Tjoba bewijst zichzelf goede dienst MZVC loopt uit op concurrenten Sjaak Westdorp kampioen libre Belangrijke zege voor dammers PWG Arnemuiden morst punten Korfballers grijpen laatste kans op kampioenschap in eerste klasse Goedhart sterkste in Kapelle uitslagen agenda van onze sportredactie VLISSINGEN - In de vierde klasse neemt MZVC- na de 2-5- winst in de topper tegen SKN- WK- een optie op de titel. Cad- zand, dat met 2-0 van DFS won, volgt met een wedstrijd meer gespeeld op zes punten en SKN- WK (één wedstrijd minder) zelfs op tien. Duiveland heeft de koppositie in de vierde klasse B van het za terdagvoetbal weten te behou den. Lange tijd zag het er naar uit dat naaste concurrent Smer- diek de drie punten in eigen huis zou houden, maar in de bles suretijd maakte Duiveland als nog gelijk. SKNWK-MZVC 2-5: Ronald van Vossen opende voor SKN- WK de score en via een eigen doelpunt van Mark de Haan kwam MZVC langszij. In de tweede helft liep de koploper al snel uit naar 4-1 via Alexander Bom (2x) en Ronald Melaard. In de slotfase deed Gert-Jan Tierie nog iets terug waarna Bom de eindstand via een penalty op 5 -2 bracht. Wissenkerke-Wemeldinge 1-5: De thuisploeg opende nog wel aardig, maar na de 0-1 van Toi- ne Gijzel en de 0-2 van Ron Jere- miasse was de wedstrijd al beslist. Ferry van der Sluis te kende net voor rust nog voor 0-3 en direct na de thee ook voor de 0-4. Via John Mol werd het nog eerst 0-5, voordat vlak voor tijd Albert Budding de eer voor de thuisclub kon redden. Krabbendijke-Colijnsplaatse Boys 1-2: AbdoelBegde tekende een kwartier voor tij d in een ma tige wedstrijd voor 0-1 en Nigel Holmes vijf minuten later voor 0-2. Martin Bal maakte er vijf minuten voor tijd nog wel 1-2, maar de bezoekers bleven ver volgens terecht overeind. Cadzand-DFS 3-0: Michel Cil- lekens maakte er na een kwar tier op voorzet van Moctar Abid 1-0 van, waarna de bezoekers vervolgens nooit in staat bleken het Cadzand echt moeilijk te maken. Guido Raynard tekende een kwartier voor tijd voor 2-0 en vijf minuten later ook voor 3-0. Borssele-Wolfaartsdijk 2-3: William Boone bracht de thuis ploeg na twintig minuten nog wel op voorsprong. Arnold van Gemerden schoot na een half uur een hoekschop knap binnen voor de gelijkmaker en vlak voorrust deed hij dat op identie ke wijze voor de 1-2-voor- sprong. Een knappe counter le verde via Van Gemerden na een uur de beslissende 1-3-over- winning op, waarna in de slot minuut William Boone nog voor 2-3 kon zorgen. Spui-Hoedekenskerke 1-2: De thuisploeg toonde veel te weinig inzet. Na twintig minuten lever de dat een terechte 0-1 op via een benutte strafschop van Ser ge Beulens. Direct na de thee kwam Spui via Remco Hame link wel terug tot 1-1. Hoede- kenskerke counterde zich een kwartier voor tijd via Jeroen de Winter naar de volle winst. Halsteren - Wik '57: WIK '57 kwam in de twintigste minuut op voorsprong kwam via Theo Wittenberg. Een benutte straf schop van Elmar Verhagen le verde WIK een comfortabele 0- 2-ruststand op. In een gelijkop- gaande tweede helft bracht Pa trick de Ridder tien minuten voor tijd de