WS J PERSONEEL I 1e MONTEUR m vanLeest 0 'CARROSSERIEËN PZC Mosselhandel Triton jonge gemotiveerde ONDERHOUDSMONTEUR Consulent A Steunpunt Vrijwilligerswerk (18-24 uur p/w) Cpnsulent B 1 Assistent begeleiderm/v 1 Assistent begeleider m/v i.b.v. APK-2 «1 Autobedrijf Moolenaar B.V. Autobedrijf Moolenaar B.V. Muziek! Jouw toekomst? Sleutel aan je carrière CONTINU Bouwkundige duizendpoot/ allround medewerker bedrijfsbureau WERKPLAATSRECEPTIONIST/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKER VAN DER STRAATEN onderhoudsmonteur (m/v) Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. zaterdag 26 januari 2002 Wij zijn op zoek naar een die van aanpakken weet. Onze gedachten gaan uit naar een leeftijd vanaf plm. 20 jaar. Voor informatie bellen naar: 0113-57 21 69 Jachtclub "Veere" N zoekt voor het seizoen 2002 van 1 mei t/m 31 oktober een Tweede havenmeester m/v voor gemiddeld 16 uren per week. Zijn/haar taak zal bestaan uit het parttime vervangen van de eerste havenmeester, o.a. met het dagelijks beheer van de haven, het ontvangen van gasten en het toewijzen van gastenplaatsen, het plegen van onderhoud in de haven en het verrichten van alle verder voorkomende werkzaamheden. Sollicitaties, alleen schriftelijk, voor 15 februari, zenden aan het secretariaat van Jachtclub "Veere", Blokjesplaat 114465 BC Goes. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met dhr. H. Wesselman, tel. 0118-551701. werken in zeeland in de zorg- en welzijnssector ïïV? Steunpunt vrijwilligers werk in Goes Het hoofddoel van het Steunpunt Vrijwilligers werk is het stimuleren van de toegankelijkheid van het vrijwilligerswerk voor iedere burger, en het steunen van maatschappe lijke organisaties bij het vinden en binden van vrijwilligers. Om dit te realiseren werken de con sulenten nauw samen met andere beroepskrachten. Tevens vindt afstemming plaats met o.a. de Sport raad. het Zorgplatform, Emergis, KIiq en de afdelingen Welzijn en Sociale Zaken van de gemeente Goes. Vrijwilligerswerk is van groot nuxatschappelijk belang. Enerzijds wordt door vrijwilligerswerk de sociale kwaliteit van de lokale samenleving bevorderd. Anderzijds bevordert het uitvoeren van vrijwilligerswerk de sociale participatie. Het Steunpunt Vrijwil li- gerswerk maakt deel uit van de sector welzijn van de SMWO. SMWO zoekt medewerkers met een hart voor mensen SteunpurvfWijwilligerswerk (18-24 uur p/w) Consulent A: organiseert de werving van vacatures vrijwilligerswerk en van vrijwilligers bemiddelt in het kader van sociale activering maakt een promotieplan en daarop geënt activiteitenplan voor de verschillende doelgroepen signaleert behoeften en draagt zorg voor de afhandeling van vragen levert een bijdrage aan de beleidsvoorbereiding, en neemt deel aan het werkoverleg geeft leiding aan de administratief medewerker en aan de vrijwilligers woont bijeenkomsten bij van het landelijk netwerk 'lokale steunpunten vrijwilligerswerk Functie-eisen: HBO-opleiding ervaring met het werken met vrijwilligers kennis van de sociale kaart van Goes ervaring met coachend leidinggeven beleidsmatig inzicht goede contactuele vaardigheden en gericht op samenwerking goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden Consulent B: werft vacatures vrijwilligerswerk en vrijwilligers bemiddelt in het kader van sociale activering voert promotieactiviteiten uit, gericht op de verschillende doelgroepen signaleert behoeften levert een bijdrage aan de beleidsvoorbereiding en neemt deel aan het werkoverleg Functie-eisen: MBO-opleiding ervaring in het werken met vrijwilligers kennis van de sociale kaart van Goes goede contactuele vaardigheden en is gericht op samenwerking goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden Ons aanbod: een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd, met uitzicht op een contract