Aanvalsdrang Kapelle beloond PZC Moeizame overwinning Fortis Alexander Bom op schot voor koploper MZV C Klaassen grijpt titel bandstoten Spanning terug in vrouwenzaalvoetbal Kees Rijk verdedigt koppositie met succes 16 Bevelandse eersteklasser doet goede zaken door winst op Dinteloord uitslagen agenda bw maandag 28 januari 2002 door Jan-Jaap Corré KAPELLE - De voetballers van Kapelle hebben een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. Op een zeer nat sportpark Groene Woud werd naaste concurrent Dinteloord met 2-1 verslagen. Door deze overwinning stijgt de ploeg van trainer Alexander van Keulen van de elfde naar de achtste plaats en is degradatie uit de eerste klasse weer even uit beeld. Kapelle begon de wedstrijd vrij goed. Binnen de tien minuten stond dan ook de verdiende 1-0 op het scorebord. Kapelle-spits Peter Willemse profiteerde van het uitglijden van Dinteloord- verdediger Richard de Jong en met een diagonaal schot liet hij keeper Ivo Bolluyt kansloos. De eerste kans die Dinteloord creëerde kwam pas na twintig minuten. Uit een voorzet van Aries Nieuwkerk schoot Marco Rodenburg voorlangs de goal van Ronald Kole. De Braban ders putten wel moed uit deze kans en zetten zelfs aan voor een mini-offensief. Binnen vijf mi nuten kreeg de ploeg drie kan sen op de gelijkmaker, maar het net achter Kole werd niet ge raakt. Aan de andere kant ge beurde dat wel. Nog net binnen het halfuur kwam Kapelle via een sublieme aanval op 2-0. Peter Willemse stuurde Edwin van Damme diep, deze zette voor op John Ki- vits, die zo vrij als een vogel de tweede goal van de middag ach ter Ivo Bolluyt kon koppen. Dit was tevens de ruststand. Offensief Ook na rust bleef een verwacht offensief van Dinteloord uit. De ploeg leek zich al bij de neder laag neergelegd te hebben en kwam dan ook in het eerste kwartier van de tweede helft niet fatsoenlijk in de buurt van het vijandelijke doel. Toch kreeg het in de 66e minuut nog een kans op de aansluitingstref fer. Ronald Kole maakte een zeldzaam foutje door de bal los te laten, Ronald Traets kon op pikken en schoot goed in, maar met een geweldige redding maakte Kole zijn fout goed. De laatste twintig minuten pro beerde Dinteloord de aanslui tingstreffer nog te forceren en ging het aanvallender spelen. Vanwege de grote ruimtes die de bezoekers in de achterhoede prijs gaven leidde dit echter meer tot kansen voor Kapelle dan voor Dinteloord. De ploeg van Van Keulen wist echter niet te profiteren van de ruimte die het kreeg en beperkte zich tot het verdedigen van de voor sprong. Keeper Kole had daar wel een verklaring voor: ,,Het is natuurlijk belangrijk om in de ze fase de punten te pakken en we hebben misschien wel een beetje anti-voetbal gespeeld, maar wel de punten gepakt." Eerste stap In de laatste minuut was het toch nog even schrikken. Din- teloord-speler Johan den Boef kreeg de bal in de diepte aange speeld, hield het hoofd koel en verschalkte Kole met een lage schuiver. Maar Dinteloord wist niet meer langszij te komen. Van Keulen was zeer tevreden met deze overwinning. „Dit zijn drie hele belangrijke punten die we pakken tegen een directe concurrent. Je kunt wel hopen op uitslagen van andere ploe gen, maar het beste blijft toch om zelf de punten te pakken. Er is nog een lange weg te gaan te gen degradatie, maar de eerste stap omhoog is gezet", wist de oefenmeester. Ook aanvoerder Danny Nouse was zeer opgeto gen met de overwinning. „We