Van Oost maakt zijn faam waar na misstap Kloetinge zet woorden kracht bij RCS loopt uit op staartploegen na Domburg schuift een plaatsje op PZC Hoek neemt revanche op Deltasport: 4-2 Maffe treffer velt Zwart Wit maandag 21 januari 2002 door Jos van Belzen VLISSINGEN - Domburg rukte op naar de gedeelde tweede plaats in de vierde klasse A na een 4-1-overwinning op IJzen- dijke. De topper tussen Hulster- loo en Ilontenisse eindigde in 1- 1. Aardenburg, dat met 2-0 won van Sluiskil, blijft vierde met één verliespunt minder dan koploper Hontenisse. Dankzij een 4-0-zege op BSC is leider Steen in de vierde klasse B nog één punt verwijderd van de tweede-periodetitel. Zeeland Sport-Corn Boys 2-3: De wedstrijd was nog maar net aan de gang toen Stefan Bur- bach de bezoekers op voor sprong bracht. De thuisploeg, die veel kansen nodig heeft om te scoren, kwam na een halfuur langszij via een rake kopbal van Joris Beilo. Kort na rust bracht Dave van Geersdaele de Vlissin- gers op voorsprong, waarna Ri chard de Wit verzuimde de voorsprong verder uit te bou wen. Aan de andere kant sloeg Martm Dhaene wel tweemaal toe: nadat hij in de 72e minuut voor 2-2 had gezorgd, besliste hij het duel zeven minuten latei- in het voordeel van Corn Boys. Domburg-IJzendijke 4-1: In de beginfase voorkwam de paal tot tweemaal toe de openingstreffer na inzetten van Chiel Maranus en Johan van de Berg. Na een kwartier was het wel raak: 1-0 door Johan van de Berg. Michel de Ruijsscher bracht de bezoe kers op gelijke hoogte, maar nog voor rust liep Dombui-g verder uit naar 3-1 door Ko Brand (vrije trap van zo'n veertig me ter) en Wilco van Eijzeren. Na rust probeerde IJzendijke de bakens te verzetten, maar nadat een inzet van zijn voet in de 57e minuut nog onderkant lat ein digde, schoot Ko Brand in de laatste minuut vanaf de straf schopstip wel raak: 4-1 Vlissingen-Axel 2-0: De thuis ploeg, waar de ziekenboeg tij dens de winterstop weer is leeg gestroomd, had blijkbaar moed geput uit de 3-1-zege in het oe fenduel met Veere eerder deze week. Behalve in het laatste kwartier van de eerste helft kende Vlissingen dan ook een overwicht, wat leidde tot 1-0 halverwege door een treffer van Nasser Gashi. Toch werd het duel pas laat definitief beslist: in de 85e minuut tekende Roe- pesh Bhagola, die eerder een in zet op de paal had zien eindigen, 2-0 aan uit een voorzet van in valler Arthur van Huizen. Philippine-Walcheren 1-1: In een van beide zijden slecht duel namen de bezoekers in de vijfde minuut een 1-0-voorsprong door Edward Laarman. Tien minuten later was het bijna weer gelijk, maar doelman Lars Peeters stopte de inzet van Maarten de Groene vanaf de strafschopstip. In de tweede helft zette de thuisploeg Wal cheren meer onder druk. maar behalve de gelijkmaker van Björn den Hamer leidde dit niet tot veel kansen. Aardenburg-Sluiskil 2-0: Hal verwege de eerste helft opende Angelo Sinac de score namens de thuisploeg. Kort voor rust rondde Frans van Dongen een fraaie combinatie met Sinac af en werd de voorsprong verdub beld. Na rust trad Sluiskil, dat in de eerste helft vrijwel geen kansen had gecreëerd, met drie spitsen aan. Aardenburg werd hierdoor meer onder druk gezet, maar kon de voorsprong vrij ge makkelijk vasthouden. IIulsterloo-Hontenisse 1-1 (1-0). 