Werk waar PERSONEEL T?nce Tence PZC Medewerker administratie v/m GEMEENTE MIDDELBURG personeelsconsulent v/m uitzendbureau tandartsassistente (m/v) MANAGER AFTERSALES/RECEPTIONIST 1 MONTEUR MET APK ERKENNING TEAMLEID(ST)iR GOEDERENSTROOM Allround administratief medewerker M/V zaterdag 26 januari 2002 De Belastingdienst staat bekend als een moderne en innovatieve organisatie. Daar zijn we trots op. En daar komen onze medewerkers rond voor uit. Overigens niet alleen omdat we een proactieve en grensverleggende dienst verlener zijn. Maar ook vanwege de zeer goede doorgroeimogelijkheden. Snel grote verant- r woordelijkheid. De vele opleidingsfacfliteifen. Of de kans om ook «iiT-bïj'voonbeeld 32- uur per week een meer dan interessante carrière Een belangrijk onderdeel van de eenheid Belastingdienst/Particulieren Middelburg is het Behandelteam. Hier voeren 48 medewerkers diverse fiscale en administratieve processen uit. Binnen het cluster bezwaarschriften ga jij zelfstan dig bezwaarschriften behandelen en verwerken. Soms zul je ook buiten het team worden ingezet. Je salaris bedraagt minimaal 16.250 bruto per jaar en kan op termijn oplopen tot maximaal 26.900 bruto per jaar. Standplaats: Middelburg. Je profiel Deze baan vraagt om een enthousiaste en flexi bele doorzetter die minstens 32 uur per week beschikbaar is. Je werkt nauwkeurig en je durft beslissingen te nemen. Zo ben je voortdurend op zoek naar de balans tussen een vlot werktempo en een uitstekende kwaliteit van jouw dienst verlening. Verder ben je klantgericht, een echte teamwerker en druk je je mondeling en schriftelijk goed uit. Je bent in het bezit van een LEAO- of een MAVO-C-diploma. Je reactie Bel voor meer informatie met de heer B. van Hemert, teamleider Behandelteam, telefoon (0118) 68 37 64. Je kunt solliciteren door middel van een sollicitatieformulier dat je opvraagt bij de afdeling P&O, mevrouw van Eijkeren-Noordzij, telefoon (0118) 68 38 82. Het sollicitatieformulier stuur je vóór 11 februari 2002 onder vermelding van EX02/PZC naar Belastingdienst/Particulieren Middêlburg, t.a.v. de heer drs. A.L. Langstraat, Postbus 88888, 4330 DB Middelburg. Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. www.belastingdienst.nl/werken Belastingdienst i Middelburg, ondernemende stad met hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsatlas Middelburg 2030". De uit die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uit tot een stad met nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar het uitste kend werken, wonen en leven moet zijn. Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de ambitieuze plan nen. Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de Bestuursdienst en de diensten Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. De afdeling Personeel, Organisatie en Automatisering van de Bestuursdienst bestaat uit de werkeenheid Personeelszaken en de sectie Automatisering. Voor de werkeenheid Personeelszaken zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week Uw functie: - u adviseert de dienstdirecteuren en de afdelings- en sectiehoofden inzake de uitvoering van het vastgestelde personeelsbeleid. Daarnaast adviseert u het college over de verdere actualisering van dit beleid en zorgt u voor de toepassing van de rechtspositie; - het begeleiden van personeel in diverse (probleem)-situaties vormt een wezenlijk onderdeel van uw functie; - u coördineert en adviseert bij werving- en selectieprocedures, u neemt deel aan diverse overleggroepen zoals het Sociaal Medisch Overleg en u onderhoudt contacten met de uitzendbureaus. Uw profiel: - u bent een zelfstandige, flexibele persoonlijkheid met een afgeronde hbo- opleiding, bijvoorbeeld hbo personeel en arbeid; - u bent reeds enkele jaren werkzaam als personeelsconsulent en heeft in dat kader enkele vakgerichte cursussen