Delta Sport juicht iets te vroeg PZC All Ready heeft smaak te pakken Ab van Buren pakt libretitel Van der Wielen terug in marathonpeloton Volley halsters Kwiek blijven in de race Volleyballers Lob zitten in een zetel Martin Pikard wint Graanbeurs Trofee WIK'57 veroordeeld tot degradatievoetbal s 16 Tumultueuze slotfase kost Zierikzeese handballers de winst Scaldina pakt hoofdprijzen SKNWK gaat op herhaling uitslagen Duinrand imponeert maandag 21 januari 2002 door Peter van Kouteren BRUINISSE - De volleybal- sters van Kwiek blijven in de promotieklasse A door een rui me zege (4-0) op de reserves van Smash'75 meedoen in de strijd om het kampioenschap. De mannen gaven tegen de tweede keus van Wea/Mevo'80 een punt weg: 3-1. De Kwiek-vrou wen hadden het niet moeilijk tegen hekkensluiter Smash'75 2. De geconcentreerd spelende thuisploeg was op alle fronten beter en kon het zich veroorlo ven om te experimenteren. De setstanden waren 25-14, 25- 21,25-15,25-12. De Kwiek-mannen kregen in de laatste set tegen Wea/Me vo'80 de rekening gepresen teerd voor een afgenomen con centratie. Dat kwam aan het eind van de derde set al aan het licht. Kwiek was de eerste twee sets oppermachtig (25-15, 25- 14), maar zag de tegenstander aan het eind van de derde set na 15-8 akelig dichtbij komen: 25- 22. In de laatste set sloegen de Mevo-reserves wel toe: 24-26. Tommy Verwest van Delta Sport waagt een schot op het doel van Wings. foto Pieter Honhoff doorWim Kakebeeke ZEERIKZEE - Er speelde zich gisteren van alles af in de slotse conden van de handbalpartij tussen Ambiance/Delta Sport en Wings. De Zierikzeese for matie dacht na de treffer (24-23) van Guido de Graaf de buit bin nen te hebben, maar kwam uit eindelijk van een koude kermis thuis. Wings verzilverde in de laatste drie seconden een discu tabele strafworp: 24-24. Het gelijke spel was een terechte einduitslag. Het was alleen de manier waarop Delta Sport de winst verspeelde, waardoor de Zierikzeese ploeg een nare na smaak overhield aan het treffen. Drie seconden voor het einde van de zinderende vertoning be gon alle ellende. Wings kreeg een negen-meterworp toege kend. Delta Sport-speler Tom my Verwest stormde na het fluitsignaal meteen op het muurtje van de gasten af. Te vroeg, vond de arbitrage. De he ren in het zwart gaven zonder pardon een strafworp aan Wings. ,,Ik loop al heel wat jaartjes rond op de velden, maar dit slaat alles", zei trainer John Jansen na afloop morrend. De beslis sing werd gerechtvaardigd dooi de arbiters met het argument 'naleving van de nieuwe spelre gels'. Waarom worden die dan pas in de laatste drie seconden nageleefd", vroeg Jansen zich balend af. In alle tumult werd ook nog eens Harald van Zwieten naar de kleedkamer gestuurd. De Zie- rikzeeënaar kreeg rood voor commentaar op de leiding. De Schouwse ploeg, die het de ko mende weken ook zonder Ricky Evertse (enkelblessure) moet stellen, begon verre van overtui gend aan de klus tegen Wings. Trainer Jansen ging ervan uit dat de basisopstelling zijn sterkste was, maar kwam op die filosofie terug. Het lekker vrij uit ballen schoot er vanaf het begin bij in. Delta Sport kwam op een 2-0-voorsprong, maar zag de gasten de controle over het duel vervolgens overnemen: 4-7. Jansen die zich nog over zijn toekomst beraadt bij de Schouwse derdedivisionist, voerde als oorzaak de dekking aan. Achterin werden de per soonlijke foutjes onherroepelijk afgestraft en in de aanval had den we te veel kansen nodig." Toch zette zich voor de pauze nog het herstel in. De mouwen werden opgestroopt en de blauwhemden trokken de partij in evenwicht: 12-12. De spanning was na de hervat ting te snijden. Menigeen volgde het duel op het