47 Winand van Iiaelst 1-0, 81. Edward Tieleman 1-1. Scheidsrechter: F. Sturms (Sint-Jansteen). Gele kaart: Slefano de Vos (Hulsterloo) en Luc Veimeerssen (Hontenisse). Aantal toeschouwers: 100. Vierde klasse B Meto-Hansweertse Boys 3-1: De Zeeuwen kenden een sterke start, maar kwamen toch in de twaalfde minuut op achter stand. Renze Devogel voor kwam met een handsbal de openingstreffer, maar dit bleek uitstel van executie omdat Ad Nieuwlaat de toegekende straf schop benutte. In de slotfase van de eerste helft sloeg de thuis ploeg via Arthur Bosboom en Ad Nieuwlaat tweemaal toe (3- 0), terwijl een inzet van Frank Quakkelaar namens de Boys op de paal eindigde. Pas een kwar tier voor tijd bepaalde Rinze Back de eindstand op 3-1. BSC-Stecn 0-4 (0-0). 57. Pascal Lensen 0-1, 75. Ecldy Voeten 0-2 (ei gen doelpunt), 85. Pascal Lensen 0- 3, 01. Werner Bisschop 0-4. Scheids rechter: Suijkerbuijk (Bergen op Zoom). Aantal toeschouwers: 100. door Rudy Boogert HOEK - Zijn wortels liggen bij FC Kleit, profvoetbal noemt hij utopisch, supporters zijn z'n drijfveer en hij vindt zichzelf een beperkte voetballer. Aangenaam: Rieno van Oost, spits van Hoek, twaalf doelpunten in twaalf wedstrijden op hel hoogste amateurni veau van Nederland. De tengere Van Oost zat zaterdag ver stopt achter de bomen van verdedigers van tegenstander Deltasport. Twee keer wurmde hij zich echter langs de Vlaardingse spiermassa's voor zijn bij na traditionele doelpunten. Hij her stelde de averij (2-1-achterstand) op gelopen in het slot van de eerste helft en zijn treffers vormden de ruggengraat voor de 4-2-overwinning. Voor de in de Belgische parochie Kleit (Van Oost: „drie straten, een kerk en een winkel") geboren aanvaller lijkt scoren een tweede natuur. Naar eigen zeggen maakte hij de afgelopen vijf sei zoenen al 122 doelpunten (97 in drie seizoenen Maldegem, 13 bij Waregem en nu ook 12 bij Hoek). Dat is een ge middelde van bijna 25 treffers per jaar en het huidige seizoen is nog maar hal verwege. Maar dat hij zaterdag tegen Deltasport twee keer zou scoren, leek in de eerste helft een hopeloze missie. Van Oost stond op het veld, maar ballen krij gen... ho maar. De aanvoer van de zij kanten was insecuur en Van Oost moest opboksen tegen reuzen van bijna twee meter. „En ik ben niet een speler die even drie man in de wind zet en de bal dan binnenschiet." Opportunisme „Ik moet het van het samenspel heb ben. Dat is ook de kracht van Hoek. De collectiviteit. Als iemand een fout maakt, raapt een ander de steekjes op. Ik ben maar een beperkte voetballer. Bij Hoek spelen jongens die technisch veel beter zijn dan ik. Die een opleiding bij Beveren of Lokeren hebben gehad. Dat is utopisch voor mij. Ik moet het van mijn opportunisme hebben. Ik ga ervan uit dat er altijd een kans komt, maar dan moet ik daar wel in blijven geloven." Zijn geloof werd beloond in de tweede helft. Na tien seconden was de voor zet van Bart Poppe nog iets te scherp, maar zeven minuten later knalde de 29-jarige aanvaller een corner van Ste fan Saey snoeihard tegen de touwen: 2- 2. Weer twintig minuten later rondde hij - twee koppen kleiner clan zijn tegenstander - met het hoofd een voor Hoek-speler Musa Kami speelt de bal onder toeziend oog van onder anderen arbiter Brouwer en Deltasport-aanvoerder Marcel van Helmond. foto Peter Nicolai zet van diezelfde Saey doeltreffend af: 3-2. Zijn werk zat er op. Twee minuten latei- werd hij vervangen door Barry van dei- Hooft. Van Oost had zijn elfde en twaalfde treffer in twaalf wedstrijden gemaakt (hij miste de wedstrijd tegen Zwart