DELTA, ens PROFILZ VAN DEN DRIEST B.V. R N Medewerker Openbare Werken m/v PZC Administratief Medewerker m/v Kinderen? REPRESENTATIEVE VERKOOPMEDEWERKER (M/V) KLASSE-ASSISTENT (M/V) (36 uur per week) zaterdag 26 januari 2002 DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid DELTA om te ondernemen centraal staan. N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.300 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest- Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisie signalen en telecommuni catie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de libera liserende energiemarkt, waarin zij zich heeft ont wikkeld tot een succesvolle en marktgerichte partij. De afdeling Informatievoorziening Automatisering heeft als opdracht de ontwikkeling en ondersteuning van de informatiesystemen te verzorgen. Een dienstverlening met een dubbele dynamiek: een bedrijf dat zich in korte termijn ontplooit op vele markten en een vakgebied dat bij voortduring nieuwe ontwikkelingen doormaakt. Voor deze afdeling met als standplaats Middelburg zijn we op zoek naar enthousiaste medewerkers die in zo'n dynamische wereld hun bijdrage willen leveren: Projectconsultant IT Kerntaken: Ingegeven door de liberaliserende energiemarkt ga je je inzetten om de ontwikkelingen binnen DELTA vorm te geven. Je werkterrein omvat projecten zoals Customer Relation Management (CRM), Metering (meten en registreren), Billing (facturerering) alsmede het uitbouwen van bestaande informatiesystemen en het introduceren van internet toepassingen. Profiel: Wij verwachten een Hbo werk- en denkniveau. Een werk ervaring van minimaal 5 jaar. Je bent een teamspeler, beschikt over goede communicatieve vaardigheden, bent creatief en hebt een klantgerichte opstelling. Specifiek heb je ervaring met de implementatie van pakketten als onder deel van een geïntegreerde informatievoorziening. Verder is kennis van moderne ontwikkelomgevingen een vereiste en is ervaring met de ontwikkeling en bouw van internetapplicaties een pré. Salarisindicatie: maximaal 3000 - bruto per maand. Senior Systeembeheerder Kerntaken: Je bent werkzaam binnen de groep die verantwoordelijk is voor het (dagelijks) beheer van de informatiesystemen en de infrastructuur. Er wordt met name van je verwacht dat je nieuwe toepassingen en apparatuur in de bestaande omgeving weet te integreren. Je stelt daartoe eisen aan de producten die de projectontwikkelaars opleveren, je overziet de consequenties van die nieuwe ontwikkelingen en bereidt de procedures voor om het beheer adequaat uit te (laten) voeren. In geval van storingen stuur je de systeembeheerders aan en verzorg je de coördinatie met de 2e lijns ondersteuning en zo nodig met externen. Profiel: Wij verwachten een Hbo werk- en denkniveau. Een werk ervaring van minimaal 5 jaar. Tevens dien je een aantoon bare ervaring te hebben inzake beheer van complexere IT-omgevingen. Je bent een teamspeler, klantgericht en je bent bereid om in een rooster te werken, alsmede in wacht en storingsdiensten mee te draaien. Specifiek heb je ervaring met het beheren van Windows NT-servers, AIX- servers, NT netwerken. Kennis van IBM MVS/OS390 is een pré. Salarisindicatie: maximaal 2700,- bruto per maand. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; een pensioen- en ziektekostenregeling; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen. Informatie: Voor inlichtingen omtrent de vacature Projectconsultant IT kun je bellen met de heer A. van Sluijs, Projectmanager IT, telefoonnummer: (0118) 88 21 65. Voor vragen omtrent de vacature Senior Systeembeheerder kun je bellen met de heer F. de Troye, Teamleider Operations, telefoonnummer: (0118) 88 24 73. Interesse? Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, voorzien van een CV binnen 14 dagen richten aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. edrijven Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet: http://www.deltanutsbedrijven.nl e-mail: vacatures@delta-zld.nl WATCO INDUSTRIAL CLEANING OLEN N.V., trendsetter m.b.t. industriële reinigings technieken, zoekt voor de verdere uitbreiding van haar vestiging te Wachtebeke, en voor onmiddellijke indiensttreding: Profiel: Verscheidene jaren ervaring in het onderhouden van technische installaties Minimum rijbewijs C Hoog veiligheidsbewustzijn Leiderscapaciteiten Flexibel Fuhctie: Reinigen van opslagtanks in Chemie-Petrochemie, werken met hogedruk reinigings- en vacuümtechnieken •Tewerkstelling vooral in Zeeuws Vlaanderen Profiel: Leeftijd onbelangrjjk Flexibiliteit en rijbewijs C zijn een pluspunt Wij biedeh: Een interne bedrijfsopleiding, een aangename werksfeer in een toekomstgericht bedrijf, naast een goede verloning, extra legale voordelen en een uitgebreid premiestelsel. Ihteresse? Gelieve contact op te nemen tijdens de kantooruren voor een afspraak: W.I.C.te Wachtebeke: 0032/93.42.84.39 of W.I.C.te Olen:0032/14.21.66.39 en vragen naar dhr. CHRIS VANDYCK S.T.T. Holding BV zoekt voor uitbreiding van het team een en thousiaste en accurate boekhoudkundig/administratief medewer ker Functieomschrijving: Het uitvoeren van alle voorkomende boekhoudkundige en admini stratieve werkzaamheden ten behoeve van S.T.T. Holding BV, S.T.T. Agencies BV en S.T.T. Liner Services BV. Het onderhouden van contacten en serviceverlening aan onze inter nationale klanten. De werkzaamheden worden in teamverband uitgevoerd. Na een interne opleiding moet u in staat zijn zelfstandig te kunnen werken en beslissingen te nemen. Fulltime Functie-eisen: MEAO Bedrijfseconomie. Leeftijd tussen de 24 en 30 jaar. Het diploma MBA of studerend hiervoor strekt tot aanbeveling. Kennis van Engels in woord en geschrift. Goede contactuele eigenschappen, affiniteit met de scheepvaart, representatief, zelfstandige en flexibele werkhouding. In bezit van rijbewijs B. Denkt u aan de profielschets te voldoen, stuur dan uw sollicitatie en curriculum vitae binnen 10 da gen aan: S.T.T. Holding BV, Postbus 1057,4388 ZH Oost-Souburg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met W. Willemse, tel. 0118-467778. Shipping,Trading Transport BV S.T.T. bv Group of Com panies Is een snel groeiend scheepvaart-, transport- en handels bedrijf gevestigd In Vlissingen-Oost sinds 1991 Ons kantoor vindt u aan de Engelandweg 37 Vlissingen-Oost Iti jt moeder il «II ji moeder warden? SHi lm uit roken. Hol Is sluit imrjtztll tl «oor|e iengelioregl kled. Hsir illirilM Itl I1IM3II tl 8.2 lli 1,19 |/l] EBDE FACTO Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Zorgmedewerker zijn bin nen een woning betekent: U brengt het volgende mee: Gastvrouw/-heer zijn in een woning betekent: U brengt het volgende mee: "jij1/ 1 Stichting Arduin Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Stichting Arduin is een vooruitstrevende organisatie, die een toonaangevende positie inneemt binnen de veranderende visie op de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking. Voor de volgende vacatures in woningen zoeken wij: Zorgmedewerkers [MA/] Oost-Souburg 10 uur, Arnemuiden 16 uur, Vlissingen 10/12/20 uur, Middelburg 10/12/16 uur, Wolphaartsdijk 6 uur. Mobiliteitsbureau Arduin 0-24 uur. - Stimuleren van de zelfredzaamheid van cliënten, dus helpen daar waar nodig. - Begeleiden en ondersteunen van cliënten bij individuele zorgvragen op het gebied van wonen en vrijetijdsbesteding. - In een zelfsturend team, samen met collega's, zoeken naar nieuwe mogelijk heden om aan de vragen van cliënten tegemoet te kunnen komen. - Werken in een rooster met wisselende diensten, o.a. weekend- en slaapdiensten. - Een relevante opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld verzorgende, verpleeg kundige of SPW. - Deskundigheid, doorzettingsvermogen en zelfstandigheid. - Respect en inzet voor onze cliënten. - Ideeën m.b.t. het stimuleren van zelfstandigheid van cliënten. - Ervaring in het werken met cliënten met een verstandelijke beperking. - Een rijbewijs. Gastvrouwen/-heren Vlissingen 13 uur, Middelburg 10/11/13/15/21 uur, Oostkapelle8 uur, Zierikzee 16 uur, Wolphaartsdijk 6,5 uur, Mobiliteitsbureau Arduin 0-20 uur. Het ondersteunen van cliënten: - bij het zo zelfstandig mogelijk voeren van een eigen huishouding. - bij het verrichten van huishoudelijke taken, o.a. schoonmaken, koken en boodschappen doen. - bij het creëren van een gezellige, huislijke sfeer. - bij recreatieve activiteiten in en rond de woning. - in de vroege ochtenduren, namiddag/'vroege avond en in het weekend. Daarnaast ondersteunt u de zorgmedewerker bij eenvoudige verzorgende taken. - Goed inzicht in het samen met de cliënten voeren van een huishouding. - Geduld en initiatieven. - Een rijbewijs en eigen vervoer. - Vaste contracten. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, CAO Gehandicaptenzorg. - Een dynamische werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief. Nadere informatie over de vacatures wordt graag verstrekt door Isabella Goeree of Petra van Leeuwen, personeelsfunctionarissen, telefoonnummer 0113-246525 en 0113-246526. Wilt u in aanmerking komen voor een van bovengenoemde functies? Stuur dan een schriftelijke sollicitatie met CV, onder vermelding van vacaturenummer 2002- 01 en de locatie van uw voorkeur, voor 10 februari a.s. naar: Stichting Arduin, t.a.v. sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, World Wide Web pagina: http://www.arduin.nl, Emailadres: info ©arduin.nl. DE FIETSS PECIALIST Zusterstraat 24 4331 KK Middelburg tel. 0118-612410, fax 0118-633757 PROFILE - VAN DEN DRIEST is een moderne gespecialiseerde fietsenwin kel met een eigen reparatieafdeling, verkoop van fietskleding, onderdelen en fietsaccessoires. Een fietswasstraat en DE FIETSENKELDER (een verkoopafdeling voor ge bruikte fietsen). Ter uitbreiding van ons verkoopteam, zijn wij op zoek naar een Ons idee gaat uit naar iemand met: verkoopervaring nette omgangsvormen interesse in en met fietsen technisch en administratief inzicht leeftijd 18-28 jaar havo-mbo niveau Op dit moment zitten wij nog midden in de verbouwingswerkzaamheden (van 23 jan. t/m 31 jan.) van onze winkel, en daarom verzoeken wij graag uw schriftelijke sollicitaties (of per fax) toe te zenden binnen 8 dagen, t.a.v. J. van den Driest, Zusterstraat 24, 4331 KK Middelburg. Per 1 maart 2002 zijn er op Het Goese Lyceum twee vacatures voor de functie van De werkzaamheden van een klasse-assistent bestaan uit het surveilleren, toezicht houden en opvangen van leerlingen en ondersteunen van docenten in de klas. We denken voor deze functie aan mensen met een MBO-opleiding (SPW) of mensen die op andere wijze ervaring hebben met het begeleiden en opvangen van groepen jonge mensen tussen 12 en 18 jaar. De salariëring geschiedt in max. schaal 4 1867,-) per maand. Sollicitaties met volledig curriculum vitae dienen uiterlijk 8 februari a.s. Te zijn ontvangen door de heer drs. A.RM. Wevers, rector van Het Goese Lyceum, Van Dusseldorpstraat 78, 4461 LV Goes. Informatie wordt verstrekt door de rector, telefoon 0113-216971. Van Dusseldorpstraat 78, 4461 LV Goes tel: (0113) 21 69 71 fax:(0113)23 08 72 e-mail: lnfo@pontes.nl http://www.pontes.nl Wie zijn wij: Dc afdeling Openbare Werken maakt samen met de afdeling Bpuwen en Wonen en de afdeling Milieuzaken deel uit van de sector Grondgebied. Binnen de afdeling Openbare Werken, die 35 formatieplaatsen omvat, zijn de taken verdeeld in de clusters Openbare Ruimte, Gebouwenbeheer en Buitendienst. De afdeling Openbare Werken staat aan hec begin van een proces van digitalisering van bestanden en het GIS. Binnen de cluster Openbare Ruimte zijn wij op zoek naar een jonge, enthousiaste medewerker. Een mooie groene gemeente, gelegen tussen Bergen op Zoom en Anmcrpen. Het landschap van deze gemeente kenmerkt zich door de ligging, waarbij de steilrand of zoom, 'Brabantse Wal'genoemd, typerend is. Woeiisdrecht, een gemeente met veelsoortige voorzieningen, een gevarieerd bedrijfsleven ntet bijna 9.000 arbeidsplaatsen, een gevarieerd winkelaanbod, mer een groot buitengebied waarin de agrarische belangen, de belangen van natuur en landschap en van actieve recreatie op elkaar zijn afgestemd. De belangrijkste taken van de functie zijn: het digitaal vervaardigen van beheer-, inrichtings- en bestektekeningen en het opstellen van bestekken van civiel- en cultuurtechnische werken; het invoeren en muteren van grafische en/of geautomatiseerde (groen-)beheergegevcns; het beheren en actueel houden van het groenbeheerpakket, dc spcelvoorzieningen, begraafplaatsen e.a.; het adviseren over en afhandelen van correspondentie; het ondersteunen van de overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Voor deze functies zoeken wij een collega die: minimaal een MBO opleiding heeft gericht op civiele techniek of cultuurtechniek; kennis heeft van en affiniteit heeft met geautomatiseerde systemen (AutoCad 2000, MS Office); bij voorkeur enige vakinhoudelijke ervaring heeft; in staat is zelfstandig te werken; klantgericht, flexibel en stressbestendig is. Wat bieden wij: een fulltime baan waarbij teamwork een belangrijke rol vervult; een veelzijdige en creatieve functie met ruimte voor eigen inbreng; afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding een maximum salaris van €2654,00 (f5.848,00) bruto per maand (salarisschaal 8) exclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering, salarispeil 1-1-2002; aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de arbeidsvoorwaardenregeling Woensdrccht. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer ing. WAA. Kooiman, hoofd van de afdeling Openbare Werken, cel. 0164 - 611179. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie, o.v.v. vacature "Medewerker Openbare Werken", richten aan de heer ing. D.C. Rijk, sectorhoofd Grondgebied, Postbus 24,4630 AA Hoogerheide. Bedrijfsmatige acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 31