Ook Domburg sneuvelt in Axel PZC Kapelle sterkste in degradatieduel Hulsterloo wint kaartenfestival Amazone De Feiter laat zien dat ze niet stil heeft gezeten Uitblinker Gueye leidt Oostburg naar winst 17 Zeeuws-Vlamingen behouden ongeslagen status op eigen veld Koploper blijft ongeslagen in zaalvoetbal Hoofdplaat niet verder dan gelijkspel r4 Zware nederlaag HVV'24 Al Counters verrassen Terneuzen Al Minimale winst Terneuzen BI Nipt verlies voor Terneuzen Cl Monsterscore voor ADM/Lazarus SS11ÉË Willy Nieuwelink terechte winnaar maandag 28 januari 2002 door Aector Dooms AXEL - Trainer Stoffel Schip per van Domburg had zijn spe lers nog zó gewaarschuwd voor het duel met Axel. „Axel thuis en uit is een wereld van ver schil", wist Schipper. De vonk van de Walcherse oefenmeester sloeg niet over, want na koplo per Hontenisse en IJzendijke moest ook Domburg de gifbeker in Axel leegdrinken. De 1-0- winst van de Axelaars was zwaar bevochten en eigenlijk alleen op basis van de eerste helft verdiend. In de beste fase van Axel wist Richard de Vos het enige doel punt van de aardige wedstrij d te scoren. Alleen Hulsterloo dwong dit seizoen in het Axelse Bos een gelijkspel af tegen de oranjehemden. De andere ploe gen sneuvelden. Trainer Henk Michels was vanzelfsprekend tevreden over de prestatie. „Maar het mag niet zo zijn dat de uitwedstrijden voor de spelers een obsessie wor den. We hebben tot nu toe al leen uit van Corn Boys gewon nen." De Axelse trainer complimen teerde zijn spelers voor de TERNEUZEN - Op driekwart van de competitie is Dow 2 in het Terneuzense zaalvoetbal nog altijd ongeslagen. De kop loper kwam deze week voor de zeventiende keer in actie en won opnieuw. FC Vatitec werd met 6- 2 verslagen. Omdat concurrent Atoom Boys vrij was, liep de voorsprong van de nummer één op naar twaalf punten. Waar Dow 2 na zeven tien duels op 47 punten staat, kwam Atoom Boys in zestien wedstrijden tot 39 punten. Op dat totaal kan overigens ook Sportkantine 't Zwaantje bo gen, maar de nummer drie had daarvoor wel twee wedstrijden meer nodig. strijdlust. „Ze waren bereid voor elkaar te knokken. Na de voorsprong moest Domburg ko men. De jonge spelers moeten nog groeien, maar positief is dat ze van de oudere spelers willen leren. Opvallend is dat we weel de nul hebben vastgehouden. Dat geeft vertrouwen." In de eerste wedstrijden was de kwetsbaarheid van de achter hoede gebleken. Aanleiding voor Michels om de routiniers Eric Rijckaert en Fonny Ver- straeten terug te halen. „We kre gen in sommige wedstrijden vijf, zes doelpunten tegen. Dan moet je als trainer ingrijpen, want je weet dat het zo niet ver der kan." Evenwicht Verstraeten moest gisteren ge blesseerd toekijken, maar er stond een andere ervaren speler in de persoon van Leo Bracke klaar om zijn plaats in te nemen, zodat het evenwicht niet werd verstoord. Axel zag zich wel ge noodzaakt om binnen het elftal te schuiven, omdat vijf spelers van de eerste selectie ontbra ken. Een uitgelezen mogelijkheid voor Domburg dus om op jacht te gaan naar de tweede periode- titel en concurrent Hulsterloo op afstand te zetten. Niets was minder waar. Axel startte goed, maar bij een uitval schoot Domburg-spits Chiel Mar anus uit een moeilijke positie net over. Na een kwartier zag Axel-middenvelder Ralph Zegers een lange bal tegen de lat belanden. Aan de basis van het doelpunt stond een vrije trap van Leo Bracke, die Joep van de Broeke bereikte. De jonge aan valler verlengde de bal naar Ri chard de Vos, die vanaf de lin kerkant naar binnensneed en met zijn rechter een schot waag de. De houdbare bal verraste Domburg-doelman Oscar Ja- kobs: 1-0. Cruciaal voor Domburg was het moment