PHILIPS Philips Lighting Roosendaal zoekt nieuwe collega's PZC Groepsleider Electrical Engineering zaterdag 19 januari 2002 Bij Philips Lighting zijn we vastbesloten om de beste lampen, armaturen en verlichtingselektronica te maken. Voor de meest uiteenlopende toepassingen. Philips Lighting Roosendaal is het internationale kenniscentrum voor de TL- en Spaarlampen-groep. Onze vestiging produceert niet alleen zo'n 150 miljoen lampen per jaar, maar ontwikkelt ook processen, machines en nieuwe producten zoals de unieke TL-5 lamp. Ook vind je bij Philips Roosendaal het Internationaal Distributie Centrum (IDC) voor de logistieke afhandeling van onze wereldwijde productstroom. Philips Lighting Roosendaal is marktleider op het gebied van TL-lampen. Steeds weer gaan we voor de allerbeste kwaliteit! Daarom zoeken we nieuwe mensen die ons bedrijf sterk houden en nog sterker maken. Mensen die echte team workers zijn. Als jij dat bent, dan zorgen wij ervoor dat je alle kans krijgt om het beste uit jezelf halen. Jouw inspanningen worden beloond. Gegarandeerd! Binnen Philips Lighting Distribution Roosendaal zijn we momenteel op zoek naar een Traffic Manager Voor de Product Unit TL zijn we op zoek naar een Mechanisch Operator Wat ga je doen? Als Mechanisch Operator ga je werken binnen een zogeheten zelfsturend team. Zo'n team is verantwoordelijk voor het hele proces van het produceren van lampen en/of glasbuizen. Samen met je collega's ben je verantwoordelijk voor het neerzetten van een goed resultaat door optimaal teamwerk. Je bewaakt het proces, je doet onderhoud, je lost problemen op je denkt mee over verbeteringen. Als team ben je ook verantwoordelijk voor een aantal organisatorische taken zoals opleidingen en ziekteverzuim. Je gaat in 3 of 5- ploegendienst werken bij en toonaangevend bedrijf dat vooroploopt in de toepassing van nieuwe technologie en procesbeheersing. Je krijgt alle ruimte om te laten zien wat je allemaal kunt en om je verder te ontwikkelen. Door gebruik te maken van vele opleidingsmogelijkheden kun je verder doorgroeien binnen ons bedrijf. Wat vragen we? Je hebt kennis en of ervaring op MTS of LTS niveau inclusief VAPRO A of je bent bereid dit te halen. Een teamspeler, een verantwoordelijke instelling, gevoel voor techniek, goed kunnen samenwerken en problemen kunnen oplossen zijn belangrijk dan werkervaring. Verder ben je iemand die niet snel tevreden is en probeert je werk steeds beter te doen. Heb je interesse? Bel voor meer informatie, Rogier Sander, (3 ploegen) (0165-577544), of Roland Voermans, (5 ploegen) (0165-577235). Binnen de onderhoudsverbeterdienst van de Productie Unit TL zoeken we een Groepsleider Elektrisch onderhoud Wat ga je doen? Als HTS'er E verzorg je samen met een 15-tal medewerkers het elektrisch en software onderhoud aan bestaande equipment (vervangingswaarde 100 miljoen euro), bepaal je het elektrisch onderhoudsbeleid, initicer en begeleid je elektrische verbeteractiviteiten en stimuleer je je medewerkers naar een hogere ontwikkeling. Wat vragen wij? Een HTS'er E met ervaring in leidinggeven aan elektrische technici op MBO/HBO niveau, kennis van onderhoudsmethodieken aan productie equipment, PLC kennis, management capaciteiten. Heb je interesse? i Bel voor meer informatie StefTeirlinck, manager Technische Dienst, (0165- 577349). Binnen de Technische Dienst van de PU Special Lighting zoeken we een Onderhoudstechnicus Elektrisch Wat ga je doen? Het in teamverband met collega's en bedieningsvaklieden uit de productie van de PU zorgdragen voor: h et uitvoeren van gepland preventief en inspectie! onderhoud tijdens pitsstops, het leveren van directe ondersteuning bij storin gen en calamiteiten, het samenwerken met collega's en bedieningsvaklieden teneinde de processen, betrouwbaarheid van her machinepark en de resultaten te verbeteren. Wat vragen we? Je hebt een opleiding MTS Elektro en kunt zelfstandig en nauwkeurig werken. Je kunt goed samenwerken met collega's en bijdragen aan de team ontwikkeling. Het betreft een functie in dagdienst maar betrokkene dient bereid te zijn tot werken in 3 en 5-ploegendienst, alsmede deelname aan consignatiedienst. Je bent bereid tot het volgen van een vakgerichte onder- houdsopleiding. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Piet Mangelaars (0165-577207). De afdeling Finance Accounting (F&A) binnen Philips Lighting Distribution Roosendaal is verantwoordelijk voor het financiële beheer van de goederenstroom van PLD Roosendaal en staat in het teken van allerlei nieuwe ontwikkelingen. Momenteel zijn we binnen deze afdeling op zoek naar een Assistent Controller Wat ga je doen? Als assistent controller is het je hoofdverantwoordelijkheid om de F&A afdeling en de daaraan gerelateerde processen op een hoger niveau te bren gen. Je bent de functionele leidinggever van de F&A PLD Roosendaal medewerkers en de linking pin tussen de financiële accountants en de con troller. Je neemt zelf initiatieven tot kwaliteitsverbeteringen (via bijvoor beeld een proces survey tool) en beheerst ook de maandelijkse rapportage (analyse tussen actuals en forecast/budget). Daarnaast vertegenwoordig je F&A in diverse projecten in de organisatie, zoals het implementeren van nieuwe geautomatiseerde systemen (MARC). Philips Lighting