Ben jij een commerciële topper? Ie bent toch oud en wijs genoe om atiii te geven wat Je wil eg '1 FDELINGSHOOFD Psycho-diagnosticus (m/v) A) laboratoriumassistent (vim) B) laboratoriumassistent (vim) Consulent Afdelingshoofd Sport en Recreatie m/v lm zaterdag 26 januari 2002 Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voor de circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. Ithaka, Kinder- en jeugdpsychiatrie welke onderdeel uitmaakt van Emergis, richt zich op de behandeling en begeleiding van kinderen en jeugdigen met (sociaal) psychiatrische problematiek. Binnen de Kortdurende Opname Afdeling (KOA) verblijven kinderen in de leeftijd van 6-18 jaar. De problematiek van de kinderen is sterk wisselend. Overeenkomst in de problematiek is het acute psychiatrische ziektebeeld, vaak in een hevige fase. Kinderen worden opgenomen voor observatie of voor crisisinterventie. De opnameduur varieert van enkele dagen tot zes weken. Op deze afdeling zijn wij op zoek naar een v/oori6 uur per week. De functie De psycho-diagnosticus is lid van het multi-disciplinairteam en draagt zorg voor onderzoek en observatie van kinderen die opgenomen zijn. De psycho-diagnosticus verzorgt interpretatie en rapportage van onderzoeksgegevens en neemt deel aan kindgerichte overlegvormen op de afdeling. De psycho- diagnosticus ontvangt leiding van de afdelingsleiding KOA. Het profiel De psycho-diagnosticus beschikt over doctoraalopleiding psychologie of ortho-pedagogiek met de aan tekening diagnostiek, aangevuld met enige klinische ervaringskennis voor het onderzoeken van kinderen en adolescenten. Eisen worden gesteld aan zelfstandigheid, tact en empatisch vermogen. Het aanbod De functie is ingedeeld overeenkomstig FWG 3.0. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met de heer O.A.A.M.J. Timmermans, teamleider. Het telefoonnummer is 0113 26 78 83. E-mailen kan natuurlijk ook: o.a.a.m.j.timmermans@emergis.nl Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2001.136 linksboven op de envelop, kunt u vóór 6 februari a.s. richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, mevrouw A. Stoel, personeels- adviseur, Postbus 253,4460 AR Goes. Het e-mailadres is: P&.0@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeker naar het beste antwoord óp ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleider en verzorgen. Deskundig in degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijk. NEDERLANDS INSTITUUT VOOR OECOLOGISCH ONDERZOEK Het Nederlands Instituut voor Oecologisch Onderzoek (NIOO) is een instituut van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, met als opdracht het verrichten van fundamenteel ecologisch onderzoek. Dit onderzoek vindt plaats binnen drie centra: het Centrum voor Estuariene en Mariene Oecologie (CEMO) te Yerseke, het Centrum voor Limnologie (CL) te Nieuwersluis en het Centrum voor Terrestrische Oecologie (CTO) te Heteren. In het onderzoek spelen internationale samenwerking, communicatie met collega's en stages door binnen- en buitenlandse studenten een belangrijke rol. Het onderzoek wordt uitgevoerd door een gedreven en creatieve groep onderzoekers, die daarvoor gebruikmaken van uitgebreide en gespecialiseerde onderzoeksfaciliteiten. De bedrijfsmatige ondersteuning van de drie centra vindt plaats vanuit het Bureau Diensten, dat is gevestigd in Nieuwersluis. Bij het NIOO-CEMO zijn er twee vacatures: voltijds, vacaturenummer CEMO-VNS 02025 voltijds, vacaturenummer CEMO-VNS 02026 Functie-informatie: Binnen een aantal projecten zoekt de werkgroep Ecosysteem Studies op korte termijn twee assistenten. De kandidaat voor vacature A zal onderzoek doen aan dieren in sedimenten van het Schelde-estuarium. Het project bestudeert de rol van zuurstof en voedsel op het voorkomen van benthos d.m.v. veldstudies en laboratoriumexperimenten. Identificatie van benthos, kweken van diatomeeën en werken met micro-elektroden behoort tot de taken. Van de kandidaat wordt verwacht dat zij/hij bereid is deel te nemen aan zeegaande vaartochten. De kandidaat voor vacature B zal assisteren bij intensief veldonderzoek naar de stikstof- en koolstof cyclus in schorren van het Schelde-estuarium en zal betrokken zijn bij chemische analyses van de verzamelde monsters. Onderzocht wordt in hoeverre schorren van belang zijn bij de stikstofomzettingen in het Schelde-estuarium en welke micro organismen betrokken zijn bij afbraakprocessen in schorsedimenten. Ervaring met gaschromato- grafie, massaspectrometrie en/of stabiele- isotopenanalyse is gewenst. Wij bieden een stimulerende omgeving, waarin onderzoekers, analisten en studenten nauw samenwerken. Functie-eisen: U heeft een opleiding op HLO-niveau in een relevante richting (vacature A: biologisch of aquatisch analist/assistent of ver gelijkbaar; vacature B: chemisch of microbiologisch analist/assistent of vergelijkbaar). U kunt zelf standig werken en heeft affiniteit met ecologisch onderzoek. Aanstelling: Tijdelijke aanstelling voor twee jaar (vacature A) en drie jaar (vacature B). Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal 2.627,- (schaal 8 CAO-OI) bruto per maand bij een volledige werkweek, exclusief 8% vakantietoeslag. Binnen de CAO is een uit gebreid pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden gedefinieerd. ADV, extra ADV, kinderopvang, een pensioenregeling en arbeidsvoorwaarden op maat maken hiervan deel uit. Standplaats: Yerseke. Sollicitatie:: Inlichtingen worden verstrekt door Dr. L. Moodley (vacature A) en Dr. H.T.S. Boschker (vacature B), telefoon (0113) 57 73 00. Inlichtingen over het instituut vindt u op de NlOO-webpage: http://www.nioo.knaw.nl. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae onder vermelding van het vacaturenummer (linkerbovenhoek envelop) kunt u - binnen twee weken - richten aan de heer L.J. Goud, managementassistent van het Centrum voor Estuariene en Mariene Oecologie, Postbus 140, 4400 AC Yerseke. Content bestaat ruim 35 jaar, is onderdeel van de Creyfs Groep en heeft een uitstekende marktpositie. We onderscheiden ons met name door de persoonlijke en kwalitatieve dienstverlening Content ontwikkelt zich steeds meer tot specialistische dienstverlener voor het officesegment ("de kantoorfuncties van bedrijfsleven en overheid in Nederland. We leveren als full service provider op het gebied van human resources tal Van diensten, zowel op het terrein van werving en selectie als op het gebied van scholing en behoud van medewerkers. We bemiddelen met name sollicitanten meteen mbo (plusj-opieidingen hoger voor het bank- en verzekeringswezen, de sociale zékerheid, de IT en de consultancysector. Content is een snelgroeiende bedrijf van zo'n 600 mensen en we hebben in heel Nederland meer dan 100 vestigingen. Bij ops werken mensen van alle leeftijden en de sfeer is collegiaal en informeel. Content hecht veel waarde aan je persoonlijke ontwikkeling en besteedt daarom veel tijd en geld in opleidingen en trainingen. Er zijn volop doorgroeimogelijkheden. Binnen Content o f bij één van de ruim veertig werkmaatschappijen van de Creyf's Groep in diverse West-Europese landen. Ben je ondernemend en heb je een commerciële instelling? Houd je ervan met mensen te werken en schrik je niet terug voor verantwoordelijkheid? Neem dan direct contact met ons op, want wij zijn voor onze vestiging in Middelburg op zoek naar een Een goed betaalde baan, waarin je de ruimte krijgt ideeën en initia tieven te ontwikkelen en waar je zelf verantwoordelijk bent voor omzet, de lokale marktbewerking en de dienstverlening van je vestiging. Naast je werk op de vestiging in Middelburg zul je, indien nodig, worden ingezet op de vestigingen in Goes en in Zierikzee. De functie Als consulent werf, selecteer en begeleid je sollicitanten. Je voert scholingsgesprekken en houdt contractbesprekingen. Verder bezoek je bedrijven, denk je mee bij het opstellen van het vestigingsplan, bedenk je acties die de omzet stimuleren, zorg je voor een juiste uitstraling en houd je de administratie van de vestiging up-to-date. Als consulent werkje bij Content altijd in teamverband, maar heb je wel duidelijk je eigen verantwoordelijkheid. Financieel aantrekkelijk Je verdient een goed salaris en is er een aantrekkelijke bonusregeling. Daarbovenop komen nog prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 25 vakantiedagen, 13 ATV-dagen en 9% vakantiegeld. Content kent een gunstige spaarloonregeling, een voordelige collectieve ziektekostenverzekering en een collectieve pensioen regeling. En er is een kinderopvangregeling. Content biedt volop doorgroeimogelijkheden en steekt veel tijd in de scholing en ontwikkeling van medewerkers. Wie zoeken we? Je hebt een hbo-opleiding en één of meerjaren ervaring in een commerciële functie of een mbo-opleiding met minimaal twee jaar relevante commerciële ervaring. Reageren? Ben je geïnteresseerd in deze boeiende baan? Solliciteer dan per e-mail of per brief. E-mail: hans.francke@content.nl onder vermelding van sollicitatie. Postadres: Content, t.a.v. Hans Francke, Lange Noordstraat 24, 4331 CD Middelbrug. Voor je het weet, heb je de baan van je leven! Kijk voor meer vacatures op www.content.nl Het NIOO is een instituut