PZC HVV'24 opnieuw succesvol Zierikzee spaart Breskens Vogelwaarde zet zegereeks voort Platjouw koestert winst Grand Prix Edward Tieleman redt punt voor Hontenisse 17 Weer 3-O-zege op Alliance Hoek 2 verliest in Kloetinge Max Korting lijdt eerste nederlaag Eric-Jan Naudts scoort drie keer Terneuzen BI strandt in Breda Ruime zege voor HVV'24 BI Steen heeft vrij baan naar titel Atoom Boys komt dichter bij koploper maandag 21 januari 2002 door Peter van Kouteren HULST - Nog negen wedstrij den voor de boeg en opnieuw af stand genomen van een naaste concurrent. HVV'24 uit Hulst, rekende zelf voor de tweede op eenvolgende week met precies dezelfde cijfers af met Alliance (3-0), maar had vooral oog voor wat de achtervolgers hadden De nederlaag van Goes werd in Hulst dan ook met veel voldoe ning begroet. Die ploeg verloor thuis met 1-0 van angstgegner Patrijzen. De tweede helft van de competi tie is net begonnen, maar voor de Zeeuws-Vlaamse koploper van de derde klasse A is het af tellen begonnen. John de Frel wil in zijn tweede en laatste jaar oogsten en verkiest effectiviteit boven creativiteit. De Brabant se oefenmeester was dan ook blij met de overwinning, nam het matige niveau van de wed strijd voor lief en keek alweer uit naar de volgende ontmoe ting, waarin tegen zijn nieuwe werkgever Zierikzee wordt ge speeld. Drama John de Frel was gisteren realist en sprak ondanks de tweede 3-0-zege op rij tegen Alliance van een drama. ,,Maar ook een slechte wedstrijd moet je win nen", vertelde hij zijn opvolger Eddy van der Hooft. „Ik was er al bang voor. Het ging vorige week allemaal zo gemakkelijk. Ik was er niet gerust op. Alliance kreeg vandaag nauwelijks kan sen, maar het bleef veel te lang 1-0." Dat was niet de verdienste van deBrabanders, maar was vooral te wijten aan de gebrekkige af werking aan Zeeuwse zijde. HW'24 kwam kort voor rust op voorsprong, na een handige ac tie van routinier Angelo Ver- braeken. De spelverdeler, die te kennen heeft gegeven aan het einde van het seizoen te stop pen, behield het overzicht nadat hij door Danny Vlassenrood knap was aangespeeld. Ver- braeken dreigde zelf te schieten, maar legde af op Antoine Thoen. Die schoot beheerst bin nen: 1-0. Heer en meester Na de hervatting was HW'24 met de harde wind in de rug heer en meester. De thuisploeg cre- eerde diverse mogelijkheden, maar was voor het doel niet scherp genoeg om snel afstand te nemen. De Brabanders kwamen er soms ook snel dreigend uit, maar wis ten met de spaarzame mogelijk heden geen raad. Uiteindelijk werd het duel ruim een kwartier voor het eind in het voordeel van HW'24 beslist. Nadat Vlassenrood, Thoen, Lensen, nogmaals Thoen, inval ler Van den Bosch en Rietj ens hadden gemist, schoot Harm Riet jens de formatie van John de Frel in veilige haven. Hij schoof uit een hoekschop op aangeven van Antoin Thoen be heerst achter de doelman van Alliance 2-0 binnen. Eddy van den Bosch tekende daarna nog voor een lachwek kende treffer. Terwijl de Bra bantse muur zich in de laatste minuut opstelde, mikte de ge slepen middenvelder beheerst raak: 3-0. HVV'24: Jean-Pierre de Keijzer; Norbert Baart (81. Davy van den Berg), Harald Verschuren, Maarten Scheerders, Ha7is GoethalsDanny Vlassenrood, Kieran O'Shea (63. Eddy van den Bosch), Angelo Ver- braeken, Johnny Lensen; Harm. Rietjens en Antoine Thoen. HVV'24-aanvaller Harm Rietjens (rechts) is net iets eerder bij de bal dan de keeper van Alliance. JM"'' foto Wim Kooyman door Jan Roovers EEDE - Theo Platjouw is in het Zeeuws-Vlaamse biljartwe reldje een begrip. Maar ook landelijk is de 62-jarige Axe laar zeker geen onbekende. In zijn beste jaren was hij ere- klasser