pzc V erplanke met afstand de beste Bisschop heilig in Sint Jansteen Druk programma voor Ockenburgh Badmintonners van BC Zierikzee kunnen geen vuist maken Bridgers Kapelle Zeeuws kampioen Weinig spanning in vierde zwemronde Vette langer bij Yerseke Successen voor judoka's in Berlicum Drie nationale titels Romkes Jeugdschakers pakken titel uitslagen SsteiS agenda s27 dinsdag 22 januari 2002 Ryan Verplanke was door niemand af te stoppen. foto Charles Strijd van onze sportredactie HULST - Ryan Verplanke blijft met afstand de beste zwemster van Zeeland. Ook tijdens de vierde wedstrijd van de Zeeuw se zwemcompetitie was Ver- door Koen de Vries GOES - De biljarters van Bras serie Ockenburgh/Nutswerk staan voor een drukke week. Niet alleen werkt het kwartet van de Goese eredivisieploeg driebanden komend weekeinde een dubbel programma in de competitie af, de ploeg komt deze week ook twee keer in actie in de halve finale van de beker. .Morgen treedt Brasserie Ocken- burgh voor de beker in Etten- Leur aan tegen Arpa Shipping. De return in Goes staat voor za terdag op het programma. Oc- -kenburgh en Arpa Shipping 'strijden voor een plaats in de fi nale van het bekertoernooi, waarin 50.000 euro en een auto te verdienen valt. In de eind strijd, die van 20 tot en met 23 maart in Egmoncl aan Zee ge speeld wordt, is plaats voor acht ploegen. De Brabantse ploeg, met Eddie Merckx, Jan Arnouts, .YERSEKE - Voetbalvereniging Yerseke heeft het contract met trainer John Vette verlengd met één seizoen. Vette is bezig aan zijn eerste seizoen bij de zater dag-derdeklasser. planke op de schoolslag, de vlin derslag en de vrije slag niet te kloppen. Bij de mannen was de Vlissinger Kaj Scholt goed op dreef en was Jarbas in den Bosch op de vlinderslag een klasse apart. Ook de schoolslag Arno de Kleine en Ad Broeders, gaat als favoriet van start. In de competitie is Arpa steevast goed voor een plaats bij de beste vier en ook in de beker boekt de ploeg regelmatig succes. Twee jaar geleden legde het kwartet zelfs beslag op de eindzege. ,,Arpa Shipping mag dan favo riet zijn, in het bekertoernooi zijn verrassingen altijd moge lijk", zegt teamleider Raymond Nicodem. Er wordt namelijk ge speeld in setjes tot vijftien pun ten. Je weet nooit hoe dat af loopt." De praktijk heeft dat dit jaar bewezen. Erkende top- teams als Strauss Biljarts, Melody Amber, Buffalo en Ver meulen hebben zich laten ver schalken door op papier zwak kere ploegen. Morgen bestrijdt Brasserie Oc- kenburgh de tegenstander met Roland Forthomme, John Tijs- sens, Martin Spoormans en Ron Schumann. Zaterdag wordt Schumann vervangen cloor Frank Martens. Bekerduel Kort na het tweede bekerduel, zaterdag om 19.30 uur, treedt Brasserie Ockenburgh/Nuts werk in eigen huis voor de com petitie aan tegen Havermans Groep, met onder onder andere de finalist van de laatste we reldbekerwedstrijd, de Belg Pe ter de Backer. Zondag wordt tenslotte in Rot terdam de competitiewedstrijd tegen Rovano afgewerkt. won In den Bosch verrassend. Mark Schuuring was het snelst op de 200 meter vrije slag. In zwembad Reynaertsland in Hulst werkten de zwemmers van De Schelde, Scheldestroom, Stormvogel en zwemclub Koe wacht hun vierde wedstrijd in de Zeeuwse hoofdklasse af. Zo kort na de Zeeuwse kampioen schappen en de derde ronde van de nationale