg Franke nietAdri Franke was ook keeperstrainer bij de Bevelanders en had mij een paar keer zien spelen. Nadat hij mij had gevraagd voor Oostkapelle, heb ik echt goed na gedacht. Ik had het immers prima naar mijn zin tussen de jongens. Ik was niet anders gewend en bovendien had ik met een ander meisje afgesproken dat we zo lang mogelijk bij de jongens zou den blijven spelen. 11? speelde in de B-junioren, maar dat team werd op een gegeven moment vanwege het gemis van een A-elftal opgesplitst. De oude ren stroomden door naar de senioren, de jongeren moesten terug' naar de C-pupillen. Ik had geen zin om terug te gaan, dus ben ik naar Oostkapelle ver kast. Maar ik bleef me wel afvragen of ik het tussen de vrouwen wel leuk zou vinden. Nou, het blijkt zelfs nog leuker Manon Verburg: „Het voetbal is tot nu toe goed te combineren met school.' te zijn!" De overstap naar Oostkapelle impliceerde met name aanpassingen op het gebied van school. Maandag en woensdag moet Verburg trainen, zater dag staat er een wedstrijd op het pro gramma. Verburg: „Ik zit nu in de eind examenklas van het VWO. Tot nu toe is het voetbal goed te combineren met school, maar het is soms wel zo dat ik om zes uur opsta om te leren. Of ik duik na de training ('s avonds om tien uur) nog in de boeken. In de bus leer ik ook dikwijls. Of tijdens de pauzes op school." Als Verburg wordt ingeloot, studeert ze vanaf volgend schooljaar geneeskunde in Rotterdam. Eerst zal ze heen en weer reizen naar Kamperland om te kunnen blijven trainen bij Oostkapelle, maar ze ziet eigenlijk nu al in dat dat een wel heel vermoeiend karwei zal worden. Voorlopig is het nog niet zo ver en richt ze zich met Oostkapelle (voorlaatste op de ranglijst) op lijfsbehoud in de hoofd klasse. Op de vraag of de Walcherse formatie ook volgend seizoen daad werkelijk op het hoogste niveau zal blijven spelen, volgt een wijs en veilig antwoord: „Ik hoop dat we het redden. Makkelijk zal het in ieder geval niet worden. Sommige ploegen hebben zes speelsters van het Nederlands elftal. Wij hebben er dan wel drie, maar toch kunnen we daar niet tegenop. Het is nu ook een wereld van verschil vergeleken met vorig seizoen. In de eerste klasse lag de druk altijd bij ons. Nu is het bij wijze van spreken al feest ^ls we gelijk spelen." Vandaag (zaterdag) staat de thuiswed strijd tegen het als derde geklasseerde Oranje Nassau op het programma. „Het zal geen makkelijke wedstrijd worden. In Groningen speelden ze ons met 6-1 van de mat. Wij zitten na de overwinning op ODC (6-1) en een goe de eerste helft tegen Braakhuizen (2-0-verlies) best lekker in ons vel, maar als je het heel realistisch bekijkt maken wij weinig kans. Maar ja, je weet nooit hoe het in de praktijk ver loopt." School Winst of verlies, Manon Verburg is al lang blij dat ze weer van de partij kan zijn. In de voorbereiding op de compe titie scheurde ze haar enkelband en was daardoor drie maanden uit de rou latie. Haar rentree, in de wedstrijd te- foto Willem Mieras gen Klarenbeek, werd meteen gevierd met een 4-3-overwinning. „Maar dat zegt niets hoor!", stelt ze. Door de en kelblessure moest Verburg een uitnodi ging voor het Nederlands elftal onder achttien jaar naast zich neerleggen. „Daarna ben ik niet meer gevraagd. Ik weet trouwens niet of ik het wel zou doen. Het is heel moeilijk te combine ren met school. Natuurlijk wil ik wel interlands spelen, maar je moet dan toch minimaal