Aanpak geweld moet beter PZC PZC EEN ORAN3E GOED GENOEG MOOR Verkeer eist vijf levens in weekeinde Maxima trekt nieuwe Eerste acties tegen huwelijk aanhang koningshuis Dijkstal gokt op gat dat Kok laat vallen Rwandees wil uitlevering aan Tribunaal voorkomen Koppeling gegevens over incidenten in uitgaanscentra Slachtoffers Auschwitz herdacht Herdenking ramp Tenerife Hertenaar stikt in bad Asielzoekers niet terug in paviljoen Meer claims ex-verdachten EOD laat pakketje ontploffen Demonstratie in Vught voor vrijlating Spanjaard Dode bij brand in bovenwoning 28 januari 1952 maandag 28 januari 2002 van onze redactie binnenland RIJSWIJK - Verkeersongelukken heb ben afgelopen weekeinde aan zeker vijf mensen het leven gekost. In Horn kwam vrijdagavond een acht tienjarige bromfietser uit Heythuysen om. De jongen reed met zijn bromfiets tegen een omgevallen boom. Een 26-jarige man uit Heemstede over- leed zaterdagochtend in een ziekenhuis in Haarlem nadat een auto waarin hij meereed in een sloot langs de N208 in Haarlem-Noord was beland. In Den Haag is zaterdag een 35-jarige Hagenaar om het leven gekomen door een ongeval op het Frederik Hendrik plein. De auto waarin het slachtoffer zat, botste door nog onbekende oor zaak op een bankje en een boom. De 20- jarige bestuurder van de wagen raakte zwaargewond. Door een verkeersongeval in Poortu- gaal is een 26-jarige man uit die woon plaats in de nacht van zaterdag op zon dag aan zijn verwondingen bezweken. De man raakte zaterdagavond om streeks half acht door nog onbekende oorzaak van de weg en belandde met zijn auto over de kop in de sloot. Hij overleed in een ziekenhuis in Rotter dam. Een 69-jarige man uit Grave is in de nacht van zaterdag op zondag veronge lukt. De man stak omstreeks drie uur plotseling de Elftweg in zijn woon plaats over. Een automobilist uit Zee land kon hem niet ontwijken. ANP van onze redactie binnenland DEN HAAG - De Rwandese zanger en componist Simon Bikindi heeft een kort geding aangespannen tegen de staat om te voorkomen dat hij wordt uitgeleverd aan het Rwanda- Tribunaal van de Verenigde Na ties. Het ti-ibunaal wil de man, die in Nederland asiel heeft gezocht, vervolgen omdat hij in 1994 aangezet zou hebben tot massa moord op Tutsi's en daaraan ook zou hebben deelgenomen. Het kort geding dient donder dag bij de rechtbank in Den Haag en is de laatste strohalm voor de Rwandees. Minister Korthals van Justitie heeft al in gestemd met de overlevering van Bikindi aan het in Tanzania gevestigde tribunaal. Volgens de advocaat van Bikindi is het de eerste keer dat Nederland een verdachte aan een interna tionaal tribunaal gaat uitleve ren. Bikindi werd vorig j aar juli aan gehouden. Hij verbleef toen al een jaar in een asielzoekerscen trum in Leiderdorp. Volgens het tribunaal speelde Bikindi een prominente rol in de campagne tegen de Tutsi-minderheid in Rwanda. Hij schreef en zong liederen die aanzetten tot massamoord op Tutsi's. Die werden de hele dag uitgezonden door het beruchte radiostation Radio van de Dui zend Heuvels, een van de gang makers van de moorden op Tut si's en gematigde Hutu's. Op hetzelfde moment dat Bikin di in Leiden werd aangehouden, werden in België de voormalige minister van Financiën van Rwanda, Emmanuel Ndinda- bahizi, en in Zwitseiiand een Rwandese oud-aalmoezenier opgepakt. Beiden zijn al aan het tribunaal uitgeleverd.AiVP van onze redactie binnenland EINDHOVEN - Om het geweld in uitgaanscentra echt goed aan te pakken moet de politie de in terne informatieverwerking fors verbeteren. Gegevens over incidenten moeten veel meer dan nu het geval is worden ge koppeld. Bovendien moet de recherche meer mankracht krijgen om in formatie te vergaren