Wit'28). Daarvan maakte hij er negen op eigen veld. Als balsem voor de ziel van de supporters. Want voor hen gaat hij door het vuur. „Als er geen doelnetten waren, was ik na mijn doel punten zo in het publiek gesprongen." Bart „Ik wil niet melancholisch doen, maai de clubliefde van die mensen, daar speel ik voor. Als speler heb je dat min der, maar zij staan op donderdag in de kantine al op ons te wachten." De gsm wordt wakker. Bart aan cle lijn. Bart blijkt een supporter van Van Oosts ou de club Maldegem. „Hij belt me een halfuur na elke wedstrijd om te vragen hoe het is gegaan. Bij elke club heb ik zo'n band met de fans." De fans hadden zaterdag reden tot jui chen. Hoek speelde gedreven, gedurfd en gedecideerd. Met slechts twee uit zonderingen. Wesley de Smet viel in de eerste helft door de mand tegen de technisch begaafde ex-prof Marcel van Helmond en werd in de rust vervangen door Djamel Buyse. Doelman Jürgen Belpaire verijdelde enkele ven-aderlij ke schoten, maar had geen schone han den bij enkele hoge voorzetten. Het eerste tegendoelpunt viel uit zo'n situatie. Een voorzet van uitblinker Van Helmond zeilde gedragen door de wind in de verre hoek (1-1). Vlak voor cle rust was Belpaire overigens kans loos bij een poeier van Bekri Bajrakta- ray (1-2). Daarmee was de openings treffer van Mare Minnaert gewroken. Minnaert knalde de rebound van een kopbal van de sterk spelende Thomas Ragut in de dertiende minuut steen hard achter doelman Jaco cle Ligt. Understatement Maar alles kwam goed, mede dankzij Van Oost. In de blessuretijd maakte in valler Van der Hooft in een 1-op-l-si- tuatie met doelman De Ligt met een koelbloedige sleepbeweging de beslis sende vierde treffer. Trainer Angelo Nijskens prees zijn ploeg, met gevoel voor understatement: „In de tweede helft hebben we vrij leuk gespeeld." De prestatie van Hoek kreeg extra glans, doordat Deltasport voor de eer ste keer sinds cle tumultueuze wed strijd tegen SDVB compleet aantrad. Naar aanleiding van die wedstrijd kre gen vier spelbepalende spelers langdu rige schorsingen opgelegd. Nijskens: „Wij hebben volwassen gespeeld. We lieten ons in cle eerste wedstrijd (tot nu toe de enige nederlaag van Hoek) inti mideren. maar nu staat er een ploeg op het veld." Hoek - Deltasport 4-2 (1-2). 13. Mare Min naert 1-0, 37. Marcel van Helmond 1-1, 42. Bekri Bajraktaray 1-2, 52. Rieno van Oost 2- 2, 72. Rieno van Oost 3-2, 92. Barry van der Hooft 4-2. Scheidsrechter: E. Brouwer (Voorhout). Aantal toeschouiuers: 1000. Hoek: Jurgen Belpaire; Thomas Ragut, Jo han Mücher, Franky Standaerl (82. Michel Mullaert), Wesley de Smet (46. Djamel Buy se); Bart Poppe, Jan Verdegem, Stefan Saey Rieno van Oost (74. Barry van der Hooft), Musa Kanu, Mare Minnaert. Emiel Dorst (nummer 6) probeert Bram Zwaan van IJsselmeervogels de doorgang te beletten. TERNEUZEN - UDI'19. dal met ruime cijfers van Pannin- gen won, is in de hoofdklasse B van het zondagvoetbal de nieu we koploper. De ploeg uit Uden profiteerde optimaal van de misstap van Gemert, dat tegen UNA niet verder kwam dan een doelpunt loos gelijkspel. JVC Cuijk blijft door de zege op WSC uit Waalwijk in het spoor van cle lijstaanvoerder. FC Vinkenslag versloeg Wilhel- mina'08 en SV Meerssen had geen medelijden met hekken sluiter EHC: 5-0. Het duel tussen TOP en IVS werd afgelast. SVMeerssen-EHC 5-0 (2-0). 