één dag per week naar Zeist. Dat wordt later alleen maar meer. Je moet natuurlijk wel nuchter blijven, want als het niet gaat, moet je het niet doen. Ik blijf een echte nuchte re Zeeuwse. Ik blijf op dit moment lie ver met Oostkapelle in de hoofdklasse, dan dat ik in het Nederlands elftal on der achttien jaar speel." door Jan Dagevos VLISSINGEN - Kloetinge en Hoek samen op kop in de hoofd klasse B. Wie dat aan het begin van dit voetbalseizoen had voorspeld, zou voor gek zijn ver klaard. Toch kan het na van daag wel eens de realiteit zijn. Voorwaarde is dat Hoek in eigen huis koploper Huizen vloert en dat Kloetinge op het Wesselo- park met Sparta Nijkerk afre kent. „Iedereen bij ons heeft het over die wedstrijd van Hoek-Hui- zen", zegt Kloetinge-trainer Diederik Hiensch, „maar ik heb de spelers voorgehouden dat de uitslag van die wedstrijd pas be langrijk voor ons is op het mo ment datje zelf drie punten hebt gepakt." En dat zal nog een hels karwei worden. Sparta Nijkerk is na een slechte eerste competitie helft op de weg terug. De forma tie, die tegenwoordig onder lei ding staat van Erik Assink (ex- IJsselmeervogels), won twee weken geleden met duidelijke cijfers (0-5) van SDVB. Daar naast zette de ploeg ook nog twee vriendschappelijke wed strijden in winst om. „Het is een gevaarlijke ploeg", vindt Hiensch. „We hebben er thuis in elk geval nog nooit van gewon nen." De oefenmeester heeft gemerkt dat het voetbal in Kloetinge meer dan ooit leeft. „Het lijkt wel of er over niets anders meer wordt gepraat. Zelfs in Hoek is men enthousiast." Hiensch doelt daarbij op uitla tingen van Patrick Naudts in de PZC van gisteren. De technisch manager van Hoek was vol lof over de Bevelandse hoofdklas ser. „Het is hartstikke leuk als de concurrent zo over je spreekt. Daar spreekt waardering uit", stelt Hiensch. De vraag is of het bij die aardige woorden blijft. Zo stak Naudts niet onder stoelen of banken dat Björn Langeveld, Wilco de Valk en Erik de Groene in Hoek met meer dan gemiddelde belang stelling worden gevolgd. Hiensch: „Als dat is bedoeld om onrust bij ons te zaaien, dan hebben ze het mis in Hoek. Wij laten ons door niemand van de wijs brengen, We gaan onze ei gen weg." „Ik vind het wel van weinig res pect getuigen ten opzichte van je eigen groep, zeker in deze fase van de competitie. We zijn net halverwege. Als Joost Folmer (hij bekleedt bij Kloetinge een soortgelijke functie) dit had ge roepen, wat overigens nooit zou gebeuren hoor, zou ik dat niet" kunnen waarderen. Ik neem toch ook aan dat de spelers van Hoek hier tegen zullen ageren, alhoewel die Belgen de PZC na tuurlijk niet lezen." Hoek Hoek verwacht veel van het duel met leider Huizen. „Het is een voetballende ploeg", weet An- gelo Nijskens uit ervaring. „Huizen heeft dan wel de minst gepasseerde verdediging, het is wel een ploeg die vooruit wil voetballen. Ik verwacht een aantrekkelij ke wedstrij d, waar bij het op en neer zal gaan." De trainer wil nog niet over een titel praten. „Na de wedstrijden tegen Huizen, Spijkenisse en Bennekom maken we de balans op. Dan weten waar we staan en waar we voor kunnen gaan. We moeten eerst deze belangrijke wedstrijden spelen." Hoek treedt vanmiddag in de zelfde opstelling als vorige week aan. Terneuzen Terneuzen moet het morgen in de thuiswedstrijd tegen UDI'19 doen zonder Matti Buysse. De jonge Belg, die een veelbelovend debuut heeft gemaakt in de hoofdmacht, liep