ASSISTENT PZC BOUWMAN PERSONEEL Geïnteresseerd? Begeleider (m/v) Varen op zee... ...en toch regelmatig thuis Kapiteins 1ste Stuurlieden 2de Stuurlieden Brasserie De Vluchthaven MEDEWERKER BEDIENING Wbo WIE DURFT. 3AA1J U5LA3TII IGADVI3EUR3 Provincie Zeeland Afdelingssecretaresse/ Documentair informatieverzorger (v/m) ASSISTANT MANAGER ACCOUNTING,^, zaterdag 26 januari 2002 Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voor de circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. De Beschermende Woonvorm Oostburg is een voorziening voor cliënten met een psychiatrische, hulpvraag, die zowel in de Beschermende Woonvorm als in de thuissituatie worden begeleid. Een enthousiast en betrokken team probeert samen met de cliënt, middels de rehabilitatiemethodiek, de kwaliteit van zijn/haar leven te verbeteren, waarbij de door de cliënt aangegeven hulpvragen, betrekking hebbend op de verschillende levensdomeinen, als richtlijnen worden gehanteerd. Binnenkort ontstaat de vacature van: voor 26 uur per week (77,78%). De functie De begeleider houdt zich bezig met de individuele en gi Beschermende Woonvorm. De begeleider levert samen uitvoering en evaluatie van begeleidings| richte begeleiding van bewoners in de de cliënten eveneens een aandeel in de opzet, Het profiel Wij zoeken een teamwerker met een enthousiaste en stimulerende persoonlijkheid die beschikt over een relevante opleiding op M BO-niveau, het diploma B-verpleegkundige of verpleegkundige kwalificatieniveau 4. Het hebben van affiniteit en ervaring met het begeleiden van bewoners met een psychiatrische problematiek is van groot belang. Wij verwachten dat u zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. Flexibiliteit en bereidheid alle diensten te verrichten is ook belangrijk. Het aanbod De functie is ingedeeld in FWG 40 (minimaal 1560,- en maximaal 2.280,- bruto bij een fulltime dienstverband). Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met Paul van Kessel, wnd. teamleider BW Oostburg. Het telefoonnummer is 0117 45 45 05. E-mailen kan natuurlijk ook: vankessel@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2001.141 linksboven op de envelop, kunt u vóór 6 februari 2002 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, t.a.v. Jacqueline Haver, personeelsadviseur, Postbus 253,4460 AR Goes. Het e-mailadres is: P&,0@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geestelijke dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. CADEAU WONEN Bouwman is een jonge groeiende groep winkels, verspreid over Zeeland. Voor onze vestigingen aan de kust, Zoutelande en Domburg, waar wij o.a. cadeauartikelen, speelgoed en vrijetijdskleding verkopen zoeken wij nieuwe enthousiaste mensen om onze teams te versterken. We zoeken zowel vaste krachten als vakantie/weekeinde personeel 100% motivatie, de bereidheid om in de weekeinden en zon/feestdagen te werken en het beheersen van de Duitse taal is een absolute must. Naar onze vestiging Domburg is vanuit Middelburg 7 dagen per week vervoer geregeld. Geïntereseerd? Stuur je sollicitatie met c.v. voor 15 februari en vermeld welk filiaal, naar: BOUWMAN CADEAU B.V. T.a.v. Michel van Dis Ooststraat 1 4357 BE Domburg De Clearwater Group is een jonge, dynamische rederij met 4 hyper moderne chemicaliëntankers in de vaart en een vijfde schip in aanbouw. Wij vervoeren voor zowat alle bekende chemieconcerns een grote verscheidenheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het gehele gebied van Noord-West Europa. Door de geavanceerdheid van onze schepen en de vrachten die wij vervoeren bieden wij, zowel vanuit technisch als vanuit nautisch oogpunt, een uitermate interessante optie als officier aan boord van onze schepen. Clearwater group Postbus 229, 3350 AE Papendrecht 3 078 - 6410440, rS>078 - 6413891 E-mail. Leonie@clearwatergroup.riI j -tVióervè de n oOl~ 1 I «-NVNIS- LeO^& Door een expansieve groei van onze activiteiten zijn we op zoek