PERSONEEL oo WOITTIEZ Productiechef fulltime Onderhoudsmonteur fulltime O PZC Verpleegkundige COMEX Chef Kok M/V Creatieve verkoopadviseur BouwCenter Accountmanager (nvvj asfaltuitvoerder bouwmaterialen FILIAALLEIDER (m/v) HILLEBRAND B. vj CONSTRUCTIEBANKWERKER(S) AUTOCADTEKENAAR zaterdag 26 januari 2002 voor een fulltime contract van 36 uur per week voor onbepaalde tijd. Vacaturenummer: 02.18. Functie-informatie: het accent van de functie ligt op het verzorgen van de eerste opvang van patiënten op de spoedeisende hulp; - assisteren bij behandeling en onderzoek van patiënten; het voorbereiden, begeleiden ert verlenen van nazorg: vao patiënten bij onderzoek en behandeling; werktijden volgens tooster, waar onder avond- en weekenddiensten; voor de nachten geldt een bereikbaarheidsdienst (na de inwerkperiöde). Wij zoeken een kandidaat die: een enthousiaste coiiega wil zijn; beschikt over een diploma A-verpleegkundige of Hbo-V; in het bezit is van:'net diploma SEH; enige jaren werkervaring op een Spoedeisende Hulp: heeft, bij voorkeur in het-bezit is van het certificaat TNCC; geregistreerd is in het kader van de BIG-wet; in staat is om zelfstandig te functioneren en beschikt over voldoende flexibiliteit om afwisselende werkzaamheden te verrichten. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de GAO Ziekenhuizen. Salariëring gediplomeerd Verpleegkundige SEH volgens FWG schaal 50 (minimaal 2039,- en maximaal 2738,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer M. Eland, werkpiekmanager Diversen, telefoonnummer: 0113 - 23 43 35. Sollicitaties kunt u richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel Managementondersteuning, bestemmihgsnummer 90, Postbus 106,4460 BB Goes onder vermelding van het vacaturenummer. Sluitingsdatum: 8 februari 2002 De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 8. mensen aan het werk voor mensen F.V. de GROOF's In- en Uitklaringsbedrijf BV hodn Comex is een dienstverlenend bedrijf als scheepsagent in de zeevaart. Tevens als douaneagent is Comex nauw betrokken bij de in- en uitvoer van goederen en lading. De hoofdvestiging is in Hansweert gevestigd, met als ne venvestiging een kantoor in Vlissingen-Oost. Binnen haar vakgebied verwerkt Comex allerlei benodig de documenten. Als scheepsagent ontstaat er een nauw contact tussen alle partijen aangaande de verscheping van goederen. Binnen ons bedrijf is op ons kantoor te Vlissingen-Oost een vacature ontstaan voor een: administratief medewerk(st)er Wij verwachten van een goede kandidaat: - Een opleiding op HAVO/MEAO niveau Kennis van Word en Excel - Goede beheersing van de Engelse taal - Flexibele werkinstelling is een vereiste - Leeftijd tot 25 jaar - Bereid zijn om onregelmatig te werken - In bezit van rijbewijs Interesse? Stuur dan binnen 14 dagen uw sollicitatie aan; F.V. de Groof's In- en Uitklaringsbedrijf BV Postbus 6 4417 ZG Hansweert t.a.v. dhr. J. J. Theenaart Voor informatie: Tel. 0113-381351 Email: comex@wxs.nl Op de boulevard van Vlissingen, bevindt zich Café-Restaurant de Bourgondiër. Met 55 stoelen in het restaurant en 90 stoelen op het terras. Het restaurant en keuken zijn volledig vernieuwd. Bij de Bourgondiër wordt op niveau gekookt, natuurlijk worden daarbij dagverse produkten gebruikt. Wij ontvangen zowel zakelijke als toeristische gasten. Wij hebben de volgende vacature: Uiteraard in het bezit van alle benodigde papieren, en moet verder beschikken over de volgende eigenschappen: Ervaring in het koken op niveau Motivatie Creativiteit Prijs en kwaliteitsbewaking Leidinggevende capaciteiten Sociale en communicatieve vaardigheden Salaris is op vaste basis met een bonusregeling. Voor informatie: 0118-629908 of www.de-bourgondier.nl Handgeschreven brieven met referenties sturen naar: J. Poppe Noordweg 501 4333 KG Middelburg BouwCeiitei is een van professionele bouwmaterialen, keukens, tegels, Met in totaal 78 vestigingen is zq ie grootste leverander van bouwend BouwCenter De Joger-Tolhoek is een zelfstandige regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en albouwmaterialen, keukens, tegels en sanitair en is lid van de landelijke BouwCenter Organisatie. Begin 2002 starten wij met een totaal vernieuwd concept van presenta tie, aanbod en realisatie van complete keuken- en badkamerinterieurs. Om deze belangrijke nieuwe ontwikkeling inhoud te geven wordt een nieuw team geformeerd. Hiervoor zijn wij nog op zoek naar een die de uitdaging willen aangaan om nieuwe ideeën en concepten van keuken-, badkamer en interieurbouw te realiseren Belangrijk in deze functie: In deze veelzijdige en creatieve functie levert u een actieve bijdrage om onze keuken en bodkomer ontwerp- en verkoop in de praktijk Ie realiseren en zelfstandig af Ie werken. Wij hechten veel waarde aan een uitstekende collegiale samenwerking omdat we beseffen dal de kwalitatieve standaard die wij banieren pas ophoudt bij hel daadwerkelijk plaatsen van een keuken of badkamer bij onze klanten. Goede contactuele eigenschappen en commerciële vaardigheden zijn belangrijk om onze bedrijfsnormen bij de klanten uil Ie kunnen dragen. Gevraagd wordt: een afgeronde commerciële administratieve opleiding, op MBO niveau; een aantal jaren relevante werkervaring (bij voorkeur in de branche); perfectionisme, zelfstandigheid, klantgerichtheid en overtuigingskracht; een uitstekend gevoel voor vormgeving en architectuur; 8 een positieve en flexibele instelling; 8 rijbewijs BE; Geboden wordt: 8 een zelfstandige en verantwoordelijke functie; 8 een sociaal en prettig werkklimaat waarin persoonlijke inbreng en initiatief worden gewaardeerd; 8 professionele ondersleuning; 8 een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Heb jij goede ideeën en wil jij meebouwen aan ons nieuwe concept, neem dan contact j op mei Co Herrebout. Voor meer informatie kun je hem bereiken op telefoonnummer i 06-24910051/0113-246600. Je brief en c.v. kun je binnen 8 dagen sturen naar BouwCenter De Jager-Tolhoek, t.a.v. personeelszaken, Postbus 2,4460 AA Goes. Stanleyweg 2, 4462 Gl_ (bij de Zeelandhallen), tel. 01 is een snelgroeiende dynamische organisatie met levensmiddelengroothandels over heel Nederland verspreid. Voor ons horeeaconeept Vries&Vers is onze locatie in Goes op zoek naar een Je onderhoudt de contacten met bestaande klanten binnen een eigen gebied. Belangrijke onderdelen binnen je takenpakket zijn acquisitie en relatiebeheer. Je wordt intern opgeleid. Je bent enthousiast en servicegericht. Je bent representatief en communicatief. Je bent uiteraard in het bezit van een geldig rijbewijs (B). Wij zorgen voor prima arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer. Je stuurt je schriftelijke sollicitatie met C.V. naar: Kruidenier Foodservices t.a.v. Afdeling Verkoop Relatiebeheer Postbus 59229 3008 PE Rotterdam Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Worldwide Hospitality Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen, een eerste klas vergader-, zaken- en congreshotel op 50 me ter van zee en strand met 90 kamers, 8 vergaderzalen, restaurant, coffeeshop, terras en hotelbar renoveerde re centelijk alle kamers en is hiermee in feite, hoewel 17 jaar "oud", hel nieuwste hotel van Zeeland. Bovendien loopt de procedure voor een uitbreiding met 23 kamers en suites, alsmede 700 m- zaalruimte voorspoedig. Wij hebben in ons RECEPTIETEAM dan ook een vacature voor 4 a 5 dagen per week. Als jij: houdt van een nieuwe uitdaging waarbij al je capaciteiten uit de verf kunnen komen; een toegesneden opleiding hebt; een flexibele en op