DELTA ioedhart SALES SUPPORT MANAGER ROC Zeeland Uitdaging voor een klantgerichte organisator Administratief medewerker(ster) Meijer Partners ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER m/v zc zaterdag 26 januari 2002 ROC Zeeland profileert zich als een kenniscentrum voor de regio. Binnen het ROC Zeeland is een dienst ICT opgericht die als een zelfstandige unit op basis van interne klant/leverancier verhoudingen diensten verleent aan alle onderdelen van de organisatie. In deze uitdagende werkomgeving waar ruimte is voor nieuwe ontwikkelingen is het leveren van kwaliteit een voorwaarde. Evenals klantgericht werken en herkenbaar zijn binnen de organisatie. Ons motto is: kwaliteit is bereikbaar voor iedereen. Wij zijn op zoek naar collega's om aan de dienst ICT vorm en inhoud te geven. Daarbij willen we graag kennismaken met kandidaten voor: Projectlei der/Wijzigingscoördinator ifte Hoofdtaken: Leiding geven aan ICT projecten Fungeren als wijzigingscoördinator voor ICT Bijdrage leveren aan beleidsvorming op het gebied van ICT Functie-eisen: Een HBO opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau in de richting informatica/automatisering Kennis van procesgericht werken (ITIL methode) Kennis van Prince-2 Projectmanagement Conceptuele kennis van Novell, Windows, Lan en Wan netwerken Ervaring in een vergelijkbare functie en ervaring met het leiden van projecten is vereist. Het functieniveau is schaal 10. K w a I i t e Systeem/Netwerkbeheerder 1 fte Hoofdtaken: Oplossen van incidenten in de ICT infrastructuur Uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden en wijzigingen aan de ICT infrastructuur Deelnemen aan ICT-projecten Functie-eisen Een MBO opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau in de richting informatica/automatisering Kennis van procesgericht werken (ITIL methode) Kennis van Novell. Windows, Lan en Wan netwerken Het functieniveau is schaal 8. Informatie: Nadere informatie betreffende deze functie kunt u verkrijgen bij dhr. M. Goedegebuure, Hoofd Dienst ICT Tel.; 0118-55 89 50 Wij nodigen u uit uw sollicitatie inclusief CV voor 7 februari 2002 te zenden aan: ROC Zeeland, t.a.v. dhr. W. Maaskant, hoofd CA-P&O Postbus 322, 4380 AH Vlissingen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. e d e r e e n Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie ROC Zeeland is een instelling waar 8.000 leerlingen middel baar beroepsonderwijs volgen in de technische, nautische, economische en dienstverlenings- en gezondheidszorg richting. De instelling biedt hierin ongeveer 500 door de minister van onderwijs erkende beroeps kwalificaties aan. Verder volgen 4.000 leerlingen opleidings programma's in de volwassenen educatie, w o. mavo, havo, vwo. Daarnaast nemen jaarlijks 5.000 cursisten op haar vestigingen in Vlissingen, Middelburg, Goes, Zierikzee en Tholen deel aan contract-activiteiten. 825 medewerkers leveren hun bijdrage aan de instellingsmissie www.bison.nl www.boltongroup.net Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming, die in de Benelux marktleider is met de bekende merken Bison, Velpon, CFS en Griffon. Internationaal zijn de lijmen en kitten van Bison sterk vertegenwoordigd in meer dan 50 landen. Bison International behoort tot de Bolton Group, een snel groeiende multinationale onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Bison International maakt de laatste jaren een forse groei door. Ter ondersteuning von onze ambitieuze plannen voor de toekomst zijn wij op zoek naar een »DC FUNCTIE In deze functie krijgt u de leiding over de afdeling Sales Support, die een spilfunctie vervult binnen de commerciële activiteiten op de Nederlandse markt. U stuurt en organiseert de afdeling zodanig, dat deze maximale ondersteuning biedt bij de reolisotie van de verkoopdoelstellingen. Leidinggevende capaciteiten, uitstekende communicatieve vaardigbeden, klontgericbtheid, stressbestendigheid en een commercieel gevoel zijn don ook essentiële voorwaarden voor een goede uitoefening van deze belangrijke functie. 