Spelen meer dan goud alleen PSV houdt hoofd koel in thriller Wapenaar held van Utrecht PZC13 Groenendaal daagt Belgische fans uit Zieke Gretha Smit moet rusten Agassi breekt met coach Ajax en Kanu uit elkaar Olympische tickets geveild Kuiper gaat Wijsman trainen Martinello/Aldag winnen Berlijn Rangers raken verder achterop Super Bowl voorbereid op aanslag Schalke naar halve finale Rozendaal wint op natuurijs Spaanse fiscus wil 53 miljoen euro van Real Winnaar vanaf de stip donderdag 31 januari 2002 CALGARY - Schaatsster Gretha Smit heeft tijdens het trai ningskamp in Calgary een ontsteking aan de bovenste lucht wegen opgelopen. De deelneemster aan de Olympische Spe len in Salt Lake City moet even rust houden. Bondsarts Hans van Kuyk heeft de Rouveense een antibioti- cakuur voorgeschreven. „Ze zal met een dag of drie wel weer redelijk hersteld zijn", verwacht de arts. Smit kwam dinsdag nog in actie bij een test wedstrijd op de Olympic Oval, waar ze de 3 kilometer reed. „Die ziekte zat er al een paar dagen aan te komen", aldus Van Kuyk. „Doordat ze die race heeft gereden, is het doorgebroken." ANP LAS VEGAS - Andre Agassi heeft na een samenwerkingsver band van acht jaar afscheid genomen van zijn coach Brad Gil bert. Dat besluit is in onderling overleg genomen. De Amerikaanse tennisser pakte in de periode met Gilbert zes grandslamtitels, olympisch goud in Atlanta en hij bereikte in 1999 de top van de wereldranglijst. „Brad is duidelijk de beste coach die ik ooit gehad heb. Het was een geluk dat ik hem gedurende acht jaar aan mijn zijde heb gehad", zei Agassi, die door een polsblessure zijn Austra lische titel niet kon verdedigen. „Belangrijker nog is dat ik hem al die tijd een vriend heb kunnen noemen. En dat blijft zo." RTR AMSTERDAM - Ajax breekt met Christopher Kanu. De 22- jarige verdediger uit Nigeria mag met onmiddellijke ingang vertrekken. Zijn contract, dat tot 30 juni doorliep, is in geza menlijk overleg beëindigd. Tot aan het einde van het seizoen houdt Kanu zijn conditie op peil bij Jong Ajax, tenzij zich eer der een club voor hem aandient. Kanu, de jongere broer van ex-Ajacied Nwankwo Kanu (Ar senal), kwam dit seizoen op huurbasis uit voor Alaves, waar ook Jordi Cruijff en Richard Witschge onder contract staan. Hij werd deze maand bij zijn Spaanse club om disciplinaire redenen weggestuurd. Daarop besloot ook Ajax hem de wacht aan te zeggen. ANP LAUSANNE - De allereerste internetveiling van toegangs kaartjes voor de Olympische Spelen in Salt Lake City heeft bijna 1,2 miljoen euro opgeleverd. De opbrengst gaat naar de organisatie van de Paralympische Winterspelen, die kort na de gewone Spelen eveneens in Salt Lake City worden gehou den. Het was voor het eerst dat het Internationaal Olympisch Co mité IOC tickets via internet veilde. De virtuele bieding begon mei vorig jaar en eindigde vorige week donderdag. In totaal is meer dan 10.000 keer een bod uitgebracht op ongeveer dui zend paar kaartjes. Het hoogste bod was afkomstig van een schaatsfan. Die had 12.800 euro over voor twee kaartjes voor de vrije kuur van de mannen bij het kunstrijden. ANP CALGARY - Geert Kuiper gaat schaatsster Marieke Wijsman begeleiden. Wijsman, die eerder deze week brak met haar trainer Wopke de Vegt, zal tot en met de Olympische Spelen in Salt Lake City bij het TVM-team van Kuiper worden ge voegd. Yvonne Leever, trainingspartner van Wijsman, zal niet mee gaan naar Salt Lake. Zij verblijft momenteel wel in Calgary, waar de schaatsers in trainingskamp zijn. Op 1 februari gaat Wijsman met TVM richting Salt Lake City. ANP Teamchef Leo Visser voor de tempel van Mormonen in Salt Lake City. „De Spelen zijn groter dan welk evenement dan ook." foto Jasper J ui nen/AN P Leo Visser kijkt als teamchef