spanning terug in de wedstrijd. Via een counter maakte Mark Passchier er drie minuten voor het laatste fluit signaal 1-3 van. Brouwershaven - Stavenisse 3-0: In de twintigste minuut kwam Brouwershaven verdiend op voorsprong door André Goudzwaard. Hij schoot een corner in één keer de kruising in. Tien minuten later werd het 2-0 door opnieuw Goudzwaard die een dieptepass goed afrondde. Vijf minuten na rust zette Cle ment van Splunder de eind stand van 3-0 op het scorebord. SPS - Mevo 8-0: SPS leidde bij rust al met 4-0. De 8-0 eind stand was meer dan terecht. De doelpunten voor de formatie van Gerard Lazeroms werden gemaakt door Wil jam Lisseveld (2x), Johan Rauw (2x), René van Vossen, Ab van der Belt, Esmir Kustura en Erwin Feijtel. Smerdiek - Duiveland 2-2: Erik van Haaften zette Smerdiek voorrust op een 1-0 voorsprong. Na rust kwam Duiveland op ge lijke hoogte door een treffer van Lex Zwang. Pierre Withagen van Smerdiek schoot zijn ploeg weer op voorsprong. Twee mi nuten in blessuretijd redde Zwang toch nog een punt voor Duiveland. maandag 21 januari 2002 door Koen de Vries GOES - De korfballers van Tjo ba blijven in de race voor pro motie naar de overgangsklasse. De ploeg uit 's-Heer Hendriks kinderen versloeg zaterdagmid dag in het Goese sportpunt Zeeland de ongeslagen leider Maassluis met 18-13 en kwam daardoor op één punt van de Zuid-Hollanders. Niets wees er zaterdag op dat Tjoba voor zijn laatste kans op de titel vocht. Hoewel bij een ne derlaag Maassluis een bijna on overbrugbare voorsprong van vijf punten zou nemen, speelde de thuisploeg ontspannen en zelfverzekerd. Maassluis, dat het achttal van Han Verbeke in de eerste competitiewedstrijd van het seizoen op een verras sende nederlaag had getrac- teerd, zat alleen het eerste kwartier in de wedstrijd. Twee keer kwamen de bezoe kers op voorsprong: 2-3 en 3-4. Daarna demarreerde Tjoba in minder dan vijftien minuten naar 11-4 en was de wedstrijd, voordat de eerste helft voorbij was, beslist. De vrouwen van Tjoba waren in het tweede gedeelte van die eer ste helft van doorslaggevende betekenis. Jolanda Kole onderscheidde zich niet alleen met drie treffers, maar zorgde ook nog eens voor een aantal slimme onderschep pingen. Astrid Koole vocht ver beten duels uit met Stephanie Verhagen en kwam daarbij als winnaar uit de bus. Ze kreeg en kele strafworpen mee en scoor de in die fase zelf twee keer. Daarnaast bracht de ervaren Anita Valstar rust op de mo menten dat dat nodig was en of ferde Ilse Boogaard zich op voor het teambelang. Pech Overigens had Maassluis voor rust wel de nodige pech. Wan neer de ploeg zou zijn beloond met uit de korf draaiende bal len, dan had het goede zaken ge daan in Sportpunt Zeeland. Desondanks constateerde Maassluis-trainer André Pelli- kaan dat zijn aanvalsvakken tot de pauze steeds op vier eilandjes speelde. „Terwijl we het juist Hetgeen dus geschiedde. On dertussen had Tjoba met die verrassende nederlaag in de eerste wedstrijd Maassluis wel in het zadel geholpen. De Zuid- Hollanders werden vorig sei zoen kampioen in de tweede klasse en waren met lijfsbehoud