over da ders die geregeld over de schreef gaan. Die aanbevelingen doen onder zoekers van de Katholieke LTni- versiteit Brabant in een zater dag gepubliceerd rapport. Ze onderzochten op verzoek van het politiekorps Brabant-Zuid oost het uitgaansgeweld. De politie wilde er vooral achter komen waarom stappers met el kaar op de vuist gaan en hoe ze daar het beste wat aan kan doen. Baldadig Bij vechtersbazen die voor de eerste keer op de vuist gaan, is vooral drankgebruik de oor zaak. Bij stappers die geregeld bij incidenten zijn betrokken, is doorgaans hun recalcitrant en baldadig gedrag de oorzaak van de knokpartijIn vrijwel alle ge vallen zijn de daders mannen tussen de 20 en 24 jaar. De onderzoekers concluderen dat bestaande gedragsstoornis sen en psychische problemen vaak de oorzaak zijn van ge welddadig gedrag. Daarnaast speelt discriminatie over en weer tussen allochtonen en au tochtonen een niet te veront- achtzamen rol. Ook is de houding van portiers nogal eens de aanleiding voor een matpartij. De onderzoekers pleiten voor een verdere profes sionalisering van de mensen die bij de deur staan. Verder kunnen zwaardere straffen en een bete re controle op wapenbezit hel pen bij beteugeling van geweld, denken de samenstellers van het rapport. In de nacht van zaterdag op zondag heeft de politie in Eind hoven en Veldhoven vijf ver dachten van een dodelijke steekpartij aangehouden. Een 35-jarige inwoner van Eindhoven kwam om het leven door het incident. Dat meldde een woordvoerder van de politie gisteren. De politie trof in de woning be halve het slachtoffer nog drie mannen aan van 22, 38 en 58 jaar. Zij zijn direct aangehou den. Later in de nacht is in het Maxi ma Medisch Centrum in Veldho ven een vierde verdachte gear resteerd. De man, een 41-jarige Eindhovenaar, zou ook betrok ken zijn geweest bij de steek partij. Hij was gewond en liet zich daarom in het ziekenhuis behandelen. Een vijfde verdachte, een 41-ja- rige vrouw, kon vervolgens in haar woning in Eindhoven wor den opgepakt. De verdachten zijn verhoord en blijven ingesloten. ANP AMSTERDAM - In Amsterdam hebben gisteren circa 1500 mensen de jaarlijkse Auschwitzherdenking bijgewoond in het Wertheim- park bij het monument van Jan Wolkers. Vernietigingskamp Auschwitz-Birkenau werd 57 jaar geleden door de Russen bevrijd. Burgemeester Cohen memoreerde Annetje Fels-Kupferschmidt. De erevoorzitter van het Auschwitz Comité overleed vorige maand „Zij vond het de plicht van de overlevenden ten opzichte van de do den om te vertellen over wat er is gebeurd in de Tweede Wereldoor log.". Na enkele gebeden werden er bloemen gelegd door minister Borst (Volksgezondheid). foto Koen Suyk/ANP HEEMSTEDE - De grootste ramp uit de Nederlandse lucht vaartgeschiedenis wordt herdacht op 27 maart. Op die datum is het precies 25 jaar geleden dat op het vlieg veld van Tenerife 562 mensen, onder wie 253 Nederlanders, om het leven kwamen door een botsing tussen een Boeing 747 van de KLM en een zelfde type vliegtuig van de Amerikaanse maatschappij PanAm. Dat hebben de KLM en de Stichting Nabestaanden Slachtoffers Tenerife zaterdag bekendge maakt. Het initiatief voor de herdenking en een informeel samenzijn is afkomstig van de nabestaanden. ANP HERTEN - Een 42-jarige man uit het Roermondse kerkdorp Herten is zaterdagavond in zijn woning door koolmonoxide vergiftiging om het leven gekomen. Zijn buurman waarschuwde gistermorgen de politie omdat hij steeds water hoorde stromen. De politie ging de woning binnen en trof de man levenloos in bad aan. De warmwaterkraan liep nog en de geiser brandde op volle toeren. Metingen wezen uit dat er een gevaarlijke dosis kool monoxide in de lucht hing, waarschijnlijk