zwemcompetitie vielen de tijden wat tegen. Bij de vrouwen is het nog steeds wach ten op het moment dat iemand onder de zestig-secondengrens duikt. De meeste kansen daar voor krijgt Ryan Verplanke. Maar tot op heden is dat haar nog niet gelukt. Er zijn inmid dels al heel wat meisjes in de buurt van de 1.02 gekomen, maar doorstoten naar de grens van één minuut is kennelijk nog steeds een moeilijk te nemen barrière. Secondegrens Marinka Bil van de Stormvogel bleef op de 400 meter vrije slag met haar tijd van 4.4823 nog ver verwijderd van het Zeeuwse re cord, dat met een tijd van 4.32.00 sinds 1987 op naam staat van haar clubgenote Mar leen Knoesten Voor Jarbas in den Bosch is het nemen van zes- tig-secondegrens op de vlinder slag een grote opgave. Hij zit er steeds tegenaan maar ook hij mist nog de kracht voor die ene seconde. Competitie Tamarah Loppies zwom de NK- limiet op de 400 meter vrij en Kaj Scholt behaalde het start bewijs op de 100 meter wissel voor de NK-sprint. De wedstrij den werden in een sfeer van in vitatiewedstrijden gehouden. De dwang van een harde compe titie was dus niet aanwezig. De vaststelling van de rangschik king vindt pas plaats na afloop van de Zeeuwse zomerkampi- oenschappen, die in juni zullen worden gehouden in het vijftig- meterbad van Kruiningen. KAPELLE - Het eerste team van bridgeclub Kapelle-Bieze- linge is winnaar geworden van de hoofdklasse viertallen van het District Zeeland. Hoewel de laatste wedstrijd tegen Axel met 25-5 verloren ging, kon naaste concurrent Valkenisse daar geen gebruik van maken (21-9-verlies van Lamswaarde). Door dit verlies werd het viertal van Hulst tweede in de competi tie. Kapelle is door de winst ge promoveerd naar de landelijke tweede divisie groep 7De eerste klasse Midden-Noord werd ge wonnen door Papyrus uit Mid delburg, dat daardoor naar de hoofdklasse promoveert. In de laatste zitting bleef Papyrus de viertallen van Zuid-Beveland en ABC Middelburg voor. In de tweede klasse Midden-Noord ging het kampioenschap naar Zuid-Beveland 2. Met dat team zijn ook de nummers twee en drie van de competitie, respec tievelijk MBC en Reimerswaal 2, gepromoveerd naar de eerste klasse Midden-Noord. van onze sportredactie TERNEUZEN - De badminton ners van Zierikzee konden te gen Terneuzen geen vuist ma ken. In de tweede klasse kon het Schouwse kwartet het kunst stukje uit de thuiswedstrijd (4-4) niet herhalen. De Zeeuws- Vlaamse tegenstander was in ei gen hal met 6-2 te sterk. Doordat de eerste speler van Zierikzee, André Verloo, last had van een ooginfectie en zich niet topf it voelde, werd besloten om de enkelspelen bij de man nen om te draaien in de hoop in elk geval één punt zeker te stel len. Frans Koopman trof de sterke Patrick van Straten en Verloo moest het opnemen tegen Niek Marse. De gok pakte echter ver keerd uit. Zowel Koopman als Verloo werd in twee sets versla gen. Koopman kon het zijn tegen stander in de eerste set nog moeilijk maken, maar kwam er in de tweede set wegens condi tiegebrek niet meer aan te pas. Verloo had in beide sets veel last van zijn ooginfectie en zag veel shuttles niet scherp of in het ge heel niet op zich afkomen. Beide sets werden hierdoor eenvoudig prijsgegeven. Doordacht spel Amanda van der Maas had in haar wedstrijd in beide sets wei nig in te brengen tegen de