rawz PERSONEEL Cegel^cj PZC 10 www. rij ks wate rstaat. n I Rijkswaterstaat Kraanverhuur Potter B.V. Mobiele kraanmachinist Leerling-kraanmachinist secretarieel medewerker m/v (36 uur per week) PLC-PROGRAMMEUR/ COÖRDINATOR WAL-FLEX B.V. Werkleider m/v Verpakken/monteren zaterdag 2 februari 2002 Je hoeft ons niet te vertellen hoe je water buiten de deur houdt. We zijn experts in het beheersen van water en het beschermen van land tegen over stromingen. En die kennis delen we met landen uit de hele wereld. Maar het klimaat verandert, de zeespiegel stijgt en de bodem daalt. De strijd tegen het water blijft dus actueel. In plaats van hogere dijken te bouwen, geven we het water meer ruimte. Op plaatsen waar de duinen breed genoeg zijn, mag de zee best een stukje landinwaarts komen. Het zeewater dat de bodem insijpelt, verandert op natuurlijke wijze in zoetwater waar drinkwaterbedrijven wel raad mee weten. Werken aan maatschappelijk relevante zaken die in het brandpunt staan van de belangstelling. Dat doet het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Nederland duurzaam beschermen tegen het water en zorgen voor veilige verbindingen vraagt om nieuwsgierige medewerkers die oog hebben voor de samenleving. Die verder kijken dan hun eigen vakgebied en niet bang zijn om af te wijken van gebaande paden. Verkeer en Waterstaat zoekt daarom originele denkers en resultaatgerichte doeners uit vele studierichtingen: economen, juristen, bestuurskundigen, accountants, ICT'ers en technici. Academici en HBO'ers; specialisten en generalisten, Dienstkring Zeeuwsch-Vlaanderen, Terneuzen Maximaal 34.516,- bruto per jaar Dè'directie Zeeland is verantwoordelijk voor planning en beheer van de droge en natte infrastructuur in de regio, met oog voor veiligheid, milieu en economie. Het Rayon "kanaal van Terneuzen" van de dienstkring Zeeuws-Vlaanderen omvat met name; sluizen, bruggen, oeverconstructies, wegen, etc. Functie Als hoofd van het Rayon "kanaal van Terneuzen" leiding geven aan ca. 8 mede werkers: Zelfstandig voorbereiden, opstellen en uitvoeren van onderhoudsbestekken, vergunningen, ontheffingen, beheers- en meerjarenplanningen voor het Rayon "kanaal van Terneuzen". Voeren van de directie over uitbestede werken. Verzorgen van contractadministratie. Ondersteunen van afhandeling van beheers- en bestuurs zaken. Coördineren van en deelnemen aan maatregelen bij calamiteiten en glad- heidsbestrijding. Profiel MTS-opleiding Civiele Techniek. Aanvullende opleiding en ervaring op het gebied van UAV-contracten, directievoering en kwaliteitszorg (of bereidheid deze expertise op te doen). Leidinggevende ervaring, tact in omgang met leveranciers en (vaagweg- gebruikers. Veranderingsbereid, draagt graag bij aan het vanuiteen regisserende rol uitbesteden van werken op basis van functionele eisen. Reactie Inhoudelijke informatie bij ing.M. Huijsman, Hoofd Dienstkring Zeeuwsch-Vlaanderen, of de heer J. Cappon, telefoon (0115) 68 68 00. Vacaturenummer DZ72/PZC. Rijkswaterstaat houdt zich, als uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, bezig met het plannen, (laten) uitvoeren en beheren van het grootste pakket civiel-techni sche werken in Nederland. Rijkswaterstaat opereert in een complex maatschappelijk krachtenveld. Het gaat bij ons dus niet alleen om het bedenken en realiseren van innovatieve technische hoogstandjes, maar ook om het vinder>en implementeren van oplossingen die breed gedragen worden in de.samenleving. Stuur een bondige brief met c.v., graag binnen veertien dagen en o.v.v. het vacaturenummer, naar RWS-helpdesk, postbus 9016, 1180 MA Amstelveen. Of pere-mail aan werving@rijkswaterstaat.nl Miniitefie van Verkeer en Waterstaat Statenhove II 24, 4336 CB Middelburg Tel. 0118-612378. zoekt voor haar vestiging in Middelburg l.b.v. groot rijbewijs en hijsbewijs. Liefst enige jaren ervaring. en Uw telefonische of schriftelijke reactie graag z.s.m. sturen naar bovenstaand adres. Bent u een enthousiaste. VERPLEEGKUNDIGE/VERZORGENDE We zoeken mensen die als freelancer in de particuliere thuisverzorging willen werken. U bepaalt zelf wanneer en hoeveel u wilt werken. Bel voor inlichtingen: ZORGBUREAU VAN DER BIJL 0111-420868 of 06-54616090 Regionale Ambulance Voorziening Zeeland De Centrale Post Ambulance Vervoer Zeeland vormt samen met de twee ambulancediensten in Zee land de Regionale Ambulance Voorziening Zeeland. De Regionale Ambulance Voorziening Zeeland is volop in ontwikkeling. De werkzaamheden voor de CPA-Zeeland worden uitgevoerd door de Regionale Brandweer Zeeland. Vanwege