libre en ook in andere disciplines ligt er een erelijst om u tegen te zeggen. Vreemd genoeg ontbrak daar op de Grand Prix driebanden van het district Zeeuws- Vlaanderen. Tot zaterdag dan. Erop gebrand om ook die prijs binnen te halen stond er in het gemeenschapscentrum Hof van Eede geen maat op zijn eindschot. Piet Kentin, Frits Bakker en Patrick Vasseur hadden er geen antwoord op. „Ik ben er nog altijd bij", was de eerste reactie van de win naar. Het maakte duidelijk dat eerdere nederlagen in deze Grand Prix-cyclus hard waren aangekomen. Want Theo Platjouw wil zo graag laten zien dat in een vergrijzend eli te-gezelschap van Zeeuws- Vlaamse toppers nog altijd re kening met hem moet worden gehouden. Terwijl de andere mannen uit dat selecte groepje (Frits Bakker, Louis Dallinga en Johnny Rottier) eerder wel al een Grand Prix-toernooize- ge op zak hadden gestoken, pakte hij daar maar steeds naast. Daar kon Platjouw maar moeilijk mee leven. Het was zijn eer te na. De analyse leerde hem het waarom van vroegtijdige uitschakelingen. ,,Ik maakte de fout om in elke partij aan te willen vallen. Dan bleef er voor de tegenstander nog wel eens wat liggen. En vooral tegen de spelers die naar weinig punten moeten, ging ik dan de boot in. Dat moest dus anders", vond Platjouw een verklaring voor eerdere nederlagen. In Eede koos hij voor een ande re tactische aanpak. Aanval len als het kon, verdedigen als de stootbeelden daartoe dwongen. Het resulteerde in winstpartijen op Piet Kentin (50-9 in 37 beurten), FritsBak- ker (50-41 in 50 beurten) en - in de finale - Patrick Vasseur (50- 10 in 44 beurten). En daarmee kreeg de editie in Eede van het Grand Prix-seizoen 2001/ 2002 in Theo Platjouw een sterke toernooiwinnaar. Wereldpartij In de opmaat naar de finale dag zouden in deze uitgave tal van reputaties sneuvelen. Het begon al meteen in de eerste ronde waarin Etienne van Damme, Rino Pecoraro, Eddy van Goethem, Albert Lacante en Eddy Nachtegael ontluiste rende nederlagen leden tegen zogenaamd mindere goden. De toon bleek gezet. In het vervolg van het toernooi zouden Louis Dallinga (tegen latere finalist Patrick Vas seur), titelverdediger Jo d'Hooghe (tegen Frits Bak ker) Frank de Rij k (winnaar in Hulst), Meerten Dallinga en het Bierwinkeltje-trio Wissel- Wissel-Baart hun Waterloo vinden. Terwijl Piet Kentin met het behalen van de kwart finales (en Vasseur als finalist) het gelijk van Platjouw onder streepten, leek voor Frits Bak ker en Theo Platjouw de weg naar de finale open te liggen. Na de wereldpartij van Bakker tegen Mahu (45 caramboles in 25 beurten, met een moyenne van 1.800, dat nog nooit eerder was vertoond in de Grand Prix-cyclus) werden de kan sen van de Terneuzenaar op de toernooizege torenhoog inge schat. Maar het gebrek aan wedstrijdritme (,,na het slech te toernooi in het districts kampioenschap in Sluiskil heb ik vijf weken geen biljart gezien") manifesteerde zich al in zijn partij tegen Jack de Maat, waarin Bakker maar net ontsnapte. En tegen Platjouw was 41-50 nog wel verdienste lijk, maar was het ook op. Waarna Platjouw in de win ning mood Patrick Vasseur in 44 beurten op de slachtbank legde: 50-10. KLOETINGE - Het tweede elftal van Hoek wacht nog altijd op de eerste overwinning, nadat afgelopen zaterdag de uit wedstrijdbij Kloetinge 2 met 1-0 verloren ging. Beide ploegen creëerden vrijwel geen kansen en de rust werd dan ook met 0-0 bereikt. In de tweede helft was het spelbeeld hetzelfde, al was Kloetinge na twintig minuten dicht bij de 1-0. De bal werd echter twee keer van de lijn gehaald. Vijf minuten later was het wel raak, Perry Eveleens tikte de 1-0 binnen. HULST - De