PZC 12 maandag 28 januari 2002 KASSfcHULP GEVRAAGD Op 1 Januari 2002 kwamen de euromunten en -bankbiljetten in omloop. Een datum die nog lang in onze herinnering zal blijven. En ook vandaag is een historische dag: de gulden is geen wettig betaalmiddel meer. Nooit eerder in de geschiedenis maakten we zo'n grote financiële ope ratie mee. In ons eigen land en in elf andere Europese naties. Jaren van zorgvuldige planning en voorbereiding gingen eraan vooraf. Op vele gebieden. Werkelijk iedereen heeft een bijdrage geleverd. Zonder deze bijdrage was het onmogelijk geweest om de overgang van de gulden naar de euro zo soepel te laten verlopen. We kunnen niet iedereen persoonlijk bedanken. Daarom richt het Nationaal Forum voor de introductie van de euro zich op deze wijze tot u. De inspanning was van ons allemaal. Het resultaat is van ons allemaal. Daar mogen we best even bij stilstaan. De euro Is van ons allemaal. In het Nationaal Forum voor de introductie van de euro zijn vertegenwoordigd. Christelijk Nationaal Vakverbond. Consumentenbond. Federatie Nederlandse Vakbeweging, Land- en Tuinbouworganisatie Nederland. MKB-Nederland. De Nederlandsche Bank. Nederlandse Vereniging van Banken, ministerie van Economische Zaken, ministerie van Financiën, de pensioenfondsen. Raad Nederlandse Detailhandel, Unie mhp. vakcentrale voor middengroepen en hoger personeel. Verbond van Verzekeraars. Vereniging van Nederlandse Gemeenten, Vereniging VNO-NCW.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 12