Het is heerlijk spelen bij Veere PZC Hoek is uit op revanche in duel met Deltasport Topploegen lopen puntverlies op Verschillen groot in tweede klasse Max Korting gaat alleen aan leiding Pascal Caumartin (29) vindt plezier terug bij tweedeklasser ,23 uitslagen Droom Eberharter in vervulling zaterdag 19 januari 2002 Pascal Caumartin: „Ik ben een speler, die zegt wat-ie vindt. Als ik het ergens niet mee eens ben, trek ik mijn mond open." foto Ruben Oreel doorEldridge Pentury VLISSINGEN - Op een zijspoor geraakt bij VC Vlissingen ver kaste Pascal Caumartin in alle stilte naar Veere. Bij de zater dagclub heeft de 29-jarige aan valler, acèount-manager in het dagelijks bestaan, het spelple- zier teruggevonden. Een mono loog van een enfant terrible. Over VC Vlissingen, Veere, scheidsrechters en de overtre ding van Jean-Paul Mulder op Arco Herrebout. ;„Alle spelers van Vlissingen zouden na afloop van het vorige 'seizoen een gesprek krijgen met Ruud Pennings, de nieuwe trai ner. Omdat ik maar niets hoor- Ide, ben ik maar zelf met hem ■gaan bellen. Het was op een vrij dagmiddag. Pennings gebruikte ;heel veel woorden. Maar waar •het op neerkwam, was dat ik niet meer in aanmerking kwam •voor de eerste selectie. Ik zou een negatieve invloed hebben op de spelersgroep. Het deed pijn in z'n hart om het te moeten zeggen, zei Pennings. Ik mocht in Vlissingen 2 spelen, en moest daar maar mijn best doen. 'Wie ben ik om je niet terug te halen als het goed gaat', zei Pennings. Ja, daar had ik dus geen zin, ik besloot er helemaal mee te stop pen." „Ik ben een speler, die zegt wat- ie vindt. Als ik het ergens niet mee eens ben, trek ik mijn mond open. Als een speler een grote bek heeft, maar een pass over zes meter niet goed geeft, zeg ik dat tegen hem. Dat heeft niks te maken met het feit dat ik me be ter voel dan wie dan ook. Maar ik vind het niet meer dan nor maal dat je je als voetballer soms moet aanpassen aan ande ren. Als jonge speler moest ik ooit in dienst spelen van Harry Duel Arendskerke gaat niet door VLISSINGEN - De voetbal- wedstrijd tussen 's-Heer Arendskerke en Oranje Wit gaat vandaag niet door. Het duel in de tweede klasse E is afgelast .wegens een sterfgeval binnen de 'club. van onze sportredactie HULST - In de eerste klasse vrouwen van de bedrijfsvolley- balcompetitie in Hulst liep zo wel Zaman Sport als Van Water schoot averij op. Zaman Sport kwam tegen Notariskantoor Vroome niet verder dan een 2-1- zege en Van Waterschoot liet een punt liggen in het duel met Ver hulst Woninginrichting (2-1). Bovenaan de ranglijst veran derde er dus weinig. Alleen Vroome en Verhulst geraakten een punt verder achterop, maar verder bleven de onderlinge verhoudingen ongewijzigd. Wat duidelijk werd was in elk geval dat Zaman Sport nog altijd de belangrijkste kampioenskandi daat is en dat Van Waterschoot heel wat moeite zal hebben om de huidige marge van zeven punten te overbruggen.' Zaman