als inzet aan de competitie be gonnen. Na de zege op de titelf a- voriet kreeg de ploeg van trainer André Pellikaan vleugels. Maassluis won tot ieders verras sing alle duels, al was dat tot drie keer toe met één doelpunt verschil. In Goes werd Maassluis voor het eerst met de neus op de feiten gedrukt. Pas in het achtste com petitieduel maakte de promo vendus kennis met een sterkere tegenstander. „Dit is dus over gangsklasseniveau", vertelde Pellikaan zijn acht teleurgestel de spelers in de rust. Zelfvertrouwen Meteen na de rust stoomde Tjo ba door naar 14-5. Daarna liet de ploeg de teugels vieren. Han Verbeke zat er niet mee. Zijn ploeg had zichzelf in meerder opzichten een goede dienst be wezen. Met geraffineerd spel was de vierde zege op rij binnen gehaald. Het zelfvertrouwen was toegenomen, de ongeslagen koploper was een eerste halt toegeroepen. Tjoba bleef echter wel de ploeg die de koploper moet achtervol gen. De grote vraag voor Han Verbeke was niet of zijn ploeg nog steken zal laten vallen. De kans daarop acht hij klein, want Tjoba is in vorm. Veel belangrij ker was de vraag of Maassluis de draad na de eerste teleurstelling van het seizoen weer kan op pakken. „Het zou mij verbazen als ze zouden blijven winnen", gaf Verbeke aan. Volgens André Pellikaan had Maassluis geen mentale opdof fer gekregen. „Handhaven was ons uitgangspunt en dat hebben we nu al voor elkaar. Ik reken er op dat we onbevangen blijven korfballen. We hebben niets te verliezen. Ook de tweede plaats zou fantastisch zijn. Tjoba - Maassluis 18-13 (11-4): Tref fers Tjoba: Mark-Peter van der Meer 6, Mark de Schipper 4, Jolanda Kole 3, Astrid Koole 3, Anita Valstar 1 en Gerben van Boven 1. door Joop van den Oudenhoven KWADENDAMME - Sjaak Westdorp van Biljart Vereniging Vega uit Oost-Souburg is in Kwadendamme kampioen geworden in het libre eerste klasse van het district Wal cheren /De Bevelanden. In een zeer matige eindstrijd bleef hij Brian Ory van Delta uit Colijnsplaat voor. Westdorp mag nu naar de gewestelijke eindstrijd die van 22 tot en met 24 februari wordt gespeeld in Hulst. De eindstrijd in de eerste klasse libre moest het vooral hebben van de spanning. Tot op de laatste puntjes in de afsluitende ronde was er nog niets zeker. De spanning ver goedde veel, want het niveau tijdens dit kampioenschap was niet om over te juichen. Waar de klassegrenzen tussen vier en zeven moyenne liggen eindigden liefst drie spelers onder het degradatiepeil. Slechts één deel nemer kon boven de vijf gemiddeld spelen. Kans Voor de laatste ronde was begonnen hadden nog drie spelers kans op de titel te weten: Sjaak Westdorp, Brian Ory en Jo Goris van ReHaWe uit Vlissingen. Laatstgenoemde moest in de finale winnen van Westdorp met een hoog moyenne om de titel te kunnen pakken. Ory moest ook winnen in zijn partij tegen Bart Bos van OBK uit 's-Heerenhoek, maar was dan nog afhankelijk van het re sultaat van de ontmoeting Westdorp-Goris. Hij deed wat er van hem werd verlangd maar het hielp niet meer. In een uiterst spannende maar slechte partij 40 beurten voor 130 caramboles) pakte Westdorp