ens i Groei Plaatwerkers Technisch medewerker Milieu m/v intermediair.nl VERPLEEGKUNDIGEN/ ZIEKENVERZORGENDEN M/V G G Z W N B PZC (36 uur per week) Adverteren doet verkopen GRATIS KLEURADVIES! Doeland Passenier Werken in de financiële sector is saai? AUTOSCHADE STURM We doen mooie dingen in de GGZ.... BLUEKEIMS VOLVO EERSTE BEDRIJFSAUTOTECHNICI (EBAT) m/v Wie zijn wij Onze organisatie is ingericht volgens het zogenaamde sectorenmodel. Eén van de drie gemeentelijke sectoren is de sector Grondgebied waarin met name die taken zijn samengevoegd die een directe relatie hebben met de fysieke inrichting van de gemeente. De sector bestaat uit drie afdelingen t.w. Milieuzaken, Bouwen en Wonen en Openbare Werken. Binnen de organisatie is een proces van vernieuwing gaande met als uitgangspunten een verbetering van de efficiency en de klantgerichtheid. Wegens vertrek van een medewerker is op de afdeling Milieuzaken een vacature ontstaan voor: Een mooie groene gemeente, gelegen,éusSen ifgl ;^l Bergen op Zoom en Antwerpen. Het landschap van deze gemeente kenmerkt zich door de ligging, waarbij de steilrand of zoom, 'Brabantse Wal'^enoemd, typerend is. Woensdrecht, een gemeente met veelsoortige voorzieningen, een gevarieerd bedrijfsleven met bijnap.ooo arbeidsplaatsen, een gevarieerd winkelaanbod, met een groot buitengebied waarin de agrarische belangen, de belangen van itaniur en landschap en van actieve recreatie op elkaarzijn afgestemd. De belangrijkste taken van de functie zijn: het mede behandelen van vergunn ing-aanvragen en meldingen op grond van de Wet Milieubeheer; het mede opstellen van vergunningvoorschriften voor bedrijven; het mede verrichten van integrale controles c.q. milieu-inspecties op voorschriften verbonden aan vergunningen en meldingen voor bedrijven en het rapporteren daarover; - het verrichten van overige werkzaamheden passend binnen de doelstellingen en functie van de organisatie. Voor deze functie zoeken wij een collega die: beschikt over een afgeronde technische of milieukundige opleiding op minimaal MBO-niveau; bereid is om een cursus Bijzonder Opsporings Ambtenaar (BOA] te volgen; het vermogen heeft om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken; beschikt over goede communicatieve en redactionele vaardigheden; een accurate, flexibele, klantgerichte en enthousiaste instelling heeft. Wat bieden wij: een fulltime baan; afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris van maximaal €2654,00 (f5.848,00) bruto per maand (salarisschaal 8) exclusief 8 vakantiegeld en eindejaarsuitkering; een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's; naast de gebruikelijke arbeidsvoorwaarden volgens de arbeidsvoorwaardenregeling gemeenten (CAR/UWO) beschikt de gemeente Woensdrecht over een pakket goede secundaire arbeidsvoorwaarden o.a. spaarloonregeling, cafetariamodel met PC privé-project en kopen en verkopen van verlofuren, verlofspaarregeling, flexibele werktijdenregeling, een uitstekende regeling kinderopvang, betaald ouderschapsverlof Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J. Bartels. hoofd afdeling Milieuzaken, tel. 0164 - 611173. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacature Milieuzaken, richten aan de heer D.C. Rijk, sectorhoofd Grondgebied, postbus 24,4630 AA Hoogerheide. Bedrijfsmatige acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij bieden u gratis* kleuradvies tb.v. woonkamer, slaapkamer, hal, keuken of noemt u maar op. Uw wensen, uw ideeën aangevuld met onze ken nis en ervaring zullen het geheel totaal doen ver anderen! (*vraag naar onze voorwaarden) Wilgenhoekweg 2, Serooskerke Tel. 0118-591473 Janny Kousemaker Kleur- interieuradviseuse intermediair.nl helpt je met het plannen en ontwikkelen van je carrière. Via de vacature e-mailservice ontvang je wekelijks vacatures waarop je direct kunt sollicteren. Ook vind je er diverse tests, de vacaturebank en persoonlijk juridisch en financieel advies. Dus om het beste uitje carrière te halen ga je naar www.intermediair.nl. Als je echt iets wilt bereiken Autoschade Sturm startte nog geen jaar geleden in haar nieuwe pand aan de Ampèreweg in Middelburg met 6 medewerkers en 3 verzekeringsmaatschappijen als klanten. Toen hadden we het al druk en inmiddels werken wij met 8 man voor alle verzekeringsmaatschappijen! En de groei lijkt er nog lang niet uit. Je snapt dus dat wij ons team moeten versterken. Daarom zoeken wij 2 ervaren Heb je ervaring met dit werk en wil je werken bij een jong bedrijf in een enthousiast en professioneel team? Bel, mail of schrijf tussen nu en 10 dagen naar Kees Lokerse. Bij hem kun je ook terecht met vragen over de functie en het bedrijf. Autoschade Sturm B.V. Ampèreweg 56 4338 PT Middelburg tel. 0118-632000 schade@autosturm.nl www.autosturm.nl Avttrr ïfurkn 't Odtr-un GGZ WNB staat voor Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord- Brabant, maar