in Salt Lake City verder dan de medailles door Johann Mast CALGARY - Precies tien jaar geleden had Leo Visser de demontabele olympi sche ijsbaan van Albertville eigenhan dig wel willen afbreken. Toen de Noren Johann Olav Koss en Adne Söndral - toen al - op de 1500 meter net onder zijn tijd doken, realiseerde Visser zich dat hij het in zijn schaatscarrière zonder olympisch goud zou moeten stellen. Nu hij Chef de Mission is van het team dat in Salt Lake City op goudjacht gaat, is de woede van toen allang verdwenen. Hij is nu de rust zelve. „Maar ik ben de eerste die vindt dat een sporter het recht heeft om te ontploffen." De schaatser Leo Visser was een opge wonden standje. Bij veel schaatslief hebbers staan de beelden van zijn woe de-uitbarsting na die 1500 meter in 1992 ophetnetvlies gegrift. Terwijl Vis ser op een bankje zit te schelden en tie ren, aanschouwt een jonge Rintje Rits- ma de scene bijna beteuterd. In zijn 36e levensjaar straalt Visser een en al rust uit, wat hem in zijn huidige functie goed van pas komt. De motiva tie om een kleine drie jaar geleden de functie van Chef de Mission op zich te nemen, zat hem in zijn liefde voor de sport. „Hoewel ik al vroeg gekozen heb voor een maatschappelijke carrière naast het schaatsen, is sport altijd een gedeelte van mijn leven geweest. In de ze rol kan ik opnieuw iets voor de sport betekenen", zegt Visser, die in het dage lijks leven piloot is. Met zijn werkgever, de KLM, heeft hij in het olympische sei zoen een regeling getroffen. „De KLM gaat er gelukkig heel soepel mee om." Waar het Visser en zijn team, waartoe onder anderen ook technisch directeur Joop Alberda en directeur Marcel Stxxr- kenboom behoren, vooral om gaat is het begrip teambuilding. De belangrijkste reden om afgelopen zomer een trai ningskamp in Sankt Moritz te beleggen lag daarin. Nederland dient als een hecht team naar buiten te treden. „Ach teraf zaten er nog meer positieve kan ten aan dat trainingskamp dan we dachten", vindt Visser. „De sporters hebben van elkaar geleerd en dat geldt ook voor de trainers uit verschillende disciplines. Met het oog op de Spelen is het handig dat de hele groep bij elkaar heeft gezeten. Natuurlijk is het effect nooit meetbaar, maar in zo'n klein olympisch dorp leeft het prettiger met mensen van wie je al een beeld hebt." Wensen Het NOCNSF gaat dit jaar verder dan in andere jaren. De mogelijkheid voor sporters om zich buiten het olympisch dorp op de Spelen voor te bereiden is zeer gering. Het antwoord van NOCNSF op de wensen van enkele schaatsteams om een hotel te prefere ren boven het olympisch dorp, liet deze week niets aan duidelijkheid te wensen over. De in Calgary wonende Tonny de Jong werd te verstaan gegeven dat zij zich al tijdens het trainingskamp in Calgary bij het Nederlands team diende te voegen, dat in een hotel verbleef. Tot ergernis van de schaatsster. De Jong meldde zich maandag bij het hotel, maar er bleek geen kamer voor haar be schikbaar te zijn. Dus ging ze maar weer naar huis. Van dwang is volgens Visser echter geen sprake. De Chef de Mission wijst in dat verband ook op de rol van de coach. In dit geval moest De Jong op verzoek van haar coach Ingrid Paul naar het hotel, omdat Paul vond dat de resultaten van De Jong bij test wedstrijden zwaar te genvielen. Visser: „We sturen niemand, maar willen hooguit een richting aan geven. De sporters moeten het zelf wil len. Als Marianne Timmer niet bij de openings- en sluitingsceremonie wil komen, dan is dat voor mij geen issue." Als Visser al iets wil meegeven aan de huidige generatie, dan is het het besef dat de Olympische Spelen groter zijn dan welk ander sportevenement dan ook. „Een vergelijking met een EK of WK gaat absoluut niet op. Binnen een olympisch