afkomstig van de geiser. De politie neemt aan dat de man daardoor versuft is ge raakt en er uiteindelijk door is overleden. ANP ZAANSTAD - De asielzoekers die in de nacht van vrijdag op zaterdag noodgedwongen het AZC in Assendelft moesten verlaten, keren daar voorlopig niet terug. De bouwkundige staat van het gloednieuwe paviljoen laat dit niet toe. Inmiddels zijn 58 asielzoekers overgebracht naar vervangende huisvesting in Wijk aan Zee. Vijftien anderen die op het moment van de evacuatie niet aanwezig waren, worden ook nog in Wijk aan Zee ondergebracht. De asielzoekers werden in de nacht van vrijdag op zaterdag uit het tentenpaviljoen geëvacueerd, nadat delen ervan dooi de harde wind dreigden in te storten. Zij werden tijdelijk on dergebracht in de brandweerkazerne van Assendelft. ANP VOORBURG - In het jaar 2000 eisten bijna 4700 ex-verdach ten geld van justitie. Ruim 3800 claims werden gehonoreerd. Dit blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau van de Sta tistiek. Justitie keerde in 2000 ruim 26 miljoen gulden uit. Het meeste geld werd uitgekeerd voor rechtsbijstand voor on schuldige verdachten, namelijk 16,5 miljoen gulden voor 2160 ex-verdachten. Voor het ten onrechte uitzitten van cel straf werd 9,5 miljoen gulden uitgekeerd aan 1679 verdach ten. In 2000 ontvingen vermeende verdachten gemiddeld 6800 gulden. Dit is ongeveer 1000 gulden meer dan in 1999. In 1999 kwam bovenop het bedrag van ruim 19 miljoen gul den aan standaardvergoedingen nog eens 9 miljoen gulden aan schikkingen en smartengeld. ANP ROTTERDAM - De Explosieven Opruimingsdienst (EOD) heeft zaterdag naast het Centraal Station in Rotterdam een verdacht pakketje laten ontploffen. De explosievenexperts vertrouwden het object niet en brachten zelf springstof aan om zo het pakketje onschadelijk te maken. Uiteindelijk bleek er geen sprake van een bom of ander gevaar. Agenten vonden na een antifacistische demonstratie in de binnenstad een verdacht object naast het station. De politie schakelde meteen de EOD in. Die kon na bestudering geen hoogte krijgen van de inhoud van het pakketje. ANP van onze redactie binnenland AMSTERDAM - Dat Maxima populair is bij haar nieuwe landgenoten is niet nieuw. Opvallend is wel dat de toekom stige prinses ook een geheel nieuwe achterban aantrekt die voorheen niet echt warm liep voor de Oranjes. Dat blijkt uit een onderzoek dat het Amsterdamse bureau Moti vation in samenwerking met het dagblad Trouw heeft uitge voerd. Voor het onderzoek wer den tweeduizend mensen in de leeftijd van vijftien tot tachtig jaar ondervraagd. De ondervx-aagden moesten on der meer uit zes leden van het koningshuis twee kiezen die hen het meest aanspraken. Daarbij kozen de meesten (38,4 procent) voor Maxima. Willem-Alexan- der behaalde de tweede plaats, met 35,3 procent, gevolgd door prins Claus (32,6 procent). Koningin Beatrix werd vierde met 29,7 procent en prinses Juli ana en prins Bernhard eindig den als laatsten, met een scox~e van 14,1 en 11,2 procent. Zes tien procent van de geïnter viewden vond geen van de zes leden van het koningshuis aan sprekend. Maxima is vooral populair on der jongeren en hoogopgeleide, ambitieuze cultuurliefhebben de kosmopolieten. Deze groep staat niet echt bekend als voor stander van de monarchie. Van alle ondervraagden antwoordt 18 procent dat de monarchie moet worden afgeschaft. Onder de kosmopolieten is dat percen tage 26 procent. Toch scooi! de Argentijnse hoog bij deze groep. Volgens M. Lam pei! van Motivaction herken nen ze zich in haar mentaliteit. „Ze is een kosmopoliet pur sang." Ook is Maxima het populairst bij jongei-en en vrouwen. De postmaterialisten zijn iets scep tischer over de