sterke Brigitte Maas. In de heenwed strijd in sporthal Onderdak hield Amanda van der Maas te genstandster Maas drie sets be zig. Op vreemde bodem was ze niet opgewassen tegen het goe de en doordachte spel van Maas. Zus Patricia van der Maas speelde tegen Van Es een goede eerste set, die tot 9-9 gelijk op ging, maar ze kon in het slot van de set het laatste, winnende zet je niet geven. In de tweede set ging ze nog be ter spelen en won met 11-7. Ech ter in de derde set misten de ge plaatste drop shots hun effect en met 11-5 zette Van Es haar ploeg Terneuzen op een 4-0-voor- sprong. Het eerste gemengd-dubbel le verde direct de nekslag op. Amanda van der Maas en André Verloo liepen in beide sets steeds achter hun tegenstanders aan en kwamen er geen moment aan te pas. Het tweede gemengd-dubbel (Patricia van der Maas en Frans Koopman) had een minder ster ke tegenstander en won de eer ste set vrij eenvoudig. De twee de set werd te makkelijk begon nen, waardoor het Zierikzee- duo er nog flink aan moest trek ken om het eerste punt binnen te slepen. Het lukte echter met 15- 7. Moeite De mannendubbels die Vexioo en Koopman in de tweede helft van de competitie laten zien, zijn niet van het niveau van het eerste deel. Ook in Terneuzen hadden ze grote moeite om goed spel af te leveren. ,,De tegenstander was op zich niet goed, maar wij kon den te weinig druk uitoefenen", vond het Schouwse duo, dat uit eindelijk toch in twee sets won. Achterstand Het derde Zierikzee-punt leek in het vrouwen-dubbelman de zussen Van der Maas in de maak. Patricia en Amanda kwamen in de eerste set snel op achter stand, maar knokten zich aan het einde van de eerste set toch nog dicht bij hun tegenstand sters. De eindsprint kwam iets te laat (15-10), maar in de twee de set trokken ze de sterke lijn door en wormen met 15-8. Ook in de derde set hielden ze hun opponenten knap onder druk. Tot 12-4. Vanaf dat mo ment trok het Terneuzen-twee- tal Van Es/Van Straten stevig van leer en won toch nog met 15- 12. BC Terneuzen - BC Zierikzee 6-2. HE: Patrick van Straten - Frans Koopman 17-15 15-3, Niek Marse - André Verloo 15-10 15-8. DE: Bri gitte Maas - Amanda van der Maas 11-2 11-0, M. van Es - Patricia van der Maas 11-9 7-11 11-5. GD: Pa trick van Straten/Brigitte Maas - André Verloo/Amanda van der Maas 15-6 15-10, M. Barnes/Sylvia van Straten - Frans Koop man/Patricia vaJi der Maas 1-15 7- 15. HD: Niek Marse/M. Barnes - An dré Verloo/Frans Koopman 9-1513- 15. DD: M. van Es/Sylvia van Stra ten - Amanda van der Maas/Patricia van der Maas 15-10 8-15 15-12. BERLICUM - Drie judoka's van Sportschool Geelhoed zijn kampioen geworden in hun ge wichtsklasse op het eerste na tionale midwinter-judotoer nooi. Joel Cordes (24 kilogram) werd kampioen door al zijn par tijen met ippon te winnen. Tess van 't Westende, uitko mend in de klasse tot 31 kilo- gram, won in de voorrondes met overmacht. De finale was span nender. Eerst scoorde van 't Westende met een heupworp een wazari, om vervolgens nog een keer een wazari te scoren met een voetveeg. Amy Hoor- nick won de partijen in de voor rondes met klein verschil. Haar finale was overtuigender en scoorde ze een ippon. Daarmee sleepte ze het kampioenschap binnen in de klasse tot 37 kilo gram. VLISSINGEN - Peter Romkes heeft op de nationale kampi oenschappen masterzwemmen