puntje van zijn stoel. Het aanvallende spel van Delta Sport was na de pauze be ter verzorgd. In vergelijkingmet voor de rust lag het schotper centage in de afronding een stuk hoger. Maar het verschil werd niet uitgedrukt in cijfers. De Haagse middenmoter weigerde af te geven: 19-19. Ook in de eindfase bleven de verschillen tussen beide ploegen klein. De 24-24-puntendeling lag in de lijn van het vertoonde spel. John Jansen werd ook door voorzitter Aart Walraven ge polst over zijntoekomst. ,,Ikben er nog niet uit. In Zierikzee heb ik het goed naar m'n zin, maar de krappe selectie is een ander verhaal. Wie komt er op de trai ning? Voor mij draait daar alles om. Je moet je ei kwijt kunnen en nu lukt dat niet altijd." Scores Delta Sport: Guido de Graaf .9, Lars van Zwieten 6, Peter Bos 4, Bob van Lint, Tommy Verwest, Ha rald van Zwieten, Jan Groenendijk en Guust Sluijs allen 1 ZIERIKZEE - Tafeltennisver eniging Scaldina keerde giste ren met vier hoofdprijzen terug van het Zeeuws kampioenschap in Breskens. De Zierikzeese club verwelkomde drie Zeeuw se titels en één tweede plaats. Koen van Velthoven gaf zater dag het goede voorbeeld in sporthal Scheldeveste. De tien jarige speler was de sterkte bij de welpen. Clubgenoot Bert van de Wielen moest bij de junioren in de finale Hans Steketee uit Yerseke met 21-18,12-21 en 18- 21 voor laten gaan. Vijf van de vier seniorleden die gisteren aantraden, gingen eveneens met een beker naar huis. Bij het dubbelspel mannen G prolongeerden Gerrit van den Bosch en Pang Yuen hun vorig jaar veroverde Zeeuwse titel door in de finale met 21-18 en 21-15 van het Zeeuws-Vlaamse duo Scheele/Proost te winnen. Ook Hans Jonker en Bert de Jong veroverden een Zeeuwse titel, want zij waren als dubbel de sterkste in de H-klasse. In de finale wonnen zij met 21-18 en 21-17 van Marco Buys en Jan Voet, beiden lid van Sint Aloysi- us uit Graauw. In het enkelspel werden Pang Yuen en Hans Jonker in de kwartfinale uitgeschakeld. door Rudy Boogert ZIERIKZEE - Schaatser Leon van der Wielen is zaterdag avond teruggekeerd in het ma rathonpeloton voor B-rijders. Na een maandenlange periode van blessureleed prees hij zich gelukkig dat lijf en leden het 75 ronden volhielden. De schaatser uit Zierikzee hield het op de Jaap Edenbaan in Am sterdam langer uit dan hij had verwacht. „Het ging boven ver wachting. Ik had gedacht dat ik na vijftig rondjes mijn rug wel zou voelen, maar dat was niet het geval. Ik kon de wedstrijd van 75 ronden probleemloos uitrijden." Een dag voor de wedstrijd reed Van der Wielen in Breda als training nog een 3000 meter, waarop hi] 4.43.57 liet noteren. In Den Haag werd de strijd om de Peter van Vliet Marathoncup afgesloten. In deze achtste en van onze sportredactie ZIERIKZEE - De volleyballers van vc Lob boekten hun twaalf de winstpartij in dertien wed strijden in de recreatieve com petitie van Zierikzee. Dit keer was Duiveland Vastgoed/ Kwiek H3 het slachtoffer van de kracht van Lob. Opnieuw werd het 3-0. De enige overgebleven concur rent, Zeelandia, maakt het de koploper wel heel makkelijk in de titelrace. De titelverdediger incasseerde tegen het tweede team van Wea/Mevo'80 de vier de nederlaag van het seizoen (1-2) en de achterstand op kop loper vc Lob liep daardoor op tot zes punten. Café De Stulp (3-0-winst op ATLAS/Korstan- je) staat al op elf punten. Het eerste team van Wea/Mevo'80 won met 2-1 van Goedbloed au to's Zierikzee. Surf Inn nestelde zich in poule B naast Praktijk Jan/Cluzona (dat niet in actie kwam) aan de leiding. De ploeg won met 3-0 van MOL AGRO en heeft nu 28 laatste wedstrijd schaatste Mare de Vrieze naar een top tienklassering. In de eindsprint, die dramatisch