hadden eindelijk vandaag het geluk aan onze zijde. Op het laatst was het nog even span nend met die vrije trap, maar het was een terechte overwin ning. Het spel was nog niet Ka pelle- waardig, maar dat telde niet vandaag", vond de spelma ker. Kapelle - Dinteloord 2-1 (2-0). S. Pe ter Willemse 1 -0,27. John Kivits 2-0, 90. Johan den Boef 2-1. Scheids rechter: J.C. Noordzij (Heinkens- zand). Gele kaait: Patrick Konings, André Donkers (Dinteloord). Aan tal toeschouwers: 200. Kapelle: Ronald Kole; Hans Tolhoek (61. Rob Oostrom), Allan Braamse, Roel Hendrikse, René van Boven; Edwin van Damme (75. Ferdi Tilroe Danny Nouse, John Kivits (69. Ruud Hoogesteger), Sander Rijs wijk; Peter Willemse. Niels Kole. Kapelle-speler René van Boven is in de achtervolging op een speler van Dinteloord. foto Willem Mieras van onze sportredactie VLISSINGEN - Door twee ne derlagen op rij van koploper Biezentrappers/Gerka Sport 2 is de spanning in het zaalvoet bal voor vrouwen weer volle dig terug. Charlie Hair, dat de koploper met 16-2 versloeg, is op gelijke hoogte gekomen met Biezen trappers/Gerka Sport 2. Eer der liep Biezentrappers 2 een 5-10-nederlaag op tegen het eerste team van Biezentrap pers. Den Dullaert won ver volgens met 6-4 van Biezen trappers/Gerka Sport. Biezentrappers/Gerka Sport 2 - Charlie Hair 2-16: De thuis club begon de wedstrijd met slechts vier speelsters. Vervol gens raakten er daarvan nog twee geblesseerd. Zij bleven echter in het veld, want anders had de wedstrijd gestaakt moeten worden vanwege een tekort aan speelsters. Charlie Hair kon daarvan profiteren. Esther Kole (6x), Tamara van Boven (5x), Miranda Schog (2x Moniek van Gastel (2x) en Bianca de Bart schoten Char lie Hair naar de overwinning. Marcia Bosten maakte de bei de tegentreffers. Den Dullaert - Biezentrap pers/Gerka Sport 6-4: Een harde wedstrijd waarin de scheidsrechter te veel toeliet. Den Dullaert won uiteindelijk door doelpunten van Mandy Heppener, Renske van Puy- velde (beiden 2x), Manon Boogaard en een eigen doel punt van Biezentrappers. Ja- colien Moerdijk (2x), Amanda Onderdijk en Dorien Vervenne schoten voor de gasten raak. Biezentrappers/Gerka Sport 2 - Biezentrappers/Gerka Sport 5-10: Het eerste team was te sterk voor het tweede dat bij rust al tegen een 7-3-achter stand aankeek. Voor het eerste scoorden Dorien Vervenne (3x Amanda Onderdijk, Natalie Karreman (beiden 2x), Trees Vervenne, Marjolein v. d. Lin den en Jacolien Moerdijk. Marcia Bosten (4x) en Josa v. d. Vliet waren succesvol voor het tweede team. van onze sportredactie VLISSINGEN - De drie koplo pers van de vierde klasse A wis ten allemaal hun wedstrijd te winnen, waardoor er aan de top van het klassement niets veran dert. Wolfaartsdijk klopte Spui met 2-1. MZVC-Krabbendijke 6-2: De koploper begon veel te tam aan de partij en de bezoekers profi teerden via twee treffers van Youri Riedijk in het eerste kwartier direct optimaal. Nog voor rust brachten Alexander Bom en Ronald Melaard de stand weer in evenwicht en na de thee drukte de thuisclub de finitief door.Bom tekende na vijf minuten voor de 3-2-voor sprong. Vervolgens liep de thuisploeg uit naar 6-2, via een derde treffer van Bom, Rinck Basie en een vierde treffer van Bom. Hoedekenskerke-SKNWK 1-6: Na drie kwartier was de wed strijd al in het voordeel van SKNWK beslist met doelpunten van Richard Bevelander, Mar tin Huisman en Martijn Neele (strafschop)Tien minuten na de