een kwartier na rüst, toen een dot van een kans om zeep werd geholpen. Patrick Provoost en Johan van de Berg stonden plotseling helemaal vrij voor het Axel-doel. Provoost nam zelfverzekerd het initia tief. De middenvelder kreeg alle tijd, maai tot twee keer door Lucien Roelandt NIEUWVLIET - Er waren zon dag na afloop van de dressuur- wedstrijd van de Biervlietse Haringruiters veel vrolijke ge zichten te bespeuren. Hoe kon het ook anders, want bijna alle erelinten in het Paar densportcentrum te Nieuw- vliet gingen vergezeld van één en sommige zelfs van twee winstpunten. En in de voorbereiding op het Zeeuws dressuurkampioenschap is zo'n morele opkikker natuur lijk nooit weg. Voor de ruiters tut de klasse M kon de wedstrijd zelfs als een generale worden gezien. Over enkele weken is immers voor hen het Paardensportcentrum in de Zeeuws-Vlaamse bad plaats het strijdtoneel voor de Zeeuwse titel. Juist ritme In de klasse Ml toonde Petra de Feiter dat ze er klaar voor is. Door een blessure van haar paard Noblesse was de Axelse TERNEUZEN - Hoofdplaat kwam in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal op eigen veld niet verder dan een 2-2-gelijk- spel tegen SDO'63. Op basis van de grote veld- meerheid had de thuisclub met grote cijfers moeten winnen. Maar zowel voor als na de rust miste de ploeg legio kansen. En 'dus' viel het doelpunt aan de andere kant. Marty Poppe zette verdediger Hans Rossel zo zwaar onder druk dat die in eigen doel schoot: 0-1. Toch stond het 1-1 bij de rust door een doelpunt van Christophe Sutin. De thuisploeg dicteerde het spel ook in de tweede helft, maar doelman Scherbeijn moest toch een paar keer handelend optre den bij gevaarlijke counters van de bezoekers. Tien minuten voor tijd tilde Pascal Pijcke een voorzet van Marco van Waes naar 2-1, maar ver in blessure tijd was doelman Scherbeijn kansloos op een vrije trap van Marty Poppe, 2-2. toe slaagde hij er niet in om de geconcentreerde Axel doelman Denny Snel te passe ren. V ermeldenswaardig Domburg claimde in die fase het meeste balbezit en bleek ook aardig te kunnen voetballen. Bovendien werd Axel op het middenveld overlopen. De te genaanvallen van de Zeeuws- Vlamingen bleken te schaars. Alleen afstandsschoten van Joep van de Broeke en Richard de Vos waren vermeldenswaar dig. In de slotfase geraakte de thuisclub nog sporadisch uit de verdediging, maar Domburg kwam ook niet aan uitgespeelde kansen toe. De ploeg gokte op de vrije trappen van Ko Brand, maar ze misten rendement. Wel had Snel één keer geluk toen hem geen tijd werd gegund om te reageren op een vrije trap van de Domburg-aanvoerder. De snoeiharde inzet van dertig me ter stuiterde via het lichaam van de verbouwereerde Snel terug het veld in. Axel: Denny Snel; Randy Zandstra, Eric Rijckaert, Michael Freijzer, Leo BrackeRalph Zegers, Jochem Marcus, Kim van Bremen, Richard de Vos; Alex Meijer en Joep van de Broeke. Domburg: Oscar Jacobs; Jeffrey Va der, Ramon Vader, Jeroen van Wal lenburg, Maurice Bernard; Patrick Provoost, Ko Brand, Coen Minder- houd (68. Micha BernardWilco van Eyzeren; Johan van de Berg en Chiel Maranus. door Jan-Jaap Corré KAPELLE - De voetballers van Kapelle hebben een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. Op een zeer nat sportpark Groene Woud werd naaste concurrent Dinteloord met 2-1 verslagen. Door deze overwinning stijgt de ploeg van trainer Alexander van Keulen van de elfde naar de achtste plaats en is degradatie uit de eerste klasse weer even uit beeld. Kapelle begon de wedstrijd vrij goed. Binnen tien minuten stond de verdiende 1-0 al op het scorebord. Kapelle-spits Peter Willemse profiteerde van het uitglijden van