'HET PROFIEL U heeft na uw universitaire of uitgebreide HBO-opleiding enige jaren ervaring opgedaan in bet bedrijfsleven. U bent op zoek naar een groei-functie in een dynamische onderneming met sterke merkartikelen. Wij verzoeken u uw curriculum vitoe, ondersteund door een beschrijving van uw ambities, te zenden aan: Bison International, t.a.v. de heer mr. F.M. Tozeloar, Postbus 160,4460 AD Goes, e-mail ftazeloar@bison.boltongroup.nl, telefoon 0113 - 235 796. Hostellerie Schuddebeurs (www.schuddebeurs.nl) gelegen in de fraaie bossen van Schuddebeurs (3 km vanaf Zier.kzee), is een nationaal en internationaal gerenommeerd Hotil Restaurant met een voortreffelijke keuken en 22 on langs gerenoveerde en bijzonder decoratief ingerichte ka- mes, voorzien van alle comfort. Verder beschikt het bedrijf over een knusse bar. een in Eng- lisi Library stijl ingerichte lounge en ruimtes voor meetings en grotere diners. De Hostellerie richt zich naast de toeristi sche gast ook op Conferentie Arrangementen. Voor deze Parel van Zeeland zoeken wij een EERSTE MEDEWERKER BEDIENING (M/V) Bij voorkeur in bezit van een afgeronde MHS/SVH opleiding of ruime ervaring in gekwalificeerde bedrijven. Wij bieden een vaste, leuke job in een prettige werkomge ving met leuke collega's en een prima salaris. Reiskosten worden vergoed. U wordt verondersteld de restaurantmanager, bij zijn afwe zigheid te vervangen. Het volgen'van aanvullende cursus sen wordt gestimuleerd. Bent u degene die kwaliteit en service hoog in het vaandel heeft staan en lijkt het u v/at om op professioneel niveau het de gasten naar de zin te maken, stuur of mail dan je CV en motivatie naar: Hostellerie Schuddebeurs, t.a.v. de heer L. Ezinga, Donkereweg 35, 4317 NL Schuddebeurs. Tel. 0111-415651 en E-mail adres: hostellerie@schuddebeurs.nl DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid DELTAX om te ondernemen centraal staan. Illi De divisie Water verzorgt de drink- en industriewatervoor ziening vanuit een aantal pompstations in Zeeland, Zuid- Holland en West-Brabant. Voor de afdeling Industriewater Midden te Kapelle zoeken wij een Productietechnicus Kerntaken: bediening, controle en onderhoud van het productie- en afvalwaterproces en alle daarvoor benodigde installaties: het verrichten van wacht- en storingsdiensten (ook in weekenden) met controle en toezicht op de industriewater productie en afvalwaterbehandeling; het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden op het gebied van: -elektrotechniek -meet- en regeltechniek -procesbesturing. Profiel: Om voor deze functie in aanmerking te komen, dien je minimaal te beschikken over een MTS-Elektrotechniek en Middelbare Watertechniek (MWT) of Uitgebreide Techniek Afvalwaterzuivering (UTAZ). Naast de vereiste vakkennis verder een gemotiveerde en zeer enthousiaste instelling en het vermogen in een klein team te kunnen samenwerken. Tevens wordt van je verwacht dat je bereid bent om vak inhoudelijke opleidingen te volgen. Salarisindicatie: het maximum te bereiken salaris in deze functie ligt op circa 2.250,- bruto per maand. Binnen de divisie Energie behartigt de afdeling Trade de belangen van DELTA op het gebied van de markt in elektriciteit en gas. Afnemers van energie hebben prijzen die van deze marktnotering zijn afgeleid. De activiteiten van de afdeling Trade kunnen worden verdeeld in: Frontoffice: het analyseren van de marktontwikkelingen, het opstellen van een trade-strategie voor elektriciteit en gas, het voeren van portfoliomanagement en het traden op de markt. Middle-office: Risk- en Credit management. Backoffice: uitvoeren van alle handelingen om de trades te formaliseren, zoals