biedt je een interessante baan met veel ruimte en groeikansen in een sterk internationaal georiënteerde omgeving. Medewerkers met ambitie kunnen zich verder ont wikkelen binnen het Philips concern. Functicgerelateerde opleidingen maken deel uit van het aanbod, evenals een uitstekend arbeidsvoorwaarden pakket. Wat vragen we? Je hebt een voltooide HBO/WO opleiding en minimaal 3 jaar werkervaring in de wereld van F&A. Je bent accuraat, anaiytisch en een teamplayer, maar je kunt ook goed zelfstandig werken. Je hebt verder een gedreven en resul taatgerichte persoonlijkheid die niet gauw tevreden is en er daarom echt voor gaat het maximale resultaat te behalen. Problemen weet je op een scherpe analytische en structurele wijze te benaderen. Ook kun je goed met mensen overweg, wat blijkt uit de manier waarop je samenwerkt, coacht en leidinggeeft. Heb je interesse? Bel voor meer informatie met Helmut Jooscn, Controller, (0165-577415). Binnen Philips Lighting Roosendaal staat de afdeling Innovation to Market (ITM) opgesteld voor het ontwerpen van produc ten, processen en productie-equipment ten behoeve van TL-producten en spaarlampen wereldwijd. De Engineering afdeling (ca. 60 medewerkers) is verantwoordelijk voor het ontwerp en voor de projectleiding van de ontwikkeling, bouw en inbedrijf- stelling van productielijnen. Voor de groep Electrical Engineering zijn we op zoek naar een Wat ga je doen? Het verzorgen van de groepsplanning, verdelen van de activiteiten over de medewerkers, uitbesteden van werk of inhuren van resources indien nodig. Het coachen en begeleiden van de medewerkers bij de uitvoering van hun taken, zoals het opstellen van specificaties en offertes, ontwerpen en projectleiding. Het beoordelen van medewerkers. Zorgdragen voor continue verbetering van werkwijzen en kennisniveau. Als lid van de engineeringstaf bijdragen aan beleid- en procesverbetering. Het verzorgen van overleg met andere groepen, afdelingen, klanten en leveranciers. De E-Engineering groep ontwerpt het elektro- en besturingstechnische gedeelte van de equipment alsmede de technische informatie-systemen. Er wordt gewerkt met E-plan als CAD systeem, Siemens S7 besturingssysteem en met SCADA pakketten voor bewaking en infovoorziening. Steeds vaker krijgen ontwerpers een integrale taak als projectleider van specificatie tot klantafname. De groep telt 18 eigen medewerkers en werkt daarnaast via inlenen of uitbesteden van werk. Wat vragen we? WO werk- en denkniveau, richting elektrotechniek. Het hebben van een aantal jaren relevante leidinggevende ervaring is een must. Je kunt de grote lijn uitzetten, maar je tevens verdiepen in details. Je stuurt resultaatgericht en besluitvaardig de operatic aan. Bekendheid met projectmatig werken en projectbeheersingsmethoden. Je bent in staat veranderingsprocessen door te voeren. Heb je interesse? - Bel voor meer informatie Ruud Boer, hoofd Engineering, (0165-577376). Wat ga je doen? Als Traffic Manager ben je verantwoordelijk voor het onderhoud van het distributienetwerk en de financiële transportresultaten. Je stelt het transportbudget op en bepaalt de transporttarieven. Daarnaast ben je lid van het managementteam en geef je leiding aan de afdeling Traffic. Je ontwikkelt en implementeert het transportbeleid afgestemd op de ontwikkelingen in de transportwereld, het interne warehouseproces en de wensen van onze klanten. Verder selecteer je de juiste leveranciers/vervoerders, controleer je hun prestaties en neem je deel aan onderhandelingen op corporate Philips niveau ten aanzien van vervoerders. Philips Lighting biedt je een interessante baan met veel ruimte en groeikansen in een sterk internationaal georiënteerde omgeving. Medewerkers met ambitie kunnen zich verder ontwikkelen binnen het Philips concern. Functiegerelateerde opleidingen maken deel uit van het aanbod, evenals een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Wat vragen we? Je hebt een voltooide HBO/WO opleiding in een logistieke, transport of management richting en ruime werkervaring in internationale distributie en transport. Je bent accuraat en analytisch. Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden die je ook tijdens onderhandelingen goed weet te gebruiken. Ook kun je goed met mensen overweg, wat blijkt uit de manier waarop je samenwerkt, coachten leidinggeeft. Heb je interesse? Bel voor meer informatie met de heer Harrie Slangen, General Manager, (0165-577502). Diverse ICT vacatures Naast nevenstaande vacatures hebben we binnen Philips Lighting Distribution nog de volgende CT vacatures op diverse niveau's met de standplaats Acht (bij Eindhoven) of Roosendaal: Senior Technical Specialist (Roosendaal) First Line Support Coordinator (Roosendaal) Database administrator (Oracle) (Roosendaal) Developerlontwikkelaar (Oracle) (Roosendaal en Eindhoven) Teamleider ontwikeling (Eindhoven) Informatie Analist (Eindhoven) Voor meer informatie over deze vacatures kun je terecht op onze internet site: www.philips.nl/werken Wil je reagerenStuur dan zo snel mogelijk een korte brief met CV naar Philips Lighting BV, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1109, 4700 BC Roosendaal. E-mailen kan ook: roosendaal.personeelszaken@philips.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 56