afgelopen zondag in de uitwedstrijd tegen WSC (1-4) een knieblessure op. Voor de rest is iedereen fit. „Het zelfvertrouwen is na die wedstrijd tegen WSC toegeno men", meent middenvelder Mi ke But. „Hopelijk kunnen we de lijn doortrekken, al is UDI na- tuurlijk een ander verhaal." De Brabantse formatie was tot vorige week alleenheerser in de' hoofdklasse B. Een 3-0-neder- laag tegen JVC Cuijk gooide echter roet in het eten. UDI moet nu de koppositie delen met JVC. „UDI heeft vorige week een deukje opgelopen en misschien kunnen wij daar van profite ren", meent But. door Rudy Boogert VLISSINGEN - Oemoemenoe heeft de smaak te pakken en To- vaal krijgt de smaak weer terug. De twee Zeeuwse rugbyvereni- gingen beginnen zondag de play-off voor het kampioen schap van de tweede klasse zuid. De Middelburgers zijn al lang blij dat ze daaraan mogen meedoen, de Goese ploeg wil meer. Oemoemenoe is aan een bizar seizoen bezig. De Middelburgse ploeg had na zeven wedstrijden slechts één overwinning ge boekt en niemand gaf een cent voor de kansen van de ploeg. De doelstelling was handhaving, maar zelfs dat leek een zware kluif te wordenMaar het onmo gelijke gebeurde: Oemoemenoe krabbelde overeind. Met een magnifieke serie van acht winstpartijen op rij plaatste het zich zelfs nog voor de kampi- oensplay-off. „We zijn in het seizoen ge groeid", vindt speler/trainer Herbert-Jan van der Waal. „In het begin hadden we het moei lijk, omdat de sleutelposities niet goed waren ingevuld. Op de nummer-8-positie zat het wel goed met Tannequy Desca- zeaud, maar de scrum half en fly half waren een probleem. We wisten niet precies wie we daar moesten zetten. Er werd veel ge schoven in het team, daardoor vielen elders gaten en dat kwam het spel niet ten goede." „Maar met Sander de Looff (scrum half) en Edwin van Hels- land (fly half) staat het nu goed. Sander is gegroeid in zijn posi tie. In het begin was het nog even wennen, maar hij werd steeds sterker en begon zelfs te scoren. In het verloop van de competitie kwamen er een paar spelers bij en dat maakte het ook allemaal makkelijker. Als wij elke week compleet zijn, ho ren we niet thuis in deze klasse. Maar we zijn amateursporters, dus iedereen legt zijn prioritei ten wel eens ergens anders." Jeugd De ambities van Oemoemenoe liggen niet bij het kampioen schap. Maar mocht de winstlijn van de laatste maanden worden doorgetrokken, dan steekt de ploeg de kop niet in het zand. „We spelen elke wedstrijd om te winnen. Als we kunnen promo veren, doen we dat natuurlijk. Maar liever zou ik nog twee sei zoen wachten. We hebben nu een vrije oude spelersgroep, maar de jeugd komt eraan en over twee jaar kunnen die jon gens er staan." Concurrent en buurman Tovaal wil daarentegen nu oogsten. „Mijn ambitie is kampioen wor den", zegt trainer Alfred Ver donk onomwonden. Het zou een mooi afscheidscadeau zijn voor de 37-jarige oefenmeester, want drie dagen na de laatsteplay-of- f wedstrijd (Oemoemenoe-To- vaal) vertrekt hij voor zijn werk drie jaar naar Curagao. „We hebben de spelersgroep voor promotie. Ik zit nu twee jaar bij Tovaal. Het eerste jaar hebben we alles laten kloppen en nu hebben we ideale mix tussen er varen spelers en jonge jongens die langzamerhand hun top be reiken." De uitslagen bewijzen dat To vaal een geduchte kandidaat voor de titel is. Twaalf overwin ningen in zestien wedstrijden, waaronder de grootste zege van het seizoen: 76-0 