afliep voor Pa trick Goverse (Kapelle) met een valpartij, eindigde de rijder uit Burgh-Haamstede op de tiende plaats bij de licentiehouders. Bij de veteranen sloot Fop Fon- teijne, eveneens uit Burgh- Haamstede, de marathoncyclus af met een vijfde plaats in de wedstrijd en in het eindklasse ment. Bij de recreanten klas seerden Piet van den Aarsen (Burgh), Maarten Janse (Wol- phaartsdijk) en Cor Natte (Noordgouwe) zich gebroeder lijk achter elkaar als 19e. 20e en 21e. Van den Aarsen vroeg na afloop aandacht voor de gestroomlijn de organisatie van het jaarlijks terugkerende evenement. „De vrijwilligers die wekelijks deze en andere wedstrijden in goede banen leiden, vormen de rug gengraat van de Van Vliet Cup." punten uit twaalf wedstrijden. Op de derde plaats staat HCR De Kroon/Wiska met drie pun ten en een wedstrijd minder gespeeld. Zeelandia 2 en Tim merman Natuursteen schreven allebei een overwinning bij. De absolute topper in poule C eindigde in een overwinning voor koploper Goedbloed auto's Zierikzee 2. Marleco/Cluzona 2, dat vooraf evenveel verliespun- ten had, ging met 2-1 onderuit en staat nu op vier punten ach terstand met een wedstrijd min der gespeeld. ATLAS 2 liet de kans varen om dichterbij te komen door een verrassende 3-0-nederlaag tegen Zeelandia 3. Bij de vrouwen verspeelde Bolle Dier&Tuin/Wik 1 een punt waardoor de achterstand op de solide koploper Eeterij/Tappe- rij Ginsterveld (3-0-zege op Dries HerenMode/Wik 2) groei de tot acht punten met twee duels minder gespeeld. DRV ac countants volgt met een wed strijd minder op vier punten na de 3-0-overwinning op hekken sluiter Fennet/Renesse. Martin Pikard was zaterdag de verrassende winnaar van de Graanbeurs Trofee. foto Pieter Honhoff door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - Martin Pikard uit Zierikzee is winnaar geworden van het driebanden- toernooi om de Graanbeurs Trofee. In een zinderende finale versloeg hij plaatsgenoot Wim Breur. Sjaak de Visser uit Brouwersha ven werd eervol derde. De slotdag van het driebandentoernooi, dat in het Huis van Nassau werd gehouden, kende een grillig verloop. In twee poules gingen de acht finalisten de strijd aan om de hoogste plaatsen in de poules. In poule A was weinig spanning omdat met name Wim Breur, ondanks het hoge aantal te maken caramboles, zich superieur toon de. Ongeslagen legde hij beslag op de eerste plaats en wierp zich op als de gedoodverfde favoriet voor de eindzege. Rob van Dijk uit Burgh-Haamstede eiste de tweede plaats voor zich op door twee overwinningen. Henk Punt uit Scharendijke behaalde één zege en werd derde en André van der Made uit Zierikzee puntloos vierde. In poule B verliep het anders. Hier was de spanning te snijden. Ron Speijer uit Dreischor begon met winst op Pikard. In de tweede en derde partij kwam hij telkens een puntje tekort en werd zodoende naar de der de plaats verwezen. Arjan Dorreman kwam met een overwinning en een iets lager per centage op de vierde plaats. De strijd om de eerste en tweede plaats was een thriller. Pi kard moest winnen van de Visser om de gro te finale te mogen spelen. De Visser had aan een remise genoeg. De winst ging echter naar Pikard, maar beide eindigden op 86.6 procent. Het onderlinge resultaat gaf de doorslag en De Visser werd naar de strijd om de derde en vierde plaats verwezen. In de strijd om de zevende en achtste plaats trok André van der Made aan het langste eind tegen Dorreman. Ron Speijer verover de de vijfde plaats door winst op Punt. Sjaak de Visser werd derde na een zege op Rob van Dijk. De climax werd een prachtige strijd tussen Pikard en Breur. Beide spelers zaten in de greep van de zenuwen. Na tien beurten stond