PZC De bouw van onze nieuwe vestiging in Goes is in volle gang en wij zijn op zoek naar een Bedrijfsauto Technicus en Assistent Technici Receptionist Aftersales Manager groeps- en vakleerkrachten m/v Dokters assistente y Sr. Ingenieur (m/v) Ie Bedrijfsauto Technici Magazijnmedewerker en Vest igi ngsad m i n i st rat eu r zaterdag 26 januari 2002 BEDRIJFSAUTO BV Beers Bedrijfsauto b.v. is de verkoop- en serviceorganisatie voor Scania bedrijfsauto's in Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. BEERS is niet alleen importeur/ distributeur van Scania bedrijfs auto's maar is met 39 eigen vestigingen en ruim 850 mede werkers tevens de grootste bedrijfsautodealer van Nederland. Naast de verkoop en servicever lening is de onderneming als Full Service Provider eveneens actief in het leveren van een uitgebreid scala aan voertuigge- relateerde diensten, waaronder BEZOMA b.v., de eigen lease- en financieringsmaatschappij en Beers Verzekeringen b.v. Het Zweedse truckmerk SCANIA neemt met een wereldomvatten de organisatie een prominente positie in op de Nederlandse markt. SCANIA behoort tot de onbetwiste top in de bedrijfsau tobranche en mag zich met recht de King of the Road noe men. Inmiddels zijn er sinds de introductie in 1995 van de suc cesvolle 4-serie wereldwijd meer dan 300.000 eenheden verkocht, waarvan er meer dan 100.000 in de fabriek van Scania Nederland te Zwolle zijn geproduceerd. Werken bij de BEERS-organisatie betekent werken met het top product SCANIA, in een dyna mische en sterk klantgerichte organisatie. De werksfeer binnen de platte organisatiestructuur is open, informeel, collegiaal en resultaatgericht. Voor onze nieuwe vestiging in Goes zoeken wij technici die houden van het vak en een affiniteit hebben met bedrijfsauto's.Vanzelfsprekend moet je goed met auto's om kunnen gaan, maar bij Beers doe je meer. Ook als technicus sta je vaak rechtstreeks met de klant in contact. Zo houden wij de lijnen kort en de kwaliteit hoog. Een assistent technicus bij Beers werkt 4 dagen per week en gaat I dag per week naar school. Beers biedt: - Een prima salaris per maand - Een aantrekkelijke winstdeling - Een winstdelingsspaarregeling - 8% Vakantiegeld - 25 Vakantiedagen en 13 ADV-dagen - Een tegemoetkoming in de studiekosten en gespecialiseerde Scania-cursussen Beers vraagt: Assistent technici: - Technische opleiding op V.B.O.-niveau - De bereidheid om op zaterdag te werken Bedrijfstechnici: - Opleiding V.B.O./L.T.S. Autotechniek, maar ook met de opleiding landbouwmechanisatie vind je genoeg aansluiting voor de functie - De bereidheid om in de zaterdag-, avond-en standby-dienst te werken - Inzet, enthousiasme en servicebereidheid U houdt zich bezig met het plannen en coördineren van afspraken voor reparatie en onderhoud aan vrachtauto's, het in ontvangst nemen van opdrachten van klanten, het opstellen van werkop drachten, het verdelen van de werkzaamheden onder de technici, de voortgangscontrole op de werkzaamheden en het eventueel stellen van de diagnose. Beers vraagt: - MBO-niveau - Enkele jaren werkplaatservaring en enige ervaring met receptiewerkzaamheden - Ervaring met een geautomatiseerde administratie - Accuraat en zelfstandig kunnen werken - Inzet, enthousiasme en servicebereidheid Beers biedt: - Een prima salaris per maand - Een aantrekkelijke winstdeling - Een winstdelingsspaarregeling - 8% Vakantiegeld - 25 Vakantiedagen en 13 ADV-dagen - Een tegemoetkoming in de studiekosten en gespecialiseerde Scania-cursussen U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op technisch, administratief en commercieel gebied in zowel de werkplaats als het magazijn. U rapporteert rechtstreeks aan uw rayondirecteur. Beers vraagt: - Een autotechnische opleiding, minimaal MTS-niveau, aangevuld met de nodige vakdiploma's, zoals het Patroonsdiploma en het diploma keurmeester APK I - Bedrijfsauto-ervaring in de technische sector - Aantoonbare leidinggevende capaciteiten - Commercieel gevoel, een administratieve inslag en goede contactuele eigenschappen - Woonachtig in de omgeving, of bereid daarnaar te verhuizen Beers biedt: - Een passend salaris per maand - Een onkostenvergoeding - Een goede pensioenvoorziening, een collectieve