Sport begon heel over tuigend in het duel met Vroome (15-2) en zette na een misstap in de tweede set (11-15) de zaken vervolgens recht in de derde set door Aector Dooms TERNEUZEN - Het klassever- schil blijkt in de tweede klasse van het zaalvoetbal regio Zeeuws-Vlaanderen behoorlijk groot te zijn. Zo hebben de top pers De Gravin en DPO/ Drie wegen al een straatlengte voor sprong op de concurrenten. DPO/Driewegen-Dow 11-6. Enrico Pastor was bij DPO/Drie wegen topschutter met vier doelpunten, maar ook Veli Eryürük (3x), Sander de Koeyer (2x) en Robin Bracke (2x lieten zich niet onbetuigd. Dow had in Joery Loonstijn (2x), Burreth Broere, Gerrit Fieret, doelman Robbie Winne en Jan- Willem Tangelder zijn doelpun tenmakers. HKC-De Pieper 4-7. Jaap den Doelder (2x), Peter Bakker (2x), Feriy van der Veeken, Jochem de Dijcker en Danny Oppeneer waren verantwoordelijk voor de zevenklapper. Rob van de Kévie was met drie treffers goed op schot bij HKC. Bram Lensen scoorde eenmaal. DeGravin-Morres 219-2. Dere van den Ham, dus dat deed ik gewoon. Geen probleem." „Ach, ik kan nu nog makkelijk mee met Vlissingen 1, bij wijze van spreken zelfs met één been. Omdat een aantal spelers niet met mij verder wilde voetballen, kon ik weg. Dan houdt het dus gewoon op." Geen ruzie „Ik heb geen ruzie met de spe lers van Vlissingen. Met Ruud Pennings maak ik nu gerust nog een praatje. Ik vind het ook niet leuk als ze weer 's hebben verlo ren. Aan de andere kant geniet ik er soms wel weer van. Dan denk ik: daar zit je dan zonder (25-22). Van Waterschoot en Verhulst gaven elkaar in hun onderlinge duel aanvankelijk weinig toe (15-14 werd het in de eerste set en 13-15 in de tweede waarna het alsnog 25-15 werd voor de nummer twee. Onder aan de ranglijst verraste SC Morres met een 2-1-overwin ning op Voorwaarts en Jong Morres 1 pakte een punt bij Ce- restar Benelux (1-2). Mannen Bij de mannen kwam Stunt- markt in de eerste klasse nog steviger aan de leiding dan al het geval was. De koploper bleef in de confrontatie met Mathijs IP fier overeind: 3-0 (15-5,15-4 en 25-11). Koole Luctor bleek zijn vorm- crises nog niet te boven en leed opnieuw puntverlies. Tegen Start Smash 2000 werd het een 1-2-nederlaag (13-15, 15-5 en 24-25). BVH Avesto liet Mathijs IP op de ranglijst achter zich door BVH Rhodos met 3-0 terug te wijzen. De setstanden waren 15-12,15-5 en 25-13). serves van Morres zagen voor de rust Erwin Burm en Miguel Nafa scoren. De Gravin free wheelde naar een monsterscore. Jurgen Naeye toonde zich de productiefste speler met zes doelpunten, Boudewijn Riet- jens scoorde vijfmaal. Kenny Verhoene (4x), Bas van Waes (3x en Theo Goethals brachten het totaal op negentien doelpunten Bakkerland Terneuzen-Pays de Mer 2-3. De doelpunten van Paulina Shurrendy (2x) en Erik Rodrigo waren voldoende voor de winst van Pays de Mer. Bak kerland Terneuzen kreeg in de slotfase nog wel mogelijkheden. Peter Sparreboom en