het opstellen en laten ondertekenen van agreements, het invoeren van de trades, informeren van partijen, schedulen van leveringen en afnamen en voorbereiding invoicing. Naast de afdeling Trade bestaat de Divisie Energie uit de afdelingen Productie en Sales (grootzakelijke en middenzakelijke markt). Binnen het hoofdkantoor in Middelburg zijn wij voor deze afdeling op zoek naar een Trainee Trade De functie: Gedurende 2 jaar doorloop je als trainee een traject van praktijk en opleiding,.waarbij je de gelegenheid krijgt om ervaring op te doen op alle gebieden van trading. Bij weder zijdse tevredenheid wordt het Traineeship omgezet in een dienstverband gekoppeld aan een reguliere functie binnen de afdeling Trade. Daarnaast bestaat de mogelijkheid voor studenten in de afstudeerfase een dienstverband aan te gaan voor 3 dagen per week, dat na het afstuderen wordt omgezet in een full time dienstverband. Profiel: Om voor deze functie in aanmerking te komen dien je te beschikken over een afgeronde opleiding bedrijfseconomie of econometrie op Hbo/wo-niveau of je in de afstudeerfase te bevinden. Je beschikt niet alleen over goede analytische capaciteiten, maar je hebt ook aantoonbare belangstelling voor kwalitatieve analyses. Daarnaast ben je zeer stressbe stendig en heb je goede communicatieve vaardigheden. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; een pensioen- en ziektekostenregeling; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een infor mele organisatie met korte lijnen. Informatie: Voor informatie over de vacature Productietechnicus kun je contact opnemen met de heer H. van de Guchte, regiohoofd Industriewater Midden, telefoonnummer: (0113) 88 41 12 of 06-54373051. En voor informatie over de vacature Trainee Trade kun je contact opnemen met Nicole Versteeg, Personeelsconsulent, telefoonnummer: (0118) 88 24 75. Interesse? Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, voorzien van een CV binnen 14 dagen richten aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet: http://www.deltanutsbedrijven.nl e-mail: vacatures@delta-zld.nl e drijven Stichting Werkt voor Ouderen De Stichting Werkt voor Ouderen is een moderne instelling voor zorg en dienstverlening aan oude ren. Zij doet haar werk in vier zorgcentra met in totaal 465 bewoners: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen, De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Naast het werken in de verzorgingshuizen (intramurale zorg) zet Werkt voor Ouderen zich in voor zorg en dienstverlening aan zelfstandig wonende ouderen in geclusterde woonvormen (extramura- le-transmurale zorg). Dit gebeurt in woonzorgcentrum Theo van Doesburg (48 woningen) en de naast Ter Reede gelegen 196 aanleunwoningen aan de Vredehoflaan. Daarnaast stelt Werkt voor Ouderen diensten beschikbaar voor zelfstandig wonende ouderen in de wijk: tijdelijke opnames, dagverzorging, maaltijdvoorziening en Telehulp (sociale alarmering). Aan de Boulevard in Vlissingen staat serviceflat Nehalennia waar zorgcoördinatie en een servicepakket worden aangeboden. De komende jaren zullen nog twee woonzorgcentra worden gerealiseerd en een verpleeghuis voor 90 psychogeriatrische bewoners in een opzet van kleinschalig wonen. Werkt voor Ouderen heeft 490 enthousiaste en toegewijde medewerkers in dienst. Zij zorgen voor de gewenste continuïteit van zorg gedurende 24 uur per dag. Bij de stichting Werkt voor Ouderen ontstaat op korte termijn een vacatu re voor een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER MA (vac.nr.0204) 24 uur per week Taken: verrichten van budgetteringswerkzaamheden verlenen van assistentie bij het opstellen van de begroting en de jaarrekening verzorgen van financiële overzichten verzorgen van de maaltijdenadministratie en verstrekken van informatie daarover aan belanghebbenden Functie-eisen: beschikken