8. Den nis Welters 1-0, 42. Rudy Vanvin- kenroye 2-0, 66. Roel Coumans 3-0, 75. Luuk Siddelers 4-0, 85. Rob Ser- vais 5-0. FC Vinkenslag-Wilhelmina'08 2-0 (0-0). 75. Mauro Sadia 1-0, 81. Atti- la Dokucci 2-0 (strafschop). JVC Cuijk-WSC 4-0 (1-0). 43. Ferry Akankan 1-0, 46. Ferry Akankan 2-0, 70. Dinandvan Haaren 3-0, 88. Armand Cremers 4-0. Panningen-UDI'lO 0-4 (0-2). 3. Pe ter van de Heuvel 0-1, 28. Peter van de Heuvel 0-2, 57. Hans Seykens 0-3, 75. Fabricio Marcucci 0-4. UNA-Gemert 0-0. SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484454 Fax: (0118)470102 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Björn Goorden Brecht van Leipsig Eldridge Pentury CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484000 Fax: (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl SPAKENBURG - Waar een achtdaags trainingskamp in Brazilië allemaal niet toe kan leiden.Bij IJsselmeervogels zul len ze zich voortaan wel twee keer bedenken eer ze weer gaan overwinteren in Zuid-Amerika. De hoofdklasser had gedacht dat een tripje naar de zon een heilzame werking zou hebben op de spelers, maar dat bleek bij de hervatting van de competitie al meteen een illusie. Kloetinge zette IJsselmeervogels op de eerste speeldag na de winter stop hard op zijn nummer: 0-2. Kloetinge zocht het in de aan loop naar de tweede competitie helft veel dichter bij huis. De Bevelandse formatie verbleef vorige week drie dagen in het Sauerland en bond cle lange lat ten onder. Het trainingskamp in cle sneeuw stond vooral in het teken van de ontspanning, al maakte trainer Diederik Hiensch ook van de gelegenheid gebruik om individuele ge sprekken met de spelers te voe ren. Daarin kwam nadrukkelijk naar voren dat de ambitie bin nen de selectie groot is en dat ie dereen dit seizoen voor de titel in cle hoofdklasse B wil gaan. Zaterdag werden aan de boor den van het IJsselmeer die woorden kracht bijgezet. Kloe tinge was gretig, speelde gecon centreerd en toonde zich men taal ijzersterk. zoals het een titelkandidaat betaamt. ,,We hadden iets onoverwinnelijks", vond Hiensch. „De teamgeest was erg groot." Kalm Daarnaast toonde Kloetinge zich ook volwassen. De ploeg bleef bijvoorbeeld ijzig kalm onder tal van provocaties. IJs selmeervogels trachtte de oppo nent na een snel opgelopen ach terstand uit zijn spel te halen door enkele keiharde overtre dingen te begaan. Verder werd gepoogd de goed leidende arbi ter Bellinga te bespelen„IJssel meervogels speelde op het rand je", vond Hiensch. „Op zulke momenten willen wij dan nog wel eens meegaan in die emotie, maar dit keer hadden we snel in de gaten dat het juist bij IJssel meervogels averechts werkte." Zelfs Björn Langeveld, die toch als licht ontvlambaar te boek staat, bleef de rust zelve. Kloetinge beantwoordde de provocaties met goed spel. De Bevelandse formatie hield de li nies dicht bij elkaar en probeer de vooral via de flanken aan te vallen. Daar lag immers de zwakte, zo hadden de spionage- tochten van analist Joost Fol- mer geleerd. Wilco de Valk draaide op rechts Rody van cle Vlist clol, terwijl op links Ronald Zuijdwegt rechtsback Bram Zwaan het leven zuur maakte. Na dertien minuten had clie tac tiek al succes. Wilco de Valk joeg zijn directe tegenstander cle stuipen zo op het lijf dat hij de bal pardoes in de voeten van de snelle rechtsbuiten schoof. De Valk legde hierna de bal opzij naar Jeffrey van de Velde, die cle vrijstaande Ronald Zuijdwegt op maat bediende. De linksbui ten haalde meteen uit en