tegen Tilburg. De Goese ploeg bezette enkele weken de eerste plaats, maar moest die op de valreep afstaan aan Ducks. „We zijn heel sterk gestart, rond de winterstop ging het iets minder, maar nu zitten we weer tegen het maximale aan." De sleutel tot een kampioen schap ligt volgens Verdonk in de uitwedstrijden. „Daar wordt de competitie beslist. Thuis moet j e alles winnen en alles wat je uit pakt, is meegenomen. We heb bentot nu toe vier keer verloren en dat was vier keer in een uit wedstrijd." Website Zowel Verdonk als Van der Waal acht de vier play-offploegen ge lijkwaardig. „De vorm van de dag zal beslissend zijn", meent Van der Waal. „En met welke spelers een ploeg kan aantre den, want dat is elke week an ders." Verdonk bevestigt dat: ,Ik ben twee keer bij Oemoeme noe wezen kijken en twee keer speelden ze met een volledig an der team." Hookers lijkt zijn prioriteiten echter elders te leg gen, want op de website is te le zen dat het lijfsbehoud van het tweede team in de derde klasse voorrang geniet. Tovaal opent de play-offs zon dag met een uitwedstrijd tegen Ducks; Oemoemenoe start met een thuiswedstrijd tegen Hookers. De ploegen spelen een hele competitie en de winnaar van het viertal speelt tegen de kampioen van de tweede klasse noord voor de overalltitel en de promotie. Biljarten Gino Deleu uit het Belgische Zonnebeke schreef vorig jaar het open Zeeuws kampioensch arathon in Cadzand op zijn naam. foto Peter Nicolai door Sjaak Sinke CADZAND-BAD - Hoewel Sepp Vermeu len al acht jaar in het bezit is van het par koersrecord van de halve marathon in Cad zand Bad, won de atleet van Scheldesport deze wedstrijd nog maar drie keer. Steeds was er wel een Belg of een Engelsman die hem de voet dwars zette. Vorig jaar ging de zege naar de Belg Gino Deleu. In de elfde editie van deze wedstrijd, die te vens om het open Zeeuws kampioenschap gaat, zijn er weer redelijk wat kapers op de kust om Vermeulen van zijn vierde zege af te houden. ZohieldFloris JanKoole (Dynami ca) de crosscompetitie voor gezien om zich voor te bereiden op deze wedstrijd. Als zijn broer Niels wat hand- en spandiensten kan verichten maakt triatleet Floris Jan een goede kans om in de prijzen te vallen. Theo Rabout loopt in Cadzand bijna in zijn ach tertuin en kan voor een verrassing zorgen. Alwin Vermeulen (AV'56) gebruikt deze wedstrijd als voorbereiding op de marathon van Rotterdam en heeft al de nodige kilome ters in de benen zitten. De crosskampioen bij de veteranenH40, Sjaak Luteyn (Wielin gen) ka n nu frank en vrij de halve marathon af werken en gaat vrijwel zeker af op een goede klassering. Verder is het afwachten .welke Belgen er zondagmorgen hun op wachting maken in Cadzand. Zo is het nog niet zeker of de winnaar van vorig jaar Gino Deleu uit Gent aan de start staat en ook de winnaar uit 1996 en 2000 Ivan Degrieck staat nog niet op de startlijst. De Belgen hebben er echter een handje van om op de wedstrijddag zelf nog in te schrijven. Wel van de partij is Ingrid Isebaert van RK- HAV die vorig jaar de wedstrijd bij de vrou wen won en nu deelneemt bij de vrouwen D35. De start van de halve marathon is om 11.30 uur op Boulevard De Wielingen tege lijk met de prestatieloop over vijf kilometer. door Frits Bakker HOEK - Kees de Feijter is door het bestuur van voetbalclub Hoek kandidaat gesteld om voorzitter te worden. De 49-ja- rige Axelaar wordt de opvolger van de in december overleden