voor de functie Consulent A wordt gewaardeerd conform de CAO Welzijn op SCW-3 (volg nummers 23-36, 2.159,09 - 2.858,82). De functie Consulent B wordt gewaardeerd conform de CAO Welzijn op SCW 2 (volgnummers 18-30, 1.902,25 - 2.540,26). bij de functie passende secundaire arbeidsvoorwaarden deelname aan het pensioenfonds PGGM Sollicitatieprocedure: Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunt u richten aan SMWO, t.a.v. de sollicitatiecommissie, Postbus 310, 4460 AS Goes. De gesprekken worden gehouden in week 8-2002. Informatie over de functie kunt u inwinnen bij mevrouw R. de Bruyckere- Snoeck, wnd. directeur SMWO, telefoon (0113) 221270. De sluitingsdatum is 8 februari 2002. De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten biedt zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en volwassenen met een lichamelijke of meervoudige functiebeperking. De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes. De ZLG ziet het als haar belang rijkste taak om daartoe de voorwaarden te creëren. De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de daartoe beschikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend De ZLG vindt dat cliënten recht hebben op vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit en dat de dienstverlening voor wonen, werken/dagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen. Uitgangspunten daarbij zijn; Zelfbeschikkingsrecht De cliënt als burger Individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling. In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk in samenwerking in derden door 200 medewerkers vorm gegeven aan de vragen van ongeveer 250 cliënten. bezoekadres: lijnbaan 30 postbus 197, 4460 AD Goes tel. (0113) 27 56 50 fax. (0113) 27 56 59 De Stichting ZLG vraagt voor haar Appartementsbewoning "Nieuwe Haven" in Vlissingen 15 uur voor de duur van een jaar, met de mogelijkheid tot een contract voor onbepaalde tijd en 13 uur tot 1 januari 2003 (Een combinatie van bovengenoemde uren is ook mogelijk) In appartementencomplex "De Nieuwe Haven" wonen cliënten zelfstandig. Zij maken gebruik van 24-uurs zorg op afroep en zorg op afspraak. Zorg wordt geboden aan 10 lichamelijk gehandicapte volwassenen en jong-volwassenen Aan een aantal cliënten van "De Nieuwe Haven" wordt intensieve en ver pleegkundige zorg verleend, waarvoor het team ondersteund wordt door een stafverpleegkundige, Thuiszorg en de Centra voor thuisbeademing. In woonvorm "de Waie" te Middelburg wordt zorg op afspraak en 24-uurs bereikbaarheid geboden aan 7 lichamelijk gehandicapte volwassenen. Taken/verantwoordelijkheden in hoofdlijnen: Het begeleiden en bieden van ADL-zorg aan de cliënten; Het begeleiden en stimuleren van zelfredzaamheid en zelfstandigheid; Het organiseren, begeleiden en verrichten van huishoudelijke werkzaamheden en/of recreatieve activiteiten. Functie eisen: Een afgeronde relevante opleiding op VBO-niveau; Zowel zelfstandig, als in teamverband kunnen functioneren; Ervaring in de zorg sector is een pré; Bij voorkeur woonachtig in Vlissingen/Middelburg of nabije omgeving; Bereidheid en mogelijkheid om in te vallen bij calamiteiten als ziekte, vakantie e.d.; Bereidheid zich te laten autoriseren tot het verrichten van bepaalde verpleegkundige handelingen. Arbeidsvoorwaarden: Overeenkomstig de C.A.O. Gehandicaptenzorg. De functie is ingedeeld in FWG-functiegroep 25. Uitloop naar FWG-functiegroep 30 behoort tot de mogelijkheden. Ook wordt een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, spaarloonregeling, kopen/verkopen dagen, pc-pnve e.d.) geboden Reageren: Voor nadere informatie over deze functie, kunt u contact opnemen met Hella Jans, teamcoördinator Nieuw Haven: tel. 0118 - 41 51 66. Indien u in aanmerking wilt komen voor bovenstaande functie, dan verwachten wij dat uw schriftelijke reactie vóór 4 februari 2002 in ons bezit is. Sollicitaties s.v.p. richten aan de sollicitatiecommissie Nieuwe Haven, t.a.v. afdeling P&O, p/a Postbus 197, 4460 AD Goes. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 12 februari 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen Daewoo-dealer Moolenaar die op termijn de werkplaats kan beheren. Ben jij de persoon die deze uitdaging aan durft? Bel dan meteen voor meer informatie 0113-270026. Schriftelijke of telefonische sollicitaties kunt u richten aan: t.a.v. Dhr. H. Moolenaar Kuyperlaan 287 4463 SH Goes U BENT TOE AAN 'N DAEWOO KUYPERLAAN 287 TE GOES, TEL. 0113-270026 (GOES - NOORD, BIJ DE TELEVISIETOREN) Word dan ASSISTENT-FILIAALMANAGER (m/v) in Goes De uitdaging: Je veTvult een representatieve en ondersteunend leidinggevende functie, waarbij je onder andere medeverant woordelijk bent voor het behalen van het omzetbudget, het voorraadbeheer, het maken van personeelsplanningen en uiteraard het coachen van jouw team. Het profiel: Je hebt een opleiding voltooid op MBO-niveau, beschikt over goede communicatieve vaardigheden en een ondernemers- mentaliteit. Vanzelfsprekend is muziek je grootste bobby en heb je een brede interesse in alle soorten muziek en DVD. Enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie is een pré. Ons aanbod: Wij bieden je een plezierige werkkring, veel verant woordelijkheid, een grote inbreng in de samenstelling van bet assortiment, een aantrekkelijk salaris, goede doorgroei- en ontplooiingsmogelijkheden en aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden (o.a. 25% korting op CD's). Interesse?: Schrijf dan een gemotiveerde brief, voorzien van recente pasfoto en C.V. aan: van Leest Compact Discs, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 70, 5600 AB Eindhoven, tel: 040-2698820, of e-mail naar: sollicitatie@vanleest.nl VanLeest Compact Discs is een gezonde expanderende winkelketen die zich onderscheidt door een moderne winkeluitstraling, een breed assortiment en een deskundige en klantvriendelijke formule. deze succesformule past vanleest reeds in 45 winkels toe. COMPACT DISCS www.vanleest.nl Voor onze camping zijn wij op zoek naar: medewerker terrein (m/v) en medewerkster receptie (m/v) Wil je werken in een gezellig team op een van de grotere campings in Nederland in een vast dienstverband, informeer dan snel of stuur je schriftelijke sollicitatie naar: Camping De Duinhoeve B.V. ta.v. Dhr. E. de Goeijen J. J. Boeijesweg 62 4328 HC Burgh-Haamstede Tel. 0111-651562 Mercedes-Benz is voor velen he't automerk. Werken voor en met dit 'begrip' in de autoindustrie is niets anders dan een passie. Mercedes- Benz is succesvol door het bieden van kwaliteit en ser vicegerichtheid. Klanten van Mercedes-Benz worden door de dealers hoog geacht en dienovereenkomstig behan deld. Louwerse Burgh-Haamstede is zo'n dealerbedrijf waar iedere dag kwaliteit wordt geleverd. Om dit nog beter te kunnen realiseren is Louwerse op zoek naar: een 1' monteur en een leerling 1® monteur m/v EL. Onze toekomstige medewer kers (m/v) moeten in staat zijn om zelfstandig diagnose te stellen en onderhouds- en reparatiewerkzaamheden uit te voeren aan Mercedes-Benz personen- en bestelauto's. Daartoe beschikken onze werkplaatsen over de meest moderne apparatuur. Kennis van moderne autotechniek is een vereiste, ervaring met Mercedes-Benz een pré. Een monteur bij Louwerse werkt altijd aan zijn carrière. Wie meer wil en meer kan, krijgt alle gelegenheid om zich verder te bekwamen op zijn vakgebied, bijvoorbeeld door het volgen van gerichte opleidingen. Louwerse staat bekend om haar klantgerichte handelen. Ieder jaar opnieuw scoren we hoog in de klantentevre- denheidsindex van Merce des-Benz. We hebben dus een naam hoog te houden, maar daar werken we iedere dag met veel plezier aan. Louwerse