van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen iniür! Roompot Zeeland Vakanties is de grootste verbuurorganisatie van Zeeland en bemiddelt o.a. voor bungalows, appartementen, kampeerplaatsen, vakantietenten en stacaravans. Camping de Zandput, Villapark Zeeland Village en Recreatiepark De Soeten Haert zoeken gezamenlijk voor de c, animatie, zwemlessen, fitnessinstructie etc. een enthousiaste (duizendpoot): (38 uur) Wat zijn o.a. de taken Het aansturen, zelf meewerken op de afdelingen, coördineren en motiveren van de medewerkers op de afdelingen sport animatie, geven van zwem- en tennislessen, fitnessinstructie etc. Wat vragen we Een relevante opleiding (animatie en/of buitensport, ALO of Cios). Bevoegdheid tot het geven van zwemlessen. In het bezit van een EHBO-diploma. Bevoegdheid tot het geven van buitensporten. Interesse/affiniteit en bij voorkeur enige jaren ervaring in de toeristische sector. Organisatievermogen; je bent een regelneef. 0 Sociaal vaardig en klantvriendelijk. Managementkwaliteiten en initiatiefrijk. Accuratesse en de beschikking over administratieve vaardigheden. Commercieel inzicht. En bovenal aanstekelijk enthousiast! Wat bieden we? Afwisselende fulltime functie. Goed salaris (volgens CAO verblijfsrecreatie). Goede werksfeer in een leuk team. Interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. naar: Roompot Zeeland Vakanties t.a.v.: Diana de Graaf Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. Of stuur je e-mail naar: Graaf.d.de@zandput.nl Zorgcentrum De Vurssche biedt als werkgever kaders waarbinnen mede werkers hun keuzes hebben. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel arbeidsvoorwaardenpakket, waarbij medewerkers als het ware zelf hun pakket kunnen samenstellen. En ver anderen. Logisch eigenlijk, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. De behoeftes liggen per fase in het leven immers anders...Wilt u hard werken en goed verdienen, wilt u wat minder uren draaien om ook wat in de kinderen te kunnen investeren of wilt u af en toe even de wijde wereld in om het avontuur er in te houden, ook in het werk? Bij ons kiest u voor uzelf. U moet wel de instelling hebben om te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de oudere mensen binnen De Vurssche plezier in het leven te laten behouden. U weet wat uw drijfveren in het leven zijn en u bent oprecht geïnteresseerd in de zaken die ouderen bezighouden. Daarom spreekt het volgens ons voor zich dat u bij uzelf een warm hart voelt voor oudere mensen en dat u enthousiasme en respect goed kunt combineren. Bent u geïnteresseerd in een baan bij De Vurssche? Reageer dan op deze vacature van afdelingshoofd. Zoekt u eigenlijk een andere functie, stuur dan een open sollicitatie. U kunt brieven met CV richten aan De Vurssche, P&O, Rooseveltlaan 1 4571 HT Axel. U kunt ook mailen naar devurssche@svrz.nl of hamer@dv.svrz.nl. Wilt u eerst meer over De Vurrsche weten? Kijk dan eens op www.svrz.nl of beter nog, maak even een afspraak om langs te komen dan laten we u zien waar we werken en wat er allemaal gebeurt. Ook als u nog vragen hebt, kunt u bellen naar 01 15 - 56 20 40. wmm De Vurssche waar be mens iemand is Zorgcentrum De Vurssche in Axel biedt verzorgingshuiszorg, verpleeg huiszorg en extramurale zorg. Daarnaast is er een dagverpleging voor psychogeriatrische patiënten en een project dagverzorging. Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen die ondersleuning nodig hebben op het gebied van zorg en dienstverlening. Wij gaan daarbij uit van hun vragen en wensen. De afdeling verzorgingshuiszorg ondersteunt 75 ouderen, de verpleeghuisafdeling biedt plaats aan 60 mensen. De Vurssche maakt samen met zeven andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). De SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. We zoeken op dit moment een enthousiaste verpleegkundige (a of b) met managementcapaciteiten en bij voorkeur een afgeronde managementopleiding voor de functie van afdelingshoofd (32 uur tot 36 per week). Als afdelingshoofd binnen De Vurssche organiseert u de afdeling, participeert u in de bewonerszorg en werkt u uw visie op ouderenzorg zelfstandig, coacfrend en motiverend uit. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt het salaris voor afdelingshoofd maximaal 2 717,25 bruto per maand, bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week. Solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Meer informatie bij Cyriel de Block, locatiemanager of Maureen den Hamer, personeelsfunctionaris. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38