Roelof Ruules. De benoeming moet worden goedgekeurd dooi de ledenvergadering, die in au gustus wordt gehouden. Het voorzitterschap wordt tot die tijd door Guido van Schaik waargenomen. Kees de Feijter maakt al tien jaar deel uit van de sponsor stichting van Hoek. Hij beheert de financiën van die club en is in die hoedanigheid de man die met spelers onderhandelt. Door het vertrék van Gerrit Emans als scout was De Feijter ook tij delijk ingeschakeld voor de technische staf. Hij bezocht tot voor kort wedstrijden om naar spelers uit te kijken. „Ik heb te weinig verstand van voetbal om dat goed te doen", vindt De Feijter, die zelf ooit in een lager elftal bij AZW speel de. „We hebben die taken vorig jaar bij Naudts gelegd, omdat hij stopte als voetballer en we hem graag bij Hoek wilden hou den. Ik assisteer hem nog wel, maar Naudts en ook Nijskens hebben door hun achtergrond veel meer kennis van zaken." Die wijziging in de structuur past in de professionele aanpak di e Kees de Feij ter straks ook als voorzitter voor ogen heeft. „We willen de zaken in zoverre schei den, dat niet ik meer met spelers ga praten, maar dat Naudts dat allemaal doet. Hij kan veel beter inschatten of spelers geschikt zijn om bij Hoek te komen voet ballen." De Feijter ziet het ver der als zijn taak om het bestuur en de sponsorstichting dichter bij elkaar te brengen. „We stre ven allemaal het doel na om van Hoek een nog betere, stabiele hoofdklasser te maken." Veghel. IMK driebanden, derde dag Groep A: Van Kuïjk - Tijssens 3-2 (13-15 14-15 15-2 15-8 15-8/1,600-1,090), Van derVen - Jean-Paul de Bruijn 3-2 (9-15 7- 15 15-7 15-12 15-7/0,983-0,903). Eind stand: 1. De Bruijn 3-4 (8-5), 2. Van der Ven 3-4 (8-5), 3. Van Kuijk 3-4 (8-7), 4. Tijs sens 3-0 (2-9). Groep B: Eindstand: 1. Koorevaar 3-4 (8- 4), 2. De Kleine 3-4(8-5), 3. Uytdewillegen 3-4 (6-6), 4. Arnouts 3-0 (2-9). Groep C: Eindstand: 1. Jaspers 3-6 (9-3), 2. Valentijn 3-4 (8-5), 3. Weijenburg 3-2 (3-8), 4. Havermans 3-0 (5-9). Groep D: Eindstand: 1. Van Wanrooy 3-6 (9-4), 2. Burgman 3-4(7-5), 3. Habraken 3- 2 (5-7), 4. Beemsterboer 3-0 (4-9). Kwartfinales: Valentijn - De Bruin, De Kleine - Koorevaar, Van der Ven - Van Wanrooy, Burgman - Jaspers. Bridge Seniorencompetitie Walcheren, paren, 4e zitting. Gele lijn: dms. Ingenegeren- /Wiessner 62.85, dms. van Boven- /Schuurman en mw. Mullie/le Clercq 55.56, de Koeyer/Scherp en dms. de Krom/Schenkenberg 53.13, van Giezen- /Veger 50.69, dms. Dingemanse/Wijnen 50.35, dms. van Dijk/Van Heusden 50.00. Stand na 4 zittingen: dms. van Boven- /Schuurman 55.56, de Koeyer/Scherp 55.47, dms. Ingenegeren/Wiessner 51.13, van Giezen/Veger51.01, dms. Din gemanse/Wijnen 50.40. Blauwe lijn: dms. Olyslager/Poppe 56.25, Cattoir/Klink 55.83, van der Kuijl- /van Leerdam 54.58, dms. Breedveld- /Scheltus 52.50, dms. de Jonge/Vos en mw. Lere/Daane 50.83. Stand na 4 zittin gen: dms. Breedveld/Scheltus 56.44, Cattoir/Klink 55.54, dms. Olyslager/Pop pe 55.04, dms. de Jonge/Vos 54.03, dms. Dispa/Portman 54.01, van der Kuijl/van Leerdam 51.15, dms. de Baan/Cammelot 50.61. Paardensport Zurich. CSI-A. Springconcours, tabel A, op tijd: 1. Whitaker (GBr) Quinten 0- 47,14, 2. Beerbaum (Dui) Figaro's Boy 0- 47,15,3. Weinberg (Dui) Silas 0-47,76, 4. Sprunger (Zwi) Centaure du Murier 0- 47,83, 5. Lennon (Ier) Ginger Watt 0- 48,14. Springconcours, twee fasen, kwalifica- tie Swiss Masters: 1. Ehning (Dui) For' Pleasure 