de toegenomen werkzaamheden in verband met de verdere ontwikkeling van de RAV-Zee- land zoeken wij mensen die affiniteit hebben met spoedeisende medische hulpverlening en het een uit daging vinden om mee te werken aan de opbouw van de RAV-Zeeland. Wij zoeken dan ook voor de sector Bestuurszaken en bedrijfsvoering een kandidaat voor de functie van: (voorlopig voor de duur van 1 jaar) Uw functie: U verleent secretariële ondersteuning aan de directie van de CPA waaronder het beheer van de agenda's, bewaakt gemaakte afspraken en verzorgt de afwikkeling van correspondentie. U voert het secretariaat van het directie-overleg RAV-Zeeland en het Operationeel Overleg RAV- Zeeland. 9 U regelt bijeenkomsten en vergaderingen waaronder die van het bestuur van de CPA-Zeeland en de stuurgroep RAV-Zeeland. U maakt verslagen en besluitenlijsten van de vergaderingen. a U verleent in voorkomende gevallen administratieve en secretariële ondersteuning bij activiteiten en projecten die vanuit de CPA-Zeeland worden geïnitieerd. Uw kwaliteiten: 9 U heeft een MBO-diploma met een secretariële richting. U heeft (aantoonbare) ervaring met Word, Excel, Outlook en kunt zelfstandig met programma's werken. 9 U heeft ervaring met notuleren/verslaglegging. 9 U heeft goede redactionele en contactuele vaardigheden. 9 U heeft een collegiale, flexibele en klantgerichte werkinstelling. 9 U heeft affiniteit met de spoedeisende medische hulpverlening. Wij bieden: De functie moet nog gewaardeerd worden. Afhankelijk van opleiding, werkervaring en leeftijd bedraagt het salaris 1319,- (indicatieve aanlooprang V) en maximaal 2137,- (indicatieve functierang VI) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Uitloop naar uitlooprang VII behoort tot de mogelijkheden. U komt in dienst van de Regionale Brandweer Zeeland. Deze kent aantrekkelijke secundaire arbeidsvoor waarden, o.a. variabele werktijden, betaald ouderschapsverlof, pc-privéregeling en spaarloonregeling. De functie is tijdelijk voor een periode van 1 jaar. Aan het eind van deze periode wordt afhankelijk van de verdere ontwikkeling van de RAV-Zeeland besloten tot eventuele continuering. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer M. J. Matthijsse, hoofd bestuurszaken en bedrijfsvoe ring, tel. 0118-421130. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie met CV vóór 18 februari 2002 richten aan het Dagelijks bestuur van de Regionale Brandweer Zeiand, t.a.v. mevrouw C. Stijger, Postbus 8016, 4330 EA Middelburg of per email (in MSWord) via adres: c.stijger@brandweerzeeland.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De GGD Zeeland is meer dan de schooldokter en een prik De GGD Zeeland zoekt met ingang van 1 maart 2002 een administratief-secretarieel medewerker gezondheidsbevordering m/v Wat houdt deze functie in? De medewerkers van de productgroep Gezond heidsbevordering houden zich bezig met de preventieve gezondheidszorg. Daarbij worden zij ondersteund door drie administratief-secretariële medewerkers. ft Deze ondersteuning bestaat uit agendabeheer, het afhandelen van post en notule ren. Het zelf opstellen of bewerken van brieven, nota's, facturen en dergelijke be hoort eveneens tot het takenpakket. Daarnaast wordt medewerking verleend bij het ontwerpen en de productie van voorlichtingsmaterialen. Wat verwachten wij van u? U bent een enthousiaste persoon - een echte teamspeler - met tenminste een afgeronde opleiding (afdelings-)secretaresse op MBO-niveau, bijvoorbeeld MEAO of Schoevers. U heeft aantoonbare kennis van besturings- en kantoorautomatiseringsprogramma's zoals Office 2000. WordPer fect 8 en Groupwise. Daarnaast vindt U het ook leuk om creatief met de computer om te gaan en de medewerkers te ondersteunen bij de automatisering. U heeft ge voel voor vormgeving en het (mede-) ontwerpen van voorlichtingsmaterialen. U beschikt over goede contactuele eigenschappen. U bent accuraat, flexibel en stressbestendig. U werkt zelfstandig en resultaatgericht. Een klantgerichte houding is onmisbaar in deze functie. Wat kunt u van ons verwachten? Wij bieden u een uitdagende en veelzijdige baan van 18 uur per week (0.5 fte) met als standplaats Goes. Uw salaris is in over eenstemming met de zwaarte van de functie en is vastgesteld op schaal 5 (min. 1.319,- en max. 2.033,- bij een fulltime dienstverband). De gemeentelijke rechtspositie is van toepassing. Daarnaast kent de GGD goede secundaire arbeids voorzieningen. interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met CV vóór 15 februari 2002 aan de directeur van de GGD Zeeland, de heer V.A.J. Slenter, Postbus 345, 4460 AS Goes. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw Folcherts of mevrouw Vrij, telefoonnummer 0113-249460. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Samen werken aan een gezond en veilig bestaan en een sluitende zorg voor burgers in Zeeland! De GGD Zeeland is de Gemeen- schap-peüjke Gezondheidsdienst voor burgers van en organisaties in de provincis y.aiiKic'. We zift onderdeel van de gemeenten. We houden ons bezig met het be vorderen en beschermen van de ge zondheid van de Zeeuwse bevol king. Preventie staat bij ons voorop. We stemmen n -> a prccftcft« en diensten zoveel mogelijk afoa de veranderende behoeften vsn de Zeeuwse bevolking. Dft doen wft samen met partners sift de gemeen- ten, de provincie, het rijk en hulp verleners, zoals politie, brandweer .en ftekenlrsulzesv De GGD Zeeland heeft haar hoofd kantoor in Goes. De provincie Zee land kent een prettige woon-, werk en recreatieve omgeving tussen gro- ftft stoirian ais uotterdem;. ërv ftftftféft psn; veeleukriis on.gson ftlesMftrftftk Getm'enschappeüjlo- www.ggdzesiand.nl de Cegelec Groep is actief in 23 landen met ca. 25.000 medewerkers. in Nederland zijn wij gevestigd in Moerdijk met filialen in Breda, Geleen, Groningen en Hoofddorp. Wij hebben vele jaren ervaring in: ontwerp- en uitvoeringsstudie, montage, inbedrijfstelling en onderhoud op het gebied van: Elektrotechniek Meet- Regeltechniek - Telecominstallaties Automatisering Telemetrie Proces-analysesystemen Onderhoudsmanagement Wij zoeken kandidaten in de functie van: Elektromonteur (laagspanning) Elektromonteur (midden- en hoogspanning) Constructiebankwerker 0 Instrumentatiefitter Meet- Regeltechnicus Proces-analysetechnicus Solutions Services Cegelec B.V., Postbus 19, 4780 AA Moerdijk. Tel: 0168 388 000 Fax: 0168 388 088 E-mail: richard.suijkerbuijk@cegelec.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld CONSTRUCTIE De Feijter Constructie B.V. is een groeiende internationaal georiënteerde onderneming, die gespecialiseerd is in het vervaardigen van palletiseer- machines en toebehoren. In verband met verdere groei van onze onderneming zoeken wij een Functie-inhoud: PLC's programmeren ontwerpen van schakelkasten planning begeleiding van elektrische werkzaamheden voortgangscontrole kwaliteitszorg Functie-eisen: MBO-/HBO-niveau, elektrotechniek leidinggevende capaciteiten flexibel en zelfstandig kunnen werken ervaring in de machinebouw is een pre kennis van vreemde talen is een pre Wij bieden u een uitdagende functie binnen een jong, collegiaal en ge motiveerd team met een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden worden verzocht binnen 2 weken te schrijven naar: De Feijter Constructie BV t.a.v. dhr. J.D.J. de Bat Deltahoek 4, 4511 PA Breskens tel.: 0117-383265 Personeelsbemiddeling In de divisie Productie van LétÉ is op korte termijn plaats voor een De functionaris geeft leiding aan een groep van ca. 30 medewerkers en creëert een omgeving waarin de mensen zich optimaal kunnen ontwik kelen. Daarnaast behoren een verdere verhoging van het kwaliteitsniveau, de planning en organi satie van de productie tot zijn taken. De werkleider verricht de werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van een afdelingschef. Functie-eisen: - Middelbaar Technische Opleiding; - Ervaring in leidinggevende functie; - Sociaal vaardig/belangstelling in mensen; - Organisatorische kwaliteiten. Wij bieden: - een arbeidscontract voor een jaar met de mo gelijkheid tot verlenging; - een salaris van minimaal 1.409,- tot maximaal 2.137,- per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer W. Berrevoets, tel. 0118-633040 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 16 februari 2002 richten aan: WAL-FLEX B.V. t.a.v. dhr. J. L. Schonis, Postbus 280, 4330 AG Middelburg. Acquisitie aan de hand van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WAL-FLEX B.V. is een organisatie, gericht op het werven van tijdelijk peroneel. dat wordt gedetacheerd bij LétÉ. LétÉ is een arbeids- integratiebedrij f, bestaande uit - een divisie Integratie, - een divisie Productie en - een ondersteu nende divisie Stafdiensten. Doelstelling van LétÉ is om mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt te begeleiden naar - regulier werk, - gesubsidieerde arbeid of - passende activiteiten. Op zoek naar een baan in de techniek? Stuur uw gegevens naar ons adres in Moerdijk, of surf naar de pagina recruitment op: www.cegelec.com X

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 10