gevolgd; - u bent vaardig in het geven van advies en beschikt dus over de nodige tact en integriteit; - u bent in staat om op verschillende niveaus te communiceren. Uw contactuele en redactionele vaardigheden zijn dan ook zeer goed ontwikkeld, terwijl u uitstekend weet om te gaan met stress-situaties; - zou u bovendien beschikken over kennis van de gemeentelijke rechtspositie, dan bent u helemaal de persoonlijkheid die wij voor ogen hebben. Uw vooruitzichten: - uw salaris bedraagt maximaal 3.332,- bruto per maand van de functionele salarisschaal 10; - u kunt doorgroeien, afhankelijk van de personeelsbeoordeling, tot 3.838,— (uitloopschaal 11) bruto per maand; - de gemeente kent een systeem van methodische personeelsbeoordeling en biedt naast een boeiende, veelzijdige functie een scala van uitstekende secun daire voorzieningen. Wilt u meer informatie? - die kunt u inwinnen bij het hoofd POA, de heer L. de Jongh, tel. (0118) 67 54 95. De procedure: - bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken; - de gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. - een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure Uw sollicitatie: U kunt uw sollicitatiebrief en CV voor zaterdag 9 februari sturen naar het colle ge van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. de heer L. de Jongh, afdelingshoofd POA, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 2001/48. E-mailen kan ook: personeelszaken@middelburg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en ook niet gehonoreerd. Productiemedewerkers Wij zijn nog op zoek naar producliemedewerkers voor verschillende opdrachtgevers in Vlissingen-Oost. Je hebt verschillende taken die als ondersteuning dienen voor het productieproces. Bereidheid tot het werken in ploegen diensten is een pre. Wil jij een afwisselende baan in de pro ductie en ben jij in het bezit van VCA-1 Procesoperator Heb jij Vapro A en/of B en ben je in het bezit van VCA-certificaat? Ben je bereid om in ploegen te werken? Dan hebben wij de baan voor jou bij een bedrijf in Vlissin- gen-Oost.Wil jc meer informatie, bel of kom even langs op onze vestiging in Middelburg. Laborant Wij zijn op zoek naar iemand met MLO/KLMO voor algemene ondersteuning in hel laboratorium van een van onze relaties in Vlissingen-Oost. Dit ter vervanging i.v.m. zwangerschap. Heb je zin om fulltime aan de slag te gaan? Neem dan contact met ons op. Veiligheidscertificaat m Wist je dat het tegenwoordig op de technische be drijven verplichte veilighcidscertificaat, hel VCA-cerlifi- caat snel via Tènce! te behalen is? Werk jij of zoek je werk in de techniek en heb je dit diploma nog niet, kom dan voor vrijblijvende informatie langs op onze vestiging. Interesse? Ben je geïnteresseerd in een van de bovenstaande functies? Kom dan langs op onze vestiging met je cv en een geldig legitimatiebewijs of bel even naar tel. (0118) 62 96 58. Stevige aanpakker m/v Voor verschillende productiebedrijven in Goes en omgeving zijn wij op zoek naar gemotiveerde dames en he ren. De werkzaamheden zijn zeer verschillend: inpakwerk bij een verpakkingsbedrijf, het sorteren en vouwen van wasgoed, het sorteren van groenten, het verrichten van ter reinwerkzaamheden en hel verrichten van algemene werk zaamheden in een fritesfabriek. Ben jij een stevige aanpak ker? Kom dan zo snel mogelijk langs. Wij helpen jou zo snel mogelijk aan de slag! Voor een groot gedeelte van de bedrijven wordt het vervoer door ons geregeld! Info: Mar- tijnHarinck 0113-230976. Scholier, werkende of ouder m/v Voor verschillende objecten in Goes en omgeving zoeken wij voortdurend schoonmaakmedewerkers. Als je werk zoekt voor een paar uurtjes per week of per dag, dan is een baantje in de schoonmaak ideaal. Gezien de werktij den is dit werk vaak goed te combineren met ander werk of een goede oplossing als