0-36,67, 2. Beerbaum (Dui). Goldfever 0-37,88, 3. Nieberg (Dui) Al- bertino 0-37,92, 4. Sloothaak (Dui) Joli r Coeur 0-38,10, 5. Mandli (Zwi) Gryfino 0- 39,36, 6. Raymakers (Ned) Patrick 0- - 40,41,8. Tops (Ned) Roofs 0-43,73. Schaatsen Techendorf (Oostenrijk). Alternatieve Elfstedentocht: Mannen: 1, Rozendaal (Warmenhuizen) 200 kilometer in 5 uur, 32 minuten en 7 seconden), 2. Van de Wetering (Zeewol- de), 3. René Ruitenberg (Wezep), 4. Bas van Hest (Alpen), 5. Van der Veen (Joure 6. Becker (Castricum), 7. Baars (Nieuw Vennep), 8, Corts (Koudekerk a/d Rijn), 9. Van Vliet (Almere), 10. Landman (Die- men). Vrouwen: 1. Grimbergen (Amsterdam, 200 kilometer in 5 uur, 54 minuten en 55 seconden), 2. Verdouw (Oudewater), 3. De Ronde (Amsterdam). Sportprijsvragen Lucky Day, trekking vrijdag 1 februari: 2 - 3-10-13-18-21-23-26-31-40-48-49- 50 - 54 - 55 - 56 - 60 - 74 - 75 - 76. (onder voorbehoud) Tennis Tokio. Vrouwen, 1,42 miljoen euro. Kwartfinales: Hingis (Zwi/1) - Tanasu- garn (Tha) 6-3 6-2, Seles (VSt/3) - Ste venson (VSt) 7-6 7-6, Farina Elia (lta/5) - Testud (Fra/4) 6-4 6-3, Koernikova (Rus) - Kremer (Lux) 6-4 6-2. Bangalore. Mannen, Wk-dubbelspel, 400.000 euro. Halve finale: Ellis Ferreira/Leach (ZAf/VSt/6) - Knowles/MacPhie (Bah/VSt/5) 6-2 6-4, PalaA/izner (Tsj/3) - Johnson/Palmer (VSt/1) 6-4 6-1. Lübeck (Dui). Challenger, mannen, 28.000 euro. Tweede ronde: Sluiter (Ned/1) - Hanescu (Roe) 6-3 6-3. Dallas (VSt). Challenger, mannen, 55.000 euro. Tweede ronde: Verkerk (Ned) - Bower (ZAf) 6-4 7-6. Kwartfinale: Verkerk - Mamiit (VSt/1) 6-47-6. Brest (Fra). Challenger, mannen, 110.000 euro. Dubbelspel, tweede ronde: Crichton- /Waite (Aus) - Kempes/Van Scheppingen (Ned) 7-5 6-3. Milaan. Mannen, 456.000 euro. Kwartfinales: Rusedski (GBr/7) - Schal ken (Ned) 4-67-6 6-2, Sanguinetti (Ita) - El Aynaoui (Mar/5) 7-6 7-6. VLISSINGEN - Zaterdag-eer steklasser SSV'65 reist vandaag naar Schelluinen voor het vori ge week afgelaste duel met de plaatselijke nummer negen van de ranglijst. Voor SSV'65 is het in die wed strijd zaak de draad weer op te pakken na het eerste competi- tieverlies van twee weken gele den. Evenals vorige week kan trainer Kees Houtepen geen beroep doen op de langdurig gebles seerden Raymond Mohr en Paul Eversdijk. Daarnaast zal de rentree van spits Michel Jonck- man ook nog enige tijd op zich laten wachten. Achter het meespelen van mid denvelder Marcel Kole staat nog een vraagteken. „Ik hoop dat het doorgaat", zei Kees Houtepen gisteren. „Schellui nen kampt met nogal wat bles sures en schorsingen, daar kun nen we gebruik van maken." Eredivisie. NEC-Sparta 1-1. Eerste divisie. VVV-Emmen 0-2, Haar lem-Helmond Sp 1-1, Volendam-TOP 4- 1, Dordr.'90-RBC2-4, MVV-Excelsior 1-7, Cambuur L.-ADO DenHaag 2-4. Stand bovenaan: Excelsior 21-47, FC'. Zwolle 20-41, Emmen 21-41, ADO Den- Haag 21-39, RBC 21-38, Cambuur L. 21- 34. Turkse competitie. Fenerbahce-Kocaeli 3-0. Goiania. Vriendschappelijk. Brazilië - Bolivia 6-0 (1-0). 43. Cris 1-0,46. Gilberto Silva 2-0, 54. Gilberto Silva 3-0, 63. Kle- berson 4-0, 72. Washington 5-0, 86. An derson Polga 6-0. Aantal toeschouwers: 45.000. .zaterdag— Voetbal Tweede klasse: Dauwendaele-Veere (14.30 uur) Tennis Janvier Dancemasters. Locatie: tennis- centrum Schelde interna tional.Goes, Aanvang: 16,00 uur, meisjes c-poule; 16.45 uur jongens b-poule. door Raymond de Frel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 20