de winst en daarmee de titel. Go- ris zakte zelfs nog terug naar de vierde plaats. De derde plek werd ingenomen door Eddie Ebert van 't Raedthuys. Good old Jan Rijk van DOS Ovezande legde beslag op de vijfde plaats en had de eer van de hoogste partij met een moyenne van 8.66. van ons collectief moeten heb ben." Han Verbeke had het voor de wedstrijd al gezegd. Maassluis was geen bijzondere ploeg. Er waren volgens de oefenmeester weinig zaken om extra rekening mee te houden. Tjoba was bezig met een goede reeks en moest die gewoon voortzetten. Geconcen treerd en gedisciplineerd spelen zou winst moeten opleveren. Arnold Glaser van Tjoba krijgt de bal toegeworpen in de wedstrijd tegen Maassluis. foto Willem Mieras Veere zet belangrijke stap in strijd tegen degradatie Een spelervan Arnemuiden wordt in de tang genomen door twee spelers van Veere. foto Ruben Oreel van onze sportredactie MIDDELBURG - Dankzij een mooie 16-10-overwinning op concurrent TDV uit Tilburg hebben de dammers van PWG 's-Gravenpolder zich stevig op de zesde plaats in het klasse ment van de eerste klasse A ge nesteld. Aan het eind van dit sei zoen geeft deze positie recht op een plaats in de nieuw te vormen landelijke hoofdklasse. In de tweede klasse C hield Lamme- renburg tegen het Rotterdamse Constant de schade beperkt: een 12-15-nederlaag. Voor aanvang van de negende ronde deelden TDV en PWG de zesde plaats in de eerste klasse A. Beide ploegen waren ge brand om deze belangrijke wed strijd tot een goed einde te bren- KAPELLE - De aanwas van de dressuur blijft groeien. In Kapelle gingen tijdens de dressuurwed- strijd van de ruiterclub Den Braanjenhoek voor B-combinaties alle erelin- ten gepaard met een winstpunt. In de eerste proef eindigde de voor de Gouwe Reyers uit Serooskerke uitko mende Hans Goedhart met Prooij ens Presly op de tweede plaats. Met zijn 165 punten kwam de Wal- cherse ruiter twee puntjes tekort om Greet Wijnno- bel met Treschic P van het organiserende Braanjen hoek van de eerste plaats te verdringen. De revanche van Goed hart liet niet lang op zich wachten. In de tweede manche stuurde hij Prooijens Presly met 169 punten naar het oranje lint. Vier puntjes meer dan Greet Wijnmolen met Trceschic P. In groep twee verdedigde Mariette Luteijn de eer van de thuisclub met ver ve. Mariette stuurde in manege De Braanjenhoek K Doruto Queen met uit stekende cijfers (165 en 164 punten) in beide proe ven naar de eerste plaats. gen. Bij PWG was Johnny de Leeuw na enkele wedstrijden weer aanwezig en bij deTilbur- gers had men zelfs een speler die om disciplinaire redenen buiten de ploeg was gezet weer in gena de aangenomen. Na een gelijk spel van Ronnie Gun ter tegen de Belgische veteraan Hugo Ver- poest opende Erwin Hamers de score voor de Zeeuwen: de Hoofddorper speelde tegen de sterke Cor Kuijstermans een perfecte omsingelingspartij en won zeer verdiend. Aart Walra ven. wiens tegenstander in het vroege middenspel in een dam- combinatie was gelopen, ver grootte de voorsprong tot 1-7. TDV kon na een remise van Ben nie Provoost eindelijk iets terugdoen. De sterke