de praktijk gerichte M/V bent; een leeftijd hebt tot ca. 25 jaar; ervaring in hotelrecepties hebt; bovendien de voordelen inziet van hel werken in een "ketenhotel", dan zou je eraan kunnen denken als een speer bij ons te solliciteren naar deze functie. Doe dat dan nu per uitgebreide brief, gericht aan de directie van; Golden Tülip Westduin Koudekerke/Vlissingen. Westduin 1, 4371 PE Koudekerke. Tel. 0118-552510, E-mail: westduin@zeelandnet.nl Internet: www.westduin.nl KEN B.V. FRUIT- EN GROENTECONSERVEN/ CANNED FRUITS AND VEGETABLES C. Oostrom's ConservenfabriëÏÏën B.V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwikkelen van groente- en fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coroos of als private label leveren wij onze producten aan een groot aantal Europese grootwinkelbedrijven. De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde HACCP- en BRC-systemen. Het bedrijf behoort tot één van de belangrijkste producenten van Europa. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voornamelijk geïnvesteerd in hoogwaardige moderne bedrijfsapparatuur. De structuur van het bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en openheid. Momenteel zijn circa 160 mensen bij de onderneming in dienst. Tijdens een gedeelte van het jaar wordt er gewerkt in ploegendienst. In deze periode wordt het personeelsbestand uitgebreid met meer dan 200 medewerkers. Wij zijn op zoek naar een: De functie: Op de afdeling productie staan diverse productielijnen geïnstalleerd waarmee een breed assortiment groente- en fruitproducten kan worden geconserveerd. Als productiechef geeft u leiding aan 10-25 medewerkers en rapporteert u aan de bedrijfsleider. U bent verantwoordelijk voor kwaliteit en efficiency van één of meerdere productielijnen. Hierbij hebt u de controle over het gehele productieproces van grondstofvoorbewerking tot aan conservering. Als chef bent u een teamcoach, u begeleidt en motiveert uw medewerkers om gezamenlijk tot optimale prestaties te komen. De voorwaarden: U bent iemand voor een industriële omgeving, in het bezit van een MBO-plusniveau met affiniteit voor techniek en levensmiddelentechnologie. U hebt bewezen leidinggevende capaciteiten. Doelgerichtheid, initiatief en stressbestendigheid zijn vanzelfsprekend. Tevens zijn wij op zoek naar een: De functie: Op de afdeling technische dienst zorgt u samen met collega's, in een hecht teamverband, voor een vlot en storingsvrij verloop van alle productieactiviteiten. U neemt de reparatie, revisie en het periodiek onderhoud van alle machines en installaties voor uw rekening. Bij de constructie of installatie van nieuwe machines verleent u technische assistentie. De voorwaarden: U beschikt over een MBO-niveau door opleiding of relevante werkervaring, stressbestendigheid en accuratesse. Probleemoplossend werken en denken is voor u vanzelfsprekend. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer K.J. Wieringa, personeelsfunctionaris, telefoonnummer 0113-333000. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 10 dagen zenden aan C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer K.J. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Kapel- le Postbus 8003 4330 EA Middelburg e-mail: info@zaoasfalt.com BV ZEEUWSE ASFALT ONDERNEMING Wij zijn gespecialiseerd in het verwerken van asfalt in zuidwest Nederland voor overheden, bedrijven en particulieren. Wij zoeken een Onze functie-eisen: - MBO-opleiding weghouw en/of aantoonbare ervaring - Vakkennis met name op asfaltgebied. - Verantwoordelijkheidsgevoel - Woonachtig in de regio Heb je interesse in deze functie, stuur dan je schriftelijke solli citatie en CV voor 1 februari a.s. naar bovenstaand adres. Postbus 24, 4510 AA Breskens, Telefoon: 0117-381753 Fax 0117-381802 