naar goed opgeleide Maritieme Officieren. Aan boord van onze schepen hebben we plaats voor: Ben je in het bezit van een maritieme MBO, HBO of MAROF-opleiding en zie je het varen op zee toch wel als een uitdaging? Wil je daarnaast voldoende ruimte voor een regelmatig privé leven, dan is dit een job die jouw op het lijf is geschreven. Onze CAO waarborgt, met 7 weken op en 7 weken af, voldoende ruimte voor het plannen van activiteiten in de persoonlijke sfeer Bovendien mag je rekenen op een prima beloning die past bij de zwaarte van de functie. Wil je meer weten..., neem dan contact op met Leonie Waardeloo. De schepen van de Clearwater Group varen allen onder Nederlandse vlag met uitsluitend Nederlandse officieren. Verder beschMeifjgtt,over'een vamde.meestkvQoruitstrevendè CAO'feih de brandiefalië feden om eens verder të «iaat jecarrièrejièfspècttètén. s s- s Ij DE VLÜCHTHAVEN Zijpe 1, 4311 RK Bruinisse Capaciteit: 40 couverts Sluitingsdagen: maandag en dinsdag De vluchthaven is een informeel mediteraan restaurant op een unieke locatie aan de Oosterschelde. De keuken staat geheel in het teken van kwaliteit. Er wordt uitsluitend met verse ingrediënten uit de directe omgeving gewerkt. Wij zoeken Wij vragen: enthousiasme, leergierigheid, warme persoonlijkheid en ervaring. Wij bieden: jaarcontract, goed salaris, bemiddeling bij woonruimte, prettige sociale werksfeer. Indiensttreding: in overleg Procedure: Schriftelijke reacties binnen 14 dagen t.a.v, Rixt Scheffer. Voorverdere inlichtingen: tel. 0111-481228. drukkerij uitgeverij dfp-studio webdesign Livingstoneweg 5B 4462 GL Goes Tel.: 0113 27 15 00 Fax: 0113 271077 E-mail: Jumbo@zeelandnet.nl Website: www.jumbo-offset.nl ons team van enthousiaste digitale beeld bewerkers te versterken? Wij zoeken een collega die ervaring en kennis heeft van diverse software programma's voor de Apple Macintosh. Quark Xpress, Illustrator en Photoshop zijn de voornaamste program ma's waarmee gewerkt wordt. Ook het zelfstandig kunnen inscannen van foto's en afbeeldingen strekt tot aanbeveling, Een flexibele instelling, creatief inzicht en een gezonde dosis werklust is een must, Reageer dan schriftelijk vóór 1 februari a.s, naar: Jumbo-Offset t.a.v, J j. Paauwe Postbus 333 4460 AS Goes belastingzaken - administraties - adviezen Wegens toename van de werkzaamheden hebben wij op korte termijn plaats voor een (full-time) M/V die zelfstandig werkzaamheden verricht voor onze klanten, zoals de verzorging van administraties, opstellen van jaarstuk ken en de daarbij behorende fiscale aangiften. Opleidingsniveau: MEAO/MBA, eventueel studerend voor SPD. Kandidaten met ervaring genieten de voorkeur. Het salaris wordt overeengekomen op basis van uw persoonlijke vaardigheden. Uw schriftelijke sollicitatie met CV zien wij gaarne tegemoet vóór 9 februari. Baaij Belastingadviseurs Ma rijkelaan 11 Postbus 9, 4400 AA Yerseke Tel. 0113-572620 E-mail: baaijbel@zeelandnet.nl Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De stafafdeling l&D is belast met: Documentaire informatievoorziening (DIV), post- en archiefzaken, bibliotheek, grafi sche dienstverlening, agenda's van verga deringen provinciale staten en gedepu teerde staten. Bij de afdeling Informatievoorziening en Documentatie (l&D) van de Staf-afdelin gen Griffier is de vacature ontstaan van: (vacaturenummer 530019) De werktijd bedraagt 24 uur per week (deeltijdfunctie van 60%). De werkzaam heden worden iedere ochtend verricht en de resterende werktijd wordt in onder ling overleg vastgesteld. Functie-inhoud: Deze functionaris krijgt hoofdzakelijk te maken met de volgende taken: het samenstellen van agenda's en het voorbereiden van diverse besprekingen; het regelen en ondersteunen van in- en externe besprekingen; het notuleren van vergaderingen w.o. bijeenkomsten van projectgroepen; de zorg voor inkomende en uitgaande post van de afdeling; het vervangen van de medewerker documentaire informatievoorziening in alle voorkomende taken, zoals het registreren van inkomende en uitgaande post, het registreren van verblijfplaatsen en het vastleggen van besluitvorming; het zowel mondeling als schriftelijk verstrekken van informatie uit het archief; het verrichten van diverse ondersteunende werkzaamheden binnen de afde ling. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij iemand met: het diploma SOD-1; het diploma Havo aangevuld met een secretaresse opleiding of een opleiding van gelijkwaardig niveau; kennis en ervaring van geautomatiseerde tekstverwerking- en informatiesyste men; een flexibele instelling en een grote mate van zelfstandigheid; goede communicatieve en redactionele vaardigheden en een klantgerichte in stelling. Belangstellende voor deze vacature kun nen tot en met 4 februari 2002 een solli citatiebrief sturen naar de personeels functionaris van de stafafdelingen, mevrouw A.C.M. Jansen. Postbus 6001, 4330 LA Middelburg, onder vermelding ir.530019. Salaris: Het jaarsalaris dat wij bieden bedraagt maximaal ruim 16.170,- 35.600,00) bruto (schaal 6, inclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering). Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 1.217,-2.682,00). Genoemde bedragen geldën voor een deeltijdbetrekking van 60%. Overige informatie: Voor aanvullende informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. van Eenennaam, hoofd van de afdeling Informatievoorziening en Documentatie, telefoonnummer 0118-631323 of met de heer J. Kruit, alge meen medewerker informatievoorziening telefoonnummer,0118-631626 De provincie streel!naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, a's- mede indiensttreding van gehandicapten en eden van etnische mincerheden. Daarom worden gegadigden uit deze prioriteitsgruepen, die voldoen aan de ge stelde functie-eisen, uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. naar aanleiding van deze vacature wedt met op prijs gesteld. www.bison.nl www.boitongroup.net Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming, die in de Benelux marktleider is met de bekende merken Bison, Velpon, CFS en Griffon. Internationaal zijn de lijmen en kitten van Bison sterk vertegenwoordigd in meer dan 50 landen. Bison International behoort tot de Bolton Group, een snel groeiende multinationale onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Ter versterking van onze afdeling Accounting bij Bison International in Goes zoeken wij een Uitdaging, zelfstandigheid, verantwoordelijkheid D[ FUNCTIE Als Assistant van de Manager Accounting verzorgt u zelfstandig de administratie van enkele van onze dochterbedrijven. In deze functie bent u verantwoordelijk voor een correcte en tijdige mnnndafslniting. Door uw actieve rol geeft u gestalte aan het verbeteren van de administratieve organisatie en heeft u een belangrijke inbreng bij bet inrichten van administratieve processen in nieuwe automatiseringssystemen. U vindt het een uitdaging continue te werken aan verbeteringsprojecten, waarbij n nauw samenwerkt met de Manager Accounting en de Controller. U vervangt de Manager Accounting bij diens afwezigheid. Onze organisatie biedt u de ruimte om u verder te ontplooien. 'HET PROFIEL U bent maximaal 32 jaar oud. Na uw universitaire of uitgebreide HBO-opleiding in een bedrijfsadministratieve richting heeft u een aantal jaren ervaring opgedaan binnen de Administratie/Controlling in bet bedrijfsleven. Wij zoeken een proactieve, flexibele collega met een hoge mate van zelfstandigheid en een grote interesse voor bet werken met administratieve automatiseringssystemen. U beheerst het Engels; enige kennis von bet Frans en Spaons is een pre. Wij nodigen u uit om uw curriculum vitne met een korte toelichting te zenden aan: Bison International, t.a.v. de heer mr. F.M. Tnzelnar, Postbus 160, 4460 AD Goes, e-mail ftazelnnr@bison.boltongroup.nl, telefoon 0113 - 235 796.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 47