Alex Ma- thijsen versloeg Jan van de We- teringh in een Roozenburg-par- tij- Nadat Daaf Kasse in het eind spel had moeten opgeven was de voorsprong van PWG 's-Gra- venpolder geslonken tot drie punten, maar over de drie reste rende partijen hoefden de Zeeu wen zich geen zorgen meer te maken. Eerst pakten Henk Gunter en Arjo Kousemaker in het eindspel een puntje, waarna teamcaptain Kees Rijk de volle winst pakte tegen de Belg Maro de Meulenaere en de eindstand op 10-16 in het voordeel van de Zeeuwen bracht. Lammerenburg verloor zater dag in de thuiswedstrijd tegen Constant de slag op cle bovenste borden. Arie Kammeraat ging in een opsluitingspartij ten on der, Evert Wiskerke overleefde de opening niet, Jaap de Jonge werd door de gerenommeerde Ben Smeenk langzaam van het bord gedrukt en Wim Koppejan verloor door een doorbraak- combinatie. Alleen Peter Schunselaar kon aan het derde bord een puntje in de wacht sle pen. Aan de lagere borden, waar de Rotterdamse ploeg enkele zeer zwakke invallers had opge steld, ging het zaterdag aan zienlijk beter. Toch slaagden de spelers er net niet in de nederla gen aan de kopborden te com penseren. Frans Blaas won moeiteloos, topscorer Ludwig Wilson pakte in een grillige par tij ook drie punten en Jan Boone rondde een goede partij combi- natief af. Ko Louwerse miste een niet al te moeilijke winst en speelde gelijk en ook Aart van Luyk remiseerde, zodat de Rot- tei-dammers met een 12-15- overwinning de Lammeren- burcht verlieten en uitzicht blij ven houden op een plaats bij de beste drie. door Jan-Jaap Corré VEERE - De derby in de tweede klasse E van het zaterdagvoet bal tussen Veere en Arnemuiden is geëindigd in een doelpuntloos gelijkspel. Hoewel er redelijk veel kansen waren kon geen van beide ploegen echt aanspraak maken op de overwinning. Door deze puntendeling slaag de Arnemuiden er niet in een se rieuze stap te zetten richting koploper Oranje Wit. „We heb ben het hier niet goed gedaan", vond een teleurgestelde Arne- muiden-trainer Adriaan Nieu- wenhuijse. De wedstrijd tussen degradatie kandidaat Veere en het in de top meedraaiende Arnemuiden was in het begin niet leuk om naar te kijken. Beide ploegen probeer den wel aan te vallen, maar de kracht om door te zetten ont brak. Arnemuiden was de bete re ploeg en kreeg vooral veel kansen om van afstand te schie ten. Het gevaarlijkste moment van Veere in de eerste helft, was niet eens een kans te noemen. Theo van Tatenhove stuurde Paul Noya diep, maar nog voor deze tot een schot kon komen leed hij balverlies. In de blessuretijd van de eerste helft viel zowaar een echte kans te noteren. Arnemuiden-mid- denvelder Corné van Belzen speelde spits Marinus Baas in de diepte aan, deze omspeelde de verdediging en legde terug op Jeannot Wolf, die rakelings over schoot. De tweede helft kwam Veere een stuk beter uit de startblokken en binnen twee minuten was de ploeg al gevaarlijker dan in de hele de eerste helft. Linksbuiten Theo van Tatenhove sneed met een schitterende actie door de Arnemuiden-verdediging, maar vond keeper Rudy van Belzen op zijn weg. Daarna ble