Dinteloord-ver dediger Richard de Jong en met een diagonaal schot liet hij keeper Ivo Bolluyt kans-, loos. De eerste kans die Dinteloord creëerde kwam pas na twintig minuten. Uit een voorzet van Aries Nieuwkerk schoot Marco Rodenburg voorlangs de goal van Ronald Kole. De Braban ders putten wel moed uit deze kans en zetten zelfs aan voor een mini-offensief. Binnen vijf mi nuten kreeg de ploeg drie kan sen op de gelijkmaker, maar het net achter Kole werd niet ge raakt. Aan de andere kant ge beurde dat wel. Nog net binnen het halfuur kwam Kapelle via een sublieme aanval op 2-0. Peter Willemse stuurde Edwin van Damme diep, deze zette voor op John Kivits, die zo vrij als een vo gel de tweede goal van de mid dag achter Ivo Bolluyt kon kop pen. Dit was tevens de rust stand. Offensief Ook na rust bleef een verwacht offensief van Dinteloord uit. De ploeg leek zich al bij de neder laag neergelegd te hebben en kwam dan ook in het eerste kwartier van de tweede helft niet fatsoenlijk in de buurt van het vijandelijke doel. Toch kreeg het in de 66e minuut nog een kans op de aansluitingstref- fef. Ronald Kole maakte een zeldzaam foutje door de bal los te laten, Ronald Traets kon op pikken en schoot goed in, maar met een geweldige redding maakte Kole zijn fout goed. Pas in de laatste minuut moest Kapelle nog een tegentreffer in casseren. Dinteloord-speler Jo han den Boef kreeg de bal in de diepte aangespeeld, hield het hoofd koel en verschalkte Kole met een lage schuiver: 2-1. De winst kwam echter niet meer in gevaar. Kapelle-Dinteloord 2-1 (2-0). 8. Pe ter Willemse 1-0,27. John Kivits 2-0, 90. Johan den Boef 2-1. Scheids rechter: J.C. Noordzij Heinkens- zand). Gele kaait: Patrick Konings en André Donkers (beiden Dintel oord). Aantal toeschouwers200. enige tijd van het strijdtoneel verdwenen, maar ze heeft niet stilgezeten. Zij stuurde haar zwarte merrie met het goede to taal van 165 punten naar het oranje lint. Een goed resultaat, maar geen enkele zekerheid bie dend ten aanzien van de aanko mende titelstrijd. Want ook Magretha Vink en Mandy Boo- gaers gaven er in Nieuwvliet blijk van dat ze het juiste ritme te pakken hebben. Na een ver beten strijd verwees Magreta Vink met Mystique haar rivale Mandy Bogaers met Grenada met het geringst mogelijk ver schil, 161 tegen 160 punten, naar de derde plaats. Suzan Malcorps is in de dres- suurwereld een begrip. Al jaren behoort de pensionhoudster uit Cadzand tot de top. In de klasse M2 maakte Suzan Malcorps cle jeugd nog maar eens duidelijk dat ze nog steeds niet als afge schreven mag worden be schouwd. Malcorps, uitkomend voor de Nieuwvlietse Zwinrui- ters, stuurde de veel uitstraling tonende merrie Ushuaia van de Ruitershoeve met 161 punten naar de eerste plaats. Zij bleef hiermee haar clubgenote Inge borg van Zeele met Orlando twee puntjes voor. Het Zwinrui- terduo toonde zich hiermee dui delijk een maatje te groot voor de concurrentie. Getuige het verschil van elf punten met de op de derde stek eindigende Germa Heykoop met Kick van de organiserende Haringrui ters. Winstpunten De hoogste score van de dag werd in Nieuwvliet een prooi voor Ilona de Bruin uit Hulst. De Zeeuws-Vlaamse amazone schreef met Mandela la A met 173 punten op overtuigende wijze de klasse LI op haar naam. Ilona de Bruin bleef hier mee naaste concurrent Jan van Iwaarden met Laroche van de Biezenruiters van Eede uitein delijk met maar liefst veertien punten voor. Ook voor de winnaar van de klasse B, Sabine Tarant, waren er evenals voor Ilona de Bruin twee winstpunten. Tarant, die met Little Girl V met de uitste kende score 189 punten de Z- klasse Pony's op haar naam schreef, stuurde Palfrenikie naar 171 