in Dordrecht drie Nederlandse titels behaald. De Vlissinger, die lid is van Luctor, kwam uit bij de veteranen in de categorie 40- .44 jaar. Romkes (42) was de sterkste op de 50 meter schoolslag (34.97 seconden), 100 meter schoolslag (1.18.99 minuten) en 200 meter schoolslag (3.00.87 minuten). Zowel op de 100 als 200 meter vestigde de Middelburger een persoonlijk record. Hij vei'be- terde zijn records met ruim drie seconden. MIDDELBURG - De jeugdspe lers van schaakvereniging Mid delburg hebben in een beslis singswedstrijd tegen De Pion uit Roosendaal het kampioen schap in de interregionale klasse zuid behaald en daarmee promotie naar de Meesterklasse afgedwongen. Hiermee is het viextal, bestaan de uit Sven Stange, Willem-Jan Pannekoek en de bi'oertjes Hen- rik en Rinze Porte na twee jaar terug op het hoogste niveau. Al leen Rinze Porte slaagde er niet •in een winstpunt binnen te ha len. Hendrik Porte en Willem- Jan Pannekoek slaagde hier wel in, waardoor de Middelburgers uiteindelijk met 2-1 wonnen. Topscorer van vierdeklasser treedt in voetsporen Ruud van Nistelrooy door Koen de Vries IJZENDIJKE - Ruud van Ni stelrooy is een held in Enge land. De spits van Manchester United vestigde zaterdag een record door in acht opeenvol gende competitiewedstrijden te scoren. In Zeeland is een spe ler die, op zijn eigen niveau, bezig is aan een soortgelijke reeks. Werner Bisschop van Steen vond in de laatste zes duels in de vierde klasse B steeds het doel. Gaat ook hij de acht halen? „Voor mij staat vast dat hij ook de komende wedstrijden gaat scoren", zegt zijn trainer Ardian Lekaj. Lekaj is lyrisch over de presta ties van zijn diepste spits, die inmiddels 35 is. „Werner Bis schop is zonder meer de beste spits van de vierde klasse", vindt hij. „Bovendien is hij een geweldige teamspeler Ik zou hem niet graag willen missen. Hij is fysiek stabiel en kan wat mij betreft nog wel een paar jaar mee." De trainer van Steen wil dit jaar maar één ding: promove ren naar de dex'de klasse van het zondagvoetbal. Hij heeft ex- zelfs zijn sportieve toekomst bij de vierdeklasser voor in de waagschaal gesteld. „Als we geen kampioen worden, ben ik volgend jaar geen trainer meer Dan ben ik niet capabel om een team als Steen te trainen." Niemand hoeft zich op dit mo ment echter zorgen te maken dat de Temeuzenaar zal op stappen. Steen staat na derr- tien wedstrijden fier bovenaan met acht punten voorsprong op de nummer twee. Na een vijf de, een vierde, een derde en een tweede plaats de afgelopen ja ren in de viei'de klasse lonkt de titel nu nadrukkelijk. Temeer omdat nummer twee BSC al twee keer bestreden is en de nummers drie, vier en vijf alle maal nog in Sint Jansteen op bezoek moeten. „De ploeg" is rijper dan vorig jaar", vindt Lekaj. „Iedereen gelooft in de titel. Bovendien is de selectie breder geworden. Er is meer concurrentie voor een basis plaats." Eén speler hoeft volgens de trainer niet te vrezen voor zijn stekkie: Werner Bisschop. Hij is onmisbaar voor de ploeg. Maar waarom is hij nu eigen lijk zo goed? „Op die vraag geef ik geen antwoord", zegt Lekaj resoluut. „We hebben nog ne Werner Bisschop (rechts) heeft tot dusver al 24 keer gescoord. gen wedstrijden te gaan en misschien lezen de tegenstan- ders wel mee. Laat ik maar zeggen dat Bisschop zijn kwa liteiten