rust werd het 0-4 door opnieuw Huisman. Fred Velkers redde vervolgens de eer voor de thuis ploeg, waarna Leon de Bruin en Leon Goedegebure voor de erg ruim uitvallende 1-6 tekenden. Wemeldinge-Cadzand 2-3: Een solo van John Mol betekende twaalf minuten voor rust 1-0, maar twee minuten later teken de Michel Cillekes al voor de ge lijkmaker. In de slotminuut van de eerste helft kwamen de be zoekers op 1-2 door Guido Ray- nard. Na de thee tekende Toine Gijzel met een fraai afstand schot voor de 2-2 en Peter Nies- kens tien minuten voor tijd voor de geflatteerde winst. Wolfaartsdijk-Spui 2-1: Na drie minuten trof Corné Verheezen al doel voor de thuisclub, maar een kwartier later leverde een door Kees Kloosterman van richting veranderde vrije trap de gelijkmaker voor Spui op. Na een uur spelen was het invaller Jan Blok, die op voorzet van Verheezen met een met een kop bal bij de tweede paal de wed strijd in het voordeel van de thuisclub besliste. DFS-Borssele 0~l:Een romme lige partij werd beslist door een treffer van Danny 't Gilde, die een minuut voor rust raak trof voor de bezoekers. DFS bleek vervolgens na de thee ondanks diverse goede mogelijkheden niet bij machte de partij op nieuw in evenwicht te brengen Col Boys-Wissenkerke 1-1: De Boys waren de eerste helft tegen de storm in oppermachtig. De formatie van John Tahapary wist zich echter geen raad met de mogelijkheden en zelfs een strafschop bleek voor Nigel Holmes te moeilijk. De tweede helft was voor de bezoekers, die na zestig minuten via Marcel van Hekken wel succesvol wa ren. In blessuretijd ging de winst toch nog in rook op, toen de tot dan toe prima keepende Rien Meulenberg een voorzet niet onder controle kon krijgen en Nigel Holmes van dichtbij de gelijkmaker kon binnentikken. Stavenisse - SPS 1-1: Stavenis- se wist twee minuten voor rust de leiding te pakken. Een vrije trap van Sander Smit kon in eerste instantie nog gekeerd worden door de keeper van SPS, maar op de rebound van Gerrie Dorst was ook hij kansloos. Lang kon Stavenisse niet van de voorsprong genieten, want vijf minuten na rust kwam SPS al langszij. Ab van de Belt schoot een strafschop onberispelijk langs de keeper van SPS. Dit was tevens de eindstand. ME- VO-Chrislandia 2-3: Al na vijf minuten kwam Chrislandia op voorsprong via Corné Jongene- le. Hij strafte een verkeerde te rugspeelbal genadeloos af. Di rect na rust kwam MEVO op gelijke hoogte via Kees de Rui ter na een voorzet van Irvad Kordik. Vijf minuten later na men de bezoekers opnieuw de leiding door een treffer van Ro bin van der Merbel. Irvad Kor dik liet de goalie van Chrislan dia kansloos en scoorde de gelijkmaker met een prachtige boogbal. Daarmee leek het duel op een gelijkspel af te stevenen, totdat Corné Jongenele twee minuten voor tijd de 2-3 in de linkerbovenhoek krulde. van onze sportredactie 's-GRAVENPOLDER - Kees Rijk uit Lewedorp heeft de eer ste aanval op zijn koppositie in het Zeeuws damkampioen schap met succes afgeslagen. Hij kwam remise overeen met Arjo Kousemaker en zag alle spelers die hem op de hielen zit ten eveneens niet verder komen dan een gelijkspel. In een klassieke partij slaagde Kees Ri j k er zaterdag in een dam op het bord te toveren, die zijn tegenstander zonder schijfver- lies weer kon afpakken. De beste kansen waren vanaf dat moment voor Arjo Kouse maker, die de PZDB-voorzitter met succes dreigde te omsinge len. Uiteindelijk moest Rijk een ongebruikelijke