Fred van Cauteren hadden lang de span ning erin gehouden. De Ruyter-Marinet 8-7. Een ge lijkspel had de verhouding be ter weergegeven, maar in de laatste seconden werd Robin de Witte matchwinnaar voor zijn ploeg, nadat Davy Voet met vier en Jack van Nieulande met drie treffers De Ruyter langszij had den gebracht. Voor Marinet scoorden Danny Knol (4x), El- vin Taalman (2x) en Timmy Goossens. die negatieve invloed van mij. Maar ook zonder mij vliegen de rode kaarten zowel links als rechts voorbij, hoor. Het enige wat geweldig is bij Vlissingen, zo heb ik gehoord, zijn de bree- zers die na afloop in de kantine worden gedronken." „Op aandringen van Jacques Blijlevens ben ik dit seizoen naar Veere gaan kijken in het duel met Arendskerke. Ik keek mijn ogen uit, want ik had niet verwacht dat zo'n laag geklas seerde ploeg zo goed kon voet ballen. Er lopen heel wat goede spelers rond bij Veere, het enige probleem is dat de ploeg met zo veel jonge jongens ervaring van onze sportredactie AXEL - Max Korting is de nieu we leider in de eerste klasse van het regionale zaalvoetbal. Zelf won het met 7-2 van Ploegaert, terwijl Première/Zaman tegen Qutility niet verder kwam dan 2-2. Amstellioekje/V-Deco-Cine- rent/De Bokx 4-12. De thuis club had geen wissels op de bank en werd een simpele prooi voor de bezoekers uit Terneu zen. Jan van Drongelen, Ronny van de Velde en Marco van Dijke scoorden voor Amstelhoekje. Erwin van de Wege (5x), Frank Schoonakker (3x), Marcel Ric- ciardi, Hensley Victorina en Jimmy Coone (2x) verzorgden de productie van Cinerent. mist. René Schreuder was op een gegeven moment de enige routinier tussen jongens van net twintig. Van Hans de Nooijer mocht ik meetrainen. De over schrijving was geen probleem omdat ik regelmatig op zondag moet werken, en dus op basis daarvan van club kon verande ren. Vlissingen heeft keurig meegewerkt. Ik heb voor de winterstop voor het eerst met Veere meegedaan tegen Seolto." Reputatie „Ja, ik weet dat ik een reputatie heb. Dat ik bekend sta als ie mand die in de wedstrijd veel praat, met name tegen scheids Smile Service-GTI 3-3. GTI knokte zich na een 2-0-achter- stand terug en slaagde er daarna in de boel behoorlijk dicht te houden. Arjan Oostdijk maakte alle drie de doelpunten van Smile Service. Voor GTI scoor den Giovanny Verbraeken, Jean-Paul Eggermont en Benny Maes. Première/Zaman-Qutility 2-2. Nadat Jean-Claude Everaert en Kieran OShea voor Première- /Zaman raak hadden geschoten en Edo Lucieer voor 2-1 had ge zorgd, was het Norbert Baart rechters. Maar sinds ik vader ben van een zoon (Fabyo van twee) ben ik zeker rustiger ge worden Ik heb ooit een klap uit gedeeld in een oefenwedstrijd, maar dat zal ik nu niet meer doen. Dat kan ik niet maken te genover mijn zoon." „Ik heb in de loop der jaren ge merkt dat veel scheidsrechters rekening houden met hoe ik ben en dat ze extra op me letten. Al wanneer ik het veld oploop, weet ik of