geweldig uitbuit. Het is echt niet zo dat het hele elftal in zijn dienst speelt." Bescheiden Werner Bisschop zelf blijft be scheiden onder de loftuitin gen. De in IJzendijke woon achtige Steen-spits had zelf niet eens bedacht dat hij aan mooie reeks bezig is. „Bij mij is het anders dan bij Van Nistel rooy. Hij was er echt op gespitst om dat recoi-d te halen. Nor maal neemt hij de strafschop pen niet, maar nu hij het record kon pakken ging hij zelf achter de bal staan. Toen hij gescoord had, zag je een geweldige ont lading bij hem." De mening van de trainer dat Bisschop zonder twijfel de reeks van Van Nistelrooy zal evenaren, kan de man in kwes tie niet zelf onderschrijven. „Je weet nooit hoe een wedstrijd loopt. Afgelopen zondag ging het aanvankelijk niet geweldig met de ploeg en met mij liep het ook niet zo soepeitjes. Eerder dit seizoen viel de bal vaak px-e- cies goed maar zondag was dat niet zo. Ik kreeg een paar wa terkansjes, maar dat liep alle maal net verkeerd af. Pas kort voor tijd kon ik scoren. Als dat de komende wedstrijden weer zo gaat, blijf ik gewoon een keer op nul staan." Bisschop is toeschietelijker wanneer hem naar zijn kwali teiten gevraagd wordt. Hij is kopsterk, vindt hij en heeft een neusje in de kleine ruimte. „Vaak lukt het me met veel mensen om me heen blinde lings het doel te vinden. Ik zie het doel niet, maar schiet wel. Daar heb ik vaak succes mee." Vorig jaar scoorde Werner Bis schop 26 keer. Nu staat hij met nog negen wedstrijden te gaan al op 24 treffers. .Niemand hoeft hem de vraag te stellen hoeveel hij er uiteindelijk wil maken. Daar gaat het Werner Bisschop helemaal niet om. Hij wil kampioen worden en vol gend seizoen met Steen lekker in de derde klasse voetballen. „In ben begonnen bij SDO in Lamswaarde en heb drie jaar bij AZVW en één jaar in Bel gië bij Nieuwkerken gespeeld. Maar de meeste tijd heb ik toch bij Steen gevoetbald. Dat is mijn club. We hebben een echt vriendenteam. En hoe ouder je wordt, hoe belangrijker je dat vindt." De topscorerslijst ziet er als volgt uit: 1. Werner Bisschop (Steen) 24, 2. Patrick Ketting (WHS) 16,3. Er ik de Groene (Kloetinge) en Chris- tiaan Boon (Apollo'69) beiden 14, 5. Edwin Arens Kruiningenen Bart van Steveninck (Yerseke) bei den 13, 7. Rieno van Oost (Hoek), Antoine Thoen (HVV'24), Edwin Leonhart DauwendaelePatrick I i - foto Charles Strijd. Koppejan (Meeuwen), Corné de Frel (Noad'67) en Winand van Haelst (Hulsterloo) allen 12, 13. Jan Leendertse (Bevelanders) 10, 14. Jacco den Hamer Zaamslag Adriaan van de Plasse (Yerseke), Johnny Lensen (HW'24), Ko Brand (Domburg) en Vincent de Rijke (Walcheren) allen 9.19. Jaap den Doelder (AZVV), Frank Goe- degebure ('s-Heer Arendskerke), Eddy van den Bosch (HVV'24), Alex Meijer (Axel) en Wilco van Eijzeren (Domburg) allen 8, 24. Ronald Zuijdwegt (Kloetinge), Ferry Alfons (Oostkapelle), Paul Bom (SSV'65), Marco Goedegebu- re ('s-Heer Arendskerke), Peter Hamelink (Terneuzense Boys), Robbie Jonkman (Terneuzense Boys), Danny van de Velde (Ter neuzense Boys), Rian Peene (GPC Arnold Krijger (Meeuwen), Ste fan Wielemaker (VCK), Arjen Oostdijk (Zaamslag), Martin Kie- senberg (ZSC'62), Brian Verhuist (Breskens), Michel de Ruijsscher (IJzendijke) en lemke Kuiper (Wal cheren) allen 7. Bridge Open viertallen Hoofdklasse: Ronde 8: Valkenisse-Axel 