jaar is er maar één prijs die echt telt. Als je een vreemdeling vertelt dat je wereldkampioen schaatsen bent, dan zegt hem dat niet veel. Maar een olympische medaille telt over de hele wereld, in welke sport dan ook. Mijzelf is de grootsheid van de Spelen bijge bracht door Henk Gemser. Maar je weet het pas echt als je het zelf hebt meege maakt. Als sporter kun je er echt door overvallen worden, dat zullen sommige debutanten wel merken." Voor de Chef de Mission zullen de Spe len geslaagd zijn als gebleken is dat er in de organisatie niets mis gegaan is en dat het team, opnieuw het team, een goede uitstraling heeft getoond. Naar medailles kijkt hij niet, zegt hij. Schoorvoetend: „Aan de andere kant weet ik dat het aantal gewonnen me dailles voor de publieke opinie de graadmeter is. Wat we in Nagano ge wonnen hebben is extreem. Vijf gouden medailles evenaar je niet zomaar." Braak Visser komt er nu niet aan toe, maar heeft eerder al vooruitgekeken naar de Spelen van Turijn in 2006. Het streven van het NOC is om elke vier j aar een dis cipline toe te voegen aan de Nederland se afvaardiging naar de Winterspelen. Waar in het vex-leden alleen het schaat sen, met af en toe een uitschieter naar ijshockey, kunstschaatsen of bobslee te zien was, richt de sportkoepel zich nu steeds meer op dat terrein. Visser: „Vooral Joop Alberda houdt zich daar mee bezig: waar zit talent en waar is wat te halen? Er liggen genoeg sporten braak. Skispringen, kunstrijden, cur ling; noem maar op." Het beleid om alleen sporters naar de Spelen af te vaardigen die zich bij de de beste acht van de wereld kunnen klas seren, onderschrijft Visser van harte. „Op zich is het niet moeilijk om meer sporters te sturen. Je zet gewoon het hek open. Maar dat willen we niet. Sinds Sarajevo'84 vinden we dat je mee moet kunnen spelen om de prijzen. Ik begrijp best dat Arend Glas zegt dat hij liever al ervaring had opgedaan bij de Spelen van 1998, maarerzijn ookande- re platforms - EK's en WK's - om com petitie op te doen. De Olympische Spe len zijn er niet om te leren, maar om te presteren." GPD BERLIJN - De Italiaan Silvio Martinello en de Duitser Roll' Aldag hebben de eindzege van de zesdaagse van Berlijn veilig gesteld. Op de zesde avond ver dedigden ze met succes de lei derspositie die ze een dag eerder hadden veroverd. De Belg Matthew Gilmore moest samen met de Australiër Scott McGrory genoegen nemen met de tweede plaats. De Duit sers Robert Bartko en Andreas Beikirch eindigden op de derde stek. ANP GLASGOW - De achterstand van Glasgow Rangers op koplo per Celtic is opgelopen tot vijf tien punten. De ploeg van tech nisch directeur Dick Advocaat speelde gisteren op smadelijke wijze gelijk tegen Kilmarnock: 2-2. Celtic won met 3-1 van Li vingston. De Rangers leidden vijf minu ten voor tijd comfortabel met 2- 0 dankzij treffers van Ronald de Boer en de Noor Flo. Boyd en Johnson (strafschop) zorgden voor een onverwachte wending in de slotfase: 2-2. Naast De Boer speelde ook Ricksen mee bij Rangers. Mols, Numan en Konterman kwamen niet in ac tie. Met Bob Petta als basisspeler boekte Celtic een late zege op Livingston. Na de openingstref fer van Quino voor de nummer drie liet het antwoord van de lijstaanvoerder lang op zich wachten. Pas na een uur kwam de doelpuntenmachine op gang. Moravcik, Larsson en Hartson hielpen Celtic toch nog aan een ruime zege. RTR WASHINGTON - De directeur van het bureau voor de Ameri kaanse binnenlandse veilig heid, Tom Ridge, sluit niet uit dat een terroristische aanslag wordt gepleegd rond de Super Bowl, die zondag in New Or leans wordt gehouden. „Ik zou niet verrast zijn wanneer dat ge beurt", zei hij gisteren. „Ik denk niet dat ze dat zullen doen, maar we zijn in ieder ge val voorbereid", zei