we wat de scheids rechter betreft een 'lastige' of 'makkelijke' middag zullen krijgen. Soms word ik neerge legd, fluit de scheidsrechter n ietmaar kij kt-ie to ch nog even die een inzet van Lucieer der mate van richting veranderde dat de bal in eigen doel beland de. Max Korting-Ploegaert 7-2. Ploegaert was te licht voor de soepel draaiende ploeg van teamleider Job Zwegers. Deze equipe won verdiend via doel punten van Rick Wouterse (2x), Joep Frusch, Ed van Bellen, Alex de Klerk, Dennis Rietjens en Hans Picavet. Maarten de Groene en Michel Cornells zorg den voor de treffers van de ploeg uit Philippine. om. Je zag heus wel dat het een overtreding was, denk ik dan. En als de scheidsrechter meer toelaat, spelen tegenstanders daar nog op in ook. In sommige duels ben je nog beter af met een arbiter van de tegenpartij dan met een van de KNVB. Ik moet alle arbiters natuurlijk niet ver oordelen, maar heb wel sterk de indruk dat velen zo'n voetbal wedstrijd gebruiken om zich af te reageren. Het heeft misschien te maken met de maatschappij, waarin iedereen zich tegen woordig sneller üriteert, ik weet het anders ook niet." Overdreven „Als het om kaarten en overtre dingen gaat, worden dingen nog al eens overdreven. Je zag het bij Jean-Paul Mulder. Toen ik de krant had gelezen, dacht ik dat die speler van Hoek nog maar een stompje had overgehouden. Op televisie kon ik niet zien of Mulder het nou expres had ge daan, of niet. Ik heb gehoord dat Hoek-spelers in die wedstrijd racistische opmerkingen maak ten, maar daar hoor of lees je niks van terug. Er was een dok ter, politie, kortom heel veel commotie, maar die jongen van Hoek stond een paar maanden later gewoon weer op het veld." „Jean-Paul Mulder speelt altijd hard en heeft volgens mij nog wel hardere overtredingen ge maakt dan toen tegen Hoek. Ik heb als voetballer ook heel wat schoppen gehad. Dan moest ik bij wijze van spreken mijn en kels ophalen in de bosjes, maar daar heb ik nooit iemand over horen klagen." „Ik heb de afgelopen vier jaar met weinig plezier gevoetbald. Ik heb altijd geleerd om een bal in te spelen en erover heen te gaan. Bij Vlissingen gebeurde dat het afgelopen jaar totaal niet. Iedereen deed maar wat. Tactisch klopte het van geen kanten. De trainer (Izaak Reha- tta) kon er niet eens zo gek veel aan doen. Wat dat betreft is het heerlijk om bij Veere te spelen. Met bijvoorbeeld Paul Noya op het middenveld is het lekker voetballen. Sebastiaan Traas, idem dito. Als de spelers zo doorgaan zoals ze nu bezig zijn, pakt Veere meer punten dan voor de winterstop." Red Roadhouse-Wentzler/Pau- wels 9-7. Na 5-5 liep Red Road- house door naar 8-5 en sloeg daarmee een definitieve kloof. Johnny Smits (3x), Merijn Tael- man (3x), Jochem Gajewski, Nazim Zaoujal en Jochem van Leeuwen scoorden voor de thuisclub. Wim Delaere (3x), Patrick Vonk en Peter Vael schoten voor de gasten raak. Arrow-Vervaet 7-4. Het was met name aan