verloofde van de prins. Dat heeft volgens Lam pei! waarschijnlijk te maken met de politieke achtergrond van haar vadei\ ANP van onze redactie binnenland VUGHT - Ongeveer zeventig Nederlanders en Spanjaarden hebben gistermiddag gedemon streerd bij de ingang van de Ex tra Beveiligde Inrichting in Vught. Daar zit sinds anderhal ve week de Spanjaard Juan Ra mon Rodriguez Fernandez ge vangen. RIJSSEN - Een 39-jarige man uit Rijssen is in de nacht van za terdag op zondag om het leven gekomen door een uitslaande brand in zijn bovenwoning. Twee agenten probeerden nog de bewoner uit het brandende pand te halen, maar dal is niet gelukt. De politiemensen moesten zelf met ademhalingspi-oblemen in het ziekenhuis worden behan deld. Een woordvoerder van de politie Twente vermoedt dat de brand in de keuken is ontstaan. De bovenwoning is zwaar be schadigd de verd iep i ng eronder heeft waterschade. ANP doorThea van Beek AMSTERDAM - Kunstenaars en Argentijnse grootmoeders hebben het afgelopen weekein de de eerste acties gevoerd tegen het koninklijk huwelijk. Gisteren werd op 750 meter tex tiel een afdruk gemaakt van de Dam. De komende dagen wor den daar 250 vaandels van vei"- vaardigd met afdrukken van Damkeitjes. Het project van kunstenares Netty Gel ij steen gaat zaterdag als decor dienen voor het tot Witte Plein omge doopte Koningsplein. De stichting Kriteria verwacht te zatex-dag op de Dam duizend stoelen in te zamelen voor de Nieuwe Kex-k. De kunstenaars groep protesteerde daarmee te gen een subsidie van ruim 127.000 euro, die het Pidns Bernhai'd Cultuurfonds de kerk schonk voor duizend nieuwe stoelen voor de huwelijksinze gening. De oogst viel wat tegen. Slechts 72 stoelen wei'den ingeleveixl. ,De storm en regen gooide de in zameling lettei'lijk in het wa ter", liet Kriteria weten. Een po ging de stoelen aan te bieden aan de Nieuwe Kerk, liep ook op niets uit. Het bestuur weigei'de ze te accepteren. De Nieuwe Kerk was ook al on- i Op de Dam worden stoelen ingezameld voor het huwelijk in de Nieuwe Kerk. foto Olaf Kraak/ANP derwerp van kritiek bij een fo rum over de mensenrechten in Argentinië. Daar noemde schrijfster Mies Bouhuys het za terdag onverteerbaar clat uitge rekend in de Nieuwe Kerk het koninklijk huwelijk plaats vindt. „Uitgerekend op de plek waar jaarlijks de doden uit de Tweede Wereldoorlog worden herdacht, is nu een optreden dat een regime vex!egenwoordigt dat staat voor het doden en laten vei'dwijnen van mensen." Onder de spi-ekei-s waren ook 'dwaze grootmoeders' van het Plaza de Mayo in Argentinië. De afgelopen week wai-en zij in Ne- deiiand in vei'band met de Stichting Nationaal Geschenk Menseni-echten Argentinië, dat als alternatief huwelijksge schenk geld inzamelt. GPD Hij is op verzoek van de Spaanse overheid in Amsterdam gear resteerd op verdenking van banden met de Baskische af scheidingsbeweging ETA. Volgens een wooi'dvoerder van de demonstranten zit de 35-ja- rige Spanjaard onterecht vast. Hij zegt dat de pei'soon die Fei*- nandez bij de politie in Spanje heeft aangegeven voor zijn ver- klai-ing gemarteld is. De man zou zijn beschuldigingen later weer hebben ingetrokken, De Spanjaard logeerde in Am sterdam in het krakersbolwerk Vrankrijk, vlakbij het Paleis op de Dam. De politie deed daar in de nacht na de arrestatie nog een uitgebreide huiszoeking, even eens op vei-zoek van Spanje. De demonsti'anten hebben aan gekondigd nieuwe acties te or ganiseren wanneer hun vriend niet wordt vrijgelaten. Zij vre- zen dat hij na uitlevering aan Spanje gemarteld zal worden. De Spanjaard wordt volgens zijn raadsman ervan vei-dacht informatie te hebben verstrekt over extieemrechtse personen aan mensen die kennelijk lid zijn