ven aan beide kanten redelijk veel kansen volgen. Adriaan Nieuwehuijse had daar wel een verklaring voor. „In de tweede helft zie je toch dat de spelers moe worden en meer ruimte la ten liggen. Dan is het voor beide ploegen makkelijker om kansen te creëren". Slotoffensief Het leukste deel van de wed strijd was in laatste kwartier te zien. Beide ploegen probeerden nog iets van een slotoffensief in te zetten en dat leverde enkele enorme kansen op aan beide kanten. Marinus Baas, de zeer talentvolle spits van Arnemui den kreeg een paar kansen, maar ook hij wist het net niet te vinden. „We hadden zeker kan sen genoeg, maar je moet hem maken. Vandaag hadden we he le goede zaken kunnen doen, maar we hebben punten laten liggen tegen een degradatie kandidaat legde Baas na af loop uit. Het laatste hoogtepuntje van de wedstrijd kwam was van de uit stekend ingevallen Veere-spits Pascal Caumartin. Een goed aangespeelde bal schoot Caumartin onberispelijk langs Rudy van Belzen, maar hij deed dat wel uit buitenspelpositie. Interim-coach Rinus Zegers van Veere was tevreden met het be haalde punt. Ook ziet hij steeds meer verbetering komen in de manier van spelen. „In de drie wedstrijden die ik voor de winterstop coachte haalden we steeds met moeite het eind. Vandaag hebben we niet echt onder druk gestaan. Die lijn moeten we vast zien te houden." Collega Adriaan Nieuwehuijse was een stuk minder tevreden, maar wist wel een oorzaak voor het matige spel. „We misten vandaag vijf spelers vanwege blessures en ziekte. Zo is onze keeper van vandaag, Rudy van Belzen, normaal keeper van het derde. Hij heeft het uitstekend gedaan, maar als je zoveel spe lers mist merk je dat toch in je ploeg. Het is geen excuus, maar het kan wel als een oorzaak worden gezien", vond de oefen- meester. Veere: Jan VermeulenRandy de Dreu, Jack Blijlevens, Edwin van Tatenhove, André van Maldegem; Adriaan Kroese. René Schreuder, Paul Noya, Theo van Tatenhove: René-Michel Gerritsen (75. Pascal Caumartin), Turgut Kizilarslan. Arnemuiden: Rudy van Belzen; Wal ter Crucq (72. Patrick Siereveld), Jacco Moerdijk, Ronnie Moerdijk, Corjan Marijs; Corné van Belzen, John Crucq, Adrie van Belzen (46. Ronnie van Belzen), Jeannot Wolf; Kees Davidse (72. Jacky de Smit), Marinus Baas. Biljarten Teamcompetitie district Walcheren de Bevelanden. Klasse B1 Driebanden klein: ALM 3-HIO 2-5, OBK-ALM 4-3, ALM-Scheldezicht 3-4, Vega-Onda 5-2, BV Zierikzee-OBK 3-4. Klasse B2A: OBK 2-Delta 5-2, Scheldezicht 2-TOG 5-2, De Herberg-De Sportvisser 5-2, Drieb. De Kroon -Onda 2 2-5. Klasse B2B: OHGL- Vega 2 5-2, OBK 3-LBV 2 3-4; Dosov-OKK 5-2, De Sportvrienden-'t Raedthuys 5-2, Avontuur 2-Onda 3 2-5. Klasse Cl Libre klein: Vega 4-Vega 5 2-5, DOS-Vega 3 0-7. Klasse C2: OHGL 2-ALM 4 5-2, De Toe komst-Dampoort 2-5, DeToekomst2-Re- HaWe 2 5-2, 't Raedthuys 2-Delta 3 2-5, Onda 4-OBK 4 0-7. Klasse C3A: SNA-Del ta 4 5-2, TOG 2-LBV 3 5-2, Scheldezicht 3- OHGL 3 4-3. Klasse C3B: OHGL 4-De Sportvisser 3 5-2, 't Raedthuys 3-De Vier Linden 2 4-3, De Herberg 3-TOG 3 6-1. Klasse C4A: ALM 5-De Toekomst 5 5-4, Scheldezicht 4-De Vier