doelman Johnny de Bakker te danken dat Vervaet moeilijk tot scoren kwam. Na 0-1 via een treffer van Jochem Vervaet maakte Gino Vink 1-1, Ruben van Eetvelde 2-1 en Pe ter Drumont 3-1 en 4-1. Mark van Beek scoorde vervolgens 4-2, Ruben van Eetvelde 5-2, Edwin Martens 6-2, Manfred Bisschop 6-3, Gino Vink 7-3 en Manfred Bisschop 7-4. door Jan Dagevos VLISSINGEN - De titelkandi daten in de zaterdag-hoofd klasse B kunnen vandaag bij de hervatting van de competitie meteen vol aan de bak. Op de eerste speeldag na de winter stop komen bijna alle ploegen uit het linkerrijtje tegen elkaar in actie. Koploper Zwart Wit'28 ontvangt Huizen. Kloetinge gaat op bezoek bij IJsselmeer- vogels, terwijl Hoek op eigen veld Deltasport treft. Hoek leed in de eerste competi tiehelft één nederlaag. Dat was in de uitwedstrijd tegen Del tasport, uitgerekend de tegen stander van vandaag. „Er leven revanchegevoelens bij de spe lers", zegt Hoek-trainer Angelo Nijskens. „Iedereen wil graag wat rechtzetten." Zonder slag of stoot zal dat niet gebeuren. Deltasport is sinds lange tijd weer compleet. De schorsingen van tal van belang rijke krachten zitten erop. „Het is meteen een zware klant", stelt Nijskens, „maar dan weet je ook meteen waar je staat. Ik ver wacht een stevige pot, met scherpe duels, een echte topper dus." Hoek mist Frank de Wispelaere en Arco Herrebout. Beiden zijn ziek. Franky Standaert is een twijfelgeval. Hij moest donder dag vanwege een blessure de training voortijdig verlaten. Kloetinge Bij Kloetinge fungeert Jaap Pij nenburg (36) de rest van het sei zoen als eerste keeper. Dat is tijdens het voorbije trainings kamp in Duitsland beslist. „Zo lang we bovenin mee blijven doen, is hij onze eerste man", legt oefenmeester Diederik Hiensch uit. Kloetinge gaat vandaag op be zoek bij IJsselmeervogels, dat met een wedstrijd meer ge speeld twee punten minder heeft dan de Bevelandse forma tie. Hiensch: „Het is een ploeg die het balletje goed rond kan laten gaan. We zullen héél com pact moeten spelen. Toch liggen er ook mogelijkheden voor ons. De ploeg mist achterin nogal Biljarten Eede. Grand Prix driebanden. Derde ron de: P. Kentin-J. van Spaandonk 20-15/27 beurten (Kentin naar kwartfinale), Th. Platjouw-C J, Wissel 50-30/63 (Platjouw naar kwartfinale), J. de Maat-M. Dallinga 35-39/42 (de Maat naar kwartfinale), K. Zwanink-P. Vasseur 24-22/45 (Vasseur naar kwartfinale), J. Tanghe-B. de Waal 22-14/27 (Tanghe naar kwartfinale), A. Baart-C. van Meelen 32-12/42 (Baart naar kwartfin.), Th. Platjouw-F. Ballegeer 50- 18/42 (Platjouw naar kwartfin,), G. Mahu- F. Bakker 13-45/25 (Bakker naar kwartfi nale). Kwartfinale: P. Vasseur-F. de Rijk 22-11/18 (Vasseur naar halve finale). Dammen Hoofdklasse Zeeuwse dambond: BDV- Middelburg 8-14: F. Berkholst-D Kasse 0-3, D. de Jager-J. de Jonge 3-0, H. Roo- denburg-A. Kammeraat 0-3, D A. Boo- gert-P.C. Schunselaar 0-3, J van Beeck- C. de Jonge 3-0, R. A Dusebout-J