doorstoot nemen, maar hij had goed bere kend dat zijn veel jongere oppo nent hier niet van kon profite ren. Kousemaker bereikte nog wel een eindspel met licht voor deel, maar moest uiteindelijk toch in remise berusten.Twee belangrijke concurrenten voor de koploper, Erwin Hamers en Bennie Provoost, moesten het zaterdag tegen elkaar opnemen. Hoewel beiden bekend staan als attractieve spelers werd het in deze partij geen moment echt spannend. Remise was derhalve de enige juiste uitslag. Ook Johnny de Leeuw kon verras send genoeg niet dichterbij ko- door Joop van den Oudenhoven HEINKENSZAND - Toon Klaassen van biljartclub Delta is in Café De-3 winnaar gewor den van het persoonlijk kampi oenschap bandstoten in de vierde klasse van het district Walcheren/De Bevelanden. Naast promotie naar de derde klasse verzekerde de biljarter uit Kats zich van een plaats in de gewestelijke eindstrijd, die van 8 tot en met 10 maart wordt ge houden in Kaatsheuvel. Een blik op de einduitslag doet vermoeden dat het een span nende aangelegenheid was bij de bandstootfinale, maar de werkelijkheid is anders. De winnaar stond na vijf ronden al Hagar Hoogwerf bepaalt het verschil onder de korf Biljarten men. Tegen de laag geklasseerde Evert Wiskerke kreeg hij een prachtige aanvalsstand op het bord, die normaal gesproken geen problemen moet opleve ren. In de tijdnoodfase werd de Goesenaar ven-ast door een lis tig zetje van zijn Vlissingse te genstander. Hij bereikte een eindspelmet duidelijk voordeel, maar slaagde er niet meer in de winst te vinden. Het duel tussen Da af Kasse en Aart Walraven eindigde vreed zaam. De titelhouder uit Mid delburg liet zijn rechtervleugel opsluiten om spanningen te cre- eren. Walraven zag zich ge dwongen in het middenspel een terugruil met enig terreinnadeel te nemen, maar de veteraan uit Zoutelande speelde daarna zeer sterk en gaf Kasse geen enkele winstkans meer. In de promotieklasse had koplo per Wim Koppejan zaterdag een vrije dag. Van de concurrenten deden vooral Jaap Veerhoek en Frans Blaas goede zaken. Veer hoek won van Kees de Jonge en Blaas was te sterk voor Ferry Berkholst. Koppejan leidt nu met drie punten voorsprong op Frans Blaas. De jonge Rianka Rentmeester uit 's-Gravenpol- der won zaterdag van Chiel Poulisse en is nu de nieuwe kop loper in de finalegroep van de eerste klasse. Marc Bronke, die tegen Jolien de Graag zijn eerste partij verloor, staat tweede met een punt achterstand. op tien matchpunten en er kon hem weinig meer gebeuren. Dat had hij aan zijn eigen goede spel èn aan zijn tegenstanders te danken. Op cruciale momenten lieten die punten liggen. In de zevende en laatste ronde won Gerard Nagel kerke van BV avontuur van Henk van Leer- zum van ALM en kwam op 10 punten. Menheere won opnieuw nu van de teleurstellende Theo de Loof van TOG uit Kortgene en kwam ook op tien. Jan Marijs van Dampoort uit Middelburg versloeg in een directe confron tatie Klaassen en kwam ook op tien. Klaassen had echter in de finale aan achttien caramboles genoeg om de titel binnen te ha len. In de zesde beurt kwam hij middels een serie van vijftien op 21 en was het pleit beslecht. door Ed Postma VLISSINGEN- Tevreden waren de korfballers van Fortis zater dagavond halverwege de wed strijd allerminst. Ze stonden wel voor, maar het verliep erg moeizaam. De tweede helft wist Fortis echter de kloof van drie punten te vergroten en won de ploeg verdiend. Koag werd met 