21-9, Hulst-Reimers- waal 25-5, Kapelle -'t Wolhaakje 25-5, Valkenisse 2-Axel 2 7-23, Lamswaarde- Bridgekring 16-14. Ronde 9: Axel-Kapel- le 5 -25, Reimerswaal-Axel 2 23- 7, Lams- waarde-Valkenisse 21-9, Hulst-Bridge kring 22-8, Valkenisse 2 - 't Wolhaakje 5- 25. Eindstand: 1. Kapelle P 159 WP, (me vrouw Vd Vinne en de heren ten Hengel, Hoogeboom, van Oeveren, Trampe en Ruedisueli), 2. Hulst 153 WP, 3. Valkenis se 150 WP, 4 Axel 146 WP, 5. Lamswaar de 135 WP, 6. Reimerswaal 130 WP, 7. Axel 2 ED 129 WP, 8. 't Wolhaakje ED 123 WP, 9. Bridgekring '68 D 113 WP, 10. Val kenisse 2 D 106 WP Open viertallen eer ste klasse Midden-Noord: Ronde 8: Ka pelle 2 -Walcheren 14-16, Bridgekring '68 2-Scaldis 13-17 ABC 3- Valkenisse 3 20- 10, Papyrus - Walcheren 2 24-6, Zuid-Be veland - Bye 18-0. Ronde 9: Walcheren - ABC 3 18-12, Scaldis-Walcheren 2 16-14, Zuid-Beveland - Kapelle215-15, Papyrus -Valkenisse 3 25 -2, Bridgekring '68 2 - Bye 18-0. Stand: 1. Papyrus P 167 WP (echtpaar Labrujère en echtpaar Mabe- lus), 2. Zuid-Beveland 151 WP, 3. ABC 3 149 WP, 4. Walcheren 1 147 WP, 5. Bridgekring '68 2 130 WP, 6. Walcheren 2 ED 129 WP, 7. Scaldis ED 127 WP, 8. Ka pelle 2 D 121 WP, 9. Valkenisse 3 D 118 WP. Open viertallen tweede klasse Midden- Noord: Ronde 8: MBC-Walcheren 4 8-22, MBC 2-Walcheren 5 15-15, Walcheren 6- Bridgekring '68 3 1-25, Zuid-Beveland 2- Kapelle318-12, Reimerswaal 2-Walche ren 3 16-14. Ronde 9: Kapelle 3-Walche- ren 3 1-25, Walcheren 4-MBC 2 15-15 Walcheren 5- Reimerswaal 2 9-21, Zuid- Beveland 2- Walcheren 6 25-2, Bridge kring '68 3 -MBC 9-21Eindstand: 1 Zuid- Beveland 2 P 184 WP, (dames Kips en Wisse en echtpaar Van Nieuwenhuijze), 2. MBC P 168 WP, 3. Reimerswaal 2 P161 WP. 4. MBC 2 158 WP, 5. Walcheren 3 ED 151 WP. 6 Kapelle 3 ED 135 WP, 7. Bridgekring '683 D120 WP, 8. Walcheren 4 D 113 WP, 9. Walcheren 5 D 86 WP, 10. Walcheren 6 D 32 WP Schaken Moskou. WK mannen. Finale, vijfde par tij: Ponomariov (Oek) - Ivantsjoek (Oek) 1-0. Stand: 3,5-1,5 voor Ponomariov. Tweekamp gaat over acht partijen. Wijk aan Zee. Corus-toernooi. Groot- meestergroep A, achtste ronde: Piket (Ned) - Kasimdzhanov (Oez) 1/2-1/2, Gu- revich (Bel) - Khalifman (Rus) 1/2-1/2, Van Wely (Ned) - Lautier (Fra) 1/2-1/2, Leko (Hon) - Drejev (Rus) 1/2-1/2, Barejev (Rus) - Grisjoek (Rus) 1/2-1/2, Timman (Ned) - Gelfand (Isr) 1-0, Morozevitsj (Rus) - Adams (Eng) 1/2-1/2. Grootmeester- groep B, zesde ronde: Jonkman (Ned) - Sokolov(Bos) 1/2-1/2 Van der Wiel (Ned) - Werle (Ned) 1/2-1/2, Tregoebov (Rus) - Skriptsjenko (Mol) 1/2-1/2, Nijboer (Ned) - Yu (Chi) 1-0, Cuijpers (Ned) - Peng (Ned) 1/2-1/2, Krasenkow (Pol) - Stefanova (Bui 1-0. Sportprijsvragen Lucky Day van maandag 21 januari. 4-7- 10-14-15-16-24-27-30-34-37-46-47-53- 57-58-61 -64-66-71(onder voorbehoud). Voetbal kerke 5-15, Meeuwen 5^13, Nieuwdorp 5- 13, Zaamslag 5-12. Bevelanders winnaar eerste periode. Derde klasse B (7 wedstrijden): Yerseke 5-15, WHS 5-10. Noad'67 winnaar eerste periode. Vierde klasse A (7 wedstrijden): Wemel- dinge 5-12, SKNWK 5-10, DFS 5-8, Cad- zand 5-8, Spui 5-7, Hoedekenskerke 5-7. MZVC winnaar eerste periode. Vierde klasse B (7 wedstrijden): Smer- diek 5-11, WIK 5-10, Halsteren 5-10, Chrislandia 5-9, Vrederust 5-7, Dosko 5- 7, Duiveland 5-7. Zondagvoetbal Hoofdklasse B: JVC 5-13, Gemert 5-11, FC Vinkenslag 