Ridge, door president Bush na de aanslagen van 11 september benoemd om de binnenlandse veiligheid te garanderen. „We doen er alles aan om de mogelijkheid op een vervelende suprise te verklei nen." ANP van onze sportredactie SINT MICHIELSGESTEL - In de week van het WK veldrijden in Zolder is in België ophef ont staan over uitspraken van Ri chard Groenendaal. De ex-we reldkampioen zei in een interview met het weekblad Hu- mo over de Belgische toeschou wers met wie hij op voet van oorlog leeft: „Als ik het echt beu ben, charter ik toch een busje zware jongens die allemaal honkbalknuppels onder hun jas verstoppen. En de eerste die een beetje veel boe roept, krijgt dan bam die knuppel in zijn nek." „Volgens mij zijn het types met een slecht huwelijk die hun frustraties op mij willen afrea geren", vervolgt hij. „Ze zijn laf. Afbreken zit blijkbaar in jullie karakter. Winnen in België, in het land van de vijand is het mooiste. Dan laat ik t-shirts voor mijn supporters drukken: WK Zolder 2002, I was there. Als een Belgische fan mij van de fiets slaat, wordt er niemand wereldkampioen. Zeker weten. Vergeet niet dat er ook 5000 Ne derlanders naar Zolder komen. Stel dat mij iets overkomt, dan bezetten die gewoon het par koers. Dan is het oorlog." Volgens Groenendaal zijn de uitspraken uit hun verband ge trokken en uit hun context ge haald. „Het is niet moeilijk om senstatie te schrijven en ik ben natuurlijk een makkelijk slachtoffer." Bij de wereldbekerwedstrijd zondag in Heerlen sloot Groe nendaal nog symbolisch vrede met de Belgische fans. Groenen daal is niet bang dat zijn uit spraken nadelige gevolgen zul- GELSENKIRCHEN - Iluub Stevens is vast van plan de tijd die hem nog bij Schalke 04 res teert, tot een gedenkwaardige te maken. Hel Gelsenkircher team steunt zijn succesvolle trainer daarbij van harte. Na de eclatante zege op Bayern München dit weekeinde (5-1) drong titelverdediger Schalke gisteravond door tot de halve fi nale van het Duitse bekertoer nooi. Rot-Weiss Oberhausen bood knap tegenstand in de Arena AufSchalke, maar was niet tot een verrassing in staat: 2-0. Bayer Leverkusen schaarde zich ten koste van 1860 Mün chen bij de laatste vier: 3-0. SID len hebben. „Boe wordt er in Zolder toch wel geroepen", al dus de Brabander. Hij heeft de zware jongens genoemd als voorbeeld wanneer de UCI niets onderneemt om de renners te beschermen. Groenendaal heeft daar na zijn klap aan een Belgi sche fan al herhaaldelijk op aangedrongen. Bondscoach Hei-man Snoeijink noemt de publicatie „werve lend". Maar ook hij is niet bang, dat dit tot problemen zal leiden „Ze proberen het Richard blijk baar zo moeilij k mogelijk te ma ken. Maar er worden zondag zo'n 50.000 toeschouwers ver wacht, daar kun je weinig tegen ondernemen." ANP TECHENDORF - Miel Rozen- daal heeft op de Oostenrijkse Weissensee de tweede opwarm ronde voor de alternatieve Elf stedentocht gewonnen. De schaatser uit Warmenhuizen schreef een criterium over 40 ki lometer op zijn naam. Tijdens de laatste testwedstrijd voor de alternatieve Elfsteden tocht, die morgen woi'dt verre den, maakte Rozendaal veel in druk op zijn concurrenten. De leider van het KNSB-kl asse ment ontsnapte in de slotfase uit eenkopgi'oep van twaalf man en soleerde naar de zege. Rob van Meggelen en Henk Angenent werden respectievelijk tweede en derde. ANP MADRID - Real Madrid moet de Spaanse fiscus 53 miljoen euro nabetalen. De 'Koninklijke' is volgens Spaanse media de eer ste club die van de belasting een naheffing heeft gekregen. De fiscus besloot onlangs alle verenigingen uit de Spaanse Primera en Segxxnda door te lichten. Daarbij ontdekten ze in de pex-iode 1996-1999 een 'gat' van 240 miljoen euro. De andere clubs kunnen bin nenkort ook een naheffing