16-11 verslagen. Direct na het laatste fluitsig naal waren de spelers en speel sters van Fortis teleurgesteld over de moeilijke wedstrijd. Maar een halfuurtje overheerste bij de spelers en trainer toch de blijdschap over het resultaat en de getoonde inzet. Trainer Leo nard Debbaut: „Vooraf had ik het gevoel dat de spelers niet he lemaal scherp waren en dat heb ik ze ook gezegd. Het gevolg was dat ze daarna juist te fanatiek begonnen en niet de tijd namen om de aanval op te zetten.Aan voerder Wander Koole: „We na men te snel het eerste schot. Wat we vorige week tegen Swift wel goed deden, door niet direct de eerste kans te pakken, vergaten we nu. Het gevolg was dat onze rebound daai'door ook minder was." Fysiek Meteen na afloop keek Robin Wisse enigszins teleurgesteld: „Vorige week was een aparte wedstrijd en als het dan wat minder loopt zoals vandaag vind je dat niet leuk. De ploeg werkte hard en dat was tegen Koag ook nodig, want zij speel den een fysiek spelletje. Slecht spelen en toch winnen geeft ook wel een lekker gevoel. Het rare was dat we in de uitwedstrijd veel beter speelden (14-18), maar nu met een groter verschil wonnen." De ploeg uit Oost-Souburg speelde inderdaad een minder goede wedstrijd. Na de gala voorstelling tegen Swift (9-20) waren de verwachtingen hoog gespannen. Koag uit Krimpen aan de IJssel speelde vrij a- gressief en Fortis ging daarin mee, waardoor slordiger met de kansen werd omgespron gen. Gaatje De eerste helft bleef Fortis aan de goede kant van de score, maar kon Koag iedere keer aanhaken. Pas aan het eind wist men een gaatje te slaan 8-5. Robin Wisse en Chaïm Koole scoorden ieder drie keer. De tweede helft was hetzelfde spelbeeld te zien. Vanaf de tri bune werd geroepen of het echte Fortis kon opstaan. De Sou- burgse korfballers bleven ech ter aan de goede kant van de score. Debbaut: „Iedere keer als zij tot twee punten naderden wisten wij gelijk tegen te scoren en het gaatje op drie punten te houden." Aan het einde van de wedstrijd liep de accu bij Koag aardig leeg en kon Fortis het gat op zes punten brengen. De be zoekers hadden de laatste score van de wedstrijd 16-11. Debbaut was na afloop vol lof over het spel van Fortis-speel- ster Hagar Hoogwerf: „Zij was vandaag de enige die onder de korf haar normale niveau haal de." Hoogwerf had in Belinda Langerak een sterke tegen standster en vocht daar mooie duels mee uit. Juist als het wat minder gaat blijken spelers on der de korf de extra waarde te geven. Als de rebound gepakt wordt kan men het gewoon nog een keer proberen. Hoogwerf was toch kritisch op zichzelf: „Het ging minder dan vorige week, maar dat komt ook dat ik naar het hele team kijk. Ik had een moeilijke tegenstander en dat is lekker spelen, omdat je vol aan de bak moet. Als je er dan voor kunt zorgen dat je balbezit krijgt of houdt geeft dat een goed gevoel. Een sterke tegen standster is een nog grotere uit daging en ik ben vandaag stevig Fortis-Koag: 16-11 (8-5). Scores Fortis: Chaïm Koole 5, Robin Wisse 3, Jouri van de Broeke 2, Esther Kas se 2, Wander Koole 2, Elze Blanken- burgh en Niels Bebelaar 1. Scheids rechters: Dick Bosman en Erwin Weidman (Den Haag). Aantal toe schouwers: 150. Persoonlijk kampioenschap bandstoten vierde klasse, district Walcheren /de Be velanden: 1. Toon Klaassen, Delta, 7 ge- speeld-10 punten, moyenne 1.59, hoog ste partij 2.50, hoogste serie 15, 2. Jan Marijs, de Dampoort, 7-10,1.47,2.66,15, 