verras te de keeper met een lage schui ver: 0-1. IJsselmeervogels zette hierna wel aan, maar kwam niet één keer in de buurt van doelman Jaap Pijnenburg. Dat had alles te maken met het goede verdedi gende werk van Kloetinge. Op het middenveld werden vele gaatjes gedicht door de onver moeibare Emiel Dorst en Wou ter Labrujère. In cle laatste linie waren Pieter de Munnik, John Bentschap Knook, Björn Lan geveld en de kopsterke Arno Melaard de baas over hun te genstrevers. „De defensie is soms onze achilleshiel, maar dit keer waren we achterin héél sterk", vond trainer Hiensch. In de tweede helft maakte Kloe tinge het karwei professioneel af. En weer was het Ronald Zuijdwegt die scoorde. Hij schoot raak na prachtig voorbe reidend werk van spits Erik cle Groene. De topschutter werkte zich in de 65e minuut eindelijk een keer los van zijn cipier Rob Hopman. Uitgeweken naar links, speelde hij de voorstopper door zijn benen en legde de bal toen klaar voor Zuijdwegt, die fraai uithaalde: 0-2. Het enige clat IJsselmeervogels er nog te genover kon stellen was een bal op de paal van invaller Ray mond Graanoogst. „Wij speel den vandaag met elf eilandjes", vond trainer Jan van den Berg van IJsselmeervogels, wiens ploeg nu lijkt afgehaakt in de strijd om het kampioenschap. „De aansluiting met de top is weg. Met ons mag geen rekening meer worden gehouden." Kloetinge lijkt zich meer illusies te mogen maken, al maakt één goede wedstrijd na de winter stop nog geen zomer. „Ik ben ge rustgesteld", verzuchtte Diede rik Hiensch ver na afloop. Waarna hij toegaf de afgelopen dagen best wel in z'n rats te heb ben gezeten. „We speelden niet goed tegen Steen afgelopen dinsdag en op de training van donderdag liep het ook niet zo- fotobureau BEL als ik wilcle. Toen ik vervolgens mijn bespreking voor de wed strijd tegen IJsselmeervogels hield, kreeg ik plots het gevoel clat cle spelers iets onoverwinne lijks in zich hadden. Dat bleek dus te kloppen. Wat dat betreft zijn we toch een raar groepje." Een raar groepje dat nog wel eens tot heel gekke dingen in staat zou kunnen zijn. IJsselmeervogels-Kloetinge 0-2 (0-1). 13. Ronald Zuijdivegt 0-1, 65. Ronald Zuijdwegt 0-2. Scheidsrech ter: M. Bellinga (Leeuwarden). Gele kaart: Ernesto de Miranda (IJssel meervogels). Aantal toeschouwers: 1300. Kloetinge: Jaap PijnenburgPieter de Munnik, John Bentschap Knook, Björn Langeveld, Arno Melaard Emiel Dorst (80. Marcel Lourens), Jeffrey van de Velde. Wouter Labru jère; Wilco de Valk, Erik de Groene, Ronald Zuijdwegt (88. Jordy Bak ker). door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door de tweede opeenvolgende zege op Grens wachters binnen een week heeft RCS afstand genomen van de onderste plaatsen op de rang lijst. Voor Clinge, dat op eigen veld met 2-5 van Dosko verloor, lijkt dit nog niet weggelegd. Dankzij de forse nederlaag blijft de ploeg van Benny van den Iïrande de rode-lantaarn drager in de derde klasse A. Clinge-Dosko 2-5: Binnen een minuut bracht Ivo de Haas de bezoekers al op voorsprong. Ruim een kwartier later kon De Haas alleen via een ovetreding van zijn tweede treffer worden afgehouden, waarna Remco van Haeren de toegekende straf schop benutte: 0-2. Peter Dru- mont bracht, eveneens van elf meter, de spanning terug, maar nog voor rust besliste Dosko de wedstrijd in zijn voordeel door treffers van Jochem Jongepier (2x) en Hugo van Leeuwen 1-5). In de tweede helft drong Clinge