ziektekostenverzekering en een ongevallenverzekering - Een auto van de zaak - Een aantrekkelijke winstdeling en een winstdelingsspaarregeling Het bestuur van de Stichting SOVSO Zeeland, regio Walcheren, bevoegd gezag van scholen voor speciaal onderwijs PO en VO te Mid delburg en Vlissingen heeft voor de onder haar ressorterende scholen vacatures voor die voor kortere of langere tijd als invaller in het speciaal onderwijs werkzaam willen zijn. Functie-eisen - volledige bevoegdheid (PABO en/of VO-bevoegd- heid), - ervaring en/of interesse in voortgezet (speciaal) on derwijs, - goede communicatieve vaardigheid. Arbeidsvoorwaarden - de aanstelling is bij de Stichting Samenwerkings scholen voor SOVSO Zeeland, - de CAO-PO en CAO-VO en het rechtspositiebesluit Onderwijspersoneel zijn van toepassing, - de functies worden ingeschaald in schaal 10 BBRA, minimaal 2.032,- 4.421.-) en maximaal 3.221,- 7.009,-) bruto per maand bij een fulltime dienstver band. Procedure Bij de navolgende scholen is bij de respectievelijk direc ties telefonisch informatie in te winnen. Het Springtij (sbo), dir. dhr. K. v. d Buuse/ dhr. H. Wolf. tel. 0118-627407 Toorenvliedtschool (svo-lom), dir. dhr. G. J. M. Hulscher, tel. 0118-613107 Het Bolwerk (praktijkschool), dir. dhr. L. P. van Duivendijk, tel. 0118-627697 Klimopschool (sovso-zmlk), dir. dhr H G. J. M. Rops, tel. 0118-612668 Korczakschool (sovso-zmok), dir. dhr. R Janse, tel 0118-463332. De gezamenlijke scholen presenteren zich aan eventuele gegadigden op donderdag 7 februari 2002, aanvang 16 00 uur, in de aula van de Toorenvliedtschool, Grif fioenstraat 38 te Middelburg Tijdens deze presentatie wordt naast algemene informa tie ook aandacht besteed aan schoolspecifieke zaken van de deelnemende scholen. Reactie Voor alle scholen geldt. Belangstellenden wordt verzocht dit telefonisch uiterlijk maandag 4 februari 2002 kenbaar te maken bij een van voornoemde scholen Schriftelijke reacties uitsluitend naar: Toorenvliedtschool SVO-LOM, postbus 439, 4330 AK Middelburg. Gevraagd voor huisartsenpraktijk in Goes (3 dagen per week) Diploma's zijn een vereiste. Telefonische reacties tussen 15.30 - 17.00 uur. Telefoonnummer 0113-215003 0113-270508 EPZ produceert elektriciteit. Dat doen wij met een kernenergiecentrale en een kolencentrale waarin ook biomassa wordt bijgestookt. EPZ en haar medewerkers staan voor veiligheid en continuïteit in de energievoorziening. Met kennis van zaken en betrokkenheid zorgen wij ervoor - dag in, dag uit - dat onze samenleving kan rekenen op onze stroom. EPZ is verantwoordelijk voor 7% van alle elektriciteit die in Nederland per jaar wordt gebruikt. De energiemarkt verandert snel. Marktgericht denken en handelen zijn voor EPZ essentieel om haar positie in de energiesector te behouden en te verbeteren. Dat vraagt om gedreven en deskundige medewerkers. Daarom zijn wij op zoek naar een aantal collega's die hierin hun aandeel kunnen leveren. Voor de hoofdafdeling Techniek zoeken wij een: (vacaturenummer O2-KT0-oi) Hoofdtaken Het verrichten van (review) onderzoeken en studies betreffende het conceptueel ontwerp en normering van de kerncentrale; Ontwikkelen van beleidsvoorstellen betreffende de specifieke vakdiscipline; Het leiden van diverse projecten. Profiel Een afgeronde academische opleiding Natuurkunde; eventueel Werktuigkunde of Elektrotechniek; Aanvullende opleiding op specialistisch gebied zoals reactorfysica, thermohydraulica of breukmechanica; Kennis van relevante regelgeving en risico-analyse; Minimaal 5 jaar ervaring op engineeringsgebied; Minimaal 2 jaar ervaring in het leiden van projecten; Ervaring met nucleaire installaties is een pré. Voor de sector Operations zoeken wij een: vacaturenummer 02-KOX-01) Hoofdtaken Het verrichten van engineeringstaken op de vakge bieden elektrische energietechniek, regeltechniek en ICT; Deelname en inbreng in internationale werk groepen en het verzorgen van ervaringsuitwisseling met andere centrales op het vakgebied; Projectleiding van multidisciplinaire onderhouds- projecten; Implementatie van nieuwe onderhoudstechnieken en het uitvoeren van modificatietrajecten. Uw profiel Minimaal een afgeronde HTS-electro opleiding; Enkele jaren ervaring met