3. Gerard Nagelkerke, Avontuur, 7-10, 1456, 12, 4. Ad Menheere, OHGL, 7-10, 1.452,1.73,12,5. Jan Rentmeester, OBK, 7-6,1.46,2.66, 10, 6. Henk van Leerzum, ALM, 7-4, 1.22, 1.60, 8, 7. Jan Riemens, ALM, 7-4,1.19,1.66,7,8. Theo de Looff, TOG, 7-2,1.09,1.33,7. Teamcompetitie district Walcheren de Bevelanden. Klasse B1 Driebanden klein: Scheldezicht 1 -ALM. 3 0-7, LBV - BV Jacobs 1 2-5; Onda - BVZierikzee 1-6 HIO 1 -ALM 2 5-2, BV Jacobs - Vega 3-4. Klasse B2A: Delta - De Vier Linden 1 5-2, BV Ja cobs 2-OBK 2 2-5, TOG -Avontuur 5-2; Onda 2-De Herberg 1 4-3, Scheldezicht 2- De Sportvisser 1 6-1; TOG - BV Jacobs 2 5-2. Klasse B2B: Vega 2-OKK 4-3, Delta 2- De Sportvrienden 1 7-0, 't Raedthuys - OBK 3 5-2, LBV 2-OHGL 4-3; Onda 3-De Herberg 2 7-0, Avontuur 2-Dos 0-7. Klas se Cl libre klein: Vega 3-De Poedel 1 5-2; Vega 5-DOS nieuwk. 7-0, Districtsteam Wal.deBev - HIO 2 5-2. Klasse C2: Delta 3- Onda 4 2-5, Dampoort - OHGL 2 3-4, Re- HaWe 2-'t Raedthuys 2 2-5; ALM 4-De Toekomst 2 3-4. Klasse C3A: Schelde zicht 3-Delta 4 5-2, LBV 3-SNA 7-0. Klasse C3B: OHGL4TOG 3 1-6, De Herberg 3-De Vier Linden 2 5-2, Avontuur 3-De Sport visser 3 5-2. Klasse C4A: Delta 5-ALM 5 4- 5, TOG 4-Scheldezicht 4 2-7, De Toe komst 5-OKK '77 7-2; De Vier Linden 3-De Herberg 4 6-3. Klasse C4B: OKK 2-Darn- poort 2 5-4; OBK 5-HIO 3 3-6, LBV 4-D0- Sov 2 5-4, ALM 6-Onda 6 9-0. Klasse C5: 't Raedthuys 4-Vega 7 7-2, Scheldezicht 5- Delta 6 7-2, De Herberg 5-Scheldezicht 6 6-3; De Sportvisser 4-De Herberg 6 7-2. Bowlen Middelburg. 50+ district trio league. Poule A: Piek Pockets Middelburg - Sa men Sterk Goes 2-1 The Oldies Renesse - de Vlaanderen Sas van Gent 2-1, Piek Pockets Middelburg - The Oldies Renes se 0-3, Samen Sterk Goes - de Vlaande ren Sas van Gent 0-3. Stand na 5 speelda gen: 1. The Oldies Renesse 11149-25, 2. de Vlaanderen Sas van Gent 10765-17,3. Samen SterkGoes 10679-11,4. Piek Poc kets Middelburg 9844-7. Poule B: Middel burg - Krijger Zierikzee 3-0, de Laatbloei ers Middelburg - Alles om Middelburg 3- 0, de Laatbloeiers Middelburg - Middel burg 0-3, Alles om Middelburg - Krijger Zierikzee 0-3. Stand: 1. de Laatbloeiers Middelburg 8782-16, 2. M'burg 8727-13, 3. Meelfabriek Krijger Zierikzee 8678-13, 4. Bowling Partycentrum Goes 8643- 10, 5, Alles Om M'burg 8495-8. Nationale 5 mans league te Breda: Bow ling de Schelde Cadzand-Krijger Middel- harnis 0-3, All Stars Middelharnis - Grieks Rest. Delphi Vlissingen 0-3, Plibri- co Hellevoetsluis - Grieks Rest. Delphi Vlissingen 3-0, Pincode Rotterdam - Bowling de Schelde Cadzand 3-0 Grieks Rest. Delphi Vlissingen - Bowling de Schelde Cadzand 0-3. Stand na 4 speel dagen: 1. Plibrico Hellevoetsluis 20921 31, 2. Bowling Spijkenisse 19841-27, 3. Pincode Rotterdam 19803-24, 4. Krijger Middelharnis 19592-20, 5. Grieks Rest. Delphi Vlissingen 19971-17, 6. Family- land Hoogerheide 18849-13, 7. Bowling de Schelde Cadzand 18583-7,8. All Stars Middelharnis 17777-5. Paardensport Hagar Hoogwerf van Fortis vangt de bal in de wedstrijd tegen Koag. foto Ruben Oreel Nieuw en Sint Joosland. Dressuur LR en PC Walcheren. Paarden klasse Z1/Z2: 1 Chantal de Rooy, Nairobi (Z-Bev.) 185,2. Rafaela van den IJssel, Noud (Oranjezon 182, 3. Rene van de Veer, Mondriaan (S'e-Ros) 180. Klasse M2: 1. Rafaela van den IJssel, Eendracht's Koss, 170,2. Wil- lemien Koerhuis, Napoleon (Weelr.) 166, 3. Anneke Phernambucq, Nico (Weelr.) 