J Moens 1-1, G. Franken-C. de Wolf 1-1, A. van Alphen-R. van Eenennaam 0-3. Aag- tekerke-Souburg 14-5. B. Provoost-P.C. Allaart 1-1, M. Provoost-P. Filius 1-1, F. Blaas-M. Bronke 3-0, A. Provoost-A. Ale- wijnse 1 -1D. Bosselaar-J. van 't Padje 3- 0, A. Riemens-M. Brasser 1-1, M. C. de Smit-E Frederiks 1-1, A. Goudzwaard-L. van Daele 3-0. GZC-PWG 's-Gravenpol- der 2 7-13. J. de Wild-J. Veerhoek 0-3, C. Rijk-A. vd Schraaf 1 -1M. J. Walraven-W. Koppejan 0-3, C. L. Boot-L. Adriaanse 3- 0, J. M. Honig-J Louwerse 1-1, J. Sinke- J vd Hart 0-3, J. Schot-S. J. Talsma 1-1, M. Poulisse-P. van Rijsbergen 1-1 Tho- len-PWG 's-Gravenpolder 3 12-9. H. Gunter-J. Louwerse 1-1, J. vd Wete- ringh-N. de Winter 3-0, A. Slager-J W vd Hart 1-1, J. A. van Akkeren-J.Tilroe3-0, J. vd Velde-I. op 't Hof 0-3, C. Droogers-J Baayens 1 -1G. vd Velde-M. vd Hage 3-0. S. Schot-J. Zegers 0-3. Stand: 1Middel burg 6-16, 2. Aagtekerke 6-15, 3. PWG 's-Gravenpolder 2 6-12, 4. Tholen 6-11, 5. PWG 's-Gravenpolder 3 6-6,6. GZC 6- 4,7. BDV 5-2,8. Souburg 5-0. Skiën Kitzbühel. Wereldbeker. Mannen, Su per-G 1. Eberharter(Oos) 1.18,91,2. Fat tori (Ita) 1.19.32,3. Cuche (Zwi) 1.19.78,4. Rahlves (VSt) 1.19.85, 5. Kjus (Noo) 1 19.89, 6. Gruber (Oos) 1.19.98. Stand wereldbeker Super-G- 1. Eberharter 200 punten, 2. Cuche 140,3. Fattori 95,4 Gru ber 90, 5 Nyberg (Zwe) 72, 6. Fritz Strobl (Oos) 67 Stand wereldbeker algemeerv 1. Eberharter 932 punten, 2. Miller (VSt) 660, 3. Aamodt (Noo) 630, 4. Cuche 566, 5. Kostelic (Kro) 446, 6. Nyberg 415. Sestrière. Wereldbeker, cross. Mannen- 1 Andersson (Can), 2. Mermoz (Fra), 3. Sachot (Fra), 4. Unger (Dui), 5. Duclos (Fra), 6. Chiquet (Fra). Vrouwen: 1 Nobs (Zwi), 2. Tikhvinskaja (Rus), 3. Krings (Oos). 4. Fingerlos (Oos), 5. Krings (Oos). 6. Anthonioz (Fra). Sportprijsvragen Lucky Day, vrijdag 18 januari. 3-14-17 18-23-26-29-32-37-38-41-44-53-57- 61 - 64 - 67 - 71 - 77 - 79. (onder voorbe houd) Tennis Melbourne. Australian Open, 9,5 miljoen euro. Derde ronde. Vrouwen: Venus Wil liams (VSt/2) - Hantuchova(Slw/32) 3-66- 0 6-4, Hingis (Zwi/3) - Rittner (Dui) 6-1 6-0, Seles (VSt/8) - Schiavone (lta/31) 6-4 6-4, Serra Zanetti (Ita) - Farina Elia (lta/11) 6-2 4-6 6-4, Maleeva (Bul/13) - Raymond (VSt/18) 7-5 6-1, Coetzer (ZAf/15) - Schett (Oos/17) 6-3 6-3, Medina Garrigues (Spa) - Dechy (Fra) 6-3 6-2, Sucha (Slw) - Svens- son (Zwe) 6-0 6-4. Dubbel, tweede ronde: Boogert/Ore- mans (Ned)- Fusai/Vis(Fra/Ned/17) 6-46- 2, Grandin/Van Exel (Ned/ZAf) - Grant/Spears (ZAf/VSt) 7-6 6-1 Mannen: Björkman (Zwe) - Canas (Arg/12) 6-3 6-2 6-4, Johansson (Zwe/16) - El Aynaoui (Mar/21) 5-7 6-2 6-2 6-4, No- wat snelheid. Het is zaak om daarvan te profiteren. Het is ook aan ons om te laten zien dat je geen trainingskamp in Brazilië nodig hebt om goed te preste ren." IJsselmeervogels verbleef on langs acht dagen lang op kosten van de sponsors in het Brazili aanse Fortaleza. „Als we verlie zen, stap ik