Linden 3 7-2, OKK'771-Onda 57-2, De Herberg 4-Delta 5 2-7; Avontuur 4-TOG 4 8-1. Klasse C4B: Vega 6-OBK 5 2-7, Onda 6-LBV 4 5-4, HIO 3-OKK 2 4-5, Dosov 2-DeToekomst44-5, Dampoort 2-ALM 6 5-4. Persoonlijk kampioenschap libre eerste klasse district Walcheren /De Bevelan den: Sjaak Westdorp-Vega, 7 gespeeld 12 punten, moyenne 4.84, hoogste partij 7.22, hoogste serie 45,2. Brian Ory-Delta, 7-10, 5.10, 6.84, 47, 3. Eddie Ebert 7-9, 4.31, 6.84, 36, 4. Jo Goris-ReHaWe, 7-8, 4.59, 6.84,40, 5. Jan Rijk-DOS, 7-7. Paardensport Bixie pony-wedstrijd, Heinkenszand: Proef AA: 1. Dominique Nijssen, Bonita (Zuid-Beveland) 52 punten, 2. Florance de Broekert, Victor (de Paardebloem) 43, 3. Natasja Verhoef, Bram (Weelruiters) 42, 4. Melissa Ardon, Frats (de Paarde bloem) 41, 5. Dorien de Vrieze, Shadow (de Paardebloem) 40. Proef A: 1. Peter Francke, Kelly (Gouwe Reijers) 49,2. Da- ni Karelse,Tessa (de Paardebloem) 48,3. Amber Verhage, Humphry (de Paarde bloem) 45,4. Mariska de Vrieze, Shadow (de Paardebloem) 40,5. Tamara Wabeke, Anette (de Paardebloem) 37. Proef BI: 1. Marloes van Beveren, Fite (de Paarde bloem) 61, 2. Marloes van Beveren, Jas mijn (de Paardebloem) 55, 3. Simone Houterman, Jilly (Gouwe Rijers) 54, 4. Marjolein Tramper, Leezy (de Paarde bloem) 50. Dressuur RV Den Braanjenhoek paarden klaSse B, Kapelle. Groep 1:1. Greet Wijn- nobel, Treschic P (Braanjenhoek) 167, 2. Hans Goedhart, Prooijens Presly (Gouwe Reyers) 165, 3. Ilsanne van der Gouwe, Orlando (Weelr.) 162. Groep 2:1. Mariet te Luteijn, K. Doruto Queen (Braanjen hoek) 165, 2. Faisca Boone, Gradaro (Weelr.) 157, 3. Mariska Baars, Kresta (Striener.) 156. Pony's klasse B: 1-Mayo- ry Stevense, Pugach de Sjabri (Hogerhei- de) 175. Tweede proef paarden klasse B. Groep 1 1. Hans Goedhart, Prooijens Presly, 169, 2. Greet Wijnnobel, Treschic P, 165,3. Il sanne van der Gouwe, Orlando, 163. Groep 2: 1. Mariette Luteijn, K. Doruto Queen, 164, 2. Mariska Baars, Kresta, 159, 3. Ramona Buteijn, Mr Joplin B (Scheldestad) en Faisca Boone, Grandaro, 157. Pony's klasse B: 1. Julia Poppe, Lester (Oranjezon) 168. Rugby Tweede klasse: Tovaal-Wasps 36-14, RCE/PSV-RSRC 17-14, Ducks-Tilburg 68- 7, Breda-Hookers 10-18, Oemoemenoe- Rhino's reglementaire 30-0 overwinning voor Oemoemenoe.Stand aan kop: To- vaal 14-54 (417-158), Ducks 16-52 (438- 200), Hookers 14-49 (367-176), Oemoe menoe 16-45 (317-283). Schietingen Zeelandia Ovezande Wip 1: eerste hoofdvogel F. Koens, Spes Nostra, twee de hoofdvogel R. Proost, Zeelandia, eer ste zijvogel F. Koens, Spes Nostra, twee de zijvogel A. Bongers, Zeelandia, derde zijvogel R. Klippel, Doel naar Hoger, vier de zijvogel F. Koens, Spes Nostra, eerste kal J. Buysrogge, Zeelandia, tweede kal E. Maat, Zorgvlied, derde en vierde kal lo ting. Vliegende vogel A. Bongers en Patr. de Jonge, beiden Zeelandia. Meeste klei ne vogels, negen, S. Bracke, Spes Nostra en L. Rentmeester, Willem Teil. Wip 2: eerste hoofdvogel P. de Jonge, tweede hoofdvogel en eerste zijvogel H. Koens, beiden Zeelandia, tweede zijvo gel E. Maat, Zorgvlied, derde zijvogel J. van Steenbergen, Willem Teil, vierde