je rekening moet houden met schoolgaande kinderen. Info: Chantal Philipse 0113- 230976. Gepensioneerde met een overdosis energie m/v Bent u gepensioneerd en bruist u nog van de ener gie? Heeft u geen zin om thuis te gaan zitten? Dan hebben wij voor u een fulltime baan in de functie van chauffeur op een personenbus. Info: Blazien de Looff 0113-230976. Horeca-tijger m/v Zoek jij werk in de horeca als serveerster/medewer ker bediening of ben jij zelfstandig werkend kok en heb je eigen vervoer? Dan hebben wij voor jou de keuze uit een aantal leuke banen. Info: Emanuela Hermes 0113-230976. Mensen bij wie deze vacatures niet passen m/v Naast banen in de horeca, transport, schoonmaak en productie hebben wij nog een groot aantal andere leuke ba nen die wellicht wel bij jou passen! Je kunt ons actuele ba- nenaanbod op je gemak bekijken en direct reageren via on ze eigen site: www.lence.nl. www.tence.nl Goes@tence.nl Westwal 7, 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 M iddelbure tence. nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Vlissingen tence.nl Oude Markt 12, 4381 ES Vlissingen Telefoon 0118-415059 Van Hallstraat 2 4463 TZ Goes tel. (0113) 21.57.16 Wij zoeken een voor onze groepspraktijk te Goes. Ons tandheelkundig team is specifiek op zoek naar: - een gemotiveerde assistente die goed kan functioneren in teamverband - diploma is geen vereiste. Wij bieden: - een vierdaagse werkweek - salaris volgens NMT-normen - flexibele vakantiedagen - gevarieerd werk - interne opleiding Correspondentieadres: TANDZORG GOES van Hallstraat 2 4463 TZ Goes Duidelijk Skoda Volop groei bij Eurocar Goes Met een schitterende lijn nieuwe modellen behoort Skoda tot de sterkst groeiende auto merken in de markt.: Dat heeft alles te maken rnet het continu streven naar 'Value for Money'. Als succesvol Skodadealer zijn wij een snel groeiend bedrijf. Persoonlijke aandacht, naast vak kennis en enthousiasme, is de basis van ons succes. Tevreden klanten is waar wij voor gaan. Ter versterking van ons team zoeken wij: Met - ervaring in de autobranche - Initiatiefrijke en resultaatgerichte instelling - Uitstekende communicatieve vaardigheden Wat wij bieden: - Prettige werksfeer - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden V Zoek je een interessante en uitdagende baan in een hecht team, bij een zeer vooruitstre vend merk met een uitstekende toekomstvisie, reageer dan snel. Solliciteren? Schrijf een bondige brief naar onderstaande adres onder vermelding van sollicitatie" EUROCAR GOES J. Weyermanweg 9 (Ind.terr. de Poel III) 4462 GB Goes (0113) 25 19 19 De leukste Eroliekcalologus Pabo is dé trendsetter in Nederland, België, Frankrijk, Oostenrijk, Engeland en Duitsland op het gebied van erotiek per postorder. Wij zijn een uiterst profes sioneel postorderbedrijf dat een sterke groei doormaakt. We zetten per jaar enkele hoofdkatalogi en nog diverse kleinere mailings uit. Onze filosofie is gebaseerd op vrijheid en respect voor ieders erotische wensen. We bieden daartoe een breed assortiment aan voor hem en haar en hechten daarbij grote waarde aan discretie en maatschappelijke normen. Op ons hoofdkantoor in Walsoorden in Zeeland (op 30 minuten afstand van Antwerpen), werken momenteel ruim 250 enthousiaste mensen. Wegens continue groei en internationalisering van ons bedrijf zoeken we ter versterking van de afdeling Logistiek op korte termijn een fulltime De functie In deze functie ben je verantwoordelijk voor de aansturing van de Goederenstroom binnen de afdeling Logistiek. De teamleider geeft op enthousiaste en effectieve wijze leiding aan ca. 15 medewerkers. Eén van je hoofdtaken is het smeden van een effectier, betrokken en slagvaardig team dat gaat voor kwaliteit en kwantiteit. Om feeling te hebben en te houden ben je een deel van je tijd actief meewerkend op de