beschikt over een dynamisch, jong en snel groeiend team van 20 mede werkers. Voel je wat voor deze functie en heb je ervaring? Bel of schrijf naar: Autobedrijf P. Louwerse B.V. t.a.v. de heer P. Louwerse Roterij 7 4328 BB Burgh-Haamstede tel: (0111) 65 42 92 na 20.00 uur: (010) 450 22 39 Overigens; het is prettig werken én wonen in Burgh-Haamstede! Automobielbedrijf P. Louwerse BV, mobilo-life De Roterij 7, 4328 BB Burgh-Haamstede Geopend ma t/m vr. 8.00-18.00 uur, zaterdag 10.00-16.00 uur Tel.: (0111) 65 42 92E-mail: p.louwerse.bv@carquick.nl Officieel Mercedes-Benz dealer voor Schouwen-Duiveland Bezoek onze site www.louwerse.carquick.nl ENGINEERING Dé intermediair op de bouwkundige en civiel technische arbeidsmarkt Bouwbedrijf J. Jobse en Zn. BV is een gespecialiseerde aannemer in Oostkapel Bouwbedrijf J. Jobse en Zn. BV bouwt, verbouwt en renoveert woningbouw projecten in de regio Zeeland. Men is gespecialiseerd in vrije sector woningbouw. Gezien de ontwikkelingen in de regio is Bouwbedrijf J. Jobse en Zn. BV op zoek naar een: Werkzaamheden: U bent medeverantwoordelijk voor de projectvoorbereiding. Uw taken zijn o.a. ontwerp, calculatie, werkvoorbereiding en offerte aanvraag en vergelijking. Tevens heeft u contacten met opdrachtgevers, maakt planningen en bezoekt de projecten. Voorwaarden: Voor deze functie zoeken wij met onmiddelijke ingang een gedreven MTS/ HTS bouw kundige met ervaring bij een aannemer. U bent bij voorkeur in de regio woonachtig en naast overtuigingskracht en vakkennis beschikt u over eigen initiatief en inzet. Bouwbedrijf J. Jobse en Zn. BV biedt: Een vast dienstverband Uitstekende arbeidsvoorwaarden en mogelijkheden Voor nadere informatie, of een geheel vrijblijvend en vertrouwelijk gesprek, kunt u bellen met de heer Geert-Jan Kettelarij: (076) 515 67 04. of via e-mail: breda@continu.nl Reacties worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Continu Engineering is ISO 9002 gecertificeerd. Vacatures in bouw en civiel'. www.continu.nl A Bent u degene die wij zoeken Stuur dan binnen 10 dagen een brief met c.v. naar: Continu Engineering, Etnastraat 20, 4814 AA Breda, t.a.v. de heer Kettelarij is een zelfstandige onderneming die is gespecialiseerd in het bouwen en leve ren van vrachtwagencarrosserieën in diverse uitvoeringen, wisselsystemen, laad- en lossystemen, opleggers en aanhangwagens. Voor de werkplaatsreceptie zijn wij op zoek naar een Jonge energieke Functieomschrijving: - direct en indirect contact met klanten - planning reparatie-werkplaats i.s.m. chef-reparatie - ondersteuning van administratie reparatie-afdeling Functie-eisen: - afgeronde MTS opleiding - leeftijd ca. 25 jaar - ervaring met PC-gebruik (Windows) - goede contactuele eigenschappen - interesse voor het autovak Voor bovenstaande vacatures bieden wij u een afwisselende baan met goede salariëring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hertoghs Carrosserieën B.V. Gewenten 49 4704 RE Roosendaal Telefoon 0165-551440 Fax 0165-554487 internetsite www.hertoghs.nl AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ B.V. Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. heeft op korte termijn plaats voor een: voor het onderhouden van het varend ma terieel; (hei)kranen; dieselblokken; vibrato ren; aggregaten en divers ander materieel. Kennis van hydrauliek, elektra, diesel- en ben zinemotoren is een pre. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van de benodigde diploma's of door ervaring een ver gelijkbaar niveau te hebben bereikt. Voor eventule inlichtingen kunt u zich wenden tot dhr. G. van Damme Telefoon: 0113-382510 Gelieve uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een c.v. binnen een week te zenden aan onderstaand adres. Postbus 5 4417 ZG Hansweert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 32