zij vogel P. de Jonge, Zeelandia, eerste en tweede kal A. Bongers, Zeelandia, derde kal H. Franse, Willem Teil; vierde kal J. Vermeule, Edele Handboog. Meeste klei ne vogels J. Buysrogge, Zeelandia. Nederlandse Bond van Wipschutters af deling Zuid-Beveland Tussenstand su percup Poule 1Diana 10-17, Spes Nostra 10-16, Sint Sebastiaan 3 10-10, Zorgvlied 8-6, Ravenstein 8-3, Victoria 2 4-2, Zee landia 2 6-2. Poule 2: Sint Sebastiaan 18- 16, Doel naar Hoger 10-10, Ons Genoe gen 8-9, Zeelandia 1 8-8, Sint Sebastiaan 2 8-3, Victoria 1 6-2. Zaalvoetbal Regio Walcheren. Eerste klasse: Hebus- port - Bij de punt 3-7, Emergo - Arnemui den 5-6, Groene ster Maroc - Zuidwest negen 4-10, Westkapelle - Domburg 4-9, DTP/Café Stout - Taxicentrale 3-7, Oost- kapelle - Jong Ambon 6-8. Stand: Zuid west negen 12-33, Taxicentrale 14-30, Domburg 12-25, Westkapelle 14-25, He- busport 12-19, Arnemuiden 13-19, DTP- /Café Stout 13-16, Oostkapelle 13-16, Jong Ambon 14-16, Bij de Punt 14-16, Groene ster Maroc 13-11, Emergo 14-2. Tweede klasse: Westkapelle 2 - de Dwaes 4-5, Torna - VZV/Hydrofa 3-7, Domburg 2 - WZP 4-9, WE A - Oostkapelle 2 5-12, Café Nationaal - Garderen/Dekker 9-6, Ontop - Murre/de Visser 4-4. Stand: Murre/de Visser 14-40, VZV/Hydrofa 14- 34, Domburg 2 14-27, WZP 14-24, Oost kapelle 2 14-23, Ontop 13-22, Café Natio naal 14-18, WEA14-14, Garderen/Dekker 14-13, Torna 13-10, De dwaes 14-9, West kapelle 2 14-7. Afdeling Vlissingen. Der de klasse: SSVW - VAW 3-7, VZV/Hydrofa 2 - Vergosport 6-6, Schinkel assurantie - Sloep/Vanuus 1-4, vvHebusport 2-Uiter ton 4-3, EPZ - PSVW 2-5, vv Hebusport- De stoof 13-3. Stand: vv Hebusport 14- 39, Sloep/Vanuus 14-27, VZV/Hydrofa 2 14-26, VAW 14-22, PSVW 12-21, SSVW 14-20, Uiterton 13-18, Schinkel assuran tie 14-16, Vergosport 14-13, De stoof 13- 12, EPZ 14-10, vvHebusport214-9. Vijfde klasse: Provincie Zeeland - Hoechstboys 11-6, Draadkrabbers 2 - Atofïna 3-9, Groene ster Maroc 3 - Partner advies 13- 4, Miniatuur Walcheren - Schinkel assu rantie 4 6-5, Westkapelle 4 - Uiterton 3 3- 6. Stand: Atofina 12-31, Groene ster Ma roc 3 12-30, Miniatuur Walcheren 12-24, Provincie Zeeland 12-22, Partner advies 11-19, EPZ211-16, Schinkel assurantie4 12-14, Westkapelle 4 12-9, Draadkrab bers 212-9, Uiterton 311-7, Hoechstboys 11-1. Afdeling Middelburg. Derde klasse: Garderen/Dekker 2 - Baderie 3-8, Schin kel assurantie 3 - Dauwendaele 2 6-3, La pampa - Dauwendaele 3 6-4, Akkerdaas kado - Inex 8-4. Stand aan kop: Schinkel assurantie 3 15-40, Baderie 15-38, fc. Lau rens 14-27, Domburg 3 13-26, Akkerdaas kado 14-25, PKCZ 13-22. Vierde klasse: Gouwe gheyt - NDW advocaten 7-2, Jan- se - CZN 12-4, Domburg 4 - VPV 0-16, fc Laurens 3 - Torentijd 7-11, Dekker/Tram per - fc Laurens 2 2-3, fc Zeeland - Varian- /Chrompack 5-5. Stand aan kop: VPV 13- 34, Varian/Chrompack 12-31, fc Laurens 2 13-26, Gouwe gheyt 13-21, Dekker/T ram per 13-20. maandag H Biljarten Libre toernooi. Grote Prijs Spuitpleister- specialist J. Mathia zn. Eerst ronde A- groep. Locatie: HCR De Kroon, Wissen- kerke. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16