5-11. UDI'18/Beter Bed winnaar eerste periode. Derde klasse A: Breskens 5-11, Patrijzen 5-10, Dosko 5-8, RCS 5-8. HW'24 win naar eerste periode. Vierde klasse A: Domburg 5-13, Hulster loo 5-11, IJzendijke 5-8, Walcheren 5-8. Hontenisse winnaar eerste periode. Vierde klasse B: Steen 5-15, Divo 5-9, Di- oz 5-9. BSC winnaar eerste periode. Vijfde klasse A: Vogelwaarde 5-15, Schoondijke 5-10, Sluis 5-10, Koewacht 5-10. Oostburg winnaar eerste periode. Vijfde klasse B: Luctor'88 5-13. Renesse 4-10, Vosmeer 4-9. De Noormannen win naar eerste periode. Schouwen-Duiveland. Senioren: Wïs- senkerke 2 - Brouwershaven 2 3-2, Bruse Boys 4 - SKNWK 4 3-0. Jeugd. A-junio- ren: Oostburg A1 - DFS A1 3-0. B-junio- ren: Noordhoek B1 - Bruse Boys BI 2-1. Zierikzee B1 - Terneuzense Boys B1 3-2. C-junioren: Goes Cl - Zierikzee C1 2-6, Bruse Boys C1 - VVR C1 0-1RCS C2 - DFS C1 4-4. D-pupillen: Bruse Boys D1 - Ka pelle D1 2-0. Zwemmen Hulst. Zeeuwse hoofdklasse. Vrouwen. 200m schoolslag: 1. R. Verplanke (ZVS) 2.47.92.2. S. van Hoek(STV) 2/54.96,3. C. van Tiggelen (ZVS) 2.56,98. 50m vrije slag: 1. E. van de Velde (ZVS) 28,96,2. S. Rombout (ZCK) 29,47, 3. M. Asselman (ZCK) 29,96.1 OOrn vlinderslag: 1. R. Ver planke 1.08,82,2. E. van de Velde 1.10,15, 3. M. Eggermont (ZVS) 1.13,57. 400m vrije slag: 1. M. Bil (STV) 4..48,23, 2. T. Loppies (STV) 4.53,70, 3. S. van Hoek 5.08,36. 200m rugslag: 1. L. Vink (ZCK) 2.32,04, 2. E. van de Velde 2.37,43, 3. S. Wieland (SCH) 2.42,42. 100m vrije slag: 1 R. Verplanke 1.01,70,2. M. Eggermont 1.04.93.3. M. Bil 1.06,06.4x100m wissel slag estafette: 1Scheldestroom 4.50,13, 2. Stormvogel 4.59,25, 3. Schelde 5.08,42. Mannen. 200m vrije slag 1. M. Schuuring (STV) 2.07,73, 2. K. Scholt (STV) 2.11,38, 3. K. Hondsmerk (SCH) 2.12,10. 50m schoolslag: 1. M. Soolsma (STV) 34,22, 2. J. Dellebeke (STV) 34,98, 3. S. Geensen (SCH) 35,61.100m vlinder slag: 1. J. In den Bosch (ZCK) 1.02,92,2.T. den Hamer (ZVS) 1.08,10, 3. R. Visser (STV) 1.13.15 400m vrije slag: 1. R. Pie- terse (ZCK) 4.40,60, 2. J. Dellebeke 4.46,88,3. L. Keymel (ZVS) 5.27,80.10Orn wisselslag: 1. K. Scholt 1.05,34, 2. M. Soolsma 1.06,13, 3. M Schuuring 1 07,33. 100m schoolslag: 1. J. In den Bosch 1.14,22, 2. R. Pieterse 1.15,12, 3. M Verbist (ZCK) 1.17,67. 4x100m vrije slag estafette: 1. Stormvogel 3.55,00, 2. Koewacht 4.07,17. Standen tweede periode. Zaterdagvoet bal. Hoofdklasse B 9 wedstrijden): Hui zen 6-15, Kloetinge 5-10, GVW 5-10, Bennekom 5-10, Hoek 5- 9, Zwart Wit'28 5-8. Delta Sport winnaar eerste periode. Eerste klasse C 7 wedstrijden): Wilhel- mina'26 5-11, Heerjansdam 4-10, LRC 5- 10, Rijsoord 5-10, Ach. Veen 5-9, Schel- luinen 5-7, SSV'65 5-6. Oostkapelle win naar Ie periode. Tweede klasse E 7 wedstrijden): Oranje Wit 4-10, Seolto 4-10, AZVV 5-9, Tern Boys 5-9, Tholense Boys 4-7, Dau wendaele 5-7, Arnemuiden 5-6, Rillandia 5-6, Veere 5-5, Arendskerke 4-4. Kogel vangers winnaar eerste periode. Derde klasse A (7 wedstrijden): Seroos- dinsdag— Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Derde divisie, poule 8.3BSD InterieurTo- taal-Oudenbosch. Locatie.' SPB centrum Yip Plaza, Goes. Aanvang: 19.30 uur. Voetbal Vriendschappelijk. Kapelle (onder 23 jaar) -Patrijzen (onder 23 jaar), Oostka- pelle-Heinkenszand (19.30 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 37