naar onze sponsors en vraag ik of wij ook een keertje naar Brazilië kunnen", zegt Hiensch. Niels Lodewijk, die lange tijd met een liesblessure kampte, maakt vandaag zijn rentree in het tweede van Kloetinge. Terneuzen Terneuzen kan de rest van het seizoen toch beschikken over Didier Gilles. De overschrijving van de 29-jarige middenvelder is alsnog rond gekomen. Gilles komt van Racing Mechelen. Hij is zowel op rechts als links in zetbaar in een vooruitgescho ven positie. „Het is goed voor de concurrentie binnen het elftal", meent trainer Paul Telussa. Terneuzen moet het morgen in de thuiswedstrijd tegen Schijn- del doen zonder Geert de Poor ter. Hij zit nog een schorsing van één wedstrijd uit. Verder is ie dereen fit. „Iedereen is gretig", stelt Telussa. De oefenmeester heeft nog niet met het bestuur van de zondag- hoofdklasser gesproken over volgend seizoen. Telussa: „Mijn persoontje is niet belangrijk, het gaat om Terneuzen." Ter neuzen moet in de tweede com petitiehelft vechten voor lijfs behoud. Van Poortvliet blijft bij Noad'67 SINT-PHILIPSLAND - Peter van Poortvliet is ook volgend voetbalseizoen trainer van Noad'67. De oefenmeester uit Sint-Anna- land heeft voor een jaar bijgete kend. Noad'67 is op dit moment koploper in de zaterdag derde klasse B. Van Poortvliet is nu aan zijn eerste seizoen bezig bij Noad'67. vak (Tsj/26) - Clavet (Spa) 6-3 6-4 6-1, Koubek (Oos) - Pless (Den) 7-6 7-5 6-3, Gonzalez (Chl) - Kim (VSt) 6-2 6-2 6-3, Voinea (Roe) - Dent (VSt) 3-6 6-3 6-4 3-6 6- 3, Hrbaty (Slw) - Golmard (Fra) 6-3 6-1 6-7 7-5, Henman (Eng/6) - Rusedski (Eng/28) 6-4 6-3 1-6 6-3. Dubbel, tweede ronde: Byron Black- /Schalken (Zim/Ned/16) - Carrasco- /Moron (Spa) 6-4 5-7 6-1 Gemengd dubbel, eerste ronde: Hill/Vis (Aus/Ned) - Woodbridge/Stubbs (Aus/1) 6-4 6-1. Voetbal Vriendschappelijk. Faro: Ajax - Wolfs burg (Dui) 2-0 (0-0). Doelpunten: Wam- berto en Knopper. Utrecht: FC Utrecht - Bróndby (Den) 2-2 (2-1). Doelpunten FC Utrecht; Kuijt en Glusevic. Cadiz: AZ - FC Zwolle 2-1 (1-1). Kromkamp 1-0, Richard Roelofsen 1-1, Elkhattabi 2-1. Turkije, competitie: Samsun - Fenerbah- ce 1-0. Stand aan kop: Galatasaray 17-39, Besiktas 17-36, Fenerbahce 18-34, Istan bul 17-30, Gaziantep 17-28. Volleybal Bedrijfscompetitie. Eerste klasse man nen: Stuntmarkt-Mathijs IP 3-0, BVH Avesto-BVH Rhodos 3-0, Start Smash 2000-Koole Luctor 1 2-1Tweede klasse mannen: Koole Luctor 2-Ambulo 0-3, Brandax-ABN/Amro 2-1, De Trouba- dour-Stuntmarkt 2 0-3, ABN/Amro- -Brandax 0-3. Eerste klasse vrouwen: Jong Morres 1-Cerestar Benelux 1-2, Voorwaarts-SC Morres 1 1-2, Van Wa terschoot-Verhulst Woninginrichting 2-1, Notariskantoor Vroome-Zaman Sport 1-2 Tweede klasse vrouwen: Ad viesbureau Haulez-Van Wesemael 3-0, CVC-Eurogroen 0-3, Tence-Jong Mor res 2 0-3, WC Rhodos-SC Morres 2 3-0. Derde klasse vrouwen: Total de Beule- -De Sterre 2-1, 't Hoeksken-De Bruijn 3-0, SC Morres3-Wentzler Pauwels 1-2. Standen. Eerste