ook voor respect, aandacht en openheid Geen abstracte begrippen, maar concrete uitgangspunten voor de zorg. GGZ WNB is een eigentijdse instelling voor behandeling en begeleiding van mensen met psychische problemen en psychiatrische stoornissen. Wij zoeken voor zowel de verpleegafdelingen "De Schans", "De Lake", als voor het Intern Plaatsings Bureau (Vacaturenummer VÖV/02/011) De vacatures voor deze afdelingen kunnen zowel fulltime als parttime worden ingevuld. [Algemene informatie "De Schans" is een gesloten a-selectieve opname-afdeling voor ouderen ter observatie, diagnostiek en kort durende behandeling Bovendien is er een unit voor cliënten die meer somatische zorg behoeven. "De Lake" is een afdeling voor oudere cliënten die door een psychiatrische stoornis niet, of niet meer in staat zijn goed voor zichzelf te zorgen. Ten gevolge hiervan heeft men, in wisselende mate, behoefte aan structuur. Daarnaast is er sprake van een matige tot ernstige verzorgingsbehoefte. Medewerk(st)ers van het Intern Plaatsings Bureau worden voor tijdelijke vervanging van vaste medewerkers of bij vacatures volgens een rooster voor minimaal 5 uur en maximaal 20 uur gemiddeld per week ingezet. Dit is mogelijk op alle afdelingen waar klinische behandeling en zorg wordt geboden. Functie-informatie De werkzaamheden bestaan onder andere uit: het observeren van en dagelijkse zorg bieden aan de cliënten op basis van een individueel verpleegplan; het zorgdragen voor de uitwerking van verpleegkundige activiteiten en organiseren van de zorg voor de individuele cliënt. Functie-eisen het diploma verpleegkundige met BIG-registratie; het diploma ziekenverzorgende (niveau 3). Arbeidsvoorwaarden Het bij de functie van ziekenverzorgende behorende salaris bedraagt minimaal 1.468,- en maximaal 2.280,- bruto per maand op fulltime basis, overeenkomende met de salarisschaal van functiegroep 40. Het bij de functie van verpleegkundige behorende salaris bedraagt minimaal 1.468,- en maximaal 2.442,- bruto per maand op fulltime basis, overeenkomende met de salarisschaal van functiegroep 45. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-GGZ. Ziekenverzorgenden kunnen in de gelegenheid gesteld worden om de (verkorte) opleiding te volgen tot verpleegkundige, niveau 4. [Belangstel 1 ing Voor inlichtingen omtrent deze functie kunt u zich wenden tot de heer O. ter Beek, sectormanager Ouderen, telefoonnummer 0164-289105 of 06-53535407. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer linksboven op de enveloppe, binnen 14 dagen richten aan mevrouw M. Daems, personeelsconsulente, Dienst Personeelszaken, Organisatie en Opleidingen. GGZ WNB streeft naar een grotere deelname in het arbeidsproces van medewerk(st)ers met een allochtone achtergrond en geeft de voorkeur aan deze medewerk(st)ers in geval van gelijke geschiktheid. Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant respect, aandacht, openheid www.ggzwnb.nl Centraal adres GGZ WNB; Postbus 371 4600 AJ Bergen op Zoom T 0164-28 91 00 F. 0164-24 00 46 Acquisitie nacir aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld' Voor onze Volvo Truck vestigingen in Roosendaal en Goes zijn wij op zoek naar: - met autotechnische kennis of werkervaring in een soortgelijke functie of daar voor opgeleid willen worden - met minimaal rijbewijs B - met flexibiliteit, nauwkeurigheid en goede communicatieve vaardigheden - met de bereidheid tot het volgen van interne en externe cursussen - met kennis en ervaring in omgang met computersystemen - met de bereidheid om in verschoven diensten te werken en in wisse lend verband telefonische nooddienst op zich te nemen (uiteraard na de inwerkperiode) - die woonachtig zijn binnen een straal van 25 km van de betreffende vestiging Zijn/haar taken bestaan o.a. uit: - het in teamverband repareren en onderhouden van bedrijfswagens en - getrokken materieel - het aanpassen en opbouwen van nieuwe voertuigen Wij bieden: - een interessante baan in een enthousiast team - werken aan een wereldmerk van topklasse met hoogstaande, vooruit strevende techniek - moderne werkplaatsen en apparatuur - een aantrekkelijk salaris aangevuld met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden - een goede reiskostenvergoeding en studiekostenvergoeding - een aangename werksfeer met uitdagende, technische ontwikkelings mogelijkheden De juiste kandidaten wachten een boeiende job bij een toonaangevend merk, in een bedrijf, waar service en kwaliteit traditie zijn. Voor verdere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Dhr. Ton Bastiaanse (0113-24 74 00) voor de vacature in Goes en Dhr. Ton Hamelink voor de vacature in Roosendaal (0165-54 85 00). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan de directie van: Bluekens Truck en Bus b.v. - Tinstraat 1 - 4823 AA Breda E-mail: directie@bluekens.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 48