over een relevante opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur MBA of MEAO-BA affiniteit met het werken met geautomatiseerde systemen grote mate van klantgerichtheid en flexibiliteit nauwkeurig en onder tijdsdruk kunnen werken beschikken over goede sociale vaardigheden Uw schriftelijke reactie onder vermelding van het vacaturenummer kunt u vöör 7 februari a.s. sturen naar: Stichting Werkt voor Ouderen, t.a.v. mevr. M. M. van Luijk, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen. Voor nadere informatie over de vacature kunt u contact opnemen met de heer E. den Boer, manager financieel economische zaken (tel. 0118-448 448). Stichting Werkt voor Ouderen - Koudekerkseweg 81 - 4382 EJ Vlissingen Telefoon 0118-448 448 - Fax 0118-411 721 Accountants Belastingadviseurs Wulfaertstraat 7, 4461 HS Goes Ons kartoor is een administratiekantoor met als voornaamste werkgebied de provincie Zeelanden West-Brabant. Naast fut verrichten van accountancy-werkzaamheden adviseren wij onze relaties op bedrijfsiconomisch- en fiscaal-juridisch terrein. Tevens vindt dienstverlening plaats op het gebied van automatisering en loonadminis traties Voorons kantoor zoeken wij op korte termijn een: De werkzaamheden bestaan uit het bijwerken van administraties, opstellen van tussentijdse cijfers, het zelfstandig samenstellen van jaarrekeningen en het verzorgen van o.a. aangiften omzet- en vennootschapsbelasting. Voor deze functie vragen wij: - opleidingsniveau MBA/SPD of hiervoor studerend; - accuratesse en klantgerichte instelling; - flexibiliteit en zelfstandigheid en tevens in teamverband kunnen werken; - leeftijd tussen de 22 en 30 jaar; - minimaal 2 jaar werkervaring in een zelfde functie. Geïnteresseerden worden uitgenodigd handgeschreven sollicitatie en c.v. binnen 10 dagen te richten aan: Wulfaertstraat 7, 4461 HS Goes Nijverheidsweg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment li. V. Is wereldwijd leidend in het leveren van maatwerk in luchtkoelers en luchtgekoelde con densors, hoofdzakelijk voor de industriële koel- en vriestechniek. Onze fabrieken in Sint-Maartensdijk en Tsjechië produceren voor een breed scala van in dustriële en semi-industriële toepassingen. Wegens pensionering van de huidige functionaris zoeken wij op korte termijn een full time: Wat houdt uw functie ondermeer in: - Debiteurenadministratie incl. debiteurenbewaking - Kasadministratie - Gedeeltelijke grootboekadministralie - BTW aangifte administratie - Diverse administratieve werkzaamheden. Wat heeft u Goedhart te bieden: - u heeft een afgeronde opleiding MEAO-Adminislralievc richting en/of MBA - u bent bereid tot het volgen van eventuele noodzakelijke cursussen - u heeft affiniteit met computergebruik - u heeft talenkennis in woord en geschrift van minimaal 2 moderne talen (bij voorkeur Duits en Engels) - u heeft een goede teamgeest - enige jaren administratieve ervaring strekt tol aanbeveling Wij bicden u een uitdagende functie in een modern bedrijf met goede toekomstperspec tieven. Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. In het bedrijf gelden uitstekende primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment BV, Postbus 13, 4695 ZG Sint-Maartensdijk, t.a.v. dhr. M. Smits Voor eventuele informatie betreffende de functie-inhoud, kunt u telefonisch contact op nemen met de heer M. Smits, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoonnum mer 0166-665665 N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.300 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest- Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisie signalen en telecommuni catie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de libera liserende energiemarkt, waarin zij zich heeft ont wikkeld tot een succesvolle en marktgerichte partij.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 54