ver wachten. Het verschil ontstond omdat de vex-enigingen een gedeelte van het salaris onder brachten bij de post 'portret rechten'. Dat was fiscaal gunsti ger, maar de belastingdienst oordeelde dat dit onrechtmatig was. DP A door Anton Lippold UTRECHT - Harald Wapenaar werd uitgeroepen tot man van de wedstrijd. De keeper van FC Utrecht pareerde gisteravond in de 76e minuut van de kwartfi nale van de beker de strafschop van Heerenveen-aanvaller An thony Lurling en hield zijn ploeg in de spectaculaire wed strijd op 2-1. In de slotminuut maakte Kuyt een eind aan alle onzekerheid: 3-1. In de Galgenwaard wordt nu hax-dop gedroomd van Europees voetbal. De laatste keer dat FC Utrecht de finale haalde was in 1995. Zowel Utrecht als Hee renveen speelde atti-actiefaan vallend en zodoende ontspon zich een heuse bekerki'aker. Met veel emotie, strijd en inzet, spektakel en de steun van de aanhangers en de marchande- rende arbiter Luinge. Overal waar deze zwarte raaf optreedt, kx-ijgt hij de hoon van publiek, spelers en trainei-s over zich heen. Ook in de Galgen'waard. De Friezen toonden aan de bete re ploeg te hebben. De Zweed Selakovic had zijn ploeg in de 19e minuut op 0-1 moeten zet ten, maar in vrije positie kopte hij in handen van Wapenaar. Utrecht kreeg niet veel kansen in de eerste helft, maar werd ook niet weggespeeld. Het ontbrak aan vernuft en creativiteit. Hee- renveen zette het overwicht wel om in kansen en in een doelpunt. Vayrynen, een Fins talent, die kennelijk net als Selakovic door de rest van Nederland over het hoofd is gezien, schoot eerst op de lat, waama de Zweedse ver dediger Eclman in de 4 le minuut scoorde via een vrije trap. Heei-enveen had alles in handen maar op slag van rust kwam Uti'echt verrassend langszij via vei'dediger Bosschaart uit een vrije trap. Edman liep tegen Vreven op, maar Luinge gaf zo maar een vrije schop. Dat gaf Utrecht veel mentale kracht, Heerenveen raakte er door van slag. Gluscevic bracht zijn club op 2-1. Heerenveen- doelman Diteweg kreeg een in zet van Van Mol niet onder con trole, waarop de Joegoslaaf sim pel kon scoren. Heerenveen bleef niettemin di'eigend. Bij balverlies van Utx-echt waren de Friezen via de counter meteen kansx-ijk. Dat levex-de na 75 minuten een straf schop op. Touzani haalde de verder onzichtbare Allback on deruit en kon vertrekken, omdat hij al geel op zak had. Lux-ling schoot de bal echter te laconiek in, ook in tweede instantie na dat Wapenaar der bal had weg- gestompt. Heerenveen was fi naal van de kaart en Kuyt kon er daaxrna nog 3-1 van maken. FC Utrecht - SC Heerenveen 3-1 (1- 1). 41. Edman 0-1, 45. Bosschaart 1- 1, 67. Gluscevic 2-1, 90. Kuyt 3-1. Scheidsrechter: Luinge. Rode kaart: 76. Touzani (FC Utrecht2x geel. Gele kaart: Gluscevic (Utrecht), Klompe (SC Heerenveen). Bijzon derheid. Lurling (SC Heerenveen) mist in 76e minuut strafschop. Aan tal toeschouwers: 13.500. ANP door Henk van Weert EINDHOVEN - PSV blijft dit jaar kans houden op drie prij zen. Na een zenuwslopend spel letje poker met Feyenoord dron gen de Brabanders gisteravond door tot de halve finale van de bekerstrijd. Pas bij het nemen van de tweede serie strafschop pen moest Feyenoord buigen. Rommedahl maakte de beslis sende penalty, nadat Emerton zijn inzet door Lodewijks ge stopt zag. Het eerste deel van de wedstrijd was voor F eyenoord, het tweede en de verlenging voor PSV. Deel vier, de stx-afschoppem-eeks na de 1-1-eindstand, was ook voor dé Eindhovenaren. Nadat Leo- nardo II in de eerste reeks vanaf elf meter had gemist, had Bou- ma de klus kunnen klax-en. De Helmonder miste ook. Dank zij Rommedahl werd het 6-7 in strafschoppen voor PSV. Dat het uiteindelijk tot straf schoppen kwam, was te danken aan een flitsende aanval van