nog wel aan, maar pas kort voor tijd bepaalde Thomas Leegwa ter de eindstand op 2-5. Grenswachters-RCS 1-2: Met de wind in de rug kenden de Souburgers een goede start. Al na acht minuten leidde dit tot cle openingstreffer van Sjoerd van Kortenhof, die de Brabantse doelman met een fraaie stiftbal passeerde. Vijf minuten later was het dezelfde speler die de voorsprong verdubbelde: 0-2. De tweede helft was nog maar tien minuten aan de gang, toen Patrick Schrier de aansluitings treffer namens de ploeg uit Put te aantekende. Grenswachters drong wel aan, maar het moest hierbij waakzaam blijven voor een uitval via de snelle aanval lers van RCS. Beide ploegen kwamen echter niet meer tot scoren. Zeelandia Middelburg-Grens wachters 0-0: In een matig duel kwamen beide ploegen niet tot scoren. De thuisploeg had hier bij de pech dat paal en lat tot viermaal toe een treffer voor kwamen bij inzetten van Jacco de Looff (2x), Daan Eikenhout en Ronnie Mesu. Behalve twee punten verloren de Middelbur gers ook nog twee spelers, te we ten Ruud Mesu en Ónder Koe die in de slotfase door scheidsrech ter van Loenen vroegtijdig van het veld werden gestuurd, bei den na tweemaal geel. Goes-Patrijzen 0-1 (0-0). 76. Teun van Slooten 0-1. Scheidsrechter: G.F. Martin (Essen, België). Rode kaart: Lars Wolkenhauer (Goes) (2x geel). Gele kaart: Renato Helgers (Goes). Aantal toeschouwers: 300. HVV'24-Alliance 3-0 (1-0). 44. An- toine Thoen 1-0, 72. Harm Rietjens 2-0, 90. Eddy van de Bosch 3-0. Scheidsrechter J.M. Vleugel (We- meldinge). Gele kaart: Sjoerd Ros set, Bram van Campenhout (beiden Alliance), Angelo Verbraeken, Nor- bert Baart (beiden HW24). Aantal toeschouwers: 150. Breskcns-Zierikzce 1-1 (1-0). 46. Michel Winkels 1-0 (eigen doelpunt 52. Lee Mol 1-1. Scheidsrechter: Ad van Gestel (Goirle). Gele kaart: Jamo Vermeulen (Zierikzee). Aan tal toeschouwers: 150. VLISSINGEN - Ver in blessure tijd werd Dennis van der Steen met een curieus doelpunt matchwinnaar in de topper tus sen Zwart Wit'28 en Huizen (za terdag hoofdklasse B). Van der Steens inzet kreeg door een oneffenheid in het veld een verrassende wending en hob- beldeoverdeal liggende Rotter damse doelman binnen: 0-1. Aan de staart van de ranglijst pakte Sparta Nijkerk uit bij hekkensluiter SDVB. Na een gelijke stand bij rust (0-0) werd het 0-5. Zwart Wit'28-Huizen 0-1 (0-0). 96. Dennis van der Steen 0-1. Scheids rechter J. Driessen (Kampen). Gele kaart: Lima, Visser (Zwart Wit'28). Aantal toeschouwers1000. SDVB-Sparta Nijkerk 0-5 (0-0). 58. Arno van Diete 0-1, 65. Erik van Veldhuizen 0-2, 67. John Kamphuis 0-3, 77. Erik van Veldhuizen 0-4, S1 Arno van Diete 0-5. Scheidsrechter E.Jochems (Beekbergen). Gele kaart.: Weimer (SDVB). Aantal toe schouwers: 550. Dovo-Bennekoin 0-3 (0-2). 72. Mare Hendriks 0-1, 25. Mare Heimgart- ner 0-2, 73. Michael Brussen 0-3. Scheidsrechter: G.A. Meun (Urk) Aantal toescliouivers: 250. Roda Boys-GWV 1-3 (0-2). 7 7. Ke vin NuLt 0-1, 37. Walter van Omme ren 0-2, 67. Winant van Genderen 1-2. 79. Paul Malherbe 1-3 Scheidsrechter P Akkermans (Geerlruidenberg). Aantal toe schouwers: 200 Spijkenisse-Barendrecht 2-2 (2-1). 4. Fred Lagendijk 1-0,18. Lars van Delzen 1-1. 37. Renato Hokke 2-1. 77. Davy Vermaas 2-2. Scheidsrech ter W Hoonhout (Rijswijk). Gele kaart: Van Delzen, Van de Linde (Barendrecht), Adriaanse (Spijke- nisse). Aantal toeschouiuers: 750.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 35