onderhoudsengineering en ervaring in het leiden van onderhoudsprojecten; Minimaal 2 tot 4 jaar ervaring met onderhoud en wijziging van procesinstallaties. Ervaring met nucleaire installaties is een pré; Goede beheersing van de Engelse en Duitse taal; Analytisch denkvermogen. Ons aanbod Voor de twee functies geldt een dienstverband voor onbepaalde tijd, een grote mate van zelfstandigheid, afwisseling en ontplooiingskansen. Door specifieke bedrijfsopleidingen bent u optimaal toegerust om uw taken uit te voeren. EPZ hecht veel waarde aan de ontwikkeling van haar medewerkers en biedt daarom uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor beide func ties geldt Borssele als standplaats. Bij eventuele ver huizing hebben wij een prima verhuiskostenregeling. Uw sollicitatie Ziet u in een van de bovengenoemde functies een uitdagende job in een technologisch zeer hoog waardige omgeving? Stuur dan uw sollicitatiebrief, voorzien van het vacaturenummer, en curriculum vitae voor 8 februari 2002 aan N.V. EPZ, t.a.v. de heer A. van Schaik, manager Human Resources Management, Postbus 130,4380 AC Vlissingen. Voor meer informatie over de functies kunt u bellen via telefoonnummer (0113) 356823. Of mailen via A.van.5chaik@epz.nl. Voor de functie van Sr. Ingenieur kunt u eveneens contact opnemen met de heer P.A Stok, chef EMRA, telefoonnummer (0113) 356351. Voor de functie van Stafingenieur Ontwerp kunt u eveneens contact opnemen met de heer J.C.L. van Cappelle, chef Ontwerp, telefoonnummer: (0113) 356546. Voor beide functies geldt dat een psychologisch onderzoek deel uit kan maken van de procedure. Bezoekadres: N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland EPZ, Zeedijk 32,4454 PM Borssele. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, jgm Wij zoeken technici die houden van het vak en affiniteit hebben met bedrijfsauto's. Vanzelf sprekend moet je goed met auto's om kunnen gaan, maar bij Beers doe je meer. Als technicus sta je vaak rechtstreeks in contact met de klant. Zo houden wij de lijnen kort en de kwaliteit hoog. Bovendien werk je niet alleen aan bedrijfsauto's, maar verzorg je ook onderhoud en reparaties aan laadkleppen, koelmotoren, enzovoorts. Kortom, je bent een "allrounder". Beers vraagt: - Een afgeronde I e bedrijfsautotechnicus opleiding met APK I of hiervoor studerend - De bereidheid om in zaterdag-, avond en standby-dienst te werken - Inzet, enthousiasme en servicebereidheid Beers biedt: - Een prima salaris en ruime regeling voor overwerk, avond- en standby-dienst - Een aantrekkelijke winstdeling - Een winstdelingsspaarregeling - 8% Vakantiegeld - 25 vakantiedagen en 13 ADV-dagen - Een tegemoetkoming in de studiekosten en gespecialiseerde Scania-cursussen Uw reacties: Herken je jezelf in deze functie? Voor informatie kan je contact opnemen met de heerT.M. Dedel, tel. 0I 65-585970. Schriftelijke reacties kan je richten aan Beers Bedrijfsauto b.v., t.a.v. de heer D. de Jonge, Postbus 1299, 4700 BG Roosendaal. Internet: v w.beers.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertenties is niet gewenst. Werkzaamheden magazijn medewerker: - Het bestellen en in ontvangst nemen van onderdelen - Het uitgeven van onderdelen aan monteurs - Verkoop van onderdelen aan de balie - Het inkopen van lokaie onderdelen - Het verzorgen van de magazijnadministratie Werkzaamheden vestigingsadministrateur: - Het verzorgen van de werkplaats administratie - Tijdsverantwoording - Het verzorgen van de facturatie Beers vraagt: - Opleiding op MBO-niveau - Ervaring in een onderdelen-magazijn - Ervaring met een geautomatiseerde administratie - Affiniteit met bedrijfswagenbranche - Accuraat en zelfstandig kunnen werken Beers biedt: - Een prima salaris per maand - Een aantrekkelijke winstdeling - Een winstdelingsspaarregeling - 8% Vakantiegeld - 25 Vakantiedagen en 13 ADV-dagen EPZ, bron van Energie. Wij werken veilig en kostenbewust aan een gezond bedrijf èn een gezond milieu. Het "vergroenen" van ons product is een speerpunt van ons beleid. Daarnaast streeft EPZ ernaar om via een dialoog met de maat schappij te werken aan een zekere en betaal bare energievoorziening in de toekomst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28