PSV kort na rust, op een mo ment dat het team op een dood spoor zat. Met een memorabel doelpunt bezorgde Mateja Kez- man PSV de verlenging. Nog geen tien seconden was hij als invaller in het veld of Kezman had de bal al achter Zoetebier liggen. Rommedahl gaf de voor zet, Kezman stond px-ecies op de goede plek. De Joegoslaaf was ineens weer het mannetje in Eindhoven. Hij kon dit seizoen slechts sporadisch imponeren, heeft grote aspiraties om naar Italië te verkassen, komt daar openlijk voor uit en verloor met die eigenzinnige houding kre diet bij ploegmaten. Hij is zelfs op de bank terecht gekomen, nu Gerets gekozen heeft voor een speelwijze met twee spitsen achter elkaar. Bruggink is daax-in de tweede man, achter Vennegoor of Hes- selink. Kezman is er de man niet naar omzich daarin te schikken. Met zijn invalbeurt bezorgde Kezman zijn coach dus weer huiswerk. Feyenoord had voor de rust als ploeg meer inhoud dan PSV. Veel klopte bij Feyenoord, indi vidueel en collectief. Dat kwam tot uiting in de duels. Verreweg de meeste tweegevechten vielen in het voordeel uit van Feye noord, dat fel op de bal (en de man) zat. Voorin was bijna elke PSV'er Arnold Bruggink wordt bestraft voor een overtreding op Edwin Zoetebier. foto Robert Vos/AN P rechtstreekse bal voor Van Hooijdonk en veel afvallende ballen voor de stei-k spelende Tomasson. Evenals zondag bij FC Utrecht opende Fevenoox-d met een sux-- prisegoal. In dé 5e minuut pikte Tomasson een verloren bal op die tussen Ooijer en Bogelund in viel. De PSV'ers keken toe hoe de Deen de bal over Lodewijks tilde: 0-1. Het zou niet de laatste keer zijn dat PSV ongeconcen- treerd verdedigde. Dreun De vroege achterstand was een dreun voor de thuisploeg. PSV kon niet tot een fatsoenlijk ver zet komen. Op x-echts smoorden Rsaza en Paauwe ieder kunstje van Rommedahl in de kiem. Van Wonderen hield Van Bommel in bedwang en voorin hadden de PSV-spitsen weinig in te bren gen tegen het gelegenheidsduo Loovens-Paauwe. Maar de meest pijn lag bij PSV op links. Iedex-e bal over links was een verloren bal. Gak- hokidze komt tekort. Hij kwam Emerton niet voox-bij en als hij eens een kansje kreeg, miste de pure linkspoot balvaardigheid. Kort na de rust zag ook Gerets dat het zo niet verder kon. Hij liet de linkex-flank open liggen en sei-veerde extra spits Kez man. Gezien het verdere verloop van het PSV-spel is dat een optie die het waard is om consequen ter toe te passen. Tegenover het koele, systemati sche en ook hax-de voetbal van Feyenoord zette PSV aanvan kelijk vooral irritatie. De ploeg kon niet tot het initiatief komen en liet zich meeslepen door Fey- enooi-d. Dat leidde tot veel vrije tx-appen, maar meer niet. Vijf halve kansen voor de i-ust, het was te weinig om Zoetebier on gerust te maken. Het doelpunt van Kezman was de ommekeer voor PSV. De landskampioen klampte zich eraan vast, herwend het geloof en drukte Feyenoord ferm naar achteren. In de 74e minuut had PSV een voorsprong kunnen ne men, als Rommedahl iets verder gekeken had dan zijn rechter voet. Hij verzaakte de bal af te spelen op Kezman. Zoetebier pakte het schot van de rechts buiten. Tomasson miste in de 82e minuut eenzelfde mogelijk heid. Zijn kopbal was te zacht. Hoe meer de wedstrijd vorder de, hoe meer PSV zijn tekortko mingen in pluspunten omboog en hoe meer Feyenoord terrein inleverde. In de verlenging heersten de Eindhovenaren. Zonder te scoren, dat wel. Het voordeel wei'd pas in de laatste tel behaald. PSV-Feyenoord 1-1 (0-1). PSV wint na strafschoppen: 7-6. 5. Tomasson 0-1, 57 Kezman 1-1. Scheidsrech ter: Jol. Gele kaart: Bruggink, Faber (PSV), Emerton, Tomasson, Van Hooijdonk (Feyenoord). Aantal toe schouwers: 24.500. GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 13