klasse mannen: 1 Stunt- markt 1 14-38; 2. Koole Luctor 1 15-30; 3. Start Smash 2000 14-23; 4. BVH Avesto 14-17; 5. Mathijs IP 15-15; 6. CVC Dool- aege 14-13; 7. BVH Rhodos 14-10. Tweede klasse mannen: 1. Brandax 17-48; 2. Stuntmarkt 2 16-28; 3. DeTrou- badour 16-25; 4. Ambulo 16-24; 5. ABN/Amro 16-11; 6. Koole Luctor 2 17-10. Eerste klasse vrouwen: 1. Zaman Sport 15-40; 2 Van Waterschoot 15-33; 3. Verhulst Woninginrichting 15-27; 4. Notariskantoor Vroome 16-27; 5. Ceres- tar Benelux 15-22; 6. Ferket en de Maat 15-18; 7. Voorwaarts 15-15; 8. Jong Morres 15-12; 9. SC Morres 15-10. Tweede klasse vrouwen: 1. WC Rhodos 16-40; 2. Adviesbureau Haulez 16-28; 3. Van Wesemael 16-25; 4. SC Morres 2 16-25; 5. CVC 16-25, 6. Jong Morres 2 16-24; 7. Eurogroen 15-15; 8. Tence 16-10. Derde klasse vrouwen: 1. Wentz- ler Pauwels 16-35; 2. SC Morres 3 16-29; 3. De Sterre 16-27; 4. Total de Beule 16-27; 5. 't Hoeksken 16-19; 6. De Bruijn 16-7. Wielrennen Tour Down Under Vierde etappe, Unley - Victor Harbor: 1 McEwen (Aus) 141 km in 3.25.50,2. Hondo (Dui), 3. Kirsipuu (Est 4. Cooke (Aus), 5. Tafi (Ita). Algemeen klassement: Sacchi (Ita) 11.25.44,2. Rogers (Aus) 0.01,3. Tafi (Ita) 0.05,4. Botsjarov (Rus) 0.07,5. Van Hyfte (Bel), 6. Jonker (Aus), 25. Van Heeswijk 8.13, 30. Moerenhout, 42. Knaven 12.16, 44. Hoffman 12.18,54. Van Dijk 12.23,64. Tankink 13.45,68. Koerts 17.24. Zaalvoetbal Terneuzen. Atoom Boys-Sportkantine 't Zwaantje 8-3, Dow 3-Flux Electro 2-3, Flux Elector-Smit Sportprijzen 4-5, Broomchemie-Schipper Adhanco 7-4, FC Vatitec-Unitron 4-9. Stand: 1. Dow 2 16-44; 2. Atoom Boys 16-39; 3. Sport kantine 't Zwaantje 17-36; 4. Flux Elec- tro17-24; 5. Smit Sportprijzen 16-23; 6. Schipper Adhanco 17-20; 7. FC Vatitec 16-17; 8. Broomchemie 17-16; 9. Dow 3 16-13; 10. Unitron 16-7. Stephan Eberharter snelde gistermiddag naar de overwinning op de Super-G van Kitzbühl. fotoCalleToernstroem/RTR van onze sportredactie KITZBÜHEL - De Oostenrijkse skiër Stephan Eberharter heeft gisteren in Kitzbühel een Super-G, tellend voor de wereldbeker, gewonnen. De leider in de stand voor de algemene wereldbeker maakte een tijd van 1.18,91. Eberharter had een voorsprong van 0,41 seconde op de Italiaan Alessandro Fatto ri. De derde plaats was voor de Zwitser Didier Cuche, die 1.19,78 nodig had. Het was de vijfde overwinning dit seizoen voor Eberharter, die ongenaakbaar lijkt op de pistes. De skïer, in 1991 nog twee voudig wereldkampioen, start vandaag in Kitzbühel als absolute favoriet in de zwaarste afdaling van allemaal, de Hahnenkammrennen. De 32-jarige Eber harter was zeer verguld met zijn overwin ning op de Super-G, zijn eerste in Kitzbü hel. „Hier heb ik als kind al van gedroomd. Dit is heel bijzonder", jubelde de man uit Tirol. Het geheim van zijn suc ces? „Ach, ik heb gewoon keihard ge traind. Op dit moment loopt het gewoon erg lekker." DPA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 77