zaalvoetballers van Max Korting/Van de Voorde liepen in de eerste klasse van de competitie van het rayon Hulst tegen de eerste nederlaag aan. Rabobank was met 8-4 te sterk. Rabobank handhaafde daarmee wel de ongeslagen sta tus, maar moet met een wedstrijd minder gespeeld voorlopig genoegen nemen met de derde plaats. Max Korting/Van de Voorde werd aan kop van de ranglijst door Cantecleer/Pearle achterhaald. Deze ploeg won met 0-5 van Chevy's Frituur. HULST - De A-junioren van HW'24 handhaafden zich za- terdag op de vierde plaats door op eigen veld Moerse Boys Al met 6-3 te verslaan. De ruststand van het duel met de nummer voorlaatst was 2-0. Eric-Jan Naudts had met drie treffers (één voor en twee na cle rust) een belangrijk aandeel in die over winning. De overige doelpunten kwamen op naam van Evert van Damme (tweemaal) en Joost van Driessche. Winst was er ook voor middenmoter Terneuzen Al. De ploeg van trainer Eric van Bi-itsom verraste op eigen veld het op de derde plaats staande Unitas'30 AlDe zege was verdiend om dat Terneuzen de gehele wedstrijd het beste van het spel had en zich ook de meeste kansen schiep. Maarten Kolijn opende in de eerste helft de score uit een strafschop en na de rust trof fen ook Ferdi Kabal (tweemaal) en Umit Sakinmaz doel. Uni tas'30 scoorde tegen in de blessuretijd van de eerste helft. Terneuzense Boys Al mocht tegen Zierikzee Al lange tijd. hoop op een redelijk resultaat koesteren, maar verloor uitein- delijkna een 1-1-ruststandmet 1-2. GokhanErsahinnam het, enige doelpunt van de Terneuzenaren voor zijn rekening. BREDA - De B-junioren van Terneuzen kwamen zaterdag op weg naar het uitduel met Wilhelmina BI niet verder dan Bre da. Daar moest een noodstop gemaakt worden, omdat een van de twee busjes waarmee de ploeg vervoerd werd verdere dien sten weigerde. Ondanks de inbreng van de Wegenwacht en het verhuurbedrijf vergde het oponthoud zoveel tijd dat de Ter neuzenaren in overleg met Wilhelmina besloten huiswaarts te keren. Trainer Carlo Vanhijfte: ..Om half drie stonden we nog steeds in Breda. Daarna had het geen zin meer om Wilhelmina - nog langer te laten wachten. HULST - DeB-junioren van HVV'24 handhaafden zich zater dag op de tweede plaats door op eigen veld middenmoter Hal steren BI met 5-1 terug te wijzen. Hoewel de ploeg van trainer Toon Blommaert niet zijn beste wedstrijd van dit seizoen speelde, viel er op die zege weinig af te dingen. Jari Vianen (tweemaal) en Ruben van der Hoeven scoorden voor de rust, opnieuw Jari Vianen en Guy Cambier in de tweede helft. Hal steren scoorde pas tegen toen HW'24 al met 4-0 leidde. Aardenburg BI mocht tegen het laaggeklasseerde FC Bergen zijn tweede opeenvolgende zege begroeten. In Bergen op Zoom werd het na een 0-0-ruststand 0-2. Niek van Sprundel maakte beide treffers. door Jan Roovers TERNEUZEN - Vogelwaarde is in de vijfde klasse A van het zon dagvoetbal na de winterstop ge woon doorgegaan met winnen. De achtste zege op rij tegen kop loper Oostburg (2-0) bracht de ploeg op één punt van de leiders. Koewacht blijft door de 4-3-ze- ge op Hoofdplaat op afstand volgen. Vogehvaarde-Oostburg 2-0: De thuisclub startte agressief, ver schafte zich met windvoordeel een licht veldoverwicht, maar ROOSENDAAL - Zondag-vier Steen deed zondag goede zaken door naas belager BSC met 4-0 te verslaan. Door deze overwin ning is de voorsprong op de ploeg uit Roosendaal gestegen tot acht punten. Met nog negen voor de boeg, lijkt titel in de vierde klasse B van net zondagvoetbal Steen niet te kunnen ontgaan. Je ruime uitslag doet vermoe ien dat de Zeeuws-Vlamingen ien gemakkelijke middag be- eefden, maar dit was beslist het