het scorebord op 1-1. Toen begon de wedstrijd op gang te komen en ontspon zich een mooi gevecht. Pikard, die naar 20 punten moest spelen, volgde Breur (40) aanvankelijk op de voet. Na 28 beurten was het 17-15. Voor de kansen van Breur werd weinig meer gegeven. Maar plotseling viel Pikard stil en Breur begon te scoren. Bij 32-16 kwam ook Pikard weer tot scoren en volgde een zenuwslopend slot. Via 33-17 en 35-19 leek Breur in de 39e beurt de buit bin nen te halen, doch hij stokte op 38. Pikard greep zijn kans en maakte zijn laatste punt. door Jan Roovers ZIERIKZEE - 'Thuis punten pakken' was de doelstelling van de korfbalploeg van All Ready uit Zierikzee na de promotie uit de vierde klasse. Tot nu toe lukt dat aardig: DVS uit Hendrik- Ido Ambacht, NIO Rotterdam en Oranje Zwart uit Mijnshee- renland vertrokken uit Zierik zee met een nederlaag. Met 'zes op zes' scoorde All Ready tot nu toe in eigen hal maximaal. ZIERIKZEE - Eén helft lang geen tegentreffer in casseren, is voor een korf balploeg een prestatie van jewelste. Maar om dat twee weken achter elkaar te doen, is helemaal een speld in een hooiberg. SKNWK flikte het. Vorige week bleef de korf in de tweede helft tegen Tjoba 6 schoon en afgelo pen zaterdag kreeg Stormvogels 3 in de eerste helft geen bal door de mand van SKNWK. Zes tigminuten geen doelpunt tegen! De Nieuwerker- kerkse ploeg boekte daar mee tegen Stormvogels de derde overwinning op rij: 14-7. De verdediging van SKN WK stond in de eerste helft weer (of nog steeds) als een huis. Fel en gecon centreerd gaf de ploeg geen goede kans weg. Zelf mikten de Nieuwerker- kers met de regelmaat van de klok raak, waardoor de ploeg met een 6-0-voor- sprong ging rusten. In de tweede helft gingen beide ploegen vervolgens gelijk op met elkaar, maar het kwaad was voor Stormvogels al geschied. Zaterdag wacht SKNWK in sporthal Onderdak de derby met de solide koplo per All Ready 2. Scores SKNWK: Johan van de Linde 4, Wouter van Marle 3, Leo Fonteine en Gerda Kloet beiden 2, Jaap van Gas tel, Anneke van de Linde en Trudy Folmer allen 1 Het moge duidelijk zijn door die resultaten de sfeer in de ploeg weinig te wensen over laat. De laatste weken is die echter nog verder opgekrikt en het vertrou wen zienderogen toegenomen. „We gaan nu ook al uitwedstrij den winnen", keek coach Harm Brandt terug op de tweede uit zege van zijn ploeg. Nadat een week eerder in Westkapelle Stormvogels met 11-16 de pun ten bij de Zierikzese tegenstan der had ingeleverd, was het za terdag NIO dat met 15-16 aan het kortste eind trok. Door de overwinning maakte All Ready niet alleen een gat van vier punten met de tegenstander van zaterdag (en met Vios Wil lemstad), maar meldt de ploeg zich brutaalweg in de subtop van de derde klasse B. „Een on gekende weelde", vindt Brandt, die echter een zwaardei-e twee de competitiehelft verwacht. „Want mogelijk heeft een aantal tegenstanders ons in het begin wat onderschat. Als je promo veert, gebeurt dat nogal eens. Maar ze kennen ons nu. We mo gen meer tegenstand verwach ten." Geen reden voor paniek overi gens. Want door al die goede re sultaten is de ploeg in een aantal opzichten gegroeid. Brandt: „Onze kracht ligt in het collec tief. Iedereen kan scoren, we hebben een goede rebound, kunnen knokken, tonen als dat nodig is karakter en aan de mentale instelling mankeert ook weinig", noemt hij als wa pens waarop in moeilijke wed strijden een beroep kan worden gedaan. Geen loze kreet bleek in de uit wedstrijd tegen NIO. Na een ge lijk opgaande start leverde de eerste demarrage een 8-5-voor- sprong voor All Ready op, maar vocht NIO zich terug in de wed strijd en werd met een 10-9- stand gerust. In de tweede helft