afdelingsvloer en zie je toe op het juist uitvoeren van het afdelingsproces. Daarbij is het belangrijk dat je géén 9-tot-5 mentaliteit hebt, want men draait mee in roulerende avonddiensten met de teamleiders van andere afdelingen. Tevens vormt het nauwkeurig en inzichtelijk bijhouden van performance indicatoren een belangrijk onderdeel van je takenpakket. Daarbij bewaak je de procesvoortgang en verzorg je de werkvoorbereiding, waarbij je ae kostendoelstelling nauwlettend in het oog houdt. De afdeling Op de afd. goederenstroom vindt de volledige afwikkeling plaats van alle binnenkomende goederen. Voor 2002 staan ruim 1 0 miljoen te ontvangen stuks artikelen gepland, verdeeld over ca. 20.000 artikelnummers van ca. 100 leveranciers. Dit veelomvattende onderdeel van het totale bedrijfsproces betreft in grove lijnen: in ontvangst nemen, kwaliteits- en kwantiteitscontrole, inboeken en hef op lokatie zetten van de artikelen in één van onze magazijnen. Pabo zoekt Gemotiveerde kandidaten met enkele jaren relevante werkervaring, een afgeronde MBO-opleiding én leidinggevende capaciteiten. De kandidaten zijn echte team- players en moeten beschikken over goede sociale vaardigheden en een sterk organisatievermogen. Uiteraard is het kunnen werken met computerprogramma's als Word en Excel noodzakelijk. Pabo biedt Wij bieden een interessante functie voor een enthousiaste persoonlijkheid in een modern en sterk groeiend bedrijf. Deze functionaris rapporteert aan de manager Logistiek. Je werkt samen met een jong team in een sfeer waar samenwerking en collegialiteit belangrijk zijn. Uiteraard bieden wij voor deze functie een passend salaris en goede secundaire voorwaarden. Kortom: Kun je jezelf vinden in het bovenstaande? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV (binnen 14 dagen) naar Monique Hol, afd. Personeelszaken, Postbus 274, 4560 AG te Hulst of via email naar: moniquehol@pabo.nl Meer gedetailleerde informatie over deze functie is verkrijgbaar bij Manuel van Goethem, tel. 01 14 - 687 700 of via email: manuelvangoethem@pabo.nl Timpa Foundations B.V. is een producent van lingerie in het luxere genre met als afnemers detaillisten, grootwinkelbedrijven, inkoopcombinaties en postorderbedrijven in binnen- en buitenland. Timpa is een zelfstandige onderneming met ca. 320 medewerkers in binnen- en buitenland. In Tholen zijn wij met zo'n 50 mensen actief. Onze werkwijze kenmerkt zich door professionaliteit, collegialiteit en resultaatgerichtheid. Ter completering van hel jonge en enthousiaste team van de Afdeling Administratie zijn wij op korte termijn op zoek naar een Functie-inhoud: - assisteren van het hoofd van de afdeling - voeren van personeels- en salarisadministratie - assisteren bij maand- en jaarrapportages - financiële controles en aansluitingen - overige voorkomende administratieve verwerkingen - enige jaren relevante werkervaring, bijvoorbeeld opgedaan bij een accountantskantoor - opleiding MEAO, MBA of gelijkwaardig - ervaring in het voeren van salarisadministraties - kennis van moderne automatiseringssystemen - accuratesse en nauwkeurigheid - vast fulltime (37 uur) dienstverband - uitstekende moderne primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - doorgroeimogelijkheden bij gebleken geschiktheid Voor de juiste kandidaat ligt een uitdagende functie te wachten, welke door u-zelf mede vorm kan worden ge geven. Belangstelling: Bij belangstelling verzoeken wij u. uw reactie voorzien van een C.V. binnen 14 dagen te sturen aan Timpa Foundations B.V. -t.a.v. de heer Ad van Poppel- Postbus 12- 4690 AA Tholen (e-mail: ad.vanpoppel@timpa.nl). Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u hem tijdens kantooruren bereiken op telefoonnummer 0166-602657. Functie-voorwaarden: Arbeidsvoorwaarden:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 26