van de ETA. Volgens Spaanse media was hij op zoek naar woonruimte voor ETA-le- den .ANP Geen scherpe one-liners, geen harde toon. Hans Dijkstal presenteerde zich zaterdag op de algemene ledenvergadering van de VVD liever als een nieuwe vader des vaderlands. Zijn tactiek wordt alleen nog niet door zijn hele achterban begrepen, door Lianne Sleutjes en Hans van Soest ARNHEM - Hans Dijkstal oogstte in de aanloop naar het vei-kiezingscongres van afgelo pen weekeinde veel kritiek dat hij zich te weinig als de grote VVD-leider presenteex!. Op po litiek gevoelige terreinen laat hij het woord aan partijgenoten, werd er door veel afgevaardig den op het congres geklaagd. Hiei-door zou hij te flets zijn en het in de verkiezingen afleggen tegen met name Pim Foi!uyndie door zijn opti-eden veel kiezers van de rechterflank van de WD afsnoept. In zijn speech liet een vooi-af duidelijk zenuwachtige Dijk stal zich tegenover een zaal vol sceptische toehoorders echter niet verleiden om openlijk de aanval op Fortuyn in te zetten. „Dat is mijn stijl niet." Evenmin doorspekte hij zijn toespi-aak met hai'de, rechtse taal. Met zijn meer verzoenende toon presen teerde hij zich eerder als de nieuwe Kok die als PvdA'er al tijd wat boven de paxüjen zweefde, dan als de nieuwe Bol- kestein. Door deze opstelling toonde Dijkstal ruggengraat ten op zichte van de nerveuze paxüjba- ronnen. Hij koos een andere strategie dan illustere voorgan gers als Hans Wiegel. Die was, net als Bolkestein, ei-g populair bij de eigen achtei-ban, maar zag geen kans zijn paiü j de grootste van het land te maken. Iets waar Dijkstal wel op aast. Ondanks de slechte peilingen heeft de nieuwe WD-voorman hier nog steeds gerede kans toe. Behalve dat de gi'ootste concur rent de PvdA ook op verlies staat, blijkt uit ondei'zoek dat Dijkstal ook onder niet-tradi- tionele WD-stemmers als beste kandidaat wordt gezien om Kok op te volgen als pi-emier. Dijk stal gokt erop dat hij deze kie zers op 15 mei kan verleiden het bolletje achter zijn naam rood te maken. Om dat te bereiken, kan hij niet als een straatvechter te keer gaan. Desalniettemin liet Dijkstal zich niet door paiüjvoorzitter analyse Eenhoorn uitdagen om zichzelf uit te roepen tot kandidaat-pre mier. Dat vindt hij staatsrechte lijk onjuist (Nederland kent im- mei's geen gekozen minister president), ook al morden veel WD'ers dat 'de man in de straat dat niet snapt'. Die zou willen weten wie straks het land leidt als de WD de gi'ootste wordt. Het zou de WD electoraal goed uitkomen als Dijkstal zich wel als de toekomstige premier zou presenteren. De pi-incipiële weigeidng van Dijkstal is echter niet zo verba- f Van Deyssel Het laatste lid van de revolu tionaire literaire beweging de Tachtigers, Lode wijk van Deyssel, is zondagavond over- leden. Van Deyssel richtte sa- men met Willem Kloos in 1880 het tijdschrift De Nieuwe Gids op en schreef onder meer Een liefde en De kleine Republiek. Van Deyssel, wiens echte naam K. L. Albei-dink Thijm was, is 87 jaar geworden. Caïro In de Egyptische hoofdstad Caïro is de staat van beleg uitgeroepen. Ruim honderd mensen zijn doodgeschoten bij demonstraties en ongeregeld heden. Veel betogers proteste ren tegen de Britse aanwezig heid. Britse gelegenheden als benzinepompen, bioscopen en winkels waren het doelwit van de betogers. Bernhard te paard Prins Bernhard is vierde ge worden bij de jaarlijkse in- doorwedstrijden dressuur in Amersfoox!. Er werd gestre den om de Zilveren Amers- foortse Wisselkei. Hij nam met het paard Agenda deel aan het zware dressuurnummer. Ook bij de samengestelde wed strijd verscheen hij aan de start. Hier eindigde de prins als zevende. Ook prinses Bea trix was aanwezig