punten. Een puntje meer dan de nummer twee, Gino Acke die met Iris zij n inzet even eens beloond zag met twee bo- nuspunten. r 7-^ i - V..;-: - Wfflmm. - twéMsmÉMmÊMM 3Lir f lü Kapelle-speler René van Boven is in de achtervolging op een speler van Dinteloord. foto Willem Mieras door Jurgen Naeye SLUISKIL - De zege van Hul sterloo in Sluiskil was gisteren zwaarbevochten en vooral duurbetaald. Scheidsrechter Tirions uit Roosendaal strooide met gele en rode kaarten alsof het confetti was en met name de ploeg uit Hulsterloo viel veel vuldig in de 'prijzen'. Na negen tig minuten stond de teller voor de ploeg uit Nieuw-Namen op twee rode en drie gele kaarten, maar het had tevens een 3-1-ze- ge geboekt. „Het was een zwakke scheids rechter en dan druk ik me nog voorzichtig uit", zei Hulsterloo- trainer Paul de Kort, die het zelf ook aan de stok kreeg met Ti rions en wegens commentaar op de leiding een rode kaart kreeg voorgeschoteld. „Het belang rijkste is uiteraard, dat we van daag drie punten hebben behaald, die ons een goede uit gangspositie geven voor het binnenhalen van de tweede pe- riodetitel. Morgen bekijk ik wel wat de gevolgen van al deze kaarten zijn." Op het moment dat De Kort werd weggestuurd, leidde Hul sterloo met 2-1. Een voorsprong die het te danken had aan twee oplevingen in de eerste helft van Hans van Damme. De snelle lin kermiddenvelder troefde de Sluiskil-defensie tot tweemaal toe af en bracht zijn ploeg op een comfortabele 0-2-voorsprong. Sluiskil, dat sterk startte, maar na de eerste tegentreffer ver te rugviel, scoorde kort voor het rustsignaal de aansluitingstref fer via Ibrahim Helena. De aan voerder van Sluiskil rondde via tussenstation Percey Verlinden een individuele actie door het hart van de Hulsterloo-defensie fraai af. De thuisploeg, waarbij aan winst Tonny Coppens om on duidelijke redenen ontbrak, putte moed uit deze treffer en kwam na de verplichte onder breking sterk uit de startblok ken. Een veelbelovend schot van Danny de Vries werd ge blokkeerd door verdediger Kenneth Mangnus en even later kopte De Vries een voorzet van Chris de Bruijn van dichtbij over. Aan de andere kant onder schepte Stefano de Vos een foute terugspeelbal, waarna hij Sluiskil-doelman Karei de Jon ge omspeelde. De spits van Hul sterloo viel over de uitgestoken arm van De Jonge, maar scheidsrechter Tirions gaf tot ieders verbazing geel aan De Vos wegens een 'schwalbe'. Sluiskil hield daardoor uitzicht op cle gelijkmaker, voerde naar mate de tweede helft vorderde de druk op, maar wist niet te scoren. Met nog tien minuten op de klok moest Hulsterloo met tien man verder, omdat Mario Vermeirs- sen in één minuut twee keer geel kreeg. De eerste kaart ontving hij voor commentaar op de lei ding en de tweede voor onvol doende afstand nemen bij een vrije trap, Scheidsrechter Ti- TERNEUZEN - De A-junioren van HW'24 waren zaterdag niet bijster succesvol. De Hulster ploeg leed uit tegen hét laaggeklasseerde Alliance Al zijn grootste nederlaag van dit seizoen. De nummer vier van de ranglijst verloor na een 5<-l- ruststand met 8-2. „Alles wat fout kon gaan, ging fout", zei trainer Paul Kouijzer na afloop. Eric-Jan Naudts en Evert van Damme scoorden voor de Hulster ploeg. TERNEUZEN - Terneuzen Al stelde teleur in de uitwedstrajd tegen middenmoter Zierikzee Al, dat met 3-1 aan het langste eind trok. De Zeeuws-Vlamingen waren qua voetbal welbe ter, maar werden verrast door de counter van Zierikzee. Vier kansen kreeg de thuisclub en daarvan benutte het er drie. Ter- neuzen had veel meer mogelijkheden maar scoorde slechts eenmaal. Umit Sakinmaz zorgde halverwege de tweede helft voor 1-1. Terneuzense Boys A1 verloor