geval. BSC dicteerde spel in de eerste helft en was 'ia stilstaande spelmomenten ot driemaal toe dichtbij de ope ningstreffer. Doelman Danny Jppeneer hield zijn ploeg ech- er overeind. de rust zagen de honderd oeschouwers dat de rollen wa- omgedraaid en twaalf mi na de hervatting was het aak. Doelman Van Dijk kreeg en vrije trap van Michel van len Bosch niet onder controle, Pascal Lensen de bal de doellijn werkte. Een voor tijd vergrootte zijn voorsprong toen Eddy Voeten, ie werd opgejaagd door Pascal -ensen, een onschuldige hoge 'al van Marco Ottjes over zijn igen doelman kopte, ontketend Steen speelde unaf dat moment een gewon en wedstrijd en bouwde de oorsprong verder uit. Pascal ■ensen kopte bij de tweede paal en voorzet van Gino Vink bin- en en invaller Serge Merckx bij zijn eerste balcontact at Werner Bisschop vallend de kon binnenkoppen. had een bevlieging van Jeroen Vervaet nodig om de score open te breken: 1-0 na een fraaie sla lom, afgerond met een doelpunt binnenkant paal. Tien minuten later nam Michel Nieuwelink een voorzet van Art jan Lambert ineens op de slof, 2-0. Oostburg drong na de rust wel aan, maar een goede Vogelwaarde-defen sie gaf geen kansen weg. Koewacht-Hoofdplaat 4-3: Een doelpuntrijke wedstrijd, vooral veroorzaakt door een f outenfes- tival van beide verdedigingen. Koewacht profiteerde daarvan door Dennis Aerts en Ab Verlin de (2-0), Pascal Pijcke en Barry Sutin deden dat voor de bezoe kers: 2-2Door een doelpunt van Peter van Gremberghe in bles suretijd ging de thuisploeg toch met een voorsprong rusten, 3-2. In de tweede helft verzuimde Koewacht verder weg te lopen waarna het doelpunt aan de an dere kant viel: 3-3 door Ruben Thomaes. Vijf minuten voor tijd schoot Bram Cornelissen zijn ploeg naar de overwinning: 4-3. Groede-Sluis 0-5: Het betere voetbal van Sluis werd voor de rust uitgedrukt door Stefan de Vestele, 0-1.. Met de wind in de rug gingen de bezoekers in de tweede helft op zoek naar een grote score en slaagden daar door Benny Koens (0-2 en 0-3), Bob van de Kerckhove (0-4) en Dries Breijne (0-5) ook in. Schoondijke-Terhole 2-2: Een halve revanche voor de thuis club voor de 6 -1 -nederlaag in de uitwedstrijd. Die kwam overi gens pas laat tot stand. Terhole opende met een doelpunt in de derde minuut van Renzo van de Bos: 0-1. Na de gelijkmaker van Jacco Seen (een vi*ije trap loei hard in de kruising) gingen de bezoekers door een benutte pe nalty van William Freijzer (1-2) toch met een voorsprong de rust in. Een kwartier voor tijd was het Jacco Seen die voor de te rechte 2-2 zorgde. SDO'63-Graauw 1-1: Een iets sterker Graauw kwam in de eer ste helft op voorsprong door Marcel Vael die een voorzet van Eric Mahu fraai inkopte, 0-1. Na de rust had de thuisploeg het initiatief. Dennis van Driessche miste daarin een opgelegde kans op de gelijkmaker. Die kwam er vijf minuten voor tijd toch, toen Erwin Schakelaar een schot van Marco Baart ver lengde: 1-1. Breskens-verdediger Serge Nöthen (rechts) schiet zijn keeper Roy den Dunnen (liggend) te hulp, voordat Zierikzee-spits Lee Mol (links) gevaarlijk kan worden. foto Peter Nicolai Roy den Dunnen behoedt Zeeuws-Vlamingen voor nederlaag door Fred Rabout BRESKENS - Breskens-Zierikzee eindigde gisteren in een remise. Werd het in de heen wedstrijd op sportpark Den Hogen Blok 0-0, gisteren op Baersande stond het score bord na negentig minuten op 1-1. Daarmee kreeg Zierikzee te weinig want de rood zwarten hadden voetballend meer in hun mars dan de thuisploeg, die als excuus kon aanvoeren enkele spelers te missen. Terwijl Zierikzee op volle sterkte aan kon treden moest Breskens het doen zonder Martin Scherbeijn (geschorst), Eddy Buijs- se, Dwight van Hulïe (beiden geblesseerd) en Mark Boeckhout die om disciplinaire re denen naar het tweede elftal verwezen was. Het zag er trouwens gisteren voor Breskens- trainer Robbie de Muijnck toch allemaal niet zo rooskleurig uit, want tijdens de tweede helft moesten Serge Laprade en Paul Walraven zich geblesseerd laten ver vangen. Breskens haalde het einde met een gelegenheidsachterhoede met Serge Nö then als laatste man. Terug van weggeweest bij Breskens is Elmar Lauret. De van Eeklo overgekomen Lauret mist nog wedstrijdritme, maar lag wel aan de basis van de enige Breskens-treffer. Lau ret gleed vlak voor rust op links behendig langs twee Zierikzee-spelers, gaf de bal ge past voor en zag de Zierikzeese voorstopper Michel Winkels de bal voorbij zijn eigen doelman Jaco van der Schee werken: l-Ö. Het was een opsteker voor Breskens, want het had in het eerste halfuur achter de feiten en Zierikzee aangelopen. Het was aan Bres- kens-doelman Roy den Dunnen te danken dat Breskens de nul kon vasthouden. „Maar ook aan de trefzekerheid van ons", zei Zie- rikzee-trainer Jos van Belzen. „Het aantal kansen dat we hier vandaag kregen valt toch niet op één hand te tellen. Die keeper speelde een berenpartij, maar er moeten er toch zeker een paar in." Met name de handige en grillige spits Tho mas Vos was in de eerste helft een plaag voor de Bressiaanse defensie. Hij kon Den Dun nen echter niet tot capituleren dwingen en het gevolg was een voor Breskens bepaald niet tegenvallende 1-0-voorsprong bij de rust. Beslissende tikje Na de pauze beheerste Zierikzee het duel, mede doordat het middenveld van Breskens met de onzichtbare Esad Osmanovski en Angelo Cornelis nooit in de wedstrijd zat. Zeven minuten na de hervatting lag dan ook de verdiende gelijkmaker achter Den Dun nen. De bal dwarrelde gedragen door de wind in het Breskense strafschopgebied, waar Serge Nöthen de bal verkeerd op de schoen kreeg. Lee Mol kon het beslissende tikj e geven1 -1Thomas Vos besloot daarna nog een keer vanaf dertig meter een paar de cimeter boven de de lat en Roy den Dunnen hield Marco Jonker tot drie keer toe van de winnende treffer af. Den Dunnen mocht zich dan ook tot 'man van de wedstrijd' la ten kronen. Breskens kon nog één mogelijkheid tegen over de aanvalsdrift van Zierikzee stellen. Robin Buitendijk stuurde Lauret weg, die de uitgelopen Van der Schee passeerde. Zijn inzet was echter te slap, waardoor Michel Winkels zijn fout van de eerste helft kon herstellen en de bal van de lijn trapte. Door het gelijkspel verspeelde Breskens wellicht de kans op het winnen van de twee de periode. „Voor mij is dat van minder belang", stelde een nuchtere Robbie de Muijnck. „We zijn het seizoen begonnen met de doelstelling goed mee te draaien. Dat is tot nu toe gelukt en daarbij moet je net als vandaag een beetje geluk hebben. De inzet was echter weer groot en dat geeft me vol doening." Breskens: Roy den Dunnen; Alexander Oosterlee Serge Laprade (66. Johnny den Besten), Paul Walraven (84. Alco van Gils), Serge Nöthen; An gelo Cornelis, Esad Osma7iovski, Robin Buiten dijk, Michel Cocquyt; Elmar Laurel (80. Serge de Ruijsscher) en Erik de Rechter. Zierikzee: Jaco van der Schee; Barry Hage, Peter van de Linde, Michel Winkels, Jarno Vermeulen; Robbert Roggeband, Pat rick Roggeband, Marco Jonker, Ben Veriuesi (72. Robin van Welt); Lee Mol en Thomas Vos (87. Collin van Oeveren). door Wim de Vos NIEUW-NAMEN - Het heette een topper te zijn. De weersom standigheden maakten goed voetbal echter bijna onmogelijk in het duel tussen Hulsterloo en Hontenisse. Bovendien bleek de spanning ook tamelijk groot te