161. Klasse M1: 1. Jan Ton, Lewis (Oran jezon) 160, 2. Peter Klaasse, Kyra (Wal cheren) en Natasja Dijkgraaf, Nastia (Weelr.) 158. Klasse L2: 1. Mathilde Kos ter, Jerona (Z-Bev.) 178, 2. Peter Klaasse, Night and Day, 168, 3. Josee van de Vel de, Palacio (Scheldestad) 167. Klasse L1: 1. Kelly Verbeem, Igor K (Walcheren) 176, 2. Valeska Nastaly, Najadiene (Se- Ros) 169, 3. Dominique Sturm, Harlette (Oranjezon) 160. Klasse B: 1. Mirthe Huis man, Laser (Weelr.) en Evelien de Schip per, Gulina (Walcheren) 172, 3 Linda Janssen, Papillon (Weelr.) 172. Pony's klasse Z2 cat. D: 1Marlou Eckhardt, Rye- themsNomar(Z-Bev) 174. Klasse Z1 cat. CDE: 1. Eline van Belzen, Steffie (Gouwe Reyers) 178. Klasse M2 cat. DE: 1Eva Ja- kobsen. Amnesty Z (Oranjezon) 162. Klasse L2 cat. DE: 1. Marlies Borgo, Kans as (Z-Bev.) 173. Klasse L1 cat. CDE: 1. Claartje ten Thije, Sietske (Gouwe Rey ers) 159. Klasse L1 cat. AB: 1Magda Mal- jaars, Laila (Vroonr.) 162. Klasse B cat. CDE: 1. Marielle Nieuwenhuis, Gino (Gouwe Reyers) 172. Rugby Tweede klasse: RSRC - Tovaal 0 - 24, RCE/PSV - Ducks 12 - 21. Tilburg - Oemoemenoe 5 - 48, Hookers - Wasps 15 - 12. Stand: Ducks 18 - 61 (484-215), To vaal 16 - 59 (448-173), Hookers 16 - 53 (385-215), Oemoemenoe 17 - 50 (365-288 Breda 17 - 43 (380-235), Rhino's 14 - 40 (417-216), Wasps 16 - 31 (265-354), RCE/PSV 16 - 22 (248-549), Tilburg 15-19 (206-529), RSRC 15-13(123-541) Zaalvoetbal Regio Walcheren. Eerste klasse: Zuid west negen - Emergo 5-1, Taxicentrale - Westkapelle 9-8, Arnemuiden - DTP/cafe Stout 12-3, Jong Ambon - Hebusport 4-4, Domburg - Oostkapelle 10-1, Bij de punt - Groene ster Maroc 6-8 Stand: Zuidwest negen 13-36, Taxicentrale 15-33, Domburg 13-28, Westkapelle 15-25. Ar nemuiden 14-22, Hebusport 13-20, Jong Ambon 15-17, DTP/café Stout 14-16, Oostkapelle 14-16, Bij de punt 15-15, Groene ster Maroc 14-14, Emergo 15-2. Tweede klasse: De dwaes - Café Natio naal 5-11, VZV/Hydrofa - Ontop 8-5, Oost kapelle 2 - Torna 6-3, Murre/de Visser - Westkapelle 2 13-11, Garderen/Dekker - Domburg 2 4-8, WZP - WEA 11-3. Stand aan kop: Murre/de Visser 15-43, VZV/Hy drofa 15-37, Domburg 2 15-30. Afdeling Vlissingen. Vierde klasse: Ui terton 2 - Westkapelle 3 4-6, VZV/Hydrofa 4 - Sloep/Vanuus 2 3-4, Schinkel assuran tie 2-café Albatros 4-12, Groene ster Ma roc 2 - VZV/Hydrofa 3 5-3, VAW 2 - Torna 2 4-5. Stand aan kop: VZV/Hydrofa 3 13-30, Uiterton 2 13-24, De Belt 12-22, VAW 212 21, Groene ster Maroc 2 13-21.. Vijfde klasse: Groene ster Maroc 3 - Miniatuur Walcheren 5-11, Draadkrabbers 2 - West kapelle 4 5-0, EPZ 2 - Schinkel assurantie 4 10-1, Provincie Zeeland - Uiterton 3 11- 2, Hoechslboys - Partner advies 3-12. Stand aan kop: Atofina 12-31, Groene ster Maroc 3 13-30, Miniatuur Walcheren 13-27, Provincie Zeeland 13-25, Partner advies 12-22. Afdeling Middelburg. Derde klasse: PKCZ - Schinkel assurantie 3 3-6. Dom burg 3 - Dauwendaele 3 17-4, Baderie - Akkerdaas kado 4-2, Draadkrabbers - Dauwendaele 2 6-10, FC Laurens - La pampa 4-2, Garderen/Dekker 2 - Inex 9-1 Stand aan kop: Schinkel assurantie 3 16- 43, Baderie 16-41, fc Laurens 15-30, Domburg 3 14-29, Akkerdaas kado 15- 25 Vierde klasse: Gouwe gheit Dekker/Tramper 7-6, NDW advocaten - Varian/Chrompack 5-3, fc Zeeland - fc Laurens 2 3-6. Stand aan kop: VPV 13-34, Varian/Chrompack 13-31, fc Laurens 2 14-29, Gouwe gheyt 14-24, NDWadvoca- ten 12-21.. maandag- Dammen PZDB-clubcompetitie. Hoofdklasse: Middelburg-Aagtekerke. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16