in Zundert ook van Moerse Boys AlNa een 4-2-ruststand werd het 4-3Voor de ploeg van trai ner Bennie Boerman troffen Alexander Scherpenisse en Gok- han Ersahin (tweemaal) doel. TERNEUZEN - De B-junioren van Terneuzen hadden zater dag meer moeite met middenmoter VO AB B1 dan vooraf ver ondersteld mocht worden. Op eigen veld boekte het een over winning met het kleinst mogelijke verschil: 1-0. Voor de rust had Terneuzen weliswaar al het beste van het spel, maar het duurde tot de tweede helft vooraleer het overwicht zo groot was dat een doelpunt niet uit kon blijven. Tien minuten voor tijd pas kon Jarno Wabeke de verdediging van VOAB voor de eerste en ook enige maal het nakijken geven: 1-0. Aardenburg Bl-HW'24 BI werd afgelast. TERNEUZEN - De C-junioi-en van Terneuzen waren zater dag dicht bij een verrassing tegen BSC Cl, de nummer twee van de ranglijst, maar verloren uiteindelijk nipt met 1-2. Met de wind in de rug hadden de Terneuzenaren voor de rust een overwicht, maar desondanks wisten de bezoekers het eerst'te scoren. Niet veel later bracht Sven Klandermans beide teams weer op gelijke hoogte: 1-1Na de hervatting leek een gelijk spel lange tij d tot de mogelijkheden te behorenmaar één kans voor BSC was voldoende om Terneuzen definitief op achter stand te zetten. Via een van richting veranderde inzet werd het 1-2. HW'24 Cl mocht in zijn dertiende wedstrijd van dit seizoen eindelijk zijn eerste zege begroeten. Uit tegen het op de voor laatste plaats staande FC Bergen werd het na een 0-0-rust- stand 3-4. Jaimy de Visser en Tim Mechelink (driemadl) brachten HW'24 in de tweede helft op een veilig ogende 0-4- voorsprong, maar daarna kwam FC Bergen nog sterk terug. Verder dan een derde tegengoal liet HW'24 het echter niet komen. HULST - De zaalvoetballers van ADM/Lazarus haalden in de tweede klasse van het rayon Pluist genadeloos uit. Den Dul- laert werd met 21-1 verslagen. In de hoogste klasse nam Koso- va door twee overwinningen de leiding. Donckers, koploper van het eerste uur, werd met 11-8 verslagen. Daarna volgde een 6-0-zege op De Smet. Casteels/De Meerpaal is na de 7-2- overwinning tegen datzelfde De Smet en de 5-2-winst tegen Première/Zaman Sport echter de enige ploeg zonder puntver lies. rions ging bij de tweede gele kaart in de fout, omdat Ver- meirssen niet de buitenste spe ler in de muur was. Met tien man bleef Hulsterloo overeind, maar had het over ge luk niet te klagen toen een af standsschot van Roy Scheele via de onderkant van cle lat terug het veld insprong. In de slotmi nuten bepaalde Winand van Haelst de eindstand op 1-3 door een verdedigingsfout van Scheele af te straffen. Sluiskil: Karei de Jonge; Roy Scheele, FrankNieuwelink (74. Om ar Malagic), Eric de Vries, Jurgen Verbraeken; Arno Zwegers (63. Abi van Lare), Danny de Vries, Dimitri Verlinde; Ibrahim Helena (90. Urnut Yigitin), Chris de Bruijn en Percey Verlinden. Hulsterloo: Johnny de Bakker; Lode van der Heijden, Dennis Mangnus, Tommy Bleijenberg, Marc van Hec- ke; Mario Vermeirssen, Hans van Damme (70. Niels Cornelissen), Kenneth Mangnus (88. Mario de Vos), Jan Bosman (94. Jurgen de Deckere); Stefano de Vos en Wi nand van Haelst. Ibrahim Helena schiet stijlvol de enige Sluisldl-treffer in het duel met Hulsterloo binnen. WÊÊÊKÊ foto Camile Schelstraete door Fred Rabout OOSTBURG - Oostburg boekte gisteren een verdiende 2-0- overwinning in de West- Zeeuws-Vlaamse derby tegen Schoondijke. De lijstaanvoer der in de vijfde klasse was de voetballend betere ploeg en had op het middenveld in uitblinker Mammadouba Gueye een speler die het verschil maakte. Met schitterende passes bedien de Gueye niet alleen zijn mede spelers, maar ook