moest All Ready tot 12-12 ach ter de tegenstander aan, maar nam daarna het initiatief en dwong bij 12-14 en 13-15 de thuisploeg in de achtervol ging- Na 15-15 leek de wedstrijd on beslist te eindigen, maar inval ler Remy Quist dacht daar an ders over door in de voorlaatste minuut een doorbraak doeltref fend af te ronden, 15-16. Scores All Ready: Ronald Snoek, Jan-Willem van Nieuiuenhuyzen en Luuk van Eijken allen 3, Debbie Voshart en Henk de Graaf beiden 2, Hetty Overweel, Manon Torensma en Remy Quist allen 1. door Joop van den Oudenhoven OOSTERLAND - Ab van Buren van Biljart Vereniging Winden burg is de sterkste gebleken tij dens het persoonlijk kampioen schap libre eerste klasse van het district Schouwen-Duiveland. Nico Tuinman maakte het suc ces van Windenburg compleet door de tweede plaats te verove ren. Van Buren verdiende door zijn overwinning een plaats in de gewestelijke eindstrijd, die van 22 tot en met 24 februari wordt gehouden in Hulst. Spannend was het persoonlijk kampioenschap in de eerste klasse libre slechts drie ronden. Toen begon de latere winnaar Van Buren aan zijn opmars en liet de concurrentie punten lig gen. Maar de kwaliteit vergoed de dat ruimschoots. Ook al had de man uit Brouwershaven eens een mindere partij, hij bleef aan de winnende hand. Tuinman daarentegen ging in de vierde en vijfde ronde onderuit en kon al leen op afstand volgen. Dat wil de hij in de slotronde wel even rechtzetten. Al stond de win naar vast (Van Buren was onbe reikbaar geworden) Tuinman wilde het talrijk aanwezige pu bliek in de finale nog wat bie den. Zijn clubgenoot die de concen tratie niet meer kon opbrengen ging met liefst 26-130 na 12 beurten onderuit en verloor daarmee zijn ongeslagen status. Opmerkelijk was nog de opmars van Jan Eickenboom van SIR. Na twee ronden stond hij punt loos op de zevende plaats en be gon vanaf dat moment aan een remonte. Elke ronde sloop hij dichterbij en hij legde uiteindelijk beslag op de derde plaats. Jaap Goudzwaard van Winden burg eiste de vierde plaats voor zich op. Martin Capelle van Even Buiten werd bij zijn de buut in deze klasse een solide vijfde. Toon Rijnberg speelde een goed toernooi en werd zes de. Arie Streefkerk scoorde een prima moyenne, maar pakte te weinig wedstrijdpunten om de zevende plaats te ontlopen. Paul Bodbijl van DOS kon niet aan zijn normale niveau komen en eindigde op de achtste plaats. De hoogste serie kwam op naam van Nico tuinman met 53. De hoogste partij was ook voor hem met 13.00. Het toernooigemid- delde was 5.50. Biljarten Oosterland. Persoonlijk kampioenschap libre eerste klasse, district Schouwen Duiveland: 1Ab van Buren (Windenburg 7 gespeeld 12 punten, moyenne 6.60, hoogste partij 11.81hoogste serie 48; 2. Nico Tuinman (Windenburg) 7-10, 6.76, 13.00, 53; 3. Jan Eickenboom (SIR) 7-8, 5.38, 7.74, 38; 4. Jaap Goudzwaard (Windenburg) 7-8,5.11, 6.84, 45; 5. Mar tin Capelle (Even Buiten) 7-6, 4.64, 6.50, 26; 6. Toon Rijnberg (Onder Vrienden) 7-5,4.68,6.19,30; 7. Arie Streefkerk (Wit te van Haemstede) 7-4, 5.15, 7.64, 31; 8. Paul Bodbijl (DOS) 7-3,3.98,5.65,27. Zierikzee. Driebanden toernooi om de Graanbeurs Trofee: 1. Martin Pikard (Zie rikzee); 2. Wim Breur (Zierikzee); 3. Sjaak de Visser (Brouwershaven); 4. Rob van Dijk (Burgh-Haamstede); 5. Ron Speijer (Dreischor); 6. Henk Punt (Scharendijke); 7. André van der Made (Zierikzee); 8. Ar jan Dorreman (Renesse). Volleybal Zierikzee. SNS bank recreatieve compe titie. Poule A: Goedbloed auto's Zierik zee 1 - WEA/Mevo'80 1 1-2, VC Lob - Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 3-0, Zee landia 1 - WEA/Mevo'80 2 1-2, Café De Stulp - Atlas/Korstanje 1 3-0. Stand: 1VC Lob 13-35; 2. Zeelandia 1 13-29; 3. Café De Stulp 13-24; 4. WEA/Mevo'80 2 11-17; 5. WEA/Mevo'80 1 11-14; 6. Goedbloed auto's Zierikzee 1 11-13; 7. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 13-11; 8. Atlas/Kors- tanje 1 11-1. Poule B: Zeelandia 2 - Cafe De Vlinder 3-0, Mol Agro - Surf Inn 0-3, Stars of Life - Tim merman Natuursteen 1-2. Stand: 1. Prak tijk Jan/Cluzona 12-28; 2. Surf Inn 12-28; 3. HCR De Kroon/Wiska 1 11-25; 4. Tim merman Natuursteen 12-22; 5. Zeelandia 2 12-21; 6. Connexxion 11-16; 7. Stars of Life 11-15; 8. Café De Vlinder 12-13, 9. Sgravo de Verfbron 12-13; 10. Mol Agro 13-8; 11. Volleybal Nieuwdorp 10-3. Poule C: De Vanger/Kwiek H4 - WEA/Me vo'80 jongens 0-3, VVOZ - WEA/Mevo'80 jeugd 3-0, Zeelandia 3 - Atlas 2 3-0 Stand: 1. Goedbloed auto's Zierikzee 2 15-37; 2. Marleco/Cluzona 2 14-33; 3. At- door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Tijdens de eerste wedstrijd na de winterstop is WIK'57 tegen een 4-2-neder- laag opgelopen. Door de verlies- beurt bij Meeuwen is WIK'57 de komende weken veroordeeld tot degradatievoetbal. De vrouwen van Zierikzee leden weer eens een onwaarschijnlijke neder laag. Het bezoekende Dau- wendaele won op sportpark Den Hogen Blok met 1-12. Meeuwen - WIK'57 4-2: Na de nederlaag in Zoutelande, 'tegen het plaatselijke Meeuwen, wordt het vrouwenelftal van WIK'57 steeds verder in de pro blemen gedrongen. De formatie van trainer Wim Kommer bezet momenteel de twaalfde plaats in de tweede klasse. „We zullen het nu heel moeilijk krijgen en met name degradatievoetbal moeten gaan.spelen. Als ik eer lijk ben, is het misschien niets eens verkeerd dat we een jaartje las 2 15-30; 4. De Vanger/Kwiek H4 13-24; 5. WEA/Mevo'80 jongens 14-20; 6. Zee landia 3 15-20; 7. Stadscafé De Banjaard 14-17; 8. VVOZ 14-11; 9. WEA/Mevo'80 jeugd 14-10. Poule D: Kwiek/Sporthuis Zierikzee Dl - CZ actief in gezondheid 2-1, WEA/Me vo'80 dames 1 - Bolle Dier&Tuin/Wik 11- 2, Dries HerenMode/Wik 2 - Eeterij/Tap- perij Ginsterveld 0-3, Fennet/Renesse - DRV accountants 0-3. Stand: 1. Eeterij/ Tapperij Ginsterveld 13-32; 2. DRV ac countants 12-28; 3. Bolle Dier&Tuin/Wik 1 11-24; 4. Foto Leen Koper/Cluzona 12- 24; 5. CZ actief in gezondheid 13-24; 6. WEA/Mevo'80 dames 1 11-18; 7. Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 12-10; 8. HCR De Kroon/Wiska Dames 12-15; 9. Dries HerenMode/Wik 2 13-8; 10. WEA/Mevo'80 meisjes 11-7; 11, Fennet/ Renesse 12-2. BURGH-HAAMSTEDE - De zaalvoetballers van Duinrand hebben op zeer overtuigende wijze de fi nale bereikt van het be kertoernooi in Burgh- Haamstede. De ongenaakbare koplo per in de reguliere compe titie maakte in de halve fi nale van de beker gehakt van Sportcentrum: 21-0. De tegenstander voor de finale moet komen uit het treffen tussen Port Zélan- de en Decotrend Keukens. teruggaan naar de derde klasse. Dan kunnen we alles weer eens rustig gaan opbouwen." WIK, dat met een blessuregolf van doen heeft (van de zeven tien speelsters waren er zater dag amper elf beschikbaar) kwam in de eerste helft met 2-0 achter. Meeuwen dicteerde het spel. Na rust was het al snel 3-0. WIK-aanvalster Ellen Schreurs bracht met twee treffers alsnog de spanning terug. Terwijl er even een gelijkspel in leek te zitten, gaf de thuisploeg de zege niet meer uit handen: 4- 2. Zierikzee - Dauwendaele 1-12: Zoals zo vaak dit seizoen bleek ook nu het klasseverschil met de tegenstander te groot voor Zie rikzee. Dauwendaele, dat de heenwedstrijd reeds ruim won met 18-0, was ook in de return heer en meester. Wel lukte het de rood-zwarten deze keer de eer te redden. De enige Zierikzeese treffer kwam op naam van San dra van de Velde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28