zijn. Beide zondag-vierdeklas sers legden de nadruk immers op de verdediging, waardoor er weinig spectaculaire momenten voor het doel te zien waren. Toch slaagde zowel Hulsterloo als Hontenisse er in om éénmaal te scoren en die gelijke eind stand gaf de verhoudingen over de gehele wedstrijd goed weer. Achteraf was vooral Hontenis- se-trainer Rudi Rietjens zeer content met de puntendeling. Rietjens had zijn huiswerk re delijk goed gedaan. „Ik weet wat voor spelletje Hulsterloo speelt. Ze hebben twee zeer ge vaarlijke spitsen en met lange ballen proberen ze die dan van achteruit te bereiken. Vooral Van Haelst heeft maar weinig ruimte nodig om te scoren. Ik heb de spelers daarom op de training gevraagd voorzichtig te zijn en dat hebben ze goed ge daan, vind ik", stelde Rietjens na afloop vast. Toch leek Hontenisse al in een vroeg stadium de slag op het middenveld te verliezen, omdat Hulsterloo daar in Jan Bosman de absolute uitblinker van het duel had. Bosman was bijna constant aanspeelbaar en snel en behendig aan de bal. Vooral in de eerste helft had Hontenisse de grootste moeite om Bosman bij het doel vandaan te houden omdat Gyon Asselman niet in de basis mocht beginnen. De be gaafde middenvelder was pas zaterdag van vakantie terugge komen. „En daar ben ik princi pieel in. Niet trainen in de week betekent ook niet in de basis be ginnen", verduidelijkte Riet jens, om Asselman pas in de tweede helft in het veld te bren gen. Puntertje Toen ook moest Hontenisse in de achtervolging, omdat Hulster loo vlak voorrust op voorsprong was gekomen. Beide ploegen kregen weinig mogelijkheden (Winand van Haelst kopte na mens de thuisclub een keer net over en aan de andere kant kop te Edward Tieleman tegen de binnenkant van de paal), maar Hulsterloo scoorde toch toen Van Haelst even werd vrijgela ten en zijn puntertje voor inval ler-doelman Marco de Kort (Manfred Bisschop is voor vier wedstrijden geschorst) onhoud baar bleek. In de tweede helft speelde Hon tenisse agressiever dan de thuis club die echter weinig echte kansen weggaf. De hechte de fensie bleef lang overeind totdat zo'n kleine tien minuten voor tijd Edward Tieleman werd wij gespeeld. Zijn schuiver bete kende meteen de eindstand: 1-1. Hulsterloo: Johnny de Bakker; Tom my Bleijenberg, Lode van der Hey- den, Jürgen de Deckere, Marc van Hecke; Kenneth Mangnus (86. Ma rio de Vos), Jan Bosman, Mario Ver- meirssen (73. Niels Cornelis), Hans van Da77i77ieStefano de Vos en Wi nand van Haelst. Hontenisse: Marco de Kort; Peter van Dijk, Danny Pauivels, Luc Ver- meerssen, Wilco Broekhoven; Je roen van Bunder (46. Gyon Assel- man), Jeroen Maas, Wilco de Zioart; Michel van Bunder (85. Alain Joos), Edward Tieleman en Dave de Booy. TERNEUZEN - In het zaalvoetbalrayon Terneu zen bracht Atoom Boys de achterstand op koploper Dow 2 terug tot vijf pun ten. De nummer twee van de ranglijst trof in Sport kantine 't Zwaantje welis waar een directe concur rent voor een hoge eindklassering, maar won afgetekend met 8-3. Omdat Dow 2, dat als eni ge nog altijd zonder ne derlaag is, wij was, wer den de verhoudingen in de bovenste regionen weer enigszins rechtgetrokken. Zestien wedstrijden heb ben Dow 2 en Atoom Boys inmiddels gespeeld. De koploper kwam daarin tot 44 punten. Atoom Boys tot 39. Van de subtoppers verloor niet alleen Sportkantine' t Zwaantje, ook Flux Elec tro moest met een neder laag genoegen nemen. De nummer vier kwam twee maal in actie, eenmaal te gen Dow 3 (met een 3-2- zege als gevolg) en een maal tegen Smit Sport- prijzen. In dat laatste duel trok de tegenstander met 5-4 aan het langste eind.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 37