zonder bal was hij van grote waarde voor zijn ploeg omdat hij steeds aan speelbaar was. Oostburg moet hem echter de eerstkomende twee wedstrijden missen door een schorsing en dat zou wei eens punten kunnen gaan kos ten. Schoondijke zette de nodige werklust tegenover het spel van Oostburg, Het kreeg ook moge lij kheden, maar verzuimde die af te maken. En het zou ook ei genlijk teveel van het goede zijn geweest wanneer de rood-gelen een punt of meer mee naar huis hadden genomen. De vele Zeeuws-Vlaamse der by's in de vijfde klasse zijn altijd beladen. Zeker nu Oostburg het dit seizoen zo goed doet, worden de mouwen door de tegenstan ders nog eens extra opgestroopt. Dat was gisteren ook het geval. Om iedere vierkante meter werd strijd geleverd en dat gebeurde soms te hard, maar scheidsrech ter Van Eijnden uit Den Bosch trad daar veel te weinig tegen op. Met name in de openingsfase had de scheidsrechter wat kor dater op moeten treden. Oost burg opende sterk, maar echte kansen konden ze zich niet creë ren. Sterker nog, de tegenstoten van Schoondijke waren veel ge vaarlijker. Zo was er een goede redding van Oostburg-doelman Sander Tazelaar voor nodig om een knap afstandsschot van Jacco Seen onschadelijk te ma ken. Even later was het Barry Haerens die Niek de Rijk alleen voor Tazelaar bracht. De Rijk besloot rakelings over. Om zeep geholpen „Zulke kansen moeten erin", stelde Schoondijke-coach Theo de Buck na afloop. Rond het halfuur was Schoondijke op nieuw dicht bij de openingstref fer toen Jacco Seen vanaf dertig meter uithaalde. Hij versloeg wel Tazelaar, maar de bal kwam via de binnenkant van de paal weer terug het veld in. Onder tussen had ook Oostburg moge lijkheden om zeep geholpen. Niek Maenhaut schoot naast terwijl de absolute uitblinker Mammadouba Gueye net bui ten het strafschopgebied in kansrijke positie tegen de zoden werd gewerkt door Pieter Baee- ke. Acht minuten voor rust kwam Oostburg alsnog verdiend op voorsprong. Mammadouba Gueye ontrafelde op zijn eentje het Schoondijkse verdedigings- blok en knalde beheerst en on houdbaar voor een overigens goed keepende Marco de Feijter binnen: 1-0. Twee minuten in blessuretijd was het Robert Be- zemer die de 2-0 liet aanteke nen. Hij ontving een diepe, op maat gesneden bal van Gueye, zag doelman De Feijter onnodig uitkomen en maakte het met een boogbal beheerst af: 2-0. In de tweede helft stond Schoondijke bijna 45 minuten lang met de rug tegen de muur. Een paar spaarzame uitvallen brachten ook niet het gewenste resultaat en het was aan doel man Marco de Feijter te wijten dat Oostburg niet verder kwam dan de verdiende 2-0. De inzet ten van een onvermoeibare Jur gen Dhoore en de onzichtbare Abubakar Kourouman hadden een beter lot verdiend. „Te veel persoonlijke fouten in verdedigend opzicht hebben ons vandaag de das omgedaan", wist Theo de Buck. „De dekking werd op beslissende momenten verwaarloosd, maar op de winst van Oostburg valt niets af fe dingen." TERNEUZEN - Willy Nieuwe link uit Terneuzen is winnaalr geworden van de vierde klasse driebanden in de strijd om het kampioenschap van de BFTS (Biljart Federatie Terneuzen Stad). De biljarter van biljartclub KOT had in de finale veertig beurten nodig om Otto Zweip- hennig met 10-7 te verslaan. Halverwege liet Nieuwelink hét beste van het spel zien, terwijl zijn tegenstander van BCW in die fase .te weinig i scoorde. Zweiphennig had nog wel een serie van drie in de 29e beurt, maar Nieuwelink diende hem van repliek. Dat Nieuwelink dé terechte winnaar was, bleek ook uit zijn hoogste serie van zes ca ramboles en zijn kortste partij in veertien beurten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 43