in Amers foort. zingwekkend als het lijkt. Uit eindelijk is er toch niemand die er echt aan twijfelt dat Dijkstal het zal worden als de WD de mi nister-pi-esident mag leveren Bovendien ligt de gekozen pre mier weer zo gevoelig bij een deel van zijn achterban, dat Dijkstal die door een dei-gelijke presentatie van zich af zou kun nen stoten. Hij tracht met zijn tactiek alle vleugels binnen zijn partij tevreden te stellen. Lijsttrekker Dijkstal heeft zich door zijn opstelling wel in een moeilijke spagaat gebracht. Hij moet énde traditionele WD- stemmer niet verliezen aan Leefbaar Nederland én kiezers van andei-e partijen proberen te overtuigen op hem te stemmen. Om de nieuwe Wim Kok te kun nen worden, heeft hij daarom de hulp ingeroepen van toch weer Bolkestein en Wiegel. Zij moe ten in de komende verkiezings campagne de oude WD-stem mers aan de partij zien te binden. Dit terwijl Dijkstal zich met zijn gematigder toon zou kunnen richten op de rest van de kiezei'S. GPD Internet: www pzc nl Internetredactie: Postbus 18 4380 AA Vlissingen E-mail: web@pzc.nl Bezorgklachten: 0800-0231231 op maandag l/m vrijdag gedurende de openingstijden; zaterdags tot 13.30 uur Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en uitsluitend maandag- t/m vrijdagavond van 20 30 tot 22 00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur: Tel. (0118)484000. Fax (0118) 470100 Abonnementen (bij acceptgirobetaling geldt een toeslag van 7,--) per maand: 19,25 per kwartaal. 52,-- per jaar: 198.-- Voor toezending per post geldt een toeslag. E-mail.abo@pzc.nl Beëindiging van abonnementen uitsluitend schriftelijk, 1 maand voor het einde van de betaalperiode. Losse nummers per stuk. maandag l/m vrijdag: zaterdag: 1,50 Alle bedragen zijn inclusief 6% BTW Bankrelaties ABN AMRO 47.70.65.597 Postbank 35.93.00 Advertenties Alle advertentieopdrachten worden uitgevoerd onder toepassing van de algemene voorwaarden van Uitgeverij PZC BV alsmede de regelen voor het advertentiewezen. Tarieven kunnen tijdens kantooruren worden opgevraagd bij de advertentieorderafdeling. Tel: 0118-484321 Auteursrechten voorbehouden Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV is een onderdeel van het Wegener-concein Oe door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij opgenomen in een bestand dat wordt gebruikt voor onze (abonnementen)administratie en om u te (laten) informeren over voor u relevante diensten en pro ducten van de titels en de werkmaatschappijen van Wegener ot door ons zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze Informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriltell|k melden bi| PZC, afdeling ïe. Postbus 18.4380 AA Vlissingen. Hoofdredactie: A. L. Oosthoek D. Bosscher (adjunct) A. L. Kroon (adjunct) Centrale redactie: Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA Vlissingen Tel. (0118)484000 Fax (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl Vlissingen: Postbus 18 4380 AA Vlissingen Tel. (0118)484000 Fax (0118)470102 E-mail. redwalch@pzc.nl Goes: Voorstad 22 Postbus 31 4460 AA Goes Tel. (0113) 273000 Fax. (0113) 273030 E-mail: redgoes@pzc.nl Terneuzen: Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 AC Terneuzen Tel. (0115)645769 Fax. (0115) 645741 E-mail: redtern@pzc.nl Hulst: Baudeloo 16 Postbus 62 4560 AB Hulst Tel. (0114) 372776 Fax (0114)372771 E-mail' redhulst@pzc nl Zierikzee: Grachtweg 23a Postbus 80 4300 AB Zierikzee Tel. (0111)454647 Fax. (0111)454657 E-mail: redzzee@pzc.nl Opening kantoren: Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur Zierikzee. Goes en Hulst: 8.30-17 00 uur Zaterdags in Vlissingen van 8.00 tot 10.30 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 3