W. Woittiez en Zonen B.V. te Breskens richt zich al meer dan 100 jaar met zijn bouwmaterialen op de professionele- en particuliere markt in West-Zeeuwsch-Vlaanderen, waarbij kwaliteit en service voorop staan. Op ons kantoor ontstaat op korte termijn een vacature en wij willen graag in contact komen met kandidaten voor de functie van Fiinp-tie-mhoud: in- en verkoop bouwmaterialen, sierbestrating, wand- en vloertegels verkoop betonmortel onderhouden van contacten met klanten en leveranciers dagelijks leiding geven aan een team van medewerkers 'Fhinr.t.ie-eisen: leeftijd 30-40 jaar woonachtig in de omgeving Breskens, of bereid zijn om daar te gaan wonen kennis van ruwe bouwmaterialen en bij voorkeur affiniteit met wand- en vloertegels opleiding HAVO/MTS/MEAO eventueel aangevuld met een FTTRTTJ- CTB-opleiding ervaring met leidinggeven in een klein team flexibele en commerciële instelling vereist geen 8 tot 5 job Belangstellenden dienen hun sollicitatie gaarne binnen 10 dagen te richten aan: W. Woittiez en Zonen B.V., Postbus 24, 4510 AA Breskens, t.a.v.: Dhr. L. van de Voorde. MIDDELBURG STOMERIJ MEDEWERKER Je bent werkzaam in een stomerij. Tot je werkzaamheden behoort het helpen van klanten en het wassen, sorteren en vouwen van de was. PRODUKT1E MEDEWERKERS. Voor een groot inpakbednjf zijn wij altijd op zoek naar gemotiveerde mensen INTERNATIONAAL CHAUFFEUR. Je hebt ervaring als internationaal chauffeur en bent in het bezit van de nodige diploma's SECRETARESSE Heb jij MBO secretarieel/ administratief, kennis van Word en Excel en beschik je over goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden Dan hebben wij een uitdaging voor jou. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER. Je hebt MBO HBO denk- en werkniveau en je vindt het leuk om met cijfers aan de slag te gaan Gravenstraat 14 0118-653133 JOBSUPPORT KONS THUKTIEBEDRIJF www.hillebrand-konstruktie.nl Konstruktiebedrijf Hillebrand B. V. is een middelgrote staalbouwonderneming die met ge bruik van moderne productiemiddelen staalconstructies van de meest uiteenlopende aard ontwerpt, produceert en monteert. Ons bedrijf realiseert projecten in de wegen-, water- en betonutiliteitsbouw, petrochemische en procesindustrie. Voorbeelden hier zijn: vaste en beweegbare bruggen, steigers, remmingswerken. kadeconstructies, bordessen, fundaties, etc. Om de groeiende stroom projecten succesvol te begeleiden zijn wij op zoek naar: De functie: Werkzaamheden gericht op staalconstructiewerk, plaat en pijpwerk e.d. waarbij er sprake is van uiteenlopende aspecten en bewerkingen, waartussen tijdens het werk regelmatig omgeschakeld moet worden. Functieprofiel: U beschikt over minimaal een vbo opleiding en MIG/MAG lassen niveau 2. Enige er varing in een gelijksoortige functie en kennis en ervaring met de gebruikelijke machi nes en moderne lastechnieken is een pre. De functie: Het zelfstandig of in samenwerking met collega's maken van bestektekeningen, werkplaatstekeningen of overzichtstekeningen voor in opdracht zijnde projecten. Dit zijn met name projecten in de sector infrastructuur en waterbouw zoals bruggen, steigers, meerpalen, e.d. Functieprofiel: U beschikt over een opleidingsniveau van minimaal MTS werktuigkunde. Enige er varing in een soortgelijke functie is gewenst. Ervaring met en kennis van Autocad 14 is een vereiste. De voor een van deze bovengenoemde functies geschikte kandidaat bieden wij een prettige werkomgeving, afwisselend werk in een modern dynamisch bedrijf met een sa lariëring welke overeenkomt met de aard van de functie. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 8 dagen richten aan; Konstruktiebedrijf Hillebrand BV t.a.v. dhr. J. A. Korevaar Postbus 8035, 4330 EA Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 11