a Emergis intermediair.nl PZC TZöelandNet Begeleider (m/v) Chef Bediening M/V STURM b V 1 allround timmerman h hoveniersbedrijf allemekinders een hovenier een leerkracht Werken in de financiële sector is saai? orsele een lid en twee plaatsvervangende leden van de commissie bezwaar- en beroepschriften Borsele m/v BOOT SCHILDERS Vakbekwame schilders Een glaszetter-schilder een schoolmaatschappelijk werkende M/V (WTF 0,5329) een orthopedagoog M/V (WTF 0,8830) zaterdag 26 januari 2002 Quiz-vragenmakers (m/v) ZeelandNet is een full-ssrvice Intemetprovider die zich met name richt op de regio Zeeland en aangren zende gebieden. Naast het diverse aanbod van Internetabonnementen, geeft ZeelandNet advies op gebied van telefonie, data en bedrijfscommunicatie en verzorgt de inhoud van websites, filmmateriaal voor Internet, Delta TV en commercials en houdt ZeelandNet zich bezig met de ontwikkeling van applicaties die de toegankeliikheid en het gebruik van Internet vergroten en veraangenamen. Gezien de snelle groei van ZeelandNet en naar producten en diensten, bestaat er op alle afdelingen van ZeelandNet constant behoefte aan bekwame en enthousiaste medewerkers. 7; ZeelandNet Postbus 35 4493 ZG Kamperland tel.: 0113-377778 e-mail: personeelszaken@staff.zeelandnet.nl De vacature Voor een specifiek project van ZeelandNet, dat na een succesvolle pilot aan een vaste crew van mensen met diverse disciplines fulltime werk zal bieden, zoeken wij nu een tweetal Quiz-vragen makers (m/v), met een brede algemene achtergrond. Wij denken daarbij zelf aan medewerkers die in het onderwijs reeds een lange staat van dienst hebben gehad, die in dit aanbod een kans zien onder geheel andere omstandigheden hun kennis en kunde weer aan de man te brengen. Ook sollicitanten vanuit een WAO-situatie worden uitgenodigd te reageren. Projectbeschrijving Internet via de kabel biedt tal van nieuwe mogelijkheden. Eén daarvan is om communities (te denken valt daarbij aan sportclubs of een groep mensen met een eigen stamcafé of de vereniging van huisvrouwen in een dorp) op afstand met elkaar te laten communiceren of een spel tegen elkaar te laten spelen. Het project ZoeZaa bestaat uit de ontwikkeling van een amusementsvorm waaraan iedereen binnen een community kan deelnemen. Zie ook www.zoezaa.nl Functie-inhoud - Je ontwikkelt zelfstandig vragen met een verschillende moeilijkheidsgraad op vooraf bepaalde interessegebieden. Dit zijn vragen in diverse variant-vormen. Zowel het juiste antwoord, als de gefantaseerde antwoorden komen van de vragenmaker. - Je werkt samen met een teamleider en andere vragenmakers, maar het denkwerk en het uitvoeringwerk kan gedaan worden in een thuisomgeving. - De ontwikkelde vragen en antwoorden worden rechtstreeks via een model ingevoerd in een vragendatabase via het internet. Functie-eisen - HBO denk- en werkniveau - Veel en snel kunnen lezen - Een perfecte taalbeheersing - Een brede algemene parate kennis - Nieuwsgierig, dynamisch, alert, creatief en enthousiast - Een goed inlevingsvermogen in beleving van doelgroepen - Logisch en geordend kunnen denken - Vaardigheid met Windows en vaardigheid met het internet - Last but not least Zelfstandigheid en Zelfdiscipline ZeelandNet biedt - een afwisselende job, aanvankelijk parttime, uitgroeiend naar fulltime - een pakket van flexibele arbeidsvoorwaarden op een hoog niveau met binnen het beschikbare budget ruimte voor eigen invulling van primaire en secundaire elementen - de baan van je leven in een bedrijf dat een vooraanstaande plaats inneemt in de nieuwe economie Reacties en informatie U kunt tot uiterlijk 7 februari 2002 reageren, bij voorkeur door het online sollicitatieformulier op onze website www.zeelandnet.nl in te vullen ofwel door uw brief met motivatie en CV via e-mail te zenden naar personeelszaken@staff.zeelandnet.nl Postadres ZeelandNet BV afdeling HRO, Postbus 35, 4493 ZG, Kamperland. Voor verdere informatie kunnen kandidaten contact opnemen met Rob van der Toorn, inspirator van dit project of de afdeling HRO van ZeelandNet. Telefoon ZeelandNet: (0113) 377778. Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Ruim goo mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6ooo mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. De Beschermende Woonvorm Oostburg is een voorziening voor cliënten met een psychiatrische hulpvraag, die zowel in de Beschermende Woonvorm als in de thuissituatie worden begeleid. Een enthousiast en betrokken team probeert samen met de cliënt, middels de rehabilitatiemethodiek, de kwaliteit van zijn/haar leven te verbeteren, waarbij de door de cliënt aangegeven hulpvragen, betrekking hebbend op de verschillende levensdomeinen, als richtlijnen worden gehanteerd. Binnenkort ontstaat de vacature van: voor 28 uur per week (77,78%). De functie De begeleider houdt zich bezig met de individuele en groepsgerichte begeleiding van bewoners in de Beschermende Woonvorm. De begeleider levert samen met de cliënten eveneens een aandeel in de opzet, uitvoering en evaluatie van begeleidingsplannen. Het profiel Wij zoeken een teamwerker met een enthousiaste en stimulerende persoonlijkheid die beschikt over een relevante opleiding op MBO-niveau, het diploma B-verpleegkundige of verpleegkundige kwalificatieniveau 4. Het hebben van affiniteiten ervaring met het begeleiden van bewoners met een psychiatrische problematiek is van groot belang. Wij verwachten dat u zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. Flexibiliteit en bereidheid alle diensten te verrichten is ook belangrijk. Het aanbod De functie is ingedeeld in FWG 40 (minimaal 1560,- en maximaal 2.280,- bruto bij een fulltime dienstverband). Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met Paul van Kessel, wnd. teamleider BW Oostburg. Het telefoonnummer is 0117 45 45 05. E-mailen kan natuurlijk ook: vankessel@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2001.141 linksboven op de envelop, kunt u vóór 6 februari 2002 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, t.a.v. Jacqueline Haver, personeelsadviseur, Postbus 253,4460 AR Goes. Hete-mailadres Is: P&0@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. Op de boulevard van Vlissingen, bevindt zich Café-Restaurant de Bourgondiër. Met 55 stoelen in het restaurant en 90 stoelen op het terras. Het restaurant en keuken zijn volledig vernieuwd. Bij de Bourgondiër wordt gekookt op niveau, daarbij worden natuurlijk dagverse producten verwerkt. Wij ontvangen zowel zakelijke als toeristische gasten. Wij hebben de volgende vacature: Uiteraard in het bezit van alle benodigde papieren en moet verder beschikken over de volgende eigenschappen: Goede gastheer of gastvrouw Gemotiveerd Creatief Verzorgde uitstraling Kwaliteit bewaken Leidinggevende capaciteiten Sociale en communicatieve vaardigheden Voor informatie: 0118-629908 of www.de-bourgondier.nl Handgeschreven brieven met referenties sturen naar: J. Poppe Noordweg 501 4333 KG Middelburg Aannemersbedrijf Nieuwbouw - Restauratie - Verbouw - Onderhoud Aannemersbedrijf Sturm B.V. zoekt i.v.m. uitbreidende werkzaamheden U dient in het bezit te zijn van rijbewijs BE en WA I en zelfstandig te kunnen werken. Sollicitaties kunt u richten aan: Aannemersbedrijf Sturm B.V. Dorpsstraat 38 - 4352 AD gapinge Tel. 0118 - 591 447 - Fax 0118 - 593 556 Hoveniersbedrijf Allemekinders verzorgt fijn hove- nierswerk, hoofdzakelijk voor particulier en kleine be- drijfsprojecten. Vanuit professionele ontwerpen maken we "maat werk" van het mooie groen. Onderhoudswerk vormt de andere professionele schakel in ons pakket. Om ons enthousiaste team te versterken zoeken we Deze functie omvat het uitvoeren van aanleg- en onderhoudsprojecten. Wij zoeken iemend met de volgende kwaliteiten: afgeronde opleiding op ZB niveau of BB niveau met enige tijd ervaring; in bezit van rijbewijs B (+E); moet in staat zijn op een prettige manier samen te werken met collega's en klanten. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij dhr. J. P. Allemekinders, tel. 0113 - 563 798. Sollicitaties telefonisch of schriftelijk richten aan: Hoveniersbedrijf Allemekinders Oude Rijksweg 97 - 4458 AK 's-Heer Arendskerke e-mail: info@allemekinders.nl Stichting Prisma (Katholiek en Interconfessioneel Primair Onderwijs Noord- en Midden-Zeeland) zoekt voor haar basisschool Sint Willibordus, Hoge Mo lenstraat 39-41 te Zierikzee voor een werklijdfactor 1.0000 De baan zal ingevuld gaan worden in de groepen 1 en 2 Informatie: - de school telt op dit moment 277 leerlingen - het team bestaat uit 15 personeelsleden - nadere inlichtingen worden graag verstrekt door dhr. H.A.C. Steegmans, directeur van onze school, tel. 0111-450165 (school) of 0111-413931 (privé) of T. Gunst-v.d. Dries, adjunct-directrice van onze school, tel0111 -450165 (school) of 0113-227963 (privé). Wij zijn op zoek naar een collega die: - bereid is de katholieke identiteit van de school meer gestalte te geven - ervaring en affectie heeft met de groepen in de onder bouw - oog heeft voor "zorgleerlingen" - woont in Zierikzee of omgeving of bereid is zich hier in de buurt te vestigen - hel belangrijk vindt een goede relatie te hebben met alle geledingen van de school - actief deelneemt aan buitenschoolse activiteiten. Sollicitaties, aangevuld met curriculum vitae en referen ties, dienen uiterlijk 31 januari a.s. in het bezit te zijn van het lokale schoolbestuur, postbus 250, 4300 AG Zierikzee. intermediair.nl helpt je met het plannen en ontwikkelen van je carrière. Via de vacature e-mailservice ontvang je wekelijks vacatures waarop je direct kunt sollicteren. Ook vind je er diverse tests, de vacaturebank en persoonlijk juridisch en financieel advies. Dus om het beste uit je carrière te halen ga je naar www.intermediair.nl. Als je echt iets wilt bereiken Borsele z/en? Bezoek onze website www.borsele.nl Borsele is 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt .!S?g Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-, industrie- en energiegemeente gemeente - De gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 170 medewerkers samen aan een goed product In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaatge richtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. Borsel vraagt voor de periode 2002 - 2006. Informatie De onafhankelijke commissie is belast met de voorbereiding van de beslissingen op bezwaar- en beroepschriften. De commissie bestaat momenteel uit 5 leden (waaronder een voorzitter) en zal worden uitgebreid met twee plaatsvervangend leden. Een bezwaarschrift wordt voorbereid door de kamer VROM of de kamer Sociale zaken, die beiden uit de voorzitter en twee andere leden bestaan. Bezwaarschriften tegen besluiten die geen betrekking hebben op VROM of op sociale wet-geving worden over de twee kamers verdeeld. De kamer VROM vergadert 's-avonds en de kamer Sociale zaken 's-middags.Wij zoeken een lid en een plaatsvervangend lid voor de.kamer Sociale zaken alsmede een plaats vervangend lid voor de kamerVROM. Wat vragen wij? een relevante opleiding en/of ervaring op het terrein van het bestuursrecht op minimaal HBO-niveau; goede communicatieve eigenschappen; bereidheid om ongeveer zeven keer per jaar een aantal hoorzittingen te houden en adviezen uit te brengen (voor een plaatsvervangend lid zo nodig enkele keren per jaar). Wat bieden wij? Een vergoeding van 100.-- per vergadering en een vergoeding van de reiskosten van 0,28 per kilometer. De procedure: Sollicitaties voor 8 februari 2002 richten aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkénszand, onder vermelding van 'Bestuursondersteuning' in de linkerbovenhoek van de enveloppe. E-mailen kan ook aan: cleijnse@borsele.nl. Een aantal kandidaten zal worden uitgenodigd voor een gesprek met de sollicitatiecommissie. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op I maart 2002. De benoeming geschiedt door de raad op aanbeveling van het college van burgemeester en wethouders. Voor informatie over de commissie kunt u contact opnemen met Kees Leijnse, juridisch beleidsmedewerker van de afdeling Bestuursondersteuning, tel. 0113-238382. vanaf 1930 Wij zijn op zoek naar: voor onze teams onderhoud, utiliteit, renovatie en nieuwbouw en voor onze teams binnen de particuliere markt. Wij werken met 80 collega's in het gebied Zeeland, West-Brabant en Rotter dam-omgeving. Onze werkzaamheden bestaan onder andere uit schilder werk, spuitwerk, houtrenovatie, beglazing en behangwerk. Natuurlijk bieden wij uitstekende salariëring en arbeidsvoorwaarden. Bel of stuur je sollicitatie naar: Schildersbedrijf Boot, Verrijn Stuartweg 41 4462 GE GOES. Tel: 0113-230145 óf Schildersbedrijf Boot, Boerkensleen 6 4705 RL ROOSENDAAL. Tel.: 0165-544883 Voor vragen kun je terecht bij: dhr. J. de Kok, tel: 0118-62 65 78 óf 06 - 53 29 82 67 Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onderwijs in de provincie Zeeland zoekt voor het SPRINGTIJ school voor speciaal basisonderwijs met 2 locaties in Middelburg en 1 locatie in Vlissingen op korte termijn met als taken: - het voeren van intakegesprekken - begeleiden van leerlingen en ouders in de opvoedingssituatie - en deelname aan de begeleidingscommissie met als taken: - onderzoeken van leerlingen binnen de sbo-school en voor Weer Samen Naar School - adviezen geven aan ouders en leraren over de opvoedings- en leersituatie - en deelname aan de begeleidingscommissie Beide vacatures zijn van tijdelijke aard i.v.m. ziekte van beide collega's Tevens zoeken wij leraren die zich beschikbaar willen stellen om in te vallen bij ziekte of afwezigheid van collega's. Waarom zou je solliciteren naar het SPRINGTIJ - om als maatschappelijk werkende of orthopedagoog op een plezierige wijze aan de slag te gaan met leerlingen en hun ouders in het speciaal basis onderwijs - om onder goede begeleiding kennis en ervaring op te doen binnen een school voor speciaal basisonderwijs - gewoon omdat het pittig, maar inspirerend en uitdagend werk is. Voor inlichtingen over de vacatures kunt u contact opnemen met K. v. d. Buuse, tel. 0118-627407 (school) H. Wolf, tel. 